Zřeknutí se odpovědnosti

>

Poslední aktualizace: 15. února 2018

Informace obsažené na https://www.firesticktricks.com/ website (dále jen „služba“) slouží pouze pro obecné informační účely.

Fire Stick Tricks nenese žádnou odpovědnost za chyby, opomenutí nebo úplnou přesnost obsahu služby.

Fire Stick Tricks v žádném případě neodpovídá za žádné zvláštní, přímé, nepřímé, následné nebo náhodné škody ani jakékoli jiné škody, ať už v rámci smlouvy nebo jiného deliktu včetně nedbalosti, vyplývající z použití nebo v souvislosti s používáním služby nebo obsahu služby. Fire Stick Tricks si vyhrazuje právo provádět doplňování, mazání nebo úpravy obsahu služby kdykoli od okamžiku svého původního zveřejnění na webových stránkách bez předchozího upozornění.

Fire Stick Tricks nezaručuje, že web neobsahuje viry, malware ani jiné škodlivé komponenty. Web používá cookies pro hladký zážitek a Fire Stick Tricks v žádném případě nenese odpovědnost za případný malware / ransomware nebo jiný útok narůstající z používání webu.

Fire Stick Tricks si vyhrazuje právo zadržet jakékoli informace, které považuje za vhodné, a v žádném případě nenese odpovědnost za jakékoli škody způsobené nezveřejněním těchto informací. Společnost Fire Stick Tricks dále nezodpovídá za žádné škody za informace nebo poskytované služby, a to ani v případě, že společnost Fire Stick Tricks byla informována o možných škodách..

Nic hostovaného na Fire Stick Tricks by nemělo být vykládáno jako pokus nabídnout nebo poskytnout právní názor nebo službu. Web neposkytuje žádnou záruku platnosti a nenese žádnou odpovědnost za pravost nebo pravdivost jakéhokoli obsahu zveřejněného na něm.

Web může občas hostit obsah, který není vhodný pro všechny publikum, včetně dětí. V těchto případech se doporučuje uvážení diváků.

Použití pirátského obsahu / obsahu chráněného autorskými právy

My (Fire Strick Tricks) žádným způsobem neschvalujeme, nepodporujeme ani nepodporujeme nezákonnou nebo trestnou činnost. Streamování / stahování obsahu chráněného autorskými právy je nezákonné a nesmí být praktikováno. Ke zmínce o jakémkoli nezákonném / pirátském obsahu na webové stránce, pokud existuje, by mělo být vykládáno striktně pro vzdělávací a informativní účely. Důrazně odrazujeme od pirátství a našim čtenářům důrazně doporučujeme, aby se mu za každou cenu vyhnuli.

Výukové programy na Fire Stick Tricks jsou určeny pouze pro vzdělávací účely a jsou určeny pro obsah dostupný ve veřejné doméně. Tyto návody / návody NESMĚT být použity pro jakékoli neoprávněné nebo nezákonné činnosti.

Fire Stick Tricks neodpovídá za žádné právní důsledky, kterým mohou uživatelé čelit v důsledku jejich nezákonného streamování / stahování nebo jiných činností. Uživatelům se doporučuje, aby si ověřili své místní zákony týkající se streamování pirátského obsahu a našim čtenářům doporučujeme, aby přísně dodržovali své příslušné obecní zákony.

Fire Stick Tricks NENÍ hostitelem ani odkazem na obsah chráněný autorskými právy.  

expressvpn

Autorská práva k produktům / logům

Amazon je oprávněný vlastník autorských práv Fire TV Stick. Kodi je software s otevřeným zdrojovým kódem, který je uveden a udržován jeho oficiálními vývojáři na webových stránkách Kodi.tv. Nejsme nijak spojeni s Amazonem nebo Kodi (dříve XBMC). Další nástroje / aplikace nebo grafika zmíněné / použité na tomto webu jsou autorská práva příslušných vývojářů / vlastníků. „Fire Stick Tricks“ neprohlašují, že vlastníte žádná autorská práva a vlastnictví Amazon Fire TV Stick, Kodi nebo jiných nástrojů / aplikací uvedených na webových stránkách.

Zřeknutí se odpovědnosti za externí odkazy

https://www.firesticktricks.com/ webová stránka může obsahovat odkazy na externí webové stránky, které nejsou poskytovány nebo udržovány společností Fire Stick Tricks, ani jakýmkoli způsobem s ní spojeny..

Tyto odkazy jsou poskytovány pouze pro informaci a pouze pro informační účely; nepředstavují schválení ani schválení společností Fire Stick Tricks pro žádný z produktů, služeb nebo názorů společnosti, organizace nebo jednotlivce. Fire Stick Tricks nenese žádnou odpovědnost za přesnost, legálnost nebo obsah externího webu ani za následné odkazy. Chcete-li odpovědět na dotazy týkající se jejího obsahu, kontaktujte externí web.

Upozorňujeme, že Fire Stick Tricks nezaručuje přesnost, relevantnost, aktuálnost ani úplnost jakýchkoli informací na těchto externích webových stránkách..

Max Eddy
Max Eddy Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me