Zrzeczenie się

>

Ostatnia aktualizacja: 15 lutego 2018 r

Informacje zawarte na stronie https://www.firesticktricks.com/ („Usługa”) służą wyłącznie celom informacyjnym.

Fire Stick Tricks nie ponosi odpowiedzialności za błędy, przeoczenia lub całkowitą dokładność treści Usługi.

W żadnym wypadku Fire Stick Tricks nie ponosi odpowiedzialności za jakiekolwiek szczególne, bezpośrednie, pośrednie, wynikowe lub przypadkowe szkody lub jakiekolwiek inne szkody, czy to w wyniku umowy, czy innego czynu niedozwolonego, w tym zaniedbania, wynikającego z lub w związku z użyciem Usługi lub treści Usługi. Fire Stick Tricks zastrzega sobie prawo do dodawania, usuwania lub modyfikacji treści w Serwisie w dowolnym późniejszym czasie od momentu oryginalnej publikacji na stronie bez uprzedniego powiadomienia.

Fire Stick Tricks nie gwarantuje, że strona jest wolna od wirusów, złośliwego oprogramowania lub innych szkodliwych składników. Witryna korzysta z plików cookie w celu zapewnienia płynnego działania, a Fire Stick Tricks w żaden sposób nie ponosi odpowiedzialności, jeśli jakiekolwiek złośliwe oprogramowanie / oprogramowanie ransomware lub inny atak nastąpi w wyniku korzystania z witryny.

Fire Stick Tricks zastrzega sobie prawo do zatrzymania wszelkich informacji, które uzna za odpowiednie i w żaden sposób nie ponosi odpowiedzialności za jakiekolwiek szkody wynikające z nieujawnienia tych informacji. Ponadto, Fire Stick Tricks nie ponosi odpowiedzialności za jakiekolwiek szkody w zakresie informacji lub świadczonych usług, nawet jeśli Fire Stick Tricks został poinformowany o możliwych szkodach.

Nic hostowanego w Fire Stick Tricks nie powinno być interpretowane jako próba zaoferowania lub wydania opinii prawnej lub usługi. Witryna nie daje żadnej gwarancji ważności i nie ponosi żadnej odpowiedzialności za autentyczność lub prawdziwość opublikowanych na niej treści.

Czasami witryna może zawierać treści, które nie są odpowiednie dla wszystkich odbiorców, w tym dzieci. W takich przypadkach zaleca się dyskrecję.

Wykorzystywanie treści pirackich / chronionych prawem autorskim

My (Fire Strick Tricks) w żaden sposób nie wspieramy, nie promujemy ani nie zachęcamy do żadnej nielegalnej lub przestępczej działalności. Przesyłanie strumieniowe / pobieranie treści chronionych prawem autorskim jest niezgodne z prawem i nie może być praktykowane. Wzmianka o wszelkich nielegalnych / pirackich treściach na stronie internetowej, o ile taka istnieje, ma miejsce wyłącznie w celach edukacyjnych i informacyjnych. Bardzo odradzamy piractwo i ściśle zalecamy naszym czytelnikom, aby unikali go za wszelką cenę.

Samouczki znajdujące się na temat sztuczek ognistych są przeznaczone wyłącznie do celów edukacyjnych i są przeznaczone do treści dostępnych w domenie publicznej. Te przewodniki / tutoriale NIE WOLNO być wykorzystywane do jakichkolwiek nieautoryzowanych lub nielegalnych działań.

Fire Stick Tricks nie ponosi odpowiedzialności za jakiekolwiek konsekwencje prawne, które mogą ponieść użytkownicy z powodu nielegalnego przesyłania strumieniowego / pobierania lub innych działań. Użytkownikom zaleca się sprawdzenie lokalnych przepisów dotyczących przesyłania pirackich treści, a czytelnikom zalecamy ścisłe przestrzeganie odpowiednich przepisów lokalnych.

Sztuczki Fire Stick NIE hostują ani nie łączą treści chronionych prawem autorskim.  

expressvpn

Produkty / logo Prawa autorskie

Amazon jest prawowitym właścicielem praw autorskich Fire TV Stick. Kodi to oprogramowanie typu open source, które jest wymienione i utrzymywane przez oficjalnych programistów na stronie Kodi.tv. Nie jesteśmy w żaden sposób powiązani z Amazon lub Kodi (wcześniej XBMC). Inne narzędzia / aplikacje lub grafiki wymienione / używane na tej stronie są prawami autorskimi ich twórców / właścicieli. „Sztuczki Fire Stick” nie rości sobie żadnych praw autorskich i własności Amazon Fire TV Stick, Kodi lub innych narzędzi / aplikacji wymienionych na stronie.

Wyłączenie odpowiedzialności za linki zewnętrzne

Witryna https://www.firesticktricks.com/ może zawierać linki do zewnętrznych stron internetowych, które nie są udostępniane ani utrzymywane przez Fire Stick Tricks ani w żaden sposób z nimi powiązane.

Linki te są udostępniane dla wygody i wyłącznie w celach informacyjnych; nie stanowią poparcia ani aprobaty Fire Stick Tricks dla żadnego z produktów, usług lub opinii korporacji, organizacji lub osoby fizycznej. Fire Stick Tricks nie ponosi żadnej odpowiedzialności za dokładność, legalność lub zawartość strony zewnętrznej ani za dokładność kolejnych linków. Skontaktuj się z zewnętrzną witryną, aby uzyskać odpowiedzi na pytania dotyczące jej zawartości.

Należy pamiętać, że sztuczki Fire Stick nie gwarantują dokładności, trafności, aktualności ani kompletności jakichkolwiek informacji na tych zewnętrznych stronach internetowych.

Max Eddy
Max Eddy Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me