Ako nainštalovať doplnok Dohovoru na Kodi

>

V tejto príručke vám ukážem, ako nainštalovať aplikáciu Covenant na produkt Kodi 18.5 Leia a staršie verzie. Addon je teraz k dispozícii na inštaláciu z repozitára Covenant.

Doplnok Covenant Kodi bol od januára 2020 aktualizovaný na najnovšiu verziu 1.1.33. Toto je prvá aktualizácia za niekoľko mesiacov. Zdá sa, že doplnok bol obnovený novými vývojármi. Práve teraz to funguje dobre. 

Covenant je teraz k dispozícii aj v dvoch úložiskách - Covenant a cy4Root. Poskytol som oba odkazy v príručke.

Exodus Kodi Addon vládol svetu doplnkov Kodi na veľkú dobu. Zánik Exodusu vyústil do vzniku záťaže Exodus Forks. Zo všetkých týchto vidlíc bol vynikajúci Dohovor. Bol to skutočný dedič a nástupca Exodu v mnohých ohľadoch, čo z neho urobilo najlepšiu alternatívu Exodu. Po prvé, Exodus aj Covenant boli vyvinuté rovnakým vývojárom Lambda, čo z neho robí oficiálnu vidlicu. Dohovor dokonca vykazuje rovnaké UI ako jeho predchodca.

Covenant nielenže zaplnil topánky Exodusu, ale v mnohých ohľadoch bol lepší ako Exodus. Bola oveľa stabilnejšia a ponúkala oveľa viac funkcií. Lambda dokonca prestal aktualizovať Exodus, vďaka čomu je Dohovor najlepšou alternatívou k Exodusu.

Exodus bol neskôr vzkriesený a obidva tieto addóny spolu fungovali dosť dlho. Už nie sú tak populárne, ako bývali, najmä preto, že sa vytvorilo mnoho nových a výkonnejších doplnkov na požiadanie. Napriek tomu veľa používateľov Kodi stále hľadá Dohovor a Exodus. Dobrou správou je, že obidva tieto doplnky boli nedávno aktualizované a momentálne fungujú skvele.

Ak ste nainštalovali Kodi na svoj FireStick alebo PC, povedal by som, že Covenant je stále doplnkom pre vyskúšanie.

V tomto návode vám ukážeme Ako nainštalovať Dohovor na Kodi 18 Leia v niektorých veľmi jednoduchých krokoch. Upozorňujeme, že podobne môžete nainštalovať aj akýkoľvek iný doplnok videa alebo iný doplnok Kodi.

Ako nainštalovať Dohovor na Kodi

Na inštaláciu doplnku Covenant na server Kodi použijeme úložisko Covenant. Tu sú kroky:

Pozor Používatelia KODI: Prečítajte si skôr, ako budete pokračovať

Doplnky a zostavy spoločnosti Kodi ponúkajú neobmedzený obsah streamingu, ale mohli by vás tiež dostať do legálnych problémov, ak by vás zachytili streamingy zadarmo Filmy / televízne relácie / Šport. Používateľom spoločnosti Kodi dôrazne odporúčame, aby ste pri online streamovaní vždy pripojili sieť VPN. Dobrá sieť Kodi VPN skryje vašu identitu, obchádza vládny dohľad, geoblokovaný obsah a škrtenie ISP (čo tiež pomáha pri streamovaní bez vyrovnávacej pamäte).

Používam ExpressVPN, čo je najrýchlejšia a najbezpečnejšia VPN. Inštalácia je veľmi jednoduchá na akomkoľvek zariadení vrátane Amazon FireStick. Získate zadarmo 3 mesiace a ušetríte 49% z jeho ročných plánov. Tiež prichádza s 30-dňovou zárukou vrátenia peňazí. Ak nie ste spokojní, vždy môžete požiadať o vrátenie platby.

Kliknutím TU získate zadarmo 3 mesiace a ušetríte 49% na ExpressVPN

Prečítajte si: Ako nainštalovať a používať sieť Kodi VPN

KROK 1: Spustite aplikáciu Kodi a kliknutím otvorte ponuku nastavení.

stiahnite si Dohovor Kodi

KROK 2: Kliknite Systémové nastavenia (Používatelia Kodi Leia kliknú na ikonu systém)

kodi coconant addon

KROK 3: Vľavo kliknite Add-ons

KROK 4: Na tej istej obrazovke kliknite na ikonu Neznáme zdroje prepínač

nainštalujte doplnok covenant kodi addon

KROK 5: Kliknite Áno keď sa zobrazí výzva

doplnok zmluvy o kodi

KROK 6: Teraz kliknite na otvorený Správca súborov, ako je to znázornené na obrázku nižšie (v Kodi Leia je táto možnosť v hornom riadku)

Dohovor Kodi

KROK 7: Teraz kliknite na Pridať zdroj.

Ako nainštalovať Covenant Kodi

KROK 8: Po kliknutí na tlačidlo Pridať zdroj sa otvorí okno. Stačí kliknúť . Teraz sa objaví nové menu, v ktorom budete požiadaní o zadanie názvu cesty / adresy URL. Stačí napísať https://covenant01.github.io/zip do poľa zobrazeného na obrázku nižšie a kliknite na OK

Alternatívny odkaz (ak vyššie uvedený odkaz nefunguje): https://cy4root2.github.io/zip

addón zmluvy kodi

KROK 9: V ďalšom kroku uveďte zmluva v názve zdroja médií, ako je to znázornené nižšie (alebo v akomkoľvek inom názve zdroja, ktoré sa vám páči). Pred ďalším pokračovaním si dôkladne overte krížovú kontrolu. Potom kliknite na tlačidlo OK.

kodi coconant addon

KROK 10: Teraz niekoľkokrát kliknite na Backspace a vráťte sa späť do hlavnej ponuky. Teraz otvorte ponuku doplnkov.

stiahnite si Dohovor Kodi

KROK 11: Teraz otvorte inštalátor balíka (ikona otvoreného poľa vľavo hore, ako je to znázornené nižšie).

Dohovor Kodi

KROK 12: Teraz vyberte otvorenú inštaláciu zo súboru ZIP.

nainštalujte aplikáciu Covenant Kodi

KROK 13: Teraz vyhľadajte a vyberte zmluva (alebo akýkoľvek iný názov zdroja, ktorý ste predtým pridali) a otvorte ho repository.covenant-x.x.zip. Inštalácia sa začne. Počkajte na inštaláciu úložiska

Poznámka: Ak ste použili alternatívny odkaz https://cy4root2.github.io/zip, kliknite na súbor zip repository.cy4root-master.zip

doplnok zmluvy o kodi

KROK 14: Teraz sa znova vráťte do hlavnej ponuky a kliknite na položku Otvoriť doplnky a potom kliknite na položku Otvoriť inštalátor balíka tak, ako ste to urobili predtým. Tentoraz kliknite na položku Inštalovať z úložiska, ako je to znázornené na obrázku nižšie.

Ako nainštalovať Dohovor na Kodi

KROK 15: Teraz vyberte Úložisko zmlúv a potom vyberte Doplnky videa.

Poznámka: Vyberte úložisko cy4root ak ste použili alternatívny odkaz

Dohovor Kodi

KROK 16: Teraz len prejdite nadol a nájdite zmluvu. Akonáhle nájdete, kliknite na jeho otvorenie.

Dohovor Kodi

KROK 17: Teraz kliknite Inštalácia na ďalšej obrazovke

Pre používateľov Kodi Leia sa po kliknutí na tlačidlo Inštalovať zobrazí kontextové okno. Pokračujte kliknutím na tlačidlo OK

stiahnite si Dohovor Kodi

KROK 18: Blahoželáme. Všetko je hotové a túto metódu ste úspešne nainštalovali do svojho Kodi. Teraz si užite obrovský oceán úžasných médií ponúkaných spoločnosťou Covenant a vychutnajte si ich na vašom PC alebo Amazon Fire TV.

Dohovor Kodi

Dúfame, že tento návod na použitie pomohol. Ak narazíte na problémy, ktoré nastanú v dôsledku nejakého kroku alebo inak, neváhajte odpovedať na otázky v poli nižšie. Medzitým sa môžete pozrieť aj na náš zoznam najlepších doplnkov Kodi.

Poznámka - Ak máte problémy s ukladaním do vyrovnávacej pamäte, tu je postup, ako opraviť ukladanie do vyrovnávacej pamäte podľa Dohovoru v Kodi.

Doplnok Dohovoru Kodi nefunguje

Doplnok Dohovoru sa už neaktualizuje a ak sa ho snažíte získať z repy Colossus, nebude fungovať, pretože toto repo bolo vypnuté. Používatelia však môžu stále inštalovať a používať Dohovor z repozitára Dohovoru, ako je uvedené v príručke vyššie. Stále testujem a aktualizujem tento článok každých pár dní. Ak pri inštalácii narazíte na problémy pomocou tejto príručky, neváhajte komentovať nižšie.

Doplnok Kodi Covenant: Nie sú k dispozícii žiadne toky

Najbežnejším problémom, ktorému čelia používatelia Kodi, je - „Nie sú dostupné žiadne prúdy“ pre mnoho populárnych doplnkov. Tieto problémy trápia aj Dohovor, ale našťastie existuje oprava. Na serveri Kodi môžete získať skutočný debrid, ktorý poskytuje veľa ďalších zdrojov streamovania v plnom vysokom rozlíšení a váš problém s možnosťou Nie sú dostupné žiadne prúdy bude navždy preč. Dôrazne by som však odporúčal získať sieť Kodi VPN, pretože systém Real Debrid uchováva denník všetkých údajov, ku ktorým pristupujeme.

súvisiace:

  • Najlepšie VPN pre Kodi
  • Ako nainštalovať Exodus Redux na Kodi
  • Najlepšie postavenia spoločnosti Kodi
  • Ako aktualizovať Kodi na FireStick

Max Eddy
Max Eddy Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me