Ako nainštalovať Kodi Collusion Stavať na Kodi

>

V tejto príručke vám ukážem, ako nainštalovať program Kodi Collusion postavený na systéme Kodi 18 Leia. Inštalačné kroky v príručke sa vzťahujú na všetky zariadenia Kodi vrátane FireStick, Windows / Mac PC, Android a ďalších.

Jedným z dôvodov, prečo dávam prednosť zostaveniam Kodi, je to, že prichádzajú s predinštalovanými doplnkami a šetria mi ich úsilie nainštalovať ich osobitne. Budovy ako Kodi Collusion sú vybavené najlepšími doplnkami pre obsah na požiadanie aj pre živé televízne vysielanie. V poslednej dobe som sa zúčastnil pár stavieb a vyzerá to, že som našiel strážcu.

Kolúzia Kodi vytvára mnoho populárnych doplnkov a do Kodi pridáva mnoho nových funkcií. Pridáva tiež nový vizuálny život do inak nevýrazného, ​​predvoleného rozhrania Kodi. Kolúzia je tiež súčasťou našich najlepších stavieb spoločnosti Kodi a to si zaslúži. Minimálny dizajn a vysoká rýchlosť boli okamžité remízy a zdá sa, že sa aspoň chvíľu pridŕžam Kodi Collusion.

Program Kodi Collusion Build bol prerušený. Môžete skúsiť jednu z ďalších zostavení z nášho zoznamu.

sprievodca inštaláciou tajnej dohody

Kodi Collusion je ľahká zostava, vďaka ktorej je ideálna pre FireStick a ďalšie streamingové zariadenia s obmedzeným úložiskom. Teraz sa chystám zdieľať kroky na inštaláciu systému Kodi Collusion build. Pokračujte v čítaní!

Sprievodca inštaláciou Kodi Collusion Build

Prvá vec, ktorú budete chcieť urobiť, je umožniť spoločnosti Kodi inštalovať súbory tretích strán, ako napríklad Kodi Collusion. Vyžaduje to vykonanie niektorých zmien nastavení zabezpečenia. Tu sú kroky:

# 1. Na domovskej obrazovke Kodi otvorte ponuku „Nastavenia“. Je to ikona ozubeného kolieska umiestnená pod logom Kodi vľavo hore. Na ďalšej obrazovke kliknite na položku Nastavenia systému

ako nainštalovať kodi tajnej dohody build

# 2. V ľavom stĺpci na nasledujúcej obrazovke vyberte položku Doplnky a potom kliknite na prepínač Neznáme zdroje.

kodi neznáme zdroje

# 3. Toto je varovná správa, ktorú uvidíte. Ignorujte túto správu a kliknite na „Áno“. Budeme inštalovať Kodi Collusion Build, ktorý je 100% bezpečný

varovanie pred neznámymi zdrojmi

Teraz je spoločnosť Kodi pripravená nainštalovať zostavenie kolúzie Kodi. Inštalačný proces rozdelíme do nasledujúcich troch krokov:

  1. Pridajte zdroj do Kodi a nainštalujte úložisko portálu One Nation Portal
  2. Nainštalujte archív One Nation Portal z pridaného zdroja
  3. Nainštalujte aplikáciu Kodi Collusion Build z archívu One Nation Portal

Poďme prejsť každú časť jeden po druhom

pozor: Zostavy Kodi prinášajú neobmedzený streamovaný obsah, ale môžu vás tiež dostať do legálnych problémov. Používatelia Kodi musia používať VPN na skrytie svojej identity pri streamovaní filmov / televíznych relácií / športu. Navyše, veľa populárnych doplnkov je blokovaných geograme a bude vyžadovať fungovanie siete VPN.

Ja osobne používam a odporúčam ExpressVPN čo je najlepšia VPN pre Kodi. Môžete získať 3 mesiace zadarmo a ušetriť 49% z jeho ročných plánov.

Krok 1: Pridajte zdroj do Kodi a nainštalujte archív One Nation Portal

Teraz pridáme adresu URL do služby Kodi, ktorá ju nasmeruje na server, odkiaľ neskôr nainštalujeme repo verziu One Nation Portal. Postupujte podľa nasledujúcich krokov:

# 1. Na domovskej obrazovke Kodi kliknite ešte raz na ikonu „Nastavenia“

kodi nastavenia

# 2. Tentoraz na ďalšej obrazovke kliknite na možnosť „Správca súborov“ v časti Nastavenia

nastavenie systému na kodi

# 3. Teraz choďte do toho a kliknite na „Pridať zdroj“. Možno bude potrebné prejsť trochu nadol, aby ste našli túto možnosť

zostavenie tajnej dohody

# 4. Keď sa zobrazí okno s názvom Pridať zdroj súborov, kliknite na možnosť Žiadne.

archív tajných tajných dohôd

# 5. Zadajte webovú adresu http://www.onenation.info/Portal/ ako je znázornené na obrázku nižšie a kliknite na tlačidlo OK.

V priebehu ďalších krokov vždy zadajte správnu adresu URL, aby ste sa počas inštalácie vyhli akýmkoľvek problémom

jedno národné úložisko

# 6. Teraz do poľa „Zadajte názov tohto zdroja médií“ zadajte názov zdroja a kliknite na „OK“. Môže to byť ľubovoľný názov podľa vášho výberu, s ktorým by ste chceli tento zdroj identifikovať. Aby bol zdroj relevantný, v tejto príručke ho nazývam OneNation.

kodi tajná dohoda odkaz na stiahnutie jedného národa

Krok 2: Nainštalujte archív One Nation Portal z pridaného zdroja

# 1. Zdroj bol teda pridaný. Teraz prejdite späť na domovskú obrazovku Kodi a kliknite na položku Doplnky v ľavom stĺpci

kodi addons menu

# 2. Teraz zvýraznite a kliknite na možnosť „Inštalátor balíka“ v ľavom hornom rohu nasledujúcej obrazovky

inštalátor doplnku kodi addon

# 3. Pokračujte a kliknite na možnosť Inštalovať zo súboru zip.

ako nainštalovať kodi tajnej dohody build

# 4. Kliknite na položku „OneNation“ (alebo na názov, ktorý ste vybrali pre zdroj skôr)

Sprievodca inštaláciou kodi tajnej dohody

# 5. Kliknite na súbor „plugin.program.onenationporal-1.0.7.zip“. Čísla 1.0.7 v názve súboru zip tu predstavujú číslo verzie. Toto sa môže líšiť, ak bude nová verzia vydaná v budúcnosti.

nainštalujte jedného národného sprievodcu

# 6. Počkajte na upozornenie „Nainštalovaný doplnok jedného národného portálu“. Môže to trvať 1 - 2 minúty

addon jedného národného portálu

# 7. Teraz by sa malo zobraziť nasledujúce kontextové okno s otázkou, či chcete povoliť niektoré z uvedených nastavení. Ak chcete nastavenie povoliť, pokračujte a skontrolujte ho. Po výbere toho, čo chcete povoliť, kliknite na tlačidlo „Pokračovať“ v dolnej časti. Všetko nechám predvolené a ihneď kliknem na „Pokračovať“.

nastavenie jedného národného portálu

# 8. Zobrazí sa ďalšie okno. Môžete priamo prejsť do ponuky Zostaviť alebo Ignorovať a neskôr prejsť do ponuky. Momentálne bijem „Ignorovať“, aby som ti mohol ukázať, ako na to ísť z domovskej obrazovky Kodi.

menu na vytvorenie tajnej dohody

Ak sa chcete týchto kontextových okien zbaviť, budete musieť znova kliknúť na „Pokračovať“ a „Ignorovať“.

Úspešne ste nainštalovali archív One Nation Portal. Teraz sa naučíme inštalovať Kodi Collusion Build z tohto repa.

Krok 3: Nainštalujte Kodi Collusion Build z archívu One Nation Portal

Jediná vec, ktorú vám zostáva, je inštalácia programu Kodi Collusion Build. Ak chcete nainštalovať toto zostavenie, postupujte takto:

# 1. Vráťte sa na hlavnú obrazovku Kodi a prejdite na Doplnky> Programové doplnky. Zobrazí sa tu ikona jedného národného portálu (pozri obrázok nižšie). Pokračujte kliknutím na túto ikonu

otvoriť jeden národný portál

# 2. Kliknite na možnosť ‘(OneNation Portal) Builds

stavia sa jeden národný portál

# 3. Ako vidíte na obrázku nižšie, zostavenie Kodi Collusion už bolo vydané pre nadchádzajúcu verziu Kodi 18 Leia. Stabilná verzia Kodi Leia však ešte nebola vydaná. Ak ste jedným z mála, ktorí majú prístup k verzii Leia, choďte do toho a kliknite na zostavenie Kodi Collusion pre túto verziu. Ak nie, prejdite na ďalší krok

ako nainštalovať kodi tajnej dohody na kodi 18 leia

# 4. Posuňte zobrazenie nadol a kliknite na verziu Kodi-Collusion pod Krypton Builds (obrázok nižšie)

ako nainštalovať kodi tajnej dohody na kodi 17.6 kryptón

# 5. Budete mať dve možnosti inštalácie - čerstvé a štandardné.

Výberom možnosti Fresh obnovíte výrobné nastavenia zariadenia Kodi a odstránia sa všetky existujúce doplnky, nastavenia atď. Štandardná inštalácia si ponechá niektoré doplnky a nastavenia. Vyberiem si „čerstvé“, pretože si nemám čo zachovať. Ale je to úplne na vás.

kodi tajná dohoda o čerstvej inštalácii

# 6. Spoločnosť Kodi sa vás opýta, či si prajete obnoviť predvolené nastavenia konfigurácie Kodi. Kliknite na tlačidlo Pokračovať.

obnoviť kodi pre inštaláciu

# 7. Inštalácia zostavy Kodi Collusion sa teraz spustí. Inštalácia tejto zostavy môže trvať 3 až 4 minúty.

stiahnuť kodi tajnej dohody

# 8. Po nainštalovaní zostavenia sa zobrazí nasledujúca správa. Možnosť „Znovu načítať profil“ nerobí veľa. Takže kliknem na tlačidlo „Force Close.“

force close kodi app

Kodi sa teraz uzavrie. Nainštalovali ste aplikáciu Kodi Collusion Build úspešne. Opätovné spustenie Kodi a domovskej obrazovky Kodi sa zmenia na toto

to je, ako vyzerá kodi tajná dohoda

Toto rozhranie sa mi veľmi páči. Vyzerá to dobre! Choďte do toho a preskúmajte túto zostavu. Nájdete tu niekoľko predinštalovaných doplnkov, vrátane Deceit, Seren, Limitless.

Kliknite na položku Filmy a zobrazia sa nasledujúce možnosti (obrázok nižšie). Rovnakým spôsobom môžete preskúmať ďalšie položky ponuky.

ako používať kodi tajnej dohody build

Takto inštalujeme program Kodi Collusion postavený na systéme Kodi.

Predtým, ako začnete streamovať s doplnkami alebo zostavami Kodi, chcel by som vás upozorniť, že všetko, čo na Kodi vysielate, je viditeľné pre vášho poskytovateľa internetových služieb a vládu. To znamená, že streamovanie obsahu chráneného autorskými právami (bezplatné filmy, televízne programy, športy) by vás mohlo dostať do legálnych problémov.

Používateľom spoločnosti Kodi sa dôrazne odporúča, aby sa počas streamovania pripojili k sieti VPN. VPN pre Kodi obíde škrtenie ISP, vládny dohľad a geo-obmedzenie populárnych doplnkov. Vždy sa pripojím ExpressVPN na všetkých mojich streamovacích zariadeniach a navrhujem, aby ste urobili to isté.

ExpressVPN je najrýchlejšia a najbezpečnejšia sieť VPN. Dodáva sa s 30-dňovou zárukou vrátenia peňazí. To znamená, že ho môžete voľne používať počas prvých 30 dní a ak nie ste spokojní s výkonom (čo je veľmi nepravdepodobné), môžete požiadať o plnú náhradu..

POZNÁMKA: Neodporujeme porušovanie autorských zákonov. Čo však ak skončíte neúmyselne streamovaním obsahu z nezákonného zdroja? Nie je vždy ľahké rozlíšiť rozdiel medzi legitímnym a nezákonným zdrojom.

Skôr ako začnete streamovať na serveri Kodi, tu je postup, ako získať ochranu VPN v troch jednoduchých krokoch.

Krok 1: Získajte odber ExpressVPN TU.

Krok 2: cvaknutie TU stiahnuť a nainštalovať aplikáciu ExpressVPN do svojho zariadenia.

Krok 3: Kliknutím na ikonu napájania pripojte server VPN. To je všetko. Vaše pripojenie je teraz zabezpečené pomocou najrýchlejšej a najlepšej VPN pre Kodi.

connect expressvpn pre kodi

záver

Postava Kodi Collusion spája niekoľko populárnych doplnkov, takže ich nemusíte inštalovať osobitne. Táto príručka je pokusom vám pomôcť nainštalovať túto zostavu rýchlo a ľahko. Ak máte akékoľvek otázky alebo návrhy, neváhajte a dajte nám vedieť prostredníctvom nižšie uvedenej sekcie komentárov.

súvisiace:

Ako nainštalovať OneNation Portal Kodi Builds
Ako nainštalovať No Limits Magic Build
Ako nainštalovať Titanium Build
Ako nainštalovať Kodi
Najlepšie Kodi VPN
Ako nainštalovať doplnky nad zostavami

Kliknite sem, aby ste dostali tajné triky na rezanie káblov priamo do vašej doručenej pošty.

Max Eddy
Max Eddy Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me