Ako nainštalovať Kodi na Amazon FireStick

>

V tomto podrobnom sprievodcovi vám ukážem, ako nainštalovať Kodi 18.5 Leia na FireStick do 2 minút. Rovnaký sprievodca bude fungovať aj pre Firestick 4K, Fire TV a Fire TV Cube. Predtým, ako začneme s inštaláciou, začneme krátkym úvodom.

ako nainštalovať kodi naAmazon Fire TV / Stick už vzal trh streamovania videa búrkou. Od svojho vzniku na scéne sa predáva ako hotcakes, vďaka neuveriteľnému ľahkému použitiu a podpore populárnych zábavných služieb ako Netflix, BBC iPlayer, Hotstar, Amazon Prime Video a mnoho ďalších. Na vrchole toho všetkého je Amazon FireStick dodávaný s podporou Alexa. Len si ľahnite na pohovku a začnite navigovať vo všetkom, čo len používa váš hlas. Teraz už nemusíte zdvíhať prsty. Nie je to super!!!

Ako to však môže zlákať, je tu len jeden malý problém. Hoci je k dispozícii veľké množstvo multimediálneho obsahu bezplatne, prémiový obsah je dodávaný s prémiovými cenovkami. To je určite pre väčšinu používateľov obťažovanie a najväčší dôvod, prečo používatelia inštalujú Kodi na Firestick. Kodi je jednou z najlepších aplikácií Amazon Fire Stick, ktorá otvorí nový svet bezplatného multimediálneho obsahu, ktorý nemusí byť k dispozícii vo vašom regióne alebo je dodávaný s prehnanou cenou..

Ak už používate Kodi na televízore Fire alebo Fire Stick a hľadáte iba jednoduchú aktualizáciu na 18,5 Leia, prečítajte si toto – ako aktualizovať Kodi na FireStick.

Poznámka: Neodporúčame používať žiadny softvér / hardvér / službu na prístup k nezákonnému obsahu. Buďte dobrým sudcom svojich konaní.

Ako nainštalovať Kodi na FireStick

Kodi for Fire Stick ponúka veľa možností streamovania. Multimediálny obsah ponúkaný spoločnosťou Kodi je skutočne ohromujúci. Ak ste sa rozhodli útek z väzenia Amazon Fire Stick, ste na správnom mieste. Chystáte sa učiť ako nainštalovať Kodi na FireStick čo najviac spôsobov.

Pozor Používatelia FireStick: Prečítajte si skôr, ako budete pokračovať

Vlády a poskytovatelia internetových služieb na celom svete monitorujú online aktivity svojich používateľov. Ak sa na vašej televíznej karte Fire TV zistí streamovanie obsahu chráneného autorskými právami, mohli by ste sa dostať do vážnych problémov. V súčasnosti je vaša adresa IP viditeľná pre všetkých. Dôrazne vám odporúčame, aby ste si vytvorili dobrú sieť FireStick VPN a skryli svoju identitu, aby sa zážitok zo sledovania filmu nezhoršil..

používam ExpressVPN čo je najrýchlejšia a najbezpečnejšia sieť VPN v tomto odvetví. Inštalácia na akékoľvek zariadenie vrátane Amazon Fire TV Stick je veľmi jednoduchá. Tiež prichádza s 30-dňovou zárukou vrátenia peňazí. Ak sa vám ich služby nepáčia, môžete vždy požiadať o vrátenie peňazí. ExpressVPN má tiež špeciálnu ponuku, kde môžete získajte 3 mesiace zadarmo a ušetrite 49% z ročného plánu.

Tu sú dôvody, prečo musíte neustále používať sieť VPN.


Čítať:
Ako nainštalovať a používať najlepšiu VPN pre FireStick

KROK 1: Príprava FireStick na inštaláciu Kodi

Po prvé, ak ste si práve zakúpili Fire Fire alebo FireStick, tu je návod, ako nastaviť Fire Stick prvýkrát. Teraz, keď ste svoj Stick úspešne nastavili, pripravte ho na inštaláciu Kodi. Budete musieť urobiť štyri vylepšenia. Povoľte ladenie ADB, zapnite aplikácie z neznámych zdrojov, vypnite údaje o používaní zariadení a vypnite zhromažďovanie údajov o používaní aplikácií. To všetko môžete ľahko urobiť pomocou týchto krokov:

# 1: Stačí prejsť na nastavenie na vašom televízore Fire / Stick. Potom vyberte My Fire TV / Device a vyberte si Možnosti vývojára

  Ako nainštalovať Showbox na FireStick

ako nainštalovať kodi na

# 2: Teraz budete musieť urobiť dve veci. Po prvé, povoliť ladenie ADB (voliteľné) a potom zapnite Aplikácie z neznámych zdrojov (Povinne)

firestick kodi

# 3: Teraz prejdite na nastavenie a otvorené Preferencie > Nastavenia ochrany osobných údajov. Teraz stačí vypnúť Údaje o používaní zariadeniaZhromažďujte údaje o používaní aplikácií

amazon firestick kodi

Vaša Amazon Fire TV je teraz nastavená. Teraz sme o krok bližšie k inštalácii Kodi.

KROK 2: Získajte aplikáciu Downloader

Toto je zďaleka najpopulárnejšia, najjednoduchšia a najrýchlejšia metóda inštalácie Kodi na Fire TV Stick. Ak budete postupovať opatrne, nebude to trvať dlhšie ako 2 minúty. Downloader je úžasná aplikácia a je k dispozícii zadarmo v obchode Amazon App Store. Vďaka tomu je proces inštalácie Kodi veľmi plynulý a pohodlný.

Choďte do obchodu Amazon App Store a vyhľadajte „downloader” pre to. Ak chcete prejsť do obchodu Amazon, vyberte položku Vyhľadávanie v ľavom hornom rohu domovskej obrazovky FireStick.

ako nainštalovať kodi na amazon firestick

Po stiahnutí a nainštalovaní aplikácie Downloader na Fire TV alebo Fire Stick je len jeden krok k inštalácii Kodi.

KROK 3: Inštalácia Kodi na FireStick

V tomto kroku sa naučíme sťahovať a inštalovať Kodi 18.5 Leia na vašu Amazon Fire TV Stick. Pre tých, ktorí si neuvedomujú, Leia 18.5 je najnovšou stabilnou verziou k dátumu.

# 1. Spustite aplikáciu Downloader, ktorú ste práve nainštalovali, a kliknite na pole URL (kde sa zobrazuje) http: //)

INŠTALUJTE KODI NA FIRESTICKÚ

# 2: Teraz sa objaví rozbaľovacia klávesnica

Inštalovať Kodi Leia 18.5, vstúpiť https://www.firesticktricks.com/kapk kliknite na tlačidlo GO.

# 3: Týmto sa začne proces sťahovania.

ako nainštalovať kodi na

# 5: Po dokončení sťahovania kliknite na „Inštalácia

spustiť kodi 18.o na firestick

# 6: Počkajte na dokončenie sťahovania

ako nainštalovať kodi 18.0 na

# 7: Po nainštalovaní aplikácie Kodi sa zobrazí správa Inštalácia aplikácie. cvaknutie OTVORENÉ na spustenie aplikácie Kodi. Ak ju chcete otvoriť neskôr, kliknite na ikonu HOTOVÝ

nainštalujte kodi na firestick

Na svojej domovskej obrazovke nenájdete aplikáciu Kodi, stačí sa len pozrieť nastavenie -> aplikácia -> Spravujte nainštalované aplikácie -> kodi -> odpálenie

Môžete tiež stlačiť kláves Domov tlačidlo / tlačidlo na diaľkovom ovládači na 5 sekúnd a kliknite na aplikácie na kontextovej obrazovke získate prístup k službe Kodi.

Ako používať Kodi na FireStick

Teraz, keď ste nainštalovali Kodi, je čas, keď viete, ako ho používať na Fire Stick pre bezpečnú a zvukovú zábavu. S Kodi budete mať prístup k obrovskému svetu bezplatného obsahu, od filmov po televízne programy a ešte oveľa viac.

Predtým, ako začnete používať Kodi na svojej požiarnej TV / Stick, chcel by som vás upozorniť, že všetko, čo na Kodi vysielate, je viditeľné pre vášho poskytovateľa internetových služieb a vládu. Ak vás niekto pozerá pri sledovaní obsahu chráneného autorskými právami (bezplatné filmy, televízne relácie, šport), môžete mať vážne právne problémy.

Našťastie existuje spôsob, ako si aj naďalej užívať svoj obľúbený obsah prostredníctvom Kodi bez obáv, kto by mohol hľadať. Musíte použiť dôveryhodnú službu VPN, ktorá maskuje všetky vaše internetové aktivity z webových snoopov. Sieť VPN vám pomôže obísť internetové obmedzovanie, online dohľad a geografické obmedzenia obsahu.

Ja osobne používam a odporúčam ExpressVPN. Je to najrýchlejšia sieť VPN, ktorá je najdôležitejšou vecou pre bezproblémový prenos údajov.

Nikdy nepropagujeme ani nepodporujeme porušovanie autorských práv. Nechceme však, aby ste skončili v právnych problémoch. Ďalej veríme v právo na súkromie a sme jeho silným zástancom.

Predtým, ako začnete používať Kodi na Fire TV / Stick, pozrime sa, ako používať ExpressVPN na ochranu vašich streamovacích aktivít pred zvedavými očami..

Krok 1: cvaknutie TU prihlásiť sa na odber služby ExpressVPN. Záruka vrátenia peňazí je 30 dní, bez otázok. Ak s tým nie ste spokojní (čo nevidím dôvod, prečo), môžete požiadať o úplnú náhradu v priebehu prvých 30 dní.

Krok 2: Zapnite televízor Fire / Stick a prejdite na lupu (ikona vyhľadávania). Nájdete ju úplne vľavo. Teraz začnite do vyhľadávacieho panela písať výraz „Expressvpn“ (bez úvodzoviek) a po zobrazení vo výsledkoch vyhľadávania vyberte položku ExpressVPN.

  Ako vyriešiť problém s prehriatím FireStick / Fire TV

nainštalujte firtick Expressvpn

Krok 3: Kliknutím na „Získať“ stiahnite a nainštalujte aplikáciu ExpressVPN na váš Fire TV / Stick

dostať vpn jailbroken firestick

Krok 4: Po inštalácii spustite aplikáciu ExpressVPN a prihláste sa s e-mailovým ID / heslom, ktoré ste vytvorili pri nákupe predplatného ExpressVPN.

login expressvpn na firestick

Krok 5: Teraz sa kliknutím na ikonu napájania pripojte k serveru VPN (pozrite obrázok nižšie). Preferovanú polohu môžete zmeniť aj kliknutím na položku „Vybrať polohu“, ako je to znázornené na obrázku nižšie. To je všetko. Vaše pripojenie je teraz zabezpečené pomocou najrýchlejšej a najlepšej VPN pre FireStick.

pripojiť expressvpn na oheň palicu

Prečítajte si viac o používaní ExpressVPN s FireStick.

Teraz, keď sú vaše online aktivity súkromné, je čas dozvedieť sa, čo robiť ďalej s Kodi na Fire TV Stick. Ako som už spomenul, v Kodi nenájdete žiaden obsah, pretože ide o jednoduchý prehrávač médií. Ak chcete streamovať filmy, televízne programy alebo športy, budete musieť nainštalovať rôzne doplnky / zostavenia Kodi. Ak ste úplne nováčik, tu je môj sprievodca krok za krokom, ako používať Kodi.

Zaujíma vás, ako na svojom Fire TV / Stick získať najlepšie doplnky alebo súbory Kodi? Pozrite sa na odkazy nižšie, ktoré vám pomôžu nainštalovať obľúbené doplnky a súbory, ktoré fungujú dobre a ťahajú kvalitné toky.

 • Ako nainštalovať Exodus Redux
 • Ako nainštalovať Venom Addon
 • Ako nainštalovať doplnok FEN
 • Ako nainštalovať Titanium Build
 • Ako nainštalovať No Limits Magic Build

Prečítajte si tiež: Sprievodca rezaním káblov FireStick pre filmy zadarmo, televízia, šport & viac

Video sprievodca pre inštaláciu Kodi na Amazon FireStick

Úspešne ste nainštalovali Kodi na Fire Stick. Ak táto metóda nefunguje, môžete vyskúšať ďalšie metódy uvedené nižšie.

Ako získať Kodi pomocou FireStick Alternatívne metódy

Downloader je spoľahlivá aplikácia a za normálnych okolností by ste nemali mať problém s inštaláciou Kodi na FireStick. Ak však náhodou máte prémiové predplatné populárnej aplikácie na správu súborov s názvom ES File Explorer, môžete ju použiť namiesto toho.

ES File Explorer už nepodporuje bezplatné vedľajšie načítanie aplikácií tretích strán. Potrebujete prémiové predplatné, ktoré vás bude stáť 9,99 dolárov mesačne. Na druhú stranu, Downloader je sto percent zadarmo. Ak ste už nainštalovali Kodi na FireStick pomocou metódy Downloader (ako je uvedené vyššie), môžete túto časť preskočiť).

Nainštalujte Kodi na FireStick pomocou prieskumníka súborov ES

Viac informácií o aplikácii ES File Explorer nájdete v našej príručke Ako nainštalovať & Na prehliadači FireStick použite program ES File Explorer.

Tu je postup na inštaláciu Kodi na Amazon Fire TV Stick:

 1. Zapnite si Amazon Fire TV Stick
 2. Ísť do nastavenie > Moja požiarna televízia
 3. Otvorené Možnosti vývojára
 4. Zapnúť Aplikácie z neznámych zdrojov
 5. Prejdite na domovskú stránku Fire Stick a prejdite na „Vyhľadávanie“V ľavej hornej časti obrazovky.
 6. Typ “ES File Explorer“A kliknite naň, keď sa zobrazí vo výsledkoch vyhľadávania.
 7. Podľa pokynov na obrazovke nainštalujte aplikáciu ES File Explorer na FireStick
 8. Po nainštalovaní aplikácie ju spustite. Teraz prejdite do pravej časti, kde vidíte niekoľko ikon. Vyberte ikonu a kliknite na ikonu Downloader
 9. cvaknutie +Nový na spodku
 10. Zobrazí sa kontextové okno. vstúpiť https: // www.firesticktricks.com/kapk v časti Cesta a ľubovoľný názov podľa vlastného výberu v časti Názov
 11. cvaknutie Stiahni teraz
 12. Počkajte, kým sa Kodi stiahne na serveri FireStick
 13. cvaknutie Otvorený súbor
 14. cvaknutie Inštalácia keď sa zobrazí výzva
 15. cvaknutie Inštalácia znovu
 16. To je všetko. Kodi je teraz nainštalovaný na vašom FireStick / Fire TV.

Ako nainštalovať Kodi na FireStick pomocou AppStarter

Ak sa vám nedarí nainštalovať Kodi APK na váš Amazon Fire TV Stick pomocou vyššie uvedených metód, mali by ste to skúsiť. AppStarter umožňuje inštaláciu aplikácií tretích strán, a preto je proces inštalácie Kodi pomerne jednoduchý a hladký.

  Ako nainštalovať a používať Stremio na FireStick / Android Box

Netreba dodávať, že budete musieť znova zapnúť aplikácie z neznámych zdrojov a vypnúť zhromažďovanie údajov o používaní aplikácií, ako je uvedené v prvej metóde. Keď to urobíte, nainštalujte si aplikáciu Downloader tak, ako je to uvedené vyššie v prvej metóde.

Potom jednoducho postupujte podľa týchto krokov a jednoducho nainštalujte Kodi na svoju Fire Stick pomocou AppStarter:

KROK 1: Spustite aplikáciu Downloader

KROK 2: Kliknite na pole s adresou URL http: //

firestick kodi help

KROK 3: Teraz sa objaví nové okno. vstúpiť https: //firesticktricks.com/as4.apk a kliknite na tlačidlo OK GO

ako sťahovať kodi na firestick

KROK 4: Po stiahnutí AppStarter kliknite na „Inštalácia.”

ako nainštalovať kodi 18 leia na

KROK 5: Po nainštalovaní AppStarter ho spustite.

KROK 6: Ak chcete nainštalovať Kodi, najprv prejdite na “aktualizácie“V ponuke na ľavej strane aplikácie AppStarter. Teraz kliknite na „Inštalácia“Na pravej strane, kde sa zobrazuje Kodi.

ako nainštalovať kodi na Amazon požiaru tv

Kudos, keď ste úspešne uväznili Amazon Fire Stick a nainštalovali ste naň Kodi pomocou AppStarter. Ak však tento trik nefunguje a vy nemôžete uväzniť Amazon Fire Stick, môžete prejsť na ďalšiu metódu.

Nainštalujte Kodi na Amazon Fire TV Stick s FileLinked

FileLinked je efektívny nástroj na zdieľanie súborov, ktorý môžete tiež použiť na načítanie aplikácií na FireStick. Takto môžete nainštalovať Kodi na FireStick pomocou aplikácie FileLinked.

KROK 1: Prvá vec, ktorú chcete urobiť, je nainštalovať FileLinked na FireStick

KROK 2: Spustite FileLinked

KROK 3: Keď uvidíte nasledujúcu obrazovku, zadajte kód 54780130 a kliknite na tlačidlo OK ďalej

doplnené kodi kód pre firestick

KROK 4: Kliknite na ikonu Stiahnuť ▼ ikonu vedľa verzie Kodi, ktorú chcete nainštalovať

inštalácia kodi na firestick

KROK 5: Po dokončení sťahovania kliknite na tlačidlo Prehrať vedľa verzie stiahnutého súboru. Pri inštalácii Kodi na FireStick postupujte podľa pokynov na obrazovke

ako nainštalovať kodi na

Často kladené otázky

Je Kodi bezpečný & právnej?

Kodi je sám o sebe stopercentne bezpečný a legálny. Kodi si môžete prevziať z oficiálnych obchodov s aplikáciami na rôznych zariadeniach, ako sú Google Play Store pre Android a Microsoft Store pre Windows 10. Tieto obchody s aplikáciami by nikdy neorganizovali nebezpečnú a nelegálnu aplikáciu. Nezabudnite však, že spoločnosť Kodi povoľuje určité doplnky tretích strán, ktoré môžu prenášať obsah chránený autorskými právami. Streamovanie takéhoto obsahu nie je legálne.

Čo môžete sledovať na Kodi?

Môžete sledovať filmy, televízne programy, športy, živé televízne programy, dokumentárne filmy, obsah pre deti, anime a čokoľvek, na čo si dokážete myslieť.

Pamätajte, že spoločnosť Kodi nehostuje žiadny vlastný obsah. Musíte vložiť obsah prostredníctvom doplnkov Kodi. Existujú doslova stovky doplnkov pre všetky druhy videí, ktoré chcete streamovať. Kodi podporuje oficiálne doplnky, ako aj doplnky tretích strán. Zostavenia Kodi môžete použiť aj na vylepšený zážitok.

Môžete nainštalovať Kodi na Fire TV Cube?

Áno, môžete nainštalovať Kodi na Fire TV Cube. Všetky zariadenia Fire TV (FireStick 2nd Gen, Fire Stick 4K a Fire TV Cube) majú rovnaké rozhranie a navigačný systém. Inštalačné pokyny pre Kodi použité v tejto príručke sa vzťahujú aj na Fire TV Cube.

Aká je najnovšia verzia Kodi for Firestick?

Kodi Leia 18.5 je najnovšou verziou Kodi. Táto verzia bola vydaná v novembri 2023 a ponúkla niektoré drobné opravy chýb a kozmetické zmeny.

záver

To je všetko. Dúfam, že ste s vyššie uvedenými pokynmi mali bezproblémové skúsenosti. Teraz si sadnite a užite si nepreberné množstvo úžasného multimediálneho obsahu, ktorý ponúka spoločnosť Kodi. Odporúčame vám však dávať pozor na prístup k pirátskemu alebo nelegálnemu obsahu. Ak ste pre spoločnosť Kodi nováčikom, tu je príručka pre začiatočníkov o používaní Kodi. Prečítajte si tiež, ako používať real-debrid na ťahanie kvalitných odkazov na streamovanie a ako zabrániť problémom s vyrovnávaním údajov Kodi. Ak budete v budúcnosti čeliť akýmkoľvek chybám, môžete obnoviť Kodi na FireStick a bude rovnako dobrý ako nový.

Všetky tieto metódy inštalácie Kodi boli vyskúšané a testované a fungujú dokonale dobre.

Ak viete o nejakom inom lepšom spôsobe nainštalujte Kodi na FireStick alebo máte nejaké problémy, ktoré by nasledovali ktorýkoľvek z týchto krokov, môžete svoje otázky uviesť v komentároch nižšie.

Max Eddy
Max Eddy Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me