Ako nainštalovať Morpheus TV na FireStick

>

Vývojári televízie Terrarium oznámili koniec dní pre túto neuveriteľnú aplikáciu, ktorú sme si tak veľmi obľúbili. Je to rana, ktorej sa stále zaoberáme. V streamingovom svete však nie je aplikácia, ktorá sa má prestať používať, ničím novým. Mnoho aplikácií sa dostáva do centra pozornosti, stáva sa populárnou a jedného dňa sú stiahnuté. Teráriové televízne vysielanie je zatiaľ veľká strata, ale som presvedčený, že nájdeme spôsob, ako sa pohnúť ďalej.

Našťastie existuje veľa alternatív televízie Terrarium, pomocou ktorých môžete sledovať svoje obľúbené epizódy a filmy. V tejto príručke sa naučíme inštalovať Morpheus TV na FireStick / Fire TV / Fire TV Cube; jedna z najlepších alternatív televízie Terárium.

Morpheus TV je aplikácia na požiadanie, podobne ako televízia Terrarium. Môže sa pochváliť pôsobivou mediálnou knižnicou a má niekoľko spoľahlivých a kvalitných škrabiek, ktoré vám poskytnú najlepšie efektívne odkazy. Táto ľahká aplikácia je jednoduchá pre vaše zdroje FireStick, ponúka plynulý výkon a má užívateľsky prívetivé rozhranie.

disclaimer: Vývojár televízie Morpheus oznámil ukončenie podpory aplikácie. Pri prvom spustení aplikácie po inštalácii sa zobrazí oznámenie o ukončení projektu. Uvádza sa v ňom však aj to, že môžete streamovať existujúce filmy a relácie, pokiaľ sú k dispozícii škrabky. 

Ak nechcete ísť s opustenou aplikáciou, odporúčame vám získať jej klon s názvom Morph TV, ktorý je pravidelne aktualizovaný, aby poskytoval čerstvý obsah a bezproblémový streaming.. 

Kroky na inštaláciu televízie Morpheus v systéme FireStick

Inštalácia televízora Morpheus trvá len pár minút, kým sa inštaluje na FireStick, Fire TV alebo Fire TV Cube. Prvá vec, ktorú musíte urobiť, je zabezpečiť Aplikácie z neznámych zdrojov je v nastaveniach zariadenia zapnutá, aby akceptovala súbory APK tretích strán, ako je napríklad Morpheus TV. Tu sú kroky:

1. Zapnite FireStick a vyberte z hlavnej obrazovky nastavenie na vrchole.

ako nainštalovať Morpheus TV na firestick

2. Keď uvidíte nasledujúcu skupinu možností, choďte do toho a otvorte sa Zariadenie

zariadenie v nastavení: morpheus tv

3. Ďalej kliknite na Možnosti vývojára

možnosti pre vývojárov pri firestick

4. Ak Aplikácie z neznámych zdrojov je vypnutá, kliknutím ju zapnite

Morpheus TV

Teraz môžete začať s inštaláciou. Ukážem vám ako.

Pozor Používatelia FireStick: Prečítajte si skôr, ako budete pokračovať

Vlády a poskytovatelia internetových služieb na celom svete monitorujú online aktivity svojich používateľov. Ak sa na vašej televíznej karte Fire TV zistí streamovanie obsahu chráneného autorskými právami, mohli by ste sa dostať do vážnych problémov. V súčasnosti je vaša adresa IP viditeľná pre všetkých. Dôrazne vám odporúčame, aby ste si vytvorili dobrú sieť FireStick VPN a skryli svoju identitu, aby sa zážitok zo sledovania filmu nezhoršil..

používam ExpressVPN čo je najrýchlejšia a najbezpečnejšia sieť VPN v tomto odvetví. Inštalácia na akékoľvek zariadenie vrátane Amazon Fire TV Stick je veľmi jednoduchá. Tiež prichádza s 30-dňovou zárukou vrátenia peňazí. Ak sa vám ich služby nepáčia, môžete vždy požiadať o vrátenie peňazí. ExpressVPN má tiež špeciálnu ponuku, kde môžete získajte 3 mesiace zadarmo a ušetrite 49% z ročného plánu.

Tu sú dôvody, prečo musíte neustále používať sieť VPN.

Nezabudnite, že súbory APK nemôžete sťahovať a načítavať priamo cez webový prehliadač na vašom FireStick, ako je to v prípade iných zariadení s Androidom. Preto potrebujete aplikáciu, ktorá uľahčí takéto stiahnutie.

Downloader je najlepšou doplnkovou aplikáciou pre FireStick. Najskôr teda do zariadenia nainštalujte program Downloader. Môžete to urobiť z Amazon Store (pomocou funkcie vyhľadávania na domovskej obrazovke FireStick).

Ak máte aplikáciu Downloader, otvorte ju a postupujte podľa nasledujúcich krokov:

Krok 1: Teraz by ste mali vidieť domovskú obrazovku aplikácie Downloader s programom Domov kartu vľavo.

Kliknite na pole adresy URL vpravo

ako získať televíziu Morpheus pomocou aplikácie na stiahnutie

Krok 2: Teraz zadajte nasledujúcu adresu URL http://bit.ly/morp166 a kliknite na tlačidlo OK GO 

morpheus tv na firestick

Krok 3: Budete presmerovaní do časti Prehliadač v aplikácii Downloader, kde sa otvorí nasledujúca webová stránka. Posuňte zobrazenie nadol a kliknite na tlačidlo STIAHNUŤ MORPHEUS TV.APK gombík.

stiahnite si morpheus tv apk na firestick

Krok 4: Počkajte, kým sa súbor APK Morpheus stiahne na server FireStick

inštalácia morpheus tv apk na firestick

Krok 5: Po stiahnutí súboru APK spustí aplikácia Downloader inštaláciu sama. Toto je ďalšie okno, ktoré musíte vidieť. Posuňte zobrazenie nadol do pravého dolného rohu tejto obrazovky a stlačte Inštalácia

ako nainštalovať morpheus tv na firestick

Inštalácia na Morpheus TV trvá asi minútu, kým sa na FireStick nainštaluje. Keď je hotovo, Aplikácia bola nainštalovaná zobrazí sa upozornenie.

Z tohto okna môžete okamžite spustiť aplikáciu Morpheus TV kliknutím na OTVORENÉ, Navrhujem, aby ste klikli HOTOVÝ a prejdite späť do rozhrania preberača a vymažte APK Morpheus TV.

Po nainštalovaní aplikácie súbor APK už nie je potrebný. Odstránením môžete ušetriť miesto.

ako sa dostať morpheus tv na oheň palicu

cvaknutie delete

morpheus tv pre filmy

cvaknutie delete znovu

zmazať morpheus tv apk z firestick

Úspešne ste nainštalovali Morpheus TV na FireStick a tiež ste odstránili súbor APK.

Preskúmajte Morpheus TV

Pokračujte a otvorte aplikáciu. Ak sa na domovskej obrazovke aplikácie FireStick nezobrazí, prejdite na stránku Vaše aplikácie & Sekcia kanálov. Nájdete tu aplikáciu.

Pri prvom spustení aplikácie po inštalácii vás systém privíta Projekt bol prerušený správa. Ako som už uviedol, aplikácia Morpheus TV bola zastavená. Znamená to však iba to, že sa nepridajú žiadne nové odkazy ani obsah. Pokiaľ existujúce scrapers fungujú, môžete naďalej sledovať aktuálne dostupné filmy a relácie.

cvaknutie OK

morpheus tv down

Nasledujúce okno ponúka ponuku s možnosťami Filmy, Televízne relácie, Stiahnuté súbory a Nastavenia.

ako používať Morpheus TV

Po kliknutí na položku Filmy sa zobrazí nová skupina možností: Trendy, Populárne, Vyhľadávanie atď.

Pokračujte a kopajte hlbšie kliknutím na ľubovoľnú možnosť podľa vášho výberu. Nájdete tu všetky filmové tituly hostiteľov televízie Morpheus.

ako sa pozerať na filmy v televízii Morpheus

Ak kliknete na TV relácie na hlavnej obrazovke aplikácie, zobrazí sa nasledujúca ponuka.

pozerať televízne programy v televízii Morpheus

Prístup k Morpheus TV z FireStick Home-screen

K svojim aplikáciám môžete mať vždy prístup z vašich aplikácií & Oblasť kanálov, ku ktorej máte prístup dlhým stlačením tlačidla Domov na diaľkovom ovládači a potom kliknite na aplikácie.

Vo vašich aplikáciách & V sekcii Kanály si všimnete, že na vašej domovskej obrazovke sa zobrazujú iba aplikácie v horných riadkoch. Aplikácie, ktoré boli nedávno nainštalované, sú umiestnené v dolnom riadku. Preto sa nemusia objaviť na hlavnej obrazovke.

Ak chcete presunúť televízor Morpheus na domovskú obrazovku FireStick, môžete urobiť tieto kroky:

  • Vyberte ikonu Morpheus TV v časti Vaše aplikácie & kanály
  • Stlačte tlačidlo ponuky na diaľkovom ovládači FireStick. Je to tlačidlo s tromi vodorovnými čiarami
  • V pravej dolnej časti televíznej obrazovky sa teraz zobrazí ponuka. cvaknutie sťahovať a ručne presunúť ikonu Morpheus TV do jedného z horných riadkov. Alebo kliknite Presuňte sa dopredu umiestniť ikonu na prvé miesto v prvom riadku.

Zabaliť

Televízia Morpheus je ľahko jednou z najvýhodnejších alternatív k televízii Terrarium. Táto aplikácia na požiadanie vám prináša vaše obľúbené filmy a relácie pomocou niekoľkých kliknutí na tlačidlá. Našiel som Morpheus TV rýchlejšie ako väčšina iných aplikácií v rovnakej kategórii. Rýchlejšie načíta odkazy. Je smutné, že televízia Morpheus bola tiež zastavená, pretože jej vývojár ju už nemôže podporovať. Dobrá vec však je, že bude pokračovať v získavaní tokov, kým nebudú k dispozícii škrabky. Verím, že aplikácia by mala byť dobrá ešte niekoľko mesiacov.

súvisiace:

Ako útek z väzenia
Najlepšie aplikácie pre FireStick
Ako nainštalovať Cinema APK
Ako nainštalovať Titanium TV

Max Eddy
Max Eddy Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me