Ako nainštalovať prepínač myši na FireStick / Fire TV

>

Niektoré aplikácie pre Android sú určené pre dotykové zariadenia a na diaľkovo ovládanom zariadení Fire TV Stick nefungujú správne. To pripravuje používateľov systému FireStick o niektoré dobré aplikácie. Hlavným dôvodom, prečo nemôžete takéto aplikácie používať, je to, že nie sú kompatibilné s diaľkovým ovládačom Amazon FireStick. Ak však existuje spôsob, ako by ste mohli používať myš s FireStick, mohli by ste niektoré z týchto aplikácií spustiť.

Mohli by ste získať kurzor myši na vašom rozhraní FireStick bez pripojenia fyzickej myši k nemu. Všetko, čo potrebujete, je aplikácia Mouse Toggle. V tejto príručke sa naučíme inštalovať Mouse Toggle na FireStick. Ukazovateľ myši môžete ovládať pomocou navigačných tlačidiel na diaľkovom ovládaní. Ak chcete kliknúť na objekt, jednoducho naň umiestnite kurzor a stlačte kláves vybrať na diaľkovom ovládači.

Pozor Používatelia FireStick: Prečítajte si skôr, ako budete pokračovať

Vlády a poskytovatelia internetových služieb na celom svete monitorujú online aktivity svojich používateľov. Ak sa na vašej televíznej karte Fire TV zistí streamovanie obsahu chráneného autorskými právami, mohli by ste sa dostať do vážnych problémov. V súčasnosti je vaša adresa IP viditeľná pre všetkých. Dôrazne vám odporúčame, aby ste si vytvorili dobrú sieť FireStick VPN a skryli svoju identitu, aby sa zážitok zo sledovania filmu nezhoršil..

používam ExpressVPN čo je najrýchlejšia a najbezpečnejšia sieť VPN v tomto odvetví. Inštalácia na akékoľvek zariadenie vrátane Amazon Fire TV Stick je veľmi jednoduchá. Tiež prichádza s 30-dňovou zárukou vrátenia peňazí. Ak sa vám ich služby nepáčia, môžete vždy požiadať o vrátenie peňazí. ExpressVPN má tiež špeciálnu ponuku, kde môžete získajte 3 mesiace zadarmo a ušetrite 49% z ročného plánu.

Tu sú dôvody, prečo musíte neustále používať sieť VPN.


Čítať:
Ako nainštalovať a používať VPN na FireStick

Prepnúť myš na aplikáciu Fire TV Stick: Sprievodca inštaláciou

Najprv nastavíme naše zariadenie FireStick tak, aby vám umožňovalo inštaláciu aplikácií tretích strán. Aplikácia Mouse Toggle, ktorú sa chystáme nainštalovať, je tiež aplikáciou tretej strany. Postupujte podľa nasledujúcich krokov:

Krok 1: Zapnite zariadenie FireStick a otvorte ho nastavenie z domovskej obrazovky (možnosť Nastavenia je na paneli s ponukami v hornej časti obrazovky)

prepínanie myši pre požiarnu televíziu

Krok 2: Prejdite na Zariadenie a otvorte ho na ďalšej obrazovke

prepínanie myši na firestick

Krok 3: Teraz otvorené Možnosti vývojára

ako nainštalovať prepínanie myši na

Krok 4: Uvidíme, či Aplikácie z neznámych zdrojov je vypnuté alebo zapnuté. Ak je VYPNUTÝ, zapnite ho kliknutím.

prepínanie myši

Krok 5: Zobrazí sa varovná správa, ktorá vás informuje o rizikách povolenia aplikácií z neznámych zdrojov. Ignorovať túto správu. Chystáte sa nainštalovať aplikáciu Mouse Toggle, ktorú som osobne použil. Je to bezpečná aplikácia.

cvaknutie Zapnúť

aplikácie z neznámych zdrojov na palube televízie

Váš FireStick teraz nainštaluje ľubovoľnú aplikáciu tretej strany. Začnime s myšou Toggle.

Krok 6: Úplne prvá vec, ktorú potrebujete, je aplikácia bočného nakladača. FireStick nepovoľuje priame sťahovanie súborov do prehliadača. odporúčam downloader app. Je to veľmi efektívny nástroj na načítanie z boku pre FireStick. Nainštalujte si Downloader na FireStick a spustite ho. Túto aplikáciu môžete ľahko získať z obchodu Amazon

Krok 7: Hlavná obrazovka aplikácie Downloader vyzerá takto. Ako vidíte, Domov na ľavú možnosť už klikli. Vpravo sa nachádza pole, do ktorého môžete zadať zdrojovú adresu URL, z ktorej sa stiahne Mouse Toggle.

Kliknite na toto pole adresy URL

aplikácia na sťahovanie

Krok 8: Keď sa zobrazí klávesnica na obrazovke, zadajte nasledujúcu adresu URL (podľa vášho zariadenia) (pozrite si obrázok nižšie):

Pre Fire Stick Gen 1, Fire Stick Gen 2, Fire TV 1, Fire TV 2, Fire TV Cube - https://www.firesticktricks.com/mouse

Ak máte FireStick 4K, Fire TV 3 alebo Fire TV Edition, použite tento odkaz - http://bit.ly/mousefire

hit GO po zadaní adresy URL

prepínanie myši pre oheň tv apk

Krok 9: Povoľte aplikácii Downloader stiahnuť súbor APK Mouse Toggle. Môže to trvať niekoľko minút.

stiahnuť myš prepínať apk na firestick

Krok 10: Dobrá vec, ktorá sa týka programu Downloader, je, že stiahnutý súbor APK nemusíte vykonávať ručne. Spustí súbor a automaticky spustí inštaláciu. Mali by ste vidieť nasledujúcu výzvu.

cvaknutie Inštalácia

firestick mouse

Krok 11: Teraz počkajte, kým sa APG Mouse Toggle nainštaluje do zariadenia

Krok 12: Dostanete potvrdenie o inštalácii s Aplikácia bola nainštalovaná zobrazí sa výzva.

Keď kliknete Otvorené tu spustíte aplikáciu Mouse Toggle ihneď. Aplikáciu však spustíme a použijeme neskôr.

Najprv kliknite na hotový a vráťte sa do aplikácie Downloader. Ukážem vám, ako odstrániť APK Mouse Toggle, ktorý ste práve stiahli. Po inštalácii sa súbory APK nevyžadujú. Uvoľnime trochu miesta.

prepínanie myši pre paľbu

Krok 13: cvaknutie delete

prepínanie myši

Krok 14: cvaknutie delete ešte raz

prepínanie myši apk

Úspešne ste odstránili súbor APK z FireStick.

Ako získať prístup a používať prepínanie myšou na FireStick

Všetky aplikácie, ktoré inštalujete do systému FireStick, sú prístupné z internetu Vaše aplikácie & kanály oddiel. Takto sa tam dostanete:

  • Stlačte a podržte kláves Domov na diaľkovom ovládači FireStick na približne 5 sekúnd
  • Po zobrazení obrazovky ponuky kliknite na aplikácie
  • Tam sa nachádzate vo svojich aplikáciách & kanály

Teraz pomocou diaľkového ovládača prejdite nadol na spodnú časť, kde nájdete aplikáciu Mouse Toggle. Nezabudnite, že pri inštalácii aplikácie sa v dolnej časti aplikácie zobrazuje ikona & Kanály. Druhou vecou, ​​ktorú si všimnite, je skutočnosť, že nedávno nainštalované aplikácie sa na vašej domovskej obrazovke FireStick nezobrazia.

Ak chcete presunúť ktorúkoľvek aplikáciu na plochu, vyberte jej ikonu v časti Vaše aplikácie & Kanály a stlačte tlačidlo Menu na diaľkovom ovládači. Teraz kliknite na Presunúť a presuňte ikonu do jedného z horných riadkov.

Teraz vám ukážem, ako používať prepínač myši.

Po prvé, aby fungovala aplikácia Mouse Toggle, musí byť ladenie ADB zapnuté. Takto ju môžete zapnúť: Domovská obrazovka FireStick > nastavenie > Zariadenie > Možnosti vývojára > Ladenie ADB

Otvorte aplikáciu v časti Vaše aplikácie & Sekcia kanálov. Takto aplikácia vyzerá. Existuje iba jedna obrazovka.

myš prepínať pre oheň tv stick

Uisti sa Povoľte službu myši možnosť je zapnutá. Ak chcete, aby sa služba myši spúšťala pri spustení FireStick, ponechajte druhú možnosť zapnutú. Odporúčam ponechať si ho. Mouse Toggle je iba aplikácia s veľkosťou 2 MB a jej udržiavanie nepretržite nemá vplyv na výkon zariadenia.

Keď je služba myši povolená, Postavenie v ľavej dolnej časti obrazovky by sa malo povedať zahájená.

Ak je stav prilepený začínajúcich možno budete musieť vypnúť ladenie ADB a znova ho zapnúť. Kliknutím na tlačidlo NASTAVENIA ADB v aplikácii ju vypnete a zapnete. 

myš prepínať obrazovku aplikácie v ohni

Je to skoro o rozhraní. Dovoľte mi teraz ukázať, ako používať ukazovateľ myši v akejkoľvek aplikácii.

Ako príklad použijem Showbox HD, pretože túto aplikáciu nie je možné navigovať pomocou diaľkového ovládača FireStick. Tu je úvodná obrazovka Showbox HD:

ako používať prepínanie myši pre oheň tv

Ako vidíte, v ľavom hornom rohu sa nachádza ponuka. Nemôžem sa k tomu dostať bez prepínania myši. Na mojej televíznej obrazovke však ešte nie je kurzor myši. Ako to môžem dosiahnuť??

Ak chcete zobraziť ukazovateľ myši, stačí rýchlo stlačiť kláves Play / Pause na diaľkovom ovládači Amazon FireStick dvakrát.

Urobil som to a manévroval kurzorom myši nad menu. Teraz stačí stlačiť vybrať na diaľkovom ovládači kliknite na ponuku.

ako používať prepínanie myši na firestick

Zobrazí sa nasledujúca ponuka. Teraz môžem pomocou kurzora myši umiestniť kurzor myši a kliknúť na ľubovoľnú položku v ponuke.

prepínanie myši pre požiarnu televíziu

Klikol som na filmy a bol som presmerovaný na obrazovku obsahujúcu zoznam filmov. Znovu môžem použiť kurzor myši na otvorenie akéhokoľvek filmu, ktorý sa mi páči.

Nezabúdajte, že ukazovateľ myši zmizne po niekoľkých sekundách, keď zostane nečinný. Stlačením tlačidla Prehrať / Pauza na diaľkovom ovládači dvakrát prejdete späť.

Ako posúvať stránky pomocou prepínania myši?

Prvú vec, ktorú musíte urobiť, je vyvolať kurzor myši prepínaním myši na obrazovke dvojitým stlačením tlačidla Prehrať / Pauza na diaľkovom ovládači.

Teraz rýchlo stlačte nasledujúce tlačidlá na diaľkovom ovládači za sebou v rovnakom poradí:

  • Play / Pause
  • Navigácia nadol

Kurzor sa zväčší a zrýchli a umožní vám posúvať stránky.

Zabalenie

Mouse Toggle vám umožňuje používať aplikácie ako Showbox na FireStick, ktoré sú inak nekompatibilné. Keď sa na obrazovke zobrazí ukazovateľ myši, môžete ho pohybovať pomocou navigačného tlačidla na diaľkovom ovládaní. Môžete osloviť položky v nekompatibilnej aplikácii, ktoré bežná funkcia diaľkového ovládania nemôže. Mouse Toggle je ľahká aplikácia a verím, že ju musí mať každý používateľ FireStick.

súvisiace:

Ako útek z väzenia FireStick
Ako resetovať Kodi na FireStick
Ako nainštalovať Catmouse APK na FireStick
Ako nainštalovať Morphix TV na FireStick
Ako nainštalovať UnlockMyTV na FireStick

Max Eddy
Max Eddy Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me