Ako nainštalovať Showbox na FireStick

>

Showbox je jednou z najobľúbenejších aplikácií tretích strán na platforme Android. Táto aplikácia vám umožňuje prístup k obrovskej mediálnej knižnici filmov a televíznych relácií. Keď je Terrarium TV preč, musíte hľadať niektoré z jej alternatív. Showbox je súčasťou našich najlepších alternatív televízie Terrarium.

Táto aplikácia existuje už nejaký čas a je podporovaná aktívnym tímom vývojárov. Všimnite si, že nový obsah sa do Showboxu pridáva pomerne pravidelne. Aplikácia umožňuje prehrávať obsah v kvalite SD, HD a Full HD. Je to ľahká aplikácia s takmer žiadnym dopadom na výkon zariadenia.

O Showboxe musíte vedieť jednu dôležitú vec. Bol navrhnutý pre mobilnú platformu Android a nie je skutočne priateľský na diaľku. Ak chcete v aplikácii FireStick plynulo prechádzať touto aplikáciou, budete potrebovať prepínač myši. Nerobte si starosti, ak to znie mätúce. Každú časť pokryji osobitne. Najprv vám ukážem, ako nainštalovať Showbox z trhu Aptoide. Neskôr vám poviem, ako nainštalovať prepínač myši. Začnime!

UPDATE: Showbox bol vypnutý a nefunguje na FireStick alebo iných Fire TV zariadeniach. Získajte jednu z ďalších podobných aplikácií z nášho zoznamu Best Showbox Alternatives.

Showbox na FireStick: Inštalačná príručka

Najprv nakonfigurujte váš FireStick / Fire TV / Cube, aby mohol prijímať aplikácie tretích strán, ako napríklad Aptoide a Showbox. Vyžaduje sa iba malá zmena nastavenia zabezpečenia.

Keď zapnete FireStick a ste na domovskej obrazovke, vyberte pomocou diaľkového ovládača nastavenie z ponukovej lišty hore

ako nainštalovať showbox na

Teraz vyberte a otvorte Zariadenie z nasledujúcej sady možností

showbox hd na firestick

Otvorené Možnosti vývojára

výkladné skrinky pre firestick

Vyberte a kliknite Aplikácie z neznámych zdrojov zapnite ho, ak je vypnuté

  Ako nainštalovať Helix TV IPTV na FireStick / Android / Kodi

aplikácia pre ukážkové objekty firestick

Pokračujte a potvrďte svoju akciu kliknutím na Zapnúť. Nerobte si starosti s varovnou správou. Showbox aj Aptoide sú bezpečné aplikácie

showbox stiahnuť palicu

Vaše zariadenie FireStick je teraz pripravené. Môžete nainštalovať ľubovoľnú aplikáciu tretej strany, ktorú chcete.

Nainštalujte program Aptoide na server FireStick

Aptoide je obchod s aplikáciami tretích strán, ktorý slúži ako alternatíva k Amazon Store na FireStick. Tento trh s aplikáciami obsahuje desiatky skvelých aplikácií, ktoré by ste v obchode Amazon nikdy nenašli.

Prvá vec, ktorú chcete urobiť, je nainštalovať do zariadenia aplikáciu Aptoide. Po nainštalovaní aplikácie Aptoide môžete na serveri FireStick získať Showbox a množstvo ďalších úžasných aplikácií.

Aptoide je obchod s aplikáciami pre Android, ktorý je primárne určený pre mobilné telefóny s Androidom. Niektoré aplikácie tu nemusia byť nainštalované alebo nemusia na FireStick fungovať správne. Pre toto zariadenie však stále existuje veľa aplikácií.

Pozor Používatelia FireStick: Prečítajte si skôr, ako budete pokračovať

Vlády a poskytovatelia internetových služieb na celom svete monitorujú online aktivity svojich používateľov. Ak sa na vašej televíznej karte Fire TV zistí streamovanie obsahu chráneného autorskými právami, mohli by ste sa dostať do vážnych problémov. V súčasnosti je vaša adresa IP viditeľná pre všetkých. Dôrazne vám odporúčame, aby ste si vytvorili dobrú sieť FireStick VPN a skryli svoju identitu, aby sa zážitok zo sledovania filmu nezhoršil..

používam ExpressVPN čo je najrýchlejšia a najbezpečnejšia sieť VPN v tomto odvetví. Inštalácia na akékoľvek zariadenie vrátane Amazon Fire TV Stick je veľmi jednoduchá. Tiež prichádza s 30-dňovou zárukou vrátenia peňazí. Ak sa vám ich služby nepáčia, môžete vždy požiadať o vrátenie peňazí. ExpressVPN má tiež špeciálnu ponuku, kde môžete získajte 3 mesiace zadarmo a ušetrite 49% z ročného plánu.

  Ako nainštalovať systém Equinox Build on Kodi

Tu sú dôvody, prečo musíte neustále používať sieť VPN.

Nainštalujte Showbox na FireStick pomocou obchodu Aptoide Store

Tu je postup na rýchlu inštaláciu Showboxu na FireStick pomocou trhu Aptoide:

1. Spustite Aptoide a predvolená obrazovka sa otvorí pomocou Voľba editorov možnosť vľavo je už vybraná. Na pravej strane uvidíte veľa odporúčaných aplikácií. V tomto okne môžete nájsť aplikáciu Showbox

stiahnite si ukážku APK vo firestick

Môžete tiež kliknúť Najlepšie aplikácie možnosť vľavo. Táto časť obsahuje aj najobľúbenejšie aplikácie pre Android.

protipožiarne okno s ukážkami

Ak nenájdete Showbox v niektorej z týchto dvoch možností, kliknite na Voľba editorov znova a v ľavom hornom rohu sa zobrazí ikona vyhľadávania. Kliknite na túto možnosť a vyhľadajte aplikáciu.

2. Kliknite na ikonu Showbox

showbox apk

3. Teraz kliknite na ikonu Inštalácia gombík

stiahnite si ukážku na firestick

4. Zobrazí sa varovná správa, že služba Showbox má závislosť od služieb Google, a preto nemusí fungovať na vašom zariadení FireStick. Nerob si s tým starosti. Zabezpečíme, aby táto aplikácia fungovala pomocou prepínača myši.

cvaknutie OK

nainštalujte ukážku APK na firestick

Počkajte na dokončenie sťahovania

výkladné skrinky pre firestick

5. Po stiahnutí aplikácie sa zobrazí nasledujúca výzva. Posuňte zobrazenie nadol na Ďalšie tlačidlo vpravo dole. Keď prejdete na tlačidlo Ďalej, zmení sa na Inštalácia

Ako nainštalovať showbox na oheň tv palicu

6. cvaknutie Inštalácia pokračovať

nainštalujte showbox na požiarnej televízii

Počkajte, kým sa aplikácia Showbox nainštaluje na server FireStick

ako sa dostať showbox na oheň palicu

7. Po chvíli, Aplikácia bola nainštalovaná zobrazí sa upozornenie. cvaknutie Otvorené spustiť aplikáciu. Ak chcete aplikáciu spustiť neskôr, kliknite na ikonu hotový. Aplikáciu môžete kedykoľvek otvoriť Vaše aplikácie & kanály.

pridať ukážku na firestick

To bude všetko!

Dôležité: Nainštalujte prepínač myši tak, aby sa používal Showbox

Nezabudnite na obrazovku s upozornením Aptoide, ktorá hovorí, že Showbox má závislosti od služieb Google a nemusí na vašom zariadení FireStick fungovať.?

Showbox nie je primárne určený pre FireStick. Nie je to úplne priateľské na diaľku. Pomocou diaľkového ovládača Amazon FireStick sa nemôžete pohybovať po aplikácii. Na použitie tejto aplikácie potrebujete ďalšiu aplikáciu s názvom Mouse Toggle.

  Ako nainštalovať a používať Stremio na FireStick / Android Box

Aplikácia Mouse Toggle umožňuje prepínanie myši na obrazovke FireStick. Tento ukazovateľ sa dá použiť na kliknutie na rôzne prvky Showboxu, ktoré vaša bežná diaľková funkcia nemôže dosiahnuť. Ukazovateľ je ovládaný pomocou navigačných tlačidiel diaľkového ovládača. Pokračujte a nainštalujte Mouse Toggle na FireStick pomocou odkazu nižšie.

Ako nainštalovať prepínač myši na Fire TV Stick

Po nainštalovaní aplikácie Mouse Toggle ju otvorte a povoľte službu prepínania myši. Ak chcete zobraziť ukazovateľ myši, stačí rýchlo stlačiť kláves Play / Pause na diaľkovom ovládači dvakrát.

S funkciou Mouse Toggle môžete vo svojom FireStick používať všetky ostatné aplikácie, ktoré nie sú prístupné na diaľku.

Zabaliť

Keď Terrarium TV žila, sotva som musel hľadať inú aplikáciu na požiadanie. Teraz, keď je Terárium TV preč, som nútený preskúmať ďalšie cesty. Je pravda, že k tejto výnimočnej zábavnej platforme, ktorá nám už nejaký čas slúžila, sa nemôže priblížiť veľa aplikácií. Stále však máme zábavu a musia byť splnené.

Showbox nemusí byť pre FireStick najlepšou voľbou, pretože na fungovanie vyžaduje ďalšiu aplikáciu Mouse Toggle. Je to však realizovateľná možnosť, ktorá vám umožní sledovať veľa filmov a relácií. Okrem prehliadača Showbox môžete zvážiť aj nasledujúce aplikácie:

  • Odomknite môj televízor APK
  • OneBox HD
  • Kino APK
  • CatMouse APK
  • kodi

Max Eddy
Max Eddy Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me