Ako nainštalovať TeaTV na FireStick

>

Keď som sa prvýkrát stretol so službou TeaTV, aplikácia sa mi veľmi páčila, ale nevenovala som sa tomu veľkú pozornosť, pretože som už na Ter Firearium TV používal na moju Fire TV Stick. Bol som stopercentne spokojný s televíziou Terrarium, a preto som cítil malú potrebu akejkoľvek inej možnosti. Celú tú dobu som však stále počul o Tea TV od svojich priateľov a na online fórach.

Aj keď TeaTV fungovala na smartfónoch s Androidom hladko, nebolo to pre RemoteStar veľmi vzdialené. To je pravdepodobne jeden z najväčších dôvodov, prečo som sa toho nedržal. Pred niekoľkými dňami, keď som sa dozvedel, že Terrarium TV sa uchádzal o konečné ocenenie, okamžite som začal hľadať alternatívy. Netrvalo mi dlho pamätať si TeaTV a som rád, že som to urobil.

Nainštaloval som najnovšiu verziu TeaTV na FireStick a bol som potešený, keď som zistil, že aplikácia bola zmenená a je teraz úplne kompatibilná s diaľkovým ovládačom. TeaTV ponúka profesionálne vyzerajúce rozhranie, navigačnú plynulosť a neuveriteľné ľahké použitie. Aplikácia mala vždy pevnú knižnicu médií a teraz som rád, že ju môžem použiť ako alternatívu televízie Terrarium.

TeaTV na FireStick odporúčam ako jednu z najvhodnejších alternatív TTV. Je to kompletný mediálny dom. V tejto príručke sa naučíme inštalovať TeaTV na FireStick alebo Fire TV alebo Fire TV Cube. Pokračujte v čítaní!

Pozor Používatelia FireStick: Prečítajte si skôr, ako budete pokračovať

Vlády a poskytovatelia internetových služieb na celom svete monitorujú online aktivity svojich používateľov. Ak sa na vašej televíznej karte Fire TV zistí streamovanie obsahu chráneného autorskými právami, mohli by ste sa dostať do vážnych problémov. V súčasnosti je vaša adresa IP viditeľná pre všetkých. Dôrazne vám odporúčame, aby ste si vytvorili dobrú sieť FireStick VPN a skryli svoju identitu, aby sa zážitok zo sledovania filmu nezhoršil..

používam ExpressVPN čo je najrýchlejšia a najbezpečnejšia sieť VPN v tomto odvetví. Inštalácia na akékoľvek zariadenie vrátane Amazon Fire TV Stick je veľmi jednoduchá. Tiež prichádza s 30-dňovou zárukou vrátenia peňazí. Ak sa vám ich služby nepáčia, môžete vždy požiadať o vrátenie peňazí. ExpressVPN má tiež špeciálnu ponuku, kde môžete získajte 3 mesiace zadarmo a ušetrite 49% z ročného plánu.

Tu sú dôvody, prečo musíte neustále používať sieť VPN.


Prečítajte si: Ako nainštalovať najlepšiu sieť VPN na server FireStick

TeaTV na FireStick: Spôsoby inštalácie

Tea TV je aplikácia tretej strany a nie je súčasťou obchodu Amazon. Musí sa načítať do vášho zariadenia FireStick. Na rozdiel od bežných mobilných telefónov alebo tabletov s Androidom vám FireStick nedovolí stiahnuť APK aplikácií priamo cez populárne prehliadače. Sideloading na FireStick vyžaduje špeciálne aplikácie. Tu sú dve aplikácie, ktoré použijeme v tejto príručke:

 1. downloader
 2. ES File Explorer

Povoliť aplikácie z neznámych zdrojov

Budem pokračovať v metóde inštalácie. Predtým však musíte povoliť aplikácii FireStick prijímanie aplikácií tretích strán zapnutím aplikácií z neznámych zdrojov. Toto je potrebné urobiť:

1. Otvorte nastavenie z domovskej obrazovky FireStick (lišta ponuky hore)

ako nainštalovať teatv na

2. Kliknite na MyFireTV alebo Zariadenie

Ako nainštalovať TeaTV na FireStick

3. Otvorte Možnosti vývojára

možnosti pre vývojárov pri firestick

4. Ak Aplikácie z neznámych zdrojov Ak je funkcia vypnutá / vypnutá, kliknutím ju zapnite

ako sa dostať teatv na firestick

5. Kliknite na Zapnúť ignorovať túto varovnú správu a potvrdiť svoju akciu.

povoliť neznáme zdroje v ohni

Zapnutím aplikácií z neznámych zdrojov sa zariadenie vystaví hrozbám iba v prípade, že sa pokúsite nabrať chybný súbor APK. Zdroj APK spoločnosti Tea TV, o ktorý sa s vami podelím, je bezpečný. Aplikáciu som osobne nainštaloval z tohto zdroja.

Nainštalujte Tea TV na FireStick pomocou sťahovacieho programu

Downloader je aplikácia, ktorá uľahčuje vedľajšie zaťaženie v systéme FireStick. Považujem to za jeden zo základných prvkov FireStick a je to jedna z prvých aplikácií, ktoré inštalujem pri nastavovaní svojho zariadenia.

Ak si chcete túto aplikáciu stiahnuť, prejdite na svoju domovskú obrazovku FireStick. Na domovskej obrazovke vyberte položku Vyhľadávanie úplne vľavo hore. Teraz vyhľadajte aplikáciu a nainštalujte ju.

Keď budete mať aplikáciu, postupujte podľa nasledujúcich krokov:

Krok 1: Spustite aplikáciu Downloader a kliknite na pole URL na pravej strane domovskej obrazovky (aplikácia sa otvorí s predvolenou ľavou kartou Domovská stránka)

Teatv on firestick

Krok 2: Po zobrazení klávesnice na obrazovke zadajte nasledujúcu adresu URL a kliknite na tlačidlo OK GO:

https://www.firesticktricks.com/tea

Teatv on firestick

Krok 3: Aplikácia na prevzatie sa pripojí k adrese URL servera, na ktorú ukazuje, a začne sťahovať súbor APK TeaTV na serveri FireStick

Teatv on firestick

Krok 4: Po dokončení sťahovania súboru APK iniciuje inštalácia aplikácia Downloader. Teraz by ste mali vidieť nasledujúcu výzvu s výzvou na potvrdenie, či chcete nainštalovať TeaTV na FireStick.

Môžete vidieť Ďalšie tlačidlo vpravo dole. Prejdite na toto tlačidlo pomocou diaľkového ovládača FireStick

nainštalujte teatv apk na firestick

Krok 5: Tlačidlo Ďalej sa zmení na Inštalácia Tlačidlo. Teraz kliknite na tlačidlo OK Inštalácia

nainštalovať teatv na oheň tv palicu

Krok 6: Inštalácia TeaTV na FireStick bude chvíľu trvať. Po dokončení sa spolu s ikonou zobrazí nasledujúce okno Aplikácia bola nainštalovaná potvrdenie

Je nainštalovaný program TeaTV. Ak chcete, môžete kliknúť Otvorené v pravom dolnom rohu a spustite ho. Ale navrhujem kliknúť hotový , takže sa môžete vrátiť späť do aplikácie Downloader a odstrániť súbor APK TeaTV.

Prečo odstrániť súbor APK? Pretože súbor APK sa po inštalácii aplikácie nepoužíva. Vyčistite úložisko FireStick odstránením nepotrebných súborov.

Sprievodca prvákmi

 Krok 7: cvaknutie delete

firestick teatv app

Krok 8: cvaknutie delete znovu

nainštalujte teatv na paľbu

Takto používate aplikáciu Downloader na načítanie TeaTV na FireStick.

Ako používať FireStick s TeaTV „Bezpečne“

Predtým, ako začnete streamovať s TeaTV na vašej Fire Stick, chcel by som vás upozorniť, že všetko, čo vysielate na TeaTV, je viditeľné pre vášho poskytovateľa internetových služieb a vládu. To znamená, že streamovanie obsahu chráneného autorskými právami (bezplatné filmy a televízne programy) by vás mohlo dostať do legálnych problémov.

Našťastie môžete skryť svoje online streamingové / prehliadacie aktivity pomocou VPN. Virtuálna súkromná sieť VPN a.k.a vám pomôže obísť škrtenie poskytovateľa internetových služieb, vládny dohľad a geoobmedzenia obsahu..

Neodporujeme porušovanie autorských zákonov. Čo však ak skončíte neúmyselne streamovaním obsahu z nezákonného zdroja? Nie je vždy ľahké rozlíšiť rozdiel medzi legitímnym a nezákonným zdrojom.

používam ExpressVPN na mojej Fire Stick, mobilnej a PC. Po vyskúšaní niekoľkých platených a bezplatných sietí VPN môžem povedať, že ExpressVPN je najrýchlejšia a najbezpečnejšia VPN. Tu je návod, ako začať používať ExpressVPN na vašom FireStick a chrániť vaše streamovacie aktivity pred zvedavými očami.

Krok 1: Prihláste sa na odber ExpressVPN TU. Dodáva sa s 30-dňovou zárukou vrátenia peňazí. To znamená, že ho môžete voľne používať počas prvých 30 dní a ak nie ste spokojní s výkonom (čo je veľmi nepravdepodobné), môžete požiadať o plnú náhradu..

Krok 2: Zapnite televízor Fire / Stick a choďte na možnosť „Hľadať“ úplne vľavo. Teraz do vyhľadávacieho panela zadajte výraz „Expressvpn“ (bez úvodzoviek) a pri zobrazení vo výsledkoch vyhľadávania vyberte položku ExpressVPN.

použiť Expressvpn na firestick pre bezpečné streamovanie

Krok 3: Kliknutím na „Stiahnuť“ nainštalujete aplikáciu ExpressVPN pre Fire TV / Stick.

teatv aplikácie na firestick

Krok 4: Otvorte aplikáciu a zadajte svoje prihlasovacie údaje, ktoré ste vytvorili pri nákupe predplatného ExpressVPN. Kliknite na položku Prihlásiť sa

ako sa dostať expressvpn na oheň tv palicu

Krok 5: Kliknutím na ikonu Napájanie sa pripojíte k serveru VPN. To je všetko. Vaše pripojenie je teraz zabezpečené pomocou najrýchlejšej a najlepšej VPN pre FireStick.

pripojiť expressvpn na oheň palicu

Môžete si tiež prečítať podrobnejšie informácie o používaní ExpressVPN s Fire TV / Stick.

TeaTV na Fire TV Stick pomocou ES File Explorer

ES File Explorer je ďalšia aplikácia široko používaná ako bočný nakladač pre FireStick. Túto aplikáciu si môžete znova stiahnuť z Amazon Store. Stačí ju vyhľadať v možnosti Hľadať na domovskej obrazovke FireStick.

: ES File Explorer už neponúka funkciu bočného načítania zadarmo. Musíte zaplatiť 9,99 dolárov mesačne. Aplikáciu Downloader použite, ak je k dispozícii vo vašom regióne. Je to zadarmo.

Po inštalácii programu ES File Explorer postupujte podľa nasledujúcich krokov:

Krok 1: Spustite program ES File Explorer. Vľavo sa zobrazí lišta s ponukou možností rozšírenia. Posuňte zobrazenie nadol a kliknite na tlačidlo náradie. Kliknutím sa rozbalí. Teraz kliknite na prvú možnosť Správca sťahovania

Stiahnite si teatv na firestick pomocou prieskumníka súborov es

Krok 2: Teraz prejdite na pravú stranu programu ES Explorer a v dolnom rohu kliknite +Nový

inštalačný sprievodca teatv

Krok 3: Nasledujúce dialógové okno sa musí zobraziť spolu s dvoma poliami

 • cesta
 • názov

teatv pre firestick

Krok 4: Do vyššie uvedených polí zadajte:

 • cesta: https://www.firesticktricks.com/tea
 • Názov: teatv

V skutočnosti môžete do poľa Názov zadať ľubovoľné meno. Bude to bezvýznamné. cvaknutie Stiahni teraz

stiahnuť teatv pre firestick

Krok 5: Počkajte, až sa program ES File Explorer pripojí k serveru a stiahnite súbor APK TeaTV APK na Fire TV Stick alebo Cube.

teatv apk

Krok 6: Po dokončení kliknite na tlačidlo OK Otvorený súbor keď sa zobrazí výzva

teatv na oheň tv palicu a oheň tv kocka

Krok 7: Ďalej kliknite na Inštalácia

ako nainštalovať teatv na

Krok 8: Teraz vás prevedie inštalácia. Posuňte zobrazenie nadol do pravého dolného rohu, kým Ďalšie tlačidlo sa zmení na Inštalácia. cvaknutie Inštalácia pokračovať

získajte teatv za palicu

Teraz všetko, čo musíte urobiť, je počkať, kým FireStick nainštaluje TeaTV, čo by nemalo trvať dlhšie ako minútu alebo dve. Po nainštalovaní aplikácie sa zobrazí nasledujúca potvrdzovacia správa

Krok 9: cvaknutie Otvorené a spustite aplikáciu. cvaknutie hotový sa vrátite do programu ES File Explorer. Aplikáciu môžete spustiť neskôr zo svojich aplikácií & Kanály (ktoré vám poviem, ako v ďalšej časti)

Tea tv firestick app

Ako používať TeaTV na Fire TV Stick

Všetky vaše aplikácie sú uchované Vaše aplikácie & kanály. Ako môžete navštíviť túto sekciu:

 • Stlačte a podržte kláves Domov na diaľkovom ovládači na niekoľko sekúnd
 • Keď sa zobrazí rozbaľovacia ponuka, kliknite na tlačidlo aplikácie
 • Toto sa otvorí Vaše aplikácie & kanály

Keď ste tu, prejdite nadol, vyberte ikonu aplikácie TeaTV a kliknutím na ňu otvorte aplikáciu. Takto pristupujete k aplikáciám z vašich aplikácií & kanály.

Ak máte ikonu TeaTV na domovskej obrazovke FireStick, získate prístup k TeaTV rýchlejšie. Ak chcete presunúť ikonu na plochu, postupujte takto:

 • Prejdite na stránku Vaše aplikácie & kanály
 • Zvýraznite aplikáciu TeaTV
 • Stlačte a podržte kláves vybrať na diaľkovom ovládači na niekoľko sekúnd alebo stlačte tlačidlo ponuky na diaľkovom ovládači a kliknite na tlačidlo sťahovať v pravom dolnom rohu ponuky, ktorá sa zobrazí na vašom televízore
 • Teraz presuňte ikonu TeaTV do jedného z prvých dvoch riadkov
 • Presuňte ikonu na požadované miesto stlačením klávesu vybrať stlačte diaľkové ovládanie FireStick
 • Vráťte sa na domovskú obrazovku FireStick a pod položkou Vaše aplikácie nájdete ikonu TeaTV & Kategória kanálov

Teraz spustíme aplikáciu TeaTV na serveri FireStick.

Pri prvom otvorení aplikácie sa zobrazí nasledujúce vyhlásenie o vylúčení zodpovednosti. cvaknutie súhlasiť pokračovať.

ako používať teatv na firestick

Teraz sa zobrazí výzva na výber preferovaného jazyka titulkov. Pokračujte kliknutím na požadovaný jazyk. Môžete to neskôr zmeniť v Nastaveniach aplikácie.

ako používať teatv pre firestick

Ak si chcete predplatiť program TeaTV Subreddit, kliknite na možnosť Navštíviť ďalšie, kliknite na Zrušiť

preskúmať teatv na oheň palicu

Tu je spôsob, ako sa na FireStick objaví úvodná obrazovka TeaTV. Ako vidíte, TeaTV ponúka úhľadné a ľahko použiteľné rozhranie. Trendový obsah nájdete na úvodnej obrazovke. Ak chcete sledovať viac, môžete pomocou možnosti filtra vybrať z rôznych žánrov a kategórií. Môžete tiež použiť funkciu vyhľadávania v ľavom hornom rohu a vyhľadať akýkoľvek film podľa mena, interpreta, režiséra atď. Môžete tiež vyhľadať televízne relácie a epizódy..

ako nainštalovať a používať teatv na firestick

Zabaliť

TeaTV je neuveriteľne populárna zábavná aplikácia, ktorá vám prináša množstvo filmov a relácií na požiadanie zadarmo. Pravdepodobne je to aplikácia, ktorá je najbližšie k zachyteniu miesta, ktoré Terrarium TV po vypnutí vypne. TeaTV ponúka veľa aktívnych škrabiek z niektorých vysoko kvalitných serverov. Táto ľahká aplikácia je tým pravým riešením pre všetky vaše potreby na požiadanie. V tejto príručke ste sa naučili nainštalovať TeaTV na FireStick. Ak máte akékoľvek otázky alebo pripomienky, neváhajte nás kontaktovať v sekcii nižšie.

súvisiace:

Ako nainštalovať Morph TV na FireStick
Ako útek z väzenia Fire TV Stick
Ako nainštalovať Mobdro na FireStick
Ako nainštalovať Kodi na Fire Stick

Kliknite sem, aby ste dostali tajné triky na rezanie káblov priamo do vašej doručenej pošty.

Max Eddy
Max Eddy Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me