Ako pozerať Hotstar v USA / Veľkej Británii (odblokovanie mimo Indie)

>

V tejto príručke vám ukážem, ako sa pozerať na Hotstar v USA alebo inej krajine. Pomôžem vám streamovať indický zábavný obsah vrátane Sports (Cricket) na Hotstar mimo Indie. Tento článok sa bude týkať prístupu Hotstar na FireStick, Android, iOS prostredníctvom aplikácie a počítačov pomocou oficiálnych webových stránok.


Ak chcete sledovať filmy, relácie a športový obsah z Indie, verím, že Hotstar je pre vás tou najlepšou voľbou. Hotstar je služba online streamovania, ktorá vám prináša živé televízne vysielanie a obsah na požiadanie z Indie, ako aj vybrané filmy a relácie z iných krajín vrátane USA a Veľkej Británie. Čo je Netflix pre svet, Hotstar je pravdepodobne do Indie. Táto služba obsahuje viac ako päťdesiat tisíc hodín streamovateľného obsahu.

Hotstar je tiež veľmi populárny v Indii pre živé vysielanie kriketových zápasov, ako sú indická Premier League IPL a.k.a a Majstrovstvá sveta ICC. Aj keď je Hotstar populárnejšia pre Kriket, vysiela aj ďalšie športy vrátane futbalu, tenisu, hokeja, boxu a ďalších. Službu vlastní STAR India, jedna z najväčších mediálnych sietí v krajine. STAR India vlastní spoločnosť Star Sports, ktorá je športovým portfóliom tejto spoločnosti. Väčšina televízneho vysielania so športovým pokrytím v službe Star Sports je k dispozícii na streamovanie na serveri Hotstar.

Služba Hotstar je oficiálne dostupná v USA, Spojenom kráľovstve a niektorých ďalších krajinách. Väčšina indického obsahu je však geograficky obmedzená. Zatiaľ vás nesklame. V tomto návode vám ukážem, ako získať neobmedzený prístup k obsahu dostupnému v sieti Hotstar India odkiaľkoľvek na svete bez ohľadu na to, v ktorej krajine alebo na ktorom kontinente žijete.. 

Sledujte Hotstar v USA alebo kdekoľvek na svete

Hotstar je indická zábavná aplikácia a väčšina jej filmov, predstavení a športových tokov je geo-obmedzená na Indiu. Aj keď je služba Hotstar oficiálne dostupná v niektorých krajinách mimo Indie, napríklad v USA a Spojenom kráľovstve, obsah je obmedzený. Služby Hotstar tiež stoja oveľa viac mimo Indiu.

Aj keď platíte takmer 15 dolárov za predplatné ročnej služby Hotstar v Indii, aby ste získali neobmedzený prístup ku všetkým prémiovým obsahom, v USA musíte platiť 99,99 dolárov ročne; takmer 7-krát viac, ako by ste zaplatili za ročné predplatné Indian Hotstar). Okrem toho nemáte prístup ani k celej knižnici obsahu.

Našťastie môžete sledovať všetko, čo Indiáni sledujú na Hotstar, za rovnakú cenu, aj keď žijete v USA alebo v inej krajine ako India. Všetko, čo musíte urobiť, je použitie služby VPN.

Sieť VPN vás lokalizuje virtuálne do Indie pripojením vás na jeden z indických serverov. Toto vám umožní prístup k indickej verzii Hotstar. VPN tiež zaisťuje, že všetky vaše online aktivity sú maskované a vaše internetové pripojenie je bezpečné.

Používam VPN už dlho. Po vyskúšaní a testovaní viacerých služieb VPN som sa konečne uspokojil s ExpressVPN, ktorý už chvíľu používam. ExpressVPN na obmedzený čas ponúka aj neuveriteľných 49% zľava + 3 mesiace navyše o svojom ročnom pláne.

Používam a odporúčam ExpressVPN, pretože je veľmi stabilný, rýchly a má takmer 2000 serverov po celom svete. Dizajn ExpressVPN je optimalizovaný pre všetky populárne platformy vrátane FireStick, Windows, Mac, Android, iOS atď..

Zaujíma vás, ako sa pozerať na Hotstar v USA alebo iných krajinách? Táto príručka obsahuje všetko, čo potrebujete vedieť a začať s Hotstar. Pokračujte v čítaní! 

Ak chcete začať používať službu Hotstar mimo Indie, pripojte sa na indický server

Ak chcete vedieť, ako sa pozerať na Hotstar mimo Indie, prvú vec, ktorú musíte urobiť, je pripojiť sa k indickému miestu pomocou ExpressVPN. Postupujte podľa krokov uvedených nižšie.

Krok 1: cvaknutie TU získať ExpressVPN. Dodáva sa s 30-dňovou zárukou vrátenia peňazí. V prípade, že sa vám nepáčia služby ExpressVPN (čo je veľmi nepravdepodobné), môžete požiadať o úplnú refundáciu počas prvých 30 dní.

Krok 2: Stiahnite si a nainštalujte aplikáciu ExpressVPN z toto LINK.

Krok 3: Spustite aplikáciu ExpressVPN a pripojte sa k jednému z dostupných indických serverov. Na domovskej obrazovke ExpressVPN (alebo v hlavnom okne) kliknite na tlačidlo Vybrať umiestnenie.

ako sa pozerať na hotstar v USA

Krok 4: Po zobrazení okna so zoznamom serverov kliknite na kartu „VŠETKO“ (toto okno je nazvané „ExpressVPN - VPN Locations“)

–Expand ‘Afrika, Stredný východ & India '

–Rozbaliť „India“

- Dvojitý Kliknutím na jeden zo serverov v zozname sa pripojíte k serveru

hotstar v usa

Teraz, keď ste pripojení k indickému serveru, môžete začať sledovať tony voľného obsahu dostupného na Hotstar v USA pomocou indického účtu.

Zaregistrujte sa v indickej hotstar v USA alebo ktorejkoľvek inej krajine

Poznámka: Na Hotstar je k dispozícii veľa bezplatného obsahu, ktorý môžete sledovať zadarmo bez registrácie a prihlásenia. Takže, ak ste hľadali bezplatný obsah z hostarskej Indie, ste všetci dobrí, keď ste sa raz pripojili k indickému serveru prostredníctvom VPN (ako napr. zobrazené vyššie). Stačí ísť na Hotstar.com a začať sledovať svoje obľúbené filmy / televízne programy.

Ak chcete sledovať prémiový obsah, ako sú kriketové turnaje, zaregistrujte si účet a prihláste sa na odber služieb podľa krokov uvedených nižšie..

POZNÁMKA: Metóda registrácie uvedená nižšie bude fungovať IBA, ak máte indickú kreditnú / debetnú kartu. Hotstar India neakceptuje karty vydané mimo Indie. Ak je to problém, možno budete chcieť požiadať o pomoc niekoho, kto môže vo vašom mene vykonať platbu z Indie. Všimol som si nejaké koncerty na Fiverri, kde môžete získať pomoc pri platbách v indickej mene. Upozorňujeme, že nie som pridružený k žiadnej z týchto služieb. 

Akonáhle budete hotoví s platbou, všetko, čo musíte urobiť, je ZAPNÚŤ VPN a začať streamovať Hotstar India.

Krok 1: Otvorte ľubovoľný webový prehľadávač a choďte sem

Kliknite na položku VYBERTE SI PLÁN

USA

Krok 2: Vyberte jeden z dostupných plánov (všetky meny indických rupií). V súčasnosti sú k dispozícii tieto tri plány:

 • INR 999 (približne 15 USD): Toto je ROČNÝ plán, ktorý vám umožní prístup k všetkému prémiovému obsahu vrátane športu a zábavy na jeden rok. Toto je nákladovo najefektívnejší plán
 • INR 199 (približne 3 doláre): Toto je MESAČNÝ plán, ktorý vám umožní sledovať prémiový zábavný a športový obsah za mesiac. Program sa automaticky obnovuje každý mesiac, pokiaľ sa nerozhodnete zrušiť odber
 • INR 365 (približne 5,2 USD): Je to VIP plán Hotstar, ktorý vám umožňuje prístup na Kriket, F1 a Premier League. S týmto plánom môžete tiež sledovať premiéry nových indických filmov. Okrem toho môžete vysielať hostarské špeciály (exkluzívne pre Hotstar) a najnovšie vysielané epizódy televíznych relácií (iba v Indii)..

ako používať hotstar v USA

Krok 3: Zadajte svoje meno, e-mailovú adresu a heslo na registráciu. Namiesto toho sa môžete zaregistrovať pomocou svojho účtu Facebook

ako sa pozerať na hotstar mimo Indie zadarmo

Krok 4: Teraz vykonajte platbu a dokončite proces registrácie podľa pokynov na stránke.

cenové plány hotstar

Zmeňte oblasť na stiahnutie aplikácie Hotstar mimo Indie

V závislosti od krajiny, v ktorej bývate, môžete alebo nemusíte zmeniť región, aby ste si stiahli aplikáciu Hotstar.

Prístup k Hotstar cez web

Ak chcete získať prístup k službe Hotstar v USA alebo v ktorejkoľvek inej krajine, napríklad v Spojenom kráľovstve, na počítači prostredníctvom svojej webovej stránky, NEMusíte meniť región v žiadnom z obchodov s aplikáciami..

Všetko, čo musíte urobiť, je otvoriť v počítači aplikáciu ExpressVPN a pripojiť sa k indickému serveru. Potom otvorte ľubovoľný prehliadač a prejdite na stránku www.hotstar.com a prihláste sa. Okamžite môžete začať sledovať svoj obľúbený obsah.

Pre Hotstar v USA

USA sú jednou z dostupných krajín Hotstar. Tu je rýchly zoznam platforiem a dostupnosti aplikácií:

Android: Hotstar je oficiálne dostupný v Obchode Google Play v USA. Ak používate Android, nemusíte meniť región, aby ste si mohli stiahnuť Hotstar. Môžete si ho stiahnuť na smartfónoch a tabletoch.

Amazon App Store: Hotstar je k dispozícii aj v obchode Amazon App Store v USA. NIE je potrebné meniť región. Môžete ich ľahko získať na zariadeniach Amazon FireStick alebo Fire TV.

iOS: Hotstar je opäť k dispozícii v obchode Apple App Store v USA. Zmena regiónu NIE JE potrebná. Je k dispozícii pre zariadenia iPhone, iPad a iPod Touch.

Pre spoločnosť Hotstar vo Veľkej Británii

Hotstar je tiež oficiálne dostupný vo Veľkej Británii a ponúka tieto dva predplatné plány:

 • 59,99 GBP ročne (s úsporou 84 GBP)
 • 11,99 £ mesačne

Služby Hotstar UK sa môžete zaregistrovať na stránke https://uk.hotstar.com/subscribe/get-started

Hotstar UK vám umožní sledovať indické televízne programy, filmy, kriket a ďalšie. Rovnako ako v službe Hotstar USA si môžete aplikáciu Hotstar UK stiahnuť z obchodu Google Play Store, Amazon App Store alebo iOS App Store. vy NEVYKONÁVAJTE je potrebné zmeniť región, aby ste sa pozreli na Hotstar vo Veľkej Británii.

To je skvelé. V Spojenom kráľovstve je však v Indii Hotstar veľa obsahu. Preto namiesto služby Hotstar vo Veľkej Británii môžete stále sledovať službu Hotstar India.

Okrem toho je Hotstar India omnoho lacnejšia v porovnaní s jej britským náprotivkom. Jeho ročný plán stojí INR 999, čo je približne 10,5 GBP (takmer 6-krát lacnejšie ako ročné predplatné služby Hotstar UK). Pri 199 INR (približne 2,1 GBP) je mesačný plán tiež lacnejší.

Ak chcete sledovať Hotstar Indian vo Veľkej Británii, postupujte podľa našich pokynov v tejto príručke.

Ako zmeniť región v rôznych obchodoch s aplikáciami

Ak si chcete pozerať službu Hotstar v krajinách, v ktorých táto služba nie je oficiálne k dispozícii, stručne sa dozviete, ako môžete zmeniť región v rôznych obchodoch s aplikáciami..

Obchod Google Play

 • Choďte sem a prihláste sa pomocou svojho ID Google
 • Kliknite na možnosť „Nastavenia“ na ľavom bočnom paneli
 • Tu môžete upraviť a zmeniť krajinu na Indiu. Zmeňte aj adresu v Indii v časti „Názov a adresa“. Tu môžete ľahko vygenerovať náhodné indické adresy.

Apple App Store

Podrobné informácie o zmene krajiny / regiónu v obchode App Store nájdete na oficiálnej stránke podpory spoločnosti Apple.

Tu je rýchle zhrnutie

 • Na zariadení iOS otvorte položku „Nastavenia“
 • Klepnite na svoje meno
 • Klepnite na ‘iTunes& Obchod s aplikaciami'
 • V rozbaľovacej ponuke klepnite na možnosť „Zobraziť Apple ID“
 • Ak sa zobrazí výzva, overte totožnosť
 • Klepnite na možnosť „Krajina / región“
 • Nastavenia zmeňte podľa pokynov na obrazovke.

Amazon Store

 • Prejdite na Amazon po tomto odkaze
 • Na pravej strane vyberte kartu „Nastavenia“
 • V časti Nastavenia krajiny kliknite na tlačidlo Zmeniť..

Ako nainštalovať Hotstar a používať ho s VPN

Teraz, keď viete, ako zmeniť región v službách Google Play, Apple App Store a Amazon App Store, si môžete jednoducho stiahnuť a nainštalovať Hotstar v USA, Veľkej Británii alebo kdekoľvek inde na svete..

Teraz vám ukážem, ako nainštalovať a používať aplikáciu Hotstar na FireStick alebo Fire TV. Táto metóda funguje rovnako na iných platformách. Jediným rozdielom je, že namiesto stiahnutia aplikácie z Amazon App Store si ju stiahnete z obchodu s aplikáciami pre svoje príslušné platformy..

Ak používate Android, stiahnite si Hotstar USA z Obchodu Play. Ak vlastníte zariadenie iOS, stiahnite si ho z obchodu Apple App Store.

Začnime s metódou FireStick.

Keď ste na domovskej obrazovke FireStick, použite diaľkové ovládanie a vyberte možnosť hľadania (ikona objektívu) v ľavom hornom rohu obrazovky

hotstar v ohni

Zadajte názov aplikácie (t. J. Hotstar) pomocou vzdialeného alebo iného vstupného zariadenia, ktoré pravdepodobne používate

ako nainštalovať hotstar na

Vyberte aplikáciu Hotstar z výsledkov vyhľadávania pod klávesnicou na obrazovke

získajte aplikáciu Hotstar na palube televíznej karty

Teraz kliknite na ikonu aplikácie Hotstar na ďalšej obrazovke

ako sa pozerať na hotstar mimo Indiu

Kliknite na tlačidlo Stiahnuť. Aplikácia FireStick začne sťahovať aplikáciu. Po stiahnutí aplikácie sa inštalácia začne automaticky.

USA

Po nainštalovaní aplikácie sa na obrazovke zobrazí tlačidlo „Otvoriť“.

Poznámka: Zatiaľ aplikáciu nespúšťajte. Pred spustením aplikácie skontrolujte, či máte spustený program ExpressVPN a pripojte sa k indickému serveru. Týmto sa zaistí, že Hotstar zobrazuje indické rozhranie aplikácie.

Po pripojení k indickému serveru prostredníctvom služby ExpressVPN prejdite na stránku ‘Vaše aplikácie & Kanály a spustite aplikáciu odtiaľ.

hotstar v usa

Ak ste zapli Express VPN a vybrali ste si indický server (ako sme práve diskutovali), bude vyzerať domovská obrazovka služby Hotstar. Pokračujte v čítaní a naučte sa používať Hotstar v USA s indickým aplikačným rozhraním.

ako sa pozerať na hotstar v USA

Živé krikety a ďalšie programy označené ako „Premium“ sa dajú sledovať, iba ak ste si zakúpili predplatné služby Hotstar. Ak vás zaujíma, ako sa pozerať na Hotstar mimo Indie bezplatne, môžete pokračovať a streamovať videá, ktoré nie sú označené ako prémiové. Zadarmo videá sú zadarmo a nemusíte sa ani registrovať, aby ste si ich mohli pozrieť.

Pokúsil som sa otvoriť živý kriketový zápas, ktorý prebieha, bez registrácie a toto je správa, ktorú som dostal. Na sledovanie tohto obsahu potrebujem športový plán alebo jeden z ďalších prémiových programov.

Ak ste si už vytvorili účet a kúpili ste si prémiový program, kliknutím na tlačidlo „Prihlásiť sa“ sa prihláste do svojho účtu

hotstar všetky športové členstvo

Toto je prihlasovacie okno. Ak ste sa zaregistrovali pomocou svojho účtu Facebook, prihláste sa pomocou toho istého účtu. Ak ste sa zaregistrovali pomocou e-mailovej adresy, pokračujte a zadajte e-mailovú adresu a heslo a kliknite na tlačidlo „Prihlásiť sa“.

zaregistrujte sa na Hotstar z USA

Ako sa pozerať na Hotstar v USA bez VPN

Ako som už povedal, služba Hotstar je v USA oficiálne dostupná v obchodoch Play, App Store a Amazon Store.

Jednoducho si stiahnite aplikáciu Hotstar USA a spustite ju. Budete požiadaní o prihlásenie alebo o prihlásenie na us.hotstar.com/activate a potom zadajte kód zobrazený na obrazovke

Predtým sme sa zaregistrovali na služby Hotstar India, ktoré môžete v USA používať s VPN. Keďže však chcete používať službu Hotstar v USA bez siete VPN, musíte sa zaregistrovať na nový účet.

Potrebujete inú registráciu v USA, pretože ceny, zásady a podmienky poskytovania služieb sa líšia od Indie. Napríklad, zatiaľ čo v Indii vás Hotstar sotva stojí 15 dolárov ročne, v Spojených štátoch to je 9,99 dolárov mesačne alebo 99,99 dolárov ročne..

Používanie VPN má pre mňa väčší zmysel, pretože mi nielen šetrí peniaze, ale tiež mi umožňuje pozerať všetok obsah s obmedzeným geografickým umiestnením..

Ak však stále chcete pokračovať so službou Hotstar USA, prejdite na stránku us.hotstar.com/activate a kliknite na odkaz „Zaregistrovať sa“ pod tlačidlom „Prihlásiť sa“ na tejto stránke

ako sa pozerať na hotstar v USA

Môžete sa zaregistrovať prostredníctvom svojho účtu Facebook alebo pomocou e-mailovej adresy. Zadajte požadované podrobnosti a kliknite na tlačidlo „Registrovať“ v dolnej časti

hotstar v usa

Teraz zadajte informácie o svojej kreditnej karte a zaregistrujte sa podľa pokynov na obrazovke. Ako som už povedal, mesačný plán je 9,99 dolárov. Ale dostanete aj bezplatnú skúšobnú verziu One Week.

USA

Po dokončení registrácie sa automaticky prihlásite. Môžete sa prihlásiť aj neskôr us.hotstar.com/activate.

Po prihlásení zadajte kód, ktorý sa zobrazí na obrazovke aplikácie Hotstar na vašom zariadení.

Takto môžete sledovať Hotstar v Spojených štátoch bez použitia akejkoľvek služby VPN.

Ako sa pozerať na Hotstar mimo Indie zadarmo

Hotstar je služba založená na predplatnom, ale tiež poskytuje množstvo bezplatného obsahu. Na sledovanie bezplatného obsahu sa nemusíte ani registrovať. Aj keď sú bezplatné veci k dispozícii iba v Indii, stále ich môžete sledovať mimo Indie pomocou VPN.

 • Spustite na zariadení zariadenie ExpressVPN a pripojte sa k indickému serveru.
 • Ak si ju chcete pozrieť na počítači, prejdite na stránku www.hotstar.com a otvorte akýkoľvek bezplatný obsah (NENÍ označený ako „Premium“)..
 • Ak používate aplikáciu Hotstar, stačí ju otvoriť a začať sledovať bezplatný obsah.

Áno! Je to také jednoduché, ak ste pripojení k sieti VPN.

Plán kriketu Hotstar 2020

Ak ste veľkým fanúšikom kriketu, Hotstar India je najlepšia stávka na živé kriketové prúdy. Nižšie je uvedený harmonogram prebiehajúcich a pripravovaných kriketových zápasov na Hotstar.

 • Ranji Trophy - 9. decembra - 13. marca 2020

Ďalšie informácie o kriketových turnajoch nájdete na tejto stránke Hotstar.

Zabalenie

Takto sledujeme Hotstar v USA, Spojenom kráľovstve alebo v akejkoľvek krajine, v ktorej žijete. Najdôležitejším prvkom všetkého tohto je VPN. Dobrá služba VPN dokáže virtuálne premiestniť vaše internetové pripojenie, čo vám umožní prístup k aplikáciám, webovým serverom, filmom, televíznym programom a ďalším, ktoré sú obmedzené na geografické účely. Obhajujem spoločnosť ExpressVPN, pretože ju používam už nejaký čas. Táto príručka vám pomôže používať službu Hotstar v USA alebo inej krajine, ako keby ste ju používali v Indii. Dobrou správou je, že na rozdiel od Netflixu Hotstar neblokuje žiadne servery VPN. Môžete použiť takmer akýkoľvek indický server a vychutnať si svoj obľúbený obsah bez akýchkoľvek prekážok.

Max Eddy Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me