10 nejlepších alternativ teráriových televizí (2020)

>

V této příručce hovoříme o populárních a nejlepších alternativách Terrarium TV pro Fire TV Stick, Android TV Box a smartphony Android. Pro všechny tyto aplikace také propojím instalační příručky FireStick, abyste je mohli získat bez potíží.

Terrarium TV, jedna z nejpopulárnějších a nejdůvěryhodnějších streamovacích aplikací, konečně oznámila, že se vypíná. Vývojáři již nebudou poskytovat podporu aplikací. To je smutná zpráva pro komunitu online streamerů, kteří se spoléhali na Terrarium TV pro své zábavní potřeby. Samozřejmě jsem součástí této komunity. jsem velmi zklamaný.

Není to nic nového. Mnoho populárních aplikací se bez varování vymaní z práce. Ale jdeme dál. I když je Terrarium TV pryč, uživatelé FireSticku nesmí zůstat zavěšeni. Stále máte spoustu možností pro streamování filmů a televizních pořadů v zařízení.

Doporučeno: Pokud jste uživatelem Fire TV / Stick / Cube, přečtěte si, jak jailbreakovat FireStick a vychutnat si spoustu volného obsahu.

Nejlepší alternativy Terarijní televize

V tomto článku vám představím některé z nejlepších alternativ k Terrarium TV. Tyto aplikace doporučuji po osobním testování a použití. Doufám, že najdete životaschopnou náhradu za Terrarium TV v jedné z těchto možností, které jsem zde uvedl.

nejlepší alternativy terária tv

1. Kino APK

Cinema APK, dříve známý jako HDMovies, existuje již několik měsíců a nyní je jednou z nejpopulárnějších aplikací na vyžádání pro sledování filmů a televizních pořadů. I když Terrarium TV byla dodnes naživu v plné slávě, Cinema APK ji musela dát za své peníze. Když jsem do této aplikace poprvé narazil, věděl jsem, že se to stalo populárním. Aplikace běží téměř bez chyb, přivádí desítky pracovních toků a nabízí prvotřídní kvalitu streamování.

nejlepší alternativy terária tvJe to už dávno, co byla Terrarium TV oficiálně vypnuta, a pokud stále hledáte aplikace, jako je tato, budete chtít jako první zvážit Cinema APK. Stejně jako Terrarium TV je i Cinema APK agregátorem obsahu, který není hostitelem vlastního obsahu, a přesto vám umožňuje přístup k obrovské knihovně filmů a televizních pořadů. Vytáhne streamingové odkazy z více serverů a uspořádá je, abyste je mohli vybírat a streamovat.

I když aplikace získá kvalitní odkazy, věci se mohou ještě zlepšit, pokud do ní integrujete svůj účet Real-Debrid. Real-Debrid zajistí více streamů v plném rozlišení HD a zdravější odkazy.

Cinema APK udržuje rozhraní na minimu. Neočekávejte tedy příliš vizuální přitažlivost. Pokud však hledáte aplikaci na vyžádání, která dobře vykonává svou základní práci (nechává vás sledovat filmy a pořady), je to skvělá možnost.

Jak nainstalovat Cinema APK na FireStick

Uživatelé FireStick Attention: Přečtěte si, než budete pokračovat

Vlády a poskytovatelé internetových služeb po celém světě sledují online aktivity svých uživatelů. Pokud zjistíte, že na kartě Fire TV Stick streamujete obsah chráněný autorskými právy, můžete se dostat do vážných potíží. V současné době je vaše IP viditelná pro všechny. Důrazně doporučujeme, abyste si pořídili dobrou FireStick VPN a skryli svou identitu, aby se váš zážitek ze sledování filmu nezhoršil..

používám ExpressVPN což je nejrychlejší a nejbezpečnější VPN v oboru. Instalace na jakékoli zařízení, včetně Amazon Fire TV Stick, je velmi snadná. Také přichází s 30denní zárukou vrácení peněz. Pokud se vám jejich služby nelíbí, můžete vždy požádat o vrácení peněz. ExpressVPN má také speciální nabídku, kde můžete získejte 3 měsíce zdarma a ušetřete 49% ročního plánu.

Zde jsou důvody, proč musíte používat VPN po celou dobu.


Číst:
Jak nainstalovat a používat nejlepší VPN na Fire Stick

2. Titanová televize

TV alternativy teráriaTitanium TV snadno chytí druhé místo mezi nejlepšími alternativami Terrarium TV z několika důvodů. Pro začátek je to klon Terrarium TV. Vypadá a funguje přesně jako Terrarium TV. Tato zábavní aplikace má obrovský katalog filmů a pořadů, díky čemuž je ideální volbou pro shlédnutí. Co mě ještě více ohromuje, je to, že shromažďuje kvalitní odkazy z webu pro videa, která chcete sledovat.

Titanium TV nabízí integraci s Real Debrid. To znamená, že pokud máte účet Real Debrid, získáte ještě lepší možnosti streamování v plném rozlišení HD. Titanium TV je neuvěřitelně snadná instalace na FireStick. A snadno se používá. Ať už jste použili Terrarium TV nebo jinou takovou aplikaci, dostanete Titanium TV za pár minut. Tato aplikace je vzdálená a umožňuje plynulejší interakci na FireStick, Fire TV, Fire TV Cube a dokonce i TV TV krabicích.

Jak nainstalovat Titanium TV na FireStick

3. CyberFlix TV

terária tv alternativaStejně jako Titanium TV je CyberFlix TV také klonem ukončené Terrarium TV. Při srovnávání se mezi Cyberflix TV a Titanium TV nemělo na výběr. Však jsem si všiml, mnohokrát, že Titanium TV přitahuje lepší kvalitu odkazů. Rozdíl je však pouze příležitostný a nemusí být nutně rozhodující pro výběr jednoho před druhým.

Televize CyberFlix má obrovské úložiště videí na vyžádání, většinou filmů a televizních pořadů. Knihovna obsahu je pravidelně aktualizována, aby vyhovovala novým verzím. Rozhraní aplikace je stejné jako u Terrarium TV se stejnou sadou možností a položek nabídky. CyberFlix TV je vhodnou náhradou za Terrarium TV.

Jak nainstalovat CyberFlix TV na FireStick

4. CatMouse APK

CatMouse je jednou z nejpůsobivějších aplikací na vyžádání, se kterými jsem se nedávno setkal v aplikaci FireStick. Jak byste očekávali, tato aplikace má rozsáhlou knihovnu filmů a televizních pořadů. Od nejnovějších epizod po nové filmové verze vás CatMouse získá vše. Ještě lepší je, že její knihovna je neustále aktualizována o nové epizody a filmy.

Aplikace také zajišťuje, že máte spoustu kvalitních odkazů na streamování. Vyberte obsah, který chcete sledovat, a zarovná několik aktivních streamů v rozlišení až 1080p. CatMouse také umožňuje integraci s Real Debrid. Díky tomu se můžete chovat i pomocí kvalitních odkazů.

Díky přihlášení Trakt vám CatMouse umožňuje synchronizovat vaše streamingové aktivity napříč zařízeními a platformami. Můžete také změnit výchozí přehrávač videa na ten, který se vám líbí, pokud nechcete používat vestavěný přehrávač. Když vezmeme v úvahu všechny skutečnosti, CatMouse je jednou z nejlepších alternativ Terrarium TV.

Nainstalujte CatMouse na FireStick

5. UnlockMyTV

UnlockMyTV je další jméno ve světě streamování, který se sám slyší. Jak píšu, aplikace byla představena teprve nedávno. Již se však považuje za jednu z běžných aplikací na vyžádání; ve stejné lize jako Cinema HD APK, TeaTV, CyberFlix TV a další.

Díky rozsáhlé sbírce filmů a představení vám nikdy nedojdou možnosti zábavy. Pokud jste buldozerem, UnlockMyTV je perfektní aplikace pro streamování. Pokud jde o kvalitu streamování, je tato aplikace srovnatelná s ostatními nejlepšími alternativami Terária, které máme na tomto seznamu. Chystáte se najít desítky vysoce kvalitních streamů pro většinu filmů a epizod. Kromě toho se můžete přihlásit pomocí služby Real Debrid a získat přístup k nejlepším odkazům pro streamování na webu.

Přihlášení do Trakt, možnosti zálohování, žánrové filtry a spousta dalších funkcí činí z UnlockMyTV životaschopný nástroj pro zábavu. Jděte do toho a zkuste to.

Nainstalujte UnlockMyTV na FireStick

6. Kodi

Kodi je pravděpodobně nejoblíbenější přehrávač médií v okolí. Byl to největší uchazeč Terrarium TV. Když však zmizí, není pochyb o tom, že se Kodi objeví jako nesporný vůdce ve světě streamování.

alternativy k teráriu tvNa rozdíl od Terrarium TV nebo jiných aplikací pro streamování Android, Kodi zdaleka nehrozí, že bude vypnuta nebo ukončena. Kodi se nespoléhá na jednoho vývojáře. Jedná se o open-source aplikaci a kdokoli se správnými znalostmi si pro ni může vytvořit streamovací doplněk. Existují stovky doplňků videa pro Kodi, které umožňují sledovat pořady, filmy, sporty, živou televizi a podobně. I když se jeden vývojář rozhodne přerušit svůj addon, ostatní budou i nadále poskytovat služby. Nové addony navíc neustále přicházejí každou chvíli.

Takže i když Terrarium TV bude brzy minulostí, Kodi má vždy budoucnost. Vše, co musíte udělat, je nainstalovat Kodi na FireStick nebo jiné kompatibilní zařízení a začít. Samozřejmě budete muset získat doplňky Kodi pro streamování filmů, pořadů atd. Můžete také nainstalovat sestavení Kodi, která přicházejí s několika předinstalovanými doplňky. Pokud jste Kodi ještě nepoužili, doporučujeme vám to vyzkoušet. Možná už nikdy nebudete potřebovat žádnou jinou aplikaci pro streamování Android. Než se zeptáte, Kodi je legální aplikace a je také uvedena v oficiálním obchodě Google Play.

Jak používat Kodi - Průvodce pro začátečníky

7. TeaTV

TeaTV byl pravděpodobně propuštěn přibližně ve stejnou dobu jako Terrarium TV. Zjevně se však Terrarium TV stala populárnější než to. Přesto byla TeaTV široce používanou aplikací pro streamování na platformě Android. Tuto aplikaci jsem použil před chvílí. Ale protože jsem měl lepší alternativy v televizi Terrarium TV a Kodi, nenašel jsem žádný důvod to znovu prohlédnout.

TV alternativy teráriaKdyž jsem uslyšel, že Terrarium Tv odchází, začal jsem hledat možnosti a myslel jsem, že by bylo dobré dát TeaTV další šanci. Nebyl jsem zklamaný a to je to nejmenší, co můžu říct. TeaTV měl vždy pevnou knihovnu médií, která snadno soupeřila s televizí Terrarium. Tehdy to však nemělo nejvhodnější rozhraní a já to na svém FireSticku těžko používal. Tentokrát to však fungovalo mnohem lépe než dříve. Vypadá to, že vývojáři TeaTV usilovně pracují na tom, aby byla aplikace konkurenceschopnější.

Pokud jste byli velkým fanouškem Terrarium TV, může vám chvíli trvat, než se přizpůsobíte této aplikaci. Ale věřím, že pokud na tom vývojáři budou dál pracovat, TeaTV by se brzy mohla ujmout místa, které Terrarium TV požadovala tak dlouho.

Jak nainstalovat TeaTV na FireStick

8. Morph TV

nejlepší alternativy terária tv pro firestickExistuje slušná šance, že jste možná ještě neslyšeli o Morph TV. Jedná se o docela novou aplikaci pro streamování Android a narazil jsem na ni teprve před několika týdny. Tuto aplikaci se mi líbil z různých důvodů. Kromě slušné mediální knihovny, kterou Morph TV nabízí, jsem také ohromen kvalitou streamovatelných odkazů, které tato aplikace vyvolá. S Terrarium TV přestal fungovat, Morph TV je určitě brankář.

Tato aplikace na vyžádání má téměř vše, co jsem chtěl sledovat. Můžete streamovat své oblíbené epizody televizních pořadů nebo nejnovější filmy. Obsahuje všechny populární filmy a pro některé z nich dokonce získá HD odkazy.

Morph TV je aplikace pro vzdálený přístup. To znamená, že jej můžete nainstalovat a používat také na Amazon FireStick. Má také uživatelsky přívětivé rozhraní, které vám umožní najít své oblíbené filmy a pořady v žádném okamžiku. Navrhuji to zkusit.

Jak nainstalovat Morph TV na FireStick

9. OneBox HD

OneBox HD je také již nějakou dobu na trhu. Na mobilních zařízeních s Androidem je však populárnější než dálkově ovládaná zařízení, jako je Amazon FireStick. Dobrou zprávou však je, že OneBox HD je přátelský na dálku a nabízí plynulou navigaci a ovládání na FireStick. Líbí se mi tato aplikace. Líbí se mi obrovská knihovna filmů a televizních pořadů, které hostuje. Také se mi líbí, že přehrává videa několika kliknutími.

terária tv alternativaOneBox HD nabízí rychlé dostupné dostupné streamovatelné odkazy. To také znamená, že vám nedává mnoho možností na výběr. Odkazy 1080 v plném rozlišení HD je těžké najít. Ale všiml jsem si, že téměř všechny odkazy, které tato aplikace získá, jsou hratelné. To je víc, než bych mohl říci pro Terárium TV.

I když tato aplikace nabízí hladkou navigaci, když zkoumáte nebo hledáte obsah, ovládací prvky ve videu jsou frustrující. To vám nedovolí pozastavit / naplánovat, převinout zpět nebo vpřed pomocí dálkového ovladače, dokud nemáte přepínání myší. To by mohlo být pro mnoho obchodníků.

Skutečnost, že OneBox HD má obrovskou sbírku obsahu, je lehká a snadno použitelná a přehrává videa rychleji než kterákoli jiná aplikace, stojí za to vyzkoušet.

Jak nainstalovat OneBox HD na FireStick

10. TVZion

Toto je další aplikace, na kterou jsem nedávno narazil při hledání aplikací, jako je Terrarium TV. TVZion je pěkně navržená aplikace pro filmy a televizní pořady. K dispozici je velký katalog vysoce kvalitního obsahu pro stovky hodin binge-sledování. Co se mi na TVZionu nejvíc líbí, je to, že přestože je obsah načten, je poměrně lehký. Proto je na mém FireSticku a dalších streamovacích zařízeních snadné.

TVZion nabízí bezproblémové rozhraní s různými prvky rozloženými po obrazovce. Má samostatné karty pro televizní pořady a filmy nahoře, což vám umožňuje rychle vybrat, co chcete sledovat. Místo toho, aby se hlouběji hledaly kategorie, aplikace je umístí přímo na hlavní obrazovku, abyste mohli začít rychle. Nahoře je také možnost vyhledávání, která vám umožní vyhledat obsah pomocí klíčových slov.

Při první instalaci aplikace omezí přehrávání na 500 hodin. Nainstalováním určitých aplikací z aplikace prostřednictvím obchodu Google Play však můžete získat dalších 1000 hodin. To je trochu složitější, protože FireStick nepodporuje Play Store. Existuje však řešení. Pokud vám dochází hodiny, můžete aplikaci odinstalovat a znovu nainstalovat.

Jak nainstalovat TVZion na Fire Stick

Jak bezpečně používat alternativy Terárium TV

Nyní, když máte několik možností, abyste místo Terrarium TV použili, rád bych vás varoval, že vše, co online streamujete, je viditelné pro vašeho poskytovatele internetových služeb a vládu. To znamená, že streamování obsahu chráněného autorskými právy (bezplatné filmy, televizní pořady) vás může dostat do legálních potíží.

Naštěstí existuje spolehlivý způsob, jak zabránit všem vašim činnostem v oblasti streamování před poskytovatelem internetových služeb a vládou. Vše, co potřebujete, je dobrá VPN. Síť VPN vám pomůže obejít online sledování, omezení ISP a geo-omezení obsahu.

Já osobně používám a doporučuji ExpressVPN, což je nejrychlejší a nejbezpečnější VPN. Také je velmi snadná instalace na Fire TV / Stick nebo na jiná zařízení, jako jsou Windows PC, Mac, Android nebo iPhone.

Neodporujeme porušování autorských zákonů. Co když ale neúmyslně skončíte streamování obsahu z nelegitimního zdroje? Není vždy snadné rozeznat rozdíl mezi legitimním a nezákonným zdrojem.

Než začnete tyto aplikace používat, podívejme se, jak používat ExpressVPN, aby vaše streamovací aktivity byly skryté před zvědavýma očima.

Krok 1: Přihlaste se k odběru ExpressVPN TADY. Má 30denní záruku vrácení peněz. To znamená, že jej můžete volně používat prvních 30 dní a pokud nejste spokojeni s výkonem (což je vysoce nepravděpodobné), můžete požádat o plnou náhradu.

Krok 2: Klikněte na TADY stáhnout a nainstalovat aplikaci ExpressVPN do zařízení.

Krok 3: Klepnutím na ikonu Napájení se připojte k serveru VPN. To je vše. Vaše připojení je nyní zabezpečeno pomocí nejrychlejší a nejlepší VPN v oboru.

připojit expressvpn na oheň stick

Likvidace

Ano, je to špatná zpráva, že Terrarium TV již není k dispozici. Streamující svět však pokračuje s dalšími možnostmi vpřed. I když aplikace, které jsem uvedl výše, nemusí být tak dobré jako vaše oblíbené Terrarium TV, prozatím však budeme muset udělat maximum z toho, co máme. Jsem přesvědčen, že brzy bude k dispozici další aplikace pro streamování, která zaujme špičkové místo, které Terrarium TV držel po dlouhou dobu. A jako vášnivý uživatel společnosti Kodi a silný zastánce této aplikace věřím, že vám nikdy nedojde možnost sledovat svůj oblíbený obsah. Pokud znáte jiné alternativy k Terrarium TV, nezapomeňte to zmínit v komentářích níže.

Příbuzný:

Nejlepší alternativy kina APK
Nejlepší alternativy webu Putlocker
Nejlepší alternativy Showboxu
Nejlepší alternativy Kodi

Max Eddy
Max Eddy Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me