8 nejlepších alternativ Showboxu (2020)

>

Zde je náš seznam nejlepší alternativy Showboxu. Musel jsem sestavit tento seznam, protože Showbox se nedávno zastavil navždy. Showbox APK byl jednou z nejpoužívanějších aplikací pro streamování filmů a televizních pořadů. To bylo také velmi populární mezi uživateli FireStick. Od té doby Showbox nefunguje už to mělo smysl jen najít jeho nahrazení.

Nebylo to příliš obtížné, protože jsem nedávno zveřejnil ty nejlepší Terarijní TV alternativy. Showbox a Terrarium TV byly hodně podobné. Proto se jejich alternativy také příliš neliší. Vybral jsem z toho nejlepšího. Jsem přesvědčen, že najdete jednu (nebo více) z nich jako vhodnou alternativu Showboxu. Podívej se!

Showbox Alternativy

Aplikace uvedené na tomto místě jako alternativy k Showboxu byly testovány a v současné době patří mezi nejoblíbenější. Jsou stejně dobré jako Showbox nebo dokonce lepší. Showbox nebyl vzdálený a fungoval nejlépe s aplikací Mouse Toggle na vašem FireStick. To bylo trochu zmatek. Naštěstí žádná z těchto náhrad Showbox nevyžaduje, abyste si nainstalovali další aplikaci. Nainstalujte je a všechny jsou nastaveny k použití.

nejlepší alternativy showboxu

Pozornost: Přečtěte si, než budete pokračovat

Vlády a poskytovatelé internetových služeb po celém světě sledují online aktivity svých uživatelů. Pokud na vašem zařízení najdete streamování obsahu chráněného autorskými právy, můžete se dostat do vážných potíží. V současné době je vaše IP viditelná pro všechny. Důrazně doporučujeme získat dobrou VPN a skrýt svou identitu, aby se váš zážitek ze sledování filmu nezměnil.

používám ExpressVPN což je nejrychlejší a nejbezpečnější VPN v oboru. Instalace na jakékoli zařízení, včetně Amazon Fire TV Stick, je velmi snadná. Také přichází s 30denní zárukou vrácení peněz. Pokud se vám jejich služby nelíbí, můžete vždy požádat o vrácení peněz. ExpressVPN má také speciální nabídku, kde můžete získejte 3 měsíce zdarma a ušetřete 49% ročního plánu.

  • Jak nainstalovat VPN na FireStick / Fire TV
  • Jak nainstalovat VPN na jiných streamovacích zařízeních

1. Kino APK (filmy ve vysokém rozlišení)

Když jsem Terrarium TV šel dolů, začal jsem o této aplikaci hodně slyšet a teď jsem přesvědčen, že je to jedna z nejlepších aplikací pro filmy a pořady. Cinema APK je aplikace pro Android, která bez problémů funguje na vašich zařízeních FireStick, FireStick 4K a Fire TV. Tato aplikace je stoprocentně vzdálená kompatibilita umožňující snadnou interakci.

Kino APK se může pochlubit obrovskou sbírkou filmů a televizních pořadů. Obsah je aktualizován tak pravidelně, že někdy najdu nový obsah během několika minut od vydání. Aplikace používá špičkové škrabky, které najdou desítky pracovních odkazů. Kvalita streamů je dobrá a zlepšuje se, když se přihlásíte pomocí Real-Debrid.

Díky upravenému, snadno použitelnému rozhraní a neuvěřitelné knihovně obsahu je Cinema APK rozhodně jednou z nejlepších alternativ ShowBoxu.

Jak nainstalovat Cinema APK na FireStick

2. Titanová televize

showbox alternativníTitanová televize je široce považována za klon Terrarium TV a pochopitelně tak proto, že obě sdílejí některé nápadně společné rysy. Ve skutečnosti jsou oba téměř totožné. Nainstalujte Titanium TV na FireStick a budete vědět, o čem mluvím (pokud jste dříve Terrarium TV používali). Nyní, když je Showbox pryč, řekl bych, že Titanium TV slouží jako vynikající alternativa k aplikaci ShowBox.

Titanium TV také má velký katalog filmů a televizních pořadů. Od nedávno vydaných filmů po nejnovější epizody najdete vše zde. Jsem také ohromen kvalitou přehrávání videa, kterou tato aplikace nabízí. Existuje spousta streamů, z nichž si můžete vybrat přehrávání. A stejně jako Cinema APK, i Titanium TV vám umožní přihlásit se pomocí Real Debrid pro ještě úžasnější zážitek ze sledování.

Vzhledem k tomu, že Titanium TV je vzdálený, můžete jej používat bez jakýchkoli potíží na FireStick a dalších zařízeních Fire TV. Pokud hledáte aplikace jako Showbox, musíte vyzkoušet Titanium TV.

Jak nainstalovat Titanium TV na FireStick

3. CatMouse APK

Nové aplikace pro streamování na vyžádání jsou vydávány téměř každý den. Existuje jen hrstka z nich, která zviditelňuje. CatMouse APK je relativně nový ve srovnání s ostatními aplikacemi na tomto seznamu. Jeho přítomnost se však již cítila velmi důrazně.

CatMouse se může pochlubit působivou řadou filmů a televizních pořadů. Sbírka také dostává pravidelné aktualizace, jakmile tam je nový film nebo nedávno vysílaná epizoda. Jinými slovy, aplikace zajistí, že nebude nedostatek zábavy.

Co mě ještě více zaujme, je to, jak rychle CatMouse stáhne streamingové odkazy z celé řady online zdrojů. Ale to není ono. Také získáte vysoce kvalitní odkazy. Často vidím několik 1080p pracovních odkazů.

S funkcemi jako Real Debrid a Trakt integrace můžete vylepšit svůj streamovací zážitek o mnoho výš.

Tato aplikace je stoprocentně vzdálená a funguje na FireSticku hladce. Je to opravdu jedna úžasná alternativa Showboxu, kterou můžete získat.

Nainstalujte CatMouse na FireStick

4. UnlockMyTV

Nyní je to další neuvěřitelná aplikace na vyžádání, kterou byste chtěli streamovat své oblíbené filmy a epizody. UnlockMyTV má rozsáhlou knihovnu médií, která také dostává pravidelné aktualizace. Aplikace nabízí stovky hodin nonstop zábavy pro vaše potěšení z prohlížení.

Stejně jako CatMouse je UnlockMyTV novější než ostatní aplikace v našem seznamu nejlepších alternativ pro Showbox. Přesto se mu zde podařilo najít cestu díky svému prvotřídnímu výkonu. Tato lehká aplikace umožňuje hladkou navigaci, rychle stahuje odkazy pro streamování a umožňuje rychlé přehrávání. Samozřejmě, nezapomeňte, že získáte vysoce kvalitní toky, které streamují až do rozlišení 1080p.

Tato aplikace bohatá na funkce také umožňuje integrovat vaše účty Real Debrid a Trakt. Celkově vzato, pokud vám chybí Showbox, zkuste UnlockMyTV. Jsem si jist, že se vám bude líbit.

Nainstalujte UnlockMyTV na FireStick

5. Kodi

nejlepší alternativy showboxuKodi je mediální aplikace, která může snadno nahradit jakoukoli jinou takovou aplikaci téměř kdykoli. Tato aplikace vám umožní přístup k obrovskému světu filmů, pořadů, živých televizí, sportu a podobně. Musíte pouze nainstalovat doplňky Kodi a začít.

Jednou z největších výhod Kodi je, že nezávisí na žádném vývojáři aplikace. Tato open-source platforma byla vyvinuta obrovskou komunitou dobrovolníků. Tento nástroj je neustále sledován a aktualizován. Jak jsem řekl, vše, co potřebujete, jsou videonahrávky, abyste mohli začít s Kodi. Existují desítky dostupných zdarma.

Kodi je jednou z nejlepších alternativ Showboxu. Nemusí to být jedna z podobných aplikací, ale je to určitě skvělá náhrada Showboxu. Nainstalujte si jej do svého FireStick do 5 minut. Ve skutečnosti je podporována na celé řadě zařízení včetně Android, Windows, Mac, iOS a dalších.

Jak jailbreak FireStick s Kodi

Jak používat Kodi - Průvodce pro začátečníky

6. TeaTV

teatv pro firestick

Když se televizor Terrarium vypnul, náhle se TeaTV náhle rozrostla, i když už nějakou dobu existovala. Nyní, když je Showbox také pryč, nevidím žádný důvod, proč byste nemohli vyzkoušet TeaTV. Tato aplikace je uvedena jako jedna z nejlepších alternativ k Terrarium TV. Použijte ji a budete vědět, proč si zaslouží mezeru také v tomto seznamu nejlepších alternativ Showboxu.

Stejně jako většina aplikací na vyžádání zde najdete značné množství filmů a titulů televizních pořadů. Jsem také docela spokojený se svými škrabkami, které vám poskytnou ty nejlepší odkazy z celého webu. Rychlost přehrávání není tak rychlá, jak jsem viděl v kinech APK a Titanium TV, ale kvalita videa je zcela přijatelná. TeaTV obvykle táhne 720p a SD odkazy, ale někdy dostanete i 1080. S Real-Debrid můžete opět očekávat vyšší kvalitu streamů.

Jak nainstalovat TeaTV na FireStick

7. CyberFlix TV

CyberFlix TV je další aplikace, kterou byste chtěli vyzkoušet, pokud hledáte vhodné alternativy k Showboxu. Je to spíše jako Titanium TV a je také považováno za klon Terrarium TV. Rozhraní, rozvržení a organizace CyberFlix TV jsou téměř stejné.

Líbí se mi televize CyberFlix, protože má všechny základy v pořádku. Aplikace má velký mediální katalog, který se včas aktualizuje. Vždy najdete nejnovější filmy a pořady dostupné pro streamování. Stejně jako ostatní na tomto seznamu, CyberFlix TV stahuje několik odkazů, což vám dává dostatek možností k nalezení vysoce kvalitního přehrávání. Jedná se o aplikaci FireStick vzdálenou aplikaci, která se snadno používá. Je také lehký a rychlý.

Jak nainstalovat CyberFlix TV na FireStick

8. TVZion

TVZion není ve skutečnosti největší alternativou k ShowBoxu, ale myslím, že stejně nemáme mnoho možností. Neříkám, že aplikace je špatná. Ve skutečnosti je to docela slušné. S pevnou knihovnou obsahu a elegantním rozhraním nabízí TVZion dobrý zážitek ze zábavy. Není to však tak dobré jako ostatní na tomto seznamu, zejména pokud jej porovnáte s Cinema APK a Titanium TV.

To znamená, nainstalujte tuto aplikaci a najdete všechny trendy a populární tituly přímo na domovské obrazovce. Mezi nabídkou nahoře můžete rychle přepínat mezi filmy a televizními programy. TVZion je snadno ovladatelný na dálku, a proto je navigace na vašich zařízeních FireStick bezproblémová. Funguje to skvěle i na krabicích Android.

Přehrávání s TVZionem je omezeno na 500 hodin. Při instalaci aplikace z obchodu Google Play vám však tato aplikace může nabídnout dalších 1000 hodin. Protože FireStick nepodporuje obchod Play, tento trik na něm nefunguje. Řešením je odinstalace a přeinstalování aplikace, když vám dojdou hodiny.

Jak nainstalovat TVZion na Fire Stick

Jak bezpečně používat alternativy Showboxu

Nyní, když máte několik možností použití namísto Showbox APK, bych vás chtěl upozornit, že vše, co streamujete, je viditelné pro vašeho poskytovatele internetových služeb a vládu. To znamená, že streamování bezplatného obsahu (filmy, televizní pořady) vás může dostat do legálních potíží.

Naštěstí existuje spolehlivý způsob, jak zabránit všem vašim činnostem v oblasti streamování před poskytovatelem internetových služeb a vládou. Vše, co potřebujete, je dobrá VPN. Síť VPN vám pomůže obejít online sledování, omezení ISP a geo-omezení obsahu.

Já osobně používám a doporučuji ExpressVPN, což je nejrychlejší a nejbezpečnější VPN. Také je velmi snadná instalace na Fire TV / Stick nebo na jiná zařízení, jako jsou Windows PC, Mac, Android nebo iPhone.

Neodporujeme porušování autorských zákonů. Co když ale neúmyslně skončíte streamování obsahu z nelegitimního zdroje? Není vždy snadné rozeznat rozdíl mezi legitimním a nezákonným zdrojem.

Než začnete tyto aplikace používat, podívejme se, jak používat ExpressVPN k tomu, aby vaše streamovací aktivity byly skryté před zvědavýma očima.

Krok 1: Přihlaste se k odběru ExpressVPN TADY. Má 30denní záruku vrácení peněz. To znamená, že jej můžete používat zdarma prvních 30 dní a pokud nejste spokojeni s výkonem (což je vysoce nepravděpodobné), můžete požádat o plnou náhradu.

Krok 2: Klikněte na TADY stáhnout a nainstalovat aplikaci ExpressVPN do zařízení.

Krok 3: Klepnutím na ikonu Napájení se připojte k serveru VPN. To je vše. Vaše připojení je nyní zabezpečeno pomocí nejrychlejší a nejlepší VPN v oboru.

připojit expressvpn pro kodi

Výrok

Toto je náš seznam nejlepších alternativ Showboxu. Pokud používáte Showbox, jsem si jist, že se vám budou tyto možnosti líbit. Jsou do značné míry stejné. U každé aplikace jsem také uvedl odkaz na instalační průvodce. To vám pomůže rychle nainstalovat aplikaci podle vašeho výběru do vašeho zařízení FireStick. Pokud máte nějaké dotazy nebo se s námi chcete podělit o své zkušenosti, použijte níže uvedenou sekci komentářů.

Příbuzný:

Cinema APK Alternatives
Alternativy Cotomovies
Putlocker Alternativy

Max Eddy
Max Eddy Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me