Jak nainstalovat FreeFlix HQ na FireStick

>

V této příručce vám ukážu, jak nainstalovat FreeFlix HQ na FireStick. Provedu vás krok za krokem instalačním procesem a pomůžu vám postoupit aplikaci do vaší Fire TV nebo Fire Stick.

FreeFlix HQ je bezplatná aplikace pro streamování obsahu, která vám umožní sledovat filmy, televizní pořady, Anime, živé televizory a další. Aplikace má působivou knihovnu titulů, včetně nových a starých. Najdete zde i poslední vydaný film a nedávno vysílané epizody populárních televizních pořadů.

Co se mi na FreeFlix HQ nejvíce líbí, je jeho rozhraní bez ozdobných ozdob. Rozložení aplikace je navrženo tak, aby se dokonale hodilo na velkou obrazovku, jako je tomu u televizoru, což z ní činí perfektní aplikaci pro FireStick nebo Android TV. Je to stoprocentně vstřícný na dálku, a proto nikdy nebudete mít žádné potíže s interakcí s aplikací pomocí dálkového ovladače FireStick nebo jiného vstupního zařízení..

Uživatelé FireStick Attention: Přečtěte si, než budete pokračovat

Vlády a poskytovatelé internetových služeb po celém světě sledují online aktivity svých uživatelů. Pokud zjistíte, že na kartě Fire TV Stick streamujete obsah chráněný autorskými právy, můžete se dostat do vážných potíží. V současné době je vaše IP viditelná pro všechny. Důrazně doporučujeme, abyste si pořídili dobrou FireStick VPN a skryli svou identitu, aby se váš zážitek ze sledování filmu nezhoršil..

používám ExpressVPN což je nejrychlejší a nejbezpečnější VPN v oboru. Instalace na jakékoli zařízení, včetně Amazon Fire TV Stick, je velmi snadná. Také přichází s 30denní zárukou vrácení peněz. Pokud se vám jejich služby nelíbí, můžete vždy požádat o vrácení peněz. ExpressVPN má také speciální nabídku, kde můžete získejte 3 měsíce zdarma a ušetřete 49% ročního plánu.

Zde jsou důvody, proč musíte používat VPN po celou dobu.


Číst:
Jak nainstalovat VPN na Amazon FireStick

Jak nainstalovat FreeFlix HQ na Fire TV / Stick

: FreeFlix HQ již není spolehlivou možností streamování. V našem seznamu nejlepších aplikací pro FireStick můžete prozkoumat další aplikace

Nyní se naučíme, jak získat FreeFlix HQ na FireStick, takže můžete začít sledovat svůj oblíbený obsah bez prodlení! Celý proces instalace by neměl trvat déle než 5 minut.

Připravte FireStick na instalaci aplikací třetích stran

První věc, kterou chcete udělat, je zajistit, aby byl FireStick povolen pro instalaci aplikací třetích stran, jako je FreeFlix HQ. To je to, co musíte udělat:

Krok 1: Přejděte na domovskou obrazovku Fire TV Stick. Použijte dálkový ovladač a v horní části vyberte možnost „Nastavení“

jak nainstalovat freeflix na firestick

Krok 2: Nyní pokračujte a vyberte „Zařízení“ v nabídce Nastavení

nastavení zařízení na firestick

Krok 3: V dalším okně klikněte na „Možnosti vývojáře“

možnosti vývojáře palebných tyčí

Krok 4: Pokud je položka „Aplikace z neznámých zdrojů“ VYPNUTÁ, zapněte ji kliknutím na ni

povolit neznámé zdroje na výstřel

Krok 5: Když uvidíte následující výzvu / varování, pokračujte a klikněte na „Zapnout“. FreeFlixHQ je bezpečný a nepoškodí vaše zařízení FireStick
  jak nainstalovat freeflix

Kroky k instalaci FreeFlix HQ na FireStick

Nyní budeme stahovat a instalovat aplikaci FreeFlix HQ na FireStick pomocí aplikace Downloader. Downloader je nejoblíbenější aplikací pro boční načítání souborů APK třetích stran na FireStick.

Pokračujte a nainstalujte aplikaci podle výše uvedeného odkazu, pokud jste tak ještě neučinili. Pokud nemůžete najít aplikaci Downloader v obchodě s aplikacemi, možná budete muset změnit nastavení regionu v nastavení účtu Amazon.

Po instalaci nástroje Downloader jej spusťte a postupujte podle následujících pokynů:

Krok 1: Na domovské obrazovce aplikace Downloader klikněte na „Nastavení“ na levém postranním panelu a vyberte „Povolit JavaScript“

sideload freeflix hq na firestick

Krok 2: Klikněte na „Povolit JavaScript“ a zobrazí se následující varovná zpráva.

Pokračujte kliknutím na „Ano“ (po stažení APK jej můžete deaktivovat a v případě potřeby jej povolit později)

stáhnout freeflix apk na fire tv stick

Krok 3: Nyní jděte do toho a klikněte na Domov možnost vlevo nahoře. Použijte dálkový ovladač a najeďte kurzorem na pole URL vpravo a klikněte do něj.

Jak nainstalovat FreeFlix HQ na FireStick

Krok 4: Po zobrazení klávesnice na obrazovce zadejte https://www.firesticktricks.com/ffhq

Stiskněte jednou tlačítko „Přejít“ (můžete také stisknout tlačítko Přehrát na dálkovém ovladači)

freeflix hq na firestick

Krok 5: FreeFlix HQ APK se nyní stáhne na FireStick. Nech to dokončit.

Krok 6: Po dokončení stahování program Downloader automaticky zahájí proces instalace. Když se zobrazí tato výzva, pokračujte a přejděte dolů a vyberte tlačítko „Další“.

FreeFlix HQ aplikace pro firestick

Krok 7: Ve chvíli, kdy přejdete dolů, se tlačítko „Další“ změní na tlačítko „Instalovat“. Pokračujte kliknutím na „Instalovat“

jak získat freeflix hq na firestick

Krok 8: Když je na FireStick nainstalován FreeFlixHQ, zobrazí se upozornění „Aplikace nainstalovaná“. Pokud chcete aplikaci spustit přímo z této výzvy, klikněte na tlačítko Otevřít. Klepnutím na tlačítko Hotovo se vrátíte zpět do aplikace Downloader.

Klikněte na „Hotovo“, protože zbývá ještě jedna věc

freeflix hq na firestick

Krok 9: To je to, co uvidíte dále. Pokračujte a klikněte na tlačítko Odstranit, protože již nepotřebujete soubor APK FreeFlixHQ. Nechcete, aby to spotřebovalo zbytečný prostor v omezeném úložišti

nainstalovat freeflix hq na firestick

Krok 10: Potvrďte svou akci ještě jednou kliknutím na tlačítko Odstranit

Nyní pokračujte a otevřete aplikaci FreeFlixHQ na FireSticku ze svých ‘aplikací & Sekce kanálů.

Jak vidíte, ikona aplikace je v dolní části seznamu. Můžete ji přesunout nahoru do horního řádku tak, aby se objevila na domovské obrazovce FireStick. Vyberte ikonu aplikace a podržte stisknuté tlačítko „Vybrat“ na dálkovém ovladači. Nyní pomocí směrových tlačítek na dálkovém ovladači proveďte ikonu na požadované místo v horním řádku.

jak se dostat freeflix hq na amazon firestick

Jak používat FreeFlix HQ na FireStick

Než začnete streamovat s FreeFlix HQ, ráda bych vám řekla, že vše, co děláme na webu, lze vysledovat a sledovat zpět k nám, dokonce i naše online streamingové aktivity. Mnoho lidí obdrželo od úřadů právní upozornění týkající se sledování bezplatného online obsahu prostřednictvím aplikací, jako je FreeFlix HQ.

Pomocí služby VPN se můžete vyhnout zapojení do takových právních potíží. VPN šifruje vaše online aktivity a maskuje je od kohokoli, kdo by ho sledoval, včetně vaší vlády a poskytovatele internetových služeb.

Neodpustím porušení autorských zákonů. Jsem však silným zastáncem soukromí. VPN zajišťuje soukromí.

Já osobně používám a doporučuji ExpressVPN služba. ExpressVPN se prokázal jako nejrychlejší čas v síti VPN a jeho spolehlivost je nesporná. Funguje na FireStick a mnoha dalších platformách včetně Android, Windows, iOS a dalších. 

Zde je návod, jak začít používat ExpressVPN ve vašem FireSticku a chránit vaše streamovací aktivity před zvědavýma očima.

Krok 1: Přihlaste se k odběru ExpressVPN TADY. Má 30denní záruku vrácení peněz. To znamená, že jej můžete používat zdarma prvních 30 dní a pokud nejste spokojeni s výkonem (což je vysoce nepravděpodobné), můžete požádat o plnou náhradu.

Krok 2: Zapněte svůj Fire TV / Stick a v levém horním rohu přejděte na možnost „Hledat“. Nyní do vyhledávacího pole zadejte „Expressvpn“ (bez uvozovek) a vyberte ExpressVPN, když se zobrazí ve výsledcích vyhledávání

jak nainstalovat terárium tv na požární televizi

Krok 3: Klepnutím na „Stáhnout“ nainstalujte aplikaci ExpressVPN pro Fire TV / Stick.

terárium tv na firestick

Krok 4: Otevřete aplikaci a zadejte přihlašovací údaje, které jste vytvořili při nákupu předplatného ExpressVPN. Klikněte na „Přihlásit se“

jak se dostat expressvpn na oheň tv stick

Krok 5: Klepnutím na ikonu Napájení se připojte k serveru VPN. To je vše. Vaše připojení je nyní zabezpečeno pomocí nejrychlejší a nejlepší VPN pro FireStick.

připojit expressvpn na oheň stick

Můžete si také přečíst podrobnější informace o používání ExpressVPN s Fire TV / Stick.

Pokud používáte VPN a vaše aktivity jsou soukromé, podívejme se, jak používat FreeFlix HQ v Fire TV / Stick.

FreeFlixHQ je docela přímočará aplikace. Abyste mohli začít, stačí otevřít aplikaci a vybrat titul, který chcete streamovat.

Ve výchozím nastavení je na domovské obrazovce aplikace uvedeno „Filmy“. Můžete kliknout na hamburgerovou nabídku vlevo nahoře a z rozbalovací nabídky vybrat jednu z dalších možností.

Chcete-li například místo toho sledovat televizní pořady, klikněte na nabídku hamburger a v rozevírací nabídce vyberte možnost „Televizní pořady“. Anime, Cartoon, Live TV, Wrestling jsou některé z dalších možností.

Stejně jako všechny ostatní aplikace pro streamování bezplatného obsahu nefungují všechny servery FreeFlix HQ stále. Dobrá věc je, že aplikace vám umožní snadno změnit servery.

Klikněte na ikonu filtru v pravém horním rohu (ikona, která vypadá jako trychtýř) a zobrazí se následující vyskakovací okno.

jak nainstalovat freeflix hq

V horní části najdete sekci „Změnit server“ se seznamem serverů. Pokud jeden server nefunguje, vyberte jiný.

jak používat freeflix hq na firestick

Když kliknete na ikonu Filtr na domovské obrazovce FreeFlixHQ, zobrazí se pod seznamem serverů také tlačítko „Stav serverů“. Klikněte na tlačítko a uvidíte stav serverů ve formě sloupců.

Čím více je lišta představující server naplněná červenou, tím lepší bude. Jak je vidět na obrázku níže, servery S3, S4, S8 a S9 jsou všechny červené. To znamená, že tyto servery nabídnou lepší toky.

Servery S1 až S5 jsou pro filmy a S6 až S10 pro televizní pořady.

freeflix hq servery

Mohu použít externí přehrávač médií?

Ano můžeš! Přestože FreeFlixHQ přichází s vestavěným přehrávačem médií, můžete použít externí přehrávač médií, jako je VLC nebo MX Player.

Všiml jsem si, že MX Player obvykle pracuje lépe se streamingovými aplikacemi. MX Player můžete nainstalovat během několika minut.

Chcete-li změnit přehrávač médií, klikněte na nabídku hamburger v levé horní části domovské obrazovky a v rozevírací nabídce klikněte na „Nastavení“. Nyní přejděte dolů na „Použít externí přehrávač videa“ a klikněte na něj.

přehrávač médií pro freeflix hq

Zobrazí se seznam možností. Vyberte požadovaný přehrávač, který chcete použít jako výchozí přehrávač pro FireFlix HQ na FireStick (kliknutím na MX Player nebo „Vybrat z mých aplikací“ vyberte jeden z přehrávačů videa nainstalovaných ve vašem zařízení)

jak nainstalovat externí přehrávač médií pro freeflix hq

Mohu získat FreeFlix HQ bez reklam?

Ano můžeš! 

Při používání FreeFlixHQ si všimnete několika přerušení reklam. Tato aplikace je podporována reklamami a vývojáři tak mohou držet krok se svými režijními náklady a dalšími výdaji.

Můžete však mít zážitek bez reklam provedením platby PayPal a zakoupením verze bez reklam za 10 $.

Klikněte na nabídku Hamburger v levém horním rohu domovské obrazovky aplikace a klikněte na „Nastavení“. Přejděte dolů až dolů a klikněte na možnost „Odebrat reklamy (PayPal)“.

Postupujte podle pokynů a pomocí PayPal darujte 10 $.

jak nainstalovat freeflix hq na firestick

Závěrečné myšlenky 

FreeFlixHQ je spíše bezstarostná aplikace a protože jsem online nadšenec, moc jsem si ho užil. Neříkám, že aplikace je dokonalá, protože neexistuje nic takového jako dokonalá aplikace. Ale protože to dělá práci dobře a obvykle bez potíží, jsem si ji oblíbil. Je pravda, že některé servery nefungují a to nás vede k názoru, že aplikace není dobrá. To lze snadno napravit výběrem správného serveru. Stačí zkontrolovat stav serveru, jak jsem viděl výše, a vybrat ten nejsilnější. Po vyzkoušení a testování desítek bezplatných aplikací pro streamování bych mohl říci, že i když FreeFlixHQ není nejlepší, je lepší než většina. Jděte do toho a zkuste to.

Příbuzný:

Jak nainstalovat Cinema HD na FireStick
Jak nainstalovat BeeTV na FireStick
Jak nainstalovat Morph TV APK
Jak nainstalovat Popcorn Time APK

Klepnutím sem získáte tajné triky pro řezání kabelů přímo do vaší doručené pošty.

Max Eddy
Max Eddy Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me