Jak nainstalovat Google Play na Fire TV Stick (Aptoide)

>

V této příručce s vámi mluvím o tom, jak Google Play získat na zařízeních FireStick a Fire TV. Obchod Google Play je nejpoužívanějším úložištěm aplikací s tisíci aplikací, her a nástrojů. Obrovská sbírka aplikací a snadné použití jsou jeho největší remízy. Obchod Play však není k dispozici na všech platformách Android. Například zařízení Amazon FireStick a Fire TV mají Amazon Store a nepodporují Play Store. Zásoby aplikací Amazonu bohužel nejsou tak velké, a proto uživatelé FireStick často vyhledávají jiné možnosti.

Obchod Play není na těchto zařízeních Amazon oficiálně k dispozici. Existuje tedy způsob, jak to naložit? Odpověď je ano! Zde vám však povím něco o tom, co je mnohem lepší než Google Play na FireStick. V této příručce vám představím obchod s aplikacemi třetích stran s názvem Aptoide TV, který je nejlepší alternativou Play Store a je optimalizován pro platformy zařízení Fire.

požární obchod s aptoidy

Jak nainstalovat Google Play na Fire Stick (alternativní)

Proces doplňování obchodu Play na FireStick je únavný, dlouhotrvající, náchylný k závadám a často nefunguje. Strávili byste hodinu a půl bez úspěchu. Nechci ztrácet čas. Z Aptoide můžete získat vše, co můžete z Google Play, a ještě více. Aptoide TV funguje na FireStick z větší části bezchybně. Má také slušnou sbírku aplikací pro FireStick, které budete kdy potřebovat. Nyní se tedy naučíme, jak nainstalovat a používat obchod s aplikacemi Aptoide.

Zajímá vás vaše soukromí online?

Než budeme pokračovat, je tu jedna důležitá věc, na kterou bych chtěl upozornit. Ochrana osobních údajů je v celosvětovém webovém prostředí obrovským problémem. Pravděpodobně vás sledují a sledují hackeři a krádeže identity a dokonce i vaše vlastní vláda a poskytovatel internetových služeb. Proto má smysl najít způsob, jak zůstat v anonymitě a zachovat vaše soukromí v digitálním rozpětí internetu.

Získejte nyní VPN a užijte si klid. VPN šifruje veškerý provoz z vašich zařízení a nabízí úplnou anonymitu. Síť VPN také zajišťuje, že se nestanete obětí internetového škrcení, což je praxe, která se každým dnem rychle zvyšuje.

Číst: Jak nainstalovat a používat VPN na FireStick

Připravte FireStick na Sideloading Aptoide TV

Aptoide, nejslibnější alternativa Google Play na FireStick, je obchod s aplikacemi třetích stran a není divu, že není hostován v Amazon Store. Protože se chystáme získat aplikaci mimo oficiální obchod, budeme muset nařídit FireStick, aby instalaci povolil. Ve výchozím nastavení je možnost Aplikace z neznámých zdrojů zakázána.

Zde jsou stručné kroky k povolení instalace aplikací třetích stran

Krok 1: Pomocí dálkových směrových tlačítek vyberte na domovské obrazovce FireStick Nastavení. Tato možnost je na horním panelu nabídek. Nyní přejděte na zařízení podle obrázku níže:

otevřít nastavení zařízení

Krok 2: Na následující následující obrazovce vyberte Možnosti vývojáře

možnosti pro vývojáře

Krok 3: V části Možnosti vývojáře zvýrazněte možnost Aplikace z neznámých zdrojů a na dálkovém ovladači stiskněte tlačítko Výběr

Jak nainstalovat Google Play na Fire TV Stick (Aptoide)

Krok 4: Když se zobrazí následující výzva, varování ignorujte a stiskněte „Zapnout“. Je pravda, že některé aplikace třetích stran mohou zařízení poškodit. Ale aplikace jako Aptoide jsou vysoce známé a zcela bezpečné. Není třeba se obávat.

  Jak Sideload aplikace na FireStick s aplikací Downloader

povolit aplikace z neznámých zdrojů

Nyní jste připraveni nainstalovat Aptoide (nebo na to přijde jakákoli aplikace třetích stran) do vašeho zařízení.

Kroky k instalaci alternativního obchodu Play (Aptoide Store) na FireStick

Nyní vám ukážu, jak nainstalovat obchod Google Play do zařízení Amazon Fire Stick (přesnější alternativa Aptoide). Tuto aplikaci budete moci nainstalovat pomocí aplikace Downloader i aplikace ES Explorer (s počítačem i bez počítače)

Proč dvě aplikace, můžete se zeptat. Downloader je nejoblíbenější používanou aplikací pro stažení aplikací třetích stran na Fire Stick. Tato aplikace však není k dispozici všude v obchodě Amazon a musí být na několika regionech naložena. Na druhou stranu, ES File Explorer lze stáhnout z Amazon Store bez ohledu na vaši zemi nebo oblast.

Jak nainstalovat Aptoide pomocí Downloaderu (Metoda 1)

První věc, kterou musíte udělat, je získat aplikaci Downloader, pokud ji ještě nemáte. Najdete ji v Amazon Store a pokud tak neučiníte, podívejte se, jak nainstalovat Downloader.

Po instalaci aplikace Downloader můžete pomocí tohoto nástroje nainstalovat Aptoide na Fire Stick nebo Fire TV.

Krok 1: Spusťte aplikaci Downloader z domovské obrazovky Fire Stick (pokud jste sem přesunuli ikonu aplikace).

nainstalujte aplikaci Google Play pomocí aplikace pro stahování

Pokud aplikaci nevidíte na domovské obrazovce, podržte stisknuté tlačítko Domů na dálkovém ovladači a vyberte položku Aplikace. Zobrazí se seznam všech vašich aplikací. Přejděte dolů na Downloader a spusťte jej.

Krok 2: Na domovské obrazovce aplikace Downloader se ujistěte, že je vybrána možnost Domů na levém postranním panelu

stáhnout google play apk fire stick

Krok 3: V poli URL uvidíte kurzor blikající. Stisknutím tlačítka „Vybrat“ na dálkovém ovladači vyvolejte klávesnici na obrazovce. Zadejte adresu URL https://www.firesticktricks.com/store a stiskněte tlačítko „Go“ na klávesnici (nebo tlačítko Play na dálkovém ovladači). Podívejte se na obrázek níže. Toto je odkaz, jak získat Aptoide, alternativu k Google Play na FireStick.

google play apk download

Krok 4: Soubor APtoide APK se nyní začne automaticky stahovat do úložiště vašeho zařízení

jak nainstalovat aptoid na oheň

Krok 5: Po dokončení stahování se zobrazí následující obrazovka. Držte stisknuté tlačítko dolů na dálkovém ovladači, dokud se tlačítko „Další“ v pravém dolním rohu změní na „Instalovat“; a poté zvýrazněte tlačítko „Instalovat“ a klikněte na něj.

aptoide na firestick

Krok 6: Zobrazí se obrazovka průběhu instalace. Po dokončení instalace obdržíte oznámení „Aplikace nainstalovaná“ spolu s tlačítky „Hotovo“ a „Otevřít“..

google play store on firestick

Krok 7: Klikněte na tlačítko „Hotovo“, protože zatím aplikaci nechceme otevřít (ale pokud ji opravdu chcete otevřít hned, pokračujte a klikněte na „Otevřít“; váš hovor!)

Krok 8: Zobrazí se následující dialogové okno. Nemusíte klikat na tlačítko „Instalovat“, protože aplikace je již nainstalována. Místo toho kliknutím na tlačítko „Odstranit“ odeberte soubor APK. Už to nepotřebujeme a zbytečně zabere úložný prostor.

google play store on firestick

A je to! Úspěšně jste nainstalovali aplikaci Aptoide, alternativu Google Play na FireStick.

Nainstalujte Aptoide na FireStick pomocí Průzkumníka souborů ES BEZ počítače (Metoda 2)

: Toto je alternativní metoda. Pokud jste již nainstalovali aplikaci Aptoide pomocí aplikace Downloader, nemusíte postupovat podle těchto pokynů. Kromě toho bude ES File Explorer nyní stát 9,99 $ měsíčně, pokud si přejete použít jeho funkci sideloading.

Pokud si nemůžete stáhnout program Downloader nebo ho nechcete postoupit, nebo jednoduše dáváte přednost ES File Explorer lépe, ukážu vám, jak jej použít k instalaci aplikace Aptoide na Fire TV Stick.

  Top 10 nejlepších doplňků Stremio Konečný seznam pro rok 2023

ES File Explorer je také velmi populární a jak jsem již řekl, je mnohem dostupnější než Downloader, proto má smysl tuto metodu zahrnout pouze.

Existují dva způsoby, jak nainstalovat Google Play na Fire Stick alternativní, jeden s počítačem a druhý bez.

Metoda bez počítače je jednodušší a rychlejší (vyžaduje však prémiové předplatné 9,99 $ měsíčně). Nejprve si povíme o této metodě. V případě, že jste si do počítače Aptoide APK stáhli, možná budete chtít podívat na druhou metodu později.

Zde přichází metoda ES Explorer, která nevyžaduje žádný počítač.

Krok 1: Otevřete Průzkumník souborů ES, v levém postranním panelu přejděte na položku Nástroje a rozbalte jej. V podnabídce Nástroje vyberte „Správce stahování“ a poté klikněte na tlačítko „+“ dole

aptoide na firestick

Krok 2: Nyní byste měli vidět dialogové okno Stáhnout

google play store on firestick

Krok 3: Do pole Cesta zadejte adresu URL https://firesticktricks.com/store. V části Název zadejte libovolné jméno, ale udělejte to relevantní pro aplikaci, kterou jsme nainstalovali. Dal jsem mu název Aptoide TV, stejně jako název aplikace, kterou instaluji.

požární obchod s aptoidy

Krok 4: Nyní klikněte na tlačítko Stáhnout a počkejte, než se soubor APK stáhne

Po stažení klikněte na tlačítko Otevřít soubor a spusťte soubor APK. Tím se spustí proces instalace.

google play store on firestick

Krok 5: Když se zobrazí následující výzva, klikněte na „Instalovat“.

požární obchod s aptoidy

Krok 6: Na další obrazovce stiskněte několikrát tlačítko „Dolů“ na dálkovém ovladači, dokud se nezvýrazní tlačítko dole. Tlačítko „Další“ vpravo dole se změní na tlačítko „Instalovat“. Pokračujte kliknutím na něj

nainstalovat hru Google bez root

Krok 7: Po instalaci aplikace se zobrazí následující informace. Pokud chcete aplikaci spustit okamžitě, klikněte na tlačítko Otevřít. Jinak klikněte na tlačítko „Hotovo“. Aplikaci můžete spustit později z aplikací & Sekce her

jak sideload aptoide na oheň tv stick

To bude vše! Nyní se podíváme, jak nainstalovat Google Play do náhradní aplikace FireStick, Aptoide pomocí ES File Explorer a počítače.

Jak nainstalovat Aptoide na FireStick pomocí ES File Explorer s počítačem

Budete potřebovat počítač. Windows, Mac nebo Linux – udělá cokoli!

Ujistěte se, že váš počítač i FireStick jsou připojeny ke stejné síti Wi-Fi.

Takže, jdeme!

Na tvém počítači: Nejprve si stáhněte soubor APtoide APK do svého počítače z https://www.firesticktricks.com/store

Na FireStick: Nyní si stáhněte aplikaci ES File Explorer z Amazon Store na svém FireStick zařízení. Stačí vybrat možnost Hledat v levém horním rohu domovské obrazovky Fire Stick, vyhledat ES File Explorer a nainstalovat jej podle jednoduchých pokynů na obrazovce.

Krok 1: Spusťte program ES File Explorer ze svých aplikací & Sekce her. Přejděte dolů do nabídky Síť na levém postranním panelu a rozbalte ji. Nyní vyberte Remote Manage z dostupných síťových možností (obrázek níže)

použijte síť pro postranní aplikace palebných tyčí

Krok 2: Nyní klikněte na velké tlačítko „Zapnout“. Nyní byste měli vidět adresu FTP. Důl je ftp://192.168.1.7:3721/

Vaše adresa bude jiná. Poznamenejte si tuto adresu. Budete jej muset zadat do počítače. Umožní vám spravovat všechny soubory a složky FireStick z počítače

jak použít ftp adresu k instalaci aplikací na fire tv stick

Krok 3: Na tvém počítači: Nyní se vraťte do počítače a otevřete libovolnou složku. Zadejte adresu FTP vašeho Fire TV Stick, kterou vidíte na obrazovce ES Explorer, do adresního řádku okna složek v počítači a stiskněte klávesu Enter. Otevírá obsah ES File Explorer na vašem PC.

  38 nejlepších aplikací Amazon Fire Stick pro překrytí kabelové televize

Obrázek níže byl zachycen v systému Windows 10. To však bude fungovat stejně dobře na počítačích Mac a Linux.

jak nainstalovat google play na fire stick pomocí počítače

Krok 4: Nyní zkopírujte soubor Aptoide APK pro Fire Stick, který jste stáhli dříve do svého počítače. A vložte ji do libovolné složky Průzkumníka souborů ES, kterou jste otevřeli s FTP adresou v předchozím kroku. V případě potřeby můžete dokonce vytvořit novou složku.

Vždy si vyberu složku „Stáhnout“ a zkopíruji soubor APK z mého počítače. Nějak mi to dává větší smysl. Ale to jsem jen já! Volba je na vás!

stáhnout google play apk on fire stick

Krok 5: Na FireStick: Vraťte se do FireStick a otevřete ES File Explorer, pokud ještě není.

Vlevo přejděte do nabídky Místní a rozbalte ji. Vyberte druhou možnost Domů (nikoli tu s domovským obrázkem). Viz obrázek níže pro větší přehlednost.

nainstalovat google play amazon fire tv

Krok 6: Pomocí dálkového ovladače přejděte do složky „Stáhnout“ na pravé straně obrazovky

App Store pro oheň tv stick

Krok 7: Otevřete složku a uvidíte zde soubor APtoide APK (pamatujte? Uložil jsem tento soubor do složky Stáhnout. Pokud jste jej zkopírovali do jiné složky, vyberte podle toho)

Nainstalujte aptoid na ohnivou tyč s amazonkou

Krok 8: Stisknutím tlačítka „Vybrat“ na dálkovém ovladači FireStick spustíte tento soubor APK. Jakmile se zobrazí výzva s názvem „Vlastnosti“, klikněte na tlačítko „Instalovat“ (obrázek níže)

nainstalovat aptoid tv na amazonskou palbu tv stick

Krok 9: Nyní běžte jako obvykle! Přejděte do dolní části další obrazovky a klikněte na „Instalovat“ v pravém dolním rohu a potvrďte akci a nainstalujte aplikaci.

Jak nainstalovat Google Play na Fire TV Stick (Aptoide)

Krok 10: Když je aplikace nainstalována, vidíte to jako předtím. Pokud chcete spustit Aptoide TV hned, klikněte na „OTEVŘENO“ ​​nebo klikněte na „DONE“ a otevřete jej později..

Jak nainstalovat Google Play na Fire TV Stick (Aptoide)

Jak používat Google Play (Alternative) na Fire TV Stick

Nainstalovali jste alternativu Google Play na Fire TV bez root. Nyní jděte do toho a spusťte to!

Pravděpodobně již víte, že máte přístup ke všem svým aplikacím v části „Vaše aplikace“ & Sekce her. Jednoduše stiskněte a podržte tlačítko „Domů“ na dálkovém ovladači a když uvidíte následující nabídku, vyberte „Aplikace“

jak používat google play na fire tv stick

To je hustý! Nedávno nainstalované aplikace se však nezobrazí na domovské obrazovce a v seznamu aplikací jsou dole. Chcete namísto rychlého přístupu přesunout často používané aplikace na začátek.

Jak vidíte, Apptoide je na konci seznamu. Ale můžete to snadno posunout nahoru. Přejděte dolů a vyberte možnost Aptoide.

jak stahovat aplikace ve firestick s aptoide tv

Nyní stiskněte a podržte tlačítko „Select“ na dálkovém ovladači. Alternativně můžete stisknout tlačítko Menu (tři vodorovné čáry) na dálkovém ovladači a vybrat možnost „Přesunout“ z nabídky, která se zobrazí vpravo dole, jak je znázorněno na obrázku níže:

přesuňte aptoidovou aplikaci nahoru

Držte stisknuté směrové tlačítko „Nahoru“ na dálkovém ovladači, dokud se aplikace Aptoide nenachází v horním řádku.

Nyní stisknutím tlačítka „Vybrat“ přetáhněte ikonu aplikace Aptoide v horním řádku. Vraťte se na domovskou obrazovku FireStick a tam najdete ikonu Aptoide!

Takto vypadá domovská obrazovka Aptoide. Všechno ostatní je docela jednoduché. Pomocí funkce „Vyhledat“ vlevo nahoře můžete vyhledat libovolnou aplikaci. Pokračujte a prozkoumejte Aptoide a stáhněte si všechny aplikace, které potřebujete.

požární obchod s aptoidy

Likvidace

Zde je návod, jak stahujeme alternativu ke službě Google Play na FireStick. Přestože existuje možnost, jak stáhnout Obchod Play na zařízení Fire, je dlouhý a není z větší části funkční. Zkoušel jsem to sám mnohokrát a často jsem byl frustrovaný. Nevidím smysl v tom, abych se snažil dostat Google Play na FireStick, když mohu získat všechny ty nejlepší aplikace pro FireStick, jaké bych kdy potřeboval od Aptoide. Služba Play Store navíc není navržena a optimalizována pro práci na platformě Fire Stick. Většina jeho aplikací však nebude fungovat. Získejte Aptoide a vyhněte se všem problémům.

Klepnutím sem získáte tajné triky pro řezání kabelů přímo do vaší doručené pošty.

Max Eddy
Max Eddy Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me