Jak nainstalovat TVZion na Fire TV / Stick

>

V této příručce vás provedu instalačním průvodcem TVZion na FireStick. Metoda uvedená v této příručce funguje také na Fire Stick 4K, Fire TV a Fire TV Cube.

TVZion je jednou z novějších aplikací na vyžádání pro Android, která vám umožní sledovat bezplatná média včetně vašich oblíbených filmů a televizních pořadů. Tato aplikace vám nabízí jednoduché a neuvěřitelně snadno použitelné rozhraní. TVZion je stoprocentně vzdálený, takže je skvělou volbou pro vaše zařízení FireStick. Aplikace má solidní knihovnu obsahu, která vám nabízí stovky hodin bezplatné zábavy.

Na rozdíl od mnoha jiných aplikací na vyžádání vám TVZion umožňuje začít streamovat pouhým kliknutím. Obvykle nezobrazuje seznam odkazů, ze kterých si můžete vybrat. Místo toho vybere nejzdravější odkaz a začne okamžitě přehrávat obsah.

Od té doby, co byla služba přerušena, neustále hledám ty nejlepší alternativy televizního vysílání Terrarium. Jsem rád, že jsem našel několik dobrých možností. TVZion rozhodně půjde na můj seznam nejlepších aplikací pro streamování.

TVZion není jen pro FireStick, ale také pro jiná zařízení Android TV, jako jsou Android TV a Android TV Boxes. Můžete ji také použít na chytrých telefonech a tabletech Android. Ve skutečnosti, pokud máte emulátor Android, můžete tuto aplikaci nainstalovat také do počítačů se systémem Windows a Mac.

Uživatelé FireStick Attention: Přečtěte si, než budete pokračovat

Vlády a poskytovatelé internetových služeb po celém světě sledují online aktivity svých uživatelů. Pokud zjistíte, že na kartě Fire TV Stick streamujete obsah chráněný autorskými právy, můžete se dostat do vážných potíží. V současné době je vaše IP viditelná pro všechny. Důrazně doporučujeme, abyste si pořídili dobrou FireStick VPN a skryli svou identitu, aby se váš zážitek ze sledování filmu nezhoršil..

používám ExpressVPN což je nejrychlejší a nejbezpečnější VPN v oboru. Instalace na jakékoli zařízení, včetně Amazon Fire TV Stick, je velmi snadná. Také přichází s 30denní zárukou vrácení peněz. Pokud se vám jejich služby nelíbí, můžete vždy požádat o vrácení peněz. ExpressVPN má také speciální nabídku, kde můžete získejte 3 měsíce zdarma a ušetřete 49% ročního plánu.

Zde jsou důvody, proč musíte používat VPN po celou dobu.


Spropitné:
Naučte se, jak nainstalovat a používat VPN na Fire TV Stick

TVZion on FireStick: Kroky instalace

FireStick vám umožňuje stahovat a instalovat aplikace třetích stran, jako je TVZion. K tomu však musíte změnit jedno nastavení zabezpečení. Aplikace jako TVZion jsou považovány za „třetí stranu“, protože nepocházejí z obchodu Amazon.

Zde je třeba změnit nastavení:

1. Zapněte zařízení FireStick nebo Fire TV a na domovské obrazovce přejděte do horní nabídky a vyberte možnost Nastavení

jak nainstalovat TVZion na firestick

2. Z možností v Nastavení klikněte na Moje požární televize nebo přístroj

Jak nainstalovat TVZion na Fire TV / Stick

3. Dále otevřete Vývojářské možnosti

oheň stick tvzion

4. Nyní zkontrolujte, zda Aplikace z neznámých zdrojů je zapnuto (ON) nebo deaktivováno (OFF). Pokud je zakázána, klikněte na ni a zapněte ji

povolit aplikace z neznámých zdrojů na firestick

5. Až se zobrazí následující zpráva, pokračujte a klikněte na Zapnout

tvzion na firestick

Tím nastavíte svůj FireStick tak, aby instaloval aplikace třetích stran, jako je TVZion.

Nyní vás provedu postupným procesem instalace TVZion na FireStick. Co musíte udělat:

6. První věc, kterou musíte udělat, je nainstalovat aplikaci, která usnadňuje načítání aplikací třetích stran na FireStick. Takovou aplikaci potřebujete, protože nemůžete stáhnout soubory APK přímo prostřednictvím webového prohlížeče na FireStick.

Doporučuji Downloader, nejlepší sideloading aplikaci pro FireStick jsem narazil.

Dalo by se snadno stáhnout z Amazon Store. Jednoduše otevřete funkci Hledat FireStick na domovské obrazovce a vyhledejte aplikaci Downloader. Podle pokynů na obrazovce budete mít Downloader v žádném okamžiku.

Nyní, když jste nainstalovali aplikaci Downloader, postupujte takto:

7. Pokračujte a spusťte aplikaci Downloader. Klikněte na ikonu Domov na levém postranním panelu této aplikace. Vpravo klikněte na pole URL, kam bude zadána zdrojová adresa URL

stáhnout tvzion apk na firestick

8. Nyní pomocí klávesnice na obrazovce a dálkového ovládání FireStick zadejte následující adresu URL a klikněte na GO: https://www.firesticktricks.com/tvz

tvzion firestick

9. Aplikace pro stahování se okamžitě začne připojovat k serveru, na který odkazuje URL. Po navázání připojení začne aplikace stahovat APK TVZion na FireStick. Počkejte na dokončení stahování

Jak nainstalovat TVZion na Fire TV / Stick

10. V okamžiku stažení APK, Downloader okamžitě zahájí instalaci provedením souboru. Následuje následující okno.

Klikněte na Nainstalujte

jak nainstalovat tvzion na oheň tv stick

11. Nyní jednoduše počkejte na dokončení instalace. Nemělo by to trvat déle než minutu

instalace tvzion na firestick

12. Po instalaci aplikace TVZion na FireStick se vám zobrazí zpráva se zprávou Aplikace nainstalována.  otevřeno tlačítko vpravo dole spustí aplikaci TVZion ihned. Ale to ještě nechceme dělat.

Klikněte na Hotovo

jak získat TVZion na firestick

13. Nyní jste zpět do rozhraní aplikace Downloader. Musíte vidět následující výzvu. Klikněte na Odstranit

Důvod, proč chci, abyste odstranili APK TVZion, je ten, že uvolní místo na omezeném úložišti zařízení. Když APK nainstaloval aplikaci, již se nevyžaduje.

jak přidat TVZion na amazonskou palbu tv stick

14. Klikněte na Odstranit znovu konečně smazat TVZion APK na FireStick

smazat TVZion apk

No, to je skoro všechno, co musíte udělat. Úspěšně jste nainstalovali TVZion na FireStick.

TVZion on FireStick: Stručný přehled

Nyní víte, jak nainstalovat TVZion na zařízení FireStick. Pojďme to prozkoumat.

První věc, kterou chcete udělat, je otevřít aplikaci. Protože jste právě nainstalovali aplikaci, nemusí se na domovské obrazovce aplikace FireStick zobrazovat. Takto získáte přístup k aplikaci:

 • Podržte Domov na dálkovém ovladači FireStick na několik sekund, dokud neuvidíte nové vyskakovací okno
 • Klikněte na Aplikace v tomto novém okně
 • Nyní uvidíte seznam všech nainstalovaných aplikací. Přejděte do dolní části seznamu a tam najdete aplikaci TVZion.

Než budeme pokračovat, dovolte mi také rychle říci, jak přesunout TVZion na domovskou obrazovku FireStick:

 • Vyberte ikonu aplikace TVZion
 • zmáčkni Jídelní lístek na dálkovém ovladači Amazon FireStick
 • V pravé dolní části obrazovky se objeví nové menu
 • Klikněte na Hýbat se
 • Nyní přesuňte ikonu a přetáhněte ji do jednoho z horních dvou řádků

Pojďme nyní prozkoumat tuto aplikaci.

Při prvním spuštění aplikace TVZion je zde vyskakovací okno, se kterým jste vítáni. Pop-up říká, že TVZion je bez reklam a povzbuzuje vás k darování. Pokud chcete darovat, klikněte na Darovat. Chcete-li přejít do rozhraní aplikace TVZion, klikněte na OK.

 Možnost Darovat můžete najít také v hlavní nabídce později.

jak používat TVZion apk na oheň stick

Takto vypadá domovská obrazovka TVZion na FireStick. Jak vidíte, v horní části televizoru jsou dvě karty & Filmy. Ve výchozím nastavení je vybrána karta TV.

Kategorie jsou vlevo a vybrané pořady v kategorii vpravo. Totéž platí pro filmy. Pokud hledáte něco konkrétního, můžete kliknout na možnost Hledat v pravém horním rohu.

Když kliknete na nabídku v levém horním rohu, zobrazí se následující možnosti. Jak jsem vám řekl, existuje zde možnost Darovat. Má také domovskou možnost TVZion a TV & Možnost Filmy spolu s Seznamem sledovaných.

tvzion aplikace na firestick

Klikněte na ikonu Nastavení v nabídce a uvidíte následující možnosti. Přestože je TVZion bezplatná aplikace, omezuje počáteční čas přehrávání na 500 hodin. Kliknutím na možnost můžete přidat další dobu přehrávání Přidejte více času přehrávání. 

Všiml jsem si však, že doba přidání dalšího přehrávání ve FireSticku opravdu nefunguje. Je to pro uživatele Androidu, kteří mají přístup do obchodu Google Play.

Počáteční přidělené 500 hodin je ve skutečnosti hodně času na prohlížení. Mohu sledovat 250 filmů po 2 hodinách. Můžu sledovat 600, 50-minutové epizody. Trvá mi několik měsíců, než vyčerpám 500 hodin. Pokud vám však došel čas přehrávání, můžete aplikaci odinstalovat a znovu nainstalovat.

Chcete-li získat více hodin přehrávání, můžete také věnovat dary pomocí Amazon Card nebo bitcoinů.

tvzion apk settings on firestick

Likvidace

To je asi vše, co potřebujete vědět o TVZion na FireStick. Stačí nainstalovat aplikaci a začít sledovat svůj oblíbený obsah. TVZion APK je lehký a instalace trvá jen několik minut. Malá velikost navíc zajišťuje, že aplikace je na vašem zařízení snadná. Pokračujte a vyzkoušejte tuto aplikaci.

Příbuzný:

 • Jak nainstalovat Cinema APK
 • Jak nainstalovat Kodi
 • Jak nainstalovat Morph TV APK
 • Jak nainstalovat Solex TV
 • Jak nainstalovat Theater Plus APK

Max Eddy
Max Eddy Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me