Jak získat smyčku TV na FireStick

>

Tato příručka vám ukáže, jak nastavit a používat Sling TV na FireStick. Podobně jako Set TV je i Sling TV živou televizní aplikací, která je k dispozici pro platformu Android, iOS a Web.

Připojení kabelové televize není levné. Už nějakou dobu utratím za různé předplatné skoro 100 dolarů. A nemluvě o drahém vybavení, které jsem musel pro připojení koupit. Co je více zklamáním, je to, že všechno přichází se smlouvou, kterou nemůžu snadno vystoupit. Jsem rád, že online televizní vysílání se více než jen dohnalo; stala se velmi tradiční. Nyní mohu sledovat všechny své oblíbené kanály přes internet a zaplatit jen zlomek toho, co mi stojí satelitní předplatné.

Pokud uvažujete o tom, jak se vydat na šňůru, doporučuji vám zvážit Sling TV. Internetové rameno sítě Dish Network, Sling TV vám umožní sledovat živé televizní vysílání na široké škále zařízení za měsíční cenu již od 20 $. Sling TV vám přináší všechny oblíbené kanály buď jako součást měsíčních balíčků, nebo prostřednictvím předplatného a-la-carte. I když je tato služba převážně o živé televizi, najdete zde také desítky materiálů na vyžádání.

Sling TV nevyžaduje žádné speciální nastavení ani vybavení, nezavazuje vás ke smlouvě a umožňuje vám streamovat oblíbené kanály jediným stisknutím tlačítka. Takže bych řekl, že Sling TV stojí za každou cenu. V tomto článku se naučíme, jak nainstalovat a používat Sling TV na FireStick.

Co je Sling TV?

Když jsem poprvé slyšel o Sling TV, myslel jsem si, že se jedná o další zařízení, které je součástí Slingboxu, nebo pravděpodobně výrobce Slingboxu právě přejmenoval svůj produkt. Vykopal jsem se trochu hlouběji a zjistil jsem, že Sling TV se výrazně liší od Slingboxu.

Slingbox vezme zdroj z vašeho stávajícího připojení kabelové televize a umístí jej na internet, takže můžete sledovat televizi na dálku. Aby fungoval Slingbox, musí být k dispozici předplatné kabelové televize.

Sling TV, na druhé straně, vyhodí kabelovou televizi z rovnice. Umožňuje vám přímo streamovat satelitní kanály na podporovaných zařízeních - jak jsem již řekl - za zlomek nákladů. Navzdory použití modelu založeného na předplatném a odstupňované cenové struktuře Sling TV výrazně snižuje náklady na kabelovou televizi.

Slingbox vyžaduje, abyste nastavili další zařízení. Sling TV nevyžaduje vůbec žádné speciální nastavení.

Pomocí sítě VPN můžete sledovat smyčku TV odkudkoli na světě

Sling TV je k dispozici pouze ve Spojených státech. Ale ještě nezklame. Můžete použít službu VPN a odblokovat geo-omezenou službu Sling TV bez ohledu na to, ve které části světa žijete.

S sítí VPN se můžete prakticky lokalizovat na libovolné místo na světě, kde má služba VPN server. Můžete si vybrat jeden z mnoha serverů v USA a užívat si Sling TV.

Používáním VPN se můžete také vyhnout omezování internetového připojení a užívat si internet na maximum.

používám Express VPN a osobně vám to doporučuji. Express VPN je nejrychlejší služba VPN. Je také přátelský k FireStick a má stovky serverů po celém světě (včetně mnoha v USA).

Sling TV Zaregistrujte se

Chcete-li používat službu Sling TV, musíte si zaregistrovat účet a zakoupit plán. Dobrou zprávou je, že Sling TV má 7denní, plnohodnotnou bezplatnou zkušební verzi. Všechny kanály obsažené ve vašem plánu můžete streamovat zdarma po dobu 7 dní.

Na rozdíl od některých jiných služeb živého televizního vysílání, které vám naúčtují poplatek za předplatné a vrátí vám peníze později, pokud zrušíte před koncem zkušební doby, společnost Sling TV nic nevyúčtuje za 7denní zkušební období. Účtujeme vám pouze v případě, že se rozhodnete pokračovat ve službách po zkušební době.

Registrace přes web (doporučená metoda)

Sling TV vám umožní zaregistrovat se prostřednictvím svého webového portálu pomocí vaší kreditní / debetní karty.

Navštivte na svém počítači nebo mobilním zařízení https://www.sling.com a klikněte na tlačítko Sledovat 7 dní zdarma, jak je znázorněno na obrázku níže

prak televizní firestick

Postupujte podle jednoduchých pokynů na následujících webových stránkách a přihlaste se k Sling TV a vytvořte si svůj účet. Budete požádáni o zadání své e-mailové adresy a vytvoření hesla. E-mail a heslo můžete použít k přihlášení do Sling TV na FireStick.

Jak je vidět na obrázku níže, plány a zahrnuté kanály jsou zobrazeny na webových stránkách.

prakové televizní kanály

Budete si muset vybrat jeden z dostupných plánů.

  • Sling TV balíčky začínají na 20 $. Základní balíček nabízí 30+ kanálů za 20 USD a nazývá se „Sling Orange“. Plán Orange podporuje pouze jedno zařízení.
  • Plán Sling Blue stojí 25 $ a má více než 45 kanálů. S tímto plánem můžete používat Sling TV až na 3 zařízeních současně.
  • Sling TV má také plán Orange + Blue, který nabízí více než 50 kanálů a stojí 40 USD. Existuje speciální španělský plán s názvem „Nejlepší ze španělštiny“ za 10 USD.

Můžete také zkontrolovat všechny doplňky na domovské stránce tohoto webu, abyste se rozhodli a určili, zda chcete nějaké další kanály nebo nabídky. 'Extras' také zahrnuje prémiové kanály, jako je HBO, které stojí každý měsíc dalších 15 $. Podívejte se na obrázek níže.

praku televizní recenze

Registrace pomocí aplikace Sling TV

Pokud jste si již stáhli Sling TV na FireStick, můžete se zaregistrovat přímo z aplikace. Musíte však mít aktualizované platební údaje pomocí účtu Amazon, pomocí kterého jste se přihlásili do FireStick. Informace o platbě můžete ověřit, přidat nebo aktualizovat na adrese https://pay.amazon.com/us

Za předpokladu, že máte aktualizované platební údaje a již jste si na FireStick stáhli aplikaci Sling TV, můžete se zaregistrovat do služeb (pokud jste si ji ještě nestáhli, další část vám ukáže, jak postupovat).

Otevřete aplikaci Sling TV v zařízení FireStick a měla by se zobrazit následující obrazovka. Kliknutím na tlačítko Sledovat nyní 7 dní zdarma zahájíte proces registrace

prak televizní plány

Vyberte plán podle svého výběru a klikněte na „Pokračovat“ v pravém dolním rohu.

seznam smyčkových televizních kanálů

V dalším kroku máte možnost vybrat si „Extras“. Toto je v podstatě seznam A-la-carte Sling TV kanálů, které nejsou součástí běžného plánu, o kterém jsme právě mluvili.

Kliknutím na „Přidat“ vedle možnosti v seznamu ji zahrnete do svého předplatného.

Nyní klikněte znovu na tlačítko „Pokračovat“ v pravém dolním rohu

hbo na praku tv

Nyní stačí pouze postupovat podle pokynů na obrazovce k vytvoření účtu a poskytnutí fakturačních údajů.

Během procesu se zaregistrujete pomocí své e-mailové adresy a vytvoříte heslo. E-mailová adresa a heslo budou použity k přihlášení do Sling TV na FireStick.

Znovu se ujistěte, že máte aktualizované platební údaje na adrese https://pay.amazon.com/us

Jak nainstalovat SLING TV na FireStick

Teď vám ukážu, jak dostat Sling TV na FireStick. Metoda stahování a instalace je jednoduchá, protože Sling TV je k dispozici v Amazon Store. Nebudete muset aplikaci stahovat.

KROK 1: Pomocí dálkového ovladače vyberte ikonu „Hledat“ na domovské obrazovce FireStick. Hledání (ikona objektivu) je v levém horním rohu.

prak televizní firestick

KROK 2: Začněte psát „Sling TV“ (samozřejmě bez uvozovek). Pokud jste zadali několik prvních písmen, uvidíte v návrzích níže Sling TV. Vyberte Sling TV pomocí dálkového ovladače a klikněte na něj.

prak televize na firestick

KROK 3: Na další obrazovce se objeví ikona Sling TV (již vybraná). Klikněte na něj!

jak se dostat prak tv na firestick

KROK 4: Klepnutím na tlačítko „Stáhnout“ zahájíte stahování a instalaci Sling TV na FireStick. Nemělo by to trvat déle než minutu nebo dvě.

prak televizní firestick

KROK 5: Po dokončení instalace musíte vidět tlačítko „Otevřít“. Kliknutím na toto tlačítko aplikaci okamžitě otevřete. Aplikaci můžete také otevřít později z nabídky Apps Vaše aplikace & Hry.'

otevřít prak tv na firestick

Tak je nainstalována aplikace Sling TV FireStick.

Jak používat smyčku TV na Amazon Fire Stick

Dovolte mi nyní ukázat, jak se přihlásit do aplikace Sling TV na FireStick a jak funguje Sling TV.

Spusťte aplikaci Sling TV a klikněte na tlačítko „Přihlásit se“ v pravém dolním rohu obrazovky.

balíčky s prakem tv

Přihlaste se pomocí e-mailové adresy, kterou jste zadali při registraci, a hesla, které jste v té době vytvořili.

přihlašovací prak tv

Takto na domovské obrazovce aplikace Sling TV vypadá na FireStick. Výchozí vstupní obrazovka je „Moje TV“ (možnost na horním panelu).

V této části můžete kanály přidat do oblíbených pro rychlý přístup. Tato oblast také zobrazuje doporučení kanálů na základě vaší historie sledování.

jak praku tv funguje

Pokud chcete vidět, co se právě teď vysílá, klikněte na možnost „HNED TEĎ“ nahoře. Zde můžete vidět, co se na různých kanálech právě hraje přes satelit. Tato oblast je rozdělena do různých kategorií, jako je sport, životní styl, akce & Dobrodružství a další.

prakové televizní kanály

Pokud si přejete zobrazit časový rozvrh programů podle času, klikněte na možnost „GUIDE“ nahoře.

Zde vidíte časovou osu zobrazenou nahoře a seznam kanálů vlevo. Tato oblast ukazuje nejen to, co je v současné době vysíláno, ale také to, co má být vysíláno později.

prak televize na firestick

Sling TV má také speciální sekci SPORTS, kde můžete vidět seznam kanálů a programů z různých sportů, jako je basketbal, hokej, baseball a další.

sportovní streamování v praku tv

Jak zrušit předplatné Sling TV

Přestože aplikace Sling TV FireStick obsahuje tlačítko „Spravovat“, ukazuje vás na webovou stránku ke správě vašeho účtu. To znamená, že se budete muset přihlásit ke svému účtu Sling TV na webu, abyste předplatné zrušili.

jak zrušit prak tv na firestick

Musíte tedy jít na stránku www.sling.com/signin a přihlásit se pomocí svých přihlašovacích údajů k televizi Sling TV..

Když jste přihlášeni, klikněte na „Nastavení“ (ikona ozubeného kola) v pravém horním rohu obrazovky.

zrušit praku tv plán

Vlevo klikněte na „Účet“ a na pravé straně klikněte na tlačítko „Spravovat účet“

spravovat účet s prakem

Nyní klikněte na „Zrušit odběr“ a podle pokynů na obrazovce zrušte účet Sling TV.

zrušit předplatné televizního signálu na firestick

Opravte problémy s připojením k televizoru v systému FireStick

Sling TV obvykle funguje na FireSticku hladce a není zde mnoho problémů. Ale neřeknu, že nikdy nebudete mít žádné problémy. Někdy se například videa začnou opakovaně blokovat. Zatemnění je velmi krátké, ale přesto frustrující. Za chvíli vám řeknu, jak to vyřešit.

Pokud máte připojení k internetu rychlostí vyšší než 5 Mbps, ukládání do vyrovnávací paměti by nemělo být problémem. Pokud jsou vaše vyrovnávací paměti vzácné, může to být buď kolísající internet, nebo nějaký dočasný problém se serverem Sling TV. Pokud je však ukládání do vyrovnávací paměti příliš časté, bylo by vhodné pravidelně testovat připojení k internetu z hlediska rychlosti. Rychlost můžete zdarma vyzkoušet na www.speedtest.net. Možná budete muset kontaktovat vašeho ISP, aby problém vyřešil.

Příbuzný:

Jak opravit vyrovnávací paměť na Kodi
Jak opravit ukládání do vyrovnávací paměti v televizi Terrarium

O většinu problémů s aplikací se starají dvě běžné techniky odstraňování problémů. Je také snadné je sledovat. Zde jsou dvě metody, které člověk musí vždy použít:

  1. Restartovat FireStick: restartováním se obnoví operační systém a aplikace
  2. Odinstalujte a znovu nainstalujte aplikaci s problémem (v našem případě je to Sling TV)

Pokud zjistíte, že je služba Sling TV ve službě FireStick pomalá, je to pravděpodobně proto, že data aplikace zabírala příliš mnoho místa na omezeném úložišti zařízení. To lze vyřešit vymazáním dat a mezipaměti televize Sling. To obvykle také zajišťuje problémy s výpadkem videa. Takto můžete tyto problémy vyřešit.

Poznámka: Vymazáním dat aplikace se odstraní všechna vaše osobní nastavení a oblíbené položky

Na domovské obrazovce FireStick vyberte v horní části položku „Nastavení“ a otevřete možnost „Aplikace“

prak tv amazon oheň stick problémy

Přejděte dolů a klikněte na položku Spravovat nainstalované aplikace.

smyčka tv pomalu na firestick

Znovu přejděte dolů a klikněte na „Sling TV“ na další obrazovce ze seznamu nainstalovaných aplikací

jak opravit problémy s prakem tv

Nyní klikněte na „Vymazat data“

Vymažte data praku tv na ohništi

Klikněte znovu na tlačítko „Vymazat data“

Vymažte mezipaměť televizní smyčky na firestick

Jak je vidět na obrázku níže, všechna data včetně mezipaměti byla vymazána. I když existuje samostatná možnost vymazání mezipaměti, nemusíte ji používat.

Zabalení

Sling TV je další způsob sledování živé televize na zařízeních připojených k internetu. A pokud používáte službu Sling TV ve službě FireStick, je to jako sledovat kabelovou televizi, i když za nižší cenu a bez smlouvy. Za 20 $ máte na svém Amazonském zařízení streamování kabelů. Zahoďte několik bonusů (samozřejmě za další peníze) a získáte více kanálů, prémiových kanálů a speciální nabídky.

Nyní je k příběhu také malá převrácená strana. Například, Sling TV nabízí až 50 hodin DVR, ale pouze v případě, že jste se rozhodli pro další $ 5, "Cloud DVR" služby. Místní kanály Sling TV navíc nejsou dostupné ve všech regionech.

Navzdory těmto drobným nevýhodám se celkový zážitek z živé televizní reklamy opravdu nezalije, protože stále mám toho hodně. Existuje spousta kanálů, obsahu na vyžádání a bezproblémového sledování. Celkově vzato mi Sling TV zní jako dobrý obchod.

Max Eddy
Max Eddy Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me