Je Terrarium TV legální a bezpečné použití?

>

Aplikace pro online streamování médií nejsou pro online generaci nic nového. Jednou z takových oblíbených aplikací je Terrarium TV, která je skvělou alternativou k Showboxu, Mobdru a Playboxu HD. Tato aplikace pro Android vám pomůže získat přístup k celé knihovně nejnovějších filmů, televizních pořadů a to i zdarma. Důležitou otázkou však je, zda je Terrarium TV legální a bezpečné použití?

Výše uvedené aplikace vám umožňují bezplatný přístup k jinak placenému obsahu, stejně jako doplňky Kodi Addons od třetích stran, a proto je vhodné si položit otázku, zda je legální streamovat filmy zdarma v Terrarium TV. Představuje navíc pro vaše zařízení bezpečnostní hrozbu ve formě malwaru? Budeme podrobně diskutovat o tom, jak vás oba aspekty aplikace Terárium mohou, ale nemusí ovlivnit, a pokud ano, jak se s tím vypořádat..

je terárium tv legální a bezpečné použití

Je terárium TV legální?

I když existuje několik zdrojů, které vám poskytují obrovský seznam originálních pořadů a filmů, jako jsou Netflix, Hulu, Amazon Prime atd., Mohou pro vaši kapsu být příliš těžké. Terrarium TV, na druhé straně, poskytuje levné řešení, ale to by mohlo být právní problém. To není vždy pravda. Různé země mají různá pravidla a můžete být v bezpečí nebo mít potíže v závislosti na vaší poloze. Aplikace Terrarium TV také není v Obchodě Google Play oficiálně k dispozici, protože obchod Play nepodporuje streamování obsahu z neautorizovaných zdrojů.

Musíte pochopit, že aplikace, jako je Terrarium TV, poskytují zdarma obsah chráněný autorskými právy a že samy o sobě jsou proti zákonu, snad všude. Naopak, podle webových stránek Terrarium TV není jejich služba vůbec nezákonná, protože k šíření obsahu využívá technologii streamingu, nikoli P2P, jako torrent. Kromě toho, pokud si nainstalujete aplikaci Terrarium TV, uvidíte jasným slovem „Používejte Terrarium TV na vlastní nebezpečí“..

V nedávném rozhodnutí Evropského soudního dvora bylo uvedeno, že získání a distribuce obsahu chráněného autorskými právy třetí stranou jakýmkoli způsobem bez souhlasu držitele autorských práv je zcela nezákonné (tištěné zprávy jsou k dispozici na adrese spodní část této stránky). Takže v závislosti na oblasti, ze které používáte aplikaci Terrarium TV, se můžete nebo nemusíte mít potíže. Jak je řečeno, je to bezpečnější než líto.

Jak zabráním tomu, abych se dostal do potíží?

Nyní, když chcete mít jistotu, že se nedostanete do jakéhokoli právního problému jen pro streamování obsahu online, musíte udělat několik věcí. Všechny zde uvedené věci se budou vztahovat také na všechny aplikace podobné Terrarium TV, které vám umožní streamovat obsah zdarma. Nejprve si musíte najít způsob, jak skrýt svou online identitu, tj. Vaši IP adresu.

A co je nejlepší na to? Ano, samozřejmě, používat VPN. Dobrá VPN vám umožní získat online a streamovat obsah z Terrarium TV, aniž by světu věděla svou skutečnou IP adresu, dokonce ani vašeho ISP. Kromě toho jsou připojení přes VPN šifrována, což umožňuje VPN udržovat vaši identitu v bezpečí. Služba VPN, kterou vyberete, přesměruje provoz z vašeho počítače přes jejich servery, čímž získáte anonymní umístění. To je nejlepší a pravděpodobně jediná věc, jak se chránit.

Poté, co vyzkouším několik poskytovatelů VPN sám, mohu s jistotou říci, že neexistuje žádný lepší než ExpressVPN. Poskytovatel sám je tak jistý, že vám nabízí 30denní záruku vrácení peněz. Zde je náš seznam doporučených nejlepších sítí VPN.

Než tedy začnete streamovat s Terrarium TV, zde je návod, jak získat ochranu VPN ve 3 jednoduchých krocích.

Krok 1: Klikněte zde získat předplatné Express VPN.

Krok 2: Klikněte zde stáhnout a nainstalovat aplikaci ExpressVPN do zařízení.

Krok 3: Spusťte aplikaci a kliknutím na ikonu napájení připojte server VPN. To je vše. Vaše připojení je nyní zabezpečeno pomocí nejrychlejší VPN.

připojit expressvpn pro kodi

Pokud jste uživatelem Amazon Fire Stick, zde je návod, jak nainstalovat a používat VPN na Fire TV Stick.

Jak nainstalovat Terrarium TV na Fire StickTerárium TV na FireStick

Je Terrarium TV bezpečné k použití?

Z tohoto důvodu si musíte být jisti, že instalace Terrarium TV je zcela bezpečná, pokud byla aplikace nainstalována ze spolehlivého zdroje. Protože aplikace není k dispozici v obchodě Google Play, doporučujeme ji vždy stáhnout z oficiálních webových stránek Terrarium TV nebo použít důvěryhodné obchody s aplikacemi třetích stran, jako je apkmirror.com. Samotná aplikace je absolutně čistá, pokud jde o malware, viry a ransomware.

Pokud se stále cítíte trochu skeptičtí ohledně bezpečnosti svého zařízení a dat, musíte vědět, že váš telefon s Androidem se o tento aspekt již stará. Služba Google Play Protect je nainstalována na všech moderních telefonech, které pravidelně prohledávají všechny aplikace nainstalované v zařízení a hledají takovou věc. Pokud používáte počítač pro svůj klid, můžete také spustit antivirový software.

Závěr

Na internetu je k dispozici velké množství obsahu a musíte si být vědomi místa, ze kterého streamujete nebo stahujete. Obsah by s největší pravděpodobností byl chráněn autorskými právy a přístup k němu prostřednictvím aplikací, jako je Terrarium TV, nebude legální. Pokud přesto z těchto aplikací streamujete bezplatné filmy nebo televizní pořady, ujistěte se, že jste podnikli všechny kroky (především VPN), abyste se ochránili. Streamování filmu online nestojí za to dostat se do legálních potíží.

Příbuzný

  • Jak opravit problémy s Terrarium TV Buffering
  • Je to nezákonné pro Jailbreak FireStick?
  • Jsou VPN legální?
  • Je Kodi Legal?
  • Nejlepší aplikace Amazon Fire TV Stick

Max Eddy
Max Eddy Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me