Nejlepší Amazon FireStick / Fire TV kanály (2020)

>

V tomto článku se podíváme na nejlepší kanály FireStick. Tyto kanály jsou podporovány také na Amazon FireStick 4K, Fire TV a Fire TV Cube.

Nejlepší střelecké kanály

Fire TV Stick je velmi populární streamovací zařízení z různých důvodů. Nabízí téměř neomezené možnosti zábavy prostřednictvím různých aplikací a kanálů. Amazon se spojil se stovkami poskytovatelů obsahu a televizních sítí a poskytuje vám přístup k tunám kanálů FireStick.

Můžete prozkoumat kanály pro FireStick v celé řadě kategorií včetně filmů, představení, sportu, zpráv, dětí a ještě mnohem více. Tyto kanály si můžete stáhnout a nainstalovat z Amazon Store.

FireStick kromě toho také podporuje řadu kanálů nebo aplikací třetích stran, které lze snadno do zařízení načíst.

Protože je na výběr tolik kanálů Fire TV, je snadné se zmást. Proto jsme pro vás vybrali některé z nejlepších, abyste si mohli snadno vybrat.

Nejlepší kanály FireStick (třetí strana)

FireStickTricks nekontroluje legalitu a bezpečnost aplikací a kanálů třetích stran uvedených na této stránce. Tyto aplikace nevlastníme ani nedistribuujeme z našich serverů. Uživatelům se doporučuje používat bezplatné aplikace / kanály pro streamování pouze obsahu, který je k dispozici ve veřejné doméně.  

Jedním z důvodů, proč je Amazon Fire Stick tak populární, je to, že umožňuje snadno načítat aplikace třetích stran. Aplikace třetích stran jsou aplikace, které nejsou dostupné v Amazon Store. Tam jsou některé skvělé aplikace tam pro filmy, pořady, živou televizi, sport a další. Pokud jste někdy od přítele nebo kolegy slyšeli, že sledují kanály pro jailbroken FireStick, jsem si jist, že mluví pouze o těchto kanálech.

Uživatelé FireStick Attention: Přečtěte si, než budete pokračovat

Vlády a poskytovatelé internetových služeb po celém světě sledují online aktivity svých uživatelů. Pokud zjistíte, že na kartě Fire TV Stick streamujete obsah chráněný autorskými právy, můžete se dostat do vážných potíží. V současné době je vaše IP viditelná pro všechny. Důrazně doporučujeme, abyste si pořídili dobrou FireStick VPN a skryli svou identitu, aby se váš zážitek ze sledování filmu nezhoršil..

používám ExpressVPN což je nejrychlejší a nejbezpečnější VPN v oboru. Instalace na jakékoli zařízení, včetně Amazon Fire TV Stick, je velmi snadná. Také přichází s 30denní zárukou vrácení peněz. Pokud se vám jejich služby nelíbí, můžete vždy požádat o vrácení peněz. ExpressVPN má také speciální nabídku, kde můžete získejte 3 měsíce zdarma a ušetřete 49% ročního plánu.

Zde jsou důvody, proč musíte používat VPN po celou dobu.

Číst: Jak nainstalovat a používat VPN na Amazon FireStick / Fire TV

1. Kino HD APK: Jedná se o aplikaci pro streamování na vyžádání, která je pravděpodobně také nejoblíbenější. Tato aplikace existuje již téměř dva roky a jen se zlepšila. Aplikace obsahuje spoustu filmů a představení. Získává kvalitní odkazy z nejlepších zdrojů na internetu. Cinema HD APK také spáruje s Real Debrid a Trakt. Nepochybuji o tom, že je to jeden z nejlepších kanálů třetích stran FireStick.

Jak nainstalovat Cinema HD APK na FireStick

2. Titanová TV APK: Je to také mediální platforma na vyžádání a ne příliš daleko za Cinema HD APK, pokud jde o popularitu. Tato aplikace přináší celou knihovnu filmů a televizních pořadů se stovkami hodin zábavy zdarma. Titanium TV funguje skvěle na FireStick a všech ostatních Fire TV zařízeních. Tato aplikace vám poskytne nejlepší streaming odkazy a také podporuje Real Debrid. Můžete se také přihlásit pomocí svého účtu Trakt.

Jak nainstalovat Titanium TV na FireStick

3. BeeTV APK: BeeTV je další skvělý zdroj neomezené zábavy. Díky této aplikaci můžete streamovat spoustu filmů a pořadů. Najdete zde také téměř všechna nová vydání. Aplikace funguje skvěle na FireStick. Má uživatelsky přívětivé a dálkově kompatibilní rozhraní. BeeTV také stahuje prvotřídní toky z kvalitních serverů. Můžete jej také spojit s Real Debrid a Trakt. Celkově vzato, skvělá aplikace na vyžádání.

Jak nainstalovat BeeTV na FireStick

4. Mobdro: Jedná se o živou televizní aplikaci a pravděpodobně nejoblíbenější. Tato aplikace nabízí velkou řadu kabelových televizních kanálů z USA a několika dalších zemí. Lehká aplikace je snadná na systémové prostředky a funguje hladce na všech zařízeních Fire TV. To je důvod, proč je to jeden z nejlepších kanálů třetích stran pro FireStick.

Jak nainstalovat Mobdro na FireStick

5. Sapphire Secure IPTV: Sapphire Secure je populární služba IPTV, která vám umožňuje přístup ke stovkám satelitních kanálů za pouhých 5 $ měsíčně. Je to jeden z nejúspornějších způsobů, jak získat přístup k kabelové televizi z celého světa, včetně USA. Verze aplikace Fire TV je plně kompatibilní s dálkovým ovládáním a nabízí rychlou a plynulou navigaci.

Jak nainstalovat Sapphire Secure IPTV na FireStick

Pokud potřebujete více bezplatných aplikací pro Fire Stick nebo Fire TV, můžete se podívat na náš kompletní seznam oblíbených aplikací. Podívejte se také na to, jak můžete FireSticku útěknout z neomezeného obsahu zdarma.

Nejlepší kanály FireStick (oficiální)

Abychom vám lépe porozuměli, rozdělil jsem seznam kanálů do následujících kategorií:

 • Nejlepší kanály FireStick pro filmy a televizní pořady
 • Nejlepší FireStick kanály pro sport
 • Nejlepší kanály FireStick pro zprávy
 • Nejlepší FireStick kanály pro děti

Poznámka: Pro instalaci těchto oficiálních kanálů jsem poskytl podrobné pokyny ve spodní části této příručky.

Nejlepší kanály FireStick pro filmy a televizní pořady

Zde je rychlý seznam nejlepších kanálů Fire TV pro filmy a televizní pořady. Další informace o každém kanálu naleznete v další části průvodce.

 1. HBO GO
 2. HBO teď
 3. AMC
 4. ABC
 5. CBS ALL ACCESS
 6. TUBI TV (filmy zdarma) & TELEVIZE)
 7. ZOBRAZIT ČAS
 8. COMEDY CENTRAL
 9. HULU
 10. NETFLIX
 11. STARZ
 12. FOX TEĎ
 13. A&E
 14. PLUTO TV
 15. HALLMARK FILMY NYNÍ

1. HBO GO (placené): Pro fanoušky HBO je skvělé místo pro streamování originálů a tun filmů, dokumentů, sportovních programů a komediálních speciálů HBO. Je zde také spousta bonusových videí, například v zákulisí. HBO GO je zdarma s vaším předplatným HBO.

2. HBO Now (Placené): Tento kanál také umožňuje přístup ke všemu, co je HBO, podobně jako HBO GO. Existuje však jeden velký rozdíl. Pro HBO Now nepotřebujete předplatné TV kanálů HBO. Má vlastní plány předplatného (a také bezplatnou zkušební verzi).

3. AMC (Placené): Pomocí tohoto kanálu můžete sledovat celou škálu originálů AMC a dalších televizních pořadů chráněných autorskými právy AMC. Pomocí předplatného satelitní TV AMC se můžete přihlásit k této aplikaci a užívat si celé sezóny. Dobrou zprávou je, že můžete sledovat různé sezóny premiér a několik doplňků bez přihlášení. Pokud jste předplatitelem AMC Premiere, získáte také přístup k obsahu na vyžádání..

4. ABC (Placené): Tento kanál FireStick z přední kabelové televizní sítě v USA vám umožní vychutnat živé vysílání epizod ABC i televizní vysílání. Živé televizní vysílání je však omezeno pouze na vybrané trhy a pouze u zúčastněných poskytovatelů televizních služeb. Chcete-li sledovat nejnovější epizody, musíte se přihlásit pomocí přihlašovacích údajů účtu od zúčastněného poskytovatele televize.

5. CBS (zdarma, nákupy v aplikaci): Tento bezplatný kanál ke stažení vám poskytuje přístup k epizodám dobíjení ak živému televiznímu vysílání CBS pořadů. Epizody dobývání jsou k dispozici od následujícího dne, kdy jsou vysílány. I když aplikaci můžete získat zdarma, budete si pro několik doporučeného obsahu vyžadovat nákupy v aplikaci.

6. Tubi TV (zdarma): Tato aplikace na vyžádání vám poskytuje přístup k tunám bezplatných filmů a televizních pořadů. Obsahuje videa dostupná ve veřejném vlastnictví nebo videa, pro která získala licenci. Přestože nenajdete nejnovější a populární filmy nebo televizní programy, je tu spousta lepených na několik hodin.

7. SHOWTIME (Placené): S tímto kanálem můžete streamovat originální televizní pořady SHOWTIME, filmy, dokumenty, sporty a mnoho dalšího. Jedná se o aplikaci na vyžádání bez živého televizního vysílání. Můžete začít bezplatnou zkušební verzí a pokud si přejete pokračovat, můžete si koupit předplatné. Pro tuto aplikaci nepotřebujete předplatné kabelové sítě SHOWTIME. Pokud však máte předplatné SHOWTIME, budete chtít použít SHOWTIME Kdykoli místo toho aplikace (která je součástí původního předplatného a nestojí vás nic dalšího)

8. Comedy Central (Placené): Získejte úplný přístup k celé řadě televizních programů z Comedy Central s tímto kanálem, včetně South Parku, Denní show s Trevorem Noahem, Detroiters a řadou samostatných doplňků. Aplikace je zdarma ke stažení, ale k odemčení většiny populárních videí je třeba nákupů v aplikaci.

9. Hulu (placené): Tento kanál umožňuje přístup k obrovské knihovně filmů a pořadů na vyžádání a ke všem originálním originálům Hulu. Za další cenu můžete také přidat živé televizní vysílání. Navíc můžete streamovat prémiové sítě jako Showtime, HBO, Starz a Cinemax za další měsíční předplatné

10. Netflix (placené): Jméno, které není třeba uvádět. Netflix je největší předplacená služba na světě pro streamování filmů, pořadů, dokumentů a ještě mnohem více. Předplatné Netflix také umožňuje přístup k tunám Netflix Originals. Jedná se o nezbytný kanál FireStick pro každého streamingového nadšence.

11. Starz (placené): Tyto kanály FireStick vám umožňují přístup k síťovým originálům Starz, televizním programům, filmům a mnohem více. Aplikace umožňuje streamovat i stahovat videa. Do aplikace FireStick se můžete přihlásit pomocí předplatného sítě Start od vašeho poskytovatele televize (kromě Comcast Xfinity). Pokud nemáte předplatné sítě Starz, můžete tuto aplikaci používat i nadále tím, že zaplatíte 8,99 $ měsíčně (k dispozici je také 7denní bezplatná zkušební verze).

12. FOX Now (zdarma): Tato aplikace streamuje jak on-demand, tak i živý obsah. Poskytuje vám přístup k úplným epizodám a pořadům FOX, jako je The Masked Singer, MasterChef, 9-1-1, Empire a další. Kromě toho můžete také sledovat živé sporty vysílané v síti FOX, včetně MLB a Football. Kanál obsahuje omezený bezplatný obsah. K prozkoumání celého sortimentu je nutný nákup v aplikaci.

13. A&E (zdarma): S A&E FireStick kanál, můžete sledovat kompletní řadu A&E pořady a několik doplňků a smazané scény, které nebyly nikdy vysílány v televizi. Můžete streamovat plné epizody populárních pořadů, jako je 60 dní v, úložiště válek, živé PD a mnoho dalšího.

14. Pluto TV (zdarma): Pokud hledáte bezplatný obsah, je to určitě jeden z nejlepších kanálů FireStick. Obsahuje desítky bezplatných živých televizních kanálů a více než tisíc filmů na vyžádání. Pluto TV můžete začít používat okamžitě bez přihlášení. Pokud se však rozhodnete přihlásit pomocí svého účtu Pluto TV, budete mít přístup k historii prohlížení a preferencím napříč zařízeními.

15. Filmy Hallmark Now (Placené): Ať už jste fanouškem značky Hallmark, zamilujete si tento kanál FireStick. Má obrovskou sbírku obsahu z knihovny Hallmark. Zahrnuje všechny filmy, představení a několik Hallmarkových speciálů. K dispozici je také 7denní bezplatná zkušební verze pro případ, že si chcete aplikaci nejprve vyzkoušet před zakoupením předplatného.

Nejlepší FireStick kanály pro sport

Zde je seznam nejlepších kanálů Fire Stick pro sportovní obsah:

 1. NFL
 2. FOX SPORTY
 3. ESPN
 4. NBC SPORTS
 5. NFL NEDĚLKA VSTUPENKA
 6. CBS SPORTS STREAM & SLEDOVAT ŽIVĚ
 7. FOX SPORTS GO
 8. FUBO TV
 9. MLB V Bat
 10. NBA
 11. NHL
 12. UFC
 13. BLEACHER REPORT LIVE
 14. DAZN
 15. Tenisový kanál

1. NFL (zdarma, nákupy v aplikaci): Ať už chcete sledovat nejdůležitější události nebo nejnovější zprávy, kanál NFL FireStick má vše pokryté. Se spoustou vzrušujících videí je tato oficiální aplikace NFL potěšením pro milovníky NFL. Rovněž vás informuje o skóre a významných událostech v průběhu celé sezóny. Aplikace je zdarma ke stažení, ale u některých typů videí vyžaduje nákupy v aplikaci

2. Fox Sports (zdarma, nákupy v aplikaci): Fox Sports je pro milovníka sportu ve Spojených státech nutností. Obsahuje spoustu exkluzivních videí, které jinde nenajdete. Ať už jste fanouškem boxu, NFL, MLB, fotbalu, NASCAR, basketbalu nebo NCAA, Fox Sports kanály pro Fire TV Stick to vše pokrývají. Najdete zde také spoustu proudů souvisejících s golfem a fotbalem. A nyní je BTN také součástí tohoto kanálu.

3. ESPN (zdarma, nákupy v aplikaci): Žádný sportovní seznam není úplný bez uvedení ESPN. Tento kanál FireStick vám poskytuje nepřetržitý přístup k sítím ESPN, ESPN +, ESPN 2, ESPN 3, ESPNews, ESPNU, SEC & SEC Network +, ESPN deportuje a mnohem více. Prostřednictvím této aplikace můžete streamovat studiové show a řadu živých sportů. Obsahuje také herní záznamy, sportovní show a další. ESPN je zdarma ke stažení kanál s nákupy v aplikaci.

4. NBC Sports (Placené): Je to jeden z nejlepších sportovních kanálů pro FireStick. Tento kanál pokrývá vše, co NBC vysílá, a spoustu doplňků. Pokud máte od poskytovatele televizních služeb přihlášení k síti NBC, můžete streamovat vše zdarma. Pokud nejste předplatitelem sítě, můžete si zakoupit online předplatné NBC Sports Gold pro online streamování. S kanálem NBC Sports můžete sledovat PGA Tour, French Open, Premier League, NFL Sunday Night Football a několik dalších sportů.

5. NFL Sunday Ticket (Placené): K přihlášení do tohoto kanálu FireStick potřebujete NFL Sunday Ticket. Jeden můžete získat na adrese https://nflst.directv.com/amazonfiretv. Díky tomuto kanálu se můžete dívat na exkluzivní události DirectTV včetně nedělních pravidelných sezónních her. Aplikace také umožňuje prohlížet statistiky a skóre a sledovat hlavní události.

6. CBS Sports Stream & Sledovat živě (zdarma): Tento kanál FireStick, který se také nazývá CGS Sports HQ, vám přináší nepřetržitý sportovní přenos. Aplikace je zcela zdarma a nevyžaduje žádné předplatné televizního vysílání ani nákupy v aplikaci. Můžete sledovat spoustu světel, shrnutí, náhledy her a mnoho dalšího. Získáte také přístup k analýze odborníky a dokonce i doporučení pro sázení. Kanál pokrývá téměř všechny hlavní sporty včetně NFL, MLB, NCAA, WNBA, College Football, PGA Golf, NHL a dalších.

7. Fox Sports GO (zdarma): Pokud chcete sledovat své oblíbené regionální sporty v televizi, Fox Sports Go je jedním z nejlepších sportovních kanálů, které má FireStick k dispozici. Pomocí této aplikace můžete sledovat své oblíbené regionální týmy, streamovat živé sporty a získat přístup k původnímu programování.

8. Fubo TV (placené): Tento kanál FireStick přináší řadu sportovních kanálů na jednom místě pro snadné streamování. Fubo TV má více než 100 sportovních kanálů a více než 30 z nich pokrývá živé sporty. Poskytuje vám přístup k NBC, FOX, CBS Sports Network, CBS, NFL Network, regionální sportovní síti, NBCSN, NBA TV, FS1 a mnohem více. Kromě toho můžete sledovat přímé přenosy živých zpráv a filmů a televizních pořadů na vyžádání.

9. MLB na Bat (zdarma): Nebo prostě MLB.TV je one-stop-shop pro všechny věci MLB. Pokud jste současně fanouškem MLB a řezačem kabelů, je tento kanál FireStick pro vás dokonalým nástrojem. Tato aplikace streamuje živé baseballové hry a události, jak jsou vysílány. Funguje na vaší Fire TV i na ručních zařízeních Kindle.

10. NBA pro požární TV (placené): Jedná se o oficiální kanál NBA FireStick pro FireStick, zařízení Fire TV a Amazon Kindle. Pomocí této aplikace můžete nyní sledovat své oblíbené hry a týmy na svém FireStick. Poskytuje vám úplný přístup k živým hrám NBA po celou pravidelnou sezónu. K přihlášení do této aplikace budete potřebovat předplatné NBA League Pass.

11. NHL (zdarma, nákupy v aplikaci): Pokud sledujete Národní hokejovou ligu, pak si tuto oficiální aplikaci NHL pro FireStick určitě užijete. Tento sportovní kanál pro FireStick vám umožní streamovat vaše oblíbené hry naživo. Můžete také sledovat hlavní události a spoustu doplňků.

12. UFC (placené): UFC je jedna skvělá zpráva pro milovníky MMA. S UFC Fight Pass získáte přístup do UFC Fight Library, UFC Fight Nights, světel, PPV, TV seriálů a několika originálů. Umožňuje také streamovat všechny události PPF UFV. Tato aplikace vám také umožní zůstat v obraze s televizním programem a nejnovějšími zprávami.

13. Bleacher Report Live (zdarma, nákupy v aplikaci): Tento sportovní kanál FireStick pokrývá celou řadu živých televizních sportů včetně NBA League Pass, Ligy mistrů UEFA, Evropské ligy, Dan Patrick Show, All Elite Wrestling a mnoho dalšího.

14. DAZN (placené): tento sportovní přenosový kanál založený na předplatném pro FireStick je k dispozici v USA a dalších 8 zemích (včetně Japonska, Kanady, Itálie, Brazílie). Podle Wikipedie tato aplikace nabízí více než 250 milionů hodin streamování každý rok. Zahrnuje více než 70 hlavních sportovních lig, sportovních akcí a několik menších soutěží. Pokrytí zahrnuje Evropskou ligu UEFA, Ligu mistrů UEFA, NHL, NFL, Fotbal Major League, Světový pohár FIBA ​​Basketball, Premier League a další.

15. Tenisový kanál (zdarma & Zaplaceno): Pro milovníky tenisu je tento sportovní kanál FireStick nutností. Zahrnuje spoustu živých tenisových zápasů a také spoustu videí na vyžádání, záznamů a zvýraznění. Ne zde je ale vše zdarma. Pokud chcete aplikaci prozkoumat v plném rozsahu, můžete se přihlásit pomocí předplatného kabelové televize nebo zakoupit předplatné Tennis Plus.

Nejlepší zpravodajské kanály FireStick

 1. CBS NEWS - FIRE TV
 2. FOX NOVINKY
 3. CNN GO
 4. ABC NOVINKY
 5. CNBC - FIRE TV
 6. NBC NOVINKY
 7. NOVINKA - POŽÁRNÍ TV
 8. MSNBC
 9. BBC NOVINKY
 10. SÍŤ JEDNÝCH AMERICKÝCH NOVINÁŘŮ (OAN)
 11. NPR ONE PRO POŽÁRNÍ TV
 12. ZPRÁVY ZAPNUTÉ
 13. FOX OBCHOD
 14. AL JAZEERA
 15. SKY NOVINKY

1. CBS News - Fire TV (zdarma): Tento zpravodajský kanál FireStick pokrývá národní i světové zprávy. Svět, americké zprávy, věda / technologie, politika, zábava, zdraví, zločin, jsou některé z kategorií zpráv, ze kterých si můžete vybrat. S CBSN získáte nepřetržité vysílání živých zpráv. Kromě novinek získáte také přístup k různým originálům CBS, včetně CBSN AM a Red & Modrý.

2. Fox News (zdarma): Dceřiná společnost Fox News Group, kanál Fox News Firestick je bezplatný zpravodajský kanál, který vám poskytuje přímý přístup k aktuálním zprávám, debatám ve studiu, talk show a zpravodajským zprávám. Aplikace je zdarma ke stažení, ale nabízí omezené pokrytí z Fox News Network. Můžete sledovat živé přenosy určitých událostí, několik zpravodajských pořadů na vyžádání a videa podle témat.

3. CNN Go (zdarma + placené): CNN Go je zdarma ke stažení zpravodajského kanálu FireStick se spoustou volného obsahu. Pokud se však přihlásíte pomocí předplatného kabelové televize, získáte plný přístup k živému kanálu CNN, k rychlým klipům z nejlepších zpráv, k původní sérii CNN, k epizodám v plné délce a dalším.

4. Novinky ABC (zdarma): Kanál ABC News FireStick vám přináší streamování nejaktuálnějších zpravodajských příběhů dne, živých zpravodajských proudů, aktuálních zpráv a řady speciálů. Tento kanál umožňuje sledovat populární programy jako 20/20, Good Morning America a další.

5. CNBC - požární televize (zdarma + placené): Tento obchodní zpravodajský kanál CNBC FireStick vám umožňuje streamovat živé zprávy a epizody plné délky, pokud jste přihlášeni k odběru kabelové televize. Můžete zůstat v obraze s obchodními informacemi v reálném čase a pokrytím finančního trhu. Poskytuje také přístup k řadě populárních pořadů, včetně The Profit, The Deed, Deal or No Deal, Garáže Jay Leno a mnoha dalších. I když se nepřihlásíte k odběru kabelové televize, můžete sledovat omezené živé zprávy, videoklipy i nejnovější zprávy.

6. Zprávy NBC (placené): S kanálem NBC News pro FireStick můžete po přihlášení k odběru kabelové televize žít živý přenos MSNBC, živé zprávy NBC a několik dalších populárních programů. Získáte také přístup k aktuálním zprávám, událostem a příběhům, které chcete sledovat. Můžete také streamovat epizody plné délky, získat podrobnou analýzu zpráv a další.

7. Newsy - požární televize (zdarma): Síť tvrdí, že přináší zprávy tak, jak má být - sto procent bez názorů. Tento zpravodajský kanál FireStick vám umožňuje streamovat řadu obsahu souvisejícího se zprávami v televizoru.

8. MSNBC (placeno): Přihlaste se k odběru televizního předplatného a prohlédněte si celou škálu zpravodajského obsahu MSNBC. Pokud se nepřihlásíte, stále můžete získat zkušební dobu 15 minut denně s plným přístupem. Tento požární televizní kanál obsahuje populární pořady a televizní osobnosti včetně Rachel Maddow, Poslední slovo s Lawrence O'Donnell, Chuck Todd, Nicolle Wallace, Steve Kornacki a další.

9. BBC News (zdarma + placené): Tento kanál FireStick přináší globální pokrytí sítě BBC přímo do vaší televize, aniž byste museli dostávat předplatné kabelové televize. Ať už vás zajímá podnikání, zábava nebo jiné populární téma, můžete zde streamovat vše, co můžete. Poskytuje také přístup k celovečerním televizním programům a top příběhům.

10. One America News Network (Zdarma, nákupy v aplikaci): Jeden z nejspolehlivějších zdrojů globálních a národních zpráv o celé řadě zajímavých témat včetně zábavy, podnikání a dalších. Tento zpravodajský kanál FireStick je zdarma ke stažení, ale pro přístup k obsahu musíte zakoupit měsíční předplatné 4,99 $. Aplikace nenabízí žádný bezplatný obsah.

11. NPR One pro Fire TV (zdarma): Pokud vás více zajímá poslouchání zpráv než sledování, jsou to kanály FireStick z National Public Radio (NPR). Kanál NPR One FireStick vám umožňuje streamovat nejnovější podcasty, rozhlasové pořady a mnoho dalšího. Stačí se přihlásit pomocí svého účtu NPR a vše zde zdarma.

12. NewsON (zdarma): Pokud hledáte bezplatné zprávy, NewsON je jedním z nejlepších kanálů Amazon FireStick ke stažení. Tento kanál vám přináší spoustu klipů z místních zpráv a spoustu zpravodajství na vyžádání. Pokrývá více než 175 místních zpravodajských kanálů z celého USA. Nejúžasnější je, že k použití této aplikace nepotřebujete žádné předplatné kabelové televize. Ve skutečnosti nevyžaduje žádné přihlášení.

13. Fox Business (zdarma + placené): Pokud jste do obchodních zpráv, Fox Business je kanál FireStick, který byste měli vyzkoušet. Tento kanál nabízí živé zpravodajství z Fox Business Network a Fox News kanálu. Živé kanály jsou každý den zdarma po dobu 10 minut. Chcete-li pokračovat ve sledování, musíte se přihlásit u svého poskytovatele televize. Můžete také streamovat mnoho uváděných televizních pořadů včetně FBN: am, Varney Co., Mornings with Maria, After the Bell, Bulls & Medvědi, The Evening Edit a mnoho dalšího. Můžete také vyhledávat obsahově tématicky, včetně Cyber ​​Security, Personal Finance, Small Business, Technology, Economy, vládních výdajů atd..

14. Al Jazeera (zdarma): Pokud hledáte novinky a příběhy z celého světa, vyzkoušejte kanál Al Jazeera na FireStick. Anglická verze tohoto populárního zpravodajského kanálu z Kataru na Středním východě obsahuje celou řadu obsahu, včetně živého televizního vysílání, editorských skladeb, dokumentárních filmů, talk show, zpravodajských magazínů a dalších. Tento kanál FireStick je zcela zdarma. Nevyžaduje přihlášení ani přihlášení k odběru TV.

15. Sky News (zdarma, nákupy v aplikaci): Tento kanál je skvělý způsob, jak získat živé vysílání Sky News na FireStick. Kromě živých zpráv můžete také streamovat obsah v různých dalších kategoriích, včetně nejnovějších, amerických zpráv, světa, britských zpráv, technologie, zábavy a královské rodiny. Existuje několik nákupů v aplikaci. Na tomto zpravodajském kanálu FireStick je však také spousta bezplatných věcí.

Nejlepší FireStick kanály pro děti

 1. PBS Kids
 2. GoNoodle
 3. Nick Jr.
 4. Pokémon TV
 5. Zábava s Robloxem

1. PBS Kids (zdarma): Nyní máte přístup k vašim oblíbeným televizním seriálům od PBD Kids na kanálu PBS Kids Video FireStick. Tento kanál obsahuje stovky úžasných videí a spoustu představení z populárního kanálu PBS Kids. Budete se muset přihlásit pomocí svého účtu PBS Kids. Pokud jej nemáte, přejděte na web PBSKids.org a vytvořte jej. Kanál PBS Kids FireStick automaticky vybere místní stanici podle vaší polohy. Kanál můžete kdykoli změnit.

2. GooNoodle (zdarma): Je to jedna z nejpopulárnějších vzdělávacích služeb ve Spojených státech. Tato aplikace je určena pro všechny - děti, rodiny i pedagogy. Kanál GooNoodle FireStick vám přináší stovky vzdělávacích videí a zábavných aktivit pro děti a rodiny. Můžete si vybrat videa z různých zajímavých kategorií, včetně nejnovějších na GoNoodle, vystupujících ve škole, NTV: Noodle Television, The Best Tees, Blazer Flesh, GoNoodle House Party, Moose Tube, Awesome Sauce a mnoha dalších.

3. Nick Jr. pro Fire TV (zdarma + placené): Chcete-li streamovat epizody plné délky a spoustu originálů Nicka Jr., nainstalujte tento kanál FireStick hned. Zahrnuje populární pořady jako PAW Patrol, Bubble Guppies, Ryan's Mystery Playdate, Blue's Clues & Ty, Shimmer a Shine, Top Wing, Peppa Pig, Broken Record, Hobby, scvrkla jsem děti a mnohem víc. Spousta věcí je zde zdarma. Chcete-li však odemknout celou škálu obsahu a získat tak zážitek bez reklam, musíte se přihlásit u svého poskytovatele televize.

4. Pokémon TV (zdarma): Toto je oficiální Pokémon kanál pro FireStick a Fire TV zařízení. Tato aplikace vám umožní sledovat vaše oblíbené filmy a epizody Pokémonu zcela zdarma. Tento kanál FireStick pro děti vám umožňuje streamovat vše bez přihlášení. Chcete-li však sdílet svůj zážitek ze sledování na všech podporovaných zařízeních, doporučujeme se přihlásit. Pokud nemáte účet, můžete se snadno přihlásit k oficiálnímu přihlášení webová stránka.

5. Zábava s Robloxem (zdarma): Pokud si chcete vytvořit vlastní hry Roblox, budou tyto kanály FireStick určitě velmi užitečné. I když nechcete navrhovat žádné hry, stále si můžete užívat některá vysoce poutavá videa a návody Robloxu. Tento kanál je určen pro děti a mládež ve věku 12 až 15 let. S touto aplikací jsem se ale docela dobře bavil jako dospělý. Aplikace je zcela zdarma. Neexistují žádné nákupy v aplikaci, které by vás překvapily. Také nevyžaduje žádné přihlášení. Můžete okamžitě začít streamovat.

Jak nainstalovat kanály FireStick z Amazon Store

Existují dva způsoby, jak nainstalovat kanály FireStick, které jsou oficiálně dostupné v Amazon App Store:

 • Metoda 1: Vyhledejte kanály samostatně
 • Metoda 2: Prozkoumejte kanály Fire TV podle kategorií

Metody jsou uvedeny níže

Metoda 1: Vyhledejte kanály Fire TV samostatně

K tomu budete muset použít možnost Hledat v FireStick. Zde jsou kroky:

1: Na domovské obrazovce aplikace FireStick vyberte Vyhledávání (levý horní roh)

Nejlepší střelecké kanály

2: Vyhledejte kanál, který chcete nainstalovat (řekněme HBO GO)

Klikněte na něj ve výsledcích vyhledávání

hledat kanály na amazonském firesticku

3: V dalším okně klikněte na ikonu kanálu

amazon fire tv stick channels list

4: Klikněte Stažení nebo Dostat tlačítka v závislosti na tom, co je zobrazeno na obrazovce

jak nastavit kanály na firestick

5: Klikněte otevřeno pro spuštění kanálu

Jak získat firestick kanály

Metoda 2: Procházet a instalovat kanály podle kategorií

Zde jsou kroky:

1: Vyberte Aplikace možnost z domovské obrazovky FireStick

Nejlepší požární kanály

Vybrat Kategorie v části Aplikace

Nejlepší kategorie kanálů pro firestick

2: Vyberte kategorii, kterou chcete procházet kanály (řekněme Filmy) & TELEVIZE)

požární televizní kanály pro filmy a tv

3: Klikněte na kanál, který chcete nainstalovat (řekněme ABC)

kroky k instalaci kanálů Firestick

4: Klikněte Stažení nebo Dostat v závislosti na tom, co vidíte na obrazovce

stáhněte si kanadské kanály

5: Klikněte otevřeno když je kanál nainstalován

Nejlepší amazonské ohnivé kanály

Zabalení

Toto je náš seznam nejlepších kanálů FireStick. Tyto kanály umožňují sledovat na vyžádání i živý televizní obsah. Pokud si myslíte, že jsme něco zmeškali, dejte nám vědět v sekci komentářů níže.

Klepnutím sem získáte tajné triky pro řezání kabelů přímo do vaší doručené pošty.

Max Eddy
Max Eddy Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me