Top 10 nejlepších doplňků Stremio Konečný seznam pro rok 2020

>

V tomto článku jsme zaokrouhlili ty nejlepší doplňky Stremio. Tyto doplňky fungují na všech platformách, které jsou kompatibilní se Stremio. Pokyny k instalaci doplňků Stremio najdete dále v tomto článku.

Služba Stremio media streaming získala v posledních letech docela popularitu. Je dodáván s neuvěřitelně jednoduchým rozhraním, které vám usnadní streamování. Tato platforma umožňuje sledovat filmy, seriály, živé televizní pořady, videa na YouTube a mnoho dalšího. Pokud ještě nemáte, nainstalujte si Stremio na FireStick a Android TV Box.

Stejně jako Kodi vyžaduje i Stremio doplňky pro streamování obsahu. Doplňky vás spojí s mediálními servery po celém světě a uspořádají odkazy pro streamování, ze kterých si můžete vybrat. Na rozdíl od společnosti Kodi se však doplňky Stremio stahují a instalují online a nezabírají místo v místním úložišti vašeho zařízení. Tím se nejen ušetří místo na zařízení, ale také se zajistí, že je třeba nainstalovat doplněk pouze na jedno zařízení a je k dispozici na všech vašich zařízeních Stremio (za předpokladu, že jste na všech zařízeních přihlášeni se stejným účtem Stremio).

Na rozdíl od Kodi je instalace Stremio mnohem jednodušší. Stačí jít do knihovny doplňků Stremio, vybrat doplněk a nainstalovat jej jediným kliknutím.

Stremio také nabízí oficiální a třetí strany (komunitní) doplňky jako Kodi. Knihovna doplňků Stremio však není tak velká jako knihovna Kodi. Na výběr je jen několik doplňků. Věřím, že se to v budoucnu změní, až se o tuto platformu začne zajímat více vývojářů.

Vybrali jsme pro vás ty nejlepší doplňky Stremio. Podívej se!

Pozornost uživatelů: Přečtěte si, než budete pokračovat

Vlády a poskytovatelé internetových služeb po celém světě sledují online aktivity svých uživatelů. Pokud zjistíte, že online streamujete obsah chráněný autorskými právy, můžete se dostat do vážných potíží. V současné době je vaše IP viditelná pro všechny. Důrazně doporučujeme získat dobrou VPN a skrýt svou identitu, aby se váš zážitek ze sledování filmu nezměnil.

používám ExpressVPN což je nejrychlejší a nejbezpečnější VPN v oboru. Instalace na jakékoli zařízení, včetně Amazon Fire TV Stick, je velmi snadná. Také přichází s 30denní zárukou vrácení peněz. Pokud se vám jejich služby nelíbí, můžete vždy požádat o vrácení peněz. ExpressVPN má také speciální nabídku, kde můžete získejte 3 měsíce zdarma a ušetřete 49% ročního plánu.

Zde jsou důvody, proč musíte používat VPN po celou dobu.

Nejlepší doplňky Stremio

Tady je náš seznam nejlepších doplňků Stremio. Tento seznam obsahuje oficiální i komunitní (třetí strany) doplňky.

1. Pirate Bay

Doplněk Pirate Bay Stremio vám umožňuje přístup k celé databázi velmi oblíbeného torrentového webu The Pirate Bay. Tento doplněk vám umožňuje streamovat obsah torrentu, aniž byste je museli nejprve stahovat do zařízení. Má nevyčerpávající sbírku vašich oblíbených filmů a představení.

Pirate Bay je k dispozici ve dvou verzích - ThePirateBay + (TPB +) a PirateBay Addon. Tyto doplňky byly vytvořeny různými vývojáři třetích stran. Oba načítají vysoce kvalitní toky z různých torrent serverů. Vše, co musíte udělat pro získání těchto doplňků, je přejít do sekce doplňků ve službě Stremio a vybrat doplňky pro komunitu. Najdete je mezi vybranými doplňky Stremio. Pokud máte rádi streamování na Stremio, patří mezi nejlepší addony Stremio.

2. Juan Carlos

V seznamu doplňků pro komunitu najdete spoustu položek pod názvem „Juan Carlos“. I když jsou všichni slušní, ten, který se jmenuje Juan Carlos 2 (v době psaní tohoto článku), je ten, který byste opravdu chtěli mít. Juan Carlos je významným zdrojem torrentu. Eponymní doplněk Stremio nabízí bezproblémové streamování torrentů. Má rozsáhlou databázi filmů a televizních pořadů.

Knihovna obsahu je pravidelně doplňována. Pokud existuje něco nového, je pravděpodobné, že jej nejprve najdete u Juan Carlos 2. Addon se nainstaluje jediným kliknutím a nevyžaduje žádné speciální nastavení. Když kliknete na film nebo epizodu, najdete více streamů z tohoto doplňku. Trvale vystupoval jako jeden z nejlepších doplňků Stremio na různých seznamech.

3. RARBG

RARBG je další velmi populární jméno ve světě doplňků Stremio. Je to obrovský sklad vašeho oblíbeného obsahu včetně filmů a televizních seriálů. Tento addon používám už nějakou dobu a upřímně řečeno, nikdy jsem nebyl zklamán.

Tento doplněk Stremio přitáhne několik odkazů z různých serverů torrentu pro film nebo epizodu, kterou chcete přehrát. Umožňuje také zvolit rozlišení streamování z SD na 1080p. Pokud budete mít štěstí, můžete dokonce najít nějaké 4K proudy. Nainstalujte RARBG na jedno kliknutí a máte k dispozici nekonečnou knihovnu obsahu pro vaše potěšení ze sledování. Je to jeden z mých oblíbených doplňků Stremio.

4. Popcorn Time

EZTV a YTS patří mezi nejpoužívanější torrent servery na světě. Popcorn Time vás spojí s celou svou knihovnou a slouží vám vysoce kvalitnímu obsahu na vyžádání, včetně filmů, pořadů, dokumentů a mnoha dalších. Popcorn Time, stejně jako mnoho dalších na tomto seznamu, je považován za jeden z nejlepších doplňků pro Stremio.

Knihovna obsahu EZTV a YTS je neustále aktualizována. To znamená, že s Popcorn Time je vždy něco nového. Pokusit se.

5. Zooqle

Zooqle můžete považovat za agregátor obsahu. Nemá žádný nadřazený web nebo server, ze kterého lze načíst obsahové toky. Umístí tam však nejlepší zdroje na jednom místě a sestaví odkazy na nejkvalitnější streaming. Používá torrent trackery od Mega Torrents, YTS, RARBG a dalších.

Zooqle je primárně určen pro obsah na vyžádání, jako jsou filmy a televizní seriály. Někdy však můžete najít i streamy pro dokumenty a dokonce i videa na YouTube. Viděl jsem také, jak hledal streamy pro staré filmy a pořady, což není případ mnoha dalších doplňků Stremio. Zooqle je při psaní této příručky docela nová, ale její přítomnost cítila. Můžete to zkusit.

6. Otevřete videa

Toto je další doplněk, který najde cestu do našeho seznamu nejlepších doplňků pro Stremio. Otevřená videa nemusí být tak dobrá jako některé další doplňky, jako například Juan Carlos 2 nebo RARBG, ale již nějakou dobu vykonává slušnou práci. Takže jsem si myslel, že musíte vědět, že existuje.

Open Videos je doplněk na vyžádání pro filmy a televizní pořady. Nalezne proudy pro téměř veškerý nedávný a oblíbený obsah, který chcete sledovat. Tento doplněk Stremio vám umožňuje vybrat požadované rozlišení včetně SD, 720 a 1080.

7. Netflix

Netflix je další populární doplněk Stremio. Tento doplněk vám umožňuje procházet celou sbírku filmů, pořadů a dalších typů obsahu dostupných na Netflixu. Přestože je aktuálně k dispozici jako doplněk pro komunitu od třetích stran, stále vám umožní sledovat obsah, pouze pokud jste se přihlásili ke svému stávajícímu účtu Netflix. Navíc nemusíte Stremio poskytovat své přihlašovací údaje Netflix. Když vyberete film nebo show (nebo jakýkoli jiný název), budete přesměrováni na web Netflix, kde se můžete bezpečně přihlásit.

Pokud nemáte předplatné Netflixu a přemýšlíte, zda byste ho měli získat nebo ne, mohl by se tento doplněk Stremio hodit. Můžete prozkoumat knihovnu obsahu a zjistit, zda existuje dostatek videí, která vás zajímají.

8. YouTube

YouTube je jedním z oficiálních doplňků Stremio, které se obvykle dodávají s předinstalovanou aplikací. Tento doplněk je skvělý způsob, jak prozkoumat a sledovat videa na YouTube. A víme, že na YouTube můžete sledovat tisíce (nebo dokonce miliony) videí.

YouTube se vyvíjel v průběhu let a už to není jen místo pro náhodná domácí videa. Několik obrovských profesionálních producentů a tvůrců přispívá do obrovské videotéky této platformy pro streamování videa každý den. Prostřednictvím addonu YouTube Stremio můžete sledovat webové show, upoutávky, virová videa a spoustu originálního obsahu.

Addon má však určitá omezení. Nemůžete se přihlásit k účtu YouTube. Nemáte proto přístup k vašemu seznamu sledovaných položek, přihlášeným kanálům a čemukoli specifickému pro váš profil. Rovněž není streamován obsah YouTube TV. Můžete sledovat pouze běžná videa.

9. OpenSubtitles

OpenSubtitles je také jedním z nejlepších doplňků Stremio. Jedná se o oficiální doplněk a může být dodáván s předinstalovaným programem Stremio. Pokud chcete sledovat filmy a pořady s titulky, je OpenSubtitles nezbytným doplňkem.

Jak byste asi již věděli, OpenSubtitles je jedním z největších a nejpopulárnějších poskytovatelů titulků. Ve skutečnosti doporučujeme používat i OpenSubtitles pro Kodi. Má obrovskou databázi titulků v téměř všech jazycích, na které si vzpomenete. Ať už se vám líbí sledování filmů nebo televizních pořadů, na tomto místě najdete všechny potřebné titulky.

10. Ex Addon

Ex Addon nepatří mezi nejúžasnější doplňky pro Stremio. Nezahrnuje nejnovější filmy nebo televizní pořady. Poskytuje vám však přístup k některým klasikům ve veřejné doméně. Pokud rádi sledujete staré filmy bez autorských práv, můžete zkusit Ex Addon.

Protože streamuje pouze filmy ve veřejném vlastnictví, nemusíte se ani obávat porušení autorských práv. Přestože Ex Addon nemá obrovskou knihovnu obsahu, stále existuje několik titulů, které by vás mohly zajímat.

Jak nainstalovat nejlepší doplňky na Stremio

Zde jsou kroky, jak nainstalovat jakýkoli doplněk na Stremio. Na Amazon FireStick jsem pořídil následující screenshoty. Metoda však funguje víceméně stejným způsobem na všech platformách. Tady jsme:

1. Otevřete Stremio a přihlaste se ke svému účtu Stremio, pokud jste tak ještě neučinili. Měli byste vidět domovskou obrazovku jako je tato

nejlepší stremio addony

2- Klikněte na nabídku hamburgeru v levém horním rohu (3 vodorovné čáry). Nyní přejděte dolů a klikněte Doplňky v rozbalovací nabídce

nejlepší stremio addony

3 - Nyní musíte vidět dvě nabídky nahoře pomocí Všechno a Oficiální ve výchozím nastavení vybrána

jak nainstalovat stremio addony

4- Kliknutím na nabídku, která říká Všechno, addony můžete dále filtrovat podle Filmy, Série, Kanály, Ostatní

stremio addons

5- Jakmile se rozhodnete, stiskněte tlačítko Zpět a klikněte na nabídku, která říká Oficiální

nainstalovat doplňky na stremio

6- Nyní si můžete vybrat, zda chcete instalovat oficiální nebo komunitní doplňky Stremio. Pojďme si vybrat Společenství

Poznámka: Kliknutím na Instalované v tomto okně se zobrazí seznam všech nainstalovaných doplňků

nejlepší stremio addony

7. Přejděte dolů na požadovaný doplněk (řekněte Juan Carlos 2) a klikněte na Nainstalujte

nejlepší doplňky pro stremio

Takto nainstalujete doplňky do Stremio.

Zabalení

Toto je náš seznam doporučených a nejlepších doplňků pro Stremio. Tyto doplňky jsem sám testoval a používal a psal o nich z mé osobní zkušenosti. Pokud narazím na nějaký zajímavý doplněk Stremio, ujistím se, že je okamžitě přidán do tohoto seznamu. A pokud narazíte na jednoho, neváhejte a dejte nám vědět v sekci komentářů níže.

Příbuzný:

Nejlepší doplňky Kodi
Nejlepší stavby společnosti Kodi
Nejlepší aplikace FireStick

Max Eddy
Max Eddy Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me