10 najlepších alternatív televízie Terárium (2020)

>

V tejto príručke budeme hovoriť o populárnych a najlepších alternatívach televízie Terrarium pre Fire TV Stick, Android TV Box a smartfóny s Androidom. Prepojím tiež inštalačných príručiek FireStick pre všetky tieto aplikácie, aby ste ich mohli získať bez problémov.

Terrarium TV, jedna z najpopulárnejších a najdôveryhodnejších streamingových aplikácií, konečne oznámila, že sa vypína. Vývojári už nebudú poskytovať podporu aplikácií. To je smutná správa pre komunitu online streamerov, ktorí sa spoliehali na Terrarium TV pre svoje potreby v oblasti zábavy. Samozrejme, som súčasťou tejto komunity. som veľmi sklamaný.

Nie je to nič nové. Mnoho populárnych aplikácií jednoducho odstúpi od podnikania bez varovania. Ale ideme ďalej. Dokonca aj keď je Terrarium TV vypnutá, používatelia FireSticku nesmú zostať suchí. Na svojom zariadení máte stále veľa možností na streamovanie filmov a televíznych relácií.

odporúčané: Ak ste používateľom požiarnej televízie / Stick / Cube, prečítajte si, ako útek z väzenia FireStick využívať tony voľného obsahu.

Najlepšie alternatívy televízie Terárium

V tomto článku vám predstavím niektoré z najlepších alternatív k televízii Terrarium. Tieto aplikácie odporúčam po osobnom testovaní a použití. Dúfam, že tu nájdete životaschopnú náhradu za Terrarium TV v jednej z týchto možností, ktoré som tu uviedol.

najlepšie alternatívy terárijnej televízie

1. Kino APK

Cinema APK, predtým známy ako HDMovies, existuje už niekoľko mesiacov a teraz je jednou z najpopulárnejších aplikácií na požiadanie na sledovanie filmov a televíznych relácií. Aj keď televízia Terrarium bola dnes stále nažive v plnej kráse, Cinema APK ju musela dať za svoje peniaze. Keď som prvýkrát narazil na túto aplikáciu, vedel som, že to malo za následok, že sa stala populárnou. Aplikácia beží takmer bez chýb, načíta desiatky pracovných tokov a ponúka špičkovú kvalitu streamovania.

najlepšie alternatívy terárijnej televízieJe to už nejaký čas, čo bol Terrarium TV oficiálne vypnutý, a ak stále hľadáte aplikácie, ako je táto, Cinema APK je ten, ktorý by ste chceli zvážiť ako prvý. Podobne ako Terrarium TV, aj Cinema APK je agregátor obsahu, ktorý neshromažďuje žiadny vlastný obsah, a napriek tomu vám poskytuje prístup k obrovskej knižnici filmov a televíznych relácií. Vytiahne streamingové odkazy z viacerých serverov a usporiada ich tak, aby ste ich mohli vyberať a streamovať.

Aj keď aplikácia získa kvalitné odkazy, všetko sa môže ešte vylepšiť, ak doň integrujete svoj účet Real-Debrid. Real-Debrid zaistí viac prúdov vo vysokom rozlíšení HD a zdravšie prepojenia.

Kino APK udržalo rozhranie na minimálnej úrovni. Neočakávajte teda veľa vizuálnej príťažlivosti. Ak však hľadáte aplikáciu na požiadanie, ktorá dobre vykonáva svoju hlavnú prácu (umožňujú vám sledovať filmy a relácie), je to skvelá možnosť zvážiť.

Ako nainštalovať Cinema APK na FireStick

Pozor Používatelia FireStick: Prečítajte si skôr, ako budete pokračovať

Vlády a poskytovatelia internetových služieb na celom svete monitorujú online aktivity svojich používateľov. Ak sa na vašej televíznej karte Fire TV zistí streamovanie obsahu chráneného autorskými právami, mohli by ste sa dostať do vážnych problémov. V súčasnosti je vaša adresa IP viditeľná pre všetkých. Dôrazne vám odporúčame, aby ste si vytvorili dobrú sieť FireStick VPN a skryli svoju identitu, aby sa zážitok zo sledovania filmu nezhoršil..

používam ExpressVPN čo je najrýchlejšia a najbezpečnejšia sieť VPN v tomto odvetví. Inštalácia na akékoľvek zariadenie vrátane Amazon Fire TV Stick je veľmi jednoduchá. Tiež prichádza s 30-dňovou zárukou vrátenia peňazí. Ak sa vám ich služby nepáčia, môžete vždy požiadať o vrátenie peňazí. ExpressVPN má tiež špeciálnu ponuku, kde môžete získajte 3 mesiace zadarmo a ušetrite 49% z ročného plánu.

Tu sú dôvody, prečo musíte neustále používať sieť VPN.


Čítať:
Ako nainštalovať a používať najlepšie VPN na Fire Stick

2. Titánová televízia

alternatívy terárijnej televízieTitánová televízia ľahko chytí druhé miesto medzi najlepšími alternatívami televízie Terrarium z niekoľkých dôvodov. Pre začiatočníkov je to klon Terrarium TV. Vyzerá a funguje presne ako Terrarium TV. Táto zábavná aplikácia má obrovský katalóg filmov a predstavení, vďaka ktorým je ideálnym výberom pre sledovanie fantázie. Čo ma ešte viac ohromuje, je to, že zhromažďuje kvalitné odkazy na web pre videá, ktoré chcete sledovať.

Titanium TV ponúka integráciu s Real Debrid. To znamená, že ak máte účet Real Debrid, získate ešte lepšie možnosti streamovania v plnom vysokom rozlíšení. Inštalácia Titanium TV je neuveriteľne ľahká inštalácia na FireStick. A ľahko sa používa. Či už ste použili Terrarium TV alebo akúkoľvek takúto aplikáciu, okolo Titanium TV sa dostanete za pár minút. Táto aplikácia je priateľská na diaľku a umožňuje plynulejšiu interakciu v zariadeniach FireStick, Fire TV, Fire TV Cube a dokonca aj v televízoroch Android TV.

Ako nainštalovať Titanium TV na FireStick

3. Televízia CyberFlix

alternatíva terárijnej televízieRovnako ako Titanium TV, aj CyberFlix TV je klonom ukončenej Terráriovej televízie. Pri porovnávaní sa nemalo na výber medzi televízormi Cyberflix a Titanium TV. Však som si všimol, mnohokrát, že Titanium TV priťahuje kvalitnejšie odkazy. Rozdiel je však iba príležitostný a nie nevyhnutne rozhodujúci pre výber jedného z druhého.

Televízia CyberFlix má obrovské úložisko videí na požiadanie, väčšinou filmov a televíznych relácií. Knižnica obsahu sa pravidelne aktualizuje, aby vyhovovala novým vydaniam. Rozhranie aplikácie je rovnaké ako televízory Terrarium s rovnakou sadou možností a položiek ponuky. Všetky úvahy, CyberFlix TV je vhodná náhrada za Terrarium TV.

Ako nainštalovať CyberFlix TV na FireStick

4. CatMouse APK

CatMouse je jednou z najpôsobivejších aplikácií na vyžiadanie, s ktorými som sa nedávno stretol v službe FireStick. Ako ste očakávali, táto aplikácia má rozsiahlu knižnicu filmov a televíznych relácií. Od najnovších epizód po nové filmové vydania vás CatMouse získa všetko. Čo je ešte lepšie, je to, že jeho knižnica sa neustále aktualizuje o nové epizódy a filmy.

Aplikácia tiež zaisťuje, že máte veľa kvalitných odkazov na streamovanie. Vyberte obsah, ktorý chcete sledovať, a usporiada niekoľko aktívnych tokov s rozlíšením až 1080p. CatMouse tiež umožňuje integráciu s Real Debrid. Vďaka tomu sa môžete liečiť aj pomocou kvalitnejších odkazov.

Vďaka prihláseniu do programu Trakt vám CatMouse umožňuje synchronizovať vaše streamingové aktivity na rôznych zariadeniach a platformách. Môžete tiež zmeniť predvolený prehrávač videa na ten, ktorý sa vám páči, ak nechcete zabudovaný prehrávač používať. Čo sa týka zváženia, CatMouse je jednou z najlepších alternatív televízie Terrarium.

Nainštalujte CatMouse na FireStick

5. Odomknite môj televízor

UnlockMyTV je ďalšie meno v streamingovom svete, ktoré sa stáva počutým. Keď píšem toto, aplikácia bola predstavená iba nedávno. Už sa však považuje za jednu z bežných aplikácií na požiadanie; v rovnakej lige ako Cinema HD APK, TeaTV, CyberFlix TV a ďalšie.

Vďaka rozsiahlej zbierke filmov a relácií sa nikdy nestratíte z možností zábavy. Ak ste buldozér, UnlockMyTV je perfektná aplikácia na streamovanie. Pokiaľ ide o kvalitu streamovania, táto aplikácia je porovnateľná s ostatnými najlepšími alternatívami Terária, ktoré máme na tomto zozname. Pre väčšinu filmov a epizód nájdete desiatky vysoko kvalitných streamov. Okrem toho sa môžete prihlásiť pomocou služby Real Debrid a získať prístup k najlepším odkazom na streamovanie na webe.

Prihlásenie do programu Trakt, možnosti zálohovania, žánrové filtre a veľa ďalších funkcií robí z UnlockMyTV životaschopný zábavný nástroj. Choďte do toho a skúste to.

Nainštalujte UnlockMyTV na FireStick

6. Kodi

Kodi je pravdepodobne najobľúbenejší prehrávač médií v okolí. Bol to najväčší uchádzač televízie Terrarium. Ale s tým, čo je preč, niet pochýb o tom, že Kodi sa objaví ako nesporný vodca v streamingovom svete.

alternatívy k teráriovej televíziiNa rozdiel od televízie Terrarium TV alebo akýchkoľvek iných aplikácií na streamovanie Android je spoločnosť Kodi zďaleka vystavená riziku vypnutia alebo zastavenia. Kodi sa nespolieha na jediného vývojára. Jedná sa o aplikáciu s otvoreným zdrojovým kódom a pre ňu môže vytvoriť doplnok pre streamovanie každý, kto má správne znalosti. Existujú stovky doplnkov videa pre spoločnosť Kodi, ktoré vám umožňujú sledovať relácie, filmy, šport, živú televíziu a podobne. Aj keď sa jeden vývojár rozhodne prerušiť svoj doplnok, ostatní budú pokračovať v poskytovaní služieb. Okrem toho neustále prichádzajú nové addony.

Takže aj keď Terrarium TV bude čoskoro minulosťou, Kodi má vždy budúcnosť. Všetko, čo musíte urobiť, je nainštalovať Kodi na FireStick alebo akékoľvek iné kompatibilné zariadenie a začať. Samozrejme, budete musieť získať doplnky Kodi na streamovanie filmov, relácií atď. Môžete tiež nainštalovať súbory Kodi, ktoré sú dodávané s niekoľkými predinštalovanými doplnkami. Ak ste Kodi ešte nepoužili, odporúčame vám skúsiť to. Už nikdy viac nebudete potrebovať žiadnu inú aplikáciu na streamovanie Android. Predtým, ako sa spýtate, Kodi je legálna aplikácia a je tiež uvedená v oficiálnom obchode Google Play.

Ako používať Kodi - Príručka pre začiatočníkov

7. TeaTV

TeaTV bol pravdepodobne prepustený približne v rovnakom čase ako Terrarium TV. Je však zrejmé, že Terrarium TV sa stala populárnejšou ako ona. Avšak TeaTV bola široko používaná aplikácia na streamovanie na platforme Android. Túto aplikáciu som použil pred chvíľou. Ale pretože som mal lepšie alternatívy v televízii Terrarium TV a Kodi, nenašiel som žiadny dôvod na jeho opätovné preskúmanie.

alternatívy terárijnej televízieKeď som počul, že Terrarium Tv odchádza, začal som hľadať možnosti a myslel som, že by bolo dobré dať TeaTV ďalšiu šancu. Nebol som sklamaný a to je to najmenšie, čo môžem povedať. TeaTV mala vždy pevnú knižnicu médií, ktorá ľahko konkurovala televízii Terrarium. Vtedy však nemalo najvzdialenejšie rozhranie a bolo pre mňa ťažké použiť ho na mojom FireStick. Tentokrát to však fungovalo lepšie ako predtým. Zdá sa, že vývojári TeaTV tvrdo pracovali na tom, aby bola aplikácia konkurencieschopnejšia.

Ak ste boli veľkým fanúšikom televízie Terrarium, môže vám chvíľu trvať, kým sa prispôsobíte tejto aplikácii. Ale verím, že ak na tom vývojári budú pokračovať, TeaTV by čoskoro mohla skončiť na mieste, ktoré Terrarium TV požadovalo tak dlho.

Ako nainštalovať TeaTV na FireStick

8. Morph TV

Najlepšie alternatívy terária tv pre firestickExistuje veľká šanca, že ste možno ešte nepočuli o Morph TV. Je to celkom nová aplikácia na streamovanie Android a narazila som na ňu len pred niekoľkými týždňami. Táto aplikácia sa mi páčila z rôznych dôvodov. Okrem slušnej mediálnej knižnice, ktorú ponúka Morph TV, som tiež ohromený kvalitou streamovateľných odkazov, ktoré táto aplikácia prinesie. Keďže Terrarium TV prestane fungovať, Morph TV je určite brankár.

Táto aplikácia na požiadanie obsahuje takmer všetko, čo som chcel sledovať. Môžete vysielať svoje obľúbené epizódy televíznych relácií alebo najnovšie filmy. Je vybavený všetkými populárnymi filmami a získava dokonca odkazy HD pre niektoré z nich.

Morph TV je aplikácia pre diaľkové ovládanie. To znamená, že ho môžete nainštalovať a používať aj na Amazon FireStick. Má tiež užívateľsky prívetivé rozhranie, ktoré vám umožní nájsť svoje obľúbené filmy a relácie v žiadnom momente. Navrhujem, aby ste to skúsili.

Ako nainštalovať Morph TV na FireStick

9. OneBox HD

OneBox HD už tiež existuje už nejaký čas. Na mobilných telefónoch s Androidom je však populárnejšia ako diaľkovo ovládané zariadenia, ako je Amazon FireStick. Dobrou správou však je, že OneBox HD je priateľský na diaľku a ponúka plynulú navigáciu a ovládanie na FireStick. Páči sa mi táto aplikácia. Páči sa mi obrovská knižnica filmov a televíznych programov, ktoré hostia. Páči sa mi tiež, že prehráva videá iba niekoľkými kliknutiami.

alternatíva terárijnej televízieOneBox HD ponúka rýchle dostupné dostupné efektívne odkazy. To tiež znamená, že vám nedáva veľa možností na výber. 1080 odkazy v plnom HD rozlíšení je ťažké nájsť. Všimol som si však, že takmer všetky odkazy, ktoré táto aplikácia získa, sú hrateľné. To je viac, ako by som mohol povedať pre televíziu Terrarium.

Aj keď táto aplikácia ponúka hladkú navigáciu pri skúmaní alebo hľadaní obsahu, ovládacie prvky vo videu sú frustrujúce. Nedovolí vám to s diaľkovým ovládaním pozastaviť / naplánovať, pretočiť dozadu alebo dopredu, kým nebudete prepínať myšou. To by mohlo byť pre mnohých zlomovým prvkom.

Skutočnosť, že modul OneBox HD má obrovskú zbierku obsahu, je ľahký a ľahko použiteľný a prehráva videá rýchlejšie ako ktorákoľvek iná aplikácia, stojí za to vyskúšať.

Ako nainštalovať OneBox HD na FireStick

10. TVZion

Toto je ďalšia aplikácia, na ktorú som sa nedávno narazil pri hľadaní aplikácií, ako je Terrarium TV. TVZion je pekne navrhnutá aplikácia pre filmy a televízne programy. K dispozícii je veľký katalóg s najkvalitnejším obsahom pre stovky hodín sledovania. Čo sa mi na televízii TVZion najviac páči, je to, že napriek načítaniu obsahu je pomerne nízka hmotnosť. Preto je na mojom FireStick a ďalších streamovacích zariadeniach jednoduché.

TVZion ponúka elegantné rozhranie bez problémov s rôznymi prvkami rozmiestnenými po celej obrazovke. Má v hornej časti samostatné karty pre televízne programy a filmy, ktoré vám umožňujú rýchlo vybrať, čo chcete sledovať. Namiesto toho, aby ste vyhľadávali kategórie hlboko, aplikácia ich umiestni priamo na hlavnú obrazovku, aby ste mohli rýchlo začať. V hornej časti je tiež možnosť vyhľadávania, ktorá vám umožní vyhľadať obsah pomocou kľúčových slov.

Aplikácia obmedzí prehrávanie na 500 hodín pri prvej inštalácii aplikácie. Inštaláciou určitých aplikácií z aplikácie prostredníctvom obchodu Google Play môžete získať ďalších 1 000 hodín. Je to trochu zložitejšie, pretože FireStick nepodporuje Play Store. Existuje však riešenie. Ak vám dôjdu hodiny, môžete aplikáciu odinštalovať a znova nainštalovať.

Ako nainštalovať TVZion na Fire Stick

Ako bezpečne používať alternatívy televízie Terárium

Teraz, keď máte namiesto Terárium TV niekoľko možností, chcel by som vás upozorniť, že všetko, čo online streamujete, je viditeľné pre vášho poskytovateľa internetových služieb a vládu. To znamená, že streamovanie obsahu chráneného autorskými právami (bezplatné filmy, televízne programy) by vás mohlo dostať do legálnych problémov.

Našťastie existuje spoľahlivý spôsob, ako zabrániť všetkým poskytovateľom streamovacích aktivít pred poskytovateľom internetových služieb a vládou. Potrebujete iba dobrú VPN. Sieť VPN vám pomôže obísť dohľad nad internetom, škrtenie poskytovateľa internetových služieb a geografické obmedzenia obsahu.

Ja osobne používam a odporúčam ExpressVPN, čo je najrýchlejšia a najbezpečnejšia sieť VPN. Inštalácia je tiež veľmi jednoduchá na Fire TV / Stick alebo na iné zariadenia, ako napríklad Windows PC, Mac, Android alebo iPhone.

Neodporujeme porušovanie autorských zákonov. Čo však ak skončíte neúmyselne streamovaním obsahu z nezákonného zdroja? Nie je vždy ľahké rozlíšiť rozdiel medzi legitímnym a nezákonným zdrojom.

Skôr ako začnete tieto aplikácie používať, pozrime sa, ako používať ExpressVPN na ochranu vašich streamovacích aktivít pred zvedavými očami..

Krok 1: Prihláste sa na odber ExpressVPN TU. Dodáva sa s 30-dňovou zárukou vrátenia peňazí. To znamená, že ho môžete voľne používať počas prvých 30 dní a ak nie ste spokojní s výkonom (čo je veľmi nepravdepodobné), môžete požiadať o plnú náhradu..

Krok 2: cvaknutie TU stiahnuť a nainštalovať aplikáciu ExpressVPN do svojho zariadenia.

Krok 3: Kliknutím na ikonu Napájanie sa pripojíte k serveru VPN. To je všetko. Vaše pripojenie je teraz zabezpečené pomocou najrýchlejšej a najlepšej VPN v odbore.

pripojiť expressvpn na oheň palicu

Likvidácia

Áno, je zlá správa, že Terrarium TV už nie je k dispozícii. Svet streamingu však s ďalšími možnosťami napreduje. Aj keď aplikácie, ktoré som uviedol vyššie, nemusia byť také dobré ako vaše obľúbené televízory Terrarium, zatiaľ však budeme musieť urobiť to najlepšie, čo máme. Som presvedčený, že čoskoro bude k dispozícii ďalšia aplikácia na streamovanie, ktorá zaujme najvyššie miesto, ktoré Terrarium TV dlho držala. A ako vášnivý používateľ spoločnosti Kodi a silný zástanca tejto aplikácie verím, že vám nikdy nevybijú možnosti na sledovanie obľúbeného obsahu. Ak viete nejaké ďalšie alternatívy k Terrarium TV, nezabudnite to uviesť v komentároch nižšie.

súvisiace:

Najlepšie alternatívy kina APK
Najlepšie alternatívy stránok Putlocker
Najlepšie alternatívy prezentácie
Najlepšie alternatívy spoločnosti Kodi

Max Eddy
Max Eddy Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me