Ako nainštalovať FreeFlix HQ na FireStick

>

V tejto príručke vám ukážem, ako nainštalovať ústredňu FreeFlix na FireStick. Prevediem vás krok za krokom procesom inštalácie a pomôžem vám načítať aplikáciu do vašej televízie Fire TV alebo Fire Stick.

FreeFlix HQ je bezplatná aplikácia na streamovanie obsahu, ktorá vám umožní sledovať filmy, televízne programy, Anime, živé televízne vysielanie a ďalšie. Aplikácia má pôsobivú knižnicu titulov, vrátane nových a starých. Nájdete tu aj najnovší vydaný film a nedávno vysielané epizódy populárnych televíznych relácií.

Čo sa mi na FreeFlix HQ najviac páči, je jeho rozhranie bez ozdôbok. Rozloženie aplikácie je navrhnuté tak, aby sa dokonale prispôsobilo veľkej obrazovke, napríklad TV, vďaka čomu je ideálnou aplikáciou pre FireStick alebo Android TV. Je to stopercentne prístupné na diaľku, a preto nikdy nebudete mať žiadne problémy s interakciou s aplikáciou pomocou diaľkového ovládača FireStick alebo iného vstupného zariadenia..

Pozor Používatelia FireStick: Prečítajte si skôr, ako budete pokračovať

Vlády a poskytovatelia internetových služieb na celom svete monitorujú online aktivity svojich používateľov. Ak sa na vašej televíznej karte Fire TV zistí streamovanie obsahu chráneného autorskými právami, môžete sa dostať do vážnych problémov. V súčasnosti je vaša adresa IP viditeľná pre všetkých. Dôrazne odporúčame, aby ste si vytvorili dobrú sieť FireStick VPN a skryli svoju identitu, aby sa zážitok zo sledovania filmu nezhoršil.

používam ExpressVPN čo je najrýchlejšia a najbezpečnejšia sieť VPN v tomto odvetví. Inštalácia na akékoľvek zariadenie vrátane Amazon Fire TV Stick je veľmi jednoduchá. Tiež prichádza s 30-dňovou zárukou vrátenia peňazí. Ak sa vám ich služby nepáčia, môžete vždy požiadať o vrátenie peňazí. ExpressVPN má tiež špeciálnu ponuku, kde môžete získajte 3 mesiace zadarmo a ušetrite 49% z ročného plánu.

Tu sú dôvody, prečo musíte neustále používať sieť VPN.


Čítať:
Ako nainštalovať VPN na Amazon FireStick

Ako nainštalovať FreeFlix HQ na Fire TV / Stick

: FreeFlix HQ už nie je spoľahlivou možnosťou streamovania. Môžete si prezrieť ďalšie aplikácie v našom zozname najlepších aplikácií pre FireStick

Naučte sa teraz, ako získať FreeFlix HQ na FireStick, aby ste mohli začať okamžite sledovať svoj obľúbený obsah! Celý proces inštalácie by nemal trvať dlhšie ako 5 minút.

Pripravte FireStick na inštaláciu aplikácií tretích strán

Prvá vec, ktorú chcete urobiť, je zaistiť, aby FireStick bol povolený na inštaláciu aplikácií tretích strán, ako je FreeFlix HQ. Toto musíte urobiť:

Krok 1: Prejdite na domácu obrazovku Fire TV Stick. Použite diaľkový ovládač a v hornej časti vyberte možnosť „Nastavenia“

ako nainštalovať freeflix na

Krok 2: Teraz choďte do toho a vyberte „Zariadenie“ v ponuke Nastavenia

nastavenia zariadenia v ohni

Krok 3: V ďalšom okne kliknite na položku Možnosti vývojára

možnosti vývojárov palíc

Krok 4: Ak je položka „Aplikácie z neznámych zdrojov“ vypnutá, kliknutím ju zapnite

povoliť neznáme zdroje v ohni

Krok 5: Keď sa zobrazí nasledujúca výzva / upozornenie, pokračujte a kliknite na položku Zapnúť. FreeFlixHQ je bezpečný a nepoškodí vaše zariadenie FireStick
  ako nainštalovať freeflix

Kroky na inštaláciu ústredne FreeFlix na FireStick

Teraz budeme sťahovať a inštalovať aplikáciu FreeFlix HQ na FireStick pomocou aplikácie Downloader. Downloader je najobľúbenejšou aplikáciou na bočné načítanie súborov APK tretích strán na serveri FireStick.

Ak ste tak ešte neurobili, pokračujte v inštalácii aplikácie kliknutím na odkaz vyššie. Ak nemôžete nájsť aplikáciu Downloader v obchode s aplikáciami, možno budete musieť zmeniť nastavenie regiónu v nastaveniach účtu Amazon.

Po nainštalovaní programu Downloader ho spustite a postupujte podľa nasledujúcich pokynov:

Krok 1: Na domovskej obrazovke aplikácie Downloader kliknite na položku Nastavenia na ľavom bočnom paneli a vyberte položku Povoliť JavaScript.

sideload freeflix hq na firestick

Krok 2: Kliknite na možnosť „Povoliť JavaScript“ a zobrazí sa nasledujúca varovná správa.

Pokračujte kliknutím na „Áno“ (po stiahnutí súboru APK ho môžete zakázať a v prípade potreby ho povoliť)

stiahnuť freeflix apk na oheň tv palicu

Krok 3: Teraz choďte do toho a kliknite na ikonu Domov možnosť vľavo hore. Použite diaľkový ovládač a presuňte kurzor na pole URL vpravo a kliknite do neho.

Ako nainštalovať FreeFlix HQ na FireStick

Krok 4: Keď sa zobrazí klávesnica na obrazovke, napíšte https://www.firesticktricks.com/ffhq

Po dokončení stlačte tlačidlo „Go“ (môžete tiež stlačiť tlačidlo Play na diaľkovom ovládači)

freeflix hq na firestick

Krok 5: FreeFlix HQ APK sa teraz stiahne na FireStick. Nech to skončí.

Krok 6: Po dokončení sťahovania program Downloader automaticky spustí proces inštalácie. Keď sa zobrazí táto výzva, choďte do toho a prejdite nadol na spodok a vyberte tlačidlo „Ďalej“.

Zdarma FreeFlix HQ aplikácia pre firestick

Krok 7: V okamihu, keď sa posuniete nadol, sa tlačidlo „Ďalej“ zmení na tlačidlo „Inštalovať“. Pokračujte kliknutím na tlačidlo Inštalovať

ako sa dostať freeflix hq na firestick

Krok 8: Po nainštalovaní FreeFlixHQ na FireStick sa zobrazí upozornenie „Aplikácia nainštalovaná“. Ak chcete aplikáciu spustiť priamo z tejto výzvy, kliknite na tlačidlo Otvoriť. Kliknutím na tlačidlo Hotovo prejdete späť do aplikácie Downloader.

Budeme kliknúť na „Hotovo“, pretože ešte treba urobiť jednu vec

freeflix hq na firestick

Krok 9: To je to, čo uvidíte ďalej. Pokračujte a kliknite na príkaz Odstrániť, pretože súbor APK FreeFlixHQ už nepotrebujete. Nechcete, aby to zaberalo zbytočný priestor na obmedzenom úložisku

nainštalovať freeflix hq na firestick

Krok 10: Akciu potvrďte opätovným kliknutím na tlačidlo Odstrániť

Teraz choďte do toho a otvorte aplikáciu FreeFlixHQ na FireStick z vašich ‘aplikácií & Sekcia Kanály.

Ako vidíte, ikona aplikácie sa nachádza v dolnej časti zoznamu. Môžete ho presunúť do horného riadku tak, aby sa objavil na domovskej obrazovke FireStick. Vyberte ikonu aplikácie a podržte stlačené tlačidlo „Vybrať“ na diaľkovom ovládači. Teraz pomocou smerových tlačidiel na diaľkovom ovládači presuňte ikonu na požadované miesto v hornom riadku.

ako sa dostať freeflix hq na amazon firestick

Ako používať FreeFlix HQ na FireStick

Predtým, ako začnete streamovať s ústredňou FreeFlix, chcel by som vám povedať, že všetko, čo na webe robíme, je možné vysledovať a vystopovať späť k nám, dokonca aj v rámci našich online streamingových aktivít. Mnoho ľudí dostalo od úradov právne oznámenia o sledovaní bezplatného obsahu online prostredníctvom aplikácií, ako je napríklad FreeFlix HQ.

Použitím služby VPN sa môžete vyhnúť takýmto právnym problémom. VPN šifruje vaše online aktivity a maskuje ich pred každým, kto by ich sledoval, vrátane vašej vlády a poskytovateľa internetových služieb.

Neodsudzujem porušenie autorských zákonov. Som však silným zástancom súkromia. VPN zabezpečuje súkromie.

Ja osobne používam a odporúčam ExpressVPN service. ExpressVPN sa ukázal byť najrýchlejším VPN časom a znovu a jeho spoľahlivosť je nespochybniteľná. Funguje na FireStick a na mnohých ďalších platformách vrátane Android, Windows, iOS a ďalších. 

Tu je návod, ako začať používať ExpressVPN na vašom FireStick a chrániť vaše streamovacie aktivity pred zvedavými očami.

Krok 1: Prihláste sa na odber ExpressVPN TU. Dodáva sa s 30-dňovou zárukou vrátenia peňazí. To znamená, že ho môžete voľne používať počas prvých 30 dní a ak nie ste spokojní s výkonom (čo je veľmi nepravdepodobné), môžete požiadať o plnú náhradu..

Krok 2: Zapnite televízor Fire / Stick a choďte na možnosť „Hľadať“ úplne vľavo. Teraz do vyhľadávacieho panela zadajte výraz „Expressvpn“ (bez úvodzoviek) a pri zobrazení vo výsledkoch vyhľadávania vyberte položku ExpressVPN.

ako nainštalovať teráriu tv na požiarnej televízii

Krok 3: Kliknutím na „Stiahnuť“ nainštalujete aplikáciu ExpressVPN pre Fire TV / Stick.

terárium tv na ohnisko

Krok 4: Otvorte aplikáciu a zadajte svoje prihlasovacie údaje, ktoré ste vytvorili pri nákupe predplatného ExpressVPN. Kliknite na položku Prihlásiť sa

ako sa dostať expressvpn na oheň tv palicu

Krok 5: Kliknutím na ikonu Napájanie sa pripojíte k serveru VPN. To je všetko. Vaše pripojenie je teraz zabezpečené pomocou najrýchlejšej a najlepšej VPN pre FireStick.

pripojiť expressvpn na oheň palicu

Môžete si tiež prečítať podrobnejšie informácie o používaní ExpressVPN s Fire TV / Stick.

Za predpokladu, že používate sieť VPN a vaše aktivity sú súkromné, pozrime sa, ako používať FreeFlix HQ v službe Fire TV / Stick..

FreeFlixHQ je celkom jednoduchá aplikácia. Na začiatok stačí otvoriť aplikáciu a vybrať titul, ktorý chcete streamovať.

V predvolenom nastavení je na domovskej obrazovke aplikácie uvedená položka Filmy. Môžete kliknúť na ponuku hamburger v ľavom hornom rohu a z rozbaľovacej ponuky vybrať jednu z ďalších možností.

Ak chcete namiesto toho sledovať televízne programy, kliknite na ponuku hamburger a v rozbaľovacej ponuke vyberte položku Televízne relácie. Anime, Kreslené filmy, Živá televízia, Zápas sú niektoré z ďalších možností.

Rovnako ako všetky ostatné aplikácie na bezplatné streamovanie obsahu, všetky servery ústredne FreeFlix nefungujú stále. Dobrá vec je, že aplikácia vám umožňuje ľahko meniť servery.

Kliknite na ikonu filtra v pravom hornom rohu (ikona, ktorá vyzerá ako zúženie) a zobrazí sa nasledujúce kontextové okno..

Ako nainštalovať freeflix hq

V hornej časti nájdete sekciu „Zmeniť server“ so zoznamom serverov. Ak jeden server nefunguje, vyberte iný.

ako používať freeflix hq na firestick

Po kliknutí na ikonu Filter na domovskej obrazovke FreeFlixHQ sa pod zoznamom serverov zobrazí aj tlačidlo „Stav serverov“. Kliknite na tlačidlo a uvidíte stav serverov vo forme stĺpcov.

Čím viac je lišta predstavujúca server naplnená červenou, tým bude lepšia. Ako vidíte na obrázku nižšie, servery S3, S4, S8 a S9 sú všetky červené. To znamená, že tieto servery ponúknu lepšie toky údajov.

Servery S1 až S5 sú určené pre filmy a S6 až S10 pre televízne programy.

freeflix hq servery

Môžem použiť externý prehrávač médií?

Áno môžeš! Aj keď FreeFlixHQ prichádza so vstavaným prehrávačom médií, môžete použiť externý prehrávač médií podľa vášho výberu, napríklad VLC alebo MX Player.

Všimol som si, že MX Player zvyčajne pracuje lepšie pri streamovacích aplikáciách. MX Player môžete nainštalovať v priebehu niekoľkých minút.

Ak chcete zmeniť prehrávač médií, kliknite na ponuku hamburger v ľavom hornom rohu obrazovky a z rozbaľovacej ponuky kliknite na položku Nastavenia. Teraz prejdite nadol na možnosť „Použiť externý prehrávač videa“ a kliknite naň.

prehrávač médií pre freeflix hq

Zobrazí sa zoznam možností. Vyberte požadovaný prehrávač, ktorý chcete použiť ako predvolený prehrávač pre FireFlix HQ na FireStick (kliknutím na MX Player alebo „Vybrať z mojich aplikácií“ vyberte jeden z prehrávačov videa nainštalovaných na vašom zariadení)

ako nainštalovať externý prehrávač médií pre freeflix hq

Môžem získať FreeFlix HQ bez reklám?

Áno môžeš! 

Pri používaní FreeFlixHQ si všimnete niekoľko prerušení reklamy. Aplikácia je podporovaná reklamou a vývojári tak môžu držať krok so svojimi režijnými a inými nákladmi.

Môžete však mať zážitok bez reklám uskutočnením platby prostredníctvom služby PayPal a zakúpením verzie bez reklám za 10 dolárov.

Kliknite na ponuku Hamburger v ľavom hornom rohu obrazovky aplikácie a potom kliknite na položku „Nastavenia“. Posuňte zobrazenie úplne nadol a kliknite na možnosť Odstrániť reklamy (PayPal).

Postupujte podľa pokynov a pomocou PayPal darujte 10 dolárov.

ako nainštalovať freeflix hq na

Záverečné myšlienky 

FreeFlixHQ je skôr bezstarostná aplikácia a keďže som online nadšencom, veľmi som si ho užil. Nehovorím, že aplikácia je dokonalá, pretože neexistuje dokonalá aplikácia. Keďže sa však práca dobre darí a zvyčajne bez problémov, rozrástla som sa na ňu. Je pravda, že niektoré servery nefungujú a to nás vedie k názoru, že aplikácia nie je dobrá. To sa dá ľahko napraviť výberom správneho servera. Stačí skontrolovať stav servera, ako som už ukázal vyššie, a vybrať ten najsilnejší. Po vyskúšaní a testovaní desiatok aplikácií na bezplatné streamovanie by som mohol povedať, že aj keď FreeFlixHQ nie je najlepší, je lepší ako ten najlepší. Choďte do toho a skúste to.

súvisiace:

Ako nainštalovať Cinema HD na FireStick
Ako nainštalovať BeeTV na FireStick
Ako nainštalovať Morph TV APK
Ako nainštalovať Popcorn Time APK

Kliknite sem, aby ste dostali tajné triky na rezanie káblov priamo do vašej doručenej pošty.

Max Eddy
Max Eddy Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me