Ako nainštalovať TVZion na Fire TV / Stick

>

V tejto príručke vás prevediem inštalačnou príručkou spoločnosti TVZion na serveri FireStick. Metóda uvedená v tejto príručke funguje aj na Fire Stick 4K, Fire TV a Fire TV Cube.

TVZion je jednou z novších aplikácií na požiadanie pre Android, ktorá vám umožní sledovať bezplatné médiá vrátane obľúbených filmov a televíznych relácií. Táto aplikácia vám ponúka jednoduché a neuveriteľne ľahko použiteľné rozhranie. TVZion je stopercentne priateľský na diaľku, čo z neho robí skvelú voľbu pre vaše zariadenie FireStick. Aplikácia má rozsiahlu knižnicu obsahu, ktorá vám ponúka stovky hodín bezplatnej zábavy.

Na rozdiel od mnohých iných aplikácií na požiadanie vám TVZion umožňuje začať streamovať jediným kliknutím. Zvyčajne nezobrazuje zoznam odkazov, z ktorých si môžete vybrať. Namiesto toho vyberie najzdravší odkaz a okamžite začne prehrávať obsah.

Od ukončenia poskytovania služieb neustále hľadám najlepšie alternatívy televízie Terrarium. Som rád, že som našiel niekoľko dobrých možností. Spoločnosť TVZion sa rozhodne chystá na môj zoznam aplikácií s najlepším streamovaním.

TVZion nie je len pre FireStick, ale aj pre ďalšie zariadenia Android TV, ako sú Android TV a Android TV boxy. Môžete ho tiež použiť na smartfónoch a tabletoch s Androidom. Ak máte emulátor Android, túto aplikáciu môžete nainštalovať aj do počítačov so systémom Windows a Mac.

Pozor Používatelia FireStick: Prečítajte si skôr, ako budete pokračovať

Vlády a poskytovatelia internetových služieb na celom svete monitorujú online aktivity svojich používateľov. Ak sa na vašej televíznej karte Fire TV zistí streamovanie obsahu chráneného autorskými právami, mohli by ste sa dostať do vážnych problémov. V súčasnosti je vaša adresa IP viditeľná pre všetkých. Dôrazne vám odporúčame, aby ste si vytvorili dobrú sieť FireStick VPN a skryli svoju identitu, aby sa zážitok zo sledovania filmu nezhoršil..

používam ExpressVPN čo je najrýchlejšia a najbezpečnejšia sieť VPN v tomto odvetví. Inštalácia na akékoľvek zariadenie vrátane Amazon Fire TV Stick je veľmi jednoduchá. Tiež prichádza s 30-dňovou zárukou vrátenia peňazí. Ak sa vám ich služby nepáčia, môžete vždy požiadať o vrátenie peňazí. ExpressVPN má tiež špeciálnu ponuku, kde môžete získajte 3 mesiace zadarmo a ušetrite 49% z ročného plánu.

Tu sú dôvody, prečo musíte neustále používať sieť VPN.


Tip:
Naučte sa, ako nainštalovať a používať VPN na Fire TV Stick

TVZion on FireStick: Kroky inštalácie

FireStick vám umožňuje sťahovať a inštalovať aplikácie tretích strán, ako je TVZion. Z tohto dôvodu musíte zmeniť jedno nastavenie zabezpečenia. Aplikácie ako TVZion sa považujú za „tretie strany“, pretože nepochádzajú z obchodu Amazon.

Toto je nastavenie, ktoré musíte zmeniť:

1. Zapnite zariadenie FireStick alebo Fire TV a z domovskej obrazovky prejdite na panel ponuky hore a vyberte položku nastavenie

ako nainštalovať TVZion na

2. Z možností v Nastaveniach kliknite na Moja požiarna televízia alebo Zariadenie

Ako nainštalovať TVZion na Fire TV / Stick

3. Ďalej otvorte Možnosti vývojára

ohnivá palica tvzion

4. Teraz skontrolujte, či Aplikácie z neznámych zdrojov je zapnutá (ON) alebo deaktivovaná (OFF). Ak je zakázaná, kliknite na ňu a zapnite ju

povoliť aplikácie z neznámych zdrojov v ohni

5. Keď sa zobrazí nasledujúca správa, pokračujte a kliknite na tlačidlo Zapnúť

tvzion na firestick

Týmto nastavíte svoj FireStick na inštaláciu aplikácií tretích strán, ako je TVZion.

Teraz vás prevediem krok za krokom inštaláciou TVZion na FireStick. Toto je potrebné urobiť:

6. Prvú vec, ktorú musíte urobiť, je nainštalovať aplikáciu, ktorá uľahčí načítanie aplikácií tretích strán na server FireStick. Takúto aplikáciu potrebujete, pretože nemôžete sťahovať súbory APK priamo cez webový prehľadávač na FireStick.

Odporúčam aplikáciu Downloader, najlepšiu aplikáciu na ukladanie údajov pre aplikáciu FireStick, s ktorou som sa stretol.

Dalo by sa ľahko stiahnuť z Amazon Store. Jednoducho otvorte na domovskej obrazovke funkciu Hľadať FireStick a vyhľadajte aplikáciu Downloader. Ak budete postupovať podľa pokynov na obrazovke, budete mať aplikáciu Downloader okamžite.

Po nainštalovaní aplikácie Downloader postupujte podľa nasledujúcich krokov:

7. Pokračujte a spustite aplikáciu Downloader. Kliknite na ikonu Domov na ľavom bočnom paneli tejto aplikácie. Vpravo kliknite na pole URL, do ktorého sa zadá zdrojová adresa URL

stiahnuť tvzion apk na firestick

8. Teraz pomocou klávesnice na obrazovke a diaľkového ovládača FireStick zadajte nasledujúcu adresu URL a kliknite na tlačidlo GO: https://www.firesticktricks.com/tvz

tvzion firestick

9. Aplikácia na stiahnutie sa okamžite začne pripájať k serveru, na ktorý odkazuje adresa URL. Po vytvorení pripojenia začne aplikácia sťahovať súbor APK TVZion na server FireStick. Počkajte na dokončenie sťahovania

Ako nainštalovať TVZion na Fire TV / Stick

10. V okamihu stiahnutia súboru APK program Downloader okamžite inicializuje inštaláciu spustením súboru. Nasleduje okno, ktoré uvidíte ďalej.

cvaknutie Inštalácia

ako nainštalovať tvzion na oheň tv stick

11. Teraz jednoducho počkajte na dokončenie inštalácie. Nemalo by to trvať dlhšie ako minútu

inštalácia tvzion na firestick

12. Po nainštalovaní aplikácie TVZion do systému FireStick sa zobrazí upozornenie so správou Aplikácia je nainštalovaná.  Otvorené pomocou tlačidla vpravo dole sa okamžite spustí aplikácia TVZion. Ale zatiaľ to nechceme robiť.

cvaknutie hotový

ako získať TVZion na ohni

13. Teraz ste späť do rozhrania aplikácie Downloader. Musíte vidieť nasledujúcu výzvu. cvaknutie delete

Dôvod, prečo chcem, aby ste zmazali APK TVZion, je ten, že uvoľní miesto na obmedzenom úložisku zariadenia. Po nainštalovaní aplikácie APK sa táto už nevyžaduje.

Ako pridať TVZion na Amazon oheň tv stick

14. cvaknutie delete znova, aby ste nakoniec odstránili súbor APK TVZion na serveri FireStick

odstrániť TVZion apk

To je skoro všetko, čo musíte urobiť. Úspešne ste nainštalovali TVZion na FireStick.

TVZion on FireStick: Stručný prehľad

Teraz viete, ako nainštalovať TVZion na vaše zariadenie FireStick. Pozrime sa na to.

Prvá vec, ktorú chcete urobiť, je otvorenie aplikácie. Keďže ste aplikáciu práve nainštalovali, pravdepodobne sa nezobrazí na vašej domovskej obrazovke FireStick. Takto získate prístup k aplikácii:

 • Podržte stlačené Domov na diaľkovom ovládači FireStick na niekoľko sekúnd, až kým neuvidíte nové vyskakovacie okno
 • cvaknutie aplikácie v tomto novom okne
 • Zobrazí sa zoznam všetkých nainštalovaných aplikácií. Prejdite na koniec zoznamu a tam nájdete aplikáciu TVZion.

Skôr ako budeme pokračovať, dovoľte mi tiež rýchlo povedať, ako presunúť TVZion na domovskú obrazovku FireStick:

 • Vyberte ikonu aplikácie TVZion
 • Stlačte kláves Ponuka na diaľkovom ovládači Amazon FireStick
 • V pravej dolnej časti obrazovky sa objaví nová ponuka
 • cvaknutie sťahovať
 • Teraz premiestnite ikonu a umiestnite ju do jedného z horných dvoch riadkov

Pozrime sa teraz na túto aplikáciu.

Pri prvom spustení aplikácie TVZion je tu kontextové okno, s ktorým ste vítaní. Kontextové okno hovorí, že spoločnosť TVZion je bez reklám a povzbudzuje vás k poskytovaniu darov. Ak chcete darovať, kliknite na položku Darovať. Ak chcete prejsť do rozhrania aplikácie TVZion, kliknite na tlačidlo OK.

 Možnosť Darovať nájdete aj v hlavnej ponuke neskôr.

ako používať TVZion apk na oheň palicu

Ako vyzerá domovská obrazovka TVZion na FireStick. Ako vidíte, v hornej časti televízora sú dve karty & Filmy. Karta TV je predvolene vybraná.

Kategórie sú vľavo a zobrazené relácie v kategórii vpravo. To isté platí pre filmy. Ak hľadáte niečo konkrétne, môžete kliknúť na možnosť Hľadať v pravom hornom rohu.

Po kliknutí na ponuku v ľavom hornom rohu sa zobrazia nasledujúce možnosti. Ako som vám už povedal, existuje možnosť darovania. Má tiež domovskú možnosť TVZion a TV & Možnosť Filmy spolu so Zoznamom sledovania.

tvzion app na firestick

Kliknite na ikonu nastavenie V ponuke sa zobrazia nasledujúce možnosti. Aj keď je TVZion bezplatnou aplikáciou, obmedzuje počiatočný čas prehrávania na 500 hodín. Kliknutím na túto možnosť môžete pridať viac času prehrávania Pridajte viac času na prehrávanie. 

Všimol som si však, že doba pridania ďalšieho prehrávania na FireStick naozaj nefunguje. Je to pre používateľov systému Android, ktorí majú prístup do Obchodu Google Play.

Počiatočných pridelených 500 hodín je v skutočnosti veľa času na prezeranie. Môžem pozerať 250 filmov po 2 hodinách. Môžem sledovať 600, 50-minútové epizódy. Trvá mi niekoľko mesiacov, kým vyčerpám 500 hodín. Ak vám však dôjde čas prehrávania, aplikáciu môžete odinštalovať a znova nainštalovať.

Ak chcete získať viac hodín prehrávania, môžete tiež darovať pomocou Amazon Card alebo bitcoinov.

Nastavenia súboru tvzion apk v piatok

Likvidácia

To je asi všetko, čo potrebujete vedieť o TVZion na FireStick. Stačí nainštalovať aplikáciu a začať sledovať svoj obľúbený obsah. TVZion APK je ľahký a inštalácia trvá iba pár minút. Malá veľkosť navyše zabezpečuje, že aplikácia je na vašom zariadení jednoduchá. Pokračujte a vyskúšajte túto aplikáciu.

súvisiace:

 • Ako nainštalovať Cinema APK
 • Ako nainštalovať Kodi
 • Ako nainštalovať Morph TV APK
 • Ako nainštalovať Solex TV
 • Ako nainštalovať Theater Plus APK

Max Eddy
Max Eddy Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me