Ako Sideload aplikácie na FireStick s App

>

V tomto článku sa dozvieme takmer všetko o aplikácii Downloader pre FireStick. Je to jedna z najlepších aplikácií pre FireStick, ktorá je už spustená na niekoľkých miliónoch zariadeniach a stala sa nevyhnutnou pre postranné aplikácie na FireStick. To je dôvod, prečo si zaslúži viac ako len podsekciu - zasadenú do iných zápisov ako malú časť - striekať pozornosť. Začíname krátkym úvodom do aplikácie (ako keby to bolo potrebné), nasledovali kroky na jej inštaláciu a potom, ako naložiť aplikácie pomocou tejto aplikácie. Nakoniec tiež zistíme, ako nainštalovať aplikáciu Downloader na tie zariadenia FireStick, v ktorých nie je k dispozícii v obchode Amazon. Pokračujte v čítaní!

Časť I: Čo je aplikácia Downloader pre FireStick?

Ako už názov napovedá, Downloader by AFTVnews je aplikácia, ktorá vám umožňuje sťahovať súbory z webu na vaše zariadenia Fire Stick a Fire TV. Ak máte adresu URL smerujúcu na súbor na internete, môžete túto adresu URL zadať a súbory stiahnuť priamo bez toho, aby ste museli otvárať akúkoľvek webovú stránku. Táto aplikácia má tiež zabudovaný prehliadač, pomocou ktorého môžete sťahovať súbory z webových stránok alebo webových stránok. Prehliadač môžete tiež použiť na surfovanie po internete, ako by ste to urobili s akýmkoľvek iným webovým prehliadačom. Umožňuje vám pridať obľúbené položky aj do záložiek.

ako sideload aplikácie na firestick

Aplikácia Downloader síce môže stiahnuť ľubovoľný súbor, ale najčastejšie sa používa na sťahovanie a načítanie súborov APK do aplikácií tretích strán, ktoré nenájdete v obchode Amazon. Po stiahnutí súboru APK program Downloader spustí inštaláciu automaticky z aplikácie. Nemusíte ukončiť aplikáciu a nájsť súbor APK pomocou správcu súborov. Po nainštalovaní súboru APK vám tiež získate možnosť odstrániť súbor APK z aplikácie a uvoľniť tak miesto na zariadení. Jednoducho povedané, program Downloader vám uľahčí načítanie z boku.

Aplikácia umožňuje navigáciu a interakciu s rozhraním pomocou diaľkového ovládača FireStick, čím eliminuje potrebu pripojenia klávesnice alebo myši. Rozhranie je intuitívne, šité na mieru pre diaľkové ovládanie zariadenia umožňuje ľahkú navigáciu a používanie. Nezaberie čas si zvyknúť na rozhranie aplikácie Downloader.

Downloader je odľahčená aplikácia s veľkosťou nepresahujúcou 2 MB (na základe najnovšej verzie dostupnej v čase písania tohto článku). Nezaberie ani veľa obmedzeného priestoru na zariadení ani zdroje..

Downloader je úplne zadarmo stiahnuť a používať. Nebudete naraziť na žiadne skryté nákupy v aplikácii. To, čo robí aplikáciu Downloader ešte neuveriteľnejšou, je skutočnosť, že napriek tomu, že je táto funkcia bohatá, neobsahuje reklamy. Môžete očakávať hladký a plynulý zážitok.

Downloader samozrejme podporuje darovanie. Dary sú však voliteľné. Darcovstvo alebo nezmení funkčnosť aplikácie, funkcie alebo skúsenosti. Aplikáciu sa mi páči a často ju používam. Preto som ako gesto dobrej vôle prispel svojím dielom. Je to úplne vaša voľba!

Predtým, ako sa dostaneme k doplnkovým aplikáciám na FireStick, najprv si prečítajte, ako získať aplikáciu Downloader na svoju Fire TV Stick.

Prečítajte si tiež: Ako útek z väzenia FireStick

Časť II: Ako nainštalovať aplikáciu Downloader na FireStick

Aplikácia na stiahnutie je oficiálne dostupná v obchode Amazon. Nemusíte ho bočné načítavať do svojho zariadenia. Postup inštalácie aplikácie:

# 1. Ak tam už nie ste, prejdite na domovskú obrazovku Fire TV / Stick

# 2. Použite svoj diaľkový ovládač na navigáciu na Ikona vyhľadávania na paneli s ponukou v hornej časti obrazovky. Ikona vyhľadávania nájdete úplne vľavo

# 3. Teraz napíšte „Downloader“ (samozrejme bez úvodzoviek) pomocou klávesnice na obrazovke (pomocou diaľkového ovládača prejdite na písmená).

aplikácia na sťahovanie

# 4. Mali by ste vidieť návrhy aplikácií v zozname, ktorý sa zobrazí pri začatí písania. Keď sa v zozname zobrazí položka Downloader, vyberte ju a otvorte ju

# 5. Teraz by sa v časti APPS mala zobraziť položka Downloader & Sekcia HRY. Choďte do toho a kliknite naň

# 6. Kliknutím na tlačidlo „Získať“ aplikáciu stiahnite a nainštalujte. Aplikáciu by ste mali mať najneskôr za pár minút

nainštalovať downloader požiarne tv kľúč

Po nainštalovaní aplikácie sa znova zobrazí v aplikáciách & Hry a pravdepodobne na ploche medzi nedávno nainštalovanými aplikáciami.

Ako Sideload aplikácie na Fire TV / Stick pomocou

Po nainštalovaní aplikácie vám ukážem, že si môžete do niekoľkých minút stiahnuť aplikácie na vašom televízore Fire alebo FireStick. Predtým však uvádzam niekoľko doplnkov, ktoré vám uľahčia život.

Kde nájdem ikonu aplikácie?

Aplikácia Downloader sa môže alebo nemusí zobraziť na domovskej obrazovke. Vždy môžete prejsť na zoznam aplikácií a odtiaľ aplikáciu otvoriť. Aplikácia na domácej obrazovke je však pohodlnejšia. Túto aplikáciu musím používať často a chcel by som to urobiť iba niekoľkými kliknutiami.

Ak sa aplikácia nenachádza na domovskej obrazovke, môžete ju tam presunúť:

 • Stlačte a podržte tlačidlo Domov na diaľkovom ovládači FireStick, kým sa nezobrazí ponuka
 • V ponuke otvorte položku „Aplikácie“
 • Teraz by ste mali vidieť zoznam všetkých nainštalovaných aplikácií
 • Ikony nedávno nainštalovaných aplikácií sú na spodku. Podržte stlačené tlačidlo „Dole“ na diaľkovom ovládaní a posúvajte sa úplne nadol
 • Vyberte aplikáciu „Downloader“
 • Teraz stlačte tlačidlo Možnosti na diaľkovom ovládači a keď sa v pravom dolnom rohu objaví ponuka, vyberte možnosť „Presunúť“.
 • Na diaľkovom ovládaní stlačte kláves „Hore“ a potiahnite ikonu Downloader úplne do horného riadku
 • Stlačením tlačidla „Vybrať“ na diaľkovom ovládači ikonu uvoľníte, keď vyberiete požadovanú pozíciu pre aplikáciu
 • Teraz sa môžete vrátiť na domovskú obrazovku. Aplikácia Downloader je tu!

Začíname s programom Downloader - povoľte JavaScript

Pri prvom otvorení aplikácie sa môže zobraziť kontextové okno „Aktualizovať poznámky pre aplikáciu Downloader“. Pokračujte a prečítajte si ho, ak chcete, alebo pokračujte kliknutím na „OK“.

Predtým, ako začneme s programom Downloader, je tu jedna malá vylepšená aplikácia, ktorú by som vám navrhol urobiť - povoliť JavaScript. Ak táto možnosť zostane nezačiarknutá, niektoré webové stránky sa v aplikácii Downloader nebudú sťahovať správne.

Skontrolujte tiež: Najlepšie VPN pre FireStick

Takto môžete povoliť JavaScript:

# 1. Otvorte aplikáciu Downloader

# 2. Na ľavom bočnom paneli by sa mala zobraziť možnosť „Nastavenia“; vyberte to

nastavenia sťahovača požiarov

# 3. V nastaveniach začiarknite políčko vedľa položky Povoliť JavaScript.

ako povoliť javascript v downloaderi

# 4. Keď sa zobrazí varovná správa, kliknite na „Áno“. Opäť sa nemusíte báť varovania. Túto možnosť vždy nechávam začiarknutú a nikdy som nemal žiadne problémy. Väčšina prehliadačov v skutočnosti ponecháva JavaScript v predvolenom nastavení povolený

povoliť javascriptový sťahovač súborov

Použitie aplikácie Downloader na načítanie aplikácií v systéme FireStick - konečne!

Nakoniec sa dostávame k bodu, v ktorom vidíme, ako aplikácia Downloader pomáha sťahovať súbory APK a bočné načítanie aplikácií na Fire TV Stick. Je to jednoduché a priame.

Najprv sa naučíme sťahovať súbory z priamej adresy URL. Potom sa naučíme, ako stiahnuť súbor z webovej stránky.

Sideload / Install APKs na FireStick s Direct URL

Najprv použite možnosť „Domov“, ktorá nám umožňuje priamo sťahovať súbory pomocou adries URL smerujúcich na tieto súbory.

# 1. Na ľavom bočnom paneli kliknite na položku „Domov“. Táto možnosť je umiestnená priamo na vrchu.

# 2. Vpravo uvidíte v poli URL blikajúci kurzor. Stlačením tlačidla „Vybrať“ na diaľkovom ovládači zvýraznite pole. Zobrazí sa klávesnica na obrazovke. Ak je pole s adresou URL už obsadené, najprv ho vymažte.

sťahovák palíc

# 3. Teraz jednoducho zadajte URL súboru a stlačte Go na klávesnici na obrazovke (nezabudnite, že URL musí smerovať priamo na súbor uložený na serveri a nie na webovú stránku. Máme nasledujúcu časť na stiahnutie súborov z webu).

# 4. Sťahovanie sa automaticky spustí. Po stiahnutí súboru, ak ide o súbor APK, kliknite na tlačidlo „Inštalovať“ v dolnej časti.

nainštalujte kodi na firestick

# 5. Spustí sa inštalácia aplikácie. Po nainštalovaní aplikácie sa zobrazí hlásenie s potvrdením stavu. V dolnej časti uvidíte aj dve tlačidlá - Hotovo & Otvorené.

# 6. Ak chcete nainštalovanú aplikáciu otvoriť neskôr, vyberte možnosť Hotovo. Kliknutím na „Otvoriť“ aplikáciu otvoríte okamžite.

# 7. Keď kliknete na „Hotovo“, v rozhraní aplikácie Downloader sa zobrazí kontextové okno. Stlačením tlačidla „Odstrániť“ odstránite súbor APK z úložiska. Už to viac nepotrebujete. Takto môžete odstrániť súbor APK zvnútra aplikácie Downloader bez toho, aby ste museli používať správcu súborov.

# 8. Ak chcete potvrdiť, že bol súbor odstránený, vyberte z možností vľavo možnosť „Súbory“. Súbor, ktorý ste práve odstránili, sa tu nezobrazí. Ak nemáte žiadne súbory, v tejto časti sa zobrazí text „V priečinku sťahovania sa nenašli žiadne súbory“.

Stiahnite si súbory / inštalujte súbory APK z webových stránok

Možno nemáte priamy odkaz na súbor, ktorý chcete stiahnuť. To nie je problém. Aplikácia Downloader má zabudovaný prehliadač, ktorý vám umožňuje navštíviť webové stránky a sťahovať z odkazov na stiahnutie na webových stránkach.

# 1. V ľavom menu rozhrania sťahovača vyberte možnosť „Prehliadač“

prehliadač požiarov

# 2. Teraz stlačte kláves „Select“ na diaľkovom ovládači a vyvolajte klávesnicu na obrazovke. Ak je panel s adresou už vyplnený, stlačte kláves „Vymazať“ na klávesnici na obrazovke. Teraz zadajte adresu webovej stránky / webovej stránky, odkiaľ chcete súbor prevziať, a stlačte Choď (klávesnica na obrazovke). Napísal som webovú adresu spoločnosti Kodi.

ako používať oheň stick

# 3. Ak sa stránka v prehliadači nezobrazuje správne, kliknite na ponuku Hamburger v pravom hornom rohu (tri vodorovné čiary umiestnené vertikálne nad sebou). Ponuka Hamburger sa nachádza vedľa tlačidla Prejsť na paneli s adresou (a nie na klávesnici na obrazovke). Teraz vyberte z možností „Režim celej obrazovky“.

# 4. Použite tlačidlá diaľkového ovládania nahor / nadol na posúvanie stránky a prechod na odkaz Na stiahnutie. Kliknite na odkaz Stiahnuť. Súbor sa začne sťahovať. Ak ide o súbor APK, kliknite na tlačidlo „Inštalovať“ v ľavom dolnom rohu

stiahnite si kodi apk pre firestick

# 5. Keď sa zobrazí upozornenie „Nainštalované aplikácie“, môžete stlačiť Hotovo, aby ste sa vrátili do aplikácie Downloader, alebo kliknutím na tlačidlo Inštalovať nainštalovanú aplikáciu stiahnite.

nainštalujte kodi na firestick

V aplikácii FireStick App Store nenájdete aplikáciu na stiahnutie?

Nemôžete nájsť aplikáciu Downloader? Aplikácia Downloader nie je k dispozícii v obchode Amazon vo všetkých regiónoch. Toto je najväčšia možnosť, prečo nemôžete vidieť aplikáciu a stiahnuť ju z oficiálneho obchodu s aplikáciami.

Môžete zrušiť registráciu svojho existujúceho účtu Amazon vo vašom regióne a prihlásiť sa pomocou FireStick pomocou univerzálneho účtu Amazon.com.

Prečítajte si tiež: Ako nainštalovať Kodi na FireStick

Zrušte registráciu svojho účtu Amazon a zaregistrujte sa pomocou nového

Ako som už uviedol vyššie, ak program Downloader nie je uvedený v obchode Amazon Store vo vašom regióne, môžete sa odhlásiť z existujúceho účtu Amazon v službe FireStick a znova sa zaregistrovať pomocou nového účtu Amazon.com..

To znamená, že budete musieť na Amazon.com vytvoriť nový účet s e-mailovou adresou odlišnou od toho, čo už používate existujúci účet. A keď sa prihlasujete k novému účtu, nezabudnite vybrať USA ako svoj región.

Túto metódu neodporúčam. Zrušením registrácie sa odstránia všetky vaše existujúce aplikácie, údaje a história. Začnete znova. Pre tých, ktorí práve začali používať FireStick, to nie je veľký problém. Môže to však byť jeden veľký problém, ak ste zariadenie chvíľu používali. Výber je však len na vás!

Ak samozrejme začínate s novým zariadením, zaregistrujte sa pomocou nového účtu Amazon.com a nie pomocou účtu miestnej Amazon.com.

Postup registrácie alebo zrušenia registrácie účtu Amazon:

 1. Na paneli s ponukou v hornej časti domovskej obrazovky FireStick vyberte položku „Nastavenia“
 2. Teraz vyberte možnosť „Môj účet“ a zobrazí sa jedna z nasledujúcich dvoch položiek:
  • Ak ste nezaregistrovali FireStick pomocou svojho účtu Amazon, zobrazí sa možnosť „Registrovať“. Vyberte túto možnosť a prihláste sa pomocou svojho účtu Amazon.com
  • Na zariadeniach, ktoré sú už zaregistrované, sa zobrazí názov priradený k účtu Amazon. Vyberte názov účtu a kliknite na možnosť Zrušiť registráciu. Budete odhlásení z existujúceho účtu. Teraz sa môžete prihlásiť pomocou iného účtu.

Prečítajte si tiež: Ako nainštalovať Terrarium TV na FireStick

Zabalenie

To je viac alebo menej všetko, čo potrebujeme vedieť o aplikácii Downloader. Túto aplikáciu nájdete v obchode Amazon a ak tak neurobíte, môžete ju kedykoľvek načítať alebo použiť opätovné riešenie problémov, o ktorých sme hovorili. Táto aplikácia sa rýchlo stala jedným z najpopulárnejších nástrojov na stiahnutie a inštaláciu aplikácií a služieb tretích strán na serveri FireStick. Downloader ponúka výnimočné jednoduché použitie a pohodlie. S niekoľkými kliknutiami môžete na svoje zariadenie FireStick načítať ľubovoľnú aplikáciu. Program Downloader môžete použiť aj na inštaláciu ďalších typov súborov, ako sú hudba, videá a ďalšie. Celkovo vzaté, program Downloader musí mať aplikáciu na každom zariadení FireStick.

súvisiace:

Ako aktualizovať Kodi na Fire Stick
Ako nainštalovať Durex Kodi Build
Ako opraviť Buffering na Kodi
Ako nainštalovať program Exodus na server Kodi

Max Eddy
Max Eddy Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me