Ako získať slučku TV na

>

Táto príručka vám ukáže, ako nastaviť a používať službu Sling TV na serveri FireStick. Podobne ako v prípade Set TV, aj Sling TV je živá televízna aplikácia, ktorá je k dispozícii pre platformu Android, iOS a Web.

Pripojenie káblovej televízie nie je lacné. Už chvíľu trávim mesačne takmer 100 dolárov za rôzne predplatné. A nehovoriac o drahé vybavenie, ktoré som musel kúpiť pre pripojenie. Čo je sklamanejšie, je to, že všetko prichádza so zmluvou, ktorú nemôžem ľahko vystúpiť. Som rád, že online televízne vysielanie stihlo viac ako len dobehnúť; stala sa veľmi bežnou súčasťou. Teraz môžem sledovať všetky svoje obľúbené kanály cez internet a platiť len zlomok toho, čo ma stojí satelitné predplatné.

Ak uvažujete o tom, ako sa vydať na šnúru, odporúčam vám zvážiť použitie služby Sling TV. Internetové rameno siete Dish Network, Sling TV vám umožní sledovať živé televízne vysielanie na širokom spektre zariadení za mesačnú cenu až 20 dolárov. Sling TV vám prináša všetky populárne kanály buď ako súčasť mesačných balíkov alebo prostredníctvom predplatného a-la-carte. Aj keď sa táto služba vo veľkej miere týka živej televízie, nájdete tu aj desiatky materiálov na požiadanie.

Sling TV nevyžaduje žiadne špeciálne nastavenie alebo vybavenie, nezaväzuje vás k zmluve a umožňuje vám streamovať svoje obľúbené kanály jediným stlačením tlačidla. Takže by som povedal, že Sling TV stojí za každú cenu. V tomto článku sa naučíme, ako nainštalovať a používať Sling TV na FireStick.

Čo je to televízor Sling?

Keď som prvýkrát počul o Sling TV, myslel som si, že to bolo iné zariadenie, ktoré je súčasťou Slingboxu, alebo pravdepodobne výrobca Slingboxu práve premenoval svoj produkt. Vykopal som sa trochu hlbšie a zistil som, že Sling TV sa výrazne odlišovala od Slingboxu.

Slingbox vezme zdroj z existujúceho pripojenia káblovej televízie a umiestni ho na internet, aby ste mohli televíziu sledovať na diaľku. Na fungovanie služby Slingbox je potrebné predplatné káblovej televízie.

Sling TV, na druhej strane, vyhodí káblovú televíziu z rovnice. Umožňuje vám priamo streamovať satelitné kanály na podporovaných zariadeniach – ako som už povedal vyššie – za zlomok ceny. Napriek používaniu modelu založeného na predplatnom a odstupňovanej cenovej štruktúre, Sling TV výrazne znižuje vaše náklady na káblovú televíziu.

Slingbox vyžaduje, aby ste nastavili ďalšie zariadenie. Sling TV si nevyžaduje žiadne špeciálne nastavenie.

Použite sieť VPN na pozeranie televízneho signálu z ľubovoľného miesta na svete

Sling TV je k dispozícii iba v Spojených štátoch. Zatiaľ vás však nesklame. Môžete použiť službu VPN a odblokovať televíznu službu Sling TV so zemepisným obmedzením bez ohľadu na to, v ktorej časti sveta, v ktorej žijete.

Vďaka sieti VPN sa môžete virtuálne lokalizovať na ľubovoľné miesto na svete, na ktorom má služba VPN server. Môžete si vybrať jeden z mnohých serverov v USA a vychutnať si službu Sling TV.

  Ako nainštalovať CyberFlix TV na FireStick

Použitím VPN sa tiež môžete vyhnúť obmedzeniu internetového pripojenia a využívať internet na maximálny potenciál.

používam Express VPN a osobne ho odporúčam. Express VPN je najrýchlejšia služba VPN. Je tiež priateľský k FireStick a má stovky serverov po celom svete (vrátane mnohých serverov v USA)..

Sling TV Zaregistrujte sa

Ak chcete používať službu Sling TV, musíte si zaregistrovať účet a zakúpiť si plán. Dobrou správou je, že televízia Sling má 7-dňovú, plnohodnotnú skúšobnú verziu zdarma. Všetky kanály zahrnuté v pláne môžete streamovať zadarmo po dobu 7 dní.

Na rozdiel od niektorých iných služieb živého televízneho vysielania, ktoré vám naúčtujú poplatok za predplatné a vrátia vám peniaze neskôr, ak zrušíte pred koncom skúšobného obdobia, spoločnosť Sling TV za toto 7-dňové skúšobné obdobie nič nevyúčtuje. Účtujeme vám iba v prípade, že sa rozhodnete pokračovať v poskytovaní služieb po skúšobnej dobe.

Registrácia cez web (odporúčaná metóda)

Služba Sling TV vám umožní zaregistrovať sa prostredníctvom svojho webového portálu pomocou svojej kreditnej alebo debetnej karty.

Navštívte na počítači alebo mobilnom zariadení https://www.sling.com a kliknite na tlačidlo Sledovať 7 dní zadarmo, ako je to znázornené na obrázku nižšie

prak s televíznym káblom

Postupujte podľa jednoduchých pokynov na nasledujúcich webových stránkach a zaregistrujte sa v televízii Sling a vytvorte si účet. Budete požiadaní o zadanie svojej e-mailovej adresy a vytvorenie hesla. E-mail a heslo by ste mohli použiť na prihlásenie do služby Sling TV na serveri FireStick.

Ako vidíte na obrázku nižšie, plány a zahrnuté kanály sa zobrazujú na webových stránkach.

prakové televízne kanály

Budete si musieť vybrať jeden z dostupných plánov.

  • Slingové televízne balíčky začínajú na 20 USD. Základný balík ponúka 30+ kanálov za 20 dolárov a nazýva sa „Sling Orange“. Plán Orange podporuje iba jedno zariadenie.
  • Plán Sling Blue stojí 25 USD a má viac ako 45 kanálov. S týmto plánom môžete súčasne používať Sling TV až na 3 zariadeniach.
  • Sling TV má tiež program Orange + Blue, ktorý ponúka viac ako 50 kanálov a stojí 40 dolárov. Existuje špeciálny španielsky plán s názvom „Najlepšie zo španielčiny“ za 10 USD.

Môžete si tiež prečítať všetky doplnky na domovskej stránke tohto webu, aby ste sa rozhodli, či chcete nejaké ďalšie kanály alebo ponuky. „Doplnky“ zahŕňajú aj prémiové kanály, ako napríklad HBO, ktoré každý mesiac stoja ďalších 15 dolárov. Pozrite sa na obrázok nižšie.

prak televízna recenzia

Registrácia pomocou aplikácie Sling TV

Ak ste si už stiahli službu Sling TV na serveri FireStick, môžete sa zaregistrovať priamo z aplikácie. Musíte však mať aktualizované informácie o platbe pomocou účtu Amazon, pomocou ktorého ste sa prihlásili do služby FireStick. Informácie o platbe môžete overiť, pridať alebo aktualizovať na stránke https://pay.amazon.com/us

Za predpokladu, že máte aktualizované informácie o platbe a už ste si stiahli aplikáciu Sling TV na serveri FireStick, môžete sa zaregistrovať v službách (ak ste si aplikáciu ešte nestiahli, ďalšia časť vám ukáže, ako postupovať).

V zariadení FireStick otvorte aplikáciu Sling TV a mala by sa zobraziť nasledujúca obrazovka. Kliknutím na položku Pozerať 7 dní zadarmo začnete proces registrácie

prakové televízne programy

Vyberte plán podľa vášho výberu a kliknite na „Pokračovať“ v pravom dolnom rohu.

zoznam slučkových televíznych kanálov

V ďalšom kroku máte možnosť vybrať si „Extras“. Toto je v podstate zoznam televíznych kanálov A-la-carte Sling, ktoré nie sú súčasťou bežného plánu, o ktorom sme práve hovorili.

  38 najlepších aplikácií Amazon Fire Stick na odkrytie káblovej televízie

Kliknutím na položku „Pridať“ vedľa možnosti v zozname ju zahrniete do svojho odberu.

Teraz znova kliknite na tlačidlo „Pokračovať“ v pravom dolnom rohu

hbo na praku tv

Teraz stačí len postupovať podľa pokynov na obrazovke, aby ste vytvorili svoj účet a poskytli informácie o fakturácii.

Počas procesu sa zaregistrujete pomocou svojej e-mailovej adresy a vytvoríte si heslo. E-mailová adresa a heslo sa použijú na prihlásenie do služby Sling TV na serveri FireStick.

Uistite sa, že máte aktualizované informácie o platbe na stránke https://pay.amazon.com/us

Ako nainštalovať SLING TV na FireStick

Teraz vám ukážem, ako dostať Sling TV na FireStick. Metóda sťahovania a inštalácie je jednoduchá, pretože služba Sling TV je k dispozícii v obchode Amazon Store. Aplikáciu nebude potrebné doložiť.

KROK 1: Pomocou diaľkového ovládača vyberte ikonu „Hľadať“ na domovskej obrazovke FireStick. Hľadanie (ikona objektívu) je v ľavom hornom rohu.

prak s televíznym káblom

KROK 2: Začnite písať „Sling TV“ (samozrejme bez úvodzoviek). Po zadaní niekoľkých prvých písmen sa v návrhoch nižšie zobrazí Sling TV. Vyberte Sling TV pomocou diaľkového ovládača a kliknite naň.

prak na televízore

KROK 3: Na nasledujúcej obrazovke sa zobrazí ikona Sling TV (už vybraná). Kliknite naň!

ako sa dostať praku tv na firestick

KROK 4: Teraz kliknite na tlačidlo „Prevziať“ a spustite sťahovanie a inštaláciu služby Sling TV na serveri FireStick. Nemalo by to trvať dlhšie ako minútu alebo dve.

prak s televíznym káblom

KROK 5: Po dokončení inštalácie sa musí zobraziť tlačidlo „Otvoriť“. Kliknutím na toto tlačidlo aplikáciu otvoríte okamžite. Aplikáciu môžete otvoriť aj neskôr zo sekcie „Aplikácie“ & Hry. ‘

otvoriť prak tv na firestick

Takto je nainštalovaná služba Sling TV FireStick.

Ako používať Sling TV na Amazon Fire Stick

Dovoľte mi teraz ukázať, ako sa prihlásiť do aplikácie Sling TV na serveri FireStick a ako funguje služba Sling TV.

Spustite aplikáciu Sling TV a kliknite na tlačidlo „Prihlásiť sa“ v pravom dolnom rohu obrazovky.

televízne balíčky s popruhom

Prihláste sa pomocou e-mailovej adresy, ktorú ste zadali pri registrácii, a hesla, ktoré ste v tom čase vytvorili.

prihlasovacia slučka tv

Takto vyzerá domáca obrazovka aplikácie Sling TV na FireStick. Predvolená vstupná obrazovka je „My TV“ (možnosť na hornom paneli).

V tejto časti môžete kanály pridať do obľúbených položiek, aby ste k nim mali rýchly prístup. Táto oblasť zobrazuje aj odporúčania kanálov na základe vašej histórie pozerania.

ako prak televízor funguje

Ak chcete vidieť, čo sa práve teraz vysiela, kliknite na možnosť „HNED TEĎ“ v hornej časti. Tu vidíte, čo sa na rôznych kanáloch práve prehráva cez satelit. Táto oblasť je rozdelená do rôznych kategórií ako Šport, Životný štýl, Akcia & Dobrodružstvo a ďalšie.

prakové televízne kanály

Ak chcete zobraziť časový rozvrh programov podľa času, kliknite na možnosť „GUIDE“ v hornej časti.

Tu vidíte časovú os zobrazenú hore a zoznam kanálov vľavo. Táto oblasť zobrazuje nielen to, čo sa momentálne vysiela, ale aj to, čo sa plánuje neskôr.

prak na televízore

Sling TV má tiež špeciálnu sekciu SPORTS, kde nájdete zoznam kanálov a programov rôznych športov, ako sú basketbal, hokej, baseball a ďalšie..

športové vysielanie v prakovej televízii

Ako zrušiť Sling TV Subscription

Aj keď aplikácia Sling TV FireStick obsahuje tlačidlo „Spravovať“, ukazuje vás na webovú stránku, kde môžete spravovať svoj účet. To znamená, že sa budete musieť prihlásiť na svoj účet Sling TV na webe, aby ste odber zrušili.

  Ako nainštalovať Google Play na Fire TV Stick (Aptoide)

ako zrušiť prak tv na firestick

Čo musíte urobiť, je prejsť na stránku www.sling.com/signin a prihlásiť sa pomocou poverení spoločnosti Sling TV..

Po prihlásení kliknite na položku „Nastavenia“ (ikona ozubeného kolieska) v pravom hornom rohu obrazovky.

zrušiť prak TV plán

Vľavo kliknite na položku „Účet“ a napravo kliknite na tlačidlo „Spravovať účet“

spravovať účet služby pring

Teraz kliknite na tlačidlo Zrušiť odber a podľa pokynov na obrazovke zrušte účet Sling TV.

zrušte prihlásenie na odber slučky TV

Opravte problémy s popruhmi televízie v systéme FireStick

Sling TV zvyčajne funguje na FireStick hladko a nie je tu veľa problémov. Ale nehovorím, že nikdy nebudete mať žiadne problémy. Napríklad, niekedy sa videá začnú opakovane stmavovať. Výpadok energie je veľmi krátky, ale napriek tomu frustrujúci. Odteraz vám poviem, ako to vyriešiť.

Ak máte internetové pripojenie s rýchlosťou vyššou ako 5 Mbps, vyrovnávacia pamäť by nemala byť problémom. Ak sú vaše skúsenosti s ukladaním do vyrovnávacej pamäte zriedkavé, môže to byť buď kolísavý internet alebo dočasný problém so serverom Sling TV. Ak je však ukladanie do vyrovnávacej pamäte príliš časté, bolo by vhodné pravidelne testovať rýchlosť pripojenia k internetu. Rýchlosť môžete vyskúšať zadarmo na adrese www.speedtest.net. Možno budete musieť kontaktovať svojho poskytovateľa internetových služieb, aby problém vyriešil.

súvisiace:

Ako opraviť buffering na Kodi
Ako opraviť buffering na Terrarium TV

Existujú dve bežné techniky riešenia problémov, ktoré sa starajú o väčšinu problémov s aplikáciou. Tiež sa dajú ľahko sledovať. Toto sú dve metódy, ktoré musíte vždy použiť:

  1. Reštartovať FireStick: reštartom sa obnoví operačný systém a aplikácie
  2. Odinštalujte a znova nainštalujte aplikáciu s problémom (v našom prípade to je Sling TV)

Ak zistíte, že služba Sling TV je v systéme FireStick pomalá, je to pravdepodobne preto, že údaje aplikácie zaberali príliš veľa miesta na obmedzenom úložisku zariadenia. Toto sa dá opraviť vymazaním údajov Sling TV a vyrovnávacej pamäte. Zvyčajne sa tiež starajú o problémy s výpadkom videa. Týmto spôsobom môžete tieto problémy vyriešiť.

Poznámka: Vymazaním údajov aplikácie sa odstránia všetky vaše osobné nastavenia a obľúbené položky

Na domovskej obrazovke FireStick vyberte v hornej časti položku „Nastavenia“ a otvorte možnosť „Aplikácie“

prak tv amazon oheň stick problémy

Posuňte zobrazenie nadol a kliknite na položku Spravovať nainštalované aplikácie.

slučka tv pomalé na firestick

Znova sa posuňte nadol a na ďalšej obrazovke v zozname nainštalovaných aplikácií kliknite na položku „Sling TV“

ako opraviť problémy s prakom tv

Teraz kliknite na položku Vymazať údaje

Vymažte údaje o praku televízneho vysielača v ohni

Znova kliknite na položku Vymazať údaje

Vymažte vyrovnávaciu pamäť praku televízneho vysielača

Ako vidíte na obrázku nižšie, všetky údaje vrátane vyrovnávacej pamäte boli vymazané. Aj keď existuje samostatná možnosť vymazania vyrovnávacej pamäte, nemusíte ju používať.

Zabalenie

Sling TV je ďalší spôsob, ako sledovať živé televízne vysielanie na zariadeniach pripojených k internetu. A keď používate službu Sling TV na serveri FireStick, je to ako sledovať káblovú televíziu, aj keď za nižšiu cenu a bez zmluvy. Za 20 dolárov máte na svojom zariadení Amazon streamovanie káblov. Zahoďte niekoľko bonusov (samozrejme za ďalšie peniaze) a získate viac kanálov, prémiových kanálov a špeciálne ponuky.

Teraz je tu aj malá preklopná strana príbehu. Napríklad služba Sling TV ponúka až 50 hodín digitálneho videorekordéra, ale iba v prípade, že ste sa rozhodli pre ďalšiu službu „Cloud DVR“ vo výške 5 dolárov. Okrem toho miestne kanály Sling TV nie sú dostupné vo všetkých regiónoch.

Napriek týmto malým nevýhodám sa celkový zážitok zo živého televízneho vysielania skutočne nezníži, pretože stále mám toho veľa. Existuje veľa kanálov, obsah na požiadanie a bezproblémové sledovanie. Celkovo vzaté, Sling TV mi znie ako dobrý obchod.

Max Eddy
Max Eddy Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me