Alternatívy CotoMovies pre FireStick / Android

>

V tomto článku nájdete zoznam najlepších alternatív CotoMovies pre FireStick. Tieto možnosti fungujú aj na všetkých zariadeniach radu Fire TV, v krabiciach Android a na iných platformách s Androidom, ako sú smartphony a tablety.

CotoMovies bol vypnutý navždy. Stalo sa to, keď sa niektorí tvorcovia filmov rozhodli podniknúť právne kroky proti CotoMovies a iným streamovacím aplikáciám na TweakBox (obchod s aplikáciami tretích strán).

Vývojári CotoMovies uviedli, že majú v prípade potreby v úmysle zdieľať informácie svojich používateľov s autoritami. Môžete si prečítať naše podrobné informácie o tejto epizóde.

Aj keď sme nikdy nenabádali k porušovaniu autorských práv, našim používateľom sme vždy odporučili, aby používali VPN a zároveň streamovali, aby zostali pripravení na takéto incidenty. VPN zakryje vašu online identitu skrytím vašej IP adresy. To znamená, že aplikácie ako CotoMovies nebudú mať žiadny spôsob na zaznamenávanie a zdieľanie vašich informácií.

Ak ste používali CotoMovies, musíte teraz hľadať podobné aplikácie. Našťastie existuje veľa dobrých aplikácií, ktoré pravdepodobne poskytnú lepší zážitok ako CotoMovies. V skutočnosti CotoMovies nepodporoval ani Real Debrid. Zostavujem niektoré z najlepších aplikácií, ktoré môžu slúžiť ako alternatívy CotoMovies.

Najlepšie alternatívy k CotoMovies

Predtým, ako začnete tieto aplikácie používať, znova sa uistite, že ste sa pripojili k sieti VPN. Tieto aplikácie sa môžu stretnúť s rovnakým osudom aj v budúcich zákrokoch.

1. Kino HD APK

alternatívy cotomoviesNeexistuje zoznam „najlepších aplikácií“, ktorý by mohol byť úplný bez aplikácie Cinema HD APK. Táto aplikácia má nekonečnú knižnicu filmov a televíznych relácií na požiadanie. Je vybavený užívateľsky prívetivým a ľahko použiteľným rozhraním. Nainštalujte Cinema HD APK a môžete začať streamovať okamžite.

Zbierka obsahu sa často aktualizuje. Kedykoľvek existuje nový film alebo epizóda, zvyčajne ho nájdete do niekoľkých hodín od vydania. Vývojári tiež neustále vyvíjajú pravidelné aktualizácie aplikácií, aby sa starali o všetky chyby a zlepšili celkový dojem z aplikácií.

Cinema HD APK je ľahká aplikácia. Dokonca aj na nízkošpecifikovanom zariadení, ako je FireStick, funguje plynulo. Je známy tým, že vyvoláva toky najvyššej kvality z viacerých zdrojov. Obsah môžete streamovať až do rozlíšenia 1080p. Aplikácia tiež ponúka prihlásenie do služby Real Debrid, takže môžete mať prístup k odkazom vysokej kvality. K dispozícii je tiež prihlásenie do služby Trakt

Nepochybujem o tom, že Cinema HD APK urobí pre jednu z najlepších alternatív CotoMovies.

Ako nainštalovať Cinema APK na FireStick

2. CyberFlix TV

podobné aplikácieAk hľadáte vysoko kvalitnú alternatívu CotoMovies, mali by ste zvážiť zváženie televízie CyberFlix. Je to tiež veľmi populárna aplikácia na streamovanie na požiadanie so stovkami filmov a epizód.

Okrem obrovskej zbierky médií robí CyberFlix TV skvelú prácu pri sťahovaní kvalitných odkazov z viacerých zdrojov na webe. Podporované je aj párovanie Real-Debrid a keď to urobíte, získate aj desiatky špičkových prémiových odkazov..

Nový obsah sa pridáva pravidelne. Preto vždy nájdete najnovšie filmy a nedávno vysielané epizódy. Vývojári neustále aktualizujú aplikáciu a pravidelne ju aktualizujú. Ak sa zobrazí výzva na aktualizáciu aplikácie, nezabudnite to urobiť.

Televízor CyberFlix sa ľahko inštaluje a ešte jednoduchšie sa používa.

Ako nainštalovať CyberFlix TV na FireStick

3. TeaTV

aplikácie podobné cotomoviesTeaTV je ďalšia populárna aplikácia na streamovanie pre platformu Android. Táto aplikácia bola kódovaná pre optimálny výkon na televíznych zariadeniach, ako je napríklad FireStick. Teraz, keď bol CotoMovies vypnutý, môžete si vybrať TeaTV ako jeho náhradu.

Táto aplikácia vám prináša rozsiahlu zostavu filmov a relácií na požiadanie. Má takmer všetko, na čo si spomeniete. Knižnica obsahu je neustále aktualizovaná najnovšími videami. Preto vždy musíte sledovať niečo nové.

Dobrou správou je, že TeaTV podporuje aj párovanie Trakt a Real-Debrid. Pomáha to vylepšiť celkový zážitok zo streamovania.

Keďže ide o ľahkú aplikáciu, TeaTV nemá výrazný vplyv na výkon zariadenia, aj keď ju používate na FireStick. Je plne kompatibilný aj s diaľkovým ovládaním FireStick.

Berúc do úvahy všetko, o čom sme hovorili o tejto aplikácii, máme všetky dôvody domnievať sa, že TeaTV je jednou z najlepších alternatív CotoMovies.

Ako nainštalovať TeaTV na FireStick

4. BeeTV

najlepšie alternatívy k cotomoviesV porovnaní s mnohými inými aplikáciami v tomto zozname najlepších alternatív pre CotoMovies je BeeTV relatívne nová. Vo svojich prvých dňoch sa jej však podarilo vytvoriť značku a dôsledne sa začala prezentovať medzi top aplikáciami FireStick.

Čo sa mi na BeeTV páči najviac, je jeho bezproblémové rozhranie. Stačí nainštalovať aplikáciu a začať streamovať svoj obľúbený obsah. Ako služba streamovania na požiadanie obsahuje aplikácia filmy a televízne programy; a veľa z nich.

Tak, ako by ste očakávali, kolekcia obsahu sa obnovuje a aktualizuje s novými vydaniami často (niekedy viackrát za deň). Aby ste sa ubezpečili, že máte príjemné zážitky z vysielania, BeeTV načíta toky z dôveryhodných a kvalitných zdrojov. Bolo by tiež dobré spárovať aplikáciu so skutočným Debrid, ak chcete, aby sa tam dostali tie najlepšie možné prúdy.

Rozhranie BeeTV je úplne priateľské na diaľku. Aplikácia automaticky nastaví svoju orientáciu rozhrania, aby vyhovovala pomeru strán vášho televízora.

Ako nainštalovať BeeTV na FireStick

5. Titánová televízia

alternatíva pre cotomoviesTitanium TV je dobre známe meno vo svete streamovania. Táto aplikácia bola pôvodne k dispozícii iba pre mobilné telefóny s Androidom. S rastúcou popularitou televíznych prijímačov FireStick a Android však vývojári kód pre televízne zariadenia znova kódovali. Titanium TV je plne kompatibilný s diaľkovým ovládaním Amazon Fire TV. Jeho rozhranie je vhodné aj pre televíznu obrazovku.

Aplikácia má pôsobivú knižnicu filmov a televíznych relácií. Či už hľadáte najnovší obsah alebo niečo z posledných rokov, existuje veľká šanca, že ho nájdete na Titanium TV. Nové epizódy a filmy sa tiež často pridávajú, aby ste sa nikdy nestratili z možností streamovania.

Aplikácia s malými rozmermi ponúka na FireStick optimálny výkon. Ponúka rýchlu navigáciu a plynulé prehrávanie. Takmer každá titulka alebo epizóda vám poskytuje viac odkazov na streamovanie. Veci sa ešte zlepšia, keď spojíte Titanium TV s Real Debrid a Trakt.

Titanium TV je skutočne jednou z podobných aplikácií pre aplikáciu CotoMovies.

Ako nainštalovať Titanium TV na FireStick

6. CatMouse APK

aplikácie podobné filmom cotoCatMouse APK je omnoho novší v porovnaní so všetkými aplikáciami v tomto zozname najlepších alternatív CotoMovies. Aplikácia však už vytvorila veľa vlniek. Všimli sme si to a okamžite sme ich zaradili do našej ponuky Best FireStick aplikácií. A sme presvedčení, že tento zoznam by nebol úplný bez toho, aby sme spomenuli súbor APM spoločnosti CatMouse.

Existuje niekoľko dôvodov, prečo sa nám táto aplikácia páči. Pre začiatočníkov má CatMouse APK rozsiahlu knižnicu médií so stovkami filmov a televíznych epizód. Táto knižnica však nie je stojatá. Každý deň nájdete niečo nové.

Aplikácia sa tiež ľahko naviguje a používa. Rozhranie priateľské na diaľku vám umožní preskúmať APK CatMouse bez spôsobovania problémov.

Pokiaľ ide o streaming front, CatMouse robí prácu na rovnakej úrovni ako ostatné najlepšie aplikácie na tomto zozname, ako napríklad Cinema HD. Existuje veľa bezplatných odkazov na streamovanie v HD. S prihlásením do služby Real Debrid je to však ešte úžasnejšie.

Ak hľadáte alternatívu CotoMovies, určite by ste mali vyskúšať CatMouse APK.

Ako nainštalovať CatMouse APK na FireStick

7. UnlockMyTV

unlockmytvUnlockMyTV bol predstavený približne v rovnakom čase ako CatMouse APK. Obe tieto aplikácie rýchlo upútali pozornosť používateľov.

Vďaka rozsiahlemu katalógu filmov a televíznych seriálov UnlockMyTV zabezpečí nekonečné množstvo hodín. Ako sa očakávalo, aktívny tím za touto aplikáciou neustále pridáva nové veci veľmi často.

Vývojári UnlockMyTV tiež zabezpečujú, aby bola aplikácia dobre udržiavaná. Neustále zasielajú aktualizácie verzií, aby odstránili chyby a zlepšili celkový výkon a skúsenosti.

Aplikácia tiež používa kvalitnú sadu škrabiek. Hovorím to preto, že v súčasnosti vyvoláva niektoré skutočne dobré prúdy. UnlockMyTV tiež podporuje Real Debrid, takže môžete získať ľahký prístup k prémiovým odkazom.

Táto aplikácia pre Android je navrhnutá tak, aby ponúkala vynikajúci výkon na dotykových aj televíznych zariadeniach vrátane zariadení FireStick a Android TV..

Ako nainštalovať UnlockMyTV na FireStick

8. Morph TV

Najlepšie aplikácie pre firestickMorph TV je klon Morpheus TV, ktorý bol kedysi veľmi populárnou aplikáciou. Veríme, že je to tiež jedna z najlepších alternatív CotoMovies, ktoré nájdete.

Jedna vec, ktorá upúta vašu okamžitú pozornosť pri spustení tejto aplikácie, je jej jedinečné rozhranie. Aplikácia vás namiesto okamžitého zoradenia obsahu vyzve, aby ste najskôr vybrali kategórie. Hlavná obrazovka obsahuje filmy a televízne programy. Po obrazovke je ešte jedna obrazovka, na ktorej si musíte zvoliť podkategóriu (napríklad Trendy, Populárne atď.)

Tento typ rozhrania je pre mnohých atraktívny, zatiaľ čo niektorí ho dokonca nemajú radi. Ak však hovoríme o veľkosti knižnice obsahu a kvalite streamovania, Morph TV si určite zaslúži miesto na tomto zozname najlepších alternatív pre CotoMovies..

Keďže sa jedná o aplikáciu kompatibilnú s diaľkovým ovládaním, Morph TV zaisťuje, že nikdy nebudete mať žiadne problémy s prieskumom a interakciou s aplikáciou vo vašom FireStick..

Ako nainštalovať Morph TV na FireStick

9. TVZion

Najlepšie aplikácie Amazon oheň palicuTVZion dlhodobo zostáva súčasťou nášho katalógu Best Apps for FireStick. Táto aplikácia vám predstavuje veľkú zostavu obsahu na požiadanie. Či už chcete streamovať filmy alebo pozerať televízne programy, je tu všetko.

Vývojári tejto aplikácie tiež pravidelne aktualizujú obsah pomocou nových filmov a relácií.

V porovnaní s ostatnými aplikáciami v tomto zozname najlepších alternatív CotoMovies nemusí byť služba TVZion pri získavaní kvalitných odkazov taká dobrá. Je však dosť dobré zarobiť si miesto. Túto aplikáciu môžete tiež ľahko spárovať s programom Real Debrid a získať tie najlepšie streamy, aké môžu byť.

TVZion je ľahká aplikácia. Zaberá málo úložného priestoru a ponúka pôsobivo rýchly výkon. Je ideálny pre zariadenia s nízkym RAM ako FireStick.

Aplikácia tiež dostáva pravidelné aktualizácie verzií. V priebehu rokov táto aplikácia zaznamenala významné zlepšenie výkonu a streamovania.

Ako nainštalovať TVZion na FireStick

10. Kodi

najlepšie alternatívy pre cotomoviesKodi nie je poskytovateľom streamovacích služieb (na rozdiel od ostatných súborov APK v tomto zozname). Je to prehrávač médií. Museli ste počuť o prehrávačoch médií, ako je VLC. V niektorých ohľadoch je Kodi ako oni. Prehráva video, filmy, hudbu, obrázky a ďalšie médiá.

Aby spoločnosť Kodi mohla prehrávať médiá, musíte zdrojové médiá získavať zvonku. Môže to byť vaše miestne úložisko alebo online zdroj.

Skutočná krása Kodi spočíva v schopnosti prehrávať vaše obľúbené médiá cez internet prostredníctvom rôznych doplnkov.

Doplnok Kodi môžete považovať za doplnok, ktorý spája vaše zariadenie so zdrojom médií online a umožňuje vám prehrávať obsah prostredníctvom rozhrania Kodi. Je to doplnok Kodi, vďaka ktorému bol Kodi úspešným mediálnym nástrojom.

Či už vás baví sledovanie filmov a relácií, živé televízne vysielanie alebo živé športy, dokumentárne filmy alebo obsah pre deti, správy alebo videá z YouTube, môžete to urobiť prostredníctvom Kodi. Preto považujeme spoločnosť Kodi za jednu z najlepších alternatív k produktu CotoMovies.

Ak ste novým v spoločnosti Kodi, máme Sprievodcu pre začiatočníkov, ktorý vám pomôže začať. Nainštalovať Kodi na FireStick a začať streamovať je neuveriteľne ľahké. Ak si nie ste istí, či už chcete pokračovať v streamovaní súborov APK, môžete kedykoľvek skúsiť Kodi.

Váš FireStick / Fire TV je teraz pripravený na streamovanie vášho obľúbeného obsahu. Predtým, ako začnete, by som vás však chcel upozorniť, že všetko, čo vysielate online, je viditeľné pre vášho poskytovateľa internetových služieb a vládu. To znamená, že streamovanie bezplatných filmov, televíznych relácií a športu vás môžu dostať do problémov. 

Našťastie existuje spoľahlivý spôsob, ako zabrániť všetkým poskytovateľom streamovacích aktivít pred poskytovateľom internetových služieb a vládou. Potrebujete iba dobrú VPN pre Fire Stick. VPN zakryje vašu pôvodnú IP, ktorá je a pomôžu vám obísť sledovanie online, obmedzovanie internetových služieb a geografické obmedzenia obsahu.

Ja osobne používam a odporúčam ExpressVPN, čo je najrýchlejšia a najbezpečnejšia sieť VPN. Je kompatibilný so všetkými druhmi streamovacích aplikácií a je veľmi jednoduchý na inštaláciu na Fire TV / Stick.

Neodporujeme porušovanie autorských zákonov. Čo však ak skončíte neúmyselne streamovaním obsahu z nezákonného zdroja? Nie je vždy ľahké rozlíšiť rozdiel medzi legitímnym a nezákonným zdrojom.

Predtým, ako začnete streamovať na televízore Fire Stick / Fire TV, pozrime sa, ako používať ExpressVPN na ochranu vašich streamovacích aktivít pred zvedavými očami..

Krok 1: Prihláste sa na odber ExpressVPN TU. Dodáva sa s 30-dňovou zárukou vrátenia peňazí. To znamená, že ho môžete voľne používať počas prvých 30 dní a ak nie ste spokojní s výkonom (čo je veľmi nepravdepodobné), môžete požiadať o plnú náhradu..

Krok 2: Zapnite televízor Fire / Stick a choďte na možnosť „Hľadať“ úplne vľavo. Teraz do vyhľadávacieho panela zadajte výraz „Expressvpn“ (bez úvodzoviek) a pri zobrazení vo výsledkoch vyhľadávania vyberte položku ExpressVPN.

nainštalujte firtick Expressvpn

Krok 3: Kliknutím na „Stiahnuť“ nainštalujete aplikáciu ExpressVPN pre Fire TV / Stick.

dostať vpn jailbroken firestick

Krok 4: Otvorte aplikáciu a zadajte svoje prihlasovacie údaje, ktoré ste vytvorili pri nákupe predplatného ExpressVPN. Kliknite na položku Prihlásiť sa

login expressvpn na firestick

Krok 5: Kliknutím na ikonu Napájanie sa pripojíte k serveru VPN. To je všetko. Vaše pripojenie je teraz zabezpečené pomocou najrýchlejšej a najlepšej VPN pre FireStick.

pripojte ExpressVPN na FireStick

Môžete si tiež prečítať podrobnejšie informácie o používaní ExpressVPN s Fire TV / Stick.

Likvidácia

Tu je zoznam najlepších alternatív CotoMovies. Som presvedčený, že tieto aplikácie dokážu naplniť topánky spoločnosti CotoMovies viac než len. Tieto aplikácie pravidelne testujeme. Ak však máte inú možnosť, o ktorej si myslíte, že by mala byť súčasťou tohto zoznamu, dajte nám vedieť prostredníctvom nižšie uvedenej sekcie komentárov.

súvisiace:

Najlepšie alternatívy televízie Terárium
Najlepšie alternatívy prezentácie
Ako útek z väzenia
Najlepšie Putlocker stránky

Max Eddy
Max Eddy Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me