Je používanie Terrarium TV legálne a bezpečné?

>

Aplikácie streamovania online médií nie sú pre online generáciu ničím novým. Jednou z takýchto populárnych aplikácií je Terrarium TV, ktorá je skvelou alternatívou k Showboxu, Mobdru a Playboxu HD. Táto aplikácia pre Android vám umožňuje bezplatne získať prístup k celej knižnici najnovších filmov, televíznych relácií a iných. Dôležitou otázkou však je, či je televízor Terárium legálny a bezpečný na používanie?

Vyššie uvedené aplikácie vám poskytujú bezplatný prístup k inak platenému obsahu, rovnako ako doplnky Kodi Addon od tretích strán, potom je rozumné zaujímať sa, či je legálne vysielať bezplatné filmy v televízii Terrarium. Predstavuje to navyše nejaké bezpečnostné riziko pre vaše zariadenie vo forme škodlivého softvéru? Budeme podrobne diskutovať o tom, ako vás oba aspekty aplikácie Terárium môžu alebo nemusia ovplyvniť, a ak áno, ako sa s ňou vysporiadať..

je terárium tv legálne a bezpečné použitie

Je terárium TV legálne?

Aj keď existuje niekoľko zdrojov, ktoré vám poskytujú obrovský zoznam originálnych relácií a filmov, ako sú Netflix, Hulu, Amazon Prime atď., Môžu byť pre vašu kapsu príliš ťažké. Terrarium TV, na druhej strane, poskytuje lacné riešenie, ale to by mohlo byť právne problém. To nie je vždy vždy. Rôzne krajiny majú rôzne pravidlá a vy môžete byť v bezpečí alebo mať problémy v závislosti od vašej polohy. Aplikácia Terrarium TV tiež nie je v Obchode Google Play oficiálne k dispozícii, pretože obchod Play nepropaguje streamovanie obsahu z neautorizovaných zdrojov..

Musíte pochopiť, že aplikácie, ako je Terrarium TV, vám poskytujú bezplatne obsah chránený autorskými právami, ktorý sám osebe je proti zákonu, dúfajme, všade. Naopak, podľa webovej stránky Terrarium TV nie je ich služba vôbec nezákonná, pretože využíva technológiu streamovania na tlačenie obsahu, a nie P2P, napríklad torrentov. Okrem toho, ak si nainštalujete aplikáciu Terrarium TV, môžete jasne vidieť slová „Používajte Terrarium TV na vlastné riziko“..

V nedávnom rozsudku Európskeho súdneho dvora sa uvádza, že získavanie a distribúcia obsahu chráneného autorskými právami treťou stranou akýmkoľvek spôsobom bez súhlasu držiteľa autorských práv je úplne nezákonné (jeho tlačová správa je k dispozícii na stránke v dolnej časti tejto stránky). Takže v závislosti od oblasti, z ktorej aplikáciu Terrarium TV používate, môžete mať alebo nemusíte mať problémy. Ako sa hovorí, je to lepšie bezpečné ako ľúto.

Ako zabránim tomu, aby som sa dostal do problémov?

Teraz, keď chcete mať istotu, že sa nedostanete do žiadnych právnych problémov, len ak chcete streamovať obsah online, musíte urobiť niekoľko vecí. Všetky tu uvedené veci sa tiež vzťahujú na všetky aplikácie podobné Terrarium TV, ktoré vám umožňujú streamovať obsah zadarmo. Najprv musíte nájsť spôsob, ako skryť svoju online identitu, t. J. Svoju IP adresu.

A čo je najlepšie urobiť? Áno, samozrejme, používať VPN. Dobrá VPN vám umožní získať online a streamovať obsah z Terrarium TV bez toho, aby svetu dala vedieť svoju skutočnú IP adresu, dokonca ani vášho ISP. Okrem toho sú pripojenia uskutočňované prostredníctvom VPN šifrované, čo umožňuje VPN udržať vašu identitu v bezpečí. Služba VPN, ktorú ste si vybrali, nasmeruje prenos z vášho počítača cez ich servery, čím získate anonymné umiestnenie. Toto je to najlepšie a pravdepodobne jediné, čo sa môžete chrániť.

Po vyskúšaní viacerých poskytovateľov VPN sám som presvedčený, že nikto nie je lepší ako ExpressVPN. Samotný poskytovateľ je taký istý, že vám ponúka 30-dňovú záruku vrátenia peňazí. Tu je zoznam odporúčaní najlepších sietí VPN.

Skôr ako začnete streamovať s Terrarium TV, tu je postup, ako získať ochranu VPN v troch jednoduchých krokoch.

Krok 1: Kliknite tu získať odber služby Express VPN.

Krok 2: Kliknite tu stiahnuť a nainštalovať aplikáciu ExpressVPN do svojho zariadenia.

Krok 3: Spustite aplikáciu a kliknutím na ikonu napájania pripojte server VPN. To je všetko. Vaše pripojenie je teraz zabezpečené pomocou najrýchlejšej siete VPN.

connect expressvpn pre kodi

Ak ste používateľom Amazon Fire Stick, tu je návod, ako nainštalovať a používať sieť VPN na karte Fire TV Stick.

Ako nainštalovať Terárium TV na Fire StickTerárium TV na FireStick

Použitie Terrarium TV je bezpečné?

Z tohto dôvodu si musíte byť istí, že inštalácia Terrarium TV je úplne bezpečná, za predpokladu, že aplikácia bola nainštalovaná zo spoľahlivého zdroja. Keďže táto aplikácia nie je k dispozícii v obchode Google Play, odporúča sa ju vždy stiahnuť z oficiálnych webových stránok Terrarium TV alebo použiť dôveryhodné obchody s aplikáciami tretích strán, ako napríklad apkmirror.com. Samotná aplikácia je úplne čistá, pokiaľ ide o malware, vírusy a ransomware.

Ak máte stále skeptický postoj k bezpečnosti vášho zariadenia a údajov, musíte vedieť, že váš telefón s Androidom sa už o tento aspekt stará. Služba Google Play Protect je nainštalovaná na všetkých moderných telefónoch, ktoré pravidelne kontrolujú všetky takéto aplikácie vo všetkých aplikáciách nainštalovaných v zariadení. Môžete tiež spustiť antivírusový softvér, ak používate počítač pre svoj pokoj.

záver

Na internete je veľké množstvo obsahu a musíte si byť vedomí miesta, z ktorého vysielate alebo sťahujete. Obsah by bol s najväčšou pravdepodobnosťou chránený autorskými právami a prístup k nemu prostredníctvom aplikácií, ako je Terrarium TV, nebude legálny. Ak napriek tomu z týchto aplikácií streamujete bezplatné filmy alebo televízne relácie, nezabudnite podniknúť všetky kroky (predovšetkým VPN), aby ste sa ochránili. Streamovanie filmu online nestojí za to dostať sa do právnych problémov.

súvisiace

  • Ako vyriešiť problémy s ukladaním údajov z Terrarium TV
  • Je to nezákonné pre Jailbreak FireStick?
  • Sú siete VPN legálne?
  • Je spoločnosť Kodi Legal?
  • Najlepšie aplikácie Amazon Fire TV Stick

Max Eddy
Max Eddy Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me