Najlepšie kanály Amazon FireStick / Fire TV (2020)

>

V tomto článku sa pozrieme na najlepšie kanály FireStick. Tieto kanály sú tiež podporované na Amazon FireStick 4K, Fire TV a Fire TV Cube.

Najlepšie požiarne kanály

Fire TV Stick je veľmi populárne streamovacie zariadenie z rôznych dôvodov. Ponúka vám takmer neobmedzené možnosti zábavy prostredníctvom rôznych aplikácií a kanálov. Amazon sa spojil so stovkami poskytovateľov obsahu a televíznymi sieťami a umožňuje vám prístup k množstvu kanálov FireStick.

Kanály FireStick môžete skúmať v rôznych kategóriách vrátane filmov, relácií, športu, spravodajstva, detí a omnoho viac. Tieto kanály si môžete stiahnuť a nainštalovať z Amazon Store.

FireStick okrem toho podporuje aj množstvo kanálov alebo aplikácií tretích strán, ktoré sa dajú ľahko načítať do zariadenia.

Keďže je na výber toľko kanálov požiarnej televízie, je ľahké sa zmiasť. Preto sme pre vás vybrali niektoré z najlepších, aby ste si mohli ľahko vybrať.

Najlepšie kanály FireStick (tretie strany)

FireStickTricks nekontroluje zákonnosť a bezpečnosť aplikácií a kanálov tretích strán uvedených na tejto stránke. Tieto aplikácie nevlastníme ani nedistribuujeme z našich serverov. Používateľom sa odporúča používať bezplatné aplikácie / kanály na streamovanie iba obsahu, ktorý je k dispozícii vo verejnej doméne.  

Jedným z dôvodov, prečo je Amazon Fire Stick tak populárny, je to, že vám umožňuje ľahko načítať aplikácie tretích strán. Aplikácie tretích strán sú tie, ktoré nie sú dostupné v obchode Amazon. Tam sú niektoré skvelé aplikácie tam pre filmy, relácie, živé televízne vysielanie, šport a ďalšie. Ak ste niekedy počuli od priateľa alebo kolegu, že sledujú kanály jailbroken FireStick, som si istý, že hovoria iba o týchto kanáloch.

Pozor Používatelia FireStick: Prečítajte si skôr, ako budete pokračovať

Vlády a poskytovatelia internetových služieb na celom svete monitorujú online aktivity svojich používateľov. Ak sa na vašej televíznej karte Fire TV zistí streamovanie obsahu chráneného autorskými právami, mohli by ste sa dostať do vážnych problémov. V súčasnosti je vaša adresa IP viditeľná pre všetkých. Dôrazne vám odporúčame, aby ste si vytvorili dobrú sieť FireStick VPN a skryli svoju identitu, aby sa zážitok zo sledovania filmu nezhoršil..

používam ExpressVPN čo je najrýchlejšia a najbezpečnejšia sieť VPN v tomto odvetví. Inštalácia na akékoľvek zariadenie vrátane Amazon Fire TV Stick je veľmi jednoduchá. Tiež prichádza s 30-dňovou zárukou vrátenia peňazí. Ak sa vám ich služby nepáčia, môžete vždy požiadať o vrátenie peňazí. ExpressVPN má tiež špeciálnu ponuku, kde môžete získajte 3 mesiace zadarmo a ušetrite 49% z ročného plánu.

Tu sú dôvody, prečo musíte neustále používať sieť VPN.

Čítať: Ako nainštalovať a používať VPN na Amazon FireStick / Fire TV

1. Kino HD APK: Jedná sa o aplikáciu na streamovanie na požiadanie, ktorá je pravdepodobne tiež najobľúbenejšia. Táto aplikácia existuje už takmer dva roky a iba sa zlepšila. Aplikácia obsahuje veľa filmov a relácií. Získava kvalitné odkazy z najlepších zdrojov na internete. Cinema HD APK sa spáruje aj s programami Real Debrid a Trakt. Nepochybujem o tom, že je to jeden z najlepších kanálov tretích strán FireStick.

Ako nainštalovať Cinema HD APK na FireStick

2. Titánová televízia APK: Je to tiež mediálna platforma na požiadanie a nie je ďaleko za Cinema HD APK z hľadiska popularity. Táto aplikácia prináša celú knižnicu filmov a televíznych relácií so stovkami hodín bezplatnej zábavy. Titanium TV funguje skvele na FireStick a všetkých ďalších zariadeniach Fire TV. Táto aplikácia vám poskytne tie najlepšie streamingové odkazy a tiež podporuje Real Debrid. Môžete sa tiež prihlásiť pomocou svojho účtu Trakt.

Ako nainštalovať Titanium TV na FireStick

3. BeeTV APK: BeeTV je ďalším skvelým zdrojom neobmedzenej zábavy. Pomocou tejto aplikácie môžete streamovať veľa filmov a relácií. Nájdete tu tiež takmer všetky nové vydania. Aplikácia funguje skvele na FireStick. Má užívateľsky prívetivé a diaľkovo kompatibilné rozhranie. BeeTV tiež sťahuje prvotriedne toky z kvalitných serverov. Môžete ho tiež spojiť s programami Real Debrid a Trakt. Celkovo vzaté, úžasná aplikácia na požiadanie.

Ako nainštalovať BeeTV na FireStick

4. Mobdro: Je to živá televízna aplikácia a pravdepodobne najobľúbenejšia. Táto aplikácia ponúka veľkú zostavu kanálov káblovej televízie z USA a niekoľkých ďalších krajín. Ľahká aplikácia je jednoduchá pre vaše systémové prostriedky a funguje hladko na všetkých zariadeniach Fire TV. To je dôvod, prečo je to jeden z najlepších kanálov tretích strán pre FireStick.

Ako nainštalovať Mobdro na FireStick

5. Sapphire Secure IPTV: Sapphire Secure je populárna služba IPTV, ktorá vám umožňuje prístup k stovkám satelitných kanálov za pouhých 5 dolárov mesačne. Je to jeden z najúspornejších spôsobov, ako získať prístup ku káblovej televízii z celého sveta vrátane USA. Verzia aplikácie Fire TV je plne kompatibilná s diaľkovým ovládaním a ponúka rýchlu a bezproblémovú navigáciu.

Ako nainštalovať Sapphire Secure IPTV na FireStick

Ak potrebujete ďalšie bezplatné aplikácie pre Fire Stick alebo Fire TV, môžete sa pozrieť na náš úplný zoznam populárnych aplikácií. Prečítajte si tiež, ako môžete svojmu FireSticku uväzniť za neobmedzený bezplatný obsah.

Najlepšie kanály FireStick (oficiálne)

Aby som vám lepšie porozumel, rozdelil som zoznam kanálov do nasledujúcich kategórií:

 • Najlepšie kanály FireStick pre filmy a televízne programy
 • Najlepšie kanály FireStick pre šport
 • Najlepšie kanály FireStick pre správy
 • Najlepšie kanály FireStick pre deti

Poznámka: Na inštaláciu týchto oficiálnych kanálov som v dolnej časti tejto príručky poskytol podrobné pokyny.

Najlepšie kanály FireStick pre filmy a televízne programy

Tu je rýchly zoznam najlepších televíznych kanálov Fire pre filmy a televízne relácie. Viac informácií o každom kanáli nájdete v ďalšej časti sprievodcu.

 1. HBO GO
 2. HBO teraz
 3. AMC
 4. ABC
 5. CBS VŠETKY PRÍSTUP
 6. TUBI TV (filmy zadarmo) & TV)
 7. ZOBRAZIŤ ČAS
 8. COMEDY CENTRAL
 9. Hulu
 10. Netflix
 11. Starz
 12. FOX TERAZ
 13. &E
 14. PLUTO TV
 15. HALLMARK FILMY TERAZ

1. HBO GO (platené): Je skvelým miestom pre fanúšikov HBO, aby mohli streamovať originály a tóny filmov, dokumentov, športových programov a komediálnych špecialít HBO. Je tiež vybavený množstvom bonusových videí, napríklad v zákulisí. HBO GO prichádza zadarmo s vašim predplatným HBO.

2. HBO teraz (platené): Tento kanál vám tiež poskytuje prístup ku všetkému, čo je HBO, podobne ako HBO GO. Existuje však jeden veľký rozdiel. Pre HBO Now nepotrebujete predplatné televíznych kanálov HBO. Má vlastné plány predplatného (a tiež bezplatnú skúšobnú verziu).

3. AMC (platené): Pomocou tohto kanála môžete sledovať celú škálu originálov AMC a iných televíznych relácií chránených autorskými právami AMC. Môžete sa prihlásiť na odber satelitnej televízie AMC na prihlásenie do tejto aplikácie a vychutnať si celé sezóny. Dobrá správa je, že môžete sledovať rôzne sezónne premiéry a niekoľko doplnkov bez prihlásenia. Ak ste predplatiteľom AMC Premiere, získate tiež prístup k obsahu na požiadanie..

4. ABC (platené): Tento kanál FireStick z poprednej siete káblovej televízie v USA vám umožní vychutnať si živé vysielanie epizód ABC, ako aj televíziu typu catch-up. Živé televízne vysielanie sa však obmedzuje iba na vybrané trhy a iba na zúčastnené televízne spoločnosti. Ak chcete sledovať najnovšie epizódy, musíte sa prihlásiť pomocou poverení účtu zúčastneného poskytovateľa televíznych služieb.

5. CBS (bezplatné nákupy v aplikácii): Tento bezplatný kanál na stiahnutie vám umožňuje prístup k epizódam dobehnutia a živému televíznemu vysielaniu relácií CBS. Hromadné epizódy sú k dispozícii od nasledujúceho dňa, keď sú vysielané. Aj keď aplikáciu môžete získať zadarmo, budete si musieť kúpiť nákupy v aplikácii pre niekoľko odporúčaných obsahov.

6. Tubi TV (zadarmo): Táto aplikácia na požiadanie vám umožňuje prístup k množstvu bezplatných filmov a televíznych relácií. Obsahuje videá dostupné vo verejnej doméne alebo videá, na ktoré získala licenciu. Aj keď nenájdete najnovšie a populárne filmy alebo televízne programy, je tu veľa zostať prilepených niekoľko hodín.

7. SHOWTIME (Platené): Pomocou tohto kanála môžete streamovať originálne televízne relácie SHOWTIME, filmy, dokumenty, športy a ešte oveľa viac. Je to aplikácia na požiadanie bez živého televízneho vysielania. Môžete začať bezplatnou skúšobnou verziou a ak chcete pokračovať, môžete si kúpiť predplatné. Pre túto aplikáciu nepotrebujete predplatné káblovej siete SHOWTIME. Ak však máte predplatné SHOWTIME, mali by ste ho použiť SHOWTIME Kedykoľvek namiesto toho (ktorá je súčasťou vášho pôvodného predplatného a nestojí vás nič navyše)

8. Comedy Central (Platené): Získajte úplný prístup k celej škále televíznych programov od spoločnosti Comedy Central s týmto kanálom vrátane South Parku, Daily Show s Trevorom Noahom, detroitmi a množstvom samostatných doplnkov. Aplikáciu si môžete zadarmo stiahnuť, ale na odomknutie väčšiny populárnych videí je potrebné nákupy v aplikácii.

9. Hulu (platené): Tento kanál umožňuje prístup k obrovskej knižnici filmov a relácií na požiadanie a ku všetkým originálom Hulu. Za príplatok môžete tiež pridať živé televízne vysielanie. Navyše môžete vysielať prémiové siete ako Showtime, HBO, Starz a Cinemax za dodatočný mesačný odber

10. Netflix (platené): Meno, ktoré nie je potrebné uvádzať. Netflix je najväčšou predplatiteľskou službou na svete na streamovanie filmov, relácií, dokumentárnych filmov a ešte oveľa viac. Predplatné Netflix vám tiež umožní prístup k hromadám originálov Netflix. Je to nevyhnutný kanál FireStick pre každého streamingového nadšenca.

11. Starz (platené): Tieto kanály FireStick vám poskytujú prístup k sieťovým originálom Starz, televíznym programom, filmom a oveľa viac. Aplikácia vám umožňuje streamovať a sťahovať videá. Do aplikácie FireStick sa môžete prihlásiť pomocou predplatného sieťového odberu od vášho poskytovateľa televíznych služieb (okrem Comcast Xfinity). Ak nemáte predplatné siete Starz, aplikáciu môžete stále používať tak, že platíte 8,99 $ mesačne (k dispozícii je aj 7-dňová bezplatná skúšobná verzia).

12. FOX Now (zadarmo): Táto aplikácia streamuje obsah na požiadanie aj naživo. Poskytuje vám prístup k úplným epizódam a reláciám FOX, ako sú The Masked Singer, MasterChef, 9-1-1, Empire a ďalšie. Okrem toho môžete sledovať aj živé športy vysielané prostredníctvom siete FOX vrátane MLB a futbalu. Kanál obsahuje obmedzený bezplatný obsah. Na preskúmanie celého sortimentu je potrebný nákup v aplikácii.

13. A&E (zadarmo): S A&Ak používate kanál FireStick, môžete sledovať celý rad A&E relácie a niekoľko doplnkov a vymazané scény, ktoré neboli nikdy odvysielané v televízii. Môžete streamovať úplné epizódy populárnych relácií, ako sú 60 dní, úložné vojny, živé PD a ešte oveľa viac.

14. Pluto TV (zadarmo): Ak hľadáte bezplatný obsah, je to určite jeden z najlepších kanálov FireStick. Je vybavený desiatkami bezplatných živých televíznych kanálov a viac ako tisíc filmov na požiadanie. Pluto TV môžete začať používať okamžite bez prihlásenia. Ak sa však rozhodnete prihlásiť pomocou svojho účtu Pluto TV, budete mať prístup k histórii a preferenciám pozerania na všetkých zariadeniach..

15. Filmy, ktoré sú teraz puncované (platené): Či už ste fanúšikom značky Hallmark, tento kanál FireStick sa vám bude páčiť. Má obrovskú zbierku obsahu z knižnice Hallmark. Obsahuje všetky filmy, relácie a niekoľko Hallmarkových špeciálov. K dispozícii je aj 7-dňová bezplatná skúšobná verzia pre prípad, že si budete chcieť aplikáciu najskôr vyskúšať pred zakúpením predplatného.

Najlepšie FireStick kanály pre šport

Tu je zoznam najlepších kanálov Fire Stick pre športový obsah:

 1. NFL
 2. FOX ŠPORTY
 3. ESPN
 4. NBC SPORTS
 5. NFL VSTUPENKA VSTUPENKA
 6. CBS SPORTS STREAM & SLEDUJTE ŽIVÉ
 7. FOX SPORTS GO
 8. FUBO TV
 9. MLB v Bat
 10. NBA
 11. NHL
 12. UFC
 13. BLEACHER REPORT LIVE
 14. DAZN
 15. Tenisový kanál

1. NFL (bezplatné nákupy v aplikácii): Či už chcete sledovať najdôležitejšie udalosti alebo najnovšie správy, kanál NFL FireStick má všetko pokryté. S množstvom zaujímavých videí je táto oficiálna aplikácia NFL potešením pre milovníkov NFL. Tiež vás informuje o skóre a významných udalostiach počas celej sezóny. Aplikáciu si môžete bezplatne stiahnuť, ale pre niektoré typy videí vyžaduje nákupy v aplikácii

2. Fox Sports (nákupy v aplikácii zadarmo): Fox Sports je nevyhnutnosťou pre milovníkov športu v Spojených štátoch. Je vybavený množstvom exkluzívnych videí, ktoré nikde inde nenájdete. Či už ste fanúšikom boxu, NFL, MLB, futbalu, NASCAR, basketbalu alebo NCAA, Fox Sports kanály pre Fire TV Stick to všetko pokryjú. Nájdete tu tiež veľa tokov týkajúcich sa golfu a futbalu. A teraz je BTN tiež súčasťou tohto kanála.

3. ESPN (bezplatné nákupy v aplikácii): Žiadny športový zoznam nie je úplný bez zmienky o ESPN. Tento kanál FireStick vám umožňuje nepretržitý prístup k sieťam ESPN, ESPN +, ESPN 2, ESPN 3, ESPNews, ESPNU, SEC & SEC Network +, ESPN deportuje a ešte oveľa viac. Prostredníctvom tejto aplikácie môžete streamovať štúdio a rôzne živé športy. Obsahuje tiež herné záznamy, športové predstavenia a ďalšie. ESPN si môže bezplatne stiahnuť kanál s nákupmi v aplikácii.

4. Šport NBC (platené): Je to jeden z najlepších športových kanálov pre FireStick. Tento kanál pokrýva všetko, čo vysiela NBC, a veľa ďalších doplnkov. Ak máte od poskytovateľa televíznych služieb prihlasovacie údaje k sieti NBC, môžete streamovať všetko zadarmo. Ak nie ste predplatiteľom siete, môžete si predplatiť NBC Sports Gold na online streamovanie. S kanálom NBC Sports môžete sledovať PGA Tour, French Open, Premier League, NFL Sunday Night Football a niekoľko ďalších športov.

5. Nedeľný lístok NFL (platené): Na prihlásenie do tohto kanála FireStick potrebujete NFL Sunday Ticket. Môžete ich získať na adrese https://nflst.directv.com/amazonfiretv. Pomocou tohto kanála sa môžete pozerať na exkluzívne udalosti DirectTV vrátane nedeľných hier pravidelnej sezóny. Aplikácia vám tiež umožňuje skontrolovať štatistické údaje a skóre a sledovať najdôležitejšie udalosti.

6. Športový prúd CBS & Sledujte naživo (zadarmo): Tento kanál FireStick, ktorý sa nazýva aj CGS Sports HQ, vám prináša nepretržité športové vysielanie. Aplikácia je úplne zadarmo a nevyžaduje žiadne televízne predplatné ani nákupy v aplikácii. Môžete sledovať veľa upozornení, rekapitulácií, ukážok hier a oveľa viac. Získate tiež prístup k analýze od odborníkov a dokonca aj k tipom na stávkovanie. Tento kanál pokrýva takmer všetky hlavné športy vrátane NFL, MLB, NCAA, WNBA, College Football, PGA Golf, NHL a ďalších..

7. Fox Sports GO (zadarmo): Ak chcete sledovať svoje obľúbené regionálne športy na televízore, Fox Sports Go je jedným z najlepších športových kanálov, ktoré má FireStick k dispozícii. Pomocou tejto aplikácie môžete sledovať svoje obľúbené regionálne tímy, streamovať živé športy a získať prístup k pôvodnému programovaniu.

8. Fubo TV (platené): Tento kanál FireStick prináša na jednom mieste množstvo športových kanálov pre jednoduché streamovanie. Televízia Fubo ponúka viac ako 100 športových kanálov a viac ako 30 z nich pokrýva živé športy. Poskytuje vám prístup k sieťam NBC, FOX, CBS, CBS, NFL, k regionálnej športovej sieti, NBCSN, NBA TV, FS1 a oveľa viac. Okrem toho môžete sledovať priame prenosy živých správ a filmov a televíznych relácií na požiadanie.

9. MLB na bat (zadarmo): Alebo jednoducho MLB.TV je jednotné kontaktné miesto pre všetky veci MLB. Ak ste súčasne fanúšikom MLB a rezačom káblov, tento kanál FireStick je pre vás tým najlepším nástrojom. Táto aplikácia vysiela živé živé bejzbalové hry a udalosti tak, ako sú vysielané. Funguje na vašej požiarnej televízii aj na ručných zariadeniach Kindle.

10. NBA pre požiarnu televíziu (platené): Je to oficiálny kanál NBA FireStick pre FireStick, zariadenia Fire TV a Amazon Kindle. Pomocou tejto aplikácie môžete teraz sledovať svoje obľúbené hry a tímy na svojom FireStick. Poskytuje vám kompletný prístup k živým hrám NBA počas pravidelnej sezóny. Na prihlásenie do tejto aplikácie budete potrebovať predplatné NBA League Pass.

11. NHL (nákupy v aplikácii zadarmo): Ak ste stúpencom Národnej hokejovej ligy, určite sa vám táto oficiálna aplikácia NHL pre FireStick bude páčiť. Tento športový kanál pre FireStick vám umožňuje vysielať vaše obľúbené hry naživo. Môžete tiež sledovať najzaujímavejšie veci a veľa doplnkov.

12. UFC (platené): UFC je jedna skvelá správa pre milovníkov MMA. S UFC Fight Pass získate prístup do UFC Fight Library, UFC Fight Nights, svetiel, PPV nahrávok, TV relácií a niekoľkých originálov. Umožňuje vám tiež vysielať všetky udalosti PPF UFV. Aplikácia vám tiež umožní zostať v obraze s televíznym programom a najnovšími správami.

13. Bleacher Report Live (bezplatné nákupy v aplikácii): Tento športový kanál FireStick pokrýva celý rad živých televíznych športov vrátane NBA League Pass, Ligy majstrov UEFA, Európskej ligy, Dan Patrick Show, All Elite Wrestling a ešte oveľa viac.

14. DAZN (platené): tento športový vysielací kanál založený na predplatnom pre FireStick je k dispozícii v USA a ďalších 8 krajinách (vrátane Japonska, Kanady, Talianska, Brazílie). Podľa Wikipédie táto aplikácia ponúka každý rok viac ako 250 miliónov hodín streamovania. Zahŕňa viac ako 70 hlavných športových líg, športových podujatí a niekoľkých menších súťaží. Pokrytie zahŕňa Európsku ligu UEFA, Ligu majstrov UEFA, NHL, NFL, Futbal Major League, Majstrovstvá sveta vo futbale FIBA, Premier League a ďalšie.

15. Tenisový kanál (zadarmo & paid): Pre fanúšikov tenisu je tento športový kanál FireStick nevyhnutnosťou. Zahŕňa veľa živých tenisových zápasov a zahŕňa aj veľa videí na požiadanie, záznamy a zvýraznenia. Nie všetko je tu zadarmo. Ak chcete aplikáciu preskúmať v plnom rozsahu, môžete sa prihlásiť pomocou predplatného káblovej televízie alebo si kúpiť predplatné Tennis Plus.

Najlepšie spravodajské kanály FireStick

 1. CBS NEWS - FIRE TV
 2. FOX NOVINKY
 3. CNN GO
 4. ABC NOVINKY
 5. CNBC - FIRE TV
 6. NOVINKY NBC
 7. NOVINKA - FIRE TV
 8. MSNBC
 9. SPRÁVY BBC
 10. SIEŤ JEDNEJ AMERICKEJ NOVINY (OAN)
 11. NPR ONE PRE FIRE TV
 12. NOVINKY ZAPNUTÉ
 13. FOX OBCHOD
 14. AL-DŽAZÍRA
 15. SKY NOVINKY

1. CBS News - Fire TV (Free): Tento spravodajský kanál FireStick pokrýva národné aj svetové správy. Svet, americké správy, veda / technológia, politika, zábava, zdravie, kriminalita - to sú niektoré z kategórií správ, z ktorých si môžete vybrať. S CBSN získate nepretržité vysielanie živých správ. Okrem noviniek získate aj prístup k rôznym originálom CBS vrátane CBSN AM a Red & Modrá.

2. Fox News (zadarmo): Dcérska spoločnosť Fox News Group, kanál Fox News Firestick je bezplatný spravodajský kanál, ktorý vám poskytuje priamy prístup k aktuálnym správam, diskusiám v štúdiách, diskusným reláciám a varovným správam. Aplikácia je zadarmo na stiahnutie, ale ponúka obmedzené pokrytie z Fox News Network. Môžete sledovať priame prenosy určitých udalostí, niekoľko spravodajských relácií na požiadanie a videá založené na témach.

3. CNN Go (zadarmo + platené): CNN Go je zadarmo na stiahnutie spravodajského kanála FireStick s množstvom bezplatného obsahu. Ak sa však prihlásite pomocou predplatného káblovej televízie, získate plný prístup k živému kanálu CNN, k rýchlym klipom z najdôležitejších správ, k pôvodnej sérii CNN, k epizódam v plnej dĺžke a ďalším.

4. Správy ABC (zadarmo): Kanál ABC News FireStick vám prináša vysielanie najvýznamnejších správ dňa, živých spravodajských prúdov, aktuálnych správ a radu špeciálov. Tento kanál umožňuje sledovať populárne programy ako 20/20, Good Morning America a ďalšie.

5. CNBC - požiarna televízia (bezplatná + platená): Tento kanál podnikových správ CNBC FireStick vám umožňuje vysielať živé správy a epizódy plnej dĺžky, ak ste prihlásený / -á k odberu káblovej televízie. Môžete zostať v obraze s obchodnými informáciami v reálnom čase a pokrytím finančného trhu. Umožní vám tiež prístup k mnohým populárnym predstaveniam vrátane zisku, skutku, dohody alebo bez obchodu, garáže Jay Leno a mnohých ďalších. Aj keď sa neprihlásite k odberu káblovej televízie, môžete sledovať obmedzené živé vysielanie, videoklipy a najnovšie správy..

6. Správy NBC (platené): S kanálom NBC News pre FireStick môžete po prihlásení pomocou predplatného káblovej televízie vysielať živé vysielania MSNBC, živé správy NBC a niekoľko ďalších obľúbených programov. Získate tiež prístup k aktuálnym správam, udalostiam a príbehom, ktoré chcete sledovať. Môžete tiež vysielať epizódy plnej dĺžky, získať podrobnú analýzu správ a ďalšie.

7. Newsy - požiarna televízia (zadarmo): Sieť tvrdí, že prináša správy spôsobom, akým má byť - sto percent bez názorov. Tento spravodajský kanál FireStick vám umožňuje vysielať na televízore prúd rôznych správ.

8. MSNBC (platené): Po prihlásení sa na odber televízneho odberu môžete preskúmať celú škálu spravodajského obsahu MSNBC. Ak sa neprihlásite, stále môžete získať dennú skúšobnú verziu s plným prístupom 15 minút. Tento požiarny televízny kanál obsahuje populárne šou a televízne osobnosti vrátane Rachel Maddow, Posledné slovo s Lawrence O'Donnell, Chuck Todd, Nicolle Wallace, Steve Kornacki a ďalšie.

9. BBC News (zadarmo + platené): Tento kanál FireStick prináša globálne pokrytie siete BBC priamo do vášho televízora bez nutnosti získania predplatného káblovej televízie. Či už sa zaujímate o podnikanie, zábavu alebo iné populárne tému, tu je všetko, čo môžete streamovať. Poskytuje tiež prístup k celovečerným televíznym programom a najlepším príbehom.

10. Jedna americká spravodajská sieť (zadarmo, nákupy v aplikácii): Jeden z najspoľahlivejších zdrojov globálnych a národných správ o rôznych zaujímavých témach vrátane zábavy, podnikania a ďalších. Tento spravodajský kanál FireStick je k dispozícii na stiahnutie zadarmo, na prístup k obsahu je však potrebné zakúpiť mesačný poplatok 4,99 $. Aplikácia neponúka žiadny bezplatný obsah.

11. NPR One pre Fire TV (zadarmo): Ak máte viac záujem o počúvanie správ než o sledovanie, tento kanál FireStick z National Public Radio (NPR) je to, čo chcete. Kanál NPR One FireStick vám umožňuje vysielať najnovšie podcasty, rozhlasové relácie a oveľa viac. Stačí sa prihlásiť pomocou svojho účtu NPR a všetko tu je zadarmo.

12. NewsON (zadarmo): Ak hľadáte bezplatné správy, NewsON je jedným z najlepších kanálov Amazon FireStick na stiahnutie. Tento kanál vám prináša množstvo klipov miestnych správ a množstvo spravodajských správ na požiadanie. Zahŕňa viac ako 175 miestnych spravodajských kanálov z celého USA. Najneuveriteľnejšie je, že na používanie tejto aplikácie nepotrebujete žiadne predplatné káblovej televízie. V skutočnosti nevyžaduje žiadne prihlásenie.

13. Fox Business (zadarmo + platené): Ak sa chystáte na obchodné správy, Fox Business je kanál FireStick, ktorý by ste mali vyskúšať. Tento kanál ponúka živé spravodajstvo z Fox Business Network, ako aj Fox News kanálu. Živé kanály sú každý deň bezplatné 10 minút. Ak chcete pokračovať v sledovaní, musíte sa prihlásiť u svojho poskytovateľa televíznych služieb. Môžete tiež vysielať mnoho odporúčaných televíznych relácií vrátane FBN: am, Varney Co., Mornings with Maria, After the Bell, Bulls & Bears, The Evening Edit a ešte oveľa viac. Môžete tiež vyhľadávať obsah podľa tém, vrátane počítačovej bezpečnosti, osobných financií, malých firiem, technológií, hospodárstva, vládnych výdavkov atď..

14. Al Jazeera (zadarmo): Ak hľadáte správy a príbehy z celého sveta, vyskúšajte kanál Al Jazeera na FireStick. Anglická verzia tohto obľúbeného spravodajského kanála z Kataru na Blízkom východe obsahuje celý rad obsahu vrátane živej televízie, strihov editora, dokumentárnych filmov, talk show, relácií spravodajských časopisov a ďalších. Tento kanál FireStick je úplne zadarmo. Nevyžaduje sa žiadne prihlásenie alebo prihlásenie na odber televízneho signálu.

15. Sky News (bezplatné nákupy v aplikácii): Tento kanál je vynikajúcim spôsobom, ako vysielať Sky News na FireStick naživo. Okrem živých správ môžete streamovať aj obsah v rôznych ďalších kategóriách vrátane noviniek, správ USA, sveta, správ Spojeného kráľovstva, technológie, zábavy a kráľovskej rodiny. Existujú nejaké nákupy v aplikácii. Na tomto spravodajskom kanáli FireStick je však tiež veľa bezplatných vecí.

Najlepšie kanály FireStick pre deti

 1. PBS Kids
 2. GoNoodle
 3. Nick Jr.
 4. Pokémon TV
 5. Bavte sa s Robloxom

1. PBS Kids (zadarmo): Teraz máte prístup k svojim obľúbeným televíznym seriálom od spoločnosti PBD Kids na kanále PBS Kids Video FireStick. Tento kanál obsahuje stovky úžasných videí a veľa relácií z obľúbeného kanála pre deti PBS. Budete sa musieť prihlásiť pomocou svojho účtu PBS Kids. Ak ho nemáte, prejdite na webovú stránku PBSKids.org a vytvorte si ho. Kanál PBS Kids FireStick automaticky vyberie miestnu stanicu podľa vašej polohy. Kanál môžete kedykoľvek zmeniť.

2. GooNoodle (zadarmo): Je to jedna z najpopulárnejších vzdelávacích služieb v Spojených štátoch. Táto aplikácia je určená pre všetkých - deti, rodiny, ako aj pedagógov. Kanál GooNoodle FireStick vám prináša stovky vzdelávacích videí a zábavných aktivít pre deti a rodiny. Môžete si vybrať videá z rôznych zaujímavých kategórií vrátane najnovších na GoNoodle, vystupujúcich v škole, NTV: Noodle Television, The Best Tees, Blazer Flesh, GoNoodle House Party, Moose Tube, Awesome Sauce a mnoho ďalších.

3. Nick Jr. pre Fire TV (zadarmo + platené): Ak chcete streamovať epizódy plnej dĺžky a veľa originálov Nicka Jr., nainštalujte teraz tento kanál FireStick. Zahŕňa populárne predstavenia ako PAW Patrol, Bubble Guppies, Ryan's Mystery Playdate, Blue's Clues & Ty, Shimmer a Shine, Top Wing, Peppa Pig, Broken Record, Hobby, zmenšil som Deti a oveľa viac. Veľa vecí je tu zadarmo. Ak však chcete odomknúť celý rozsah obsahu a zabezpečiť príjemnú reklamu, musíte sa prihlásiť u svojho poskytovateľa televíznych služieb.

4. Pokémon TV (zadarmo): Toto je oficiálny kanál Pokémon pre zariadenia FireStick a Fire TV. Táto aplikácia vám umožní sledovať vaše obľúbené filmy a epizódy Pokémon úplne zadarmo. Tento kanál FireStick pre deti vám umožňuje streamovať všetko bez prihlásenia. Ak však chcete zdieľať svoje zážitky zo sledovania na všetkých podporovaných zariadeniach, odporúčame vám prihlásiť sa. Ak nemáte účet, môžete sa jednoducho zaregistrovať na oficiálnom serveri. webové stránky.

5. Zábava s Robloxom (zadarmo): Ak si chcete zostaviť svoje vlastné hry Roblox, určite vám budú tieto kanály FireStick veľmi pomôcť. Aj keď nechcete navrhovať žiadne hry, stále si môžete vychutnať niektoré veľmi pútavé videá a návody Robloxu. Tento kanál je určený pre deti a mládež vo veku od 12 do 15 rokov. S touto aplikáciou som sa však celkom dobre bavil ako dospelý. Aplikácia je úplne zadarmo. Neexistujú žiadne nákupy v aplikácii, ktoré by vás prekvapili. Nevyžaduje sa žiadne prihlásenie. Môžete okamžite začať streamovať.

Ako nainštalovať kanály FireStick z Amazon Store

Existujú dva spôsoby, ako môžete nainštalovať kanály FireStick, ktoré sú oficiálne dostupné v obchode Amazon App Store:

 • Metóda 1: Vyhľadajte kanály jednotlivo
 • Metóda 2: Preskúmajte kanály Fire TV podľa kategórií

Metódy sú uvedené nižšie

Metóda 1: Vyhľadajte kanály Fire TV jednotlivo

Preto budete musieť použiť možnosť Hľadať v FireStick. Tu sú kroky:

1: Na domovskej obrazovke aplikácie FireStick vyberte položku Vyhľadávanie (ľavý horný roh)

Najlepšie požiarne kanály

2: Vyhľadajte kanál, ktorý chcete nainštalovať (napríklad HBO GO)

Kliknite naň vo výsledkoch vyhľadávania

hľadať kanály na Amazonskom ohni

3: Kliknite na ikonu kanála v nasledujúcom okne

zoznam kanálov s ohňom ohnivej televízie

4: Kliknite Stiahnuť ▼ alebo dostať tlačidlá v závislosti od toho, čo sa zobrazuje na obrazovke

ako nastaviť kanály na firestick

5: Kliknite Otvorené spustiť kanál

Ako získať požiarne kanály

Metóda 2: Prejdite a nainštalujte kanály podľa kategórií

Tu sú kroky:

1: Vyberte ikonu aplikácie možnosť z domovskej obrazovky aplikácie FireStick

Najlepšie kanály s paličkami

Vyberte ikonu Kategórie v časti Aplikácie

Najlepšie kategórie kanálov pre firestick

2: Vyberte kategóriu, v ktorej chcete vyhľadať kanály (napríklad Filmy) & TV)

požiarne televízne kanály pre filmy a televízory

3: Kliknite na kanál, ktorý chcete nainštalovať (napríklad ABC)

kroky na inštaláciu kanálov Firestick

4: Kliknite Stiahnuť ▼ alebo dostať v závislosti od toho, čo vidíte na obrazovke

stiahnite si kanadské kanály

5: Kliknite Otvorené keď je kanál nainštalovaný

Najlepšie amazonské požiarne kanály

Zabalenie

Toto je náš zoznam najlepších kanálov FireStick. Tieto kanály umožňujú sledovať na požiadanie aj živý televízny obsah. Ak si myslíte, že nám niečo uniklo, dajte nám vedieť prostredníctvom nižšie uvedenej sekcie komentárov.

Kliknite sem, aby ste dostali tajné triky na rezanie káblov priamo do vašej doručenej pošty.

Max Eddy
Max Eddy Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me