Top 10 najlepších doplnkov Stremio Konečný zoznam na rok 2020

>

V tomto článku uvádzame najlepšie doplnky spoločnosti Stremio. Tieto doplnky fungujú na všetkých platformách, ktoré sú kompatibilné s programom Stremio. Pokyny na inštaláciu doplnkov Stremio nájdete ďalej v tomto článku.

Služba Stremio media streaming získala v posledných rokoch dosť popularitu. Je dodávaný s neuveriteľne jednoduchým rozhraním, ktoré vám uľahčí streamovanie. Táto platforma vám umožňuje sledovať filmy, seriály, živé televízne vysielania, videá YouTube a mnoho ďalšieho. Ak to ešte nemáte, tu je návod, ako nainštalovať Stremio na FireStick a Android TV Box.

Rovnako ako Kodi vyžaduje Stremio aj doplnky na streamovanie obsahu. Doplnky vás spoja s mediálnymi servermi po celom svete a usporiadajú odkazy na streamovanie, z ktorých si môžete vybrať. Na rozdiel od produktu Kodi sa však doplnky Stremio sťahujú a inštalujú online a nezaberajú miesto v miestnom úložisku zariadenia. Toto nielen šetrí miesto na zariadení, ale tiež zaisťuje, že musíte nainštalovať doplnok iba na jedno zariadenie a je k dispozícii na všetkých vašich zariadeniach Stremio (za predpokladu, že ste na všetkých zariadeniach prihlásení pomocou rovnakého účtu Stremio)..

Na rozdiel od produktu Kodi je inštalácia doplnkov Stremio oveľa jednoduchšia. Stačí ísť do knižnice doplnkov Stremio, vybrať doplnok a nainštalovať ho jediným kliknutím.

Stremio tiež ponúka oficiálne doplnky a doplnky tretích strán (komunitné) ako Kodi. Knižnica doplnkov Stremio však nie je taká veľká ako knižnica Kodi. Na výber je iba niekoľko doplnkov. Verím, že sa to zmení v budúcnosti, keď sa o túto platformu začne zaujímať viac vývojárov.

Vybrali sme pre vás tie najlepšie doplnky spoločnosti Stremio. Pozri sa!

Pozornosť používateľov: Prečítajte si skôr, ako budete pokračovať

Vlády a poskytovatelia internetových služieb na celom svete monitorujú online aktivity svojich používateľov. Ak sa zistí, že streamuje obsah chránený autorskými právami online, môžete sa dostať do vážnych problémov. V súčasnosti je vaša adresa IP viditeľná pre všetkých. Dôrazne odporúčame, aby ste si vytvorili dobrú sieť VPN a skryli svoju identitu, aby sa zážitok zo sledovania filmu nezhoršil.

používam ExpressVPN čo je najrýchlejšia a najbezpečnejšia sieť VPN v tomto odvetví. Inštalácia na akékoľvek zariadenie vrátane Amazon Fire TV Stick je veľmi jednoduchá. Tiež prichádza s 30-dňovou zárukou vrátenia peňazí. Ak sa vám ich služby nepáčia, môžete vždy požiadať o vrátenie peňazí. ExpressVPN má tiež špeciálnu ponuku, kde môžete získajte 3 mesiace zadarmo a ušetrite 49% z ročného plánu.

Tu sú dôvody, prečo musíte neustále používať sieť VPN.

Najlepšie doplnky Stremio

Tu je náš zoznam najlepších doplnkov Stremio. Tento zoznam obsahuje oficiálne aj komunitné (tretie strany) doplnky.

1. Pirate Bay

Doplnok Pirate Bay Stremio vám umožňuje prístup k celej databáze veľmi populárnej torrentovej stránky The Pirate Bay. Tento doplnok vám umožňuje streamovať obsah torrentu bez toho, aby ste ho museli najprv sťahovať do svojho zariadenia. Má nevyčerpateľnú zbierku vašich obľúbených filmov a relácií.

Pirate Bay je k dispozícii v dvoch verziách - ThePirateBay + (TPB +) a PirateBay Addon. Tieto doplnky boli vytvorené rôznymi vývojármi tretích strán. Obidve získavajú vysokokvalitné toky z rôznych torrent serverov. Na získanie týchto doplnkov je potrebné prejsť do sekcie doplnkov v službe Stremio a vybrať doplnky pre komunitu. Nájdete ich medzi odporúčanými doplnkami Stremio. Ak máte radi streamovanie na serveri Stremio, patria medzi najlepšie doplnky spoločnosti Stremio.

2. Juan Carlos

V zozname doplnkov pre komunitu nájdete veľa záznamov s názvom „Juan Carlos“. Zatiaľ čo všetci sú slušní, ten, ktorý má meno Juan Carlos 2 (v čase písania tohto článku), je ten, ktorý by ste chceli mať. Juan Carlos je prominentný zdroj torrentu. Rovnaký doplnok Stremio ponúka bezproblémové streamovanie torrentov. Má rozsiahlu databázu filmov a televíznych relácií.

Knižnica obsahu je pravidelne doplňovaná. Ak je niečo nové, je pravdepodobné, že ho nájdete najskôr s Juanom Carlosom 2. Doplnok sa nainštaluje jediným kliknutím a nevyžaduje žiadne špeciálne nastavenie. Po kliknutí na film alebo epizódu nájdete viac streamov z tohto doplnku. Neustále vystupoval ako jeden z najlepších doplnkov Stremio na rôznych zoznamoch.

3. RARBG

RARBG je ďalšie veľmi populárne meno vo svete doplnkov Stremio. Je to obrovský sklad vášho obľúbeného obsahu vrátane filmov a televíznych seriálov. Tento doplnok používam už dosť dlho a úprimne povedané, nikdy som nebol sklamaný.

Tento doplnok Stremio pritiahne niekoľko odkazov z rôznych torrent serverov na film alebo epizódu, ktorú chcete prehrať. Umožňuje tiež zvoliť rozlíšenie streamovania z SD na 1080p. Ak budete mať šťastie, môžete dokonca nájsť nejaké 4 000 tokov. Inštalácia RARBG trvá iba jedno kliknutie a máte nekonečnú knižnicu obsahu, ktorá je vám doručená na vaše potešenie z pozerania. Je to jeden z mojich obľúbených doplnkov Stremio.

4. Popcorn Time

EZTV a YTS patria medzi najpoužívanejšie torrent servery na svete. Popcorn Time vás spojí s celou knižnicou a ponúka vám kvalitný obsah na požiadanie vrátane filmov, relácií, dokumentárnych filmov a oveľa viac. Popcorn Time, rovnako ako mnoho iných na tomto zozname, sa považuje za jeden z najlepších doplnkov pre Stremio.

Knižnica obsahu EZTV a YTS je neustále aktualizovaná. To znamená, že v Popcorn Time je vždy niečo nové. Pokúsiť sa.

5. Zooqle

Zooqle môžete považovať za agregátor obsahu. Nemá žiadny nadradený web alebo server, z ktorého by bolo možné načítať toky obsahu. Na jednom mieste však umiestňuje najlepšie zdroje a zostavuje najkvalitnejšie odkazy na streamovanie. Používa torrent sledovače od Mega Torrents, YTS, RARBG a ďalších.

Zooqle je primárne určený na obsah, ako sú filmy a televízne seriály. Niekedy však môžete nájsť aj streamy pre dokumentárne filmy a dokonca aj videá z YouTube. Videl som to aj pri hľadaní streamov pre staré filmy a predstavenia, čo nie je prípad mnohých ďalších doplnkov Stremio. Keď píšem túto príručku, Zooqle je celkom nová, ale jej prítomnosť sa prejavila. Možno by ste to chceli skúsiť.

6. Otvorte videá

Toto je ďalší doplnok, ktorý nájde cestu do nášho zoznamu najlepších doplnkov pre Stremio. Otvorené videá nemusia byť také dobré ako niektoré ďalšie doplnky, ako napríklad Juan Carlos 2 alebo RARBG, ale už nejakú dobu vykonáva slušnú prácu. Takže som si myslel, že musíte vedieť, že existuje.

Open Videos je doplnok na požiadanie pre filmy a televízne programy. Nájde streamy pre takmer všetok najnovší a populárny obsah, ktorý chcete sledovať. Tento doplnok Stremio vám umožňuje zvoliť požadované rozlíšenie vrátane SD, 720 a 1080.

7. Netflix

Netflix je ďalší populárny doplnok Stremio. Tento doplnok vám umožňuje prehliadať celú kolekciu filmov, relácií a ďalších typov obsahu dostupného na serveri Netflix. Aj keď je momentálne k dispozícii ako doplnok pre komunitu od tretej strany, stále vám umožňuje sledovať obsah, len ak ste sa prihlásili pomocou existujúceho účtu Netflix. Navyše nemusíte spoločnosti Stremio poskytovať svoje prihlasovacie údaje pre Netflix. Keď vyberiete film alebo reláciu (alebo iný názov), budete presmerovaní na webovú stránku Netflix, kde sa môžete bezpečne prihlásiť.

Ak nemáte predplatné Netflixu a pýtate sa, či by ste ho mali získať alebo nie, tento doplnok Stremio by sa mohol hodiť. Môžete preskúmať knižnicu obsahu a zistiť, či existuje dostatok videí, ktoré vás zaujímajú.

8. YouTube

YouTube je jedným z oficiálnych doplnkov Stremio, ktoré sa zvyčajne dodávajú s predinštalovanou aplikáciou. Tento doplnok je skvelý spôsob, ako skúmať a sledovať videá YouTube. A vieme, že na YouTube môžete sledovať tisíce (alebo dokonca milióny) videí.

YouTube sa vyvíjal v priebehu rokov a už nie je len miestom pre nejaké náhodné domáce videá. Niekoľko profesionálnych výrobcov a tvorcov prispieva každý deň k obrovskej videotéke tejto platformy na streamovanie videa. Pomocou doplnku YouTube Stremio môžete sledovať webové relácie, upútavky, vírusové videá a veľa originálneho obsahu.

Addon má však určité obmedzenia. Nemôžete sa prihlásiť do svojho účtu YouTube. Z tohto dôvodu nemáte prístup k zoznamu sledovaných položiek, prihláseným kanálom ani k čomukoľvek, čo je špecifické pre váš profil. Netýka sa to ani streamovaného televízneho obsahu YouTube. Môžete sledovať iba bežné videá.

9. OpenSubtitles

OpenSubtitles je tiež jedným z najlepších doplnkov Stremio. Je to oficiálny doplnok a môže byť dodaný s predinštalovaným produktom Stremio. Ak chcete sledovať filmy a relácie s titulkami, OpenSubtitles je pre vás nevyhnutným doplnkom.

Ako ste asi už vedeli, OpenSubtitles je jedným z najväčších a najpopulárnejších poskytovateľov titulkov. V skutočnosti odporúčame tiež používať OpenSubtitles pre Kodi. Má obrovskú databázu titulkov takmer vo všetkých jazykoch, na ktoré si dokážete myslieť. Či už radi sledujete filmy alebo televízne programy, tu nájdete všetky potrebné titulky.

10. Príklad Addon

Ex Addon nepatrí medzi najúžasnejšie doplnky pre Stremio. Nezahŕňa najnovšie filmy alebo televízne programy. Poskytuje vám však prístup k niektorým klasickým dielam vo verejnej doméne. Ak máte radi pozeranie starých filmov bez autorských práv, môžete skúsiť Ex Addon.

Keďže vysiela iba filmy vo verejnom vlastníctve, nemusíte sa obávať ani porušenia autorských práv. Aj keď Ex Addon nemá obrovskú knižnicu obsahu, stále existuje niekoľko titulov, ktoré by vás mohli zaujímať.

Ako nainštalovať Najlepšie doplnky na Stremio

Tu je postup na inštaláciu doplnkov na server Stremio. Na Amazon FireStick som urobil nasledujúce snímky obrazovky. Metóda však funguje viac-menej rovnako na všetkých platformách. Tu ideme:

1. Otvorte Stremio a prihláste sa do svojho účtu Stremio, ak ste tak ešte neurobili. Mali by ste vidieť takúto úvodnú obrazovku

najlepšie doplnky pre stremio

2- Kliknite na ponuku hamburger v ľavom hornom rohu (3 vodorovné čiary). Teraz prejdite trochu nadol a kliknite na tlačidlo Add-ons v rozbaľovacej ponuke

najlepšie doplnky pre stremio

3 - Teraz musíte vidieť dve ponuky hore všetko a úradné predvolene vybrané

ako nainštalovať doplnky stremio

4- Kliknutím na ponuku, ktorá hovorí všetko, addony môžete filtrovať ďalej podľa Filmy, Seriály, Kanály, Iné

doplnky stremio

5- Po výbere stlačte tlačidlo späť a kliknite na ponuku, ktorá hovorí úradné

inštalácia doplnkov na stremio

6 - Teraz si môžete vybrať, či chcete nainštalovať oficiálne alebo komunitné doplnky Stremio. Poďme si vybrať spoločenstvo

Poznámka: Kliknutím na tlačidlo Nainštalované v tomto okne sa zobrazí zoznam všetkých doplnkov, ktoré ste už nainštalovali

najlepšie doplnky pre stremio

7. Prejdite nadol na požadovaný doplnok (napríklad Juan Carlos 2) a kliknite na tlačidlo Inštalácia

Najlepšie doplnky pre stremio

Takto inštalujete doplnky do Stremio.

Zabalenie

Toto je náš zoznam odporúčaných a najlepších doplnkov pre Stremio. Tieto doplnky som sám testoval a používal a písal o nich z mojej osobnej skúsenosti. Ak narazím na zaujímavý doplnok Stremio, zaistím, aby bol okamžite pridaný do tohto zoznamu. A ak narazíte na jedného, ​​neváhajte a dajte nám vedieť prostredníctvom sekcie komentárov nižšie.

súvisiace:

Najlepšie doplnky Kodi
Najlepšie postavenia spoločnosti Kodi
Najlepšie aplikácie FireStick

Max Eddy
Max Eddy Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me