10 najlepszych alternatywnych telewizorów do terrarium (2020)

>

W tym przewodniku omówimy popularne i najlepsze alternatywy dla Terrarium TV dla Fire TV Stick, Android TV Box i smartfonów z Androidem. Łączę również przewodniki instalacji FireStick dla wszystkich tych aplikacji, abyś mógł je uzyskać bez żadnych problemów.

Terrarium TV, jedna z najpopularniejszych i najbardziej zaufanych aplikacji do przesyłania strumieniowego, w końcu ogłosiła, że ​​się wyłącza. Programiści nie będą już zapewniać wsparcia dla aplikacji. To smutna wiadomość dla społeczności streamerów internetowych, którzy w dużym stopniu polegali na Terrarium TV ze względu na swoje potrzeby rozrywkowe. Oczywiście, jestem częścią tej społeczności. jestem bardzo rozczarowany.

To nic nowego. Wiele popularnych aplikacji po prostu przestaje działać bez żadnego ostrzeżenia. Ale idziemy dalej. Nawet po zniknięciu Terrarium TV użytkownicy FireStick nie mogą pozostawać na sucho. Nadal masz wiele opcji przesyłania strumieniowego filmów i programów telewizyjnych na swoim urządzeniu.

Zalecana: Jeśli jesteś użytkownikiem Fire TV / Stick / Cube, przeczytaj, jak jailbreakować FireStick, aby cieszyć się mnóstwem bezpłatnych treści.

Najlepsze alternatywy TV do terrarium

W tym artykule przedstawię wam jedne z najlepszych alternatyw dla Terrarium TV. Polecam te aplikacje po osobistym przetestowaniu i użyciu. Mam nadzieję, że znajdziesz realny zamiennik Terrarium TV w jednej z wymienionych tutaj opcji.

najlepsze alternatywne telewizory do terrarium

1. Kino APK

Cinema APK, wcześniej znana jako HDMovies, istnieje już od kilku miesięcy, a teraz jest jedną z najpopularniejszych aplikacji na żądanie do oglądania filmów i programów telewizyjnych. Nawet jeśli Terrarium TV wciąż żyje w pełnej krasie, Cinema APK musiała dać jej szansę na swoje pieniądze. Gdy pierwszy raz spotkałem się z tą aplikacją, wiedziałem, że zyskuje popularność. Aplikacja działa prawie bezbłędnie, pobiera dziesiątki działających strumieni i oferuje najwyższą jakość przesyłania strumieniowego.

najlepsze alternatywne telewizory do terrariumMinęło trochę czasu, odkąd Terrarium TV zostało oficjalnie zamknięte, a jeśli nadal szukasz takich aplikacji, Cinema APK to ta, którą warto rozważyć jako pierwszą. Podobnie jak Terrarium TV, Cinema APK to agregator treści, który nie hostuje żadnych własnych treści i nadal zapewnia dostęp do ogromnej biblioteki filmów i programów telewizyjnych. Pobiera łącza do przesyłania strumieniowego z wielu serwerów i ustawia je w linii do pobrania i przesyłania strumieniowego.

Mimo że aplikacja otrzymuje wysokiej jakości linki, sytuacja może się jeszcze poprawić, jeśli zintegrujesz z nią swoje konto Real-Debrid. Real-Debrid zapewni więcej strumieni Full HD i zdrowsze linki.

Cinema APK ograniczył interfejs do minimum. Nie spodziewaj się więc wizualnego uroku. Ale jeśli szukasz aplikacji na żądanie, która dobrze spełnia swoją podstawową funkcję (umożliwiając oglądanie filmów i programów), jest to świetna opcja do rozważenia.

Jak zainstalować aplikację Cinema APK w FireStick

Uwaga Użytkownicy FireStick: Przeczytaj zanim przejdziesz dalej

Rządy i dostawcy usług internetowych na całym świecie monitorują aktywność online swoich użytkowników. Jeśli znajdziesz strumień chroniony prawami autorskimi na swoim Fire TV Stick, możesz mieć poważne kłopoty. Obecnie twoje IP jest widoczne dla wszystkich. Zdecydowanie zalecamy, aby uzyskać dobry FireStick VPN i ukryć swoją tożsamość, aby oglądanie filmów nie zmieniło się źle.

używam ExpressVPN która jest najszybszą i najbezpieczniejszą siecią VPN w branży. Jest bardzo łatwy do zainstalowania na dowolnym urządzeniu, w tym na Amazon Fire TV Stick. Ponadto jest objęty 30-dniową gwarancją zwrotu pieniędzy. Jeśli nie podoba Ci się ich usługa, zawsze możesz poprosić o zwrot pieniędzy. ExpressVPN ma również specjalną ofertę, w której możesz uzyskaj 3 miesiące za darmo i zaoszczędź 49% na abonamencie rocznym.

Oto powody, dla których musisz cały czas korzystać z VPN.


Czytać:
Jak zainstalować i korzystać z najlepszej sieci VPN na Fire Stick

2. Tytanowa telewizja

alternatywne telewizory terrariumZ kilku powodów Titanium TV z łatwością zdobywa drugie miejsce wśród najlepszych alternatyw dla Terrarium TV. Na początek jest to klon Terrarium TV. Wygląda i działa dokładnie tak, jak Terrarium TV. Ta aplikacja rozrywkowa ma ogromny katalog filmów i programów, dzięki czemu jest idealna do oglądania. Tym bardziej imponuje mi to, że wyszukuje wysokiej jakości linki z Internetu do filmów, które chcesz obejrzeć.

Titanium TV oferuje integrację z Real Debrid. Oznacza to, że jeśli masz konto Real Debrid, masz jeszcze lepsze opcje przesyłania strumieniowego w jakości Full HD. Titanium TV jest niezwykle łatwy w instalacji w FireStick. Jest także łatwy w użyciu. Niezależnie od tego, czy korzystałeś z Terrarium TV lub jakiejkolwiek innej takiej aplikacji, obejrzysz Titanium TV w kilka minut. Aplikacja jest przystosowana do obsługi zdalnej, umożliwiając płynniejszą interakcję w FireStick, Fire TV, Fire TV Cube, a nawet Android TV Box.

Jak zainstalować Titanium TV na FireStick

3. CyberFlix TV

alternatywna telewizja terrariumPodobnie jak Titanium TV, CyberFlix TV jest także klonem wycofanego z produkcji Terrarium TV. Podczas rysowania porównań niewiele było możliwości wyboru między Cyberflix TV a Titanium TV. Zauważyłem jednak wiele razy, że Titanium TV przyciąga linki lepszej jakości. Różnica jest jednak sporadyczna i niekoniecznie decydująca o wyborze jednej z drugiej.

CyberFlix TV ma ogromne repozytorium filmów na żądanie, głównie filmów i programów telewizyjnych. Biblioteka treści jest regularnie aktualizowana w celu uwzględnienia nowych wydań. Interfejs aplikacji jest taki sam jak Terrarium TV z tym samym zestawem opcji i elementów menu. Biorąc wszystko pod uwagę, CyberFlix TV jest odpowiednim zamiennikiem Terrarium TV.

Jak zainstalować CyberFlix TV na FireStick

4. APK CatMouse

CatMouse to jedna z najbardziej imponujących aplikacji na żądanie, które ostatnio spotkałem w FireStick. Jak można się spodziewać, ta aplikacja ma obszerną bibliotekę filmów i programów telewizyjnych. Od najnowszych odcinków po nowe wersje filmowe, CatMouse zapewni Ci wszystko. Co więcej, jego biblioteka jest stale aktualizowana o nowe odcinki i filmy.

Aplikacja zapewnia również mnóstwo linków do przesyłania strumieniowego najwyższej jakości. Wybierz zawartość, którą chcesz oglądać, a będzie ona ustawiać w szeregu kilka aktywnych strumieni w rozdzielczości do 1080p. CatMouse umożliwia także integrację z Real Debrid. Dzięki temu możesz leczyć się nawet dzięki linkom najwyższej jakości.

Dzięki logowaniu Trakt, CatMouse pozwala zsynchronizować działania związane z przesyłaniem strumieniowym między urządzeniami i platformami. Możesz także zmienić domyślny odtwarzacz wideo na ten, który Ci się podoba, jeśli nie lubisz korzystać z wbudowanego odtwarzacza. Biorąc wszystko pod uwagę, CatMouse jest jedną z najlepszych alternatyw dla TV Terrarium.

Zainstaluj CatMouse w FireStick

5. UnlockMyTV

UnlockMyTV to inna nazwa w świecie transmisji strumieniowej, która się słyszy. Gdy to piszę, aplikacja została wprowadzona dopiero niedawno. Jednak jest już uważany za jedną z głównych aplikacji na żądanie; w tej samej lidze, co Cinema HD APK, TeaTV, CyberFlix TV i inne.

Ogromna kolekcja filmów i programów gwarantuje, że nigdy nie zabraknie Ci opcji rozrywki. Jeśli jesteś niezłomnym obserwatorem, UnlockMyTV to idealna aplikacja do przesyłania strumieniowego. Jeśli chodzi o jakość przesyłania strumieniowego, ta aplikacja jest na równi z innymi najlepszymi alternatywami do terrarium, które mamy na tej liście. Znajdziesz dziesiątki wysokiej jakości strumieni dla większości filmów i odcinków. Ponadto możesz zalogować się za pomocą Real Debrid i uzyskać dostęp do najlepszych linków do przesyłania strumieniowego w Internecie.

Logowanie się w Trakt, opcje tworzenia kopii zapasowych, filtry gatunkowe i kilka innych funkcji sprawiają, że UnlockMyTV jest realnym narzędziem rozrywkowym. Śmiało i spróbuj.

Zainstaluj UnlockMyTV na FireStick

6. Kodi

Kodi jest prawdopodobnie najpopularniejszym odtwarzaczem multimedialnym w okolicy. To był największy pretendent do Terrarium TV. Ale po tym ostatnim nie ma wątpliwości, że Kodi stanie się niekwestionowanym liderem w świecie transmisji strumieniowych.

alternatywy dla terrarium tvW przeciwieństwie do Terrarium TV lub innych aplikacji do strumieniowania na Androida Kodi jest daleka od ryzyka zamknięcia lub wycofania. Kodi nie polega na jednym deweloperze. Jest to aplikacja typu open source i każdy, kto ma odpowiednią wiedzę, może stworzyć dla niej dodatek do streamingu. Istnieją setki dodatków wideo dla Kodi, które pozwalają oglądać programy, filmy, sport, telewizję na żywo i tak dalej. Nawet jeśli jeden programista zdecyduje się przerwać swój dodatek, pozostali będą nadal świadczyć usługi. Co więcej, nowe dodatki pojawiają się co jakiś czas.

Tak więc, nawet jeśli Terrarium TV wkrótce będzie przeszłością, Kodi zawsze ma przyszłość. Wszystko, co musisz zrobić, to zainstalować Kodi na FireStick lub innym kompatybilnym urządzeniu i zacząć. Oczywiście będziesz potrzebować dodatków Kodi do strumieniowego przesyłania filmów, programów itp. Możesz także zainstalować kompilacje Kodi, które są dostarczane z kilkoma wstępnie załadowanymi dodatkami. Jeśli jeszcze nie korzystałeś z Kodi, polecam spróbować. Być może już nigdy nie będziesz potrzebować żadnej innej aplikacji do strumieniowania na Androida. I zanim zapytasz, Kodi to legalna aplikacja, która jest również wymieniona w oficjalnym sklepie Google Play.

Jak korzystać z Kodi - przewodnik dla początkujących

7. TeaTV

TeaTV zostało prawdopodobnie wydane mniej więcej w tym samym czasie, co Terrarium TV. Jednak najwyraźniej telewizja terrarium stała się bardziej popularna. Jednak TeaTV była szeroko stosowaną aplikacją do strumieniowania na platformie Android. Korzystałem z tej aplikacji jakiś czas temu. Ale ponieważ miałem lepsze alternatywy w Terrarium TV i Kodi, nie znalazłem powodu, aby ponownie go odwiedzać.

alternatywne telewizory terrariumKiedy usłyszałem, że telewizja Terrarium odchodzi, zacząłem szukać opcji i pomyślałem, że dobrym pomysłem byłoby dać TeaTV kolejną szansę. Nie zawiodłem się i przynajmniej tyle mogę powiedzieć. TeaTV zawsze miała solidną bibliotekę medialną, która z łatwością rywalizowała z Terrarium TV. Ale nie miał wtedy najbardziej przyjaznego dla zdalnego interfejsu interfejsu i trudno mi było go używać w FireStick. Tym razem jednak działało to znacznie lepiej niż wcześniej. Wygląda na to, że programiści TeaTV ciężko pracowali, aby aplikacja była bardziej konkurencyjna.

Jeśli jesteś wielkim fanem Terrarium TV, dostosowanie się do tej aplikacji może trochę potrwać. Ale wierzę, że jeśli programiści będą nad tym pracować, TeaTV może wkrótce zająć miejsce, o którym tak długo twierdził Terrarium TV.

Jak zainstalować TeaTV na FireStick

8. Morph TV

najlepsze alternatywy dla terrarium dla firestickIstnieje spora szansa, że ​​jeszcze nie słyszałeś o Morph TV. Jest to dość nowa aplikacja do przesyłania strumieniowego na Androida i natknąłem się na nią zaledwie kilka tygodni temu. Podobała mi się ta aplikacja z różnych powodów. Oprócz przyzwoitej biblioteki mediów, Morph TV ma do zaoferowania, jestem również pod wrażeniem jakości linków przesyłanych strumieniowo przez tę aplikację. Ponieważ Terrarium TV przestaje działać, Morph TV jest z pewnością opiekunem.

Ta aplikacja na żądanie ma prawie wszystko, co chciałem oglądać. Możesz przesyłać strumieniowo swoje ulubione odcinki programów telewizyjnych lub najnowsze filmy. Zawiera wszystkie popularne filmy, a nawet dostaje linki HD do niektórych z nich.

Morph TV to aplikacja zdalna. Oznacza to, że możesz również zainstalować i używać go na Amazon FireStick. Ma również przyjazny interfejs, dzięki czemu możesz szybko znaleźć swoje ulubione filmy i programy. Proponuję spróbować.

Jak zainstalować Morph TV na FireStick

9. OneBox HD

OneBox HD również istnieje od dłuższego czasu. Ale jest bardziej popularny na telefonach z Androidem niż zdalnie sterowanych urządzeniach, takich jak Amazon FireStick. Jednak dobrą wiadomością jest to, że OneBox HD jest przyjazny dla zdalnego i oferuje płynną nawigację i kontrolę w FireStick. Podoba mi się ta aplikacja. Podoba mi się ogromna biblioteka filmów i programów telewizyjnych, które prowadzi. Podoba mi się również, że odtwarza filmy za pomocą kilku kliknięć.

alternatywna telewizja terrariumOneBox HD szybko oferuje dostępne łącza przesyłane strumieniowo. Oznacza to również, że nie daje wielu opcji do wyboru. Trudno znaleźć linki 1080 Full HD. Zauważyłem jednak, że można odtwarzać prawie wszystkie linki w tej aplikacji. To więcej niż mógłbym powiedzieć o Terrarium TV.

Chociaż ta aplikacja oferuje płynną nawigację podczas eksploracji lub szukania treści, elementy sterujące w filmie są frustrujące. Nie pozwala na wstrzymywanie / planowanie, przewijanie do tyłu ani do przodu za pomocą pilota, dopóki nie zostaniesz przełączony myszką. Dla wielu może to stanowić przełom.

Fakt, że OneBox HD ma ogromną kolekcję treści, jest lekki i łatwy w użyciu oraz odtwarza filmy szybciej niż jakakolwiek inna aplikacja, dlatego warto spróbować.

Jak zainstalować OneBox HD na FireStick

10. TVZion

To kolejna aplikacja, na którą ostatnio natknąłem się, szukając aplikacji takich jak Terrarium TV. TVZion to ładnie zaprojektowana aplikacja do filmów i programów telewizyjnych. Istnieje duży katalog treści o najwyższej jakości na setki godzin oglądania. Najbardziej podoba mi się w TVZion to, że pomimo załadowania treści jest dość lekki. Dlatego na FireStick i innych urządzeniach do przesyłania strumieniowego jest to łatwe.

TVZion oferuje bezproblemowy, zgrabny interfejs z różnymi elementami uporządkowanymi na ekranie. Na górze znajdują się osobne zakładki na programy telewizyjne i filmy, dzięki czemu możesz szybko wybrać, co chcesz obejrzeć. Zamiast zagłębiać się głęboko w celu znalezienia kategorii, aplikacja umieszcza je bezpośrednio na ekranie głównym, aby można było szybko zacząć. Na górze znajduje się również opcja wyszukiwania, która umożliwia wyszukiwanie treści za pomocą słów kluczowych.

Aplikacja ogranicza odtwarzanie do 500 godzin po pierwszej instalacji. Ale instalując niektóre aplikacje z poziomu aplikacji za pośrednictwem Sklepu Google Play, możesz uzyskać dodatkowe 1000 godzin. Jest to nieco trudne, ponieważ FireStick nie obsługuje Play Store. Istnieje jednak obejście tego problemu. Jeśli kończą Ci się godziny, możesz odinstalować i ponownie zainstalować aplikację.

Jak zainstalować TVZion na Fire Stick

Jak bezpiecznie korzystać z alternatywnych telewizorów do terrarium

Teraz, gdy masz kilka opcji do wyboru zamiast Terrarium TV, chciałbym cię ostrzec, że wszystko, co przesyłasz strumieniowo online, jest widoczne dla twojego dostawcy usług internetowych i rządu. Oznacza to, że przesyłanie strumieniowe treści chronionych prawem autorskim (darmowe filmy, programy telewizyjne) może spowodować problemy prawne.

Na szczęście istnieje niezawodny sposób na ukrycie wszystkich działań związanych z przesyłaniem strumieniowym przed dostawcą usług internetowych i rządem. Wszystko czego potrzebujesz to dobra sieć VPN. VPN pomaga ominąć nadzór online, ograniczanie przepustowości dostawcy usług internetowych i ograniczenia geograficzne treści.

Ja osobiście korzystam i polecam ExpressVPN, która jest najszybszą i najbezpieczniejszą siecią VPN. Ponadto jest bardzo łatwy do zainstalowania na Fire TV / Stick lub innych urządzeniach, takich jak Windows PC, Mac, Android lub iPhone.

Nie zachęcamy do naruszania praw autorskich. Ale co się stanie, jeśli skończysz na przesyłaniu strumieniowo treści z nielegalnego źródła? Nie zawsze łatwo jest odróżnić legalne i nielegalne źródło.

Zanim zaczniesz korzystać z tych aplikacji, zobaczmy, jak korzystać z ExpressVPN, aby ukryć swoje transmisje strumieniowe przed wścibskimi oczami.

Krok 1: Subskrybuj ExpressVPN TUTAJ. Obejmuje 30-dniową gwarancję zwrotu pieniędzy. Oznacza to, że możesz z niego swobodnie korzystać przez pierwsze 30 dni, a jeśli nie jesteś zadowolony z wydajności (co jest bardzo mało prawdopodobne), możesz poprosić o pełny zwrot pieniędzy.

Krok 2: Kliknij TUTAJ aby pobrać i zainstalować aplikację ExpressVPN na swoim urządzeniu.

Krok 3: Kliknij ikonę zasilania, aby połączyć się z serwerem VPN. To wszystko. Twoje połączenie jest teraz bezpieczne dzięki najszybszej i najlepszej sieci VPN w branży.

podłącz expressvpn na patyku ognia

Likwidacja

Tak, to zła wiadomość, że Terrarium TV nie jest już dostępne. Ale świat transmisji strumieniowej nadal rozwija się z innymi opcjami. Chociaż aplikacje, które wymieniłem powyżej, mogą nie być tak dobre, jak Twoja ulubiona telewizja Terrarium, na razie będziemy musieli jak najlepiej wykorzystać to, co mamy. Jestem pewien, że wkrótce pojawi się kolejna aplikacja do przesyłania strumieniowego, która zajmie pierwsze miejsce w Terrarium TV przez długi czas. Jako zapalony użytkownik Kodi i silny zwolennik tej aplikacji, wierzę, że nigdy nie zabraknie Ci opcji oglądania ulubionych treści. Jeśli znasz inne alternatywy dla Terrarium TV, nie zapomnij wspomnieć o tym w komentarzach poniżej.

Związane z:

Najlepsze alternatywy APK do kina
Najlepsze alternatywy dla serwisu Putlocker
Najlepsze alternatywy dla Showbox
Najlepsze alternatywy Kodi

Max Eddy
Max Eddy Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me