8 najlepszych alternatyw Showbox (2020)

>

Oto nasza lista najlepsze alternatywy Showbox. Musiałem skompilować tę listę, ponieważ Showbox został niedawno zamknięty na dobre. Showbox APK to jedna z najczęściej używanych aplikacji do przesyłania strumieniowego filmów i programów telewizyjnych. Był również bardzo popularny wśród użytkowników FireStick. Od Showbox nie działa już teraz sensownym było tylko znaleźć jego zamienniki.

Nie było to trudne, ponieważ niedawno opublikowałem najlepszą alternatywę do terrarium. Telewizja Showbox i Terrarium były bardzo podobne. Dlatego ich alternatywy również nie różnią się bardzo. Wybrałem najlepsze z partii. Jestem pewien, że znajdziesz jedną (lub więcej) z nich jako odpowiednią alternatywę dla Showbox. Spójrz!

Pokaż alternatywy

Wszystkie aplikacje wymienione jako alternatywy dla Showbox zostały przetestowane i należą obecnie do najpopularniejszych. Są tak dobre jak Showbox lub nawet lepsze. Showbox nie był zdalny i działał najlepiej z aplikacją Mouse Toggle w FireStick. To było trochę kłopotliwe. Na szczęście żadne z tych zamienników Showbox nie wymaga instalowania dodatkowej aplikacji. Zainstaluj je i wszystkie będą gotowe do użycia.

najlepsze alternatywy dla showboksa

Uwaga: Przeczytaj zanim przejdziesz dalej

Rządy i dostawcy usług internetowych na całym świecie monitorują aktywność online swoich użytkowników. Jeśli znajdziesz strumieniowe treści chronione prawem autorskim na twoim urządzeniu, możesz mieć poważne kłopoty. Obecnie twoje IP jest widoczne dla wszystkich. Zdecydowanie zalecamy, aby uzyskać dobry VPN i ukryć swoją tożsamość, aby oglądanie filmów nie zmieniło się źle.

używam ExpressVPN która jest najszybszą i najbezpieczniejszą siecią VPN w branży. Jest bardzo łatwy do zainstalowania na dowolnym urządzeniu, w tym na Amazon Fire TV Stick. Ponadto jest objęty 30-dniową gwarancją zwrotu pieniędzy. Jeśli nie podoba Ci się ich usługa, zawsze możesz poprosić o zwrot pieniędzy. ExpressVPN ma również specjalną ofertę, w której możesz uzyskaj 3 miesiące za darmo i zaoszczędź 49% na abonamencie rocznym.

  • Jak zainstalować VPN na FireStick / Fire TV
  • Jak zainstalować VPN na innych urządzeniach do przesyłania strumieniowego

1. Cinema APK (filmy HD)

Zacząłem słyszeć dużo o tej aplikacji, gdy przestała działać Terrarium TV, a teraz jestem przekonany, że jest to jedna z najlepszych aplikacji do filmów i programów. Cinema APK to aplikacja na Androida, która działa bezproblemowo na urządzeniach FireStick, FireStick 4K i Fire TV. Aplikacja jest w stu procentach kompatybilna zdalnie, umożliwiając łatwą interakcję.

Cinema APK oferuje ogromną kolekcję filmów i programów telewizyjnych. Zawartość jest aktualizowana tak regularnie, że czasami znajduję nową zawartość w ciągu kilku minut od wydania. Aplikacja wykorzystuje skrobaki najwyższej jakości, które znajdują dziesiątki działających linków. Jakość strumieni jest dobra i poprawia się po zalogowaniu za pomocą Real-Debrid.

  Jak zainstalować MX Player na Amazon FireStick

Dzięki schludnemu, łatwemu w użyciu interfejsowi i niesamowitej bibliotece treści, Cinema APK jest z pewnością jedną z najlepszych alternatyw ShowBox.

Jak zainstalować aplikację Cinema APK w FireStick

2. Tytanowa telewizja

alternatywa showboxTitanium TV jest powszechnie uważany za klona Terrarium TV i, co zrozumiałe, ponieważ oba mają pewne uderzająco wspólne cechy. W rzeczywistości oba są prawie całkowicie identyczne. Zainstaluj Titanium TV na FireStick, a będziesz wiedział, o czym mówię (jeśli wcześniej korzystałeś z Terrarium TV). Teraz, gdy Showbox zniknął, powiedziałbym, że Titanium TV stanowi doskonałą alternatywę dla aplikacji ShowBox.

Titanium TV też ma duży katalog filmów i programów telewizyjnych. Od ostatnio wydanych filmów po najnowsze odcinki, znajdziesz to wszystko tutaj. Jestem również pod wrażeniem jakości odtwarzania wideo, które oferuje ta aplikacja. Istnieje wiele strumieni do wyboru. I podobnie jak Cinema APK, Titanium TV pozwala zalogować się za pomocą Real Debrid, aby uzyskać jeszcze bardziej niesamowite wrażenia wizualne.

Ponieważ Titanium TV jest zdalny, można go używać bez żadnych problemów w FireStick i innych urządzeniach Fire TV. Jeśli szukasz aplikacji takich jak Showbox, musisz spróbować Titanium TV.

Jak zainstalować Titanium TV na FireStick

3. APK CatMouse

Nowe aplikacje do przesyłania strumieniowego na żądanie są wydawane prawie codziennie. Jest tylko garstka z nich, które zyskują widoczność. CatMouse APK jest stosunkowo nowy w porównaniu do innych aplikacji z tej listy. Jednak już teraz wyraźnie zaznaczył swoją obecność.

CatMouse może pochwalić się imponującą ofertą filmów i programów telewizyjnych. Kolekcja jest również regularnie aktualizowana, gdy tylko pojawi się nowy film lub niedawno wyemitowany odcinek. Innymi słowy, aplikacja zapewnia, że ​​nie zabraknie rozrywki.

Jeszcze bardziej imponuje mi to, jak szybko CatMouse pobiera linki do przesyłania strumieniowego z wielu różnych źródeł online. Ale to nie wszystko. Zapewnia również linki wysokiej jakości. Często widzę kilka działających linków 1080p.

Możesz poprawić jakość strumieniowania o wiele wyższego poziomu dzięki funkcjom takim jak Real Debrid i integracja Trakt.

Aplikacja jest w stu procentach przyjazna dla zdalnego i działa płynnie w FireStick. To rzeczywiście jedna niesamowita alternatywa Showbox, którą możesz zdobyć.

Zainstaluj CatMouse w FireStick

4. UnlockMyTV

To kolejna niesamowita aplikacja na żądanie, którą chcesz przesyłać strumieniowo swoje ulubione filmy i odcinki. UnlockMyTV ma obszerną bibliotekę multimediów, która również otrzymuje regularne aktualizacje. Aplikacja oferuje setki godzin nieprzerwanej rozrywki dla przyjemności oglądania.

Podobnie jak CatMouse, UnlockMyTV jest nowszy niż inne aplikacje z naszej listy najlepszych alternatyw dla Showbox. Jednak udało mu się znaleźć drogę tutaj ze względu na najwyższą wydajność. Ta lekka aplikacja zapewnia płynną nawigację, szybkie pobieranie linków do przesyłania strumieniowego i szybkie odtwarzanie. Oczywiście nie można zapominać, że zapewnia wysokiej jakości strumienie, które są przesyłane w rozdzielczości do 1080p.

Ta bogata w funkcje aplikacja umożliwia także integrację kont Real Debrid i Trakt. Podsumowując, jeśli brakuje Ci Showbox, spróbuj UnlockMyTV. Jestem pewien, że ci się spodoba.

  Najlepsze kanały Amazon FireStick / Fire TV (2020)

Zainstaluj UnlockMyTV na FireStick

5. Kodi

najlepsze alternatywy dla showboksaKodi to aplikacja multimedialna, która może z łatwością zastąpić każdą inną taką aplikację w dowolnym momencie. Ta aplikacja zapewnia dostęp do ogromnego świata filmów, programów, telewizji na żywo, sportu i czegokolwiek innego. Wszystko, co musisz zrobić, to zainstalować dodatki Kodi i zacząć.

Jedną z największych zalet Kodi jest to, że nie jest zależny od żadnego twórcy aplikacji. Ta platforma typu open source została opracowana przez ogromną społeczność wolontariuszy. To narzędzie jest stale monitorowane i aktualizowane. Jak powiedziałem, wszystko, czego potrzebujesz, to dodatki wideo, aby zacząć korzystać z Kodi, a jest ich mnóstwo dostępnych za darmo.

Kodi jest jedną z najlepszych alternatyw dla Showbox. To może nie być jedna z podobnych aplikacji, ale z pewnością jest świetnym zamiennikiem Showbox. Możesz zainstalować go w FireStick w ciągu 5 minut. W rzeczywistości jest obsługiwany na wielu urządzeniach, w tym Android, Windows, Mac, iOS i innych.

Jak jailbreak FireStick za pomocą Kodi

Jak korzystać z Kodi - przewodnik dla początkujących

6. TeaTV

teatv na firestick

Kiedy Terrarium TV zostało zamknięte, TeaTV nagle zyskało na znaczeniu, mimo że istniało już od dłuższego czasu. Teraz, gdy Showbox już nie ma, nie widzę żadnego powodu, dla którego nie mogłeś spróbować TeaTV. Mamy tę aplikację jako jedną z najlepszych alternatyw dla Terrarium TV. Skorzystaj z niego, a dowiesz się, dlaczego warto tutaj znaleźć miejsce na tej liście najlepszych alternatyw Showbox.

Podobnie jak większość aplikacji na żądanie, znajdziesz tutaj znaczną liczbę filmów i tytułów programów telewizyjnych. Jestem również bardzo zadowolony z jego skrobaków, które zapewniają najlepsze linki z całej sieci. Prędkość odtwarzania nie jest tak duża, jak widziałem w Cinema APK i Titanium TV, ale jakość wideo jest całkowicie do przyjęcia. TeaTV zwykle ściąga łącza 720p i SD, ale czasami dostajesz również 1080. Ponownie, dzięki Real-Debrid możesz spodziewać się strumieni o wyższej jakości.

Jak zainstalować TeaTV na FireStick

7. CyberFlix TV

CyberFlix TV to kolejna aplikacja, którą chcesz wypróbować, jeśli szukasz odpowiednich alternatyw dla Showbox. Jest bardziej podobny do Titanium TV i jest również uważany za klon TV do terrarium. Interfejs, układ i organizacja CyberFlix TV są prawie takie same.

Lubię CyberFlix TV, ponieważ ma on wszystkie podstawy. Aplikacja ma duży katalog multimediów, który jest aktualizowany w odpowiednim czasie. Zawsze znajdziesz najnowsze filmy i programy dostępne do przesyłania strumieniowego. Podobnie jak inne na tej liście, CyberFlix TV pobiera wiele linków, dając ci wystarczająco dużo możliwości znalezienia odtwarzania w wysokiej jakości. Jest to łatwa w użyciu aplikacja FireStick do obsługi zdalnej. Jest również lekki i szybki.

Jak zainstalować CyberFlix TV na FireStick

8. TVZion

TVZion nie jest tak naprawdę najlepszą alternatywą dla ShowBox, ale myślę, że i tak nie mamy wielu opcji. Nie twierdzę, że aplikacja jest zła. W rzeczywistości jest całkiem przyzwoity. Dzięki solidnej bibliotece treści i zgrabnemu interfejsowi TVZion zapewnia dobrą rozrywkę. Jednak nie jest tak dobry, jak inni na tej liście, zwłaszcza jeśli porównasz go z Cinema APK i Titanium TV.

  Jak zainstalować CyberFlix TV na FireStick

To powiedziawszy, zainstaluj tę aplikację, a znajdziesz wszystkie popularne i popularne tytuły bezpośrednio na ekranie głównym. Możesz szybko przełączać się między filmami i programami telewizyjnymi za pomocą menu u góry. TVZion jest zdalny i dlatego nawigacja na urządzeniach FireStick jest płynna. Działa świetnie również na urządzeniach z Androidem.

W TVZion obowiązuje limit 500 godzin odtwarzania. Możesz jednak uzyskać dodatkowe 1000 godzin po zainstalowaniu aplikacji ze Sklepu Google Play zalecanej przez tę aplikację. Ponieważ FireStick nie obsługuje Sklepu Play, ta sztuczka na nim nie działa. Obejściem tego problemu jest odinstalowanie i ponowne zainstalowanie aplikacji, gdy zabraknie godzin.

Jak zainstalować TVZion na Fire Stick

Jak bezpiecznie korzystać z alternatyw Showbox

Teraz, gdy masz kilka opcji do użycia zamiast APK Showbox, chciałbym cię ostrzec, że wszystko, co przesyłasz, jest widoczne dla twojego dostawcy usług internetowych i rządu. Oznacza to, że przesyłanie strumieniowe bezpłatnych treści (filmów, programów telewizyjnych) może spowodować problemy prawne.

Na szczęście istnieje niezawodny sposób na ukrycie wszystkich działań związanych z przesyłaniem strumieniowym przed dostawcą usług internetowych i rządem. Wszystko czego potrzebujesz to dobra sieć VPN. VPN pomaga ominąć nadzór online, ograniczanie przepustowości dostawcy usług internetowych i ograniczenia geograficzne treści.

Ja osobiście korzystam i polecam ExpressVPN, która jest najszybszą i najbezpieczniejszą siecią VPN. Ponadto jest bardzo łatwy do zainstalowania na Fire TV / Stick lub innych urządzeniach, takich jak Windows PC, Mac, Android lub iPhone.

Nie zachęcamy do naruszania praw autorskich. Ale co się stanie, jeśli skończysz na przesyłaniu strumieniowo treści z nielegalnego źródła? Nie zawsze łatwo jest odróżnić legalne i nielegalne źródło.

Zanim zaczniesz korzystać z tych aplikacji, zobaczmy, jak korzystać z ExpressVPN, aby ukryć swoje transmisje strumieniowe przed wścibskimi oczami.

Krok 1: Subskrybuj ExpressVPN TUTAJ. Obejmuje 30-dniową gwarancję zwrotu pieniędzy. Oznacza to, że możesz z niego swobodnie korzystać przez pierwsze 30 dni, a jeśli nie jesteś zadowolony z wydajności (co jest bardzo mało prawdopodobne), możesz poprosić o pełny zwrot pieniędzy.

Krok 2: Kliknij TUTAJ aby pobrać i zainstalować aplikację ExpressVPN na swoim urządzeniu.

Krok 3: Kliknij ikonę zasilania, aby połączyć się z serwerem VPN. To wszystko. Twoje połączenie jest teraz bezpieczne dzięki najszybszej i najlepszej sieci VPN w branży.

połącz expressvpn dla kodi

Werdykt

To jest nasza lista najlepszych alternatyw Showbox. Jeśli korzystasz z Showbox, jestem pewien, że spodobają Ci się te opcje. Są prawie takie same. Podałem również link do przewodników instalacji dla każdej aplikacji. Pomoże to szybko zainstalować wybraną aplikację na urządzeniu FireStick. Jeśli masz jakieś pytania lub chcesz podzielić się z nami swoimi doświadczeniami, skorzystaj z poniższej sekcji komentarzy.

Związane z:

Kino Alternatywne APK
Cotomovies Alternatywy
Alternatywy Putlockera

Max Eddy
Max Eddy Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me