Czy Terrarium TV jest legalne i bezpieczne w użyciu?

>

Aplikacje do strumieniowego przesyłania multimediów online nie są niczym nowym dla generacji online. Jedną z takich popularnych aplikacji jest Terrarium TV, która jest świetną alternatywą dla Showbox, Mobdro i Playbox HD. Ta aplikacja na Androida pomaga uzyskać bezpłatny dostęp do całej biblioteki najnowszych filmów, programów telewizyjnych. Ale ważne jest pytanie, czy Terrarium TV jest legalne i bezpieczne w użyciu?

Wspomniane powyżej aplikacje dają ci dostęp do płatnych treści za darmo, tak jak zewnętrzne Kodi Addons, wtedy warto zastanawiać się, czy legalne jest przesyłanie bezpłatnych filmów na Terrarium TV. Ponadto, czy stanowi zagrożenie dla twojego urządzenia w postaci złośliwego oprogramowania? Omówimy szczegółowo, w jaki sposób oba aspekty aplikacji Terrarium mogą wpłynąć na Ciebie, a jeśli tak, to jak sobie z tym poradzić.

jest terrarium tv legalne i bezpieczne w użyciu

Czy Terrarium TV jest legalne?

Chociaż istnieje wiele źródeł, które zapewniają ogromną listę oryginalnych programów i filmów, takich jak Netflix, Hulu, Amazon Prime itp., Mogą być one zbyt ciężkie dla twojej kieszeni. Z drugiej strony telewizja terrarium stanowi tanie rozwiązanie, ale może to stanowić problem prawny. Nie zawsze tak jest. Różne kraje mają różne zasady i możesz być bezpieczny lub mieć kłopoty w zależności od Twojej lokalizacji. Ponadto aplikacja Terrarium TV nie jest oficjalnie dostępna w Sklepie Google Play, ponieważ Sklep Play nie promuje przesyłania strumieniowego treści z nieautoryzowanych źródeł.

Musisz zrozumieć, że aplikacje takie jak Terrarium TV zapewniają treści chronione prawem autorskim za darmo i że samo w sobie jest niezgodne z prawem, miejmy nadzieję, że wszędzie. Wręcz przeciwnie, jak na stronie internetowej Terrarium TV, ich usługa nie jest w ogóle nielegalna, ponieważ wykorzystuje technologię przesyłania strumieniowego do przesyłania treści, a nie P2P, jak torrenty. Oprócz tego, jeśli zainstalujesz aplikację Terrarium TV, zobaczysz wyraźne słowa „Używaj Terrarium TV na własne ryzyko”.

W niedawnym orzeczeniu Europejskiego Trybunału Sprawiedliwości stwierdzono, że pozyskiwanie i rozpowszechnianie treści chronionych prawem autorskim przez osoby trzecie w jakikolwiek sposób bez zgody właściciela praw autorskich jest całkowicie nielegalne (informacja prasowa na ten temat jest dostępna pod adresem na dole tej strony). W zależności od regionu, z którego korzystasz z aplikacji Terrarium TV, możesz mieć problemy. Jak powiedziano, jest to bezpieczniejsze niż przepraszanie.

Jak mogę uniknąć kłopotów?

Teraz, gdy chcesz zabezpieczyć się przed wszelkimi problemami prawnymi związanymi z przesyłaniem strumieniowym treści online, musisz zrobić kilka rzeczy. Ponadto wszystkie wymienione tutaj elementy będą miały zastosowanie do wszystkich aplikacji podobnych do Terrarium TV, które umożliwiają strumieniowe przesyłanie treści za darmo. Na początek musisz znaleźć sposób na ukrycie swojej tożsamości online, tj. Adresu IP.

A co najlepiej to zrobić? Tak, oczywiście, użyj VPN. Dobra sieć VPN pozwoli ci uzyskać dostęp do Internetu i przesyłać strumieniowo treści z Terrarium TV bez informowania świata o twoim rzeczywistym adresie IP, nawet o swoim dostawcy usług internetowych. Poza tym połączenia nawiązywane za pośrednictwem VPN są szyfrowane, co pozwala VPN chronić Twoją tożsamość. Wybrana usługa VPN przekieruje ruch z komputera przez ich serwery, zapewniając anonimową lokalizację. Jest to najlepsza i prawdopodobnie jedyna rzecz, aby się zabezpieczyć.

Po wypróbowaniu kilku dostawców VPN jestem pewien, że mogę powiedzieć, że nie ma nic lepszego niż ExpressVPN. Sam usługodawca jest tak pewny, że oferuje 30-dniową gwarancję zwrotu pieniędzy. Oto nasza lista rekomendacji najlepszych sieci VPN.

Zanim zaczniesz streamować z Terrarium TV, oto jak uzyskać ochronę VPN w 3 prostych krokach.

Krok 1: Kliknij tutaj aby uzyskać subskrypcję Express VPN.

Krok 2: Kliknij tutaj aby pobrać i zainstalować aplikację ExpressVPN na swoim urządzeniu.

Krok 3: Uruchom aplikację i kliknij ikonę Zasilanie, aby połączyć się z serwerem VPN. To wszystko. Twoje połączenie jest teraz bezpieczne dzięki najszybszej sieci VPN.

połącz expressvpn dla kodi

Jeśli jesteś użytkownikiem Amazon Fire Stick, oto jak zainstalować i korzystać z VPN na Fire TV Stick.

Jak zainstalować Terrarium TV na Fire StickTerrarium TV na FireStick

Czy używanie Terrarium TV jest bezpieczne??

W tym przypadku musisz mieć pewność, że instalacja Terrarium TV jest całkowicie bezpieczna, pod warunkiem, że aplikacja została zainstalowana z wiarygodnego źródła. Ponieważ aplikacja nie jest dostępna w sklepie Google Play, zawsze zalecamy pobranie jej z oficjalnej strony internetowej Terrarium TV lub skorzystanie z zaufanych zewnętrznych sklepów z aplikacjami, takich jak apkmirror.com. Sama aplikacja jest całkowicie czysta, jeśli chodzi o złośliwe oprogramowanie, wirusy i oprogramowanie ransomware.

Jeśli nadal czujesz się nieco sceptycznie co do bezpieczeństwa urządzenia i danych, musisz wiedzieć, że Twój telefon z Androidem już zajmuje się tym aspektem. Google Play Protect jest instalowany na wszystkich nowoczesnych telefonach, które regularnie skanują wszystkie aplikacje zainstalowane na urządzeniu w poszukiwaniu takich rzeczy. Możesz także uruchomić oprogramowanie antywirusowe, jeśli używasz komputera dla spokoju ducha.

Wniosek

W Internecie jest ogromna ilość treści i musisz być świadomy miejsca, z którego przesyłasz strumieniowo lub pobierasz. Treści najprawdopodobniej byłyby chronione prawami autorskimi, a uzyskanie do nich dostępu za pośrednictwem aplikacji takich jak Terrarium TV byłoby niezgodne z prawem. Jeśli mimo to przesyłasz strumieniowo bezpłatne filmy / programy telewizyjne z tych aplikacji, upewnij się, że zrobiłeś każdy krok (przede wszystkim VPN), aby się zabezpieczyć. Transmisja filmu online nie jest warta kłopotów prawnych.

Związane z

  • Jak naprawić problemy z buforowaniem telewizji terrarium
  • Czy Jailbreak FireStick jest nielegalny??
  • Czy VPN są legalne?
  • Czy Kodi jest legalne?
  • Najlepsze aplikacje Amazon Fire TV Stick

Max Eddy
Max Eddy Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me