Jak zainstalować FreeFlix HQ w FireStick

>

W tym przewodniku pokażę, jak zainstalować FreeFlix HQ na FireStick. Poprowadzę Cię krok po kroku przez proces instalacji i pomogę Ci sideload aplikacji na Fire TV lub Fire Stick.


FreeFlix HQ to darmowa aplikacja do strumieniowego przesyłania treści, która umożliwia oglądanie filmów, programów telewizyjnych, anime, telewizji na żywo i innych. Aplikacja ma imponującą bibliotekę tytułów, w tym nową i starą. Znajdziesz tu nawet najnowszy wydany film i ostatnio emitowane odcinki popularnych programów telewizyjnych.

W FreeFlix HQ najbardziej podoba mi się jego bezproblemowy interfejs. Układ aplikacji został zaprojektowany tak, aby idealnie pasował do dużego ekranu, takiego jak telewizor, dzięki czemu jest idealną aplikacją do FireStick lub Android TV. Jest w stu procentach zdalny i dlatego nigdy nie napotkasz żadnych trudności w interakcji z aplikacją za pomocą pilota FireStick lub innego urządzenia wejściowego.

Uwaga Użytkownicy FireStick: Przeczytaj zanim przejdziesz dalej

Rządy i dostawcy usług internetowych na całym świecie monitorują aktywność online swoich użytkowników. Jeśli znajdziesz strumień chroniony prawami autorskimi na swoim Fire TV Stick, możesz mieć poważne kłopoty. Obecnie twoje IP jest widoczne dla wszystkich. Zdecydowanie zalecamy, aby uzyskać dobry FireStick VPN i ukryć swoją tożsamość, aby oglądanie filmów nie zmieniło się źle.

używam ExpressVPN która jest najszybszą i najbezpieczniejszą siecią VPN w branży. Jest bardzo łatwy do zainstalowania na dowolnym urządzeniu, w tym na Amazon Fire TV Stick. Ponadto jest objęty 30-dniową gwarancją zwrotu pieniędzy. Jeśli nie podoba Ci się ich usługa, zawsze możesz poprosić o zwrot pieniędzy. ExpressVPN ma również specjalną ofertę, w której możesz uzyskaj 3 miesiące za darmo i zaoszczędź 49% na abonamencie rocznym.

Oto powody, dla których musisz cały czas korzystać z VPN.


Czytać:
Jak zainstalować VPN na Amazon FireStick

Jak zainstalować FreeFlix HQ na Fire TV / Stick

: FreeFlix HQ nie jest już niezawodną opcją przesyłania strumieniowego. Możesz przeglądać inne aplikacje z naszej listy najlepszych aplikacji dla FireStick

Daj nam teraz dowiedzieć się, jak uzyskać FreeFlix HQ w FireStick, abyś mógł zacząć oglądać swoje ulubione treści bez żadnych opóźnień! Cały proces instalacji nie powinien zająć więcej niż 5 minut.

Przygotuj FireStick do instalacji aplikacji innych firm

Pierwszą rzeczą, którą chcesz zrobić, to upewnić się, że FireStick ma włączoną możliwość instalowania aplikacji innych firm, takich jak FreeFlix HQ. Oto, co musisz zrobić:

Krok 1: Przejdź do ekranu głównego Fire TV Stick. Użyj pilota i wybierz opcję „Ustawienia” u góry

jak zainstalować Freeflix na Firestick

Krok 2: Teraz idź dalej i wybierz „Urządzenie” w menu Ustawienia

ustawienia urządzenia na Firestick

Krok 3: Kliknij „Opcje programisty” w następnym oknie

opcje dla programistów

Krok 4: Jeśli „Aplikacje z nieznanych źródeł” są WYŁĄCZONE, kliknij je, aby WŁĄCZYĆ

włącz nieznane źródła na Firestick

Krok 5: Gdy zobaczysz następujący monit / ostrzeżenie, kontynuuj i kliknij „Włącz”. FreeFlixHQ jest bezpieczny i nie zaszkodzi Twojemu urządzeniu FireStick
  jak zainstalować freeflix

Kroki, aby zainstalować FreeFlix HQ w FireStick

Teraz pobierzemy i zainstalujemy aplikację FreeFlix HQ na FireStick za pomocą aplikacji Downloader. Downloader to najpopularniejsza aplikacja do bocznego ładowania aplikacji APK innych firm w FireStick.

Śmiało, zainstaluj aplikację, klikając powyższy link, jeśli jeszcze tego nie zrobiłeś. Jeśli nie możesz znaleźć aplikacji Downloader w sklepie z aplikacjami, może być konieczna zmiana regionu w ustawieniach konta Amazon.

Po zainstalowaniu Downloadera uruchom go i wykonaj następujące czynności:

Krok 1: Na ekranie głównym Downloadera kliknij „Ustawienia” na lewym pasku bocznym i wybierz „Włącz JavaScript”

sideload freeflix hq na firestick

Krok 2: Kliknij „Włącz JavaScript”, a zobaczysz następujący komunikat ostrzegawczy.

Tak więc kliknij „Tak”, aby kontynuować (możesz wyłączyć go po pobraniu APK i włączyć później, jeśli to konieczne)

pobierz darmową aplikację APK na Fire Stick TV

Krok 3: Teraz idź dalej i kliknij Dom opcja w lewym górnym rogu. Użyj pilota i poprowadź kursor do pola URL po prawej stronie i kliknij w nim.

Jak zainstalować FreeFlix HQ w FireStick

Krok 4: Gdy pojawi się klawiatura ekranowa, wpisz https://www.firesticktricks.com/ffhq

Po zakończeniu naciśnij przycisk „Go” (możesz także nacisnąć przycisk Play na pilocie)

Freeflix HQ na Firestick

Krok 5: APK FreeFlix HQ będzie teraz pobierany na FireStick. Niech się skończy.

Krok 6: Po zakończeniu pobierania Downloader automatycznie rozpocznie proces instalacji. Gdy zobaczysz ten monit, przejdź dalej i przewiń w dół, aby wybrać przycisk „Dalej”.

Aplikacja FreeFlix HQ dla firestick

Krok 7: Po przewinięciu w dół przycisk „Dalej” zmieni się na przycisk „Zainstaluj”. Kliknij „Zainstaluj”, aby kontynuować

jak zdobyć freeflix hq na firestick

Krok 8: Gdy FreeFlixHQ zostanie zainstalowany w FireStick, zobaczysz powiadomienie „Zainstalowano aplikację”. Kliknij „Otwórz”, jeśli chcesz uruchomić aplikację bezpośrednio z tego monitu. Kliknij „Gotowe”, aby wrócić do aplikacji Downloader.

Zamierzamy kliknąć „Gotowe”, ponieważ pozostaje jeszcze jedna rzecz do zrobienia

Freeflix HQ na Firestick

Krok 9: Oto, co zobaczysz dalej. Śmiało i kliknij „Usuń”, ponieważ nie potrzebujesz już pliku APK FreeFlixHQ. Nie chcesz, aby zajmowało niepotrzebne miejsce na ograniczonej przestrzeni dyskowej

zainstaluj freeflix hq na Firestick

Krok 10: Potwierdź swoje działanie, klikając jeszcze raz „Usuń”

Teraz śmiało i otwórz aplikację FreeFlixHQ w FireStick z poziomu „Aplikacji” & Sekcja kanałów.

Jak widać, ikona aplikacji znajduje się na dole listy. Możesz przenieść go do górnego rzędu, aby pojawił się na ekranie głównym FireStick. Wybierz ikonę aplikacji i przytrzymaj przycisk „Wybierz” na pilocie. Teraz użyj przycisków kierunkowych na pilocie, aby poprowadzić ikonę do żądanego miejsca w górnym rzędzie.

jak zdobyć freeflix hq na Amazon Firestick

Jak korzystać z FreeFlix HQ w FireStick

Zanim zaczniesz streamować w FreeFlix HQ, chciałbym Ci powiedzieć, że wszystko, co robimy w Internecie, można nam prześledzić, nawet nasze działania związane z streamingiem online. Wiele osób otrzymało od władz informacje prawne dotyczące oglądania bezpłatnych treści online za pośrednictwem aplikacji takich jak FreeFlix HQ.

Możesz uniknąć angażowania się w takie problemy prawne, korzystając z usługi VPN. VPN szyfruje twoje działania online i maskuje je przed każdym, kto by oglądał, w tym od twojego rządu i dostawcy usług internetowych.

Nie akceptuję naruszenia praw autorskich. Ale jestem zwolenniczką prywatności. VPN zapewnia prywatność.

Ja osobiście korzystam i polecam ExpressVPN usługa. ExpressVPN okazał się najszybszym czasem VPN i ponad, a jego niezawodność jest niekwestionowana. Działa na FireStick i wielu innych platformach, w tym Android, Windows, iOS i innych. 

Oto jak rozpocząć korzystanie z ExpressVPN na FireStick i ukryć swoje działania związane z transmisją strumieniową przed wścibskimi oczami.

Krok 1: Subskrybuj ExpressVPN TUTAJ. Obejmuje 30-dniową gwarancję zwrotu pieniędzy. Oznacza to, że możesz z niego swobodnie korzystać przez pierwsze 30 dni, a jeśli nie jesteś zadowolony z wydajności (co jest bardzo mało prawdopodobne), możesz poprosić o pełny zwrot pieniędzy.

Krok 2: Włącz telewizor Fire TV / Stick i przejdź do opcji „Szukaj” po lewej stronie. Teraz wpisz „Expressvpn” (bez cudzysłowów) w pasku wyszukiwania i wybierz ExpressVPN, gdy pojawi się w wynikach wyszukiwania

jak zainstalować terrarium tv na fire tv

Krok 3: Kliknij „Pobierz”, aby zainstalować aplikację ExpressVPN dla Fire TV / Stick.

terrarium tv na firestick

Krok 4: Otwórz aplikację i wprowadź dane logowania, które utworzyłeś podczas zakupu subskrypcji ExpressVPN. Kliknij „Zaloguj się”

jak uzyskać expressvpn na kij telewizyjny ognia

Krok 5: Kliknij ikonę zasilania, aby połączyć się z serwerem VPN. To wszystko. Twoje połączenie jest teraz bezpieczne dzięki najszybszej i najlepszej sieci VPN dla FireStick.

podłącz expressvpn na patyku ognia

Możesz także przeczytać bardziej szczegółowe informacje na temat korzystania z ExpressVPN z Fire TV / Stick.

Zakładając, że korzystasz z VPN, a twoje działania są prywatne, zobaczmy, jak korzystać z FreeFlix HQ na Fire TV / Stick.

FreeFlixHQ to dość prosta aplikacja. Aby rozpocząć, wystarczy otworzyć aplikację i wybrać tytuł, który chcesz przesyłać strumieniowo.

Domyślnie na ekranie głównym aplikacji znajduje się „Filmy”. Możesz kliknąć menu hamburgerów w lewym górnym rogu i wybrać jedną z pozostałych opcji z menu rozwijanego.

Na przykład, jeśli chcesz zamiast tego oglądać programy telewizyjne, kliknij menu hamburgerów i wybierz z menu „Programy telewizyjne”. Anime, bajki, telewizja na żywo, zapasy to tylko niektóre z innych opcji.

Podobnie jak każda inna darmowa aplikacja do strumieniowego przesyłania treści, wszystkie serwery FreeFlix HQ nie działają przez cały czas. Dobrą rzeczą jest to, że aplikacja pozwala łatwo zmieniać serwery.

Kliknij ikonę filtra w prawym górnym rogu (ikona, która wygląda jak lejek), a zobaczysz następujące wyskakujące okienko.

jak zainstalować Freeflix HQ

U góry możesz zobaczyć sekcję „Zmień serwer” z listą serwerów. Jeśli jeden serwer nie działa, wybierz inny.

jak korzystać z Freeflix HQ na Firestick

Po kliknięciu ikony Filtr na ekranie głównym FreeFlixHQ pod listą serwerów zobaczysz również przycisk „Status serwerów”. Kliknij przycisk, a zobaczysz status serwerów w postaci pasków.

Im bardziej pasek reprezentujący serwer jest wypełniony kolorem czerwonym, tym lepiej. Jak widać na poniższym obrazku, wszystkie serwery S3, S4, S8 i S9 są czerwone. Oznacza to, że te serwery będą oferować lepsze strumienie.

Serwery od S1 do S5 są przeznaczone do filmów, a od S6 do S10 do programów telewizyjnych.

serwery freeflix hq

Czy mogę użyć zewnętrznego odtwarzacza multimedialnego?

Tak, możesz! Mimo że FreeFlixHQ jest wyposażony we wbudowany odtwarzacz multimedialny, możesz użyć zewnętrznego odtwarzacza multimedialnego, takiego jak VLC lub MX Player.

Zauważyłem, że MX Player zwykle działa lepiej z aplikacjami do przesyłania strumieniowego. Możesz zainstalować MX Player w ciągu kilku minut.

Aby zmienić odtwarzacz multimediów, kliknij menu hamburgerów w lewym górnym rogu ekranu głównego i kliknij „Ustawienia” z menu rozwijanego. Teraz przewiń w dół do „Użyj zewnętrznego odtwarzacza wideo” i kliknij go.

odtwarzacz multimedialny dla Freeflix HQ

Zobaczysz listę opcji. Wybierz żądany odtwarzacz, aby użyć go jako domyślnego odtwarzacza dla FireFlix HQ w FireStick (kliknij MX Player lub „Wybierz z moich aplikacji”, aby wybrać jeden z odtwarzaczy wideo zainstalowanych na twoim urządzeniu)

jak zainstalować zewnętrzny odtwarzacz multimediów dla Freeflix HQ

Czy mogę uzyskać FreeFlix HQ bez reklam?

Tak, możesz! 

Podczas korzystania z FreeFlixHQ zauważysz kilka przerw w reklamach. Aplikacja obsługuje reklamy, dzięki czemu programiści mogą nadążyć za kosztami ogólnymi i innymi wydatkami.

Ale możesz mieć doświadczenie bez reklam, dokonując płatności PayPal i kupując wersję bez reklam za 10 USD.

Kliknij menu Hamburger w lewym górnym rogu ekranu głównego aplikacji i kliknij „Ustawienia”. Przewiń w dół do samego końca i kliknij opcję „Usuń reklamy (PayPal)”.

Postępuj zgodnie z instrukcjami, aby przekazać darowiznę w wysokości 10 USD za pomocą PayPal.

jak zainstalować Freeflix HQ na Firestick

Końcowe przemyślenia 

FreeFlixHQ jest raczej bezproblemową aplikacją i będąc entuzjastą streamingu online, bardzo mi się podobało. Nie twierdzę, że aplikacja jest idealna, ponieważ nie ma czegoś takiego jak idealna aplikacja. Ale ponieważ dobrze sobie radzi i zwykle bez kłopotów, polubiłem to. To prawda, że ​​niektóre serwery nie działają, co prowadzi nas do wniosku, że aplikacja nie jest dobra. Można temu łatwo zaradzić, wybierając odpowiedni serwer. Po prostu sprawdź status serwera, jak pokazałem powyżej, i wybierz najsilniejszy. Po wypróbowaniu i przetestowaniu dziesiątek darmowych aplikacji do przesyłania strumieniowego mogę powiedzieć, że nawet jeśli FreeFlixHQ nie jest najlepszy, jest lepszy niż najbardziej. Śmiało i spróbuj.

Związane z:

Jak zainstalować Cinema HD w FireStick
Jak zainstalować BeeTV na FireStick
Jak zainstalować aplikację Morph TV APK
Jak zainstalować APK Popcorn Time

Kliknij tutaj, aby uzyskać tajne triki do cięcia przewodów bezpośrednio do skrzynki odbiorczej.

Max Eddy Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me