Jak zainstalować Mobdro na Amazon FireStick

>

W tym przewodniku pokażę, jak zainstalować Mobdro na FireStick. Te same instrukcje będą działać również w innych wersjach Amazon Fire TV, w tym Fire Stick 4K i Fire TV Cube. Mobdro to usługa IPTV, która oferuje bezpłatny dostęp do kanałów telewizyjnych na żywo z całego świata. Dosłownie pobrałem i korzystałem z dziesiątek aplikacji telewizyjnych na żywo, ale Mobdro jest jedyną, do której jestem najdłużej lojalny. Jeśli lubisz oglądać telewizję na żywo w FireStick (lub w tym przypadku na dowolnym urządzeniu z Androidem), zdecydowanie zalecamy, aby dać szansę Mobdro.

jak zainstalować mobdro na firestick

Mobdro ma wyczerpującą bibliotekę kanałów satelitarnych. Możesz oglądać aktualności, programy, filmy, sport, muzykę, treści edukacyjne i wszystko, co tylko możesz wymyślić. Ta aplikacja jest dobrze obsługiwana i regularnie aktualizowana, aby chronić ją przed błędami i usterkami.

Jedyne małe wyzwanie, jakie napotkałem podczas korzystania z tej aplikacji, dotyczy nawigacji. Chociaż w większości jest przyjazny dla pilota, po otwarciu listy kanałów przewija się od lewej do prawej, a także od góry do dołu. To sprawia, że ​​wszystko jest trochę niewygodne. Na szczęście ma skuteczną opcję wyszukiwania, która pozwala znaleźć wszystko, czego szukasz. Wystarczy wpisać nazwę treści lub kanału telewizyjnego, a aplikacja wyszuka je w swojej ogromnej bibliotece multimediów. Fakt, że mam dostęp do prawie każdego kanału, który chcę oglądać w jednym miejscu, oraz że aplikacja jest szybka, przesyła filmy w wysokiej jakości, prawie bez buforowania, wyraźnie przyćmiewa jej małą wadę.

Kroki, aby zainstalować Mobdro APK w FireStick

Mobdro zapewnia bezpłatne usługi telewizji na żywo. I wystarczy, że zgadniesz, że nie jest to część sklepu Amazon. Jest to aplikacja innej firmy, która zostanie pobrana z boku na Amazon FireStick.

Ustawienie zabezpieczeń FireStick nie pozwala domyślnie pobrać takiej aplikacji, chyba że włączysz tę opcję Aplikacje z nieznanych źródeł. Oto jak możesz to zrobić:

 1. Włącz Fire Stick i wybierz z głównego ekranu Ustawienia opcja z paska menu u góry

jak zainstalować mobdro na firestick

 1. Gdy pojawi się następujące menu, przewiń w prawo i otwórz My Fire TV / Device

ognisty mobdro

 1. Teraz wybierz i kliknij Opcje programistyczne

jak zdobyć aplikację mobdro na kiju Amazon Fire TV

 1. Gdyby Aplikacje z nieznanych źródeł jest WYŁĄCZONY, śmiało i kliknij go, aby WŁĄCZYĆ

aplikacje z nieznanych źródeł na Firestick

 1. Po wyświetleniu monitu kliknij Włączyć. To ostrzeżenie, ale nie przejmuj się. Mobdro to wypróbowana, przetestowana aplikacja. To jest bezpieczne.

włącz aplikacje z nieznanych źródeł

Po włączeniu aplikacji z nieznanych źródeł możesz przystąpić do instalacji aplikacji Mobdro w FireStick. To jest łatwe. Ale potrzebujesz aplikacji, która może pobrać APK Mobdro z Internetu.

Uwaga Użytkownicy FireStick: Przeczytaj zanim przejdziesz dalej

Rządy i dostawcy usług internetowych na całym świecie monitorują aktywność online swoich użytkowników. Jeśli znajdziesz strumień chroniony prawami autorskimi na swoim Fire TV Stick, możesz mieć poważne kłopoty. Obecnie twoje IP jest widoczne dla wszystkich. Zdecydowanie zalecamy, aby uzyskać dobry FireStick VPN i ukryć swoją tożsamość, aby oglądanie filmów nie zmieniło się źle.

używam ExpressVPN która jest najszybszą i najbezpieczniejszą siecią VPN w branży. Jest bardzo łatwy do zainstalowania na dowolnym urządzeniu, w tym na Amazon Fire TV Stick. Ponadto jest objęty 30-dniową gwarancją zwrotu pieniędzy. Jeśli nie podoba Ci się ich usługa, zawsze możesz poprosić o zwrot pieniędzy. ExpressVPN ma również specjalną ofertę, w której możesz uzyskaj 3 miesiące za darmo i zaoszczędź 49% na abonamencie rocznym.

Oto powody, dla których musisz cały czas korzystać z VPN.


Przeczytaj: Jak zainstalować i używać Best VPN dla FireStick

FireStick potrafi wiele rzeczy, ale nie pozwala na pobieranie plików APK bezpośrednio z przeglądarek internetowych. Próbowałem Silk Browser, FireFox, nic nie działa.

Jest w porządku! Jeśli chcesz odłożyć aplikacje na FireStick, nie ma nic lepszego niż Downloader app. Jest to jedna z pierwszych aplikacji, które musisz zainstalować, gdy otrzymasz urządzenie FireStick, Fire TV lub Fire TV Cube.

Downloader jest częścią Amazon Store. Dlatego nie powinieneś mieć trudności z instalacją. Wszystko, co musisz zrobić, to uzyskać dostęp do Szukaj opcja FireStick z ekranu głównego (ta opcja znajduje się po lewej stronie u góry). Wyszukaj aplikację Downloader, wpisując nazwę aplikacji. Postępuj zgodnie z instrukcjami wyświetlanymi na ekranie i zainstaluj Downloader.

Teraz, gdy masz już Downloader, zainstalujmy Mobdro na FireStick. Oto kroki:

 1. Uruchom aplikację Downloader, a zobaczysz, że otwiera się za pomocą Dom opcja (po lewej) wybrana domyślnie.
 2. Po prawej stronie głównego ekranu Downloadera (z Dom wybrano) to pole do wprowadzenia źródłowego adresu URL pliku APK, który chcesz pobrać.

Kliknij pole, a klawiatura ekranowa wyskoczy.

pobierz mobdro na firestick

 1. Użyj klawiatury ekranowej i wprowadź następujący adres URL najnowszej aplikacji Mobdro - https://www.firesticktricks.com/mob

Po zakończeniu pisania naciśnij UDAĆ SIĘ 

pobierz mobdro apk na firestick

 1. Aplikacja do pobierania została zaprojektowana tak, aby natychmiast rozpocząć pobieranie pliku APK. Dlatego poczekaj, aż pobierze Mobdro APK na FireStick. Nie zajmie to zbyt długo. Mobdro to lekka aplikacja.

mobdro apk dla kija telewizyjnego ognia

 1. Po pobraniu APK Mobdro Downloader uruchomi go i rozpocznie instalację aplikacji. Teraz musisz zobaczyć następujący monit za pomocą Kolejny przycisk w prawym dolnym rogu

zainstaluj mobdro na firestick

 1. Przejdź do prawego dolnego rogu i Kolejny przycisk zmieni się na zainstalować przycisk. Kliknij zainstalować przycisk, aby kontynuować

jak zainstalować mobdro na fire tv

 1. Teraz poczekaj, aż urządzenie FireStick zainstaluje Mobdro. Zwykle zajmuje to mniej niż dwie minuty.

mobdro na firestick

 1. Gdy Mobdro jest zainstalowany w FireStick, pojawia się następujące pytanie: Zainstalowana aplikacja.

Jak widać, ma dwa przyciski na dole. Jeśli klikniesz otwarty, będziesz mógł od razu uruchomić aplikację Mobdro w FireStick.

Ale nie tego właśnie chcemy. Kliknijmy Gotowy i wróć do interfejsu Downloadera. Usuniemy plik APK Mobdro.

Ten plik APK nie jest wymagany po zainstalowaniu aplikacji. Usunięcie oczyści miejsce.

ognisty mobdro

 1. Naciśnij przycisk Usunąć

usuń mobdro apk na firestick

 1. Naciśnij przycisk Usunąć ponownie, aby w końcu usunąć plik

usuń mobdro apk z firestick

Pomyślnie pobrałeś, zainstalowałeś Mobdro na FireStick za pomocą aplikacji Downloader. Pomyślnie usunąłeś również plik APK Mobdro.

Jak bezpiecznie korzystać z Mobdro

Zanim zaczniesz streamować z Mobdro, chciałbym cię ostrzec, że wszystko, co przesyłasz strumieniowo online, jest widoczne dla twojego dostawcy Internetu i rządu. Aby uniknąć problemów prawnych, sugeruję użycie dobrego FireStick VPN, takiego jak ExpressVPN.

Osobiście korzystam z ExpressVPN, który jest najszybszym i najbardziej niezawodnym VPNem w branży. Obejmuje również 30-dniową gwarancję zwrotu pieniędzy na wypadek, gdybyś nie był zadowolony z usługi.

Pozwól, że pokażę ci, jak szybko uzyskać i połączyć ExpressVPN z FireStick.

Krok 1: Subskrybuj ExpressVPN TUTAJ. Obejmuje 30-dniową gwarancję zwrotu pieniędzy. Oznacza to, że możesz z niego swobodnie korzystać przez pierwsze 30 dni, a jeśli nie jesteś zadowolony z wydajności (co jest bardzo mało prawdopodobne), możesz poprosić o pełny zwrot pieniędzy.

Krok 2: Włącz telewizor Fire TV / Stick i przejdź do opcji „Szukaj” po lewej stronie. Teraz wpisz „Expressvpn” (bez cudzysłowów) w pasku wyszukiwania i wybierz ExpressVPN, gdy pojawi się w wynikach wyszukiwania

zainstaluj expressvpn na jailbroken firestick

Krok 3: Kliknij „Pobierz”, aby zainstalować aplikację ExpressVPN dla Fire TV / Stick.

dostać vpn jailbroken firestick

Krok 4: Otwórz aplikację i wprowadź dane logowania, które utworzyłeś podczas zakupu subskrypcji ExpressVPN. Kliknij „Zaloguj się”

zaloguj się expressvpn na firestick

Krok 5: Kliknij ikonę zasilania, aby połączyć się z serwerem VPN. To wszystko. Twoje połączenie jest teraz bezpieczne dzięki najszybszej i najlepszej sieci VPN dla FireStick.

podłącz expressvpn na patyku ognia

Możesz także przeczytać bardziej szczegółowe informacje na temat korzystania z ExpressVPN z Fire TV / Stick.

Przewodnik wideo dla Mobdro w FireStick

Jak uzyskać dostęp do Mobdro na Fire TV / Stick?

Po zainstalowaniu dowolnej aplikacji w FireStick nie pojawi się ona na ekranie głównym. Zamiast tego przejdzie do biblioteki aplikacji o nazwie Twoje aplikacje & Kanały i usiądź na dole.

Pokażę ci, jak uzyskać dostęp do Mobdro na FireStick, który właśnie zainstalowałeś. Pokażę również, jak wyświetlić go na ekranie głównym FireStick, aby uzyskać szybki dostęp. Oto kroki:

 1. Naciśnij długo Dom przycisk na pilocie FireStick, aż na ekranie telewizora pojawi się następujący ekran:

Kliknij Aplikacje na tym ekranie, aby przejść do biblioteki aplikacji

jak używać mobdro na firestick

 1. Używając przycisku nawigacji w dół na pilocie, przewiń w dół do dołu i wybierz Mobdro ikona aplikacji

ikona mobdro na firestick

 1. Możesz kliknąć aplikację, aby ją otworzyć.

Jeśli chcesz przenieść aplikację na ekran główny FireStick, naciśnij Menu przycisk na pilocie (jest to przycisk po lewej z trzema poziomymi liniami).

Wyskakujące menu jest wyświetlane w prawym dolnym rogu.

Kliknij Przejdź na przód aby przenieść aplikację w pierwszym rzędzie w pierwszym miejscu, przed wszystkimi innymi aplikacjami.

Jeśli chcesz umieścić aplikację w dowolnym miejscu, kliknij Ruszaj się zamiast tego w menu podręcznym. Przeciągnij ikonę aplikacji za pomocą przycisków nawigacyjnych na pilocie w żądane miejsce. wciśnij Wybierz przycisk na pilocie, aby upuścić aplikację

jak używać mobdro na patyku ognia

W ten sposób możesz przenieść aplikację w górnym rzędzie i uzyskać do niej dostęp z ekranu głównego.

Podsumowanie

Mobdro to aplikacja telewizyjna na żywo dla systemu Android, która działa równie dobrze w FireStick. Zainstaluj Mobdro na Fire Stick / Fire TV lub Fire TV Cube i ciesz się niekończącymi się godzinami telewizji na żywo. Niezależnie od tego, czy szukasz kanałów z USA czy Wielkiej Brytanii, znajdziesz to wszystko tutaj. Śmiało, spróbuj! Sprawdź także, w jaki sposób możesz jailbreakować swoją kartę Fire Stick i uzyskiwać dostęp do mnóstwa bezpłatnych treści za pomocą dodatków i wersji Kodi.

Związane z:

Jak zainstalować Live Net TV na Fire Stick
Jak zainstalować Sling TV na Fire TV Stick
Jak zainstalować Redbox TV na Firestick
Jak zainstalować Oreo TV na Firestick

Max Eddy
Max Eddy Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me