Jak zainstalować TVZion na Fire TV / Stick

>

W tym przewodniku przeprowadzę Cię przez przewodnik instalacji TVZion na FireStick. Metoda opisana w tym przewodniku działa również w przypadku Fire Stick 4K, Fire TV i Fire TV Cube.


TVZion to jedna z nowszych aplikacji na żądanie dla systemu Android, która umożliwia oglądanie bezpłatnych multimediów, w tym ulubionych filmów i programów telewizyjnych. Ta aplikacja oferuje prosty i niezwykle łatwy w użyciu interfejs. TVZion jest w stu procentach przyjazny dla pilota, co czyni go doskonałym wyborem dla twojego urządzenia FireStick. Aplikacja ma solidną bibliotekę treści, oferując setki godzin darmowej rozrywki.

W przeciwieństwie do wielu innych aplikacji na żądanie, TVZion pozwala rozpocząć transmisję za pomocą jednego kliknięcia. Zwykle nie wyświetla listy linków do wyboru. Zamiast tego wybiera najzdrowszy link i natychmiast rozpoczyna odtwarzanie zawartości.

Odkąd usługa została zakończona, ciągle szukam najlepszych alternatywnych telewizorów do terrarium. Cieszę się, że znalazłem kilka dobrych opcji. TVZion z pewnością trafi na moją listę najlepszych aplikacji do przesyłania strumieniowego.

TVZion jest nie tylko dla FireStick, ale także dla innych urządzeń z Android TV, takich jak Android TV i Android TV Box. Możesz go również używać na smartfonach i tabletach z Androidem. W rzeczywistości, jeśli masz emulator Androida, możesz zainstalować tę aplikację również na komputerach z systemem Windows i Mac.

Uwaga Użytkownicy FireStick: Przeczytaj zanim przejdziesz dalej

Rządy i dostawcy usług internetowych na całym świecie monitorują aktywność online swoich użytkowników. Jeśli znajdziesz strumień chroniony prawami autorskimi na swoim Fire TV Stick, możesz mieć poważne kłopoty. Obecnie twoje IP jest widoczne dla wszystkich. Zdecydowanie zalecamy, aby uzyskać dobry FireStick VPN i ukryć swoją tożsamość, aby oglądanie filmów nie zmieniło się źle.

używam ExpressVPN która jest najszybszą i najbezpieczniejszą siecią VPN w branży. Jest bardzo łatwy do zainstalowania na dowolnym urządzeniu, w tym na Amazon Fire TV Stick. Ponadto jest objęty 30-dniową gwarancją zwrotu pieniędzy. Jeśli nie podoba Ci się ich usługa, zawsze możesz poprosić o zwrot pieniędzy. ExpressVPN ma również specjalną ofertę, w której możesz uzyskaj 3 miesiące za darmo i zaoszczędź 49% na abonamencie rocznym.

Oto powody, dla których musisz cały czas korzystać z VPN.


Wskazówka:
Dowiedz się, jak zainstalować i korzystać z VPN na Fire TV Stick

TVZion w FireStick: kroki instalacji

FireStick umożliwia pobieranie i instalowanie aplikacji innych firm, takich jak TVZion. Ale w tym celu musisz zmienić jedno ustawienie zabezpieczeń. Aplikacje takie jak TVZion są uważane za „zewnętrzne”, ponieważ nie pochodzą ze sklepu Amazon.

Oto ustawienie, które należy zmienić:

1. Włącz urządzenie FireStick lub Fire TV i na ekranie głównym przejdź do paska menu u góry i wybierz Ustawienia

jak zainstalować TVZion na firestick

2). Z opcji w Ustawieniach kliknij My Fire TV lub Urządzenie

Jak zainstalować TVZion na Fire TV / Stick

3). Następnie otwórz Opcje programistyczne

TV Fire Stick

4. Teraz sprawdź, czy Aplikacje z nieznanych źródeł jest włączony (ON) lub wyłączony (OFF). Jeśli jest wyłączone, kliknij i włącz

włącz aplikacje z nieznanych źródeł na Firestick

5. Gdy pojawi się następujący komunikat, kontynuuj i kliknij Włączyć

tvzion na firestick

W ten sposób konfigurujesz FireStick do instalowania aplikacji innych firm, takich jak TVZion.

Teraz przeprowadzę Cię krok po kroku przez proces instalacji TVZion na FireStick. Oto, co musisz zrobić:

6. Pierwszą rzeczą, którą musisz zrobić, to zainstalować aplikację, która ułatwia boczne ładowanie aplikacji innych firm w FireStick. Potrzebujesz takiej aplikacji, ponieważ nie możesz pobrać plików APK bezpośrednio przez przeglądarkę internetową w FireStick.

Polecam Downloader, najlepszą aplikację do ładowania bocznego dla FireStick, z którą się zetknąłem.

Możesz go łatwo pobrać ze sklepu Amazon. Wystarczy otworzyć funkcję wyszukiwania FireStick na ekranie głównym i poszukać aplikacji Downloader. Postępując zgodnie z instrukcjami wyświetlanymi na ekranie, będziesz mieć Downloader w krótkim czasie.

Po zainstalowaniu aplikacji Downloader wykonaj następujące czynności:

7. Śmiało i uruchom aplikację Downloader. Kliknij Dom kartę na lewym pasku bocznym tej aplikacji. Kliknij prawym przyciskiem myszy pole adresu URL, w którym zostanie wprowadzony źródłowy adres URL

pobierz apk tvzion na firestick

8. Teraz za pomocą klawiatury ekranowej i pilota FireStick wpisz następujący adres URL i kliknij GO: https://www.firesticktricks.com/tvz

TVZion Firestick

9. Aplikacja Downloader natychmiast zacznie łączyć się z serwerem, na który wskazuje adres URL. Po nawiązaniu połączenia aplikacja rozpocznie pobieranie aplikacji TVZion na FireStick. Poczekaj na zakończenie pobierania

Jak zainstalować TVZion na Fire TV / Stick

10. W momencie pobrania pliku APK Downloader natychmiast inicjuje instalację, wykonując plik. Poniżej znajduje się okno, które zobaczysz obok.

Kliknij zainstalować

jak zainstalować tvzion na patyku telewizyjnym ognia

11. Teraz wystarczy poczekać na zakończenie instalacji. Nie powinno to zająć więcej niż minutę

instalowanie tvzion na firestick

12. Po zainstalowaniu aplikacji TVZion w FireStick zostanie wyświetlony komunikat z informacją Zainstalowana aplikacja. The otwarty przycisk w prawym dolnym rogu od razu uruchomi aplikację TVZion. Ale nie chcemy tego jeszcze robić.

Kliknij Gotowy

jak zdobyć TVZion na firestick

13. Wróciłeś do interfejsu aplikacji Downloader. Zobaczysz następujący monit. Kliknij Usunąć

Powodem, dla którego chcę, abyś usunął TVZion APK, jest to, że zwolni on trochę miejsca na ograniczonej pamięci urządzenia. Gdy pakiet APK zainstaluje aplikację, nie jest już wymagana.

jak dodać TVZion na kiju Amazon Fire TV

14. Kliknij Usunąć ponownie, aby w końcu usunąć APK TVZion na FireStick

usuń TVZion apk

Cóż, to prawie wszystko, co musisz zrobić. Pomyślnie zainstalowałeś TVZion na FireStick.

TVZion w FireStick: krótki przegląd

Teraz wiesz, jak zainstalować TVZion na swoim urządzeniu FireStick. Zobaczmy teraz.

Pierwszą rzeczą, którą chcesz zrobić, to otworzyć aplikację. Ponieważ właśnie zainstalowałeś aplikację, możesz nie widzieć jej na ekranie głównym FireStick. Oto jak uzyskać dostęp do aplikacji:

 • Przytrzymaj Dom przycisk na pilocie FireStick przez kilka sekund, aż zobaczysz nowe wyskakujące okienko
 • Kliknij Aplikacje w tym nowym oknie
 • Teraz zobaczysz listę wszystkich zainstalowanych aplikacji. Przejdź na dół listy i tam znajdziesz aplikację TVZion.

Zanim przejdziemy dalej, pozwól mi też szybko powiedzieć, jak przenieść TVZion na ekran główny FireStick:

 • Wybierz ikonę aplikacji TVZion
 • wciśnij Menu klucz na pilocie Amazon FireStick
 • Pojawi się nowe menu w prawym dolnym rogu ekranu
 • Kliknij Ruszaj się
 • Teraz przesuń ikonę i upuść ją w jednym z dwóch górnych rzędów

Pozwól nam teraz zbadać tę aplikację.

Gdy uruchamiasz aplikację TVZion po raz pierwszy, oto wyskakujące okienko, które jest mile widziane. Wyskakujące okienko mówi, że TVZion nie zawiera reklam i zachęca do przekazywania darowizn. Jeśli chcesz przekazać darowiznę, kliknij przycisk Przekaż darowiznę. Aby przejść do interfejsu aplikacji TVZion, kliknij OK.

 Możesz także znaleźć opcję Darowizna w menu głównym później.

jak korzystać z aplikacji TVZion na patyku

Oto jak wygląda ekran główny TVZion w FireStick. Jak widać, na górze znajdują się dwie zakładki dla TV & Kino. Karta TV jest domyślnie wybrana.

Kategorie znajdują się po lewej stronie, a opisywany pokazuje w kategorii po prawej stronie. To samo dotyczy filmów. Jeśli szukasz czegoś konkretnego, możesz kliknąć opcję Wyszukaj w prawym górnym rogu.

Po kliknięciu menu w lewym górnym rogu zobaczysz następujące opcje. Jak już mówiłem, istnieje opcja Darowizna. Posiada również opcję Home TVZion i TV & Opcja Filmy wraz z listą odtwarzania.

aplikacja tvzion na firestick

Kliknij Ustawienia opcja w menu, a zobaczysz następujące opcje. Mimo że TVZion jest bezpłatną aplikacją, ogranicza początkowy czas odtwarzania do 500 godzin. Możesz dodać więcej czasu odtwarzania, klikając opcję Dodaj więcej czasu odtwarzania. 

Zauważyłem jednak, że czas dodawania więcej odtwarzania tak naprawdę nie działa w FireStick. To jest dla użytkowników Androida, którzy mają dostęp do Google Play Store.

Początkowo przydzielone 500 godzin to w rzeczywistości dużo czasu na oglądanie. Mogę oglądać 250 filmów po 2 godziny. Mogę oglądać 600, 50-minutowych odcinków. Kilka miesięcy zajmie mi wyczerpanie 500 godzin. Jeśli jednak kończy Ci się czas odtwarzania, zawsze możesz odinstalować i ponownie zainstalować aplikację.

Aby uzyskać więcej godzin odtwarzania, możesz również przekazywać darowizny za pomocą karty Amazon lub bitcoinów.

Ustawienia apk TVZion na Firestick

Likwidacja

To prawdopodobnie wszystko, co musisz wiedzieć o TVZion w FireStick. Wystarczy zainstalować aplikację i zacząć oglądać ulubione treści. TVZion APK jest lekki i zajmuje tylko kilka minut. Co więcej, mały rozmiar zapewnia również łatwość aplikacji na urządzeniu. Śmiało i wypróbuj tę aplikację.

Związane z:

 • Jak zainstalować APK Cinema
 • Jak zainstalować Kodi
 • Jak zainstalować aplikację Morph TV APK
 • Jak zainstalować Solex TV
 • Jak zainstalować Theatre Plus APK

Max Eddy Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me