Jak zdobyć Sling TV na FireStick

>

Ten przewodnik pokaże Ci, jak skonfigurować i korzystać z Sling TV w FireStick. Sling TV, podobnie jak Set TV, to aplikacja telewizyjna na żywo, która jest dostępna na Androida, iOS i platformę internetową.

Połączenie telewizji kablowej nie jest tanie. Od jakiegoś czasu wydawałem prawie 100 USD na różne subskrypcje. I nie wspominając o drogim sprzęcie, który musiałem kupić do połączenia. Bardziej rozczarowujące jest to, że wszystko pochodzi z kontraktu, z którym nie mogę łatwo wyjść. Cieszę się, że streaming telewizji internetowej nie tylko nadrobił zaległości; stało się bardzo głównym nurtem. Teraz mogę oglądać wszystkie moje ulubione kanały przez Internet i płacić tylko ułamek tego, co kosztuje mnie abonament satelitarny.

Jeśli zastanawiasz się nad sposobem cięcia sznurka, polecam rozważyć Sling TV. Internetowe ramię Dish Network, Sling TV, pozwala oglądać telewizję na żywo na szerokiej gamie urządzeń w cenie miesięcznej już od 20 USD. Sling TV przedstawia wszystkie popularne kanały w ramach miesięcznych pakietów lub w ramach subskrypcji a-la-carte. Chociaż usługa ta dotyczy głównie telewizji na żywo, znajdziesz tu również dziesiątki materiałów na żądanie.

Sling TV nie wymaga żadnej specjalnej konfiguracji ani sprzętu, nie wiąże cię z umową i umożliwia strumieniowe przesyłanie ulubionych kanałów za naciśnięciem jednego przycisku. Powiedziałbym więc, że Sling TV jest warte swojej ceny. W tym artykule dowiemy się, jak zainstalować i korzystać z Sling TV na FireStick.

Co to jest Sling TV?

Kiedy po raz pierwszy usłyszałem o Sling TV, pomyślałem, że to kolejne urządzenie w stylu Slingbox lub prawdopodobnie producent Slingbox właśnie zmienił nazwę swojego produktu. Wkopałem się trochę głębiej i odkryłem, że Sling TV różni się znacznie od Slingboksa.

Slingbox pobiera kanał z istniejącego połączenia telewizji kablowej i umieszcza go w Internecie, abyś mógł oglądać telewizję zdalnie. Slingbox potrzebuje abonamentu telewizji kablowej do działania.

Z drugiej strony Sling TV wyrzuca telewizję kablową z równania. Umożliwia bezpośrednie przesyłanie strumieniowe kanałów satelitarnych na obsługiwanych urządzeniach za - jak już powiedziałem - ułamek kosztów. Pomimo korzystania z modelu opartego na subskrypcji i wielopoziomowej struktury cenowej Sling TV znacznie obniża wydatki na telewizję kablową.

Slingbox wymaga skonfigurowania dodatkowego urządzenia. Sling TV nie wymaga żadnej specjalnej konfiguracji.

Użyj VPN, aby oglądać Sling TV z dowolnego miejsca na świecie

Sling TV jest dostępny tylko w Stanach Zjednoczonych. Ale nie rozczaruj się jeszcze. Możesz korzystać z usługi VPN i odblokować ograniczoną geograficznie usługę Sling TV bez względu na to, w której części świata mieszkasz.

Dzięki VPN możesz wirtualnie zlokalizować się w dowolnym miejscu na świecie, gdzie usługa VPN ma serwer. Możesz wybrać jeden z wielu serwerów w USA i cieszyć się Sling TV.

Korzystając z sieci VPN, możesz także uniknąć dławienia internetu i cieszyć się maksymalnym wykorzystaniem Internetu.

używam Express VPN i osobiście polecam to tobie. Express VPN to najszybsza usługa VPN. Jest także przyjazny dla FireStick i ma setki serwerów na całym świecie (w tym wiele w USA).

Sling TV Zarejestruj się

Aby skorzystać z usługi Sling TV, musisz założyć konto i wykupić abonament. Dobrą wiadomością jest to, że Sling TV ma 7-dniowy, w pełni funkcjonalny, bezpłatny okres próbny. Możesz przesyłać strumieniowo wszystkie kanały objęte abonamentem za darmo przez 7 dni.

W przeciwieństwie do niektórych innych usług transmisji telewizyjnej na żywo, które pobierają z góry opłatę abonamentową i zwracają pieniądze później, jeśli anulujesz przed końcem okresu próbnego, Sling TV nie nalicza żadnych opłat za 7-dniowy okres próbny. Opłata jest naliczana tylko wtedy, gdy zdecydujesz się kontynuować korzystanie z usług po okresie próbnym.

Zarejestruj się przez Internet (zalecana metoda)

Sling TV umożliwia rejestrację za pośrednictwem portalu internetowego za pomocą karty kredytowej / debetowej.

Wejdź na https://www.sling.com na komputerze lub urządzeniu mobilnym i kliknij przycisk „Oglądaj 7 dni za darmo”, jak pokazano na poniższym obrazku

temblak ognisty telewizor

Postępuj zgodnie z prostymi instrukcjami na kolejnych stronach internetowych, zarejestruj się w Sling TV i utwórz konto. Będziesz musiał podać swój adres e-mail i utworzyć hasło. Możesz użyć adresu e-mail i hasła, aby zalogować się do Sling TV na FireStick.

Jak widać na poniższym obrazku, plany i zawarte kanały są pokazane na stronie internetowej.

kanały telewizyjne

Musisz wybrać jeden z dostępnych planów.

  • Pakiety Sling TV zaczynają się od 20 USD. Pakiet podstawowy oferuje ponad 30 kanałów za 20 USD i nazywa się „Sling Orange”. Plan Orange obsługuje tylko 1 urządzenie.
  • Plan „Sling Blue” kosztuje 25 USD i ma ponad 45 kanałów. Możesz używać Sling TV na maksymalnie 3 urządzeniach jednocześnie z tym planem.
  • Sling TV ma również plan Orange + Blue, który oferuje ponad 50 kanałów i kosztuje 40 USD. Istnieje specjalny hiszpański plan o nazwie „Najlepszy z hiszpańskiego” za 10 USD.

Możesz także przejrzeć wszystkie dodatki na stronie głównej tej witryny, aby podjąć decyzję i zdecydować, czy chcesz mieć dodatkowe kanały lub oferty. „Dodatki” obejmują również kanały premium, takie jak HBO, które kosztują dodatkowo 15 USD co miesiąc. Spójrz na zdjęcie poniżej.

przegląd tv procy

Zarejestruj się za pomocą aplikacji Sling TV

Jeśli masz już pobrany Sling TV na FireStick, możesz zarejestrować się bezpośrednio z aplikacji. Musisz jednak zaktualizować informacje o płatności za pomocą konta Amazon, za pomocą którego zalogowałeś się w FireStick. Możesz zweryfikować, dodać lub zaktualizować informacje o płatności na https://pay.amazon.com/us

Zakładając, że masz zaktualizowane informacje o płatności i masz już pobraną aplikację Sling TV na FireStick, oto jak możesz zarejestrować się w usługach (jeśli jeszcze nie pobrałeś aplikacji, w następnej sekcji pokażemy Ci, jak to zrobić).

Otwórz aplikację Sling TV na swoim urządzeniu FireStick, powinieneś zobaczyć następujący ekran. Kliknij „Obejrzyj teraz 7 dni za darmo” w prawym dolnym rogu, aby rozpocząć proces rejestracji

proce tv plany

Wybierz plan i kliknij „Kontynuuj” w prawym dolnym rogu.

lista kanałów telewizyjnych

W następnym kroku możesz wybrać „Dodatki”. Jest to w zasadzie lista kanałów telewizyjnych Sling A-la-carte, które nie są częścią regularnego planu, o którym właśnie rozmawialiśmy.

Kliknij „Dodaj” obok opcji na liście, aby uwzględnić ją w subskrypcji.

Teraz ponownie kliknij przycisk „Kontynuuj” w prawym dolnym rogu

hbo na temblaku tv

Teraz wystarczy postępować zgodnie z instrukcjami wyświetlanymi na ekranie, aby utworzyć konto i podać informacje rozliczeniowe.

Zarejestruj się przy użyciu swojego adresu e-mail i utwórz hasło podczas tego procesu. Adres e-mail i hasło zostaną użyte do zalogowania się do Sling TV na FireStick.

Ponownie upewnij się, że masz zaktualizowane informacje o płatności na https://pay.amazon.com/us

Jak zainstalować SLING TV na FireStick

Teraz pokażę ci, jak zdobyć Sling TV na FireStick. Metoda pobierania i instalacji jest prosta, ponieważ Sling TV jest dostępny w sklepie Amazon. Nie będzie potrzeby bocznego ładowania aplikacji.

KROK 1: Wybierz ikonę „Szukaj” na ekranie głównym FireStick za pomocą pilota. Wyszukiwanie (ikona obiektywu) znajduje się w lewym górnym rogu.

temblak ognisty telewizor

KROK 2: Zacznij pisać „Sling TV” (oczywiście bez cudzysłowu). Po wpisaniu kilku pierwszych liter zobaczysz Sling TV w sugestiach poniżej. Wybierz Sling TV za pomocą pilota i kliknij go.

zawiesia tv na firestick

KROK 3: Ikona Sling TV pojawi się (już wybrana) na następnym ekranie. Kliknij to!

jak zdobyć sling tv na firestick

KROK 4: Teraz kliknij przycisk „Pobierz”, aby rozpocząć pobieranie i instalację Sling TV na FireStick. Nie powinno to zająć więcej niż minutę lub dwie.

temblak ognisty telewizor

KROK 5: Po zakończeniu instalacji musisz zobaczyć przycisk „Otwórz”. Kliknij ten przycisk, aby od razu otworzyć aplikację. Możesz także otworzyć aplikację później w „Twoich aplikacjach & Gry.'

otwórz procę tv na firestick

Tak instalowany jest Sling TV FireStick.

Jak korzystać z Sling TV na Amazon Fire Stick

Pokażę teraz, jak zalogować się do aplikacji Sling TV na FireStick i jak działa Sling TV.

Uruchom aplikację Sling TV i kliknij przycisk „Zaloguj się” w prawym dolnym rogu ekranu.

zawiesia pakietów telewizyjnych

Zaloguj się za pomocą adresu e-mail podanego podczas rejestracji i hasła utworzonego w tym czasie.

zaloguj sling tv

Tak wygląda ekran główny aplikacji Sling TV w FireStick. Domyślny ekran docelowy to „Mój telewizor” (opcja na górnym pasku).

W tej sekcji możesz dodać kanały do ​​ulubionych, aby uzyskać szybki dostęp. W tym obszarze wyświetlane są również rekomendacje kanałów na podstawie historii oglądania.

jak działa temblak tv

Jeśli chcesz zobaczyć, co jest obecnie transmitowane, kliknij opcję „TERAZ” teraz u góry. Tutaj możesz zobaczyć, co aktualnie gra przez satelitę na różnych kanałach. Obszar ten jest podzielony na różne kategorie, takie jak Sport, Styl życia, Akcja & Przygoda i nie tylko.

kanały telewizyjne

Jeśli chcesz wyświetlić harmonogram programów według czasu, kliknij opcję „PRZEWODNIK” u góry.

Tutaj możesz zobaczyć oś czasu pokazaną na górze i listę kanałów po lewej stronie. Obszar ten pokazuje nie tylko to, co aktualnie jest emitowane, ale także co zostanie zaplanowane później.

zawiesia tv na firestick

Sling TV ma również specjalną sekcję SPORT, w której można wyświetlić listę kanałów i programów różnych dyscyplin sportowych, takich jak koszykówka, hokej, baseball i inne.

transmisje sportowe na zawiesiu TV

Jak anulować subskrypcję Sling TV

Mimo że aplikacja Sling TV FireStick ma przycisk „Zarządzaj”, wskazuje ona stronę internetową do zarządzania kontem. Oznacza to, że będziesz musiał zalogować się na swoje konto Sling TV w Internecie, aby anulować subskrypcję.

jak anulować zawiesia TV na Firestick

Musisz więc wejść na stronę www.sling.com/signin i zalogować się przy użyciu poświadczeń Sling TV.

Po zalogowaniu kliknij „Ustawienia” (ikona koła zębatego) w prawym górnym rogu ekranu.

anuluj plan telewizyjny procy

Kliknij „Konto” po lewej stronie, a następnie kliknij przycisk „Zarządzaj kontem” po prawej stronie

zarządzać kontem procy tv

Teraz kliknij „Anuluj subskrypcję” i postępuj zgodnie z instrukcjami wyświetlanymi na ekranie, aby anulować konto Sling TV.

anuluj subskrypcję procy telewizyjnej na Firestick

Napraw problemy z Sling TV w FireStick

Sling TV zwykle działa płynnie w FireStick i nie ma wielu problemów. Ale nie mówię, że nigdy nie będziesz mieć żadnych problemów. Na przykład czasami filmy zaczynają się zaciemniać. Zaciemnienie jest bardzo krótkie, ale frustrujące. Za chwilę powiem ci, jak rozwiązać ten problem.

Jeśli masz połączenie internetowe o dowolnej prędkości przekraczającej 5 Mb / s, buforowanie nie powinno stanowić problemu. Jeśli Twoje doświadczenia związane z buforowaniem są rzadkie, może to być albo zmienny Internet, albo jakiś tymczasowy problem z serwerem Sling TV. Jednak gdy buforowanie jest zbyt częste, dobrym pomysłem byłoby regularne testowanie połączenia internetowego pod kątem szybkości. Możesz przetestować prędkość za darmo na www.speedtest.net. Być może będziesz musiał skontaktować się z usługodawcą internetowym, aby naprawić problem.

Związane z:

Jak naprawić buforowanie w Kodi
Jak naprawić buforowanie w Terrarium TV

Istnieją dwie popularne techniki rozwiązywania problemów, które rozwiązują większość problemów z aplikacjami. Są również łatwe do naśladowania. Oto dwie metody, których należy zawsze używać:

  1. Uruchom ponownie FireStick: ponowne uruchomienie spowoduje odświeżenie systemu operacyjnego i aplikacji
  2. Odinstaluj i ponownie zainstaluj aplikację z problemem (w naszym przypadku jest to Sling TV)

Jeśli zauważysz, że Sling TV działa wolno w FireStick, to prawdopodobnie dlatego, że dane aplikacji zajęły zbyt dużo miejsca na ograniczonej przestrzeni dyskowej urządzenia. Można to naprawić, usuwając dane i pamięć podręczną Sling TV. Zwykle rozwiązuje to również problemy z zaciemnieniem wideo. Oto, jak możesz rozwiązać te problemy.

Uwaga: wyczyszczenie danych aplikacji spowoduje usunięcie wszystkich osobistych ustawień i ulubionych

Na ekranie głównym FireStick wybierz „Ustawienia” u góry i otwórz opcję „Aplikacje”

zawiesia tv amazon problemy z kijami ognia

Przewiń w dół i kliknij „Zarządzaj zainstalowanymi aplikacjami”

zawiesić telewizor powoli na ognistym ogniu

Przewiń ponownie w dół i kliknij „Sling TV” na następnym ekranie z listy zainstalowanych aplikacji

jak rozwiązać problemy z procami tv

Teraz kliknij „Wyczyść dane”

wyczyść dane TV procy na Firestick

Kliknij ponownie „Wyczyść dane”

wyczyść pamięć podręczną zawiesi telewizyjnych na Firestick

Jak widać na poniższym obrazku, wszystkie dane, w tym pamięć podręczna, zostały wyczyszczone. Mimo że istnieje osobna opcja czyszczenia pamięci podręcznej, nie musisz jej używać.

Podsumowanie

Sling TV to kolejny sposób oglądania telewizji na żywo na urządzeniach podłączonych do Internetu. A gdy używasz Sling TV w FireStick, przypomina to oglądanie telewizji kablowej, choć w niższej cenie i bez umowy. Za 20 USD masz transmisję kablową na urządzeniu Amazon. Dodaj trochę dodatków (oczywiście za dodatkowe pieniądze), a dostaniesz więcej kanałów, kanałów premium i ofert specjalnych.

W tej historii jest też mała druga strona. Na przykład Sling TV oferuje do 50 godzin nagrań DVR, ale tylko wtedy, gdy zdecydujesz się na dodatkową usługę „Cloud DVR” za 5 USD. Ponadto lokalne kanały Sling TV nie są dostępne we wszystkich regionach.

Mimo tych drobnych wad ogólna telewizja nie jest tak naprawdę osłabiona, ponieważ wciąż mam wiele do zaoferowania. Istnieje wiele kanałów, treści na żądanie i bezproblemowe oglądanie. Podsumowując, Sling TV brzmi dla mnie jak dobry interes.

Max Eddy
Max Eddy Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me