Najlepsze kanały Amazon FireStick / Fire TV (2020)

>

W tym artykule przyjrzymy się najlepszym kanałom FireStick. Kanały te są również obsługiwane w Amazon FireStick 4K, Fire TV i Fire TV Cube.

Najlepsze kanały ogniowe

Fire TV Stick jest bardzo popularnym urządzeniem do przesyłania strumieniowego z wielu powodów. Oferuje prawie nieograniczone możliwości rozrywki za pośrednictwem różnych aplikacji i kanałów. Amazon związał się z setkami dostawców treści i sieci telewizyjnych i daje dostęp do ton kanałów FireStick.

Możesz przeglądać kanały FireStick w wielu kategoriach, w tym filmy, programy, sport, wiadomości, dzieci i wiele innych. Możesz pobrać i zainstalować te kanały ze sklepu Amazon.

Oprócz tego FireStick obsługuje także szereg kanałów lub aplikacji innych firm, które można łatwo załadować na urządzenie.

Ponieważ jest tak wiele kanałów Fire TV do wyboru, łatwo się pomylić. Dlatego wybraliśmy dla Ciebie jedne z najlepszych, abyś mógł łatwo dokonać wyboru.

Najlepsze kanały FireStick (zewnętrzne)

FireStickTricks nie sprawdza legalności i bezpieczeństwa aplikacji i kanałów innych firm wymienionych na tej stronie. Nie jesteśmy właścicielami ani nie dystrybuujemy tych aplikacji z naszych serwerów. Użytkownikom zaleca się korzystanie z bezpłatnych aplikacji / kanałów do przesyłania strumieniowego wyłącznie treści dostępnych w domenie publicznej.  

Jednym z powodów, dla których Amazon Fire Stick jest tak popularny, jest to, że umożliwia łatwe ładowanie aplikacji innych firm. Aplikacje innych firm to te, które nie są dostępne w sklepie Amazon. Istnieje kilka świetnych aplikacji do filmów, programów, telewizji na żywo, sportu i nie tylko. Jeśli kiedykolwiek słyszałeś od znajomego lub kolegi, że oglądają kanały FireStick z powodu jailbreaka, jestem pewien, że mówią tylko o tych kanałach.

Uwaga Użytkownicy FireStick: Przeczytaj zanim przejdziesz dalej

Rządy i dostawcy usług internetowych na całym świecie monitorują aktywność online swoich użytkowników. Jeśli znajdziesz strumień chroniony prawami autorskimi na swoim Fire TV Stick, możesz mieć poważne kłopoty. Obecnie twoje IP jest widoczne dla wszystkich. Zdecydowanie zalecamy, aby uzyskać dobry FireStick VPN i ukryć swoją tożsamość, aby oglądanie filmów nie zmieniło się źle.

używam ExpressVPN która jest najszybszą i najbezpieczniejszą siecią VPN w branży. Jest bardzo łatwy do zainstalowania na dowolnym urządzeniu, w tym na Amazon Fire TV Stick. Ponadto jest objęty 30-dniową gwarancją zwrotu pieniędzy. Jeśli nie podoba Ci się ich usługa, zawsze możesz poprosić o zwrot pieniędzy. ExpressVPN ma również specjalną ofertę, w której możesz uzyskaj 3 miesiące za darmo i zaoszczędź 49% na abonamencie rocznym.

Oto powody, dla których musisz cały czas korzystać z VPN.

Czytać: Jak zainstalować i korzystać z VPN na Amazon FireStick / Fire TV

1. Cinema HD APK: Jest to aplikacja do przesyłania strumieniowego na żądanie, która prawdopodobnie jest również najpopularniejsza. Ta aplikacja istnieje od prawie dwóch lat i tylko się poprawiła. Aplikacja zawiera mnóstwo filmów i programów. Otrzymuje najwyższej jakości linki z najlepszych źródeł w Internecie. APK Cinema HD łączy się również z Real Debrid i Trakt. Nie mam wątpliwości, że jest to jeden z najlepszych zewnętrznych kanałów FireStick.

Jak zainstalować aplikację Cinema HD APK w FireStick

2. APK Titanium TV: Jest to także platforma medialna na żądanie i nie jest daleko w tyle za Cinema HD APK pod względem popularności. Ta aplikacja oferuje całą bibliotekę filmów i programów telewizyjnych z setkami godzin bezpłatnej rozrywki. Titanium TV działa świetnie na FireStick i na wszystkich innych urządzeniach Fire TV. Ta aplikacja zapewnia najlepsze linki przesyłania strumieniowego, a także obsługuje Real Debrid. Możesz także zalogować się przy użyciu konta Trakt.

Jak zainstalować Titanium TV na FireStick

3. BeeTV APK: BeeTV to kolejne świetne źródło nieograniczonej rozrywki. Dzięki tej aplikacji możesz przesyłać strumieniowo mnóstwo filmów i programów. Znajdziesz tu także prawie wszystkie nowe wydania. Aplikacja działa świetnie w FireStick. Ma przyjazny dla użytkownika i zdalnie kompatybilny interfejs. BeeTV pobiera również najwyższej jakości strumienie z serwerów jakości. Możesz także połączyć go z Real Debrid i Trakt. Podsumowując, wspaniała aplikacja na żądanie.

Jak zainstalować BeeTV na FireStick

4. Mobdro: Jest to aplikacja telewizyjna na żywo i prawdopodobnie najpopularniejsza. Ta aplikacja oferuje duży wybór kanałów telewizji kablowej z USA i kilku innych krajów. Ta lekka aplikacja jest przyjazna dla zasobów systemowych i działa płynnie na wszystkich urządzeniach Fire TV. Dlatego jest to jeden z najlepszych zewnętrznych kanałów dla FireStick.

Jak zainstalować Mobdro na FireStick

5. Sapphire Secure IPTV: Sapphire Secure to popularna usługa IPTV, która zapewnia dostęp do setek kanałów satelitarnych już za 5 USD miesięcznie. Jest to jeden z najbardziej opłacalnych sposobów uzyskania dostępu do telewizji kablowej z całego świata, w tym ze Stanów Zjednoczonych. Wersja aplikacji Fire TV jest w pełni kompatybilna zdalnie i oferuje szybką i płynną nawigację.

Jak zainstalować Sapphire Secure IPTV na FireStick

Jeśli potrzebujesz więcej darmowych aplikacji do Fire Stick lub Fire TV, możesz sprawdzić naszą pełną listę popularnych aplikacji. Sprawdź także, w jaki sposób możesz jailbreakować FireStick, aby uzyskać nieograniczoną liczbę bezpłatnych treści.

Najlepsze kanały FireStick (oficjalne)

Aby ułatwić Ci zrozumienie, podzieliłem listę kanałów na następujące kategorie:

 • Najlepsze kanały FireStick dla filmów i programów telewizyjnych
 • Najlepsze kanały FireStick dla sportu
 • Najlepsze kanały FireStick dla wiadomości
 • Najlepsze kanały FireStick dla dzieci

Uwaga: Aby zainstalować te oficjalne kanały, podałem instrukcje krok po kroku na dole tego przewodnika.

Najlepsze kanały FireStick dla filmów i programów telewizyjnych

Oto krótka lista najlepszych kanałów Fire TV do filmów i programów telewizyjnych. Możesz przeczytać więcej o każdym kanale w następnej części przewodnika.

 1. HBO GO
 2. HBO teraz
 3. AMC
 4. ABC
 5. CBS ALL ACCESS
 6. TUBI TV (darmowe filmy & TELEWIZJA)
 7. CZAS NA PRZEDSTAWIENIE
 8. CENTRUM KOMEDII
 9. HULU
 10. NETFLIX
 11. STARZ
 12. FOX NOW
 13. ZA&mi
 14. PLUTO TV
 15. HALLMARK FILMY TERAZ

1. HBO GO (płatny): Jest to świetne miejsce dla fanów HBO, aby przesyłać strumieniowo oryginały HBO i mnóstwo filmów, filmów dokumentalnych, programów sportowych i programów komediowych. Zawiera również wiele dodatkowych filmów, na przykład za kulisami. HBO GO jest dostępny bezpłatnie z abonamentem HBO.

2. HBO teraz (płatne): Ten kanał daje również dostęp do wszystkiego, co jest HBO, podobnie jak HBO GO. Jest jednak jedna duża różnica. NIE potrzebujesz subskrypcji kanałów telewizyjnych HBO dla HBO Now. Ma własne plany subskrypcji (a także bezpłatny okres próbny).

3. AMC (płatne): Dzięki temu kanałowi możesz oglądać pełną gamę oryginałów AMC i innych programów telewizyjnych chronionych prawem autorskim AMC. Możesz skorzystać z abonamentu telewizji satelitarnej AMC, aby zalogować się do tej aplikacji i cieszyć się pełnymi porami roku. Dobra wiadomość jest taka, że ​​możesz oglądać różne premiery sezonowe i kilka dodatków bez logowania. Jeśli jesteś subskrybentem AMC Premiere, zyskujesz również dostęp do treści na żądanie.

4. ABC (płatne): Ten kanał FireStick z wiodącej sieci telewizji kablowej w USA pozwala cieszyć się transmisją na żywo odcinków ABC, a także telewizją catch-up. Jednak transmisje telewizyjne na żywo są ograniczone tylko do wybranych rynków i tylko z uczestniczącymi dostawcami telewizji. Aby oglądać najnowsze odcinki, musisz zalogować się przy użyciu poświadczeń konta od uczestniczącego dostawcy telewizji.

5. CBS (darmowe zakupy w aplikacji): Ten darmowy kanał umożliwia dostęp do odcinków nadrabiających zaległości, a także transmisję telewizyjną na żywo programów CBS. Odcinki doganiania są dostępne od następnego dnia, w którym zostaną wyemitowane. Chociaż możesz pobrać aplikację za darmo, będziesz wymagać zakupów w aplikacji dla kilku polecanych treści.

6. Tubi TV (bezpłatny): Ta aplikacja na żądanie zapewnia dostęp do mnóstwa bezpłatnych filmów i programów telewizyjnych. Zawiera filmy dostępne w domenie publicznej lub te, na które uzyskał licencję. Mimo że nie znajdziesz najnowszych i popularnych filmów lub programów telewizyjnych, jest wiele do przyklejenia przez kilka godzin.

7. SHOWTIME (płatny): Za pomocą tego kanału możesz przesyłać strumieniowo oryginalne programy telewizyjne SHOWTIME, filmy, filmy dokumentalne, sport i wiele innych. Jest to aplikacja na żądanie, bez strumieniowania telewizji na żywo. Możesz zacząć od bezpłatnego okresu próbnego, a jeśli chcesz kontynuować, możesz kupić abonament. Ta aplikacja nie wymaga subskrypcji sieci kablowej SHOWTIME. Jeśli jednak masz subskrypcję SHOWTIME, zechcesz jej użyć SHOWTIME W każdej chwili zamiast tego aplikacja (która jest częścią oryginalnej subskrypcji i nie kosztuje nic dodatkowego)

8. Comedy Central (płatne): Uzyskaj pełny dostęp do pełnej gamy programów telewizyjnych Comedy Central dzięki temu kanałowi, w tym South Park, The Daily Show z Trevorem Noahem, Detroiters i szeregowi dodatków stand-up. Aplikację można pobrać bezpłatnie, ale wymaga ona zakupów w aplikacji, aby odblokować większość popularnych filmów.

9. Hulu (płatne): Ten kanał zapewnia dostęp do ogromnej biblioteki filmów i programów na żądanie oraz wszystkich oryginalnych produktów Hulu. Możesz również dodać transmisję na żywo TV za dodatkową opłatą. Ponadto możesz przesyłać strumieniowo sieci premium, takie jak Showtime, HBO, Starz i Cinemax, aby uzyskać dodatkową miesięczną subskrypcję

10. Netflix (płatny): Nazwa, której nie trzeba przedstawiać. Netflix to największa na świecie usługa subskrypcyjna do strumieniowego przesyłania filmów, programów, filmów dokumentalnych i wielu innych. Subskrypcja Netflix daje również dostęp do ton Netflix Originals. Jest to niezbędny kanał FireStick dla każdego entuzjasty streamingu.

11. Starz (płatny): Te kanały FireStick dają dostęp do oryginałów sieci Starz, programów telewizyjnych, filmów i wielu innych. Aplikacja umożliwia zarówno przesyłanie strumieniowe, jak i pobieranie filmów. Możesz zalogować się do aplikacji FireStick, korzystając z subskrypcji sieci Start od dostawcy telewizji (z wyjątkiem Comcast Xfinity). Jeśli nie masz subskrypcji sieci Starz, możesz nadal korzystać z aplikacji, płacąc 8,99 USD miesięcznie (istnieje również 7-dniowy bezpłatny okres próbny).

12. FOX Now (bezpłatny): Ta aplikacja przesyła zarówno treści na żądanie, jak i na żywo. Daje dostęp do pełnych odcinków i programów FOX, takich jak The Masked Singer, MasterChef, 9-1-1, Empire i wiele innych. Ponadto można także oglądać transmisje sportowe na żywo w sieci FOX, w tym MLB i piłkę nożną. Kanał oferuje ograniczone bezpłatne treści. Aby poznać pełną ofertę, wymagany jest zakup w aplikacji.

13. A&E (bezpłatny): Z literą A.&E Kanał FireStick, możesz obejrzeć pełny zakres A&Programy E i kilka dodatków i usuniętych scen, które nigdy nie były emitowane w telewizji. Możesz przesyłać strumieniowo pełne odcinki popularnych programów, takich jak 60 Days In, Storage Wars, Live PD i wiele innych.

14. Pluto TV (bezpłatny): Jest to zdecydowanie jeden z najlepszych kanałów FireStick, jeśli szukasz bezpłatnych treści. Oferuje dziesiątki bezpłatnych kanałów telewizyjnych na żywo i ponad tysiąc filmów na żądanie. Możesz zacząć korzystać z Pluto TV od razu bez logowania. Jeśli jednak zdecydujesz się zalogować na swoje konto Pluto TV, będziesz mieć dostęp do historii oglądania i preferencji na różnych urządzeniach.

15. Filmy Hallmark teraz (płatne): Niezależnie od tego, czy jesteś fanem Hallmark, pokochasz ten kanał FireStick. Ma ogromny zbiór treści z biblioteki Hallmark. Zawiera wszystkie filmy, programy i kilka specjalnych cech Hallmark. Dostępny jest także 7-dniowy bezpłatny okres próbny, na wypadek gdybyś chciał najpierw przetestować aplikację przed zakupem abonamentu.

Najlepsze kanały FireStick dla sportu

Oto lista najlepszych kanałów Fire Stick dla treści sportowych:

 1. NFL
 2. FOX SPORTS
 3. ESPN
 4. NBC SPORTS
 5. BILET NFL NIEDZIELA
 6. CBS SPORTS STREAM & OGLĄDAĆ NA ŻYWO
 7. FOX SPORTS GO
 8. FUBO TV
 9. MLB At Bat
 10. NBA
 11. NHL
 12. UFC
 13. RAPORT BLEACHERA NA ŻYWO
 14. DAZN
 15. Kanał Tenisowy

1. NFL (darmowe zakupy w aplikacji): Niezależnie od tego, czy chcesz oglądać najważniejsze wydarzenia, czy najnowsze wiadomości, kanał NFL FireStick to wszystko. Dzięki wielu ekscytującym filmom, ta oficjalna aplikacja NFL jest gratką dla miłośników NFL. Dzięki temu będziesz na bieżąco z wynikami i ważnymi wydarzeniami przez cały sezon. Aplikację można pobrać bezpłatnie, ale w przypadku niektórych typów filmów wymaga ona zakupów w aplikacji

2. Fox Sports (darmowe zakupy w aplikacji): Fox Sports to pozycja obowiązkowa dla miłośnika sportu w Stanach Zjednoczonych. Zawiera mnóstwo ekskluzywnych filmów, których nie znajdziesz nigdzie indziej. Niezależnie od tego, czy jesteś fanem boksu, NFL, MLB, piłki nożnej, NASCAR, koszykówki czy NCAA, kanały Fox Sports dla Fire TV Stick to wszystko. Znajdziesz również wiele strumieni związanych z golfem i piłką nożną. A teraz BTN jest również częścią tego kanału.

3. ESPN (darmowe zakupy w aplikacji): Żadna lista sportowa nie jest kompletna bez wzmianki o ESPN. Ten kanał FireStick zapewnia całodobowy dostęp do ESPN, ESPN +, ESPN 2, ESPN 3, ESPNews, ESPNU, SEC Network & Sieć SEC +, ESPN deportuje i wiele więcej. Dzięki tej aplikacji możesz przesyłać strumieniowo programy studyjne i szereg sportów na żywo. Zawiera także powtórki z gier, programy sportowe i wiele innych. ESPN jest darmowym kanałem do pobrania z zakupami w aplikacji.

4. NBC Sports (płatne): Jest to jeden z najlepszych kanałów sportowych dla FireStick. Ten kanał obejmuje wszystko, co emituje NBC i wiele dodatków. Jeśli masz login sieci NBC od swojego dostawcy telewizji, możesz przesyłać strumieniowo wszystko za darmo. Jeśli nie jesteś subskrybentem sieci, możesz kupić abonament NBC Sports Gold na streaming online. Dzięki kanałowi NBC Sports możesz oglądać PGA Tour, French Open, Premier League, NFL Sunday Night Football i kilka innych sportów.

5. Niedziela bilet NFL (płatny): Potrzebujesz niedzielnego biletu NFL, aby zalogować się do tego kanału FireStick. Możesz go zdobyć na https://nflst.directv.com/amazonfiretv. Dzięki temu kanałowi możesz oglądać ekskluzywne wydarzenia DirectTV, w tym niedzielne mecze w sezonie regularnym. Aplikacja umożliwia także przeglądanie statystyk i wyników oraz oglądanie najważniejszych wydarzeń.

6. Strumień sportowy CBS & Oglądaj na żywo (za darmo): Ten kanał FireStick, zwany także CGS Sports HQ, zapewnia całodobową transmisję sportową. Aplikacja jest całkowicie darmowa i nie wymaga subskrypcji telewizji ani zakupów w aplikacji. Możesz oglądać mnóstwo najważniejszych wydarzeń, podsumowań, podglądów gier i wiele więcej. Otrzymasz również dostęp do analizy ekspertów, a nawet zaleceń dotyczących zakładów. Kanał obejmuje prawie wszystkie najważniejsze sporty, w tym NFL, MLB, NCAA, WNBA, College Football, PGA Golf, NHL i inne.

7. Fox Sports GO (bezpłatny): Jeśli chcesz oglądać swoje ulubione sporty regionalne w telewizorze, Fox Sports Go jest jednym z najlepszych kanałów sportowych dla FireStick. Dzięki tej aplikacji możesz śledzić swoje ulubione drużyny regionalne, transmitować transmisje sportowe na żywo i uzyskać dostęp do oryginalnego programu.

8. Fubo TV (płatny): Ten kanał FireStick udostępnia wiele kanałów sportowych w jednym miejscu, umożliwiając łatwe przesyłanie strumieniowe. Fubo TV oferuje ponad 100 kanałów sportowych, a ponad 30 z nich obejmuje transmisje sportowe na żywo. Daje dostęp do NBC, FOX, CBS Sports Network, CBS, NFL Network, regionalnej sieci sportowej, NBCSN, NBA TV, FS1 i wielu innych. Ponadto można oglądać wiadomości na żywo oraz filmy i programy telewizyjne na żądanie.

9. MLB At Bat (bezpłatny): Lub po prostu MLB.TV to kompleksowe centrum dla wszystkich rzeczy MLB. Jeśli jesteś fanem MLB i jednocześnie przecinaczem sznurka, ten kanał FireStick jest idealnym narzędziem dla Ciebie. Ta aplikacja transmituje na żywo mecze baseballowe i wydarzenia w trakcie ich emisji. Działa zarówno na Fire TV, jak i na przenośnych urządzeniach Kindle.

10. NBA dla Fire TV (płatne): Jest to oficjalny kanał NBA FireStick dla FireStick, urządzeń Fire TV i Amazon Kindle. Dzięki tej aplikacji możesz teraz śledzić swoje ulubione gry i drużyny w FireStick. Daje ci pełny dostęp do gier NBA na żywo przez cały sezon. Do zalogowania się w tej aplikacji będziesz potrzebować subskrypcji NBA League Pass.

11. NHL (darmowe zakupy w aplikacji): Jeśli jesteś zwolennikiem National Hockey League, na pewno spodoba ci się ta oficjalna aplikacja NHL dla FireStick. Ten kanał sportowy dla FireStick umożliwia strumieniowe przesyłanie ulubionych gier na żywo. Możesz także oglądać najważniejsze wydarzenia i wiele dodatków.

12. UFC (płatny): UFC to jedna świetna wiadomość dla miłośników MMA. Dzięki UFC Fight Pass masz dostęp do biblioteki walki UFC, nocy walki UFC, najważniejszych wydarzeń, powtórek PPV, programów telewizyjnych i kilku oryginałów. Pozwala także na przesyłanie strumieniowe wszystkich zdarzeń PPV UFV. Aplikacja pozwala również na bieżąco śledzić harmonogram telewizyjny i najnowsze wiadomości.

13. Raport Bleacher na żywo (darmowe zakupy w aplikacji): Ten kanał sportowy FireStick obejmuje szereg transmisji telewizyjnych na żywo, w tym NBA League Pass, UEFA Champions League, Europa League, The Dan Patrick Show, All Elite Wrestling i wiele innych.

14. DAZN (płatny): ten oparty na subskrypcji sportowy kanał transmisji strumieniowej dla FireStick jest dostępny w Stanach Zjednoczonych i 8 innych krajach (w tym Japonii, Kanadzie, Włoszech, Brazylii). Według Wikipedii ta aplikacja oferuje ponad 250 milionów godzin transmisji strumieniowej każdego roku. Obejmuje ponad 70 głównych lig sportowych, wydarzenia sportowe i kilka mniejszych zawodów. Zakres obejmuje UEFA Europa League, UEFA Champions League, NHL, NFL, Major League Soccer, FIBA ​​Basketball World Cup, Premier League i więcej.

15. Kanał tenisowy (bezpłatny & Płatny): Dla fanów tenisa ten kanał sportowy FireStick jest koniecznością. Obejmuje wiele meczów tenisa na żywo, a także zawiera mnóstwo filmów na żądanie, powtórek i najważniejszych wydarzeń. Nie wszystko jest tu jednak darmowe. Jeśli chcesz w pełni wykorzystać aplikację, możesz zalogować się za pomocą abonamentu telewizji kablowej lub kupić subskrypcję Tennis Plus.

Najlepsze kanały informacyjne FireStick

 1. WIADOMOŚCI CBS - OGIEŃ
 2. FOX NEWS
 3. CNN GO
 4. WIADOMOŚCI ABC
 5. CNBC - FIRE TV
 6. NBC NEWS
 7. AKTUALNOŚCI - OGIEŃ TV
 8. MSNBC
 9. WIADOMOŚCI BBC
 10. ONE AMERICA NEWS NETWORK (OAN)
 11. NPR ONE DLA FIRE TV
 12. AKTUALNOŚCI NA
 13. FOX BUSINESS
 14. AL JAZEERA
 15. SKY NEWS

1. Wiadomości CBS - Fire TV (bezpłatny): Ten kanał informacyjny FireStick obejmuje zarówno wiadomości krajowe, jak i światowe. Świat, wiadomości z USA, nauka / technologia, polityka, rozrywka, zdrowie, przestępczość to tylko niektóre z kategorii wiadomości, z których możesz wybierać. Dzięki CBSN masz dostęp do całodobowej transmisji wiadomości na żywo. Oprócz wiadomości masz również dostęp do różnych oryginałów CBS, w tym CBSN AM i Red & niebieski.

2. Fox News (bezpłatny): Kanał Fox News Firestick, spółka zależna Fox News Group, to bezpłatny serwis informacyjny, który zapewnia dostęp na żywo do najświeższych wiadomości, debat studyjnych, talk show i powiadomień o nowościach. Aplikację można pobrać bezpłatnie, ale jej zasięg jest ograniczony z sieci Fox News Network. Możesz oglądać relacje na żywo z niektórych wydarzeń, kilka programów informacyjnych na żądanie i filmy oparte na tematach.

3. CNN Go (bezpłatny + płatny): CNN Go można bezpłatnie pobrać kanał informacyjny FireStick z dużą ilością bezpłatnych treści. Jednak po zalogowaniu się przy użyciu abonamentu telewizji kablowej zyskujesz pełny dostęp do kanału CNN na żywo, szybkie klipy z najważniejszych wiadomości, CNN Original Series, odcinki pełnometrażowe i więcej.

4. Wiadomości ABC (bezpłatny): ABC News Kanał FireStick przedstawia strumieniowe wiadomości z najświeższych wiadomości dnia, transmisje na żywo, najświeższe informacje oraz szereg specjalności. Ten kanał pozwala oglądać popularne programy, takie jak 20/20, Good Morning America i inne.

5. CNBC - Fire TV (bezpłatny + płatny): Ten biznesowy kanał informacyjny CNBC FireStick umożliwia strumieniowe przesyłanie wiadomości na żywo i pełnych odcinków, jeśli jesteś zalogowany za pomocą abonamentu telewizji kablowej. Możesz być na bieżąco z informacjami biznesowymi w czasie rzeczywistym i zasięgiem rynku finansowego. Daje również dostęp do wielu popularnych programów, w tym The Profit, The Deed, Deal or No Deal, Garage Jaya Leno i wielu innych. Nawet jeśli nie zalogujesz się za pomocą abonamentu telewizji kablowej, możesz oglądać ograniczone wiadomości na żywo, klipy wideo, a także najświeższe informacje.

6. Wiadomości NBC (płatne): Dzięki kanałowi NBC News dla FireStick możesz po zakończeniu subskrypcji telewizji kablowej transmitować na żywo MSNBC, wiadomości na żywo NBC i kilka innych popularnych programów. Zyskujesz także dostęp do najświeższych wiadomości, wydarzeń i historii, które chciałbyś oglądać. Możesz także przesyłać strumieniowo odcinki, uzyskać szczegółową analizę wiadomości i nie tylko.

7. Newsy - Fire TV (bezpłatny): Sieć twierdzi, że przekazuje wiadomości tak, jak powinna - w stu procentach bez opinii. Ten kanał informacyjny FireStick umożliwia strumieniowe przesyłanie szeregu treści związanych z wiadomościami na ekranie telewizora.

8. MSNBC (płatny): Możesz zapoznać się z pełną ofertą wiadomości MSNBC, logując się przy użyciu abonamentu telewizyjnego. Jeśli się nie zalogujesz, nadal możesz uzyskać 15-minutowy okres próbny z pełnym dostępem. Ten kanał Fire TV oferuje popularne programy i osobistości telewizyjne, w tym Rachel Maddow, The Last Word with Lawrence O’Donnell, Chuck Todd, Nicolle Wallace, Steve Kornacki i więcej.

9. Wiadomości BBC (bezpłatny + płatny): Ten kanał FireStick zapewnia globalny zasięg BBC Network na Twoim telewizorze bez konieczności uzyskania abonamentu telewizji kablowej. Niezależnie od tego, czy interesujesz się biznesem, rozrywką czy jakimkolwiek innym popularnym tematem, możesz tutaj przesyłać wszystko. Zapewnia również dostęp do pełnych programów telewizyjnych i najważniejszych opowiadań.

10. One America News Network (bezpłatne zakupy w aplikacji): Jedno z najbardziej wiarygodnych źródeł wiadomości globalnych i krajowych na wiele interesujących tematów, w tym rozrywkę, biznes i wiele innych. Ten kanał informacyjny FireStick można pobrać bezpłatnie, ale aby uzyskać dostęp do treści, musisz kupić miesięczną subskrypcję w wysokości 4,99 USD. Aplikacja nie oferuje żadnych bezpłatnych treści.

11. NPR One dla Fire TV (bezpłatny): Jeśli jesteś bardziej zainteresowany słuchaniem wiadomości niż oglądaniem, to kanały FireStick z National Public Radio (NPR) są tym, czego chcesz. Kanał NPR One FireStick pozwala przesyłać strumieniowo najnowsze podcasty, programy radiowe i wiele więcej. Wystarczy zalogować się przy użyciu konta NPR, a wszystko tutaj jest bezpłatne.

12. NewsON (bezpłatny): Jeśli szukasz bezpłatnych wiadomości, NewsON jest jednym z najlepszych kanałów Amazon FireStick do pobrania. Ten kanał zawiera mnóstwo klipów lokalnych wiadomości i mnóstwo wiadomości na żądanie. Obejmuje ponad 175 lokalnych kanałów informacyjnych z całych Stanów Zjednoczonych. Najbardziej niesamowite jest to, że do korzystania z tej aplikacji nie jest wymagana subskrypcja telewizji kablowej. W rzeczywistości nie wymaga żadnego logowania.

13. Fox Business (bezpłatny + płatny): Jeśli interesują Cię wiadomości biznesowe, Fox Business to kanał FireStick, którego powinieneś spróbować. Ten kanał oferuje relacje na żywo z Fox Business Network, a także kanał Fox News. Kanały na żywo są bezpłatne przez 10 minut każdego dnia. Aby kontynuować oglądanie, musisz zalogować się u swojego dostawcy telewizji. Możesz także przesyłać strumieniowo wiele polecanych programów telewizyjnych, w tym FBN: am, Varney Co., Mornings with Maria, After the Bell, Bulls & Niedźwiedzie, edycja wieczorna i wiele więcej. Możesz także poszukać treści pod kątem tematycznym, w tym cyberbezpieczeństwa, finansów osobistych, małych firm, technologii, gospodarki, wydatków rządowych itp..

14. Al Jazeera (bezpłatny): Jeśli szukasz wiadomości i historii z całego świata, wypróbuj kanał Al Jazeera na FireStick. Angielska wersja tego popularnego kanału informacyjnego z Kataru na Bliskim Wschodzie zawiera różnorodne treści, w tym telewizję na żywo, wybory redakcyjne, filmy dokumentalne, programy talk show, programy informacyjne i inne. Ten kanał FireStick jest całkowicie darmowy. Nie wymaga logowania ani subskrypcji telewizyjnej.

15. Sky News (darmowe zakupy w aplikacji): Ten kanał to świetny sposób na transmisję na żywo z Sky News w FireStick. Oprócz Live News, możesz także przesyłać strumieniowo treści w różnych innych kategoriach, w tym Najnowsze, Wiadomości z USA, Świat, Wiadomości z Wielkiej Brytanii, Technologia, Rozrywka i Rodzina królewska. Istnieje kilka zakupów w aplikacji. Jednak na tym kanale wiadomości FireStick znajduje się również wiele bezpłatnych rzeczy.

Najlepsze kanały FireStick dla dzieci

 1. PBS Kids
 2. GoNoodle
 3. Nick Jr.
 4. Pokémon TV
 5. Zabawa z Roblox

1. PBS Kids (bezpłatny): Możesz teraz uzyskać dostęp do swojego ulubionego serialu z PBD Kids na kanale PBS Kids Video FireStick. Ten kanał zawiera setki niesamowitych filmów i wiele programów z popularnego kanału PBS Kids. Musisz zalogować się na swoje konto PBS Kids. Jeśli nie masz, przejdź do witryny PBSKids.org i utwórz ją. Kanał FireStick PBS Kids automatycznie wybierze stację lokalną na podstawie Twojej lokalizacji. Możesz zmienić kanał w dowolnym momencie.

2. GooNoodle (bezpłatny): Jest to jedna z najpopularniejszych usług edukacyjnych w Stanach Zjednoczonych. Ta aplikacja jest dla wszystkich - dzieci, rodzin, a także nauczycieli. Kanał FireStick GooNoodle przedstawia setki filmów edukacyjnych i zabawnych zajęć dla dzieci i rodzin. Możesz wybierać filmy z różnych interesujących kategorii, w tym najnowsze na GoNoodle, polecane w szkole, NTV: Noodle Television, The Best Tees, Blazer Flesh, GoNoodle House Party, Moose Tube, Awesome Sauce i wiele innych.

3. Nick Jr. dla Fire TV (bezpłatny + płatny): Aby przesyłać strumieniowo odcinki i wiele oryginałów Nicka Jr., zainstaluj teraz ten kanał FireStick. Zawiera popularne programy, takie jak PAW Patrol, Bubble Guppies, Ryan's Mystery Playdate, Blue's Clues & Ty, Shimmer and Shine, Top Wing, Peppa Pig, Broken Record, Hobby, zmniejszyłem Kids i wiele więcej. Wiele rzeczy tutaj jest za darmo. Aby jednak odblokować pełen zakres treści i korzystać z reklam bez reklam, musisz zalogować się u swojego dostawcy telewizji.

4. Pokémon TV (bezpłatny): To jest oficjalny kanał Pokémon dla urządzeń FireStick i Fire TV. Ta aplikacja umożliwia oglądanie ulubionych filmów i odcinków Pokémon całkowicie za darmo. Ten kanał FireStick dla dzieci umożliwia strumieniowe przesyłanie wszystkiego bez logowania. Aby jednak podzielić się wrażeniami z oglądania na wszystkich obsługiwanych urządzeniach, zalecamy zalogowanie się. Jeśli nie masz konta, możesz łatwo zarejestrować się na oficjalnej stronie stronie internetowej.

5. Zabawa z Roblox (bezpłatny): Jeśli chcesz zbudować własne gry Roblox, te kanały FireStick z pewnością będą bardzo pomocne. Nawet jeśli nie chcesz projektować żadnych gier, możesz cieszyć się bardzo wciągającymi filmami i samouczkami Roblox. Ten kanał jest przeznaczony dla dzieci i młodzieży w wieku od 12 do 15 lat. Jednak jako osoba dorosła dobrze się bawiłam z tą aplikacją. Aplikacja jest całkowicie darmowa. Nie ma zakupów w aplikacji, które Cię zaskoczyły. Nie wymaga też żadnego logowania. Możesz rozpocząć transmisję od razu.

Jak zainstalować kanały FireStick z Amazon Store

Istnieją dwa sposoby instalacji kanałów FireStick, które są oficjalnie dostępne w sklepie Amazon App Store:

 • Metoda 1: Poszukaj kanałów indywidualnie
 • Metoda 2: Przeglądaj kanały Fire TV według kategorii

Metody pokazano poniżej

Metoda 1: Poszukaj kanałów Fire TV osobno

W tym celu musisz użyć opcji wyszukiwania FireStick. Oto kroki:

1: Na ekranie głównym FireStick wybierz Szukaj (Górny lewy róg)

Najlepsze kanały ogniowe

2: Wyszukaj kanał, który chcesz zainstalować (powiedzmy HBO GO)

Kliknij go w wynikach wyszukiwania

kanały wyszukiwania na Amazon Firestick

3: Kliknij ikonę kanału w następnym oknie

amazon fire tv lista kanałów kij

4: Kliknij Pobieranie lub Otrzymać przyciski w zależności od tego, co jest wyświetlane na ekranie

jak skonfigurować kanały na Firestick

5: Kliknij otwarty uruchomić kanał

Jak zdobyć kanały Firestick

Metoda 2: Przeglądaj i zainstaluj kanały według kategorii

Oto kroki:

1: Wybierz Aplikacje opcja z ekranu głównego FireStick

Najlepsze kanały ognioodporne

Wybierz Kategorie w ramach aplikacji

Najlepsze kategorie kanałów dla firestick

2: Wybierz kategorię, którą chcesz przeglądać w poszukiwaniu kanałów (powiedz Filmy & TELEWIZJA)

kanały telewizyjne ognia dla filmów i telewizji

3: Kliknij kanał, który chcesz zainstalować (powiedz ABC)

kroki, aby zainstalować kanały Firestick

4: Kliknij Pobieranie lub Otrzymać w zależności od tego, co widzisz na ekranie

pobierz kanały Firestick

5: Kliknij otwarty po zainstalowaniu kanału

Najlepsze kanały amazon Firestick

Podsumowanie

To jest nasza lista najlepszych kanałów FireStick. Kanały te umożliwiają oglądanie treści telewizyjnych na żądanie oraz na żywo. Jeśli uważasz, że coś przeoczyliśmy, daj nam znać za pośrednictwem sekcji komentarzy poniżej.

Kliknij tutaj, aby uzyskać tajne triki do cięcia przewodów bezpośrednio do skrzynki odbiorczej.

Max Eddy
Max Eddy Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me