Top 10 najlepszych dodatków Stremio | Ostateczna lista na 2020 rok

>

W tym artykule podsumowujemy najlepsze dodatki Stremio. Te dodatki działają na wszystkich platformach zgodnych ze Stremio. Instrukcje dotyczące instalowania dodatków Stremio znajdziesz również w dalszej części tego artykułu.

Usługa strumieniowego przesyłania multimediów Stremio zyskała sporą popularność w ciągu ostatnich kilku lat. Ma niewiarygodnie prosty interfejs, który ułatwia przesyłanie strumieniowe. Ta platforma pozwala oglądać filmy, seriale, telewizję na żywo, filmy na YouTube i wiele innych. Jeśli jeszcze go nie masz, oto jak zainstalować Stremio na FireStick i Android TV Box.

Podobnie jak Kodi, Stremio wymaga dodatków do strumieniowego przesyłania treści. Dodatki łączą Cię z serwerami medialnymi na całym świecie i ustawiają linki do przesyłania strumieniowego do wyboru. Jednak w przeciwieństwie do Kodi, dodatki Stremio są pobierane i instalowane online i nie zajmują miejsca w lokalnej pamięci urządzenia. To nie tylko oszczędza miejsce na urządzeniu, ale także zapewnia, że ​​musisz zainstalować dodatek tylko na jednym urządzeniu i jest on dostępny na wszystkich urządzeniach Stremio (pod warunkiem, że jesteś zalogowany za pomocą tego samego konta Stremio na wszystkich urządzeniach).

Ponadto, w przeciwieństwie do Kodi, dodatki Stremio są znacznie prostsze w instalacji. Wystarczy przejść do biblioteki dodatków Stremio, wybrać dodatek i zainstalować go jednym kliknięciem.

Stremio oferuje również oficjalne i zewnętrzne (społecznościowe) dodatki, takie jak Kodi. Jednak biblioteka dodatków Stremio nie jest tak duża jak biblioteka Kodi. Do wyboru jest tylko garść dodatków. Wierzę, że zmieni się to w przyszłości, gdy więcej programistów zacznie wykazywać zainteresowanie tą platformą.

Wybraliśmy dla Ciebie najlepsze dodatki Stremio. Spójrz!

Uwaga Użytkownicy: Przeczytaj zanim przejdziesz dalej

Rządy i dostawcy usług internetowych na całym świecie monitorują aktywność online swoich użytkowników. Jeśli znajdziesz strumieniowe przesyłanie treści chronionych prawem autorskim online, możesz mieć poważne kłopoty. Obecnie twoje IP jest widoczne dla wszystkich. Zdecydowanie zalecamy, aby uzyskać dobry VPN i ukryć swoją tożsamość, aby oglądanie filmów nie zmieniło się źle.

używam ExpressVPN która jest najszybszą i najbezpieczniejszą siecią VPN w branży. Jest bardzo łatwy do zainstalowania na dowolnym urządzeniu, w tym na Amazon Fire TV Stick. Ponadto jest objęty 30-dniową gwarancją zwrotu pieniędzy. Jeśli nie podoba Ci się ich usługa, zawsze możesz poprosić o zwrot pieniędzy. ExpressVPN ma również specjalną ofertę, w której możesz uzyskaj 3 miesiące za darmo i zaoszczędź 49% na abonamencie rocznym.

Oto powody, dla których musisz cały czas korzystać z VPN.

Najlepsze dodatki Stremio

Oto nasza lista najlepszych dodatków Stremio. Ta lista zawiera zarówno oficjalne, jak i społecznościowe (zewnętrzne) dodatki.

1. The Pirate Bay

Dodatek Pirate Bay Stremio daje dostęp do całej bazy danych bardzo popularnej strony z torrentami The Pirate Bay. Ten dodatek umożliwia strumieniowe przesyłanie zawartości torrentów bez konieczności pobierania ich najpierw na urządzenie. Posiada niewyczerpującą kolekcję ulubionych filmów i programów.

The Pirate Bay jest dostępny w dwóch wersjach - ThePirateBay + (TPB +) i PirateBay Addon. Te dodatki zostały stworzone przez różnych zewnętrznych programistów. Oba pobierają wysokiej jakości strumienie z różnych serwerów torrent. Wszystko, co musisz zrobić, aby uzyskać te dodatki, to przejdź do sekcji dodatków w Stremio i wybierz Dodatki społeczności. Znajdziesz je wśród polecanych dodatków Stremio. Jeśli lubisz streamować na Stremio, są to jedne z najlepszych dodatków Stremio.

2. Juan Carlos

Na liście dodatków do społeczności znajdziesz wiele wpisów o nazwie „Juan Carlos”. Chociaż wszystkie są przyzwoite, to ten, który nazywa się Juan Carlos 2 (w momencie pisania tego artykułu), jest tym, który naprawdę chciałbyś mieć. Juan Carlos jest znanym źródłem torrentów. Tytułowy dodatek Stremio oferuje bezproblemowe strumieniowanie torrentów. Ma ogromną bazę danych filmów i programów telewizyjnych.

Biblioteka zawartości jest regularnie uzupełniana. Jeśli jest coś nowego, prawdopodobnie znajdziesz go najpierw w Juan Carlos 2. Dodatek instaluje się jednym kliknięciem i nie wymaga specjalnego konfigurowania. Po kliknięciu filmu lub odcinka znajdziesz wiele strumieni tego dodatku. Jest konsekwentnie opisywany jako jeden z najlepszych dodatków Stremio na różnych listach.

3. RARBG

RARBG to kolejna bardzo popularna nazwa w świecie dodatków Stremio. To ogromny magazyn ulubionych treści, w tym filmów i seriali telewizyjnych. Używam tego dodatku już od dłuższego czasu i szczerze mówiąc, nigdy się nie zawiodłem.

Ten dodatek do Stremio pobiera wiele linków z różnych serwerów torrentów do filmu lub odcinka, który chcesz odtworzyć. Pozwala także wybrać rozdzielczość przesyłania strumieniowego z SD na 1080p. Jeśli masz szczęście, możesz nawet znaleźć strumienie 4K. Wystarczy tylko jedno kliknięcie, aby zainstalować RARBG i masz do dyspozycji niekończącą się bibliotekę treści do oglądania. Jest to jeden z moich ulubionych dodatków Stremio.

4. Czas popcornu

EZTV i YTS należą do najczęściej używanych serwerów torrentów na świecie. Popcorn Time łączy Cię z całą biblioteką i oferuje wysokiej jakości treści na żądanie, w tym filmy, programy telewizyjne, filmy dokumentalne i wiele innych. Czas Popcornu, podobnie jak wiele innych na tej liście, jest uważany za jeden z najlepszych dodatków do Stremio.

Biblioteka treści EZTV i YTS jest stale aktualizowana. Oznacza to, że zawsze jest coś nowego do oglądania w Popcorn Time. Spróbuj.

5. Zooqle

Możesz myśleć o Zooqle jako o agregatorze treści. Nie ma żadnej strony nadrzędnej ani serwera do pobierania strumieni treści. Jednak umieszcza najlepsze źródła w jednym miejscu i ustawia łącza strumieniowe najwyższej jakości. Korzysta z trackerów torrentowych od Mega Torrents, YTS, RARBG i innych.

Zooqle jest przeznaczony przede wszystkim do treści na żądanie, takich jak filmy i seriale. Czasami jednak możesz nawet znaleźć transmisje filmów dokumentalnych, a nawet filmów z YouTube'a. Widziałem też, jak znajduje transmisje do starych filmów i programów, czego nie ma w przypadku wielu innych popularnych dodatków Stremio. Zooqle jest dość nowy, kiedy piszę ten przewodnik, ale wyczuł swoją obecność. Możesz spróbować.

6. Otwórz filmy

To kolejny dodatek, który trafia na naszą listę najlepszych dodatków do Stremio. Otwarte filmy mogą nie być tak dobre, jak niektóre inne dodatki, takie jak Juan Carlos 2 lub RARBG, ale od dawna wykonują przyzwoitą robotę. Pomyślałem więc, że musisz wiedzieć, że istnieje.

Open Video to dodatek na żądanie do filmów i programów telewizyjnych. Znajduje strumienie dla prawie wszystkich najnowszych i popularnych treści, które chcesz oglądać. Ten dodatek Stremio pozwala wybrać żądaną rozdzielczość, w tym SD, 720 i 1080.

7. Netflix

Netflix to kolejny popularny dodatek do Stremio. Ten dodatek umożliwia przeglądanie całej kolekcji filmów, programów i innych rodzajów treści dostępnych w serwisie Netflix. Mimo że jest on obecnie dostępny jako dodatek społecznościowy innej firmy, nadal pozwala oglądać zawartość tylko po zalogowaniu się przy użyciu istniejącego konta Netflix. Ponadto nie musisz podawać Stremio danych logowania do Netflix. Po wybraniu filmu lub programu (lub dowolnego innego tytułu) następuje przekierowanie do witryny Netflix, gdzie można bezpiecznie się zalogować.

Jeśli nie masz subskrypcji Netflix i zastanawiasz się, czy powinieneś ją otrzymać, ten dodatek Stremio może się przydać. Możesz przeglądać bibliotekę treści i dowiedzieć się, czy jest wystarczająco interesujących filmów.

8. YouTube

YouTube to jeden z oficjalnych dodatków Stremio, który zazwyczaj jest fabrycznie instalowany z aplikacją. Ten dodatek to świetny sposób na odkrywanie i oglądanie filmów z YouTube. Wiemy też, że w YouTube można oglądać tysiące (a nawet miliony) filmów.

YouTube ewoluował przez lata i nie jest już miejscem, w którym można oglądać losowe, domowe filmy. Kilku profesjonalnych producentów i twórców codziennie tworzy ogromną bibliotekę wideo tej platformy do strumieniowego przesyłania wideo. Możesz oglądać programy internetowe, zwiastuny, wirusowe filmy i wiele oryginalnych treści za pośrednictwem dodatku YouTube Stremio.

Dodatek ma jednak pewne ograniczenia. Nie możesz zalogować się na swoje konto YouTube. Dlatego nie masz dostępu do swojej listy obserwowanych, subskrybowanych kanałów i czegokolwiek konkretnego dla Twojego profilu. Nie przesyła także strumieniowo treści z YouTube TV. Możesz oglądać tylko zwykłe filmy.

9. OpenSubtitles

OpenSubtitles jest również jednym z najlepszych dodatków Stremio. Jest to oficjalny dodatek i może być fabrycznie zainstalowany ze Stremio. Jeśli lubisz oglądać swoje filmy i programy z napisami, OpenSubtitles to obowiązkowy dodatek dla Ciebie.

Jak zapewne już wiesz, OpenSubtitles jest jednym z największych i najpopularniejszych dostawców napisów. W rzeczywistości zalecamy używanie OpenSubtitles dla Kodi. Ma ogromną bazę napisów w prawie wszystkich językach, jakie możesz wymyślić. Niezależnie od tego, czy lubisz oglądać filmy, czy programy telewizyjne, w tym miejscu znajdziesz wszystkie potrzebne napisy.

10. Ex Addon

Ex Addon nie należy do najbardziej ekscytujących dodatków do Stremio. Nie obejmuje najnowszych filmów ani programów telewizyjnych. Daje to jednak dostęp do niektórych klasyków w domenie publicznej. Jeśli lubisz oglądać stare filmy, które są wolne od praw autorskich, możesz wypróbować Ex Addon.

Ponieważ transmituje tylko filmy w domenie publicznej, nie musisz się nawet martwić naruszeniem praw autorskich. Mimo że Ex Addon nie ma ogromnej biblioteki treści, wciąż istnieje kilka tytułów, które mogą Cię zainteresować.

Jak zainstalować najlepsze dodatki na Stremio

Oto kroki, aby zainstalować dowolny dodatek na Stremio. Zrobiłem następujące zrzuty ekranu na Amazon FireStick. Jednak metoda działa mniej więcej tak samo na wszystkich platformach. No to ruszamy:

1- Otwórz Stremio i zaloguj się na swoje konto Stremio, jeśli jeszcze tego nie zrobiłeś. Powinieneś zobaczyć taki ekran główny

najlepsze dodatki Stremio

2- Kliknij menu hamburgera w lewym górnym rogu (3 poziome linie). Teraz przewiń trochę w dół i kliknij Dodatki w menu rozwijanym

najlepsze dodatki Stremio

3- Musisz teraz zobaczyć dwa menu na górze z Wszystko i Urzędnik wybrane domyślnie

jak zainstalować dodatki stremio

4- Klikając menu z napisem Wszystko, możesz dalej filtrować dodatki według filmów, seriali, kanałów, innych

dodatki Stremio

5- Po dokonaniu wyboru naciśnij przycisk Wstecz i kliknij menu z napisem Urzędnik

zainstaluj dodatki na stremio

6- Teraz możesz wybrać, czy chcesz zainstalować oficjalne lub społecznościowe dodatki Stremio. Wybierzmy Społeczność

Uwaga: klikając Zainstalowane w tym oknie, możesz zobaczyć listę wszystkich już zainstalowanych dodatków

najlepsze dodatki Stremio

7- Przewiń w dół do żądanego dodatku (powiedz Juan Carlos 2) i kliknij zainstalować

najlepsze dodatki do stremio

W ten sposób instalujesz dodatki na Stremio.

Podsumowanie

To jest nasza lista polecanych i najlepszych dodatków do Stremio. Sam przetestowałem i użyłem tych dodatków i napisałem o nich z własnego doświadczenia. Jeśli natknę się na jakiś interesujący dodatek Stremio, upewnię się, że zostanie on natychmiast dodany do tej listy. A jeśli natkniesz się na jednego, daj nam znać poprzez sekcję komentarzy poniżej.

Związane z:

Najlepsze dodatki Kodi
Najlepsze wersje Kodi
Najlepsze aplikacje FireStick

Max Eddy
Max Eddy Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me