Top 25 najlepších torrentov (2020)

>

Torrentové stránky sú bezkonkurenčným zdrojom bezplatného sťahovania skladieb, videí, filmov, kníh, hier atď. Poskytujú ľahký prístup k inak nedostupnému materiálu na internete. Väčšina krajín sveta sa bojí proti nelegálnej distribúcii materiálu na internete. Preto zakazujú použitie torrentu, ako aj distribúciu takéhoto materiálu. Väčšina materiálov, ktoré sa nachádzajú na stránkach s torrentom, je však bezpečná a úplne legálna.

Pre vaše pohodlie a zábavu sme zostavili zoznam najlepších torrent serverov dostupných na internete. Náš sprievodca vám pomôže využívať výhody stránok s torrentom. Väčšina z týchto webových stránok je dlhodobým favoritom používateľov. FireStickTricks.com obsahuje najnovšie a najobľúbenejšie webové stránky, ktoré má väčšina používateľov prístup k stiahnutiu torrent súborov.

najlepšie torrent stránky

Výstraha: Vaša adresa IP je viditeľná pre všetkých. Z dôvodu vlastnej bezpečnosti sa pri prístupe k torrentovacím webom odporúča používať sieť VPN. VPN obchádza škrtenie ISP a pomáha pri sťahovaní torrentov pri vyššej rýchlosti. Tiež skryje vašu IP adresu a obchádza ISP / vládny dohľad.

Ja osobne používam a navrhujem ExpressVPN, čo je najbezpečnejšia a najrýchlejšia sieť VPN na svete. Poskytuje sa s 30-dňovou zárukou vrátenia peňazí v prípade, že sa vám nepáčia ich služby (čo je veľmi nepravdepodobné).

Kliknutím sem získate 3 mesiace zadarmo a ušetríte 49% na ExpressVPN

cvičenie - Ako nainštalovať & používajte na svojom zariadení najlepšiu sieť VPN

Ako fungujú stránky Torrent?

To je dobrá otázka. Stránky torrentov sú však iba jednou časťou celého procesu torrentovania. Takže lepšia otázka znie: „Ako funguje torrenting?“

Spravidla sa pri sťahovaní niečo cez internet pripájate k serveru, na ktorom je súbor uložený, pomocou webovej stránky, ktorá uľahčuje sťahovanie. Kliknete na možnosť „Stiahnuť“ a požiadate webovú stránku, aby oznámila serveru, aby stiahol požadovaný súbor do vášho zariadenia.

Inými slovami, sťahovaný súbor je hostený serverom.

Toto je „server na stiahnutie“ systém. Server je tu digitálnym zariadením, ktoré je hostiteľom súboru, a vy ste klient.

Torrent pracuje úplne iným spôsobom. Namiesto systému „server to client“ používa technológiu „peer-to-peer (P2P)“. Tu sťahujete od ľudí (ako ste vy a ja), a nie zo servera. Preto ma tiež baví nazývať „sťahovanie ľudí ľuďom“.

Najväčší rozdiel medzi serverom a klientom je ten, že pri serveri P2P sa nespoliehate na jedinú osobu. Namiesto toho si sťahujete rôzne časti súboru súčasne z viacerých rovesníkov (alebo ľudí). Pre všetko, čo viete, môžete sťahovať súbory od Johna, Joea, Jamesa naraz.

Skôr ako sa k tomu dostaneme ďalej, dovoľte mi predstaviť vám dva veľmi často používané výrazy vo svete torrentingu - rozsievač a felčar.

Sú to skutočne neuveriteľne jednoduché pojmy.

rozsievač je osoba, ktorá odovzdáva súbor
felčar je osoba, ktorá sťahuje súbor

Sú pomenovaní tak dobre! Ale necítite sa zle z toho, že ste pijavice. Do komunity P2P by ste mohli prispieť tým, že budete počas sťahovania byť sejačom. Každý sťahovateľ sa môže rozhodnúť byť sejačkou.

Aby ste sa mohli pripojiť k sieti peer to peer torrent a sťahovať alebo zakladať súbory, potrebujete torrent klienta. V súčasnosti je uTorrent najpopulárnejším torrent klientom. BitTorrent je tiež jednou z najčastejšie používaných torrentovacích aplikácií.

Musíte jednoducho získať jednu z aplikácií typu torrent, ako je napríklad uTorrent, použiť súbor torrent a stiahnuť súbor, ktorý chcete.

Aká je ich úloha torrent stránky hrať?

Webové stránky torrent vám umožňujú prístup k súborom torrent, ktoré používate s klientmi torrent ako uTorrent alebo BitTorrent.

Čím vyšší je počet sejačiek, tým rýchlejšie je sťahovanie. Jedným z faktorov, ktoré určujú účinnosť dobrého torrent servera, je jeho schopnosť vyhľadávať torrent súbory s veľkým počtom sejačiek..

Akonáhle sa nachádzate na jednom z týchto torrent serverov, najprv urobíte vyhľadávanie súboru, ktorý chcete stiahnuť. Každá stránka torrentu má možnosť vyhľadávania.

Vo výsledkoch vyhľadávania pravdepodobne nájdete niekoľko možností (niekedy aj stovky). Cieľom je nájsť pravý torrent súbor (uvedený v časti Ako na mieste falošných torrentov) s množstvom sejačiek..

Keď nájdete požadovaný torrent súbor, môžete si ho stiahnuť do svojho zariadenia a neskôr ho otvoriť pomocou BitTorrentu alebo iného klienta, ktorý používate. Druhou možnosťou je zvoliť odkaz Magnet so súborom torrent na stránke torrent. Odkaz Magnet otvára torrent súbor priamo s klientom bez toho, aby ste ho museli sťahovať.

Teraz všetko, čo musíte urobiť, je čakať na dokončenie sťahovania.

Ako vyhľadávať a sťahovať torrent

Najjednoduchší spôsob, ako vyhľadať torrent, je cez Google. Do textového poľa zadajte svoj dotaz a pridajte kľúčové slovo „torrent“. Google automaticky zobrazí výsledky pre požadovaný dotaz. Môžete si vybrať odkaz, ktorý vyhovuje vašim potrebám, a pomocou ktoréhokoľvek z vyššie uvedených klientov torrentu ľahko prevziať súbory torrentu vo vašom systéme..

Ako si všimnúť falošné torrenty

Väčšina stránok s torrentom poskytuje používateľom informácie o rozdieloch medzi falošným a skutočným. Tieto stránky torrentovania vyžadujú pomoc používateľov pri identifikácii falošných odkazov torrentu. Ak takéto informácie neposkytuje webová stránka torrent, používateľ môže identifikovať falošný torrent sám. Užívateľ by mal skontrolovať pomer seja / pijavica odkazu a zároveň hľadať zdravé torrenty na webových stránkach.

Skutočné torrenty majú zvyčajne veľký pomer sejačky k pijavici. Väčšina webových stránok aktualizuje odkazy na torrent tým, že na týchto odkazoch zobrazuje overený stav, ktorý pomáha odlíšiť falošné toky od skutočných. Okrem toho nikdy nespadnete do pasce sťahovania najnovších nahrávok. Existuje menej šancí na získanie nedávno vydaného filmu alebo zvuku prostredníctvom torrentov. Keďže tieto videá nie sú na začiatku prístupné verejnosti, používateľ, ktorý odovzdal video, môže používateľa zavádzať.

Dobrým pravidlom je nesťahovať súbory s príponou WMV alebo VMA, pretože sú zvyčajne falošné. Užívatelia torrentov by okrem toho mali vždy skontrolovať stav súborov RAR, TAR a ZIP, ktoré sťahujú, aby sa predišlo možnému podvodom.

Skôr ako začneme so zoznamom najčastejších stránok s výskytom torrentu, prečítajte si právne vyhlásenie.

dementi & Právne upozornenie na torrent

FireStickTricks.com neschvaľuje nezákonné zdieľanie obsahu chráneného autorskými právami. Skôr ako budeme pokračovať, upozorňujeme, že zdieľanie súborov P2P je právny proces, pretože väčšina zdieľaných súborov je chránená autorskými právami. V prípade, že odovzdáte niektorý z týchto súborov chránených autorskými právami, hrozí vám občianske súdne spory v krajinách, ako sú USA, Kanada, Spojené kráľovstvo a Austrália..

Takéto súdne spory sú zamerané na skupinu používateľov alebo jednotlivcov podľa uváženia. Občianske súdne spory P2P sú trestným činom a môžu obžalovaným spôsobovať emocionálnu a finančnú záťaž.

Poskytovatelia internetových služieb môžu okrem toho zverejniť históriu všetkých vašich činností týkajúcich sa nahrávania a sťahovania pre navrhovateľov autorských práv. Stručne povedané, čím viac údajov nahrávate a sťahujete, tým vyššia je pravdepodobnosť, že skupiny na ochranu autorských práv budú čeliť súdnemu konaniu..

Najlepšie stránky Torrent 2020

Skôr ako začneme so zoznamom webových stránok, tu je postup, ako skryť svoju totožnosť počas torrentovania (dôrazne sa odporúča)

Webové stránky Torrent by ste nemali používať na nelegálne sťahovanie. Pokiaľ sťahujete položky bez autorských práv prostredníctvom torrentov, nemusíte sa obávať žiadnych právnych problémov. Ak však z nejakých iných dôvodov chcete zachovať súkromné ​​aktivity v oblasti prehľadávania, streamovania a torrentovania, najlepšou stávkou je dobrá sieť VPN s torrentom. Existuje veľa dôvodov, prečo sa ľudia rozhodnú používať VPN. oni;

 • Chráňte svoju online identitu
 • Zabráňte šetreniu na ISP (čo vám pomôže rýchlejšie sťahovať)
 • Obtok vlády a ISP dohľad
 • Odblokujte stránky torrent a ďalšie služby, ktoré sú blokované geom, ako Netflix, BBC iPlayer
 • vyhnúť sa upozorneniam o autorských právach a právnym problémom

Je potrebné poznamenať, že nie všetky VPN sú spoľahlivé na torrenting. Navrhujem ExpressVPN, ktoré každý deň osobne používam na všetkých svojich zariadeniach vrátane počítačov, mobilných telefónov a Amazon FireStick. ExpressVPN je prívetivý k torrentu a na ukladanie nestanovuje žiadne obmedzenia. V prípade, že si to rozmyslíte, prichádza tiež s „30-dňovou zárukou vrátenia peňazí“.

Tu je postup, ako nainštalovať ExpressVPN do vášho zariadenia.

Krok 1: Získajte odber ExpressVPN TU.

Krok 2: cvaknutie TU stiahnuť a nainštalovať aplikáciu ExpressVPN do svojho zariadenia.

Krok 3: Kliknutím na ikonu napájania pripojte server VPN. To je všetko. Vaše pripojenie je teraz zabezpečené pomocou najrýchlejšej a najlepšej torrentovej siete VPN.

connect expressvpn pre kodi

Teraz sa môžete pozrieť na zoznam 25 najlepších torrentovacích serverov.

 1. The Pirate Bay
 2. YTS
 3. 1337x
 4. RARBG
 5. Nyaa.si
 6. Torrentz2
 7. EZTV
 8. LimeTorrents
 9. Torrent na stiahnutie
 10. KATCR.CO
 11. Zooqle
 12. Torrents.io
 13. Torrent Galaxy
 14. ETTV Torrenty
 15. Torlock
 16. Torrentfunk
 17. ETTV Torrenty
 18. BTDigg
 19. iDope
 20. Monova
 21. Sky Torrents
 22. YourBittorrent
 23. BitPort
 24. Toorgle
 25. DirtyTorrents

1. Pirate Bay

Najlepšie torrenting stránkyPirate Bay, nazývaný „kráľom torrentov“, je jedným z najlepších webových stránok na stiahnutie torrentov z internetu. Pirate Bay poskytuje ľahký prístup k zvuku, videu, filmu, skladbám, softvéru, hrám a oveľa viac. Používatelia môžu ľahko prehľadávať tisíce odkazov týkajúcich sa ich vyhľadávania a nájsť ten, ktorý je pre nich najvhodnejší. Zátoka Pirate je známa tým, že sa vyhýba opakovanému vypínaniu a blokovaniu zo strany vlády, a je preto najlepším torrentovým serverom dostupným na internete..

VIP používatelia alebo odznaky dôveryhodných používateľov, ktoré sú k dispozícii na webovej stránke, navyše umožňujú používateľom rozlišovať medzi legitímnymi odkazmi a podvodmi. Webové stránky dokonca poskytujú podporu pre magnetické prepojenia pomocou jednoduchého rozhrania, ktoré sa nielen ľahko používa, ale aj ľahko sa v ňom naviguje.

URL stránky - https://thepiratebay.org/

2. YTS

Odkaz - https://yts.am/

torrent stránkyYTS.am je ďalší populárny torrent server. Stránka je neoficiálnym nástupcom skupiny YTS a YIFY, ktorá je už zaniknutá. Na webovej stránke nájdete rozsiahly zoznam filmov vrátane klasických filmov a najnovších vydaní. Vďaka svojmu minimalistickému dizajnu a priateľskému používateľskému rozhraniu je web perfektným riešením pre používateľov s obmedzenou šírkou pásma.

Táto stránka je miestom pre filmové torrenty. Dokonca aj filmové torrenty stiahnuté z YTS sú jednoduché na šírku pásma používateľa, a tak sa stávajú obľúbenými filmovými nadšencami. YTS má rozsiahlu užívateľskú základňu, ktorá pomáha protokolu BitTorrent pracovať efektívnejšie a efektívnejšie.

3. 1337x

Webové stránky - https://1337x.to/

najlepšie torrent stránkyTretia najpopulárnejšia torrent webová stránka roku 2018 bola podľa spravodajského blogu TorrentFreak 1337x. Webová stránka obsahuje jednoduché používateľské rozhranie s organizovanou cestou pre každý z jej adresárov. Čerstvý obsah sa ukladá na web každú hodinu, čím sa stáva jedným z najpoužívanejších stránok na stiahnutie torrentu. Stránka obsahuje nielen vynikajúcu zbierku filmov, televíznych programov, zvuku, videa, hier, softvéru a piesní, ale môže tiež pomôcť používateľovi nájsť to, čo hľadajú..

1337x prešlo rozsiahlymi zmenami, aby pomohlo zlepšiť niektoré z bezpečnostných prvkov na uľahčenie prístupu používateľov, čo tiež pomohlo vylepšiť rozhranie. Preto je naším tretím výberom na nájdenie torrentov na internete a zároveň je to dobrá kombinácia organizovaného rozhrania s rôznymi torrentmi..

4. RARBG

Stránka - http://rarbg.to/

Spoločnosť RARBG bola nájdená v roku 2008 a je ďalším serverom na stiahnutie torrentov, ktorý sa začal používať ako bulharský nástroj na sledovanie, ktorý teraz používateľom uľahčuje zdieľanie súborov typu peer-to-peer pomocou protokolu BitTorrent. Webová stránka poskytuje súbory na stiahnutie torrentov s podporou magnetických odkazov. Má tisíce aktívnych používateľov a poskytuje veľa semien. Nájdete staré aj nové torrenty, vďaka ktorým je RARBG jedným z najobľúbenejších webových stránok s torrentmi pre piesne, hry, softvér, filmy, videá a zvukové súbory..

RARBG neustále aktualizuje a pridáva nové torrenty na svoju webovú stránku. Vysoký prenos na webovej stránke pomohol webovej stránke získať pozíciu na zozname blokovaných v mnohých krajinách, ako sú Bulharsko, Dánsko, Spojené kráľovstvo a Portugalsko. Ak chcete používať RARBG, musíte najprv použiť VPN.

5. Nyaa.si

Stránka - https://nyaa.si/

najlepšie torrenting stránkyNyaa je čínske zmŕtvychvstanie anime, ktoré bolo predtým známe notorickým anime torrentom Nyaa. Nyaa sa v roku 2017 zastavila a otvorila cestu pre Nyaa. Stránka obsahuje všetky druhy anime videí a zvukov, ku ktorým sa dá ľahko pristupovať prostredníctvom používateľsky príjemného rozhrania webovej stránky. Webová stránka obsahuje podporu pre svojich čínsky aj anglicky hovoriacich používateľov.

6. Torrentz2

Odkaz - https://torrentz2.eu/

Torrentz2.eu je bezplatný, rýchly a výkonný meta-vyhľadávač, ktorý kombinuje výsledky z desiatok vyhľadávacích nástrojov. Je vybavený jednoduchým a ľahko použiteľným rozhraním s rozsiahlou knižnicou torrentov s viac ako 61 miliónmi torrentov. Torrentz2 bol spustený ako stand-in pre pôvodnú webovú stránku Torrentz.EU. Webové stránky teraz udržiavajú nízky profil.

Stále obsahuje niektoré z funkcií pôvodnej webovej stránky Torrentz. Torrentz2 je jedným z najlepších a najspoľahlivejších sledovačov dostupných na internete.

7. EZTV

URL: https://eztv.io/

webové stránky s najlepším torrentomAk ste strávili nejaký čas vo svete torrentov, pravdepodobne ste už o EZTV počuli. Jedná sa o poskytovateľa torrentov, ktorý bol viditeľný takmer na všetkých hlavných torrentovacích serveroch. Teraz majú svoje vlastné stránky.

EZTV je jedným z mála torrent stránok navrhnutých iba pre televízne programy. Na tejto stránke nájdete takmer každý torrent torrent televízneho programu, ktorý je k dispozícii na stiahnutie. Podporuje priame aj magnetické sťahovanie.

Aj keď majú dobrú zbierku predstavení, nie je tu veľa sejačiek, a to ani v posledných epizódach. Taktiež nemusia mať vždy videá vo formáte 1080p. Väčšina ich torrentov je obmedzená na 720p.

8. LimeTorrents

Odkaz na stránku - https://www.limetorrents.info/

Najlepšie webové stránky na torrentingNa základe recenzií používateľov má táto stránka jednu z najväčších torrent databáz na internete. Užívatelia môžu ľahko určiť, či torrent stojí za stiahnutie. LimeTorrents má užívateľsky prívetivé rozhranie s torrentmi, ktoré pochádzajú z väčších a lepších sledovačov. Na webovej stránke je uvedený zoznam interných zoznamov, ktoré umožňujú používateľovi pozrieť sa na dátum pridania torrentu, jeho veľkosť, sejač a merač zdravotného stavu pre každý torrent..

Používatelia môžu získať prístup k rozsiahlej informačnej stránke pre každý torrent, aby sa dozvedeli viac o súbore torrent. Staré torrenty na tejto stránke väčšinou nie sú k dispozícii, a preto je možné stránku použiť ako záložnú možnosť na stiahnutie torrentov. Operátor LimeTorrents.cc tiež spúšťa vyrovnávaciu pamäť pre webovú stránku iTorrents torrentu. Túto vyrovnávaciu pamäť torrent používajú rôzne iné vyhľadávacie nástroje torrentu.

9. Torrent na stiahnutie

Navštívte webovú stránku - https://www.torrentdownloads.me/

torrent na stiahnutieVďaka rozsiahlej databáze a obsahu v kombinácii s priamym a podrobným rozhraním je Torrent Downloads dobrou voľbou. Webové stránky obsahujú rôzne kategórie, z ktorých sa dajú sťahovať, takže sú dobrou voľbou na stiahnutie torrentov. Webová stránka poskytuje možnosť komentovať a hodnotiť súbory torrentu. Komentáre a hodnotenia pomáhajú znižovať prítomnosť falošných súborov na webe.

Panel vyhľadávania na stiahnutie Torrent dokonca obsahuje možnosť rozšíreného vyhľadávania. Funkcia rozšíreného vyhľadávania umožňuje používateľom zúžiť výsledky vyhľadávania na základe kategórie, poskytovateľa a stavu. Nájdete podrobnosti o konkrétnom torrent odkaze vrátane mena nahrávača, dátumu nahratia, distribútora, veľkosti súboru, počtu semien a zdravotného stavu odkazu. Táto informácia vám umožňuje určiť celkovú autentickosť torrentového odkazu.

10. KATCR.CO

URL - https://katcr.co/

KATCR je oficiálne miesto na stiahnutie torrentass torrentu. Na webových stránkach nájdete množstvo torrentov dostupných na sťahovanie filmov, televízie, hier, hudby a oveľa viac. Najnovšie torrenty sa pravidelne aktualizujú do databázy. Existuje veľa zrkadiel tejto webovej stránky, jedná sa však o oficiálnu stránku, ktorá poskytuje jednoduchý a ľahký prístup k všetkým potrebám torrentu.

Webová stránka KATCR obsahuje veľmi jednoduché rozhranie s jediným vyhľadávacím panelom a kategóriami, z ktorých si chcete vybrať. Webová stránka je priamočiara, ľahko použiteľná a používatelia môžu ľahko nájsť torrent, ktorý hľadajú. Webové stránky dokonca obsahujú možnosť prihlásenia na titulnej stránke.

11. Zooqle

Odkaz na webovú stránku - https://zooqle.com/

Zooqle obsahuje pôsobivú databázu zloženú z viac ako 3,5 milióna torrentov. Na webovej stránke nájdete množstvo zvukových, obrazových, hier a softvérových torrentov. Internetová stránka získala popularitu len nedávno, vďaka svojej databáze medzi 37 000 filmami a 600 televíznymi programami.

Rozhranie webovej stránky je jednoduché, ale ľahko použiteľné. Stránka má lojálnu fanúšikovskú základňu, ktorá používa torrent web na nepretržité sťahovanie torrentov. Web zostal pod radarom už dosť dlho. S rastom užívateľskej základne na webe sa však očakáva, že Zooqle bude rásť ešte viac.

12. Torrents.io

Webové stránky - https://torrents.io/

Napriek dostupnosti tisícov rôznych webových stránok s torrentom na internete si server Torrents.io užil obrovskú prestávku v návštevnosti, pretože používatelia navštívili webovú stránku, kde si stiahli tisíce torrentov. Web obsahuje obrovskú databázu torrentov, ktorú je možné ľahko stiahnuť pomocou jednoduchého používateľského rozhrania. Torrents.io je meta-vyhľadávací nástroj, ktorý dokáže prepojiť torrent súbory a magnetické odkazy z iných torrent stránok.

Nájdete podrobnosti o konkrétnom torrent odkaze vrátane mena nahrávača, dátumu nahratia, distribútora, veľkosti súboru, počtu semien a zdravotného stavu odkazu. Táto informácia vám umožňuje určiť celkovú autentickosť torrentového odkazu.

13. Torrent galaxia

Navštívte - https://torrentgalaxy.org/

Torrent Galaxy je ďalší web na sťahovanie torrentov, ktorý vám môže pomôcť vyhľadať torrent, ktorý hľadáte. Vďaka rýchlej a rozmanitej databáze má Torrent Galaxy rôzne kategórie, z ktorých si môžete stiahnuť. Na webe nájdete anime, knihy, hry, filmy, piesne, aplikácie, filmy, dokumentárne filmy, televízne programy, športové športy a mnoho ďalšieho. Používateľské rozhranie je čisté užívateľsky prívetivé rozloženie, ktoré pomáha používateľovi sťahovať najlepší dostupný torrent.

14. ETTV torrenty

Stránka - https://www.ettv.tv/home/

ETTV Torrents je jedným z mála torrentov, ktoré majú obrovskú databázu televíznych epizód. Užívatelia môžu ľahko nájsť najnovšie televízne programy na ETTV torrentoch a stiahnuť ich. ETTV Torrents je tiež najlepším torrent serverom na sťahovanie filmov, kníh, softvéru a zvuku.

Stránka má ľahko použiteľné rozhranie, ktoré je celkom jednoduché. Užívatelia môžu ľahko vyhľadávať torrent, ktorý chcú, a webové stránky ľahko preplávajú prostredníctvom svojej obrovskej databázy. Táto webová stránka obsahuje množstvo relácií v rôznych jazykoch, a preto je príťažlivá pre oveľa väčšie publikum ako iné torrentingové webové stránky.

15. Torlock

Webové stránky - https://www.torlock2.com/

Jedným z mála webových stránok, ale jedným z top torrentov na internete je Torlock. Webová stránka obsahuje obrovskú databázu overených torrentov. Na webových stránkach sa okrem mnohých ďalších súborov nachádzajú predovšetkým torrenty pre hudbu, anime a elektronické knihy. Rozhranie pre web je čisté, užívateľsky príjemné a aktualizuje sa pre každé nové vydanie torrentu. Okrem toho, že je Torlock veľkou databázou overených torrentov, platí používateľom za nájdenie akéhokoľvek falošného torrentového odkazu.

Táto webová stránka tvrdí, že má viac ako päť miliónov overených torrentov. Na webových stránkach je dokonca uvedený zoznam Top 100, ktorý zobrazuje všetky populárne súbory na stiahnutie torrentu. Väčšinu obsahu na serveri Torlock je ťažké nájsť na žiadnej inej webovej stránke s torrentmi, a preto robí spoločnosť Torlock stop-to-stop pre akýkoľvek druh torrentu..

16. Torrentfunk

Odkaz na stránku - http://www.torrentfunk.com/

Ďalším obľúbeným webovým serverom na stiahnutie torrentov je Torrentfunk. Webová stránka obsahuje nielen rozsiahlu databázu torrentov z celého internetu, ale obsahuje aj indikátor stavu overenia. Stav overenia umožňuje používateľom filtrovať falošné odkazy a vybrať ten, ktorý je pre ich použitie najvhodnejší. Okrem stavu overenia obsahuje Torrentfunk aj jednu z najpokročilejších sekcií používateľských recenzií. Táto časť umožňuje používateľom čítať a uverejňovať komentáre k svojim obľúbeným odkazom.

Na webových stránkach je dokonca uvedený dátum pridania odkazu na torrent, názov používateľa, ktorý video odovzdal, počet semien a zdravie semien. Celkovo je webová stránka balík pre každého, kto hľadá jediné miesto, kde nájde všetku svoju obľúbenú hudbu, filmy, softvér alebo hry.

17. Prúdy ETTV

URL: https://ettvtorrents.com/

Toto je ďalší torrent server venovaný televíznym programom. Ak hľadáte sťahovanie filmov, budete musieť vyskúšať jednu z ďalších možností v tomto zozname najlepších stránok Torrent.

Na tejto webovej stránke nájdete veľa populárnych televíznych relácií a epizód. Možno však nedávno nevydala epizódy. Po vydaní epizód trvá zvyčajne niekoľko týždňov.

ETTV je tiež známe meno vo svete torrentingu. Ich torrenty sú k dispozícii aj na iných torrent stránkach.

Bohužiaľ tiež neponúkajú veľa stiahnutí v rozlíšení 1080p. Našťastie je k dispozícii magnetické sťahovanie, ktoré veci trochu uľahčuje.

18. BTDigg

Odkaz - https://btdig.com/

BTDigg, uvedený na trh v januári 2011, je prvým vyhľadávacím nástrojom BitTorrent DHT. BTDigg sa nespolieha na žiadne torrent súbory, ale skôr sa spolieha na použitie DHT BitTorrentu pri hľadaní nových súborov. Webová stránka obsahuje jednoduché retro rozhranie, ktoré poskytuje používateľom fulltextové vyhľadávanie aktívnych torrentov prostredníctvom webového rozhrania. BTDigg zbiera torrent metadáta a analyzuje sieť DHT. Hlavnou výhodou použitia BTDigg je to, že nie sú zahrnuté žiadne torrenty a nie je uložený žiadny obsah. Webové vyhľadávanie spoločnosti BTDigg podporuje dotazy vo viacerých ázijských a európskych jazykoch. Všetko, čo uvidíte na svojej domovskej stránke, je vyhľadávacie pole. Výsledky hľadania BTDigg zobrazujú podrobné informácie o torrentoch.

19. iDope

Odkaz - https://idope.se/

iDope je slušnou možnosťou, ako získať prístup k filmom aj prehliadkam torrentov. Aj keď stránka nemá toľko sejačiek, ako sú najlepšie torrent servery v tomto zozname, stále sa sťahuje prijateľne rýchlo. Zarovná možnosti sťahovania z mnohých dôveryhodných torrentov.

Stiahnutie magnetu zaistí, že môžete začať sťahovať obsah priamo bez toho, aby ste si najskôr museli stiahnuť torrent súbor.

Možno tu nenájdete veľa videí v kvalite 1080p. Ak však hľadáte videá s malými rozmermi v rozlíšení 720p, existuje veľa možností.

20. Monova

Odkaz na stránku - https://monova.org/

Monovo je vynikajúce stránky s torrentom a ponúka čisté a pekné rozhranie, pričom používateľom umožňuje prístup k tisícom torrentov na internete. Na webových stránkach je však veľa reklám, ktoré môžu spôsobovať problémy, ale táto webová stránka je dobrým miestom na stiahnutie torrentov. Používatelia sa môžu dokonca zaregistrovať na webe a nahrať vlastné súbory torrent. Webová stránka obsahuje širokú škálu kategórií, z ktorých si môžete vybrať, a preto je táto stránka dobrou možnosťou torrentovania.

21. Sky Torrents

Odkaz - https://www.skytorrents.to/

Ďalším dôležitým webovým serverom v našom zozname sú Sky Torrents. Táto webová stránka na stiahnutie torrentu obsahuje rozsiahlu databázu a čisté a priame rozhranie bez bombardovania používateľov reklamami. Sky Torrents je obľúbený pre každého, kto si chce užiť maximálne súkromie s minimalistickým sledovaním. Prijíma dokonca dary od používateľov vo forme kryptomien, ako sú bitcoín alebo ethereum. Podľa tejto webovej stránky obsahuje funkcia Sky Torrents v indexe 21 841 003 torrentov, vďaka čomu je databáza pomerne veľká..

22. YourBittorrent

Webové stránky - https://yourbittorrent.com/

YourBittorrent je ďalšia neslávna torrent databáza v našom zozname. Táto webová stránka má kontroverznú históriu. Táto stránka bola pôvodne nájdená v roku 2003 a bola vytvorená ako spolupráca medzi dvoma partnermi. Zakladateľ nakoniec musel z neznámych dôvodov vypnúť pôvodnú webovú stránku.

V roku 2009 sa podobná webová stránka obnovila s názvom YourBittorrent. Webová stránka obsahuje jednoduché rozhranie, ku ktorému má ľahký prístup ktokoľvek. Rozhranie sa ľahko používa a je celkom rovno vpred. Odkazy sú väčšinou overené a ukazujú dátum pridania odkazu na webovú stránku. Stránka obsahuje viac ako milión odkazov na torrent a toto číslo každým dňom rýchlo rastie. Táto webová stránka je pre svoju popularitu zakázaná v Portugalsku a vo Veľkej Británii.

23. BitPort

Odkaz- https://bitport.io/

BitPort je stránka s výskytom torrentov pre freemium. Znamená to, že umožňuje bezplatné sťahovanie. Môžete si kúpiť plán predplatného na zvýšenie šírky pásma a ďalších funkcií.

Ak chcete začať používať službu, musíte si vytvoriť účet v BitPort. Tento bezplatný plán umožňuje ukladanie až 1 GB cloudu, má iba 1 slot na sťahovanie a obmedzuje vás na 1 torrent za deň. Rýchlosti sťahovania nie sú zaručené. Taktiež neponúka žiadne zabezpečenie, pretože existuje iba prístup HTTP a žiadna antivírusová kontrola.

Platené plány začínajú na 5 $ mesačne a na 30 GB úložisku v cloude. Vďaka plateným programom získate viac slotov, vyššiu rýchlosť sťahovania, neobmedzené množstvo torrentov a vyššiu bezpečnosť.

Bitport má tiež 30-dňovú záruku vrátenia peňazí.

24. Toorgle

Webové stránky - http://www.toorgle.com/

Toorgle je meta-vyhľadávací nástroj, ktorý odkazuje na viac ako štyri stovky torrent webových stránok. Stránka poskytuje ľahký prístup k torrent webovým serverom a ich databázam z celého internetu. Toorgle je vybavený vyhľadávacím panelom Firefox a doplnkom Facebook, vďaka čomu je web ľahko použiteľný a prístupný z prehliadača. Informuje tiež používateľov o zdraví odkazov na torrent, rýchlosti sťahovania a počte stiahnutí.

25. DirtyTorrents

Odkaz - https://dirtytorrents.com

Dirty Torrents je miesto, odkiaľ si môžete stiahnuť relácie, filmy, zvuk, aplikácie, hry a ďalšie. Je to podobne ako vyhľadávač torrentov. Ukazuje vám torrent z obľúbených stránok ako The Pirate Bay, LimeTorrents, 1337x, Torlock a ďalšie. Tieto stránky sú už na našom zozname.

Vďaka značnému počtu sejačiek, slušnej rýchlosti sťahovania a mnohým overeným torrenterom sa Dirty Torrents ľahko dostane na náš zoznam najlepších torrent serverov..

Minimálne rozhranie tejto webovej stránky vám uľahčí začať. Môžete prehľadávať obsah podľa kategórie alebo jednoducho zadaním kľúčových slov nájsť, čo hľadáte.

záver

Ak vám niekedy chýbajú možnosti týkajúce sa prístupu na stránky na stiahnutie torrentov, vždy môžete navštíviť web FireStickTricks.com a pozrieť sa na tie, ktoré sú momentálne v prevádzke. Vytvorili sme zoznam a zaradili sme najlepšie torrent servery pre vaše pohodlie, ktoré zaručujú vždy najlepšie stiahnutie torrentov.

Max Eddy
Max Eddy Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me