Akcie Amazon FireStick: Čierny piatok 2019

>

V tomto príspevku sa pozrieme na niektoré z vzrušujúcich Čiernych piatkových ponúk z roku 2019 pre zariadenia Amazon Fire TV a FireStick..

Akcie Amazon's Prime Day, ktoré sa konali tento rok v júli, boli korisť. Ak ste to však vynechali, nemusíte sa obávať. Obchody na Čierny piatok nie sú o nič menej. Amazon opäť ponúka obrovské zľavy na televíznych linkách Fire TV. Kým predaj Čierneho piatka na iných zariadeniach začal o niečo skôr, obrovské zľavy na FireStick budú k dispozícii od 27. novembra 2019.

Nevieme, ako dlho budú ponuky trvať. Takže, ak ste to ešte nechytili, urobte to teraz.

najlepšie firestick ponuky pre čierny piatok 2019

FireStick je jedno z najpopulárnejších streamingových zariadení. Nielenže získate prístup k množstvu populárnych aplikácií a televíznych kanálov Fire TV, ako sú Netflix, Hulu, Starz, HBO a ďalšie, môžete tiež nainštalovať na svoju kartu Fire TV Stick veľa aplikácií tretích strán. S aplikáciou FireStick existujú nekonečné možnosti streamovania.

FireStick Black Friday Deals v roku 2019

Tu sú zľavy za drapáky:

FireStick 2nd Gen: 19,99 dolárov (pôvodná cena 39,99 dolárov)

Fire Stick 2nd Gen + predplatné na 2 mesiace Showtime: 19,99 dolárov (pôvodná cena 39,99 dolárov). Dostupné iba pre predsedu

FireStick 4K: 24,99 $ (pôvodná cena 49 USD)

Fire Stick 2. Gen s Echo Dot Bundle: 41,99 dolárov (pôvodná cena 89,98 dolárov). Pri pokladni použite kód ECHOTV

Fire Stick 4K so zväzkom Echo Dot: 46,99 dolárov (pôvodných 99,98 dolárov). Pri pokladni použite kód ECHO4K

FireStick 4K s AmazonBasics HD anténou: 59,99 USD (pôvodná cena 90,96 USD)

Aký je rozdiel medzi FireStick 4K a FireStick 2nd Gen?

Z praktického hľadiska sú sotva nejaké rozdiely medzi FireStick 4K a Firestick 2nd Gen (non-4K). Pokiaľ však ide o rozlíšenie a vizuálnu príťažlivosť, tento rozdiel by mohol byť pozoruhodný.

FireStick 4K najprv podporuje technológiu Ultra HD (UHD), ktorá je známejšia ako rozlíšenie 4 kB. Okrem toho je vybavený HDR10 a Dolby Vision pre väčší kontrast, bohatšie farby a ostrejší obraz. Na druhú stranu, FireStck 2nd Gen môže prúdiť iba v kvalite Full HD (1080p). Neponúka podporu HDR ani Dolby Vision.

FireStick 4K zjavne poskytuje omnoho lepší zážitok zo sledovania. Existuje však úlovok. Aby ste mohli využívať kvalitu rozlíšenia, ktorú zariadenie dokáže, musíte mať televízor kompatibilný so 4K. Aplikácia na streamovanie musí mať okrem toho 4K videá. Väčšina streamingových platforiem, ako sú Netflix alebo Hulu, ponúka 4K streamovanie v závislosti od plánu predplatného.

Ak nemáte televízor 4K, môžete si rovnako dobre kúpiť FireStick 2nd Gen. Ak však plánujete v budúcnosti upgradovať svoj televízor, bolo by dobré namiesto toho kúpiť 4K, najmä ak to stojí iba 5 dolárov. viac počas tohto obdobia čierneho piatku.

Zdroje pre používateľov FireStick

Akonáhle budete mať svoj FireStick, s tým môžete urobiť veľa. Tu je niekoľko z nich:

Nastavte FireStick prvýkrát: Keď pripájate FireStick prvýkrát, musíte ho nastaviť. Počas procesu nastavenia zariadenie pripojíte k sieti Wi-Fi, prihlásite sa pomocou svojho účtu Amazon a nakonfigurujete diaľkové ovládanie. Tu je náš návod, ako nastaviť Amazon Fire Stick prvýkrát.

Útek z väzenia FireStick: Svoj FireStick môžete prelomiť a získať prístup k množstvu bezplatného obsahu vrátane filmov, relácií, živej televízie, športu a ďalších. Útek z väzenia je veľmi jednoduchý a nevyžaduje žiadne špeciálne technické znalosti. Je tiež úplne bezpečná.

Ako útek z väzenia FireStick (Sprievodca snímkami obrazovky)

Video sprievodca po útek z väzenia a FireStick

Nainštalujte aplikácie tretích strán: Váš FireStick podporuje Amazon Store, kde nájdete veľa aplikácií pre vaše zariadenie. Existuje však niekoľko úžasných aplikácií, ktoré v Obchode nie sú k dispozícii. Našťastie vám FireStick umožňuje doplňovať aplikácie tretích strán, ktoré nenájdete v obchode Amazon. Prezrite si náš zoznam najlepších aplikácií Amazon Fire TV Stick pre úžasný zážitok.

Zabezpečte FireStick pomocou VPN: Pri online streamovaní veríme, že VPN je nevyhnutným nástrojom. S VPN môžete streamovať anonymne bez obáv z dohľadu, hackerov a zlodejov identity. Sieť VPN vám navyše pomáha odblokovať obsah obmedzený na oblasť v populárnych streamovacích službách, ako sú Netflix a Hulu. V čase písania tohto článku existuje niekoľko riešení Black Friday VPN, ale ExpressVPN je môj najobľúbenejší a jeden z najlepších VPN pre Firestick. Ak chcete nainštalovať ExpressVPN na Fire Stick, postupujte podľa tohto sprievodcu.

Tu sú niektoré ďalšie zdroje FireStick, ktoré by vám mohli byť užitočné:

  • Najlepšie kanály FireStick
  • Najlepšie služby IPTV
  • Ako nainštalovať Kodi na FireStick
  • Najlepšie doplnky Kodi
  • Najlepšie postavenia spoločnosti Kodi

FireStick Black Friday sa zaoberá najčastejšími otázkami

Tu sú niektoré z najčastejšie kladených otázok a ich odpovede:

Kedy začína Fire Fire Stick Black Friday Deal?

Zatiaľ čo základné obchody s čiernym piatkom Amazonu sa začali o pár dní skôr, Fire TV Stick sa predáva od 27. novembra 2019.

Čo končí čierny piatok??

Amazon neurčil žiadny konečný dátum pre ponuky. Dúfame, že to bude trvať najmenej do piatka. Nie sme si však istí. Možno budete chcieť uskutočniť nákup čo najskôr.

Amazon tiež začína predaj Cyber ​​pondelok, ktorý bude trvať týždeň. Nemôžeme však povedať, či budú dohody také dobré ako tieto.

Ponúka Amazon tento rok viac zliav ako posledný?

Áno, Fire TV Stick (non-4K) bol v roku 2018 k dispozícii za 24,99 dolárov v porovnaní s 19,99 dolárov v tomto roku. Fire TV Stick 4K bola minulý rok cena 34,99 dolárov, oproti 24,99 dolárov v roku 2019.

zhrnutie

Amazon v tomto roku opäť prevádzkuje obchody Čierny piatok na zariadeniach Fire TV a Fire TV Stick. V porovnaní s minulým rokom je však obchod v roku 2019 v porovnaní s rokom 2018 určite lepší. Ako som povedal, nie sme si istí, ako dlho budú dohody trvať. Získajte čo najrýchlejšie svoju obľúbenú ponuku.

Max Eddy
Max Eddy Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me