Amazon Fire Stick’i Jailbreak Yapmak Yasadışı mı?

>

Eğer buradaysanız, bu kesinlikle iki anlama geliyor. Her şeyden önce, bir Amazon Fire TV Stick satın aldınız ve ikincisi, Fire Stick'i jailbreak yapmak istiyorsunuz. Ama endişeleniyorsun Jailbroken Fire Stick yasadışı ve sizi bir tür yasal sıkıntıya sokabilir mi? Doğru yerde olduğunuz için artık endişelenmenize gerek yok. Jailbreak yapılmış Amazon Fire Stick ile ilgili yasal konular hakkında bilmeniz gereken her şeyi size anlatacağız.

Not: Yasa dışı içeriğe erişmek için herhangi bir yazılım / donanım / hizmet kullanılmasını teşvik etmiyoruz. Lütfen eylemlerinizin iyi bir yargıcı olun.

Bir FireStick'i Jailbreak Yapmak Yasadışı mı??

jailbreak yangın sopa yasadışı

Jailbreaking Fire Stick bazı roket bilimi değildir ve biraz teknolojik uzmanlığa sahip herhangi bir çocuk Fire Stick'i kolayca jailbreak / hack / kilidini açabilir. Ama jailbroken Fire Stick yasadışı? Cevap HAYIR. Amazon Fire TV Stick'inizi kırma veya hackleme veya kilidini açma kesinlikle yasa dışı değildir. Sadece kişisel mülkünüz olduğu için tamamen yasaldır. Başkasının mülkünden yararlanmasına müdahale etmediği veya herhangi bir ulusal tüzüğü ihlal etmediği sürece ve istediğiniz şekilde tadını çıkarabilirsiniz..

Böylece Fire Stick'i hukuki sorun yaşamadan kesinlikle jailbreak yapabilirsiniz. Kodi'yi Fire Stick'e de sorunsuz bir şekilde kurabilirsiniz. Ancak, küçük bir av var. Kodi'yi jailbreak yapılmış Fire Stick'inize eklentileriyle yükledikten sonra, saldırıya uğramış Amazon Fire TV Stick'inize ücretsiz bir multimedya içeriği okyanusu açar. Ücretsiz olarak kullanılamayabilecek veya bölgenizde engellenmiş olabilecek binlerce kanala ve videoya erişebilirsiniz.

Bu temelde av. Jailbroken Fire Stick kesinlikle yasadışı değil, ancak bundan sonra ne yapacağınız çok önemli. Örneğin, Kodi'de telif hakkıyla korunan içeriği izlerseniz, kesinlikle sorun yaşayabilirsiniz. Ülkenizin Telif Hakkı yasalarına bağlı olarak Hükümetinizle veya İSS'nizle sorun yaşayabilirsiniz. İSS'niz, korsan / yasa dışı içeriğe eriştiği için hesabınıza ihtar verebilir. İnternet hesabınızı bile engelleyebilir veya askıya alabilir.

Ancak, bunu kolayca atlatabilirsiniz. Tek yapmanız gereken bazı Sanal Özel Ağ (VPN) kullanmaktır. Şimdi, VPN'leri kullanırken tamamen yasadışı olmadığını ancak kesinlikle yasal olmadığını söyleyelim. Bu VPN'yi kullanarak eriştiğiniz içerikten çok sorumlu olacaksınız ve size bir şey izlenirse yükümlü tutulabilirsiniz. Bu nedenle, kendi sorumluluğunuzda çok dikkatli olun. Coğrafi bölgenizde engellenen içeriğe erişmek veya anonimlik sağlamak için bir VPN kullanabilirsiniz. Ücretsiz seçenekler yerine yalnızca FireStick için en iyi VPN'i almanızı şiddetle tavsiye ederim.

Güvenli Akış için FireStick'te VPN Nasıl Kullanılır

Şahsen kullanıyorum ve tavsiye ediyorum ExpressVPN, en hızlı ve en güvenli VPN. Kodi dostu ve Fire TV / Stick'e kurulumu çok kolay.

Dolayısıyla, jailbreak yapılmış Fire Stick'inizi kullanmaya başlamadan önce, akış etkinliklerinizi meraklı gözlerden gizlemek için ExpressVPN'in nasıl kullanılacağını görelim.

Aşama 1: ExpressVPN'i edinin BURAYA. 30 günlük para iade garantisi ile geliyor. Yani, ilk 30 gün boyunca özgürce kullanabilirsiniz ve performanstan memnun değilseniz (ki bu pek olası değildir), tam geri ödeme isteyebilirsiniz.

Adım 2: Fire TV / Stick'inizdeki ‘Ara’ seçeneğine gidin. Aşırı solda. Şimdi arama çubuğunda “Expressvpn” (tırnak işaretleri olmadan) arayın ve arama sonuçlarında göründüğünde ExpressVPN'i açın

jailbreak yapılmış firestick'e expressvpn yükleyin

Aşama 3: FireStick uzaktan kumandasındaki "Seç" düğmesini kullanarak "İndir" i tıklayın. ExpressVPN uygulamasını Fire TV / Stick'inize indirecek ve yükleyecek.

vpn jailbroken firestick olsun

4. Adım: ExpressVPN uygulamasını açın ve ExpressVPN aboneliğini satın alırken kullandığınız e-posta ve şifrenizle giriş yapın. "Oturum aç" ı tıklayın

firestick giriş expressvpn

Adım 5: Bir VPN sunucusuna bağlanmak için Güç simgesini (aşağıdaki resme bakın) kullanın. Artık FireStick için en hızlı ve en iyi VPN ile bağlantınız güvende.

expressvpn'yi ateş çubuğuna bağlayın

ExpressVPN'i Fire TV / Stick ile kullanma hakkında daha ayrıntılı bilgi de okuyabilirsiniz.

Sonuç

Yani işleri özetliyoruz. Amazon Fire Stick'i kesmek veya Jailbreak yapmak yasadışı değildir. Hiç kimse Fire Stick'inizi jailbreak yaptığınız için dava açmayacak. Kodi veya benzeri FireStick uygulamalarının yüklenmesi de yasa dışı değildir. Bununla birlikte, Kodi derlemeleri veya eklentileri kullanarak telif hakkı içeriğine erişirseniz, hükümetiniz veya İSS'nizle ilgili çok sorun yaşayabilirsiniz. Torrent gibi. Torrent'lerin kendisi yasadışı değil, korsan ve telif hakkıyla korunan içerik.

Umarız işleri size açıklığa kavuşturmuş oluruz. Artık Fire Stick'i jailbreak yapıp yapmayacağınıza kendiniz karar verebilirsiniz. Başka sorunuz varsa, yorumlarınızı aşağıya bırakmaktan çekinmeyin.

İlgili Kılavuzlar:

  • Amazon FireStick'i İlk Kez Kurma
  • Sinema APK'sını Fire Stick'e Yükleme
  • FireStick'e Titanyum TV Kurulumu
  • FireStick'e CyberFlix TV Kurulumu
  • En İyi Teraryum TV Alternatifleri

Max Eddy
Max Eddy Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me