Popüler Kodi Eklentileri Kapatıldı: İşte Yapabilecekleriniz

>

Bu yazıda, popüler Kodi eklentilerinin son kapatılmasından sonra akışınızı ve en sevdiğiniz içeriği izlemeye nasıl devam edeceğinizi öğreneceksiniz..

kodi eklentileri kapatma

Bir Kodi addon geliştiricisinin tutuklanmasının ardından, diğer birçok geliştirici mağazalarını görünüşte önleyici olarak kapattı. Supremacy Deposu bir haftadan biraz fazla bir süre önce kapatıldı, Maverick TV, 13 Palyaçolar ve Eggman gibi diğer popüler depolar da yakında davayı takip etti.

Popüler Kodi Eklentileri Kapatma

Sonuç olarak, çok sayıda yaygın olarak kullanılan ve popüler eklenti anında çevrimdışı hale geldi ve kullanıcıları bir karışıklık durumuna soktu. Artık mevcut olmayan önemli eklentilerin listesi:

- Maverick TV
- Üstünlük (tüm Üstünlük eklentileri dahil)
- 13 Palyaço
- Gen-X
- Flix'te
- Daha kolay
- Kader
- Yoda
- Canavar Munch

Not: Magic Dragon ve Yoda Kodi eklentileri yeni depolardan edinilebilir ve kurulum kılavuzlarını güncelledik. Ancak, ana depoları artık kullanılamadığından, güvenilirliklerini garanti edemeyiz. 

Ee şimdi ne yapıyoruz?

Bunlar akış için en yaygın kullanılan Kodi eklentileri olduğundan, doğru alternatifleri bulmak bir görev haline geldi. Ama endişelenme! Sizi koruyoruz. En İyi Kodi Eklentileri listemizi birkaç yeni ve çalışan eklentiyle güncelledik. Bu listede Filmler, TV Dizileri, Canlı TV, Spor ve daha fazlası için birçok harika akış seçeneği bulacaksınız..

Başlamadan önce size Kodi addon sağlayıcılarına karşı yasal işlemlerin yapıldığını hatırlatmak isterim. Ancak, baskılar sadece geliştiricilerle sınırlı kalmayabilir. Bu üçüncü taraf kaynaklardan akış yapan kullanıcıların da dava açabileceği çok büyük bir olasılık var..

Güvenli tarafta kalmak için akış sırasında her zaman bir VPN kullanmanızı öneririz. Kişisel olarak ExpressVPN'i FireStick, Android TV Kutusu, Cep Telefonları da dahil olmak üzere tüm akış cihazlarımda kullanıyorum & PC. Aynısını yapmanı öneririm.

ExpressVPN bu ay ayrıca yıllık planında% 49 indirim + 3 ay daha teklif ediyor.

Akış aktiviteleriniz artık özel olduğuna göre, önerilerimizden bazıları:

1. Çıkış Redux: Bu eklenti tonlarca film ve şov sunuyor. Son kontrol ettiğimde, bir dizi çalışma akışı çekiyordu.

Kodi'ye Exodus Redux Kurulumu

2. 9/9: Kapsamlı bir içerik kütüphanesi ve çeşitli akış kategorileri ile 7 Of 9 favorilerimizden biri haline geldi. Filmler, Diziler, Spor, Canlı TV ve birçok ekstradan oluşan hepsi bir arada bir eklentidir

Kodi'ye 7 Of 9 Kurulumu

3. Sınırsız: Normal film ve şovlarınızın yanı sıra canlı TV, spor, anime ve çok daha fazlası dahil olmak üzere çok çeşitli akış kategorilerine sahip başka bir eklenti.

Limitless Kodi Addon nasıl kurulabilir

4. Sinema Tereyağı: Bu, kapatılan Kodi eklentilerine uygulanabilir bir başka alternatif. Movie Theater Butter, isteğe bağlı içerikten oluşan kapsamlı bir kütüphaneye sahiptir. İki varyantta gelir: tek tık ve çoklu akışlar.

Kodi Sinema Tereyağı Nasıl Kurulur

Neden Akış için APK'ları Denemiyorsunuz??

Geçmişteki ve son zamanlardaki sıkıntılar Kodi'nin en güvenilir akış seçeneği olmadığını gösteriyor. Hala düzinelerce çalışan eklenti olsa da, bunların yarın (hatta bir sonraki an) hala kullanılabilir olup olmayacağından emin olamazsınız..

Akış APK'ları ise dijital polis tarafından bu dijital baskınlara karşı daha az savunmasız görünüyor. Zor zamanlar geçiren bir sürü APK var. Peki, neden onları Kodi'ye olası bir alternatif (hatta yedek) olarak düşünmüyorsunuz?.

İşte önerdiğimiz bazı APK'lar:

1. sinema hd APK: Büyük içerik kütüphanesi, kullanıcı dostu arayüzü ve yüksek kaliteli akışı ile tanınan Cinema APK, film ve TV şovları izlemek isteyenler için kolay bir seçim.

FireStick'te Sinema APK Nasıl Kurulur

2. CyberFlix TV: Devasa bir medya kataloğu ve kullanım kolaylığı ile CyberFlix TV, isteğe bağlı filmler ve diziler için favori APK'larımızdan biridir. Ücretsiz ve oldukça uzun bir süredir var.

FireStick'e CyberFlix TV Kurulumu

3. BeeTV: Bu, denemek istediğiniz son derece popüler bir APK. BeeTV sağlam bir medya kütüphanesi ve akıcı, kullanıcı dostu bir arayüz sunar.

FireStick'e BeeTV Kurulumu

4. Mobdro: Live TV aklınızdaysa, muhtemelen hiçbir şey Mobdro'dan daha iyi olamaz. Dünyanın dört bir yanından yüzlerce kanal ve birinci sınıf akış ile Mobdro mükemmel akış arkadaşınızdır.

FireStick'e Mobdro Kurulumu

Gerçek Debrid'i kullanmanızı önemle öneririz

Gerçek Debrid, aksi takdirde kullanılamayan düzinelerce yüksek kaliteli akış bağlantısına erişmenizi sağlayan premium bir barındırıcıdır.

Gerçek Debrid tarafından getirilen akışlar daha güvenilirdir. Real Debrid ayrıca tamponlamayı büyük bir düzeye indirir.

Gerçek Debrid'i Kodi eklentilerine ve APK'lara entegre edebilirsiniz.

Ayda 5 dolardan daha az bir ücret karşılığında akış deneyiminiz önemli ölçüde artacaktır.

Gerçek Debrid Nasıl Kurulur ve Kullanılır

Son sözler

Çeşitli popüler Kodi depolarının ve eklentilerinin kapatılması bir aksaklık olsa da, neyse ki elimizde hala çok sayıda akış seçeneği var. Hala çok sayıda birinci sınıf çalışan eklenti değil, aynı zamanda favori içeriklerinizi izlemek için APK'ları da kullanabilirsiniz. Umarım bu makale akış vagonuna geri dönmenize yardımcı olmuştur.

Max Eddy
Max Eddy Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me