20 najlepších alternatív Putlockera [legálne a bezplatné filmové stránky]

>

V tomto príspevku nájdete zoznam najlepších alternatív webových stránok Putlockera pre webové streamingy. Zoznam obsahuje bezplatné stránky s filmami, ako aj služby prémiového vysielania.

Putlocker bol najobľúbenejšou streamovacou platformou, ktorá ponúka bezplatné filmy a televízne programy. Po ukončení tejto služby začali jej užívatelia hľadať alternatívy. Aj keď existujú desiatky webových stránok, ktoré ponúkajú bezplatné streamovanie, nie všetky z nich sú dosť dobré na to, aby nahradili Putlockera.

Pred zostavením tohto zoznamu sme otestovali veľa takýchto webových stránok. Dúfam, že tento príspevok bude pre vás užitočný.

pozor: Prečítajte si skôr, ako budete pokračovať

Vlády a poskytovatelia internetových služieb na celom svete monitorujú online aktivity svojich používateľov. Ak sa na vašom zariadení zistí streamovanie obsahu chráneného autorskými právami, môžete sa dostať do vážnych problémov. V súčasnosti je vaša adresa IP viditeľná pre všetkých. Dôrazne odporúčame, aby ste si vytvorili dobrú sieť VPN a skryli svoju identitu, aby sa zážitok zo sledovania filmu nezhoršil.

používam ExpressVPN čo je najrýchlejšia a najbezpečnejšia sieť VPN v tomto odvetví. Inštalácia na akékoľvek zariadenie vrátane Amazon Fire TV Stick je veľmi jednoduchá. Tiež prichádza s 30-dňovou zárukou vrátenia peňazí. Ak sa vám ich služby nepáčia, môžete vždy požiadať o vrátenie peňazí. ExpressVPN má tiež špeciálnu ponuku, kde môžete získajte 3 mesiace zadarmo a ušetrite 49% z ročného plánu.

 • Ako nainštalovať VPN na FireStick / Fire TV
 • Ako nainštalovať VPN na iných streamovacích zariadeniach

Čo je Putlocker?

Putlocker je kolektívne meno pre niekoľko streamovaných webových stránok pre filmy a televízne programy. Všetky weby Putlockera majú názov „Putlocker“ s rôznymi rozšíreniami domény.

putlocker

Webová stránka vznikla vo Veľkej Británii v rokoch 2010 - 2011. V krátkom čase začali stránky prijímať milióny používateľov z celého sveta, najmä po vypnutí Megauploadu..

Putlocker bol jedným z najlepších webových stránok na svete. Podľa Alexa bol Putlocker jedným z 250 najlepších webov.

Orgány Spojeného kráľovstva túto webovú stránku zakázali a zablokovali na základe súdneho príkazu z dôvodu porušenia autorských práv.

Oficiálna história webových stránok Putlocker

Po vypnutí pôvodnej webovej stránky Putlocker streamingová služba niekoľkokrát zmenila adresu webovej stránky.

Rôzne weby obsahujúce názov „Putlocker“ sa neustále blokovali, a preto majitelia prešli na nové domény. Niektoré z populárnych webových adries, ktoré Putlocker prevádzkuje, sú putlocker.is, putlocker.ch, putlocker.rs, putlocker.com, putlocker.ac, putlocker.io a putlocker.today.

Kvôli popularite Putlockerov sa splodili aj desiatky klonových alebo zrkadlových webových stránok a mnohé z nich sú stále funkčné..

Nie je známe, či pôvodní vlastníci Putlockera stále prevádzkujú a udržiavajú jeden z klonov. Napriek tomu sa Putlocker stal synonymom pre streamovanie webových stránok.

Je web Putlocker stále k dispozícii?

Ako som už povedal, fungujú desiatky zrkadiel, ktoré nesú názov Putlocker. Stále však nie je isté, či je pôvodná webová stránka stále funkčná alebo nie.

V skutočnosti môže byť jednou z alternatív Putlockera, ktoré uvádzam v tomto článku, tiež pôvodný Putlocker. Neexistujú však žiadne dôkazy a nevieme, či je oficiálna stránka Putlockera stále k dispozícii.

Je Putlocker legálny a bezpečný?

Úrady Spojeného kráľovstva na základe príkazu High Court stiahli pôvodnú stránku spoločnosti Putlocker. Táto stránka bola považovaná za jednu z hlavných hrozieb pirátstva. Táto stránka teda zjavne nie je legálna, prinajmenšom podľa najvyššieho súdu Spojeného kráľovstva.

Webové stránky ako Putlocker poskytujú bezplatný obsah. Zarábajú peniaze prostredníctvom reklám. Keďže je zákonnosť takýchto stránok sporná, nemusia byť bezpečné. Väčšina z týchto stránok má tendenciu používať veľa kontextových reklám, ktoré by vás mohli presmerovať na spamové stránky alebo kliknutie na reklamy môže stiahnuť malware do vášho zariadenia.

Falošné webové stránky Putlockera

Boli hlásené prípady niekoľkých falošných webových stránok Putlockera. O týchto webových stránkach je známe, že presmerujú používateľov na iné podozrivé webové stránky, ktoré buď zavádzajú malware vo vašom zariadení alebo kradnú vaše osobné informácie..

Ak navštevujete akúkoľvek webovú stránku, ktorá vyzerá ako jeden z Putlockerov, mali by ste byť opatrní. Navštívte webovú stránku, iba ak ste si úplne istí.

Najlepšie Putlocker alternatívy

Najlepšie alternatívy webových stránok pre putlocker

V tejto časti sa budeme venovať obom legálne webové stránky a webové stránky na bezplatné streamovanie, ako je Putlocker. Dôrazne vám odporúčame streamovať pomocou legálnych webových stránok alebo streamovacích služieb, ktoré sú držiteľmi autorských práv alebo práv na šírenie obsahu. Pri sledovaní z týchto stránok sa nebudete musieť starať o bezpečnosť.

Začnime s prémiovými legálnymi webmi. Neskôr nájdete zoznam bezplatných legálnych stránok a webových stránok tretích strán, ako je Putlocker.

Prémiové filmové stránky, ktoré nahradia putlocker

Skôr ako začnem, dovoľte mi podeliť sa o výhody a nevýhody sledovania obsahu z autorizovaných / legálnych webových stránok alebo streamovacích služieb.

Pros

 • Pri sledovaní z týchto stránok ste v bezpečí
 • Nemusíte sa obávať vládneho dohľadu alebo blokovania ISP
 • Mnoho právnych služieb vám umožní streamovať až v kvalite 4 kB
 • Nemusíte sa obávať ukončenia sťahovania škodlivého softvéru, vírusov atď.

Zápory

 • Zvyčajne vyžaduje platené predplatné
 • Možno budete musieť predplatiť viac služieb, aby ste mohli sledovať všetok požadovaný obsah

Tu je zoznam 5 najdôležitejších právnych serverov, ktoré majú nahradiť Putlockera

1. Prime Video

webové stránky alternatív putlockeraAmazon Prime Video je v súčasnosti jednou z najpopulárnejších streamingových platforiem. Rovnako ako Putlocker sa môžete prihlásiť do online portálu tejto služby pomocou svojho účtu Prime a streamovať ho vo webovom prehliadači. Amazon Prime má samozrejme aj aplikácie pre mobilné telefóny a televízne zariadenia.

Prime má veľa originálov vrátane Fleabagu, Jacka Ryana, Úžasnej pani Maisel a ďalších. Okrem originálov má aj rozsiahlu zbierku filmov, predstavení, dokumentov, športových programov, obsahu pre deti a ďalších.

Skutočne sa nepopiera, že Amazon Prime je jednou z najlepších streamingových služieb, ktoré má.

Odkaz na webovú stránku - https://www.primevideo.com/

2. Netflix

najlepšie filmové webové stránky, ako je putlockerNetflix je názov, ktorý si nevyžaduje žiadny úvod. Tento streamujúci gigant existuje už viac ako dve desaťročia. S viac ako 150 miliónmi predplatiteľov na celom svete je Netflix najväčšou mediálnou platformou na svete.

Netflix má viac originálov ako ktorákoľvek iná streamovacia služba. Okrem toho obsahuje aj obrovskú knižnicu filmov, relácií, dokumentárnych filmov a oveľa viac. Aj keď Netflix neumožňuje všetok obsah do všetkých regiónov kvôli obmedzeniam autorských práv, môžete ľahko odblokovať Netflix pomocou dobrej VPN.

Ak hľadáte legálnu alternatívu Putlockera, Netflix by mohol byť váš výber číslo jedna.

Odkaz na stránku - https://www.netflix.com/

3. Disney+

putlocker stránkyDisney + (alebo Disney Plus) je veľmi nová streamingová služba. Bola spustená v novembri 2019 a v súčasnosti je k dispozícii iba v niekoľkých krajinách.

Táto platforma sa začala rôznymi originálmi. Je tiež držiteľom výlučných práv na streamovanie obsahu z franšízy Marvel Cinematic Universe a Star Wars.

Aj keď je Disney + nový, vo svete zábavy sa už stal hnevom.

Webové stránky - https://www.disneyplus.com/

4. Hulu

náhradné webové stránky pre putlockeryHulu je ďalšia neuveriteľne populárna streamovacia služba v USA. Málokto vie, že Hulu vlastní spoločnosť The Walt Disney Company, rovnako ako Disney+.

Hulu ponúka veľa obsahu na požiadanie vrátane filmov, relácií, dokumentárnych filmov a ďalších. Známe sú aj rôzne originály vrátane populárneho príbehu The Handmaid's Tale.

Hulu má tiež službu Live TV, ktorú môžete získať zaplatením dodatočného predplatného.

Odkaz na stránku - https://www.hulu.com/welcome

5. Vudu

najlepšie putlocker alternatívyVudu je spoločnosť poskytujúca obsah Walmart, ktorá prenajíma digitálnu kópiu filmov a televíznych relácií online. Zatiaľ čo ostatné streamovacie služby v tomto zozname sú založené na predplatnom, v prípade Vudu musíte platiť nájom alebo kúpiť filmovú alebo televíznu sezónu.

Vudu vám umožňuje dokonca si prenajať jednotlivé epizódy bez toho, aby ste museli kupovať celú reláciu alebo dokonca sezónu. Má takmer všetky filmy alebo relácie, na ktoré by ste sa mohli pozerať.

Odkaz na webovú stránku - https://www.vudu.com/

Bezplatné (legálne) stránky ako Putlocker

Existujú aj bezplatné a legálne weby na streamovanie údajov, ktoré môžu slúžiť ako životaschopná náhrada Putlockera. Väčšina z týchto stránok je podporovaná reklamami a odtiaľ získavajú svoje príjmy. Tu je zoznam.

1. Popcornflix

putlockerZatiaľ čo ostatné legálne streamingové služby v tomto zozname vyžadujú platené predplatné, PopcornFlix je úplne bezplatná webová stránka pre filmy. Je to webová platforma na streamovanie reklám podporovaná reklamami.

Táto webová stránka obsahuje predovšetkým filmy a relácie od nezávislých produkčných spoločností. Možno tu nenájdete najobľúbenejší obsah. Existuje však niekoľko zaujímavých možností streamovania, ktoré je potrebné preskúmať.

Popcornflix nevyžaduje žiadne registrácie ani prihlásenie. Môžete začať ihneď.

URL webových stránok - https://www.popcornflix.com

2. Pluto TV

bezplatné weby, ako je putlockerPluto TV je ďalší bezplatný web, ktorý je v súčasnosti k dispozícii v USA, Kanade a niekoľkých európskych krajinách. Táto platforma poskytuje živé televízne vysielanie, ako aj obsah na požiadanie vrátane filmov a relácií.

Pluto TV uzavrela partnerstvo s viac ako 70 poskytovateľmi, od ktorých poskytuje licenciu na obsah, ktorý dodáva. S viac ako 20 miliónmi používateľov mesačne je Pluto TV jednou z najväčších bezplatných streamingových platforiem podporovaných reklamami.

Odkaz na web - https://pluto.tv/

3. Snagfilms

SnagFilmsSnagflims je skvelým miestom pre tých, ktorí radi sledujú nezávislé filmy a dokumenty. Táto streamovacia služba ponúka širokú škálu takéhoto obsahu; Mnohé z nich boli kriticky uznávané a získali niekoľko ocenení.

Väčšinu obsahu môžete sledovať bez nutnosti registrácie. Snagflims je úplne zadarmo a zarába svoje príjmy z reklamy. V súčasnosti vysiela viac ako 5 000 filmových titulov.

Verím, že Snagfilms je dobrá alternatíva k Putlockerovi, ak hľadáte bezplatné a legálne vysielanie.

Webové stránky - https://www.snagfilms.com/

4. Praskanie

bezplatná legálna webová stránka pre filmCrackle je populárne meno v streamingovom svete. Crackle, ktorý vlastní spoločnosť Sony, vám umožňuje sledovať televízne programy a filmy zadarmo. Spoločnosť z času na čas zarába príjmy z reklám, ktoré sa zobrazujú medzi videami.

Spoločnosť dodáva rôzne originály, ako aj obsah licencovaný inými poskytovateľmi.

Crackle je skvelým miestom na sledovanie klasických predstavení a filmov. Má však aj nejaký nový obsah.

Webové stránky - https://www.crackle.com/

5. Tubi TV

bezplatné webové stránky pre filmyTubi TV je bezplatná webová stránka na streamovanie filmov a televíznych relácií. V súčasnosti obsahuje viac ako 15 000 filmov a relácií.

Táto služba streamovania má viac ako 20 miliónov používateľov mesačne. Má licencovaný obsah od poskytovateľov vrátane Paramount Pictures, Warner Bros, Metro-Goldwyn-Mayer, Lionsgate a Universal Pictures..

Tubi TV je služba podporovaná reklamami, pri ktorej sa počas prehrávania videa objavujú reklamy viackrát.

Môžete sledovať videá bez prihlásenia. Ak však máte účet, môžete synchronizovať svoje streamované údaje medzi zariadeniami.

URL stránky - https://tubitv.com/

POZNÁMKA: Ďalšia časť článku sa zaoberá bezplatnými webovými stránkami o filmoch podobnými Putlockerovi, ktoré sa nazývajú pirátske webové stránky. Zoznam zdieľam ako informačný zdroj. My (Fire Stick Tricks) neprepustíme porušenie autorských práv. Prosím, buďte dobrým sudcom svojich konaní a dodržujte miestne zákony.

Skôr ako budete pokračovať, kliknite sem a prečítajte si naše vyhlásenie o vylúčení zodpovednosti.

Zadarmo Putlocker Alternatívy

V tejto časti budeme hovoriť o bezplatných filmových serveroch, ako je Putlocker. Tieto webové stránky sú známe ako pirátske weby a pravdepodobne budú nelegálne streamovať nelicencovaný obsah. Streamovanie z týchto webových stránok môže viesť k zbytočným problémom. Keďže vláda Putlockera stiahla vláda, tieto webové stránky by mohli byť ďalším cieľom.

Pozrime sa na výhody a nevýhody používania bezplatných webových stránok na streamovanie údajov

Pros

 • Takmer všetok obsah dostupný na jednej webovej stránke
 • Nie je potrebné navštíviť rôzne služby
 • Tieto webové stránky sú bezplatné a nevyžadujú žiadne predplatné
 • Väčšina stránok ponúka streamovanie vo vysokej kvalite (až do 1080p)

Zápory

 • Streamovanie z týchto webových stránok môže mať právne následky
 • Tieto stránky môžu infikovať vaše zariadenie nenápadným stiahnutím škodlivého softvéru alebo škodlivých programov
 • Môžu ukradnúť vaše osobné informácie

Ako bezpečne pristupovať k webovým serverom Putlocker

Neodporúčame porušovanie autorských práv. Žiadame vás, aby ste streamovali obsah prostredníctvom legálnych streamovacích webových stránok. Ak sa však napriek tomu rozhodnete streamovať z webových stránok, ako je Putlocker, ukážem vám, ako zostať v bezpečí.

Dôrazne sa odporúča používať sieť VPN pri streamovaní z bezplatných stránok. VPN zabezpečí vaše pripojenie, zamaskuje vašu IP adresu a zaistí vás v bezpečí pred vládou, sledovaním ISP a dokonca aj hackermi tretích strán, ako sú hackeri.

Niektoré z týchto lokalít sú navyše pre niektoré krajiny blokované. Preto ich musíte odblokovať pomocou siete VPN.

Osobne používam a odporúčam ExpressVPN. Nie sú to len najbezpečnejšie, ale aj najrýchlejšie peniaze, ktoré si VPN môže kúpiť. ExpressVPN prichádza s 30-dňovou zárukou vrátenia peňazí, ktorá vám poskytuje dostatok času na vyskúšanie jeho služieb. Môžete tiež získať 49% zľavu (3 mesiace zadarmo) na svoje ročné plány.

Ukážem vám, ako začať s ExpressVPN v 3 rýchlych krokoch.

Krok 1: Získajte odber ExpressVPN TU.

Krok 2: cvaknutie TU stiahnuť a nainštalovať aplikáciu ExpressVPN do svojho zariadenia.

Krok 3: Otvorte aplikáciu ExpressVPN a kliknutím na ikonu Napájanie sa pripojte k serveru VPN.

pripojiť expressvpn pre streamovanie

To je všetko. Vaše pripojenie je teraz zabezpečené pomocou najrýchlejšej a najlepšej siete VPN na streamovanie.

Teraz sa pozrime na zoznam 10 najlepších Putlockerových alternatív:

 • Soap2Day
 • FMovies
 • Putlocker.vip
 • 123Movies
 • Filmy Radosť
 • Áno Filmy
 • AZMovies
 • Sledujte online sériu
 • Popcorn Time
 • Solárne filmy

1. Soap2Day

bezplatná alternatíva filmu pre web putlocker

Soap2Day je jedným z najnavštevovanejších webových stránok pre bezplatné filmy a relácie. Aj keď rozhranie nie je ako Putlocker, web poskytuje takmer rovnaký druh streamovania.

Táto webová stránka obsahuje kompletnú škálu filmov a relácií, vrátane najnovších, ako aj starých titulov a epizód.

Môžete sledovať obsah zadarmo, ak ste v poriadku s častými reklamami a automaticky otváranými oknami. Ak však chcete zážitok bez reklám, môžete sa prihlásiť na odber Soap2Day VIP.

Soap2Day má elegantné, neprehľadné rozhranie s ľahkým výberom kategórií a žánrov. Stránka obsahuje aj obmedzený športový obsah.

 • Prístup bez reklám s platbou
 • Prúdy HD
 • titulky
 • Prístup bez registrácie
 • Pre bezplatnú verziu nie sú potrebné žiadne platobné podrobnosti

Webové stránky - https://soap2day.com/

2. FMovies

filmová webová stránka zdarma podobná putlockerom

FMovies je jedno obrovské meno vo svete bezplatných webov na streamovanie online. Má rozsiahlu knižnicu filmov a predstavení. Webová stránka neustále aktualizuje obsah, len čo budú k dispozícii nové videá.

Domovská stránka FMovies má veľké vyhľadávacie pole. Môžete ho použiť na vyhľadanie konkrétneho filmu alebo relácie. V hornej časti nájdete panel s ponukami, ktorý obsahuje rôzne kategórie, ktoré môžete preskúmať, vrátane trendov, televíznych relácií, filmov, epizód a najlepších IMDB..

FMovies ponúka streamovanie v plnom vysokom rozlíšení. Našťastie existuje veľmi málo reklám. Táto webová stránka ponúka celkom slušný zážitok zo streamovania.

Vlastnosti

 • Titulky / skryté titulky
 • Registrácia sa nevyžaduje
 • Kreditná karta sa nevyžaduje
 • Prúdy HD bez prihlásenia
 • 4K streamy s bezplatnou registráciou účtu
 • Ďalej sa spustí automatické prehrávanie

štýl - Akcia, Dobrodružstvo, Animácia, Životopis, Kostým, Komédia, Zločin, Dokumentárny film, Dráma, Rodina, Fantasy, Herné show, História, Horor, Kungfu, Hudba, Tajomstvo, Reality-TV, Romantika, Sci-Fi, Šport, Thriller , TV Show, War, Western

Odkaz na web - https://fmovies.to/

3. Putlocker.vip

webová stránka putlockeraTáto webová stránka zdieľa rovnaké meno a logo s pôvodnou webovou stránkou Putlocker. Existuje teda reálna šanca, že by to mohla byť oficiálna webová stránka Putlockera. To však nemôžeme s istotou povedať.

Môžete začať výberom možností streamovania na paneli s ponukami v hornej časti. Možnosti zahŕňajú Žáner, Krajina, Filmy, Televízne seriály, Top IMBD a Správy.

Táto webová stránka Putlockera má prepracovaný dizajn. Ak ste však fanúšikom starého dizajnu, je tu možnosť prepnúť jedným kliknutím.

Stránka Putlocker obsahuje všetky populárne tituly a predstavenia, na ktoré môžete myslieť. Buďte však pripravení zažiť časté reklamy a kontextové okná.

Vlastnosti

 • Prístup bez registrácie
 • Nevyžaduje sa žiadna kreditná karta
 • Titulky / skryté titulky
 • Automatické prehrávanie Ďalej
 • Viac serverov

štýl - Akcia, Dobrodružstvo, Animácia, Životopis, Komédia, Kostým, Zločin, Dokument, Dráma, Rodina, Fantasy, História, Horor, Kungfu, Musical, Mystery, Mytologické, Psychologické, Romantika, Sci-Fi, Sitcom, Šport, Thriller, TV Show, War

Odkaz na webovú stránku - https://putlocker.vip/

4. 123Movies

webová stránka filmov putlocker

123Movies je veľmi populárna služba webového vysielania. Už to bolo dosť dlho. Rovnako ako Putlocker, aj táto služba zmenila domény viackrát.

Či už hľadáte filmy alebo televízne programy, nájdete ich tu. Webová stránka obsahuje všetky najnovšie vydania filmov, ako aj epizódy.

Domovská stránka 123Movies je dobre usporiadaná. Obsah je usporiadaný do rôznych užitočných kategórií. Má tiež hlavné menu na vrchole predstavovať možnosti, ako je Domov, Prehľadávať, Žánre, Krajiny, Roky atď.

Keď vyberiete film alebo epizódu, webová stránka vyberie najlepší odkaz na prehrávanie. Zriadi tiež niekoľko odkazov na streaming v prípade, že si chcete vyzdvihnúť sami seba.

Aj keď je služba 123Movies podporovaná reklamami, reklamy alebo kontextové okná sa neobjavujú príliš často. Preto si myslím, že je to slušná alternatíva Putlockera.

Vlastnosti

 • Registrácia sa nevyžaduje
 • Kreditná karta sa nevyžaduje
 • HD kvalita

štýl - Akčné, Dobrodružné, Športové, Sci-Fi, Horor, Thriller, Komédia, Zločin, Western, Anime, Animácie, Hudba, Romance, Vojna, Kung Fu, Dráma, Rodina, Fantasy, História, Životopis, Tajomstvo, Hudobné, Historické, Škola, televízne programy, séria Anime, ázijské drámy

Webové stránky - http://wvw1.123movies.net/

5. Radosť z filmov

putlockersToto je ďalší pekne navrhnutý web na bezplatné streamovanie filmov aj televíznych relácií. Domovská stránka webovej stránky zobrazuje predvolene populárne a trendové filmy. Jedným kliknutím môžete rýchlo prepnúť na televízne relácie.

Lišta s ponukou na webe vám umožňuje filtrovať / triediť obsah podľa žánru, krajiny a filmov & TV relácie. Môžete tiež vyhľadať konkrétny obsah pomocou možnosti vyhľadávania.

Filmy Joy sú zadarmo a sú podporované reklamami. Niektoré kontextové okná vyzerali podozrivo. Preto sa vyhnite klikaniu na akékoľvek reklamy.

Vlastnosti

 • Väčšinou kvalita HD
 • Hrajte bez registrácie
 • Nie sú potrebné žiadne informácie o platbe
 • titulky

štýl - Akcia & Dobrodružstvo, Animácia, Komédia, Zločin, Dráma, Dokument, Fantasy, Rodina, Horor, Dejiny, Hudba, Tajomstvo, Deti, Správy, Romantika, Reality, Sci-fi, Vojna

Odkaz na stránku - https://www1.moviesjoy.net/

6. Áno, filmy

yesmovies site for putlocker náhradné

Ak stále hľadáte alternatívu PutLocker, YesMovies.ag je ďalšia webová stránka, ktorú môžete vyskúšať. Táto webová stránka je pekne navrhnutá a ponúka všetky filmy alebo relácie, na ktoré môžete myslieť.

Usporiadanie stránky je celkom jednoduché. Populárny obsah si môžete vybrať priamo z domovskej stránky. Ak hľadáte viac, môžete skúmať podľa kategórií a žánrov. Môžete tiež použiť funkciu hľadania na vyhľadanie niečoho konkrétneho.

Táto webová stránka vám tiež umožňuje sťahovať videá do vášho zariadenia.

YesMovies vám umožní streamovať v HD aj 4K. Ak však chcete streamovať 4K, musíte sa zaregistrovať na bezplatný účet.

Vlastnosti:

 • K dispozícii bez registrácie
 • Nevyžaduje sa žiadna kópia
 • Funkcia sťahovania je k dispozícii
 • 4K kvalita s bezplatnou registráciou účtu
 • Ďalej sa spustí automatické prehrávanie

štýl - Akcia, Dobrodružstvo, Animácia, Životopis, Komédia, Kostým, Zločin, Dokumentárny film, Dráma, Rodina, Fantasy, História, Horor, Kungfu, Muzikál, Tajomstvo, Mytologický, Psychologický, Romantický, Sci-Fi, Sitcom, Šport, Thriller, TV Show, War

Webové stránky - https://yesmovies.ag/

7. AZMovies

Najlepšie putlocker webové stránky

AZMovies je primárne webová stránka na vysielanie filmov. Na domovskej stránke tejto webovej stránky nájdete niekoľko sekcií pre filmy. Môžete skúmať rôzne sekcie, ako napríklad Najlepšie, Rok, Všetky filmy, Žáner atď.

Ak sa niekto viac zaujíma o filmy, server AZMovies by mohol byť skvelou alternatívou k putlockerom.

Vlastnosti

 • HD kvalita
 • Nevyžaduje sa žiadna registrácia
 • Nevyžaduje sa žiadna kreditná karta

štýl - Akčné, Dobrodružné, Animačné, Bio, Komédia, Zločin, Dráma, Rodina, Fantasy, História, Horor, Tajomstvo, Romantika, Sci-Fi, Thriller, Vojna

Webové stránky - https://azm.to/

8. Sledujte online sériu

alternatíva webovej stránky s putlockersToto je ďalšia náhrada Putlockera, ktorú by ste chceli zvážiť. Ako už názov napovedá, táto webová stránka je určená iba pre televízne relácie. Od najnovších epizód po staré šou, seriál Watch Online Series obsahuje všetko. Nový obsah sa aktualizuje pomerne pravidelne.

Watch Online Series má priame užívateľské rozhranie. Streamovanie môžete začať okamžite. Domovská stránka zobrazuje odporúčaný obsah. Môžete prehľadávať viac pomocou rôznych kategórií vrátane televíznych mini-seriálov, nových televíznych relácií a ďalších.

Môžete si tiež vybrať z mnohých žánrov vrátane akčných, dobrodružných, animovaných, životopisov atď.

Watch Online Series je podporovaná reklamou. Preto tu a tam narazíte na reklamné okná.

Vlastnosti

 • K dispozícii bez registrácie
 • Nevyžaduje sa žiadna kreditná karta
 • HD toky

štýl - Akčné, Dobrodružné, Životopisy, Animácie

Webové stránky - https://watchtvseries.io/

9. Popcorn Time

alternatíva putlockersPopcorn Time je tiež veľmi populárnou streamovacou službou a jednou z najlepších alternatív k Putlockerovi. Táto stránka však neponúka streamovanie v prehliadači, ale namiesto toho môžete použiť ich aplikáciu pre rôzne zariadenia. Podľa svojej webovej stránky je aplikácia Popcorn Time k dispozícii pre smartfóny Windows, MacOS, Android TV a Android.

Popcorn Time používa Torrenty na streamovanie bezplatných filmov a relácií. Podľa informácií dostupných na domovskej stránke webu používa aplikácia Popcorn Time postupné sťahovanie na streamovanie videa, ktoré uvádza niekoľko webových stránok s torrentom, a sledovače tretích strán možno pridať aj ručne..

Webové stránky - https://popcorntime.sh/

10. Solárne filmy

nové webové stránky s putlockermiAj keď názov webových stránok obsahuje iba „filmy“, nájdete tu aj všetky populárne televízne programy.

Webová stránka má elegantný a ľahko použiteľný dizajn. V hlavnej časti webovej stránky sa nachádza odporúčaný obsah navrchu. Pri posúvaní nadol nájdete tiež odporúčané filmy a televízne programy.

Žánre ako Action, Thriller, Romance, Country atď. Si môžete vybrať priamo na domovskej stránke. Pomocou vyhľadávacieho nástroja môžete hľadať niečo konkrétne na mysli.

Webová stránka je podporovaná reklamou. Našťastie tu nie je príliš veľa nepríjemných automaticky otváraných okien.

Vlastnosti

 • Funkcia sťahovania
 • Kvalita streamovania vo vysokom rozlíšení
 • Hrajte bez registrácie účtu
 • Nie sú potrebné žiadne údaje o kópii

Žáner - akcia, tajomstvo, romantika, psychológia, sitcom, šport, vojna, kungfu, história, dobrodružstvo, zločin, animácia, dokumentárny film, fantasy, dráma, muzikál, biografia

Stránka - https://www.solarmovie.one

záver

Tu je náš zoznam najlepších alternatív Putlockera. Ako som už povedal na začiatku, pred zostavením tohto zoznamu sme skontrolovali desiatky webových stránok s filmami zdarma. Ak sa však domnievate, že sme zmeškali dobrý web, dajte nám vedieť prostredníctvom nižšie uvedenej sekcie komentárov.

súvisiace:

Filmy zadarmo pre Firestick
Najlepšie alternatívy televízie Terárium
Najlepšie alternatívy prezentácie
Najlepšie služby IPTV

Max Eddy
Max Eddy Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me