20 nejlepších alternativ Putlocker [legální a bezplatné filmové stránky]

>

V tomto příspěvku najdete seznam nejlepších alternativ Putlocker pro webové streaming. Seznam zahrnuje bezplatné filmové weby a prémiové streamovací služby.

Putlocker byl nejoblíbenější streamovací platformou, která nabízí bezplatné filmy a televizní pořady. Po ukončení této služby začali její uživatelé hledat alternativy. I když existují desítky webových stránek, které nabízejí bezplatné streamování, ne všechny jsou dostatečně dobré, aby mohly být nahrazeny Putlockerem.

Před sestavením tohoto seznamu jsme testovali mnoho takových webů. Doufám, že tento příspěvek bude pro vás užitečný.

Pozornost: Přečtěte si, než budete pokračovat

Vlády a poskytovatelé internetových služeb po celém světě sledují online aktivity svých uživatelů. Pokud na vašem zařízení najdete streamování obsahu chráněného autorskými právy, můžete se dostat do vážných potíží. V současné době je vaše IP viditelná pro všechny. Důrazně doporučujeme získat dobrou VPN a skrýt svou identitu, aby se váš zážitek ze sledování filmu nezměnil.

používám ExpressVPN což je nejrychlejší a nejbezpečnější VPN v oboru. Instalace na jakékoli zařízení, včetně Amazon Fire TV Stick, je velmi snadná. Také přichází s 30denní zárukou vrácení peněz. Pokud se vám jejich služby nelíbí, můžete vždy požádat o vrácení peněz. ExpressVPN má také speciální nabídku, kde můžete získejte 3 měsíce zdarma a ušetřete 49% ročního plánu.

 • Jak nainstalovat VPN na FireStick / Fire TV
 • Jak nainstalovat VPN na jiných streamovacích zařízeních

Co je Putlocker?

Putlocker je kolektivní název pro řadu streamovaných webů pro filmy a televizní pořady. Všechny weby Putlocker mají název „Putlocker“ s různými příponami domén.

putlocker

Web vznikl ve Velké Británii v letech 2010–2011. Během krátké doby začaly stránky přijímat miliony uživatelů z celého světa, zejména po ukončení Megauploadu..

Putlocker byl jedním z nejlepších webových stránek na světě. Podle Alexy byl Putlocker jedním z 250 nejlepších webů.

Orgány Spojeného království tento web zakázaly a zablokovaly na základě soudního příkazu z důvodu porušení autorských práv.

Oficiální historie webových stránek Putlocker

Po vypnutí původního webu Putlocker streamingová služba mnohokrát změnila adresu webu.

Různé weby obsahující název „Putlocker“ se stále blokovaly, a proto majitelé přecházeli na nové domény. Některé z populárních webových stránek, které Putlocker provozuje, jsou putlocker.is, putlocker.ch, putlocker.rs, putlocker.com, putlocker.ac, putlocker.io a putlocker.today.

Díky popularitě Putlockerů se objevily i desítky klonových nebo zrcadlových webů a mnoho z nich je stále funkční.

Není známo, zda původní majitelé Putlockerů stále provozují a udržují jeden z klonů. Přesto se Putlocker stal synonymem pro streamování webových stránek.

Je web Putlocker stále k dispozici?

Jak jsem řekl, fungují tucty zrcadel, které mají jméno Putlocker. Stále však není jisté, zda původní webová stránka je stále funkční nebo ne.

Ve skutečnosti, jedna z Putlockerových alternativ, které poskytuji v tomto článku, může být stejně dobře původní Putlocker. Neexistují však žádné důkazy a nevíme, zda je oficiální web Putlocker stále k dispozici.

Je Putlocker legální a bezpečný?

Orgány Spojeného království na základě příkazu Vrchního soudu stáhly původní web společnosti Putlocker. Tato stránka byla považována za jednu z největších pirátských hrozeb. Stránky tedy zjevně nejsou legální, přinejmenším podle britského nejvyššího soudu.

Webové stránky jako Putlocker poskytují bezplatný obsah. Vydělávají peníze prostřednictvím reklam. Jelikož je legalita takových stránek sporná, nemusí být bezpečné. Většina z těchto stránek má tendenci používat mnoho vyskakovacích reklam, které by vás mohly přesměrovat na spamové stránky nebo kliknutí na reklamy může stáhnout malware do vašeho zařízení.

Falešné Putlocker webové stránky

Byly hlášeny případy několika falešných webů Putlocker. O těchto webech je známo, že přesměrovávají uživatele na jiné podezřelé weby, které buď zavádějí malware ve vašem zařízení, nebo ukradnou vaše osobní údaje..

Pokud navštěvujete jakýkoli web, který vypadá jako jeden z Putlockerů, měli byste být opatrní. Navštivte webové stránky, pouze pokud jste si naprosto jistí.

Nejlepší Putlocker Alternativy

nejlepší alternativy webových stránek pro putlocker

V této části se budeme zabývat oběma legální webové stránky a streamingové weby zdarma, jako je Putlocker. Vřele doporučuji streamovat pomocí legálních webových stránek nebo streamovacích služeb, které jsou držiteli autorských nebo distribučních práv k obsahu. Při sledování z těchto stránek se nebudete muset starat o bezpečnost.

Začněme s prémiovými legálními weby. Později najdete seznam bezplatných legálních webů i webů třetích stran, jako je Putlocker.

Prémiové filmové weby, které nahradí Putlockera

Než začnu, dovolte mi sdílet výhody a nevýhody sledování obsahu z autorizovaných / legálních webů nebo streamovacích služeb.

Profesionálové

 • Při sledování z těchto stránek jste v bezpečí
 • Nemusíte se obávat vládního dohledu nebo blokování ISP
 • Mnoho právních služeb vám umožní streamovat v kvalitě až 4 kB
 • Nemusíte se starat o ukončení stahování malwaru, virů atd.

Nevýhody

 • Obvykle vyžaduje placené předplatné
 • Možná budete muset přihlásit k odběru více služeb, abyste mohli sledovat veškerý požadovaný obsah

Zde je seznam nejlepších 5 legálních webů, které nahradí Putlockera

1. Prime Video

weby alternativ putlockeruAmazon's Prime Video je v současnosti jednou z nejpopulárnějších platforem pro streamování. Stejně jako Putlocker se můžete přihlásit do online portálu této služby pomocí svého účtu Prime a streamovat jej ve webovém prohlížeči. Amazon Prime má samozřejmě i aplikace pro mobily a televizní zařízení.

Prime má mnoho originálů včetně Fleabag, Jack Ryan, Úžasná paní Maisel a další. Kromě originálů má také rozsáhlou sbírku filmů, představení, dokumentů, sportovních programů, obsahu pro děti a dalších.

Skutečně nelze popřít, že Amazon Prime je jednou z nejlepších streamingových služeb, které mají.

Odkaz na web - https://www.primevideo.com/

2. Netflix

nejlepší filmové weby, jako je putlockerNetflix je jméno, které není třeba uvádět. Tento proudící gigant existuje už více než dvě desetiletí. S více než 150 miliony předplatitelů na celém světě je Netflix největší mediální platformou na světě.

Netflix má více originálů než kterákoli jiná streamingová služba. Kromě toho také obsahuje obrovskou knihovnu filmů, představení, dokumentů a mnohem více. Přestože Netflix neumožňuje veškerý obsah do všech regionů kvůli omezením autorských práv, lze snadno odblokovat Netflix pomocí dobré VPN.

Pokud hledáte legální alternativu Putlocker, Netflix by mohl být váš výběr číslo jedna.

Odkaz na web - https://www.netflix.com/

3. Disney+

weby putlockerůDisney + (nebo Disney Plus) je velmi nová streamingová služba. Byl spuštěn v listopadu 2019 a v současné době je k dispozici pouze v několika zemích.

Tato platforma začala různými originály. Je také držitelem výlučných práv na streamování obsahu z franšízy Marvel Cinematic Universe a Star Wars.

Přestože je Disney + nový, stal se ve světě zábavy vztekem.

Web - https://www.disneyplus.com/

4. Hulu

náhradní web pro putlockeryHulu je další neuvěřitelně populární streamovací služba v USA. Málokdo ví, že Hulu je také ve vlastnictví The Walt Disney Company, stejně jako Disney+.

Hulu nabízí spoustu obsahu na vyžádání, včetně filmů, pořadů, dokumentů a dalších. To je také známé pro různé originály, včetně populárního The Handmaid's Tale.

Hulu má také službu Live TV, kterou můžete získat zaplacením dalšího předplatného.

Odkaz na web - https://www.hulu.com/welcome

5. Vudu

nejlepší putlocker alternativyVudu je společnost poskytující obsah Walmart, která pronajímá digitální kopii filmů a televizních pořadů online. Zatímco ostatní streamovací služby v tomto seznamu jsou založeny na předplatném, u společnosti Vudu musíte zaplatit nájem nebo koupit film nebo televizní sezónu.

Vudu vám umožňuje dokonce pronajmout jednotlivé epizody, aniž byste museli kupovat celou show nebo dokonce sezónu. Má téměř všechny filmy nebo pořady, na které byste se mohli dívat.

Odkaz na web - https://www.vudu.com/

Zdarma (legální) stránky jako Putlocker

Existuje několik bezplatných a legálních webů pro streamování, které mohou sloužit jako životaschopná náhrada Putlockeru. Většina z těchto stránek je podporována reklamami a odtud získávají své příjmy. Zde je seznam.

1. Popcornflix

putlockerZatímco ostatní legální streamovací služby v tomto seznamu vyžadují placené předplatné, PopcornFlix je webová stránka filmu zdarma. Jedná se o webovou platformu podporovanou reklamami.

Tento web obsahuje především filmy a pořady od nezávislých produkčních společností. Možná zde nenajdete nejoblíbenější obsah. Existuje však několik zajímavých možností streamování, které je třeba prozkoumat.

Popcornflix nevyžaduje žádné přihlášení nebo přihlášení. Můžete začít hned.

URL webových stránek - https://www.popcornflix.com

2. Pluto TV

weby zdarma, jako je putlockerPluto TV je další bezplatný web, který je v současné době k dispozici v USA, Kanadě a několika evropských zemích. Tato platforma poskytuje živé televizní vysílání i obsah na vyžádání včetně filmů a představení.

Pluto TV uzavřela partnerství s více než 70 poskytovateli, od kterých poskytuje licence na obsah, který dodává. S více než 20 miliony uživatelů měsíčně je Pluto TV jednou z největších bezplatných streamovacích platforem podporovaných reklamami.

Odkaz na web - https://pluto.tv/

3. Snímky

snagfilmsSnagflims je skvělé místo pro ty, kteří rádi sledují nezávislé filmy a dokumenty. Tato streamingová služba nabízí širokou škálu takového obsahu; mnoho z nich bylo kriticky uznáno a získalo několik ocenění.

Většinu obsahu můžete sledovat, aniž byste se museli registrovat. Snagflims je zcela zdarma a vydělává své příjmy z reklam. V současné době streamuje více než 5000 filmových titulů.

Věřím, že Snagfilms je dobrá alternativa k Putlockerovi, pokud hledáte bezplatné a legální streamování.

Web - https://www.snagfilms.com/

4. Praskání

zdarma legální filmový webCrackle je populární jméno ve světě streamování. Crackle, který vlastní společnost Sony, vám umožňuje sledovat televizní pořady a filmy zdarma. Společnost občas vydělává z příjmů z reklam, které se objevují mezi videi.

Společnost poskytuje různé originály i obsah licencovaný od jiných poskytovatelů.

Crackle je skvělé místo pro sledování klasických pořadů a filmů. Má však také nějaký nový obsah.

Web - https://www.crackle.com/

5. Tubi TV

webové stránky zdarma pro filmyTubi TV je bezplatný web pro streamování filmů a televizních pořadů. V současné době obsahuje více než 15 000 filmů a představení.

Tato streamingová služba má více než 20 milionů uživatelů měsíčně. Má licencovaný obsah od poskytovatelů včetně Paramount Pictures, Warner Bros, Metro-Goldwyn-Mayer, Lionsgate a Universal Pictures.

Tubi TV je služba podporovaná reklamami, která se během přehrávání videa objevuje několikrát.

Můžete sledovat videa bez přihlášení. Pokud však máte účet, můžete synchronizovat streamovaná data na různých zařízeních.

URL stránek - https://tubitv.com/

POZNÁMKA: Další část článku se zabývá bezplatnými webovými stránkami s filmy podobnými Putlockerovi, které se nazývají pirátské weby. Seznam sdílím jako informační zdroj. My (Fire Stick Tricks) nepřiznáváme porušení autorských práv. Buďte dobrým soudcem svých jednání a dodržujte místní zákony.

Než budete pokračovat, klikněte sem a přečtěte si naše prohlášení o vyloučení odpovědnosti.

Zdarma Putlocker Alternativy

V této sekci budeme hovořit o filmových webech zdarma, jako je Putlocker. Je známo, že jde o pirátské weby a pravděpodobně nelegálně streamují nelicencovaný obsah. Streamování z těchto webových stránek může vést k zbytečným problémům. Vzhledem k tomu, že vláda Putlockera stáhla, mohly být tyto webové stránky dalším cílem.

Pojďme se podívat na výhody a nevýhody používání bezplatných webů pro streamování

Profesionálové

 • Téměř veškerý obsah dostupný na jedné webové stránce
 • Není třeba navštěvovat různé služby
 • Tyto webové stránky jsou zdarma a nevyžadují žádné předplatné
 • Většina webů nabízí streamování ve vysoké kvalitě (až do 1080p)

Nevýhody

 • Streamování z těchto webových stránek může mít právní důsledky
 • Tyto weby mohou infikovat vaše zařízení diskrétním stažením malwaru nebo škodlivých programů
 • Mohou ukrást vaše osobní údaje

Jak bezpečně přistupovat k webovým serverům Putlocker

Nedoporučujeme porušování autorských práv. Žádáme vás, abyste streamovali obsah prostřednictvím legálních streamovacích webů. Pokud se přesto rozhodnete streamovat z webů, jako je Putlocker, ukážu vám, jak zůstat v bezpečí.

Důrazně doporučujeme používat VPN při streamování z bezplatných webů. VPN zajistí vaše připojení, zamaskuje vaši IP adresu a zajistí vás v bezpečí před státní správou, sledováním ISP a dokonce i hackery třetích stran, jako jsou hackeři.

Některé z těchto webů jsou navíc v některých zemích blokovány. Musíte je tedy odblokovat pomocí sítě VPN.

Já osobně používám a doporučuji ExpressVPN. Nejde jen o nejbezpečnější, ale také o nejrychlejší peníze VPN, které lze koupit. ExpressVPN přichází s 30denní zárukou vrácení peněz, která vám poskytuje dostatek času na vyzkoušení jeho služeb. Můžete také získat 49% slevu (3 měsíce zdarma) na své roční plány.

Ukážu vám, jak začít s ExpressVPN ve 3 rychlých krocích.

Krok 1: Získejte předplatné ExpressVPN TADY.

Krok 2: Klikněte na TADY stáhnout a nainstalovat aplikaci ExpressVPN do zařízení.

Krok 3: Spusťte aplikaci ExpressVPN a kliknutím na ikonu Napájení se připojte k serveru VPN.

připojit expressvpn pro streamování

To je vše. Vaše připojení je nyní zabezpečeno pomocí nejrychlejší a nejlepší VPN pro streamování.

Nyní se podívejme na seznam 10 nejlepších Putlockerových alternativ:

 • Soap2Day
 • FMovies
 • Putlocker.vip
 • 123Movies
 • Filmy Radost
 • Ano, filmy
 • AZMovies
 • Sledujte online série
 • Popcorn Time
 • Solární filmy

1. Soap2Day

bezplatná filmová alternativa pro web putlocker

Soap2Day je jedním z nejnavštěvovanějších webů pro filmy a pořady zdarma. Přestože rozhraní není jako Putlocker, web poskytuje téměř stejný druh streamování.

Tato webová stránka obsahuje celou řadu filmů a pořadů, včetně nejnovějších i starých titulů a epizod.

Můžete sledovat obsah zdarma, pokud jste v pořádku s častými reklamami a vyskakovacími okny. Pokud však chcete mít zážitek bez reklam, můžete se přihlásit k odběru VIP Soap2Day.

Soap2Day má elegantní, nepřehledné rozhraní se snadno volitelnými kategoriemi a žánry. Stránka také obsahuje omezený sportovní obsah.

 • Ad-free přístup s platbou
 • HD streamy
 • Titulky
 • Přístup bez registrace
 • Pro bezplatnou verzi nejsou vyžadovány žádné platební údaje

Web - https://soap2day.com/

2. FMovies

filmový web zdarma podobný putlockerům

FMovies je jedno obrovské jméno ve světě bezplatných webů pro online streamování. Má obrovskou knihovnu filmů a představení. Web neustále aktualizuje obsah, jakmile jsou k dispozici všechna nová videa.

Domovská stránka FMovies má velké vyhledávací pole. Můžete jej použít k vyhledání jakéhokoli konkrétního filmu nebo show. V horní části najdete panel nabídek, který obsahuje různé kategorie, které můžete prozkoumat, včetně trendů, televizních pořadů, filmů, epizod a nejlepších IMDB..

FMovies nabízí streamování v plném rozlišení HD. Naštěstí existuje jen velmi málo reklam. Web nabízí celkem slušný streamovací zážitek.

Funkce

 • Titulky / skryté titulky
 • Registrace není nutná
 • Kreditní karta není nutná
 • HD streamy bez přihlášení
 • 4K streamy s bezplatnou registrací účtu
 • Přehrát automaticky

Žánr - Akce, Dobrodružství, Animace, Biografie, Kostým, Komedie, Zločin, Dokument, Drama, Rodina, Fantasy, Herní show, Historie, Horor, Kungfu, Hudba, Tajemství, Reality-TV, Romantika, Sci-Fi, Sport, Thriller , TV Show, War, Western

Odkaz na web - https://fmovies.to/

3. Putlocker.vip

webové stránky putlockeruTento web sdílí stejné jméno a logo s původním webem Putlocker. Existuje tedy reálná šance, že by to nakonec mohl být oficiální web Putlocker. To však nemůžeme s jistotou říci.

Začněte výběrem možností streamování na panelu nabídek v horní části. Možnosti zahrnují žánr, zemi, filmy, televizní seriály, nejlepší IMBD a zprávy.

Tento web Putlocker má přepracovaný design. Pokud jste však fanouškem starého designu, existuje možnost přepnout jediným kliknutím.

Web Putlocker obsahuje všechny populární tituly a pořady, na které si vzpomenete. Buďte však připraveni zažít časté reklamy a vyskakovací okna.

Funkce

 • Přístup bez registrace
 • Není vyžadována žádná kreditní karta
 • Titulky / skryté titulky
 • Automatické přehrávání Další
 • Více serverů

Žánr - Akční, Dobrodružné, Animace, Biografie, Komedie, Kostým, Zločin, Dokument, Drama, Rodina, Fantasy, Historie, Horor, Kungfu, Musical, Mystery, Mytologické, Psychologické, Romantika, Sci-Fi, Sitcom, Sport, Thriller, TV Přehlídka, Válka

Odkaz na web - https://putlocker.vip/

4. 123Movies

webové stránky putlockerů

123Movies je velmi populární služba webového vysílání. Bylo to už docela dlouho. Tato služba, stejně jako Putlocker, změnila i domény několikrát.

Ať už hledáte filmy nebo televizní pořady, najdete to vše zde. Web obsahuje všechny nejnovější filmové verze i epizody.

Domovská stránka 123Movies je dobře uspořádaná. Obsah je řazen do různých užitečných kategorií. Má také hlavní nabídku v horní části představovat možnosti, jako je Domů, Procházet, Žánry, Země, Roky atd.

Když vyberete film nebo epizodu, web vybere nejlepší odkaz pro přehrávání. Bude také zarovnán více streamovacích odkazů v případě, že chcete provést sběr sami.

Přestože je služba 123Movies podporována reklamami, reklamy nebo vyskakovací okna se neobjevují příliš často. Proto se domnívám, že se jedná o slušnou Putlockerovu alternativu.

Funkce

 • Registrace není nutná
 • Kreditní karta není nutná
 • HD kvalita

Žánr - Akce, Dobrodružství, Sport, Sci-Fi, Horor, Thriller, Komedie, Zločin, Western, Anime, Animace, Hudba, Romance, Válka, Kung Fu, Drama, Rodina, Fantasy, Historie, Biografie, Tajemství, Hudební, Historické, Škola, televizní pořady, anime seriály, asijská dramata

Webové stránky - http://wvw1.123movies.net/

5. Radost z filmů

putlockeryToto je další pěkně navržený web pro bezplatné streamování filmů i televizních pořadů. Domovská stránka webu zobrazuje ve výchozím nastavení populární a trendové filmy. Jedním kliknutím můžete rychle přepnout na televizní pořady.

Panel nabídek na webu umožňuje filtrovat / třídit obsah podle žánru, země a filmů & TV pořady. Můžete také vyhledat konkrétní obsah pomocí možnosti vyhledávání.

Filmy Joy jsou zdarma a podporovány reklamami. Některé vyskakovací okna vypadaly podezřele. Proto se vyhněte klikání na jakékoli reklamy.

Funkce

 • Většinou kvalita HD
 • Hrajte bez registrace
 • Nejsou potřeba žádné platební údaje
 • Titulky

Žánr - Akce & Dobrodružství, Animace, Komedie, Zločin, Drama, Dokument, Fantazie, Rodina, Horor, Historie, Hudba, Tajemství, Děti, Zprávy, Romantika, Reality, Sci-fi, Válka

Odkaz na web - https://www1.moviesjoy.net/

6. Ano, filmy

yesmovies místo pro putlocker nahrazení

Pokud stále hledáte alternativu PutLocker, YesMovies.ag je další web, který můžete vyzkoušet. Tento web je pěkně navržen a obsahuje všechny filmy nebo pořady, na které si vzpomenete.

Rozložení stránky je zcela jednoduché. Oblíbený obsah si můžete vybrat přímo z domovské stránky. Pokud hledáte více, můžete prozkoumat podle kategorií a žánrů. Funkci vyhledávání můžete také použít k hledání něčeho konkrétního.

Web také umožňuje stahovat videa do zařízení.

YesMovies vám umožní streamovat v rozlišení HD i 4K. Pro streamování 4 kB se však musíte zaregistrovat k bezplatnému účtu.

Funkce:

 • K dispozici bez registrace
 • Není vyžadována žádná kopie
 • Funkce stahování je k dispozici
 • 4K kvalita s bezplatnou registrací účtu
 • Přehrát automaticky

Žánr - Akční, Dobrodružné, Animace, Biografie, Komedie, Kostým, Zločin, Dokument, Drama, Rodina, Fantasy, Historie, Horor, Kungfu, Musical, Mystery, Mytologické, Psychologické, Romantika, Sci-Fi, Sitcom, Sport, Thriller, TV Přehlídka, Válka

Web - https://yesmovies.ag/

7. AZMovies

nejlepší putlocker web

AZMovies je primárně webová stránka pro streamování filmů. Na domovské stránce tohoto webu najdete několik sekcí pro filmy. Můžete prozkoumat různé sekce, jako jsou Doporučené, Rok, Všechny filmy, Žánr atd.

Pokud se někdo více zajímá o filmy, mohl by server AZMovies být skvělou alternativou k putlockerům.

Funkce

 • HD kvalita
 • Není nutná registrace
 • Není potřeba žádná kreditní karta

Žánr - Akce, Dobrodružství, Animace, Bio, Komedie, Zločin, Drama, Rodina, Fantasy, Historie, Horor, Tajemství, Romantika, Sci-Fi, Thriller, Válka

Web - https://azm.to/

8. Sledujte online sérii

alternativa webových stránek putlockersToto je další náhrada Putlockeru, kterou byste chtěli zvážit. Jak název napovídá, tento web je určen pouze pro televizní pořady. Od nejnovějších epizod až po staré pořady nabízí Watch Online Series vše. Nový obsah je pravidelně aktualizován.

Watch Online Series má přímé uživatelské rozhraní. Streamování můžete začít okamžitě. Domovská stránka zobrazuje vybraný obsah. Můžete procházet více pomocí různých kategorií, včetně televizních mini-seriálů, nových televizních pořadů a dalších.

Můžete si také vybrat z mnoha žánrů, včetně akcí, dobrodružství, animace, biografie atd.

Watch Online Series je podporována reklamou. Proto se zde a tam setkáte s reklamními okny.

Funkce

 • K dispozici bez registrace
 • Není vyžadována žádná kreditní karta
 • HD proudy

Žánr - Akce, dobrodružství, životopis, animace

Web - https://watchtvseries.io/

9. Popcorn Time

alternativa putlockersPopcorn Time je také velmi populární streamovací služba a jedna z nejlepších alternativ k Putlockerovi. Web však nenabízí streamování prohlížeče, místo toho můžete použít jejich aplikaci pro různá zařízení. Podle svých webových stránek je aplikace Popcorn Time k dispozici pro smartphony Windows, MacOS, Android TV a Android.

Popcorn Time používá Torrenty k streamování filmů a pořadů zdarma. Podle informací dostupných na domovské stránce webu používá aplikace Popcorn Time sekvenční stahování pro streamování videa uvedeného na několika torrentových webech a sledovače třetích stran lze také přidat ručně.

Web - https://popcorntime.sh/

10. Solární filmy

nové weby putlockeruI když název webu obsahuje pouze „filmy“, najdete zde také všechny populární televizní pořady.

Tento web má elegantní a snadno použitelný design. V hlavní části webu je doporučený obsah nahoře. Při procházení dolů najdete také doporučené filmy a televizní pořady.

Žánry jako Action, Thriller, Romance, Country atd. Si můžete vybrat přímo na domovské stránce. Pomocí vyhledávacího nástroje můžete hledat něco konkrétního.

Web je podporován reklamami. Naštěstí není příliš mnoho nepříjemných vyskakovacích oken, které by bylo možné řešit.

Funkce

 • Funkce stahování
 • Kvalita streamování HD
 • Hrajte bez registrace účtu
 • Nejsou vyžadovány žádné podrobnosti o cc

Žánr - akce, tajemství, romantika, psychologie, sitcom, sport, válka, kungfu, historie, dobrodružství, zločin, animace, dokument, fantazie, drama, hudební, biografie

Web - https://www.solarmovie.one

Závěr

Tady je náš seznam nejlepších Putlockerových alternativ. Jak jsem řekl na začátku, před sestavením tohoto seznamu jsme zkontrolovali desítky webových stránek s filmy zdarma. Pokud se však domníváte, že jsme zmeškali dobrý web, dejte nám vědět v sekci komentářů níže.

Příbuzný:

Filmy zdarma pro Firestick
Nejlepší alternativy Terarijní televize
Nejlepší alternativy Showboxu
Nejlepší služby IPTV

Max Eddy
Max Eddy Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me