20 geriausių „Putlocker“ alternatyvų [teisinės ir nemokamos filmų svetainės]

>

Šiame įraše rasite geriausių „Putlocker“ tinklalapio alternatyvų, skirtų interneto srautams, sąrašą. Į sąrašą įtrauktos nemokamos filmų svetainės ir aukščiausios kokybės transliacijos paslaugos.

„Putlocker“ buvo populiariausia transliacijos platforma, siūlanti nemokamus filmus ir TV laidas. Išjungus šią paslaugą, jos vartotojai ėmė ieškoti alternatyvų. Nors yra dešimtys svetainių, siūlančių nemokamą srautinį perdavimą, ne visos jos yra pakankamai geros, kad galėtų pakeisti „Putlocker“.

Prieš sudarydami šį sąrašą išbandėme daug tokių svetainių. Tikiuosi, kad jums šis įrašas bus naudingas.

Dėmesio: Perskaitykite prieš tęsdami

Visame pasaulyje vyriausybės ir IPT stebi savo vartotojų internetinę veiklą. Jei jūsų įrenginyje rastumėte srautiniu būdu saugomą autorių teisių saugomą turinį, galite patekti į rimtas bėdas. Šiuo metu jūsų IP yra matomas visiems. Primygtinai rekomenduoju gauti gerą VPN ir paslėpti savo tapatybę, kad jūsų filmų žiūrėjimo patirtis nepasisuktų blogai.

aš naudoju „ExpressVPN“ kuris yra greičiausias ir saugiausias VPN pramonėje. Tai labai lengva įdiegti į bet kurį įrenginį, įskaitant „Amazon Fire TV Stick“. Taip pat pridedama 30 dienų pinigų grąžinimo garantija. Jei jums nepatinka jų paslaugos, visada galite paprašyti grąžinti pinigus. „ExpressVPN“ taip pat turi specialų susitarimą, kur galite gaukite 3 mėnesius nemokamai ir sutaupykite 49% pagal metinį planą.

 • Kaip įdiegti VPN „FireStick“ / „Fire TV“
 • Kaip įdiegti VPN kituose srautinio perdavimo įrenginiuose

Kas yra Putlockeris?

„Putlocker“ yra kolektyvinis kelių srautinių svetainių, skirtų filmams ir TV laidoms, pavadinimas. Visose „Putlocker“ svetainėse yra vardas „Putlocker“ su skirtingais domenų plėtiniais.

putlockeris

Ši svetainė atsirado Didžiojoje Britanijoje 2010–2011 m. Per trumpą laiką svetainė pradėjo priimti milijonus vartotojų iš viso pasaulio, ypač po „Megaupload“ uždarymo..

„Putlocker“ buvo viena populiariausių svetainių visame pasaulyje. Kaip teigė „Alexa“, „Putlocker“ buvo viena iš 250 geriausių svetainių.

Dėl autorių teisių pažeidimų JK valdžios institucijos uždraudė ir blokavo svetainę, gavusios teismo nutartį.

„Putlocker“ oficiali svetainės istorija

Išjungus originalią „Putlocker“ svetainę, srautinio perdavimo paslauga daugybę kartų pakeitė svetainės adresą.

Įvairios svetainės, turinčios pavadinimą „Putlocker“, vis blokavo, todėl savininkai vis keisdavosi į naujus domenus. Kai kurios populiarios „Putlocker“ naudojamos svetainės yra putlocker.is, putlocker.ch, putlocker.rs, putlocker.com, putlocker.ac, putlocker.io ir putlocker.today.

Dėl „Putlockers“ populiarumo atsirado ir dešimtys svetainių su klonais ar veidrodžiais, ir daugelis jų vis dar veikia.

Nežinoma, ar originalūs „Putlocker“ savininkai vis dar valdo ir prižiūri vieną iš klonų. Nepaisant to, „Putlocker“ tapo svetainių transliacijos sinonimu.

Ar „Putlocker“ svetainė vis dar prieinama?

Kaip sakiau, veikia dešimtys veidrodinių svetainių, pažymėtų Putlocker vardu. Tačiau vis dar nežinoma, ar originali svetainė vis dar veikia ar ne.

Tiesą sakant, viena iš „Putlocker“ alternatyvų, kurią pateikiu šiame straipsnyje, taip pat gali būti originali „Putlocker“. Tačiau įrodymų nėra ir nežinome, ar vis dar galima rasti oficialią „Putlocker“ svetainę.

Ar „Putlocker“ yra teisėtas ir saugus?

Pirminę „Putlocker“ svetainę JK valdžios institucijos panaikino Aukštojo teismo nurodymu. Ši svetainė buvo laikoma viena didžiausių piratavimo grėsmių. Todėl svetainė, aišku, nėra teisėta, bent jau taip, kaip tvirtina JK Aukščiausiasis teismas.

Tokios svetainės kaip „Putlocker“ teikia nemokamą turinį. Jie uždirba pinigus iš reklamų. Kadangi tokių svetainių teisėtumas yra abejotinas, jos taip pat gali būti nesaugios. Daugelyje šių svetainių dažniausiai naudojama daugybė iškylančių reklamų, kurios gali nukreipti jus į šlamšto svetaines arba spustelėjus skelbimus į jūsų įrenginį gali atsisiųsti kenkėjiškų programų..

Netikros „Putlocker“ svetainės

Buvo pranešta apie kelių netikrų „Putlocker“ svetainių atvejus. Yra žinoma, kad šios svetainės nukreipia vartotojus į kitas įtartinas svetaines, kurios diegia kenkėjiškas programas jūsų įrenginyje arba vagia jūsų asmeninę informaciją.

Jei lankotės bet kurioje svetainėje, kuri atrodo kaip vienas iš „Putlockers“, norėtumėte būti atsargūs. Apsilankykite svetainėje tik tuo atveju, jei esate visiškai tikri.

Geriausios „Putlocker“ alternatyvos

geriausios „putlocker“ svetainės alternatyvos

Šiame skyriuje apimsime abi: legalių svetainių ir nemokamos srautinės svetainės, tokios kaip „Putlocker“. Labai rekomenduoju transliuoti naudodamas legalias svetaines ar srautinio perdavimo paslaugas, turinčias autorių teises ar turinio platinimo teises. Žiūrint iš šių svetainių jums nereikės jaudintis dėl saugumo.

Pradėkime nuo aukščiausių legalių svetainių. Vėliau rasite nemokamų legalių svetainių sąrašą, taip pat trečiųjų šalių nemokamas svetaines, tokias kaip „Putlocker“.

Aukščiausios kokybės filmų svetainės, skirtos pakeisti

Prieš pradėdamas leiskite pasidalyti privalumų ir trūkumais žiūrint turinį iš įgaliotų / legalių svetainių ar srautinio perdavimo paslaugų.

Argumentai už

 • Žiūrėdami iš šių svetainių esate saugūs
 • Jums nereikia jaudintis dėl vyriausybės stebėjimo ar IPT blokavimo
 • Daugybė teisinių paslaugų leidžia jums transliuoti iki 4K kokybę
 • Nereikia jaudintis, kai atsisiunčiate kenkėjiškas programas, virusus ir kt.

Minusai

 • Paprastai reikia mokamo abonemento
 • Jei norite žiūrėti visą norimą turinį, gali tekti prenumeruoti kelias paslaugas

Dabar čia yra 5 populiariausių legalių svetainių, pakeisiančių „Putlocker“, sąrašas

1. Pagrindinis vaizdo įrašas

„putlocker“ alternatyvių svetainių„Amazon“ „Prime Video“ yra viena iš populiariausių srautinio perdavimo platformų šiomis dienomis. Kaip ir „Putlocker“, galite prisijungti prie šios paslaugos internetinio portalo naudodamiesi „Prime“ paskyra ir transliuoti ją žiniatinklio naršyklėje. Žinoma, „Amazon Prime“ taip pat turi programų mobiliesiems telefonams ir TV įrenginiams.

„Prime“ turi daug originalių filmų, įskaitant „Fleabag“, „Jacką Ryaną“, „Nuostabiąją ponia Maisel“ ir dar daugiau. Be originalų, jame taip pat yra gausybė filmų, šou, dokumentinių filmų, sporto programų, turinio vaikams ir dar daugiau..

Neatmetama galimybė, kad „Amazon Prime“ yra viena iš geriausių transliavimo paslaugų, kurią turime.

Svetainės nuoroda - https://www.primevideo.com/

2. „Netflix“

geriausios filmų svetainės, tokios kaip „putlocker“„Netflix“ yra vardas, kurio nereikia įvesti. Šis sraunus milžinas gyvuoja daugiau nei du dešimtmečius. Netflix, turinti daugiau nei 150 milijonų abonentų visame pasaulyje, yra didžiausia žiniasklaidos platforma pasaulyje.

„Netflix“ turi daugiau originalų nei bet kuri kita srautinio perdavimo paslauga. Be to, joje taip pat yra didžiulė filmų, šou, dokumentinių filmų ir daugybė kitų bibliotekų. Nors „Netflix“ dėl autorių teisių apribojimų neleidžia viso turinio visuose regionuose, galima lengvai atblokuoti „Netflix“ naudojant gerą VPN.

Jei ieškote legalios „Putlocker“ alternatyvos, „Netflix“ galėtų būti jūsų pasirinktas numeris vienas.

Svetainės nuoroda - https://www.netflix.com/

3. Disney+

„putlocker“ svetainės„Disney +“ (arba „Disney Plus“) yra labai nauja transliacijos paslauga. Jis buvo pradėtas gaminti 2019 m. Lapkritį ir šiuo metu yra prieinamas tik keliose šalyse.

Ši platforma prasidėjo nuo įvairių originalų. Ji taip pat turi išskirtines „Marvel Cinematic Universe“ ir „Star Wars“ franšizės turinio transliavimo teises.

Nors „Disney +“ yra naujas, jis jau tapo įniršiu pramogų pasaulyje.

Svetainė - https://www.disneyplus.com/

4. Hulu

pakaitalais prekiaujančių asmenų svetainė„Hulu“ yra dar viena nepaprastai populiari transliavimo paslauga JAV. Nedaug žino, kad „Hulu“ taip pat priklauso „The Walt Disney Company“, kaip ir „Disney“+.

„Hulu“ siūlo daugybę užsakomojo turinio, įskaitant filmus, pasirodymus, dokumentinius filmus ir dar daugiau. Jis taip pat žinomas dėl įvairių originalų, įskaitant populiarųjį „The Handmaid’s Tale“.

„Hulu“ taip pat turi tiesioginės televizijos paslaugą, kurią galite gauti sumokėję papildomą abonentinį mokestį.

Svetainės nuoroda - https://www.hulu.com/welcome

5. Vudu

geriausios pakavimo alternatyvos„Vudu“ yra „Walmart“ priklausanti turinio pristatymo įmonė, internetu nuomojanti skaitmeninę filmų ir TV laidų kopijas. Nors kitos šiame sąraše esančios transliacijos paslaugos yra pagrįstos prenumerata, „Vudu“ turite sumokėti nuomą arba nusipirkti filmą ar TV sezoną.

„Vudu“ suteikia galimybę net išsinuomoti atskirus epizodus, nepirkti viso pasirodymo ar net sezono. Jame yra beveik visi filmai ar pasirodymai, kuriuos galėtumėte žiūrėti.

Svetainės nuoroda - https://www.vudu.com/

Nemokamos (teisinės) svetainės, tokios kaip „Putlocker“

Taip pat yra keletas nemokamų ir legalių srautinio perdavimo svetainių, kurios gali būti perspektyvus „Putlocker“ pakaitalas. Daugelis šių svetainių yra palaikomos skelbimų ir būtent iš to jie gauna pajamas. Štai sąrašas.

1. Popcornflix

putlockerisNors kitoms šiame sąraše esančioms teisėtoms transliacijos paslaugoms reikia mokamos prenumeratos, „PopcornFlix“ yra visiškai nemokama filmų svetainė. Tai yra skelbimų palaikoma interneto srautinio perdavimo platforma.

Šioje svetainėje visų pirma rodomi nepriklausomų gamybos kompanijų filmai ir šou. Čia galite nerasti populiariausio turinio. Tačiau yra keletas įdomių transliavimo variantų, kuriuos reikia ištirti.

„Popcornflix“ nereikia jokio registracijos ar prisijungimo. Galite pradėti iškart.

Svetainės URL - https://www.popcornflix.com

2. Plutono televizorius

nemokamų svetainių, tokių kaip „putlocker“„Plutono TV“ yra dar viena nemokama transliacijos svetainė, šiuo metu prieinama JAV, Kanadoje ir keliose Europos šalyse. Ši platforma teikia tiesioginę TV, taip pat turinį pagal pareikalavimą, įskaitant filmus ir laidas.

„Plutono TV“ bendradarbiauja su daugiau nei 70 tiekėjų, iš kurių ji licencijuoja teikiamą turinį. „Pluto“ televizija, turinti daugiau nei 20 milijonų mėnesinių vartotojų, yra viena didžiausių nemokamų skelbimų palaikomų srautinių platformų.

Svetainės nuoroda - https://pluto.tv/

3. Snagfilmai

snagfilms„Snagflims“ yra puiki vieta mėgstantiems žiūrėti nepriklausomus filmus ir dokumentinius filmus. Ši srautinio perdavimo paslauga siūlo platų tokio turinio spektrą; daugelis jų sulaukė kritikos ir pelnė keletą apdovanojimų.

Didžiąją dalį turinio galite žiūrėti neprisiregistruodami. „Snagflims“ yra visiškai nemokama ir uždirba savo pajamas iš reklamų. Šiuo metu ji transliuoja daugiau nei 5000 filmų.

Manau, kad „Snagfilms“ yra gera „Putlocker“ alternatyva, jei ieškote nemokamos ir teisėtos transliacijos.

Svetainė - https://www.snagfilms.com/

4. Traškėjimas

nemokama legalių filmų svetainė„Crackle“ yra populiarus vardas transliacijų pasaulyje. „Crackle“, priklausanti „Sony“, leidžia nemokamai žiūrėti TV laidas ir filmus. Bendrovė uždirba pajamas iš reklamų, kurios retkarčiais rodomos tarp vaizdo įrašų.

Bendrovė pristato įvairius originalus, taip pat turinį, kuriam suteikta licencija iš kitų tiekėjų.

„Crackle“ yra puiki vieta žiūrėti klasikinius šou ir filmus. Tačiau ji taip pat turi šiek tiek naujo turinio.

Svetainė - https://www.crackle.com/

5. „Tubi“ televizorius

nemokamos filmų svetainės„Tubi TV“ yra nemokama svetainė, skirta srautiniams filmams ir TV laidoms. Šiuo metu rodoma daugiau nei 15 000 filmų ir rodoma.

Ši srautinio perdavimo paslauga turi daugiau nei 20 milijonų mėnesinių vartotojų. Jis licencijavo tiekėjų, įskaitant „Paramount Pictures“, „Warner Bros“, „Metro-Goldwyn-Mayer“, „Lionsgate“ ir „Universal Pictures“, turinį..

„Tubi TV“ yra reklama paremta paslauga, kurios reklama gali būti rodoma kelis kartus vaizdo įrašo atkūrimo metu.

Galite žiūrėti vaizdo įrašus neprisijungdami. Tačiau, jei turite sąskaitą, galite sinchronizuoti srautinius duomenis visuose įrenginiuose.

Svetainės URL - https://tubitv.com/

PASTABA: Kitame straipsnio skyriuje aprašomos nemokamos filmų svetainės, panašios į „Putlocker“, žinomos kaip piratavimo svetainės. Dalinuosi sąrašu kaip informaciniu šaltiniu. Mes („Fire Stick Tricks“) nepripažįstame autorių teisių pažeidimų. Prašau būti geras savo veiksmų teisėjas ir laikytis vietos įstatymų.

Prieš tęsdami, spustelėkite čia, kad perskaitytumėte mūsų atsakomybės atsisakymą.

Nemokamos „Putlocker“ alternatyvos

Šiame skyriuje kalbėsime apie nemokamas filmų svetaines, tokias kaip „Putlocker“. Yra žinoma, kad tai yra piratavimo svetainės ir greičiausiai nelegaliai perduodamas nelicencijuotas turinys. Srautas iš šių svetainių gali sukelti nereikalingų rūpesčių. Kadangi „Putlocker“ panaikino vyriausybė, šios svetainės galėtų būti kitas taikinys.

Pažvelkime į nemokamų srautinių svetainių naudojimo privalumus ir trūkumus

Argumentai už

 • Beveik visas turinys, pasiekiamas vienoje svetainėje
 • Nereikia lankytis skirtingose ​​tarnybose
 • Šios svetainės yra nemokamos ir nereikalauja jokios prenumeratos
 • Daugelis svetainių siūlo aukštos kokybės transliaciją (iki 1080p)

Minusai

 • Srautinis perdavimas iš šių svetainių gali sukelti teisinių pasekmių
 • Šios svetainės gali užkrėsti jūsų įrenginį diskretiškai atsisiųsdamos kenkėjiškas programas ar kenkėjiškas programas
 • Jie gali pavogti jūsų asmeninę informaciją

Kaip saugiai patekti į „Putlocker“ svetaines

Mes neskatiname autorių teisių pažeidimų. Mes raginame srautiniu būdu perduoti turinį per legalias srautinio perdavimo svetaines. Tačiau jei vis tiek pasirinksite srautą iš tokių svetainių kaip „Putlocker“, leiskite parodyti jums, kaip išlikti saugiems.

Labai rekomenduojama naudoti VPN srautui iš nemokamų svetainių. VPT užtikrins jūsų ryšį, užmaskuos jūsų IP adresą ir saugos jus nuo valdžios, IPT stebėjimo ir net trečiųjų šalių, pavyzdžiui, įsilaužėlių..

Be to, kai kurios iš šių svetainių yra blokuotos kai kuriose šalyse. Taigi, norėdami juos atblokuoti, turite naudoti VPN.

Aš asmeniškai naudoju ir rekomenduoju „ExpressVPN“. Tai yra ne tik saugiausias, bet ir greičiausias VPN pinigai, kuriuos galite nusipirkti. „ExpressVPN“ suteikia 30 dienų pinigų grąžinimo garantiją, suteikiančią pakankamai laiko išbandyti jos paslaugas. Taip pat pagal metinius planus galite gauti 49% nuolaidą (3 mėnesius nemokamai).

Leiskite man parodyti jums, kaip pradėti naudotis „ExpressVPN“ 3 greitais žingsniais.

1 žingsnis: Gaukite „ExpressVPN“ prenumeratą ČIA.

2 žingsnis: Spustelėkite ČIA norėdami atsisiųsti ir įdiegti „ExpressVPN“ programą į savo įrenginį.

3 veiksmas: Atidarykite „ExpressVPN“ programą ir spustelėkite maitinimo piktogramą, kad prisijungtumėte prie VPN serverio.

prijunkite „expressvpn“ transliacijai

Tai viskas. Dabar jūsų ryšys yra saugus, naudojant greičiausią ir geriausią srautiniam perdavimui skirtą VPN.

Dabar pažvelkime į 10 populiariausių „Putlocker“ alternatyvų sąrašą:

 • „Soap2Day“
 • FMovies
 • Putlocker.vip
 • 123Mainai
 • Filmai Džiaugsmas
 • Taip filmai
 • AZMovies
 • Žiūrėti internetinius serialus
 • Popkorno laikas
 • Saulės filmai

1. „Soap2Day“

nemokama filmo alternatyva „putlocker“ svetainei

„Soap2Day“ yra viena lankomiausių internetinių filmų ir laidų svetainių. Nors sąsaja nėra tokia kaip „Putlocker“, svetainė teikia beveik tokią pačią transliacijos patirtį.

Šioje svetainėje yra visas filmų ir laidų asortimentas, įskaitant naujausius, taip pat senus pavadinimus ir epizodus.

Galite žiūrėti turinį nemokamai, jei jums gerai sekasi su dažnai reklamomis ir iššokančiaisiais langais. Tačiau, jei norite, kad reklama nebūtų teikiama, galite užsiprenumeruoti „Soap2Day VIP“.

„Soap2Day“ turi tvarkingą, be griozdžių sąsają su lengva pasirinkti kategorijomis ir žanrais. Svetainėje taip pat yra riboto sporto turinio.

 • Prieiga be skelbimų su mokėjimu
 • HD srautai
 • Subtitrai
 • Prieiga be registracijos
 • Nereikia mokėti informacijos apie nemokamą versiją

Svetainė - https://soap2day.com/

2.Filmai

nemokama filmų svetainė, panaši į putlockers

„FMovies“ yra vienas didžiulis vardas nemokamų internetinių srautinių svetainių pasaulyje. Čia yra didžiulė filmų ir šou biblioteka. Svetainė atnaujina turinį, kai tik yra naujų vaizdo įrašų.

„FMovies“ pagrindiniame puslapyje yra didelis paieškos laukelis. Galite naudoti jį ieškodami konkretaus filmo ar pasirodymo. Viršuje rasite meniu juostą, kurioje yra įvairių kategorijų, kurias galite tyrinėti, įskaitant tendencijas, TV laidas, filmus, epizodus ir populiariausias IMDB.

„FMovies“ siūlo „HD“ transliaciją. Laimei, skelbimų yra labai mažai. Svetainėje teikiama bendra tinkamo srautinio perdavimo patirtis.

funkcijos

 • Subtitrai / Subtitrai
 • Registruotis nereikia
 • Kreditinės kortelės nereikia
 • HD srautai be prisijungimo
 • 4K srautai su nemokama paskyros registracija
 • Kitas automatinis paleidimas

Žanras - Veiksmas, Nuotykiai, Animacija, Biografija, Kostiumas, Komedija, Kriminalinis, Dokumentinis, Drama, Šeima, Fantazija, Žaidimų šou, Istorija, Siaubas, Kungfu, Muzika, Paslaptis, Televizijos realybė, Romantika, Sci-Fi, Sportas, Trileris , TV laida, karas, vakarietiškas

Svetainės nuoroda - https://fmovies.to/

3. Putlocker.vip

„putlocker“ svetainėŠi svetainė turi tą patį pavadinimą ir logotipą su originalia „Putlocker“ svetaine. Taigi yra nemaža tikimybė, kad tai gali būti oficialioji „Putlocker“ svetainė. Tačiau to tikrai negalime pasakyti.

Pradėti galite viršuje esančioje meniu juostoje pasirinkdami transliacijos parinktis. Galimos parinktys: žanras, šalis, filmai, TV serialas, populiariausias IMBD ir naujienos.

Šios „Putlocker“ svetainės dizainas yra patobulintas. Tačiau, jei esate senojo dizaino gerbėjas, yra galimybė perjungti vienu paspaudimu.

„Putlocker“ svetainėje pateikiami visi populiarūs pavadinimai ir laidos, apie kurias galite galvoti. Tačiau būkite pasirengę patirti dažną reklamą ir iššokančius langus.

funkcijos

 • Prieiga be registracijos
 • Nereikia kreditinės kortelės
 • Subtitrai / Subtitrai
 • Kitas automatinis paleidimas
 • Keli serveriai

Žanras - Veiksmas, Nuotykiai, Animacija, Biografija, Komedija, Kostiumas, Nusikaltimas, Dokumentinis filmas, Drama, Šeima, Fantazija, Istorija, Siaubas, Kungfu, Muzikinis, Mistinis, Mitologinis, Psichologinis, Romantinis, Sci-Fi, Sitcom, Sportas, Trileris, TV Parodyk, karas

Svetainės nuoroda - https://putlocker.vip/

4. 123Mainai

„putlocker“ filmų svetainė

„123Movies“ yra labai populiari internetinio srautinio perdavimo paslauga. Tai buvo gana ilgą laiką. Kaip ir „Putlocker“, ši paslauga taip pat kelis kartus pakeitė domenus.

Nesvarbu, ar ieškote filmų, ar TV laidų, visa tai rasite čia. Svetainėje pateikiami visi naujausi filmų leidimai ir epizodai.

Pagrindinis „123Movies“ puslapis yra gerai išdėstytas. Turinys rūšiuojamas pagal įvairias naudingas kategorijas. Taip pat viršuje yra pagrindinis meniu, kuriame pateikiamos tokios galimybės kaip „Pagrindinis“, „Naršyti“, „Žanrai“, „Šalys“, „Metai“ ir kt.

Kai pasirinksite filmą ar epizodą, svetainė pasirinks geriausią atkūrimo nuorodą. Tai taip pat sudarys kelias srautinio perdavimo nuorodas tuo atveju, jei norite pasirinkti patys.

Nors „123Movies“ yra palaikoma skelbimų, reklama ar iššokantys langai nerodomi labai dažnai. Todėl manau, kad tai tinkama „Putlocker“ alternatyva.

funkcijos

 • Registruotis nereikia
 • Kreditinės kortelės nereikia
 • HD kokybė

Žanras - Veiksmo, Nuotykių, Sporto, Sci-Fi, Siaubo, Trileris, Komedija, Kriminalinis, Vakarų, Anime, Animacija, Muzika, Romantika, Karas, Kung Fu, Drama, Šeima, Fantazija, Istorija, Biografija, Paslaptis, Muzikinis, Istorinis, Mokykla, televizijos laidos, anime serialai, Azijos dramos

Svetainė - http://wvw1.123movies.net/

5. Filmai Džiaugsmas

suklijuotojaiTai dar viena gražiai sukurta nemokama srautinio transliavimo svetainė filmams, taip pat ir TV laidoms. Tinklalapio pagrindiniame puslapyje pagal numatytuosius nustatymus rodomi populiarūs ir populiariausi filmai. Vienu paspaudimu galite greitai pereiti prie TV laidų.

Svetainės meniu juostoje galite filtruoti / rūšiuoti turinį pagal žanrą, šalį ir filmus & TV laidos. Taip pat galite ieškoti konkretaus turinio naudodami paieškos parinktį.

Filmai „Joy“ yra nemokama ir palaikoma skelbimų. Kai kurie iššokantys langai atrodė įtariai. Todėl venkite spustelėti bet kokią reklamą.

funkcijos

 • Dažniausiai HD kokybė
 • Žaisk be registracijos
 • Mokėjimo informacijos nereikia
 • Subtitrai

Žanras - Veiksmas & Nuotykiai, Animacija, Komedija, Nusikaltimas, Drama, Dokumentinis filmas, Fantazija, Šeima, Siaubas, Istorija, Muzika, Paslaptis, Vaikai, Naujienos, Romantika, Realybė, Mokslinė fantastika, Karas

Svetainės nuoroda - https://www1.moviesjoy.net/

6. Taip filmai

„yesmovies“ svetainė, skirta pakeisti pakavimo programą

Jei vis dar ieškote „PutLocker“ alternatyvos, „YesMovies.ag“ yra dar viena svetainė, kurią galite išbandyti. Ši svetainė yra gražiai sukurta ir joje yra visi filmai ar laidos, apie kuriuos galite galvoti.

Svetainės išdėstymas yra gana paprastas. Galite pasirinkti populiarų turinį tiesiai iš pagrindinio puslapio. Jei ieškote daugiau, galite tyrinėti pagal kategorijas ir žanrus. Taip pat galite naudoti paieškos funkciją, kad ieškotumėte kažko konkretaus.

Svetainėje taip pat galima atsisiųsti vaizdo įrašų į savo įrenginį.

„YesMovies“ leidžia srautiniu būdu transliuoti HD, taip pat 4K. Tačiau norint transliuoti 4K, turite prisiregistruoti ir gauti nemokamą sąskaitą.

Funkcijos:

 • Galima įsigyti be registracijos
 • Nereikia kopijos
 • Galima atsisiųsti funkciją
 • 4K kokybė su nemokama registracija į sąskaitą
 • Kitas automatinis paleidimas

Žanras - Veiksmas, Nuotykiai, Animacija, Biografija, Komedija, Kostiumas, Nusikaltimas, Dokumentinis filmas, Drama, Šeima, Fantazija, Istorija, Siaubas, Kungfu, Muzikinis, Mistinis, Mitologinis, Psichologinis, Romantinis, Sci-Fi, Sitcom, Sportas, Trileris, TV Parodyk, karas

Svetainė - https://yesmovies.ag/

7. AZMovies

geriausia „putlocker“ svetainė

„AZMovies“ pirmiausia yra srautinių filmų svetainė. Šios svetainės pagrindiniame puslapyje rasite porą skyrių filmams. Galite tyrinėti įvairius skyrius, tokius kaip „Teminiai“, „Metai“, „Visi filmai“, „Žanras“ ir kt.

Jei kas labiau domisi filmais, „AZMovies“ galėtų pateikti serverį kaip puikią alternatyvą nešiotojams.

funkcijos

 • HD kokybė
 • Nereikia užsiregistruoti
 • Nereikia kreditinės kortelės

Žanras - Veiksmas, Nuotykiai, Animacija, Bio, Komedija, Kriminalinis, Drama, Šeima, Fantazija, Istorija, Siaubas, Paslaptis, Romantika, Sci-Fi, Trileris, Karas

Svetainė - https://azm.to/

8. Žiūrėti internetinius serialus

putlockers tinklalapio alternatyvaTai dar vienas „Putlocker“ pakeitimas, į kurį norėtumėte atsižvelgti. Kaip rodo pavadinimas, ši svetainė skirta tik TV laidoms. Nuo paskutinių epizodų iki senų laidų „Žiūrėti internetinius serialus“ yra viskas. Naujas turinys atnaujinamas gana reguliariai.

„Žiūrėti internetinius serialus“ turi paprastą vartotojo sąsają. Galite nedelsdami pradėti transliuoti. Pagrindiniame puslapyje pateikiamas rodomas turinys. Galite naršyti daugiau naudodami įvairias kategorijas, įskaitant TV mini serijas, Naujas TV laidas ir dar daugiau.

Taip pat galite pasirinkti iš daugelio žanrų, įskaitant Veiksmo, Nuotykių, Animacijos, Biografiją ir kt.

Žiūrėti internetinius serialus yra palaikoma skelbimų. Todėl jūs pateksite į reklamos langus čia ir ten.

funkcijos

 • Galima įsigyti be registracijos
 • Nereikia kreditinės kortelės
 • HD srautai

Žanras - Veiksmas, nuotykis, biografija, animacija

Svetainė - https://watchtvseries.io/

9. Popkorno laikas

putlockers alternatyva„Popcorn Time“ yra taip pat labai populiari transliacijos paslauga ir viena geriausių „Putlocker“ alternatyvų. Tačiau svetainė nesiūlo srautinių naršyklių, vietoj to galite naudoti jų programą skirtingiems įrenginiams. Anot jo svetainės, „Popcorn Time“ programa galima „Windows“, „MacOS“, „Android TV“ ir „Android“ išmaniesiems telefonams.

„Popcorn Time“ naudoja „Torrentus“ norėdamas transliuoti nemokamus filmus ir laidas. Remiantis informacija, esančia pagrindiniame svetainės puslapyje, „Popcorn Time“ programa naudoja nuoseklų atsisiuntimą, norėdama perduoti vaizdo įrašus, pateiktus kelių „torrent“ svetainių, o trečiųjų šalių stebėjimo priemones taip pat galite pridėti rankiniu būdu..

Svetainė - https://popcorntime.sh/

10. Filmai iš saulės

naujų „putlocker“ svetainiųNors svetainės pavadinime yra tik „filmai“, čia rasite ir visas populiarias TV laidas.

Svetainės dizainas yra tvarkingas ir lengvai naudojamas. Pagrindinėje svetainės dalyje viršuje pateikiamas rekomenduojamas turinys. Slinkdami žemyn, rasite ir rodomų filmų bei TV laidų.

Pagrindiniame puslapyje galite pasirinkti tokius žanrus kaip „Veiksmas“, „Trileris“, „Romantika“, „Šalis“ ir kt. Naudodamiesi paieškos įrankiu galite savo galvoje ieškoti kažko konkretaus.

Svetainė yra palaikoma skelbimų. Laimei, nėra daug per daug erzinančių iššokančių langų.

funkcijos

 • Atsisiųsti funkciją
 • HD transliacijos kokybė
 • Žaisk be prisijungimo
 • Nereikia kopijuoti išsamios informacijos

Žanras - veiksmas, paslaptis, romanas, psichologinis, „Sitcom“, sportas, karas, Kungfu, istorija, nuotykis, nusikalstamumas, animacija, dokumentinis filmas, fantastika, drama, muzikinis filmas, biografija

Svetainė - https://www.solarmovie.one

Išvada

Taigi, čia yra mūsų geriausių „Putlocker“ alternatyvų sąrašas. Kaip sakiau pradžioje, prieš sudarydami šį sąrašą mes patikrinome dešimtis nemokamų filmų svetainių. Tačiau jei manote, kad praleidome gerą svetainę, praneškite mums per komentarų skiltį žemiau.

Susijęs:

Nemokamos filmų programos „Firestick“
Geriausios terariumo TV alternatyvos
Geriausios „Showbox“ alternatyvos
Geriausios IPTV paslaugos

Max Eddy
Max Eddy Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me