20 labākās plakātu alternatīvas [juridiskas un bezmaksas filmu vietnes]

>

Šajā rakstā jūs atradīsit labāko Putlocker vietņu alternatīvu sarakstu tīmekļa straumēšanai. Šajā sarakstā ir bezmaksas filmu vietnes, kā arī premium straumēšanas pakalpojumi.

Putlocker bija populārākā straumēšanas platforma, kas piedāvāja bezmaksas filmas un TV šovus. Pēc šī pakalpojuma izslēgšanas tā lietotāji sāka meklēt alternatīvas. Lai gan ir desmitiem vietņu, kas piedāvā bezmaksas straumēšanu, ne visas no tām ir pietiekami labas, lai aizstātu Putlocker.

Pirms šī saraksta sastādīšanas mēs pārbaudījām daudz šādu vietņu. Es ceru, ka jums šī ziņa noderēs.

Uzmanību: Izlasiet pirms turpināšanas

Valdības un interneta pakalpojumu sniedzēji visā pasaulē uzrauga savu lietotāju aktivitātes tiešsaistē. Ja ierīcē tiek atrasts straumēts ar autortiesībām aizsargāts saturs, jūs varat nonākt nopietnās nepatikšanās. Pašlaik jūsu IP ir redzams visiem. Es ļoti iesaku jums iegūt labu VPN un slēpt savu identitāti, lai jūsu filmu skatīšanās pieredze nenotiktu slikti.

ES izmantoju ExpressVPN kas ir ātrākais un drošākais VPN nozarē. Tas ir ļoti viegli instalējams jebkurā ierīcē, ieskaitot Amazon Fire TV Stick. Tam ir arī 30 dienu naudas atdošanas garantija. Ja jums nepatīk viņu pakalpojumi, jūs vienmēr varat lūgt atmaksu. ExpressVPN ir arī īpašs darījums, kur varat saņemiet 3 mēnešus bez maksas un ietaupiet 49% no gada plāna.

 • Kā instalēt VPN pārlūkprogrammā FireStick / Fire TV
 • Kā instalēt VPN citās straumēšanas ierīcēs

Kas ir Putlocker?

Putlocker ir kolektīvs nosaukums daudzām straumējošām vietnēm filmām un TV šoviem. Visām Putlocker vietnēm ir nosaukums “Putlocker” ar dažādiem domēna paplašinājumiem.

pievilinātājs

Vietnes izcelsme ir Lielbritānijā no 2010. līdz 2011. gadam. Īsā laika posmā vietne sāka uzņemt miljoniem lietotāju no visas pasaules, it īpaši pēc Megaupload slēgšanas.

Putlocker bija viena no visaugstākajām vietnēm visā pasaulē. Kā norāda Alexa, Putlocker bija viena no 250 labākajām vietnēm.

Pēc tiesas rīkojuma tīmekļa vietni aizliedza un bloķēja autortiesību pārkāpumu dēļ.

Putlocker oficiālā vietnes vēsture

Pēc sākotnējās Putlocker vietnes slēgšanas straumēšanas pakalpojums ir vairākas reizes mainījis vietnes adresi.

Dažādas vietnes, kurās bija nosaukums “Putlocker”, turpināja bloķēt, tāpēc īpašnieki turpināja pāriet uz jauniem domēniem. Dažas no populārajām vietnēm, kuru adrese ir Putlocker, ar kurām darbojas, ir putlocker.is, putlocker.ch, putlocker.rs, putlocker.com, putlocker.ac, putlocker.io un putlocker.today.

Putlockers popularitātes dēļ izveidojās arī desmitiem klonu vai spoguļu vietņu, un daudzas no tām joprojām darbojas.

Nav zināms, vai sākotnējie Putlocker īpašnieki joprojām vada un uztur vienu no kloniem. Neskatoties uz to, Putlocker ir kļuvis par vietņu straumēšanas sinonīmu.

Vai Putlocker vietne joprojām ir pieejama?

Kā es teicu, darbojas desmitiem spoguļvietņu, uz kurām ir Putlocker vārds. Tomēr joprojām nav pārliecināts, vai sākotnējā vietne joprojām darbojas vai ne.

Faktiski viena no Putlocker alternatīvām, ko es piedāvāju šajā rakstā, tikpat labi varētu būt oriģinālais Putlocker. Tomēr pierādījumu nav un mēs nezinām, vai oficiālā Putlocker vietne joprojām ir pieejama.

Vai Putlocker ir likumīgs un drošs?

Putlocker oriģinālo vietni Apvienotās Karalistes varas iestādes nolaida pēc Augstās tiesas rīkojuma. Vietne tiek uzskatīta par vienu no galvenajiem pirātisma draudiem. Tāpēc vietne acīmredzami nav likumīga, vismaz tā uzskata Apvienotās Karalistes Augstā tiesa.

Vietnes, piemēram, Putlocker, nodrošina bezmaksas saturu. Viņi nopelna naudu, izmantojot reklāmas. Tā kā šādu vietņu likumība ir apšaubāma, arī tās var nebūt drošas. Lielākā daļa no šīm vietnēm mēdz izmantot daudz uznirstošo reklāmu, kas var novirzīt jūs uz surogātpastu vietnēm vai ja, noklikšķinot uz reklāmām, ierīcē var tikt lejupielādēta ļaunprogrammatūra..

Viltus vietņu bloķētājs

Ir ziņojumi par vairākām viltus Putlocker vietnēm. Ir zināms, ka šīs vietnes novirza lietotājus uz citām aizdomīgām vietnēm, kas galu galā izvieto jūsu ierīcē ļaunprātīgu programmatūru vai zog jūsu personisko informāciju.

Ja apmeklējat jebkuru vietni, kas izskatās kā viens no putlockeriem, jūs vēlaties būt uzmanīgs. Apmeklējiet vietni tikai tad, ja esat pilnīgi pārliecināts.

Labākās Putlocker alternatīvas

labākās vietņu pievilcēju vietnes alternatīvas

Šajā sadaļā mēs apskatīsim abus legālas vietnes un bezmaksas straumēšanas vietnes, piemēram, Putlocker. Es ļoti iesaku straumēt, izmantojot likumīgas vietnes vai straumēšanas pakalpojumus, kuriem ir satura autortiesības vai izplatīšanas tiesības. Skatoties no šīm vietnēm, jums nebūs jāuztraucas par drošību.

Sāksim ar labākajām likumīgajām vietnēm. Vēlāk jūs atradīsit bezmaksas juridisko vietņu sarakstu, kā arī trešo pušu bezmaksas vietnes, piemēram, Putlocker.

Labākās filmu vietnes, kas aizvieto Putlokeru

Pirms darba sākšanas ļaujiet man dalīties ar plusiem un mīnusiem, skatot saturu no autorizētām / likumīgām vietnēm vai straumēšanas pakalpojumiem.

Plusi

 • Skatoties no šīm vietnēm, jūs esat drošībā
 • Jums nav jāuztraucas par valdības uzraudzību vai ISP bloķēšanu
 • Daudzi juridiskie pakalpojumi ļauj straumēt kvalitāti līdz 4K
 • Jums nav jāuztraucas par ļaunprātīgas programmatūras, vīrusu utt. Lejupielādi.

Mīnusi

 • Parasti ir nepieciešams maksas abonements
 • Jums var būt nepieciešams abonēt vairākus pakalpojumus, lai skatītos visu vēlamo saturu

Tagad šeit ir saraksts ar piecām populārākajām vietnēm, kuras aizstāj Putlocker

1. Prime Video

alternatīvo vietņu vietneAmazon Prime Video ir mūsdienās viena no populārākajām straumēšanas platformām. Tāpat kā Putlocker, jūs varat pieteikties šī pakalpojuma tiešsaistes portālā, izmantojot savu Prime kontu, un straumēt to tīmekļa pārlūkprogrammā. Protams, Amazon Prime ir arī mobilajām ierīcēm un TV ierīcēm paredzētas lietotnes.

Prime ir daudz oriģinālu, ieskaitot Fleabag, Jack Ryan, The Marvelous Mrs Maisel un daudz ko citu. Papildus oriģināliem tajā ir arī plaša filmu, šovu, dokumentālo filmu, sporta programmu, satura bērniem kolekcija un daudz kas cits.

Nevar noliegt, ka Amazon Prime ir viens no labākajiem straumēšanas pakalpojumiem.

Vietnes saite - https://www.primevideo.com/

2. Netflix

labākās filmu vietnes, piemēram, piekabinātājsNetflix ir nosaukums, kuru nav nepieciešams ieviest. Šis straumēšanas gigants pastāv jau vairāk nekā divas desmitgades. Ar visā pasaulē vairāk nekā 150 miljoniem abonentu Netflix ir lielākā mediju platforma pasaulē.

Netflix ir vairāk oriģinālu nekā jebkuram citam straumēšanas pakalpojumam. Turklāt tajā ir arī milzīga filmu, šovu, dokumentālo filmu bibliotēka un vēl daudz vairāk. Lai gan Netflix autortiesību ierobežojumu dēļ neatļauj visu saturu visiem reģioniem, Netflix var atbloķēt, izmantojot labu VPN..

Ja jūs meklējat likumīgu Putlocker alternatīvu, Netflix varētu būt jūsu pirmais numurs.

Vietnes saite - https://www.netflix.com/

3. Disnejs+

pievilcēju vietnesDisney + (vai Disney Plus) ir ļoti jauns straumēšanas pakalpojums. Tas tika atklāts 2019. gada novembrī, un šobrīd tas ir pieejams tikai nedaudzās valstīs.

Šī platforma sākās ar dažādiem oriģināliem. Tam ir arī ekskluzīvas satura straumēšanas tiesības no Marvel Cinematic Universe un Star Wars franšīzes.

Kaut arī Disney + ir jauns, tas jau ir kļuvis par niknumu izklaides pasaulē.

Vietne - https://www.disneyplus.com/

4. Hulu

aizvietotāju vietne vietniekiemHulu ir vēl viens neticami populārs straumēšanas pakalpojums ASV. Ne daudzi zina, ka Hulu tāpat kā Disnejs pieder arī The Walt Disney Company+.

Hulu piedāvā daudz pieprasīta satura, ieskaitot filmas, šovus, dokumentālās filmas un daudz ko citu. Tas ir pazīstams arī ar dažādiem oriģināliem, tostarp populāro The Handmaid’s Tale.

Hulu ir arī Live TV pakalpojums, kuru varat saņemt, samaksājot papildu abonēšanas maksu.

Vietnes saite - https://www.hulu.com/welcome

5. Vudu

labākās pievilinātāju alternatīvasVudu ir Walmart piederošs satura piegādes uzņēmums, kas tiešsaistē iznomā filmu un TV šovu digitālās kopijas. Kamēr citi straumēšanas pakalpojumi šajā sarakstā ir balstīti uz abonēšanu, uzņēmumam Vudu jums jāmaksā īre vai jāiegādājas filmas vai TV sezona.

Vudu ļauj pat iznomāt atsevišķas epizodes, nepērkot visu izrādi vai pat sezonu. Tajā ir gandrīz visas filmas vai izrādes, kuras jums varētu rūpēties par skatīšanos.

Vietnes saite - https://www.vudu.com/

Bezmaksas (likumīgas) vietnes, piemēram, Putlocker

Ir arī dažas bezmaksas un likumīgas straumēšanas vietnes, kuras var kalpot par dzīvotspējīgu Putlocker nomaiņu. Lielākā daļa šo vietņu tiek atbalstītas reklāmās, un no tām viņi gūst ieņēmumus. Šeit ir saraksts.

1. Popcornflix

pievilinātājsLai gan citiem juridiskajiem straumēšanas pakalpojumiem šajā sarakstā ir nepieciešams maksas abonements, PopcornFlix ir pilnīgi bezmaksas filmu vietne. Tā ir ar reklāmu atbalstīta tīmekļa straumēšanas platforma.

Šajā vietnē galvenokārt ir filmu un šovu demonstrēšana no neatkarīgiem producentu uzņēmumiem. Iespējams, šeit nav atrodams populārākais saturs. Tomēr ir dažas interesantas straumēšanas iespējas, kuras izpētīt.

Popcornflix nav nepieciešama reģistrēšanās vai pieteikšanās. Jūs varat sākt darbu tūlīt.

Vietnes URL - https://www.popcornflix.com

2. Plutona televizors

bezmaksas vietnes, piemēram, bloķētājsPlutona TV ir vēl viena bezmaksas straumēšanas vietne, kas šobrīd ir pieejama ASV, Kanādā un dažās Eiropas valstīs. Šī platforma nodrošina tiešraidi TV, kā arī saturu pēc pieprasījuma, ieskaitot filmas un šovus.

Plutona TV sadarbojas ar vairāk nekā 70 pakalpojumu sniedzējiem, no kuriem tas licencē piegādāto saturu. Ar vairāk nekā 20 miljoniem lietotāju mēnesī Pluto TV ir viena no lielākajām bezmaksas straumēšanas platformām, kuras atbalsta reklāmas.

Vietnes saite - https://pluto.tv/

3. Snagfilms

snagfilmsSnagflims ir lieliska vieta tiem, kam patīk skatīties neatkarīgas filmas un dokumentālās filmas. Šis straumēšanas pakalpojums piedāvā plašu šāda satura klāstu; daudzi no viņiem ir saņēmuši kritiku un ieguvuši vairākas balvas.

Jūs varat noskatīties lielāko daļu satura, nepierakstoties. Snagflims ir pilnīgi bez maksas un gūst ieņēmumus no reklāmām. Šobrīd tas straumē vairāk nekā 5000 filmu nosaukumu.

Es uzskatu, ka Snagfilms ir laba alternatīva Putlocker, ja meklējat bezmaksas un likumīgu straumēšanu.

Vietne - https://www.snagfilms.com/

4. Sprakšķēt

bezmaksas juridisko filmu vietneCrackle ir populārs vārds straumēšanas pasaulē. Crackle, kas pieder Sony, ļauj jums bez maksas skatīties TV šovus un filmas. Uzņēmums gūst ieņēmumus no reklāmām, kas laiku pa laikam tiek rādītas starp videoklipiem.

Uzņēmums piegādā dažādus oriģinālus, kā arī citu pakalpojumu sniedzēju licencētu saturu.

Crackle ir lieliska vieta, kur skatīties klasiskos šovus un filmas. Tomēr tam ir arī kāds jauns saturs.

Vietne - https://www.crackle.com/

5. Tubi TV

bezmaksas vietnes filmāmTubi TV ir bezmaksas vietne filmu un TV šovu straumēšanai. Šobrīd tajā ir vairāk nekā 15 000 filmu un šovu.

Šim straumēšanas pakalpojumam ir vairāk nekā 20 miljoni lietotāju mēnesī. Tas ir licencējis saturu no pakalpojumu sniedzējiem, tostarp Paramount Pictures, Warner Bros, Metro-Goldwyn-Mayer, Lionsgate un Universal Pictures..

Tubi TV ir reklāmas atbalstīts pakalpojums, kura reklāmas video demonstrēšanas laikā tiek parādītas vairākas reizes.

Varat skatīties video bez pierakstīšanās. Tomēr, ja jums ir konts, varat sinhronizēt straumēšanas datus dažādās ierīcēs.

Vietnes URL - https://tubitv.com/

PIEZĪME: Nākamajā raksta sadaļā apskatītas bezmaksas filmu vietnes, kas līdzīgas Putlocker, un kuras ir pazīstamas kā pirātisma vietnes. Es kopīgoju sarakstu kā informatīvu resursu. Mēs (Fire Stick Tricks) neuztveram autortiesību pārkāpumus. Lūdzu, esiet labs savas darbības tiesnesis un ievērojiet vietējos likumus.

Pirms turpināt, lūdzu, noklikšķiniet šeit, lai izlasītu mūsu atrunu.

Bezmaksas Putlocker alternatīvas

Šajā sadaļā mēs runāsim par tādām bezmaksas filmu vietnēm kā Putlocker. Šīs vietnes, kā zināms, ir pirātisma vietnes un, iespējams, nelegāli straumē nelicencētu saturu. Straumēšana no šīm vietnēm var radīt nevajadzīgas nepatikšanas. Tā kā Putlockeru atņēma valdība, šīs tīmekļa vietnes varētu būt nākamais mērķis.

Apskatīsim bezmaksas straumēšanas vietņu izmantošanas plusus un mīnusus

Plusi

 • Gandrīz viss saturs, kas pieejams vienā vietnē
 • Nav nepieciešams apmeklēt dažādus pakalpojumus
 • Šīs vietnes ir bezmaksas un neprasa abonēšanu
 • Lielākā daļa vietņu piedāvā augstas kvalitātes straumēšanu (līdz 1080p)

Mīnusi

 • Straumēšanai no šīm vietnēm var būt juridiskas sekas
 • Šīs vietnes var inficēt jūsu ierīci, diskrēti lejupielādējot ļaunprātīgu programmatūru vai ļaunprātīgas programmas
 • Viņi var nozagt jūsu personisko informāciju

Kā droši piekļūt Putlocker vietnēm

Mēs neveicinām autortiesību pārkāpumus. Mēs aicinām jūs straumēt saturu, izmantojot likumīgas straumēšanas vietnes. Tomēr, ja jūs joprojām izvēlaties straumēt no vietnēm, piemēram, Putlocker, ļaujiet man parādīt, kā saglabāt drošību.

Straumēšanas laikā no bezmaksas vietnēm ir ļoti ieteicams izmantot VPN. VPN nodrošinās jūsu savienojumu, maskēs jūsu IP adresi un pasargās jūs no valdības, ISP izsekošanas un pat no trešajām pusēm, piemēram, hakeriem..

Turklāt dažām no šīm vietnēm ir ģeogrāfiski bloķēts. Tātad, lai tos atbloķētu, jāizmanto VPN.

Es personīgi izmantoju un iesaku ExpressVPN. Tā ir ne tikai drošākā, bet arī visātrākā VPN nauda, ​​ko var iegādāties. ExpressVPN nodrošina 30 dienu naudas atgriešanas garantiju, dodot jums pietiekami daudz laika, lai pārbaudītu tā pakalpojumus. Tā gada plānos varat arī saņemt 49% atlaidi (3 mēnešus bez maksas).

Ļaujiet man parādīt jums, kā sākt darbu ar ExpressVPN trīs ātrās darbības.

1. darbība: Iegūstiet ExpressVPN abonementu ŠEIT.

2. darbība: Klikšķis ŠEIT lai savā ierīcē lejupielādētu un instalētu lietotni ExpressVPN.

3. darbība: Atveriet lietotni ExpressVPN un noklikšķiniet uz barošanas ikonas, lai izveidotu savienojumu ar VPN serveri.

pieslēgt expressvpn straumēšanai

Tas ir viss. Tagad savienojums ir drošs, izmantojot ātrāko un labāko straumēšanai paredzēto VPN.

Tagad apskatīsim populārāko Putlocker alternatīvu sarakstu:

 • Soap2Day
 • FMovies
 • Putlocker.vip
 • 123Movies
 • Filmas Prieks
 • Jā, filmas
 • AZMovies
 • Noskatīties tiešsaistes sēriju
 • Popkorna laiks
 • Saules filmas

1. Soap2Day

bezmaksas filmas alternatīva izlikšanas vietnei

Soap2Day ir viena no visvairāk apmeklētajām vietnēm, kur tiek organizētas bezmaksas filmas un šovi. Lai arī saskarne nav tāda kā Putlocker, vietne nodrošina gandrīz tādu pašu straumēšanas pieredzi.

Šajā vietnē ir pilns filmu un šovu klāsts, ieskaitot jaunākos, kā arī vecos nosaukumus un epizodes.

Varat skatīties saturu bez maksas, ja jūs labi piekrītat biežai reklāmai un uznirstošajiem logiem. Tomēr, ja vēlaties pieredzi bez reklāmām, varat abonēt Soap2Day VIP.

Soap2Day ir glīts, bez traucējumiem izveidots interfeiss, kurā ir viegli izvēlēties kategorijas un žanrus. Vietnē ir arī ierobežots sporta saturs.

 • Piekļuve bez reklāmām ar samaksu
 • HD straumes
 • Subtitri
 • Piekļuve bez pierakstīšanās
 • Bezmaksas versijai nav nepieciešama maksājuma informācija

Vietne - https://soap2day.com/

2. FMovies

bezmaksas filmu vietne, kas līdzīga putlockers

FMovies ir viens milzīgs vārds bezmaksas tiešsaistes straumēšanas vietņu pasaulē. Tai ir milzīga filmu un šovu bibliotēka. Vietne turpina atjaunināt saturu, tiklīdz ir pieejami jauni videoklipi.

FMovies mājaslapā ir liels meklēšanas lodziņš. Varat to izmantot, lai meklētu jebkuru konkrētu filmu vai seansu. Augšdaļā atradīsit izvēlnes joslu, kurā ir ietvertas dažādas kategorijas, kuras varat izpētīt, ieskaitot jaunākās tendences, TV šovus, filmas, epizodes un populārākās IMDB.

FMovies piedāvā pilna HD straumēšanu. Par laimi, sludinājumu ir ļoti maz. Vietne piedāvā vispārēju pienācīgas straumēšanas pieredzi.

Iespējas

 • Subtitri / Slēgti paraksti
 • Pierakstīties nav nepieciešams
 • Kredītkarte nav nepieciešama
 • HD straumēšana bez pieteikšanās
 • 4K straumes ar bezmaksas konta reģistrāciju
 • Automātiski atskaņot nākamo

Žanrs - Darbība, Piedzīvojums, Animācija, Biogrāfija, Kostīms, Komēdija, Noziedzība, Dokumentālā filma, Drāma, Ģimene, Fantāzija, Spēļu seanss, Vēsture, Šausmas, Kungfu, Mūzika, Mistika, Reality TV, Romantika, Sci-Fi, Sports, Trilleris , TV šovs, karš, rietumu

Vietnes saite - https://fmovies.to/

3. Putlocker.vip

vietne putlockerŠai vietnei ir tāds pats nosaukums un logotips kā sākotnējai Putlocker vietnei. Tātad pastāv liela iespēja, ka šī varētu būt oficiālā Putlocker vietne. Tomēr mēs to nevaram teikt droši.

Lai sāktu, izvēloties straumēšanas opcijas izvēlnes joslā augšpusē. Iespējas ir žanrs, valsts, filmas, seriāls, populārākais IMBD un jaunumi.

Šai Putlocker vietnei ir uzlabots dizains. Tomēr, ja esat vecā dizaina cienītājs, ir iespēja pārslēgties ar vienu klikšķi.

Vietnē Putlocker ir visi populārie nosaukumi un šovi, par kuriem jūs varat iedomāties. Tomēr esiet gatavs piedzīvot biežas reklāmas un uznirstošos logus.

Iespējas

 • Piekļuve bez pierakstīšanās
 • Kredītkarte nav nepieciešama
 • Subtitri / Slēgti paraksti
 • Automātiski atskaņot nākamo
 • Vairāki serveri

Žanrs - Darbība, Piedzīvojums, Animācija, Biogrāfija, Komēdija, Kostīms, Noziedzība, Dokumentālā filma, Drāma, Ģimene, Fantāzija, Vēsture, Šausmas, Kungfu, Muzikāls, Mistika, Mitoloģisks, Psiholoģisks, Romance, Sci-Fi, Sitcom, Sports, Trilleris, TV Izrāde, karš

Vietnes saite - https://putlocker.vip/

4. 123Movies

Vietne putlocker filmas

123Movies ir ļoti populārs tīmekļa straumēšanas pakalpojums. Tas ir bijis jau labu laiku. Tāpat kā Putlocker, arī šis pakalpojums ir vairākkārt mainījis domēnus.

Neatkarīgi no tā, vai meklējat filmas vai TV šovus, to visu atradīsit šeit. Vietnē ir pieejami visi jaunākie filmu izlaidumi, kā arī epizodes.

123Movies mājas lapa ir labi izkārtota. Saturs ir sakārtots dažādās noderīgās kategorijās. Tam ir arī galvenā izvēlne augšpusē, kurā ir tādas iespējas kā Sākums, Pārlūkot, Žanri, Valstis, Gadi utt.

Izvēloties filmu vai epizodi, vietne izvēlēsies labāko saiti atskaņošanai. Tas arī izveidos vairākas straumēšanas saites gadījumam, ja vēlaties pats izvēlēties.

Kaut arī 123Movies tiek atbalstīts ar reklāmām, reklāmas vai uznirstošie logi neparādās ļoti bieži. Tāpēc es uzskatu, ka tā ir pienācīga Putlocker alternatīva.

Iespējas

 • Pierakstīties nav nepieciešams
 • Kredītkarte nav nepieciešama
 • HD kvalitāte

Žanrs - Rīcības, Piedzīvojumu, Sporta, Sci-Fi, Šausmu filmas, Trilleris, Komēdija, Noziedzība, Rietumu, Anime, Animācija, Mūzika, Romance, Karš, Kung Fu, Drāma, Ģimene, Fantāzija, Vēsture, Biogrāfija, Mistika, Muzikālā, Vēsturiskā, Skola, TV šovi, Anime seriāli, Āzijas drāmas

Vietne - http://wvw1.123movies.net/

5. Filmas Prieks

pievilinātājiŠī ir vēl viena labi veidota bezmaksas straumēšanas vietne filmām, kā arī TV šoviem. Vietnes mājas lapā pēc noklusējuma tiek rādītas populārās un tendenciozās filmas. Ar vienu klikšķi varat ātri pārslēgties uz TV šoviem.

Vietnes izvēlņu josla ļauj filtrēt / kārtot saturu pēc žanra, valsts un filmas & TV pārraide. Varat arī meklēt konkrētu saturu, izmantojot meklēšanas opciju.

Filmas Prieks ir bezmaksas un atbalstīts ar reklāmām. Daži no uznirstošajiem logiem izskatījās aizdomīgi. Tāpēc izvairieties noklikšķināt uz reklāmām.

Iespējas

 • Pārsvarā HD kvalitāte
 • Spēlē bez reģistrācijas
 • Maksājuma informācija nav nepieciešama
 • Subtitri

Žanrs - darbība & Piedzīvojums, Animācija, Komēdija, Noziedzība, Drama, Dokumentālā filma, Fantāzija, Ģimene, Šausmas, Vēsture, Mūzika, Noslēpumi, Bērni, Ziņas, Romance, Realitāte, Zinātniskā fantastika, Karš

Vietnes saite - https://www1.moviesjoy.net/

6. Jā filmas

yesmovies vietne plakātu nomaiņai

Ja jūs joprojām meklējat PutLocker alternatīvu, YesMovies.ag ir vēl viena vietne, kuru varat izmēģināt. Šī vietne ir labi izstrādāta, un tajā ir visas filmas vai seansi, par kuriem jūs varat iedomāties.

Vietnes izkārtojums ir diezgan vienkāršs. Jūs varat izvēlēties populāro saturu tieši no mājas lapas. Ja meklējat vairāk, varat izpētīt pēc kategorijām un žanriem. Varat arī izmantot meklēšanas funkciju, lai meklētu kaut ko īpašu.

Vietne ļauj arī lejupielādēt videoklipus ierīcē.

YesMovies ļauj straumēt gan HD, gan 4K formātā. Tomēr 4K straumēšanai jums ir jāpiesakās uz bezmaksas kontu.

Iespējas:

 • Pieejams bez pierakstīšanās
 • Kopija nav nepieciešama
 • Pieejama lejupielādes funkcija
 • 4K kvalitāte ar bezmaksas konta reģistrāciju
 • Automātiski atskaņot nākamo

Žanrs - Darbība, Piedzīvojums, Animācija, Biogrāfija, Komēdija, Kostīms, Noziedzība, Dokumentālā filma, Drāma, Ģimene, Fantāzija, Vēsture, Šausmas, Kungfu, Muzikāls, Mistika, Mitoloģisks, Psiholoģisks, Romance, Sci-Fi, Sitcom, Sports, Trilleris, TV Izrāde, karš

Vietne - https://yesmovies.ag/

7. AZMovies

labākā pievilcēju vietne

AZMovies galvenokārt ir filmu straumēšanas vietne. Šīs vietnes sākumlapā atradīsit pāris sadaļas filmām. Varat izpētīt dažādas sadaļas, piemēram, Piedāvātie, Gads, Visas filmas, Žanrs utt.

Ja kādu vairāk interesē filmas, AZMovies varētu kalpot kā lieliska alternatīva plakātu izdevējiem.

Iespējas

 • HD kvalitāte
 • Reģistrācija nav nepieciešama
 • Nav nepieciešama kredītkarte

Žanrs - Darbība, Piedzīvojums, Animācija, Bio, Komēdija, Noziedzība, Drāma, Ģimene, Fantāzija, Vēsture, Šausmas, Noslēpumi, Romance, Sci-Fi, Trilleris, Karš

Vietne - https://azm.to/

8. Noskatīties tiešsaistes sēriju

vietne putlockersŠī ir vēl viena Putlocker nomaiņa, kuru jūs vēlētos apsvērt. Kā norāda nosaukums, šī vietne paredzēta tikai TV šoviem. Sākot ar pēdējām epizodēm un beidzot ar vecajiem šoviem, skatīties tiešsaistes sēriju piedāvā visu. Jaunais saturs tiek regulāri atjaunināts.

Skatīšanās tiešsaistes sērijai ir vienkārša lietotāja saskarne. Jūs varat nekavējoties sākt straumēšanu. Mājas lapā tiek parādīts piedāvātais saturs. Varat pārlūkot vairāk, izmantojot dažādas kategorijas, tostarp TV mini sērijas, Jauni TV šovi un citas.

Jūs varat arī izvēlēties no daudziem žanriem, ieskaitot Rīcības, Piedzīvojumu, Animācijas, Biogrāfiju utt.

Skatīšanās tiešsaistes sērija tiek atbalstīta ar reklāmām. Tāpēc jūs parādīsities uznirstošajos logos šeit un tur.

Iespējas

 • Pieejams bez pierakstīšanās
 • Kredītkarte nav nepieciešama
 • HD straumēšana

Žanrs - darbība, piedzīvojums, biogrāfija, animācija

Vietne - https://watchtvseries.io/

9. Popkorna laiks

putlockers alternatīvaPopkorna laiks ir arī ļoti populārs straumēšanas pakalpojums un viena no labākajām Putlocker alternatīvām. Tomēr vietne nepiedāvā pārlūka straumēšanu, tā vietā varat lietot viņu lietotni dažādām ierīcēm. Saskaņā ar tās vietni, Popcorn Time lietotne ir pieejama Windows, macOS, Android TV un Android viedtālruņiem.

Popkorna laiks izmanto straumēm bezmaksas filmu un šovu straumēšanu. Saskaņā ar vietnes sākumlapā pieejamo informāciju lietotne Popcorn Time izmanto secīgu lejupielādi, lai straumētu vairāku torrent vietņu uzskaitītos videoklipus, un trešo pušu izsekotājus var pievienot arī manuāli.

Vietne - https://popcorntime.sh/

10. Saules filmas

jaunas vietņu piesaistītāju vietnesKaut arī vietnes nosaukumā ir tikai “filmas”, šeit atradīsit arī visas populārās TV pārraides.

Vietnei ir glīts un ērti lietojams dizains. Vietnes galvenajā daļā ir ieteicamais saturs augšpusē. Ritinot uz leju, jūs atradīsit arī piedāvātās filmas un TV šovus.

Tiešā mājaslapā varat izvēlēties tādus žanrus kā Darbība, Trilleris, Romance, Valsts utt. Izmantojot meklēšanas rīku, jūs varat meklēt kaut ko īpašu.

Vietne tiek atbalstīta ar reklāmām. Par laimi, nav pārāk daudz kaitinošu uznirstošo logu, lai tos risinātu.

Iespējas

 • Lejupielādes funkcija
 • HD straumēšanas kvalitāte
 • Spēlē bez reģistrēšanās kontā
 • Kopija nav nepieciešama

Žanrs - darbība, noslēpumi, romance, psiholoģiskais, Sitcom, sports, karš, Kungfu, vēsture, piedzīvojumi, noziedzība, animācija, dokumentālā filma, fantāzija, drāma, mūzikls, biogrāfija

Vietne - https://www.solarmovie.one

Secinājums

Tātad, šeit ir mūsu labāko Putlocker alternatīvu saraksts. Kā es teicu sākumā, pirms šī saraksta sastādīšanas mēs pārbaudījām desmitiem bezmaksas filmu vietņu. Tomēr, ja jūtat, ka esam nokavējuši labu vietni, paziņojiet mums, izmantojot zemāk esošo komentāru sadaļu.

Saistīts:

Bezmaksas filmu lietotnes Firestick
Labākās terārija TV alternatīvas
Labākās Showbox alternatīvas
Labākie IPTV pakalpojumi

Max Eddy
Max Eddy Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me