Ako nainštalovať SET TV IPTV na FireStick

>

V tomto článku sa naučíme, ako nainštalovať súpravy Set TV na zariadeniach FireStick a Fire TV a pokryjeme všetko, čo potrebujete vedieť o tejto aplikácii, aby ste mohli začať. Pokračujte v čítaní!

DÔLEŽITÉ: Televízor nefunguje. Čoskoro pridám najlepšiu alternatívu. Medzitým kliknite na odkaz nižšie, aby ste útek z väzenia Amazon Fire TV Stick získali neobmedzený obsah zadarmo.

Ako útek z väzenia Fire Stick

Set TV IPTV je živá televízna aplikácia, ktorá vám prináša viac ako 500+ kanálov z USA a Veľkej Británie. Táto obrovská zbierka satelitných kanálov sa ponúka za dostupnú cenu od 20 dolárov. Aj keď existuje mnoho ďalších aplikácií IPTV, nikto sa nepribližuje k televízoru Set, pokiaľ ide o počet kanálov. Televízor je podporovaný širokou škálou zariadení s Androidom a umožňuje vám sledovať svoje obľúbené kanály kdekoľvek, aj keď pred televízorom sedíte doma. Ale ak ste niekto, kto by chcel sledovať satelitné kanály v televízii bez toho, aby ste museli kupovať drahé predplatné káblovej televízie alebo pripojenie satelitnej antény, máte šťastie! Set TV môžete získať na zariadení Firestick alebo Fire TV.

Používanie tejto služby IPTV na zariadeniach Amazon FireStick a Fire TV je neuveriteľne ľahké. Musíte sa však zaregistrovať pre služby televízneho vysielania prostredníctvom ich oficiálneho webového portálu.

Čo je to IPTV?

Tradičným spôsobom sledovania televízneho kanála je sedieť na gauči, zapnúť televízor a naladiť ho na kanál. Tam IPTV prináša zmenu paradigmy. IPTV je skratka pre internetový televízny protokol a jednoduchými slovami dodáva televízne kanály cez internet. Kanály, ktoré sledujeme na našej televízii, sú pripojené k satelitu zo zdroja a potom sú prepojené s anténou buď nainštalované v našich domácnostiach alebo v mieste nášho káblového operátora..

IPTV je podobne ako bežné digitálne vysielanie spôsobom, ktorý umožňuje sledovať obsah na internete. Jedným z veľkých rozdielov je však to, že IPTV streamuje živé satelitné kanály, ktoré sa práve vysielajú, a nie obsah, ktorý sa odovzdáva na server. IPTV vám poskytuje slobodu sledovať živé televízne kanály kedykoľvek a kdekoľvek, ak máte aplikáciu ako Set TV, zariadenie, ktoré dokáže spustiť aplikáciu a pripojenie na internet.

IPTV nie je len o tom, že budete môcť sledovať svoje obľúbené kanály na mobilných zariadeniach na cestách. Existuje rýchlo rastúca populácia káblov, ktoré uprednostňujú IPTV pred tradičnou káblovou televíziou, aj keď sú doma. Služby IPTV prinášajú na jednom mieste omnoho viac kanálov v porovnaní so satelitnou televíziou a za oveľa nižšiu cenu.

Registrácia pre služby SET TV IPTV & stanovenie ceny

Ak chcete získať službu SET TV IPTV na serveri FireStick, musíte sa najprv zaregistrovať pre služby na webovej stránke. Takto to môžete urobiť.

  Kodi Solutions IPTV : 3500 개 이상의 라이브 TV 채널 (5 달러)

# 1. Navštívte webovú stránku www.setvnow.com a kliknite na tlačidlo „Objednať teraz“ na stránke

ako nainštalovať set tv na

Ako vidíte, televízia Set ponúka 24-hodinovú, plne funkčnú skúšobnú verziu, ktorú môžete získať bez akejkoľvek kreditnej karty. Po zaregistrovaní sa vám pošle e-mail s povereniami na používanie bezplatnej skúšobnej verzie Set TV na jeden deň.

nastaviť bezplatnú skúšobnú verziu televízora

Po skončení 24-hodinovej skúšobnej verzie sa môžete prihlásiť na niektorý z dostupných prémiových programov. Plány začínajú na 20 $ mesačne, čo vám umožní prístup ku všetkým 500+ kanálom na 30 dní.

Existuje ďalší španielsky špeciálny mesačný plán s cenou 25 dolárov, ktorý ponúka prístup k viac ako 70 španielskym kanálom spolu s 500+ anglickými kanálmi..

Poznámka: Všetky prémiové plány podporujú až 3 zariadenia

Majú tiež dlhodobé plány:

 1. Cena 3-mesačného plánu za 55 dolárov (ušetríte 5 dolárov)
 2. Cena za 6 mesiacov v cene 110 dolárov (ušetrí 10 dolárov)
 3. Cena za 12 mesiacov za 200 dolárov (ušetrí vám 40 dolárov)

Po zaregistrovaní služieb (bezplatných alebo platených) si vytvoríte účet SET TV IPTV. Do svojho účtu sa môžete prihlásiť kliknutím na položku Môj účet v pravej hornej časti domovskej stránky.

Po zakúpení jedného z prémiových programov dostanete aj kód PIN, ktorý môžete použiť na prihlásenie do aplikácie Set TV FireStick alebo ľubovoľnej inej mobilnej aplikácie Set TV..

Ako nainštalovať SET TV na FireStick

Po zaregistrovaní sa v službách Set TV budete musieť do svojho zariadenia nainštalovať svoju aplikáciu. Teraz sa naučíme, ako nainštalovať Set TV na FireStick. Táto časť je ľahká. Nezabudnite pozorne sledovať každý krok.

Pripojte k televízoru FireStick a zapnite ho. Uistite sa, že je pripojený na internet.

KROK 1: Povolenie neznámych zdrojov

# 1. Prejdite na a otvorte nastavenie z ponuky hore

# 2. Kliknite na tlačidlo ‘Zariadenie“Z dostupných možností na nasledujúcej obrazovke

nastavenia firestick

# 3. Kliknite na tlačidlo ‘Možnosti vývojára

# 4. Vyberte ‘Aplikácie z neznámych zdrojovA zapnite ho. Umožní vám to nainštalovať aplikácie zo zdrojov tretích strán. Je to pre aplikácie, ktoré nie sú k dispozícii v obchode Amazon App Store alebo v iných oficiálnych obchodoch s aplikáciami.

povoliť aplikácie z neznámych zdrojov

Poznámka: Neznáme zdroje by mali byť zapnuté, iba ak ste si úplne istí zdrojom inštalácie. Set TV FireStick je dôveryhodná aplikácia a môžete ju bez akýchkoľvek obáv nainštalovať do zariadenia.

Teraz sa vráťte na domovskú obrazovku FireStick.

KROK 2: Nainštalujte aplikáciu Downloader

Ak už máte aplikáciu Downloader na svojej požiarnej TV / Stick, môžete prejsť priamo na krok 3. Ak ešte nemáte aplikáciu, postupujte podľa krokov uvedených nižšie..

Downloader je veľmi populárna aplikácia na serveri FireStick a pomôže vám získať na zariadení Set TV IPTV. Táto aplikácia je k dispozícii zadarmo v obchode Amazon App Store.

Ak chcete prevziať a nainštalovať aplikáciu Downloader, postupujte podľa nasledujúcich krokov:

  Kodi Solutions IPTV: Über 3500 Live-TV-Kanäle für 5 US-Dollar

# 1. Na domovskej obrazovke FireStick umiestnite kurzor myši na ikonu vyhľadávania v ľavom hornom rohu

# 2. Zadajte výraz „Downloader“ (bez úvodzoviek)

nainštalujte si aplikáciu na stiahnutie na pušku

# 3. V zozname, ktorý sa vyplní pri písaní, vyberte možnosť Downloader

# 4. Kliknite na tlačidlo Získať a dokončite inštaláciu

nainštalovať downloader požiarne tv kľúč

To nebude trvať dlhšie ako niekoľko sekúnd (v závislosti od rýchlosti internetu).

KROK 3: Stiahnutie a inštalácia aplikácie TV FireStick pomocou aplikácie Downloader App

Teraz použijeme aplikáciu Downloader na inštaláciu aplikácie Set TV IPTV.

Na úvodnej obrazovke otvorte aplikáciu Downloader. Od chvíle, keď ste si ho práve stiahli, sa zobrazí v sekcii „Posledné“. Ak ho tam nevidíte, otvorte ho zo zásuvky na aplikácie

Tu budete musieť zadať umiestnenie súboru APK pre Set TV IPTV. APK je súbor aplikácie pre platformu Android, ktorý sa používa na inštaláciu a spúšťanie aplikácií. Je to ako súbory EXE na platforme Windows a DMG na Mac OS. Ak chcete stiahnuť súbor APK, zadajte nasledujúcu adresu URL:

http://app.setv.ca/SET.apk

stiahnuť súbor tv firestick

Po zadaní adresy URL kliknite na tlačidlo GO (uistite sa, že ste zadali správnu adresu alebo sa aplikácia nenainštalovala).

Súbor APK sa teraz stiahne do vášho zariadenia. Opäť by to nemalo trvať dlhšie ako minútu.

Stiahnite si set tv firestick app

Po stiahnutí súboru sa na obrazovke zobrazí správa so žiadosťou o potvrdenie na inštaláciu aplikácie. Na diaľkovom ovládači stlačte dvakrát tlačidlo nadol a vpravo dole kliknite na tlačidlo Inštalovať

ako nainštalovať set tv na

Po dokončení inštalácie sa zobrazí potvrdzovacia správa „Aplikácia bola nainštalovaná“ s dvoma tlačidlami „Hotovo“. & ‘Otvorené.’

„Otvorené“ ihneď na FireStick spustí Set TV IPTV. Ak chcete SET TV použiť neskôr, kliknite na tlačidlo Hotovo.

ako používať set tv na firestick

Takto inštalujete IPTV na Firestick.

Začíname so službou SET TV IPTV

Po nainštalovaní aplikáciu spustite. Zobrazí sa prihlasovacia obrazovka. Prihláste sa dvoma spôsobmi:

 • Môžete použiť svoje prihlasovacie údaje (používateľské meno a heslo)
 • Môžete použiť kód PIN

nastaviť televízny krb

Prihlasovacie údaje sa vytvoria pri registrácii účtu Set TV IPTV.

PIN sa obyčajne posiela e-mailom na zaregistrovanú e-mailovú adresu. Kód PIN môžete získať aj z online účtu po prihlásení na stránke https://store.setvnow.com/index.php?route=account/login

Teraz sa prihláste pomocou požadovanej možnosti.

SET TV na rozhraní FireStick

Po prihlásení v televízore Set TV na serveri FireStick sa zobrazí hlavná obrazovka aplikácie. Rozhranie je jednoduché a veľmi intuitívne. Je ľahko použiteľný a rýchlo zrozumiteľný.

Pri prvom otvorení aplikácie sa veľká časť rozhrania zobrazí prázdna. Keď však začnete používať televízor Set TV, prázdne miesto sa zobrazí v zozname kanálov „Najsledovanejšie“ a „Najsledovanejšie“..

V dolnej časti je päť nasledujúcich kariet:

inštalácia televízora nastaviť na oheň palicu

 1. TV: Na tomto mieste získate prístup ku všetkým živým kanálom
 2. filmy: Toto je časť, ktorá vám prináša obsah na požiadanie. Nie sú to však len filmy, ktoré ponúka táto sekcia; má tiež množstvo populárnych televíznych relácií
 3. Dobehni: Táto sekcia momentálne nie je funkčná. Keď bude k dispozícii, prehrá obsah, ktorý bol vysielaný pred niekoľkými hodinami
 4. EPG: Znamená elektronický programový sprievodca a poskytuje vám informácie o tom, čo sa práve prehráva na rôznych televíznych kanáloch v televízore Set TV
 5. Info: Na tejto karte sú zobrazené informácie týkajúce sa vášho účtu Set TV
  IPTV inteligente GSE para FireStick, Android e iOS

Teraz preskúmame sekciu TV, ktorá je pre túto aplikáciu najslávnejšia.

Kliknite na kartu „TV“ a na diaľkovom ovládači stlačte tlačidlo „Vybrať“. Otvorí sa sprievodca kanálmi.

Vľavo nájdete rôzne kategórie, do ktorých boli zaradené všetky kanály 500+. V čase písania tohto článku boli k dispozícii tieto kategórie:

 • všetko
 • Angličtina
 • športové
 • španielsky
 • USA
 • Spojené kráľovstvo
 • Filipínsky
 • dospelý

Tesne nad týmito kategóriami je vyhľadávacie pole. Ak nenájdete kanál, ktorý hľadáte, pretože zoznam je obrovský, môžete pomocou funkcie vyhľadávania vyhľadať názov kanála..

Kanál môžete tiež začať streamovať z karty EPG. Stačí otvoriť túto kartu a vybrať kanál zo zoznamu.

Televízna sada IPTV pre FireStick má obrovskú zbierku živých satelitných kanálov. CNN, MTV, HBO, Nat Geo, Discovery, Sky Sports, NBA, majú to všetko. Rozsah tohto článku nám neumožňuje poskytnúť úplný zoznam kanálov dostupných na televízore Set TV. Môžete navštíviť oficiálnu webovú stránku a prejdite nadol na spodnú časť, aby ste videli úplný zoznam.

Získajte sieť VPN

Premýšľali ste niekedy nad tým, prečo napriek veľmi rýchlemu pripojeniu na internet je váš zážitok zo streamovania stále niekedy pod úrovňou par? Keď narazíme na problémy so streamovaním, často predpokladáme, že na konci poskytovateľa obsahu je problém. Je to preto, že nemáme dôvod sa domnievať, že takéto super rýchle pripojenie by mohlo spôsobiť akékoľvek problémy s ukladaním do vyrovnávacej pamäte.

Nemýľme sa! Váš poskytovateľ internetových služieb (ISP) môže znížiť rýchlosť vášho pripojenia na internet na nižšiu úroveň, ako tvrdí. Mohli by ste sa stať obeťou škrtenia na internete, čo je bežnejší jav, než si myslíte.

Váš ISP sleduje vašu internetovú aktivitu a najmä ak ste v poslednom čase veľa streamov, mohli by znížiť rýchlosť. A nemusí to byť dokonca nezákonné, pretože ste vynechali prečítanie jemných výtlačkov Zmluvných podmienok.

Čo teda robíme? Jednoduché! Získajte VPN pre FireStick práve teraz. Sieť VPN maskuje vaše internetové aktivity od vášho poskytovateľa internetových služieb a zaisťuje, aby ste si online streaming vychutnali na plný potenciál vášho internetového pripojenia.

najlepší strelec vpn

záver

V tomto článku sme sa naučili, ako nainštalovať túto IPTV na Amazon Fire TV a FireStick. Televízor Set sa rýchlo stáva populárnou živou televíznou aplikáciou medzi nožnicami. Ak ste si prečítali akúkoľvek recenziu televízneho prijímača, možno ste o ňom počuli veľa pozitívnych vecí. Niektorí môžu nájsť počiatočnú cenu 20 dolárov za mesiac trochu vysoko. Ale za túto cenu získate viac ako 500 kanálov, o čom nie je nič neslýchané. A to nie je ono! Prémiové predplatné vám umožňuje používať Set TV IPTV až na 3 zariadeniach. To je menej ako 7 dolárov za zariadenie mesačne. Choďte do toho a stiahnite si Set TV on Firestick, prihláste sa na odber jeho prémiových služieb a vychutnajte si živé televízne vysielanie na iných zariadeniach, napríklad na telefóne Android. Hľadáte viac zábavy? Vyskúšajte náš zoznam 20 najlepších aplikácií Amazon Fire Stick, vďaka ktorým získate priekopu svojej káblovej televízie.

Max Eddy
Max Eddy Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me