FireStick’te SET TV IPTV Nasıl Kurulur

>

Bu yazıda, Set TV'yi FireStick ve Fire TV cihazlarına nasıl yükleyeceğimizi ve başlamak için bu uygulama hakkında bilmeniz gereken her şeyi ele alacağız. Okumaya devam et!

ÖNEMLİ: Set TV artık çalışmıyor. Yakında en iyi alternatifi ekleyeceğim. Bu arada sınırsız ücretsiz içerik için Amazon Fire TV Stick'inizi jailbreak yapmak için aşağıdaki bağlantıyı izleyin.

Yangın Çubuğu Jailbreak Nasıl Yapılır

Set TV IPTV size ABD ve İngiltere'den 500'den fazla kanal getiren canlı bir TV uygulamasıdır. Bu büyük uydu kanalları koleksiyonu 20 $ 'dan başlayan uygun bir fiyata sunulmaktadır. Orada başka birçok IPTV uygulaması olsa da, kanal sayısı söz konusu olduğunda kimse Set TV'ye bile yaklaşamıyor. Set TV, çok çeşitli Android cihazlar tarafından desteklenir ve TV setinizden önce evde oturmasanız bile en sevdiğiniz kanalları her yerde izleme özgürlüğü verir. Ancak, pahalı kablo TV aboneliklerini veya uydu çanağı bağlantılarını satın almaya gerek kalmadan Televizyonda uydu kanallarını izlemek isteyen biriyseniz, şanslısınız demektir! Set TV'yi Firestick veya Fire TV cihazınıza alabilirsiniz.

Bu IPTV hizmetini Amazon FireStick ve Fire TV cihazlarınızda kullanmak inanılmaz derecede kolaydır. Ancak, Set web servislerine resmi web portallarından kaydolmanız gerekir..

IPTV nedir?

Bir TV kanalını izlemenin geleneksel yolu kanepede oturmak, TV'yi açmak ve kanala geçmek. IPTV'nin paradigma değişimini sağladığı yer burasıdır. IPTV, Internet Protokol Televizyonu anlamına gelir ve basit bir deyişle, TV kanallarını internet üzerinden yayınlar. Televizyonumuzda izlediğimiz kanallar kaynaktan uyduya bağlanır ve daha sonra evlerimize veya kablo operatörünüzün bulunduğu yere monte edilen antene bağlanır.

IPTV, içeriği internet üzerinden izlemenize izin verdiği şekilde normal dijital akışa çok benzer. Ancak, ikisi arasındaki büyük bir fark, IPTV'nin bir sunucuya yüklenen içeriği değil, şu anda yayınlanmakta olan canlı uydu kanallarını yayınlamasıdır. IPTV, Set TV gibi bir uygulamaya sahip olduğunuz sürece, uygulamayı ve internet bağlantısını çalıştırabileceğiniz bir cihazla istediğiniz zaman canlı TV kanallarını izleme özgürlüğü sunar.

IPTV, hareket halindeyken en sevdiğiniz kanalları mobil cihazlarda izlemekle ilgili değildir. Evlerinde bile geleneksel kablo TV yerine IPTV'yi tercih eden, hızla büyüyen bir kablo kesiciler popülasyonu var. IPTV hizmetleri, uydu TV aboneliğine kıyasla çok daha fazla kanalı tek bir yerde ve çok daha düşük bir fiyata getiriyor.

SET TV IPTV Hizmetlerine Kaydolma & Fiyatlandırma

SET TV IPTV'yi FireStick'te almak için, önce web sitesindeki hizmetlere kaydolmanız gerekir. Bunu nasıl yapabileceğiniz aşağıda açıklanmıştır.

# 1. Www.setvnow.com web sitesini ziyaret edin ve sayfadaki "Şimdi Sipariş Ver" düğmesini tıklayın

set tv firestick nasıl kurulur

Gördüğünüz gibi, Set TV herhangi bir kredi kartı olmadan alabileceğiniz 24 saatlik, tam özellikli bir deneme sunuyor. Kaydolduktan sonra, bir gün boyunca TV'yi ücretsiz deneme sürümünü kullanma kimlik bilgilerini içeren bir e-posta gönderilir.

tv ücretsiz deneme sürümünü ayarla

24 saatlik denemeniz sona erdiğinde, mevcut premium planlardan birine kaydolabilirsiniz. Planlar aylık 20 $ 'dan başlar, bu da 30 gün boyunca 500'den fazla kanala erişmenizi sağlar.

25 $ 'dan başlayan ve 500+ İngilizce kanalın yanı sıra 70'den fazla İspanyolca kanalına erişim sunan İspanyol özel bir aylık planı daha var.

Not: Tüm premium planlar 3 cihaza kadar destekler

Ayrıca aşağıdaki gibi uzun süreli planları vardır:

 1. 3 Aylık Plan 55 TL fiyatla (5 TL tasarruf etmenizi sağlar)
 2. 6 Aylık Plan 110 TL fiyatla (10 TL tasarruf etmenizi sağlar)
 3. 12 Aylık Plan 200 TL fiyatla (40 TL tasarruf etmenizi sağlar)

Hizmetlere kaydolduktan sonra (ücretsiz veya ücretli), bir SET TV IPTV hesabı oluşturacaksınız. Ana sayfanın sağ üst kısmındaki Account Hesabım’ı tıklayarak hesabınıza giriş yapabilirsiniz..

Premium planlardan birini satın aldıktan sonra, Set TV FireStick veya başka bir Set TV mobil uygulamasında oturum açmak için kullanabileceğiniz bir PIN alırsınız..

SET TV'yi FireStick'e Yükleme

Set TV hizmetlerine kaydolduktan sonra, uygulamasını cihazınıza yüklemeniz gerekir. Şimdi Set TV'yi FireStick'e nasıl kuracağımızı öğreneceğiz. Bu kısım kolaydır. Her adımı dikkatle izlediğinizden emin olun.

FireStick'i TV'nize bağlayın ve açın. İnternete bağlı olduğundan emin olun.

ADIM 1: Bilinmeyen Kaynakları Etkinleştir

# 1. Şuraya git ve aç Ayarlar üstteki menüden

# 2. Tıklayın 'cihaz’Yi bir sonraki ekrandaki mevcut seçeneklerden

firestick ayarları

3.. Tıklayın 'Geliştirici Seçenekleri

4.. ‘Öğesini seçinBilinmeyen Kaynaklardan Uygulamalar’Yazın ve açın. Bu, üçüncü taraf kaynaklardan uygulama yüklemenize olanak tanır. Amazon App Store'da veya diğer resmi uygulama mağazalarında bulunmayan uygulamalar içindir.

bilinmeyen kaynaklardan gelen uygulamalara izin ver

Not: Bilinmeyen Kaynaklar seçeneği yalnızca kurulum kaynağından tamamen eminseniz açık olmalıdır. Set TV FireStick güvenilir bir uygulamadır ve endişelenmeden cihaza özgürce yükleyebilirsiniz.

Şimdi FireStick ana ekranına dönün.

2. ADIM: "Downloader" Uygulamasını yükleyin

Fire TV / Stick'inizde zaten Downloader uygulaması varsa, doğrudan 3. Adım'a gidebilirsiniz. Henüz sahip değilseniz, aşağıdaki adımları izleyin..

Downloader FireStick üzerinde çok popüler bir uygulama ve cihazda Set TV IPTV almanıza yardımcı olacak. Bu uygulama Amazon App Store'da ücretsiz olarak kullanılabilir.

Downloader uygulamasını indirmek ve yüklemek için aşağıdaki adımları izleyin:

# 1. FireStick ana ekranında, fareyle sol üstteki arama simgesinin üzerine gelin

# 2. "İndirici" terimini yazın (tırnak işaretleri olmadan)

firestick'e downloader uygulamasını yükle

3.. Siz yazarken doldurulan listeden ‘İndirici’yi seçin

4.. Al düğmesini seçin ve yüklemeyi tamamlayın

downloader yangın tv stick yükleyin

Bu işlem birkaç saniyeden fazla sürmez (internet hızına bağlı olarak).

ADIM 3: Downloader Uygulamasını Kullanarak Set TV FireStick Uygulamasını İndirin ve Yükleyin

Şimdi Set TV IPTV uygulamasını yüklemek için Downloader uygulamasını kullanacağız.

Ana ekrandan Downloader uygulamasını açın. Daha yeni indirdiğiniz için ‘Son’ bölümünde görünecektir. Orada görmüyorsanız Uygulama Çekmecesinden açın

Burada, Set TV IPTV için APK dosyasının konumunu girmeniz istenecektir. APK, uygulamaları yüklemek ve çalıştırmak için kullanılan Android platformunun uygulama dosyasıdır. Windows platformundaki EXE dosyaları ve Mac OS'de DMG gibidir. APK'yı indirmek için aşağıdaki URL'yi girin:

http://app.setv.ca/SET.apk

set tv firestick indir

URL'yi girdikten sonra "DEVAM" seçeneğini tıklayın (doğru adresi yazdığınızdan veya uygulamanın yüklenmediğinden emin olun).

APK dosyası şimdi cihazınıza indirilecek. Yine, bir dakikadan fazla sürmemelidir.

set tv firestick uygulamasını indir

Dosya indirildikten sonra, ekranda uygulamayı yüklemenizi onaylamanızı isteyen bir mesaj görüntülenir. Uzaktan kumandanızdaki aşağı tuşuna iki kez basın ve sağ alt kısımdaki "Yükle" yi tıklayın

set tv firestick nasıl kurulur

Kurulum tamamlandıktan sonra, two Uygulama Yüklendi’i two Bitti ’düğmesiyle bir onay mesajı göreceksiniz. & 'Açık.'

"Aç", FireStick'te Set TV IPTV'yi hemen başlatır. SET TV'yi daha sonra kullanmak istiyorsanız ‘Bitti’yi tıklayın.

set tv firestick nasıl kullanılır

Firestick'e IPTV'yi bu şekilde yüklersiniz.

SET TV IPTV'ye Başlarken

Yükledikten sonra uygulamayı çalıştırın. Giriş ekranını göreceksiniz. Giriş yapmak için iki seçenek vardır:

 • Giriş kimlik bilgilerinizi (kullanıcı adı ve şifre) kullanabilirsiniz
 • PIN kodunu kullanabilirsiniz

tv firestick ayarla

Giriş kimlik bilgileri TV IPTV hesabını kaydettirme anında oluşturulur.

PIN genellikle kayıtlı e-posta adresine gönderilir. PIN'inizi, https://store.setvnow.com/index.php?route=account/login adresinden giriş yaptıktan sonra çevrimiçi hesaptan da alabilirsiniz.

Şimdi istediğiniz seçenekle giriş yapın.

FireStick Arayüzünde TV'yi ayarlayın

FireStick'te Set TV'de oturum açtıktan sonra, uygulamanın ana ekranını göreceksiniz. Arayüz basit ve çok sezgiseldir. Kullanımı kolay ve anlaşılması hızlı.

Uygulamayı ilk açtığınızda arayüzün büyük kısmı boş görünecektir. Bununla birlikte, Set TV'yi kullanmaya başladığınızda, boş "En Çok İzlenenler" ve "Son İzlenenler" kanalları listesiyle doldurulur.

Altta aşağıdaki beş sekme vardır:

set tv'yi ateş çubuğuna kurun

 1. TV: Burası tüm canlı kanallara erişebileceğiniz yerdir
 2. filmler: Bu, size talep üzerine içerik getiren bölümdür. Ancak, bu bölümün sunduğu filmler değil; ayrıca bir dizi popüler TV şovu da var
 3. Yakalamak: Bu bölüm şu anda işlevsel değildir. Kullanıma sunulduğunda, birkaç saat önce yayınlanan içeriği yeniden oynatır
 4. EPG: Elektronik Program Kılavuzu anlamına gelir ve Set TV'deki çeşitli TV kanallarında o anda çalınan bilgiler hakkında bilgi verir
 5. Bilgi: Bu sekme Set TV hesabınızla ilgili bilgileri gösterir

Şimdi TV bölümünü keşfedeceğiz, bu uygulamanın en ünlü olanı.

"TV" sekmesini tıklayın ve uzaktan kumandanızdaki "Seç" düğmesine basın. Kanal rehberini açacak.

Sol tarafta, 500'den fazla kanalın tümünün sınıflandırıldığı çeşitli kategorileri görebilirsiniz. Bu makaleyi yazarken aşağıdaki kategoriler mevcuttu:

 • Herşey
 • ingilizce
 • Spor Dalları
 • İspanyol
 • Amerika Birleşik Devletleri
 • UK
 • Filipinli
 • Yetişkin

Solda bu kategorilerin hemen üstünde bir arama alanı var. Liste büyük olduğundan aradığınız kanalı bulamazsanız, kanal adına göre arama yapmak için arama işlevini kullanabilirsiniz.

EPG sekmesinden bir kanal akışına da başlayabilirsiniz. Bu sekmeyi açın ve listeden kanalı seçin.

FireStick için Set TV IPTV, çok sayıda canlı, uydu kanalı koleksiyonuna sahiptir. CNN, MTV, HBO, Nat Geo, Discovery, Sky Sports, NBA, hepsi var. Bu makalenin kapsamı, Set TV'de bulunan kanalların tam listesini vermemize izin vermiyor. Resmi web sitesini ziyaret edebilir ve listenin tamamını görmek için aşağı doğru ilerleyebilirsiniz..

VPN edinin

Neden çok hızlı bir internet bağlantısına rağmen akış deneyiminiz hala bazen eşit altında olduğunu merak ettiniz mi? Akış sorunlarıyla karşılaştığımızda, genellikle içerik sağlayıcının sonunda bir sorun olduğunu varsayarız. Çünkü böylesine süper hızlı bir bağlantının herhangi bir arabellek sorununa neden olabileceğine inanmamız için hiçbir nedenimiz yok.

Yanılmayalım! İnternet Servis Sağlayıcınızın (İSS) İnternet hızınızı, iddia ettiklerinden daha düşük bir düzeye düşürme ihtimali vardır. İnternet kısma kurbanı olabilirsiniz, düşündüğünüzden daha yaygın bir fenomen.

İSS'niz internet etkinliğinizi izliyor ve özellikle son zamanlarda çok akış yapıyorsanız, hızı kısabilirler. Ayrıca, Hizmet Şartlarının ince baskılarını okumayı kaçırdığınız için yasa dışı bile olmayabilir.

Peki ne yapıyoruz? Kolay! FireStick için şimdi bir VPN edinin. Bir VPN, internet etkinliklerinizi ISS'nizden maskeler ve İnternet bağlantınızın tüm potansiyeline çevrimiçi akıştan keyif almanızı sağlar.

en iyi firestick vpn

Sonuç

Bu yazıda, bu IPTV'yi Amazon Fire TV ve FireStick cihazlarına nasıl yükleyeceğimizi öğrendik. Set TV, kablo kesiciler arasında hızla popüler bir canlı TV uygulaması haline geliyor. Herhangi bir Set TV incelemesi okuduysanız, bu konuda pek çok olumlu şey duymuş olabilirsiniz. Bazıları aylık fiyatı $ 20 biraz yüksek bulabilir. Ancak, bu fiyata, duyulmayan 500'den fazla kanal elde edersiniz. Ve bu değil! Premium abonelik, TV IPTV'yi 3 cihaza kadar ayarlamanızı sağlar. Bu, cihaz başına aylık 7 ABD dolarından az. Devam edin ve Firestick'te Set TV'yi indirin, premium hizmetlerine abone olun ve Android cep telefonu gibi diğer cihazlarınızda canlı TV akışının keyfini çıkarın. Daha fazla eğlence mi arıyorsunuz? Kablo TV'nizi atmanızı sağlayacak en iyi 20 Amazon Fire Stick uygulaması listemize göz atın.

Max Eddy
Max Eddy Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me