Geriausi IPTV grotuvai jūsų IPTV tarnybai

>

Šiame įraše rasite geriausių „IPTV“ grotuvų, skirtų „Fire Stick“, „Fire TV“, „Android TV“ dėžutėms, „Smart TV“, „Android Mobiles“, „iOS“, „Windows PC“ ir dar daugiau, sąrašą. Nors kai kurie šio sąrašo žaidėjai neturi specialios programos, skirtos „Windows“ ir „MacOS“, galite naudoti juos naudodami „Android“ emuliatorių. 

geriausi „iptv“ grotuvai

Čia rodomus IPTV grotuvus galima naudoti su daugeliu IPTV paslaugų. Svarbu pažymėti, kad čia išvardytos programos yra tik grotuvai ir nepateikia jokių IPTV kanalų.

Norėdami naudoti šiuos IPTV grotuvus, turite turėti esamą IPTV prenumeratą. Be to, dabartinė jūsų IPTV prenumerata turi palaikyti M3U grojaraščius arba EPG.

IPTV grotuvus galima naudoti kartu su oficialiomis ir trečiųjų šalių IPTV paslaugomis, naudojant M3U grojaraštį ir (arba) EPG palaikymą..

PASTABA: Šis puslapis apima tik IPTV grotuvus, o ne paslaugas. Čia galite peržiūrėti IPTV paslaugų teikėjų sąrašą. 

Kas yra IPTV grotuvas?

Tai yra bet kuri programa ar paslauga, kuri gali atkurti IPTV kanalus iš jūsų dabartinės IPTV prenumeratos. Taigi, jūs perkate IPTV prenumeratą iš savo teikėjo ir grojate kanalus naudodami IPTV grotuvą.

Daugelis IPTV teikėjų turi savo programas ar klientus. Programą galite įdiegti atskirai palaikomuose įrenginiuose.

Tačiau jei naudojate kelias IPTV prenumeratas, valdyti IPTV grotuvą tampa lengviau. Nereikia įdiegti kelių programų iš skirtingų prenumeratų. Prie visų jų galite prisijungti naudodami vieną IPTV grotuvą.

Daugeliui IPTV grotuvų reikia prisijungti naudojant M3U grojaraščio URL arba EPG URL. Kai kurie taip pat palaiko API prisijungimus.

Tai reiškia, kad jūsų esamas IPTV teikėjas turi palaikyti M3U arba EPG URL arba API prisijungimą (jei IPTV grotuvas palaiko).

Paprastai, kai prisiregistruojate naudoti IPTV paslaugą, M3U arba EPG URL ir API prisijungimo duomenys jums siunčiami jūsų registruotu el. Pašto adresu. Jei negavote, gali tekti kreiptis į savo IPTV paslaugų teikėją.

Čia išvardyti IPTV grotuvai turi nuorodą į atitinkamus vadovus. Diegimo ir sąrankos procedūras rasite šiuose vadovuose.

IPTV grotuvo naudojimo pranašumai

Čia yra keletas priežasčių, kodėl norėtumėte naudoti IPTV grotuvą virš savo IPTV teikėjo gimtosios programos:

  • Paprastai IPTV grotuvai yra patogesni vartotojui nei vietinės programos
  • IPTV grotuvai paprastai palaikomi daugiau įrenginių nei jūsų IPTV paslaugų teikėjų APK
  • Su viena programa galite sukonfigūruoti ir valdyti kelias IPTV prenumeratas. Nereikia diegti kelių programų iš kelių teikėjų
  • IPTV grotuvai yra oficialiai prieinami daugelyje įrenginių platformų. Priešingai nei vietinės programos, jos nebūtinai turi būti perkeltos (išskyrus „Amazon Fire TV“ & „FireStick“)
  Kodi Solutions IPTV: Über 3500 Live-TV-Kanäle für 5 US-Dollar

Ar IPTV grotuvai yra legalūs?

Taip, jie yra.

IPTV grotuvai tiesiog leidžia jums atkurti IPTV kanalus iš esamos IPTV prenumeratos. Jie nepateikia jokio savo turinio. Jie nepriima jokių kanalų. Jie tiesiog palengvina atkūrimą.

Tiesą sakant, visus IPTV grotuvus, nurodytus šiame straipsnyje, galima įsigyti iš oficialių šaltinių, tokių kaip „Google Play Store“, „Apple App Store“ ir kt..

Dėmesio: Perskaitykite prieš tęsdami

Visame pasaulyje vyriausybės ir IPT stebi savo vartotojų internetinę veiklą. Jei jūsų įrenginyje rastumėte srautiniu būdu saugomą autorių teisių saugomą turinį, galite patekti į rimtas bėdas. Šiuo metu jūsų IP yra matomas visiems. Primygtinai rekomenduoju gauti gerą VPN ir paslėpti savo tapatybę, kad jūsų filmų žiūrėjimo patirtis nepasisuktų blogai.

aš naudoju „ExpressVPN“ kuris yra greičiausias ir saugiausias VPN pramonėje. Tai labai lengva įdiegti į bet kurį įrenginį, įskaitant „Amazon Fire TV Stick“. Taip pat pridedama 30 dienų pinigų grąžinimo garantija. Jei jums nepatinka jų paslaugos, visada galite paprašyti grąžinti pinigus. „ExpressVPN“ taip pat turi specialų susitarimą, kur galite gaukite 3 mėnesius nemokamai ir sutaupykite 49% pagal metinį planą.

  • Kaip įdiegti VPN „FireStick“ / „Fire TV“
  • Kaip įdiegti VPN kituose srautinio perdavimo įrenginiuose

Geriausi IPTV grotuvai

Čia pateikiamas populiariausių IPTV grotuvų sąrašas. Pažiūrėk.

Puikus grotuvo IPTV

geriausias iptv grotuvas

„Perfect Player“ yra bene populiariausias IPTV grotuvas. Naudodamas tvarkingą ir patogią sąsają, šis grotuvas leidžia jums lengvai transliuoti savo mėgstamą IPTV paslaugą. Programa palaiko kelis URL formatus (M3U, XC, XSPF) ir EPG formatus (XMLTV, JTV).

Matyt, „Perfect Player IPTV“ yra IPTV grotuvas ir nepriima jokio savo turinio. Turinį turite įsigyti iš IPTV paslaugų teikėjų, palaikančių grojaraščius arba EPG.

Vienas didžiausių „Perfect Player“ pranašumų yra tas, kad jis leidžia valdyti kelias IPTV prenumeratas iš to paties ekrano. Jei naudojate daugiau nei vieną IPTV teikėją, juos visus galite pasiekti vienoje vietoje.

„Perfect Player“ oficialiai galima įsigyti „iOS“ ir „Android“ įrenginiuose per „App Store“ ir „Play Store“. Jis įkeliamas į jūsų „Amazon FireStick“ ir „Fire TV“ įrenginius. Taip pat galite atsisiųsti „Windows“ ir „Linux“ iš savo oficialiosios svetainės (niklabs.com).

  Лучшие плееры IPTV для вашего сервиса IPTV

Kaip atsisiųsti ir įdiegti „Perfect Player“

„GSE Smart IPTV“

„iptv“ grotuvai„GSE Smart IPTV“ yra dar vienas IPTV grotuvas, turintis galimybę prisijungti naudojant kelias IPTV prenumeratas. Tai daro puikią galimybę žiūrėti kanalus per visas prenumeratas vienoje vietoje. Viskas, ko jums reikia, yra jūsų IPTV paslaugų teikėjas, kad palaikytų grojaraščius ir EPG formatus.

Galite atsisiųsti grojaraštį ir (arba) EPG į savo prietaisą ir importuoti vietoje arba naudoti palaikomą URL / hipersaitą. Taip pat galite importuoti grojaraščius iš FTP serverio. Šiuo metu „GSE Smart IPTV“ palaiko tiek „M3U“, tiek „JSON“ grojaraščių formatus.

Be IPTV, ši programa taip pat leidžia atkurti laikmeną iš vietinės saugyklos. Tai netgi leidžia naudoti išorinius grotuvus, tokius kaip „MX Player“.

„GSE Smart IPTV“ turi intuityvią, patogią sąsają, leidžiančią nedelsiant pradėti. Taip pat lengva importuoti M3U ir EPG.

„GSE Smart IPTV“ oficialiai galite gauti atitinkamai iš „Apple Store“ ir „Play Store“, skirtų „iOS“ ir „Android“ įrenginiams. Tačiau jį reikia perkelti į „Amazon Fire TV“ ir „FireStick“ įrenginius. Jis taip pat negalimas „Windows“ ir „MacOS“, tačiau galima naudoti naudojant „Android“ emuliatorių (pvz., „BlueStacks“).

Kaip įdiegti „GSE Smart IPTV“

IPTV išmanieji

iptv išmaniųjųIPTV išmanieji yra išmanus būdas valdyti jūsų IPTV prenumeratas. Naudodamiesi šia programa sąsajos ir vaizdo grotuvo parinkties nereikės priklausyti nuo IPTV teikėjo. „IPTV Smarters“ suteikia galimybę integruoti esamą IPTV prenumeratą ir išdėstyti kanalus patogia vartotojo sąsaja. Jis taip pat turi savo vaizdo grotuvą, kuris paprastai yra geresnis nei numatytieji grotuvai, įmontuoti į IPTV tiekėjų programas.

Naudodami „IPTV Smarters“ IPTV grotuvą, galite prisijungti naudodami esamą prenumeratą naudodami grojaraščio failą / M3U URL arba naudodami „Xtream Codes“ API..

Nepaisant to, kad „Xtream“ kodai buvo panaikinti, galite naudoti lygiavertę API, jei jūsų IPTV teikėjas palaiko tokią.

Panašiai kaip kiti šio sąrašo IPTV grotuvai, galite prisijungti naudodami kelias IPTV prenumeratas (iš to paties teikėjo ar skirtingų teikėjų)..

Nors „IPTV“ išmanieji telefonai turi būti perkelti į „FireStick“ ir „Fire TV“ įrenginius, oficialiai juos galima įsigyti „Android“ mobiliesiems ir „iOS“ per „Google Play“ parduotuvę ir „App Store“..

Kaip įdiegti IPTV išmaniuosius įrenginius

Išmanioji IPTV

geriausias „iptv“ grotuvas„Smart IPTV“ yra mokamas IPTV grotuvas, reikalaujantis vienkartinio 5,49 EUR arba maždaug 6,10 USD mokesčio už įrenginį. Matyt, visos kitos šiame sąraše esančios paslaugos yra nemokamos.

  Meilleurs services IPTV (février 2020)

Šis IPTV grotuvas palaikomas įvairiuose įrenginiuose, įskaitant išmaniuosius televizorius, „Android TV“ dėžutes, „Amazon Fire TV“ ir „FireStick“, „Mag“ įrenginius ir dar daugiau. Daugelyje įrenginių galite atsisiųsti tiesiogiai iš oficialių programų parduotuvių. Tačiau jį reikia perkelti į „Amazon FireStick“.

„Smart IPTV“ šiuo metu nepalaikoma „iOS“ įrenginiuose.

Nors „Smart IPTV“ palaiko M3U grojaraščio formatą, kaip ir kiti šio sąrašo grotuvai, grojaraštį galite importuoti tiesiogiai per programą. Kai perkate programą savo įrenginiui, jums priskiriamas MAC adresas. Turite pereiti į „my.siptv.app“ naudodami mobiliojo ar kompiuterio naršyklę ir naudoti MAC adresą norėdami įkelti grojaraštį.

Be M3U formato, intelektuali IPTV palaiko ir XMLTV EPG URL.

Išmanioji IPTV nėra tokia paprasta, kaip kitos šio geriausių IPTV grotuvų sąrašo parinktys. Tačiau ji vis dar yra populiari dėl daugialypės terpės palaikymo ir stabilios vartotojo kliento.

Kaip įdiegti intelektualųjį IPTV

Kodi

kodi iptv grotuvas„Kodi“ yra vienas populiariausių žiniasklaidos grotuvų. Tai leidžia srautiniu būdu perduoti internetinį turinį per įvairius priedus. Galite žaisti filmus, laidas, tiesioginę TV ir dar daugiau.

Daugelis nežino, kad „Kodi“ taip pat gali būti naudojamas kaip IPTV grotuvas. Tai galite padaryti naudodami „Kodi“ priedą, vadinamą „PVR IPTV Simple Client“, pasiekiamą oficialioje „Kodi“ priedų saugykloje..

Su šiuo priedu galite naudoti bet kokią IPTV prenumeratą, jei ji palaiko M3U grojaraščio URL arba XMLTV EPG URL.

„Kodi“ yra suderinamas su daugybe įrenginių platformų, nei su kitomis programomis, esančiomis šiame geriausių IPTV grotuvų sąraše. Be „Amazon Fire TV“, „Android TV“, „Android Mobiles“, „iOS Mobiles“, „Kodi“ taip pat veikia „Windows“, „Mac“, „Linux“ kompiuteriuose, „Raspberry Pi“ ir dar daugiau.

Todėl, jei jūsų įrenginys nepalaiko nė vieno iš aukščiau išvardytų IPTV grotuvų, pabandykite „Kodi“ su PVR IPTV paprasto kliento priedu..

Kaip įdiegti „PVR IPTV Simple Client“ priedą „Kodi“

Apvyniokite

Taigi, čia yra mūsų geriausių IPTV grotuvų sąrašas. Kaip jau turėjote pastebėti, šiuos IPTV grotuvus galima atsisiųsti iš oficialių kanalų iš įvairių įrenginių, tokių kaip „Android“ mobilieji telefonai ir „iOS“. Tačiau jų nėra „Amazon“ parduotuvėje. Todėl turite juos įkelti į savo „FireStick“ ar „Fire TV“. Jei manote, kad praleidome gerą IPTV grotuvą, kuris turėtų būti šio sąrašo dalis, praneškite mums per komentarų skyrių žemiau.

Susijęs:

Safyro saugi IPTV
Sportz TV IPTV
Pagreitinkite TV IPTV

Max Eddy
Max Eddy Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me