Geriausios IPTV paslaugos (2020 m. Vasario mėn.)

>

Šiame straipsnyje rasite geriausių „FireStick“ ir kitų platformų, įskaitant „Android TV“, „Android TV Boxes“, „Android Mobiles“, IPTV paslaugų sąrašą. & Nešiojamieji įrenginiai, iOS, Windows, Mac ir kt.

Šiame įraše teikiamos IPTV paslaugos yra puikus būdas iškirpti laidą ir žiūrėti mėgstamus kanalus internete. Šios paslaugos siūlo ekonomiškai efektyvų kabelinės televizijos kanalų transliavimo sprendimą, kuris priešingu atveju galėtų kainuoti likimą.

Norėdami pradėti, jums tiesiog reikia nusipirkti IPTV prenumeratą ir atsisiųsti programą palaikomuose įrenginiuose. Čia paminėti IPTV teikėjai siūlo tiesioginės TV transliaciją iki 1080p raiškos.

Nors šios paslaugos pirmiausia skirtos tiesioginės TV transliacijai, kai kuriose iš jų gali būti ir VOD filmų bei laidų. Daugelis šių paslaugų taip pat palaiko EPG arba TV vadovą, kad suteiktų jums prieigą prie TV tvarkaraščio.

„Catch-Up TV“ ir „Multi-Screen“ funkcijos taip pat yra įtrauktos į kai kurias iš šių IPTV paslaugų.

Dėmesio: Perskaitykite prieš tęsdami

Visame pasaulyje vyriausybės ir IPT stebi savo vartotojų internetinę veiklą. Jei jūsų įrenginyje rastumėte srautiniu būdu saugomą autorių teisių saugomą turinį, galite patekti į rimtas bėdas. Šiuo metu jūsų IP yra matomas visiems. Primygtinai rekomenduoju gauti gerą VPN ir paslėpti savo tapatybę, kad jūsų filmų žiūrėjimo patirtis nepasisuktų blogai.

aš naudoju „ExpressVPN“ kuris yra greičiausias ir saugiausias VPN pramonėje. Tai labai lengva įdiegti į bet kurį įrenginį, įskaitant „Amazon Fire TV Stick“. Taip pat pridedama 30 dienų pinigų grąžinimo garantija. Jei jums nepatinka jų paslaugos, visada galite paprašyti grąžinti pinigus. „ExpressVPN“ taip pat turi specialų susitarimą, kur galite gaukite 3 mėnesius nemokamai ir sutaupykite 49% pagal metinį planą.

  • Kaip įdiegti VPN „FireStick“ / „Fire TV“
  • Kaip įdiegti VPN kituose srautinio perdavimo įrenginiuose

Geriausios IPTV paslaugos

Čia pateiktas populiariausių IPTV paslaugų, kurioms reikalinga prenumerata ir turinčios savo turinį, sąrašas. Visos šios paslaugos turi šimtus tiesioginės televizijos kanalų iš JAV, taip pat tarptautinių kanalų.

1. Safiro saugi IPTV

geriausias iptv„Sapphire Secure IPTV“ yra ekonomiškai efektyvi galimybė srautiniu būdu perduoti mėgstamus kabelinės televizijos kanalus „FireStick“ ir kituose „Android“ įrenginiuose, tokiuose kaip „TV Box“, „Smart TV“, „Mobiles“ ir „Tabletes“. Šis IPTV teikėjas siūlo prieigą prie daugiau nei 1500 HD kokybės kanalų iš viso pasaulio. Yra daugybė populiarių kanalų iš JAV ir Jungtinės Karalystės.

Tiesioginė EPG funkcija yra integruota į „Sapphire Secure“ paslaugą. EPG arba TV vadovas leidžia jums likti susipažinusiam su dienos TV tvarkaraščiu. „Sapphire Secure“ taip pat apima „Multi-Screen“ funkciją, leidžiančią srautu nukreipti iki 4 kanalų vienu metu viename ekrane. Apskritai, „Sapphire Secure“ yra nuostabi IPTV paslauga.

Kaip įdiegti „Sapphire Secure IPTV“

2. Sportz TV IPTV

geriausi iptv paslaugų teikėjai„Sportz“ televizija yra dar viena puiki galimybė žiūrėti mėgstamus televizijos kanalus „FireStick“. Naudodamiesi „Sportz TV“ galite pasiekti daugiau nei 6500 palydovinių kanalų iš viso pasaulio, įskaitant JAV, JK, Kanadą ir daugelį kitų populiarių vietų..

Bazinis planas prasideda nuo 9,95 USD su dviem sujungimais.

„Sportz TV“ palaikoma beveik visuose „Android“ įrenginiuose, įskaitant „FireStick“, „Android TV“ įrenginiuose, mobiliuosiuose telefonuose & tabletės. Jis turi būti atsiųstas iš šono arba rankiniu būdu įdiegtas, nes jo negalima pasiekti jokiais oficialiais kanalais.

  Beste IPTV-spillere for din IPTV-tjeneste

Ši paslauga taip pat apima VOD skyrių su gausybe filmų ir laidų pagal pareikalavimą. Tai sakyčiau, didelis pliusas. Be to, yra tiesioginis EPG arba TV vadovas, kuris informuoja jus apie TV tvarkaraštį.

Galite srautiniu būdu transliuoti didžiąją dalį kanalų HD raiška. Nors kai kurie kanalai gali būti transliuojami tik 720 pikselių.

Kaip įdiegti „Sportz TV“ IPTV

3. „Nitro TV“ IPTV

nitro tv iptvTurėdamas tvirtą daugiau nei 6000 kanalų pasirinkimą ir daugiau nei 2500 srautinių transliacijų HD formatu, „Nitro TV IPTV“ buvo akivaizdus pasirinkimas šiame geriausių IPTV paslaugų sąraše. „Nitro TV IPTV“ yra programų, skirtų „Android“ ir „Android“ pagrindu sukurtiems TV įrenginiams, įskaitant „FireStick“. Jis sklandžiai veikia net ir mažo galingumo įrenginiuose.

Retkarčiais gali kilti navigacijos problemų, tačiau programa jas kompensuoja turėdama beveik visą srautinio perdavimo buferio funkciją.

„Nitro TV“ IPTV apima visus pagrindinius kanalus iš JAV, taip pat JK, Kanados ir įvairių kitų pasaulio regionų. Jis taip pat turi didelę vietinių kabelinės televizijos kanalų kolekciją. „M3U“ grojaraštis ir EPG taip pat palaikomi, jei norite naudotis paslauga kartu su IPTV grotuvais.

Apskritai, „Nitro IPTV“ yra tinkama IPTV paslauga.

Kaip įdiegti „Nitro TV“ „Firestick“

4. Srautai mums

srautai mumsDabar „Srautai mums“ patenka į geriausių „FireStick“ IPTV paslaugų sąrašą. Šis IPTV teikėjas teikia jums plačią daugiau nei 2000 tiesioginės televizijos kanalų iš viso pasaulio kolekciją. Turinio biblioteka prižiūrima ir reguliariai atnaujinama. Sąsaja yra patogi ir lengvai naudojama. Programa taip pat siūlo keletą nuostabių funkcijų, tokių kaip „Multi-Screen“ funkcija. Tai puiki programa ieškantiems nebrangaus, bet patikimo srautinio perdavimo sprendimo.

Skyriai pagal pareikalavimą (filmai ir TV serialai) nebeveikia. Tačiau kalbant apie tiesioginę TV, „Srautai mums“ yra vienas geriausių variantų.

Kaip įdiegti srautus mums „FireStick“

5. Žvėries televizija IPTV

žvėris tv iptv„Beast TV IPTV“ siūlo daugybę kabelinės televizijos kanalų (daugiau nei 1000 iš JAV, JK ir Kanados; iš viso daugiau nei 2500). Už 15 USD per mėnesį tai yra ekonomiškas būdas perduoti visus savo mėgstamus kanalus.

HD kanalų yra daugybė kanalų. Kai kurie kanalai perduodami ir SD formatu.

„Beast TV“ turi „Android“ programas, skirtas „FireStick“, „Android TV“ įrenginiams, išmaniesiems televizoriams ir „Android“ mobiliesiems telefonams. Bet taip pat galite naudoti „iOS“, kompiuteriuose, „Kodi“ ir MAG įrenginiuose.

Vieną sąskaitą galite naudoti ne daugiau kaip 4 įrenginiuose. Tai reiškia, kad taip pat galite pasidalinti savo prenumeratos informacija su savo šeima ir draugais.

Kaip įdiegti „Beast TV“

6. 51 sritis IPTV

geriausios ugniasienės „iptv“ paslaugos„Area 51“ yra neįtikėtinai populiari IPTV transliacijos paslauga, skirta „FireStick“ ir kitiems „Android“ įrenginiams. Ši paslauga yra tokia populiari, kad kūrėjai, norėdami geriau valdyti pralaidumą, dažniausiai neturi saugoti savo plano. Jei jums pasisekė nusileisti jų svetainėje tuo metu, kai yra prenumeratos, jums tikrai patiks ši programa, ypač jei norite transliuoti tiesioginę TV.

Vos už 10 USD per mėnesį „Area 51“ teikia aukštos kokybės mėgstamų kanalų transliaciją. Jie taip pat turi ketvirčio, ​​šešių mėnesių ir metų planus. Tačiau aš rekomenduoju kiekvieną mėnesį naudotis bet kuria IPTV paslauga, nes nežinotumėte, kada jų veikla gali baigtis.

Beje, „51 zona“ buvo ilgametė IPTV teikėja, turinti gerų rezultatų. Jei kyla problemų dėl jų, yra 24 valandas per parą veikianti bilietų pardavimo sistema, kuri padės išspręsti jūsų problemas.

  Kā instalēt SET TV IPTV vietnē FireStick

51 srities programą galima rasti „FireStick“ & kiti „Fire Fire“ įrenginiai, taip pat „Android“ televizoriai, TV dėžutės ir mobilieji telefonai. Taip pat galite naudoti „Area 51 Kodi“ priedą ir naudoti šią paslaugą „Windows“, „Mac“, „Linux“, „iOS“, „Raspberry Pi“ ir kt. Tai iš tikrųjų yra viena iš geriausių IPTV paslaugų šiuo metu.

Kaip įdiegti 51 sritį

7. Amžinasis IPTV

geriausios „iptv“ paslaugos, skirtos ugniagesiamsAmžinasis televizorius tikriausiai yra beveik toks pat populiarus kaip 51 sritis. Tai turbūt yra priežastis, kodėl, kaip ir „51“ sritį, jos dažniausiai nelieka. Tie, kuriems pavyksta įsigyti prenumeratos planą, dažnai buvo girdimi teigiantys, kad jis yra vienas geriausių IPTV.

Ši paslauga suteikia jums prieigą prie daugiau nei 2000 kabelinės televizijos kanalų nuo 5 USD per mėnesį (vienam vartotojui). Jei galvojate pasidalyti prenumeratą su savo šeima ir draugais, „Eternal IPTV“ taip pat turi keletą planų, skirtų daugeliui vartotojų..

Naudodamiesi „Eternal TV“, jūs gaunate patogią vartotojo sąsają ir mėgaukitės aukštos kokybės geriausių TV kanalų transliacija iš viso pasaulio. Jame taip pat yra keletas populiariausių televizijos kanalų iš JAV.

Amžinasis TV IPTV taip pat leidžia naudoti tiesioginį EPG, kad galėtumėte sekti TV tvarkaraštį.

Nors „Eternal TV“ programa yra prieinama tik „Android“ įrenginiams, ji turi „Kodi“ priedą, leidžiantį transliuoti TV kanalus platesniame įrenginių, įskaitant „Windows“, diapazone. & „Mac“ kompiuteriai, „Linux“, „Windows“ mobilieji telefonai, „iOS“, „Raspberry Pi“ ir dar daugiau.

Kaip įdiegti „Eternal TV IPTV“

8. Helix TV IPTV

: Ši paslauga šiuo metu neveikia.

populiariausios „iptv“ paslaugos„Helix“ televizijoje yra didžiulė kabelinės televizijos kanalų iš viso pasaulio kolekcija (įskaitant JAV, JK, Kanadą ir daugybę tarptautinių kanalų). Galite pasirinkti vieną iš daugelio prenumeratos planų (pradedant nuo 7 USD). Retkarčiais „Helix TV“ taip pat siūlo 48 valandų trukmės visos prieigos bandomąją versiją už 1 USD, jei galvojate skirti jai išbandyti.

Prenumeratos planai buvo pritaikyti atsižvelgiant į skirtingų klientų tipus. Pavyzdžiui, yra JK „Helix“ planas, į kurį įtraukiami tik palydoviniai kanalai iš JK. Yra JAV / CA „Helix“ planas, kuriame naudojami tik TV kanalai iš JAV ir Kanados. Priklausomai nuo jūsų poreikio, galite pasirinkti planus su arba be VOD ir (arba) suaugusiesiems skirto turinio.

O jei norite plano, kuriame viskas įskaičiuota, galite pasirinkti „Triple Helix“ planą, kuriame yra viskas (įskaitant kanalus iš JK, JAV ir Kanados, tarptautiniai kanalai, pilnas VOD ir turinys suaugusiesiems)..

„Helix TV IPTV“ siūlo aukštos kokybės transliaciją iki 1080p raiškos. Jame yra palaikymo bilietų sistema, kad galėtumėte susisiekti su jais, jei kiltų kokių nors problemų.

Nors „Helix TV“ programa galima tik „Android“ įrenginiams, galite naudoti jų interneto srautinio perdavimo nuorodą kompiuterio naršyklėje. Be to, jie turi „Kodi“ priedą, kuris suteikia galimybę naudotis daugybe įrenginių, įskaitant kompiuterius, „iOS“, „Raspberry Pi“ ir dar daugiau. Taip pat palaikomos „MAG“, „Dreamlink“, „BuzzTV“ ir „E2 / zGemma“.

Kaip įdiegti Helix TV IPTV

9. Pagreitinkite TV IPTV

geriausia „iptv“ tarnyba „firestick“„Expedite TV“ siūlo daugiau nei 800 kabelinės televizijos kanalų. HD formatu galite žiūrėti daugybę populiarių kanalų iš JAV. Taip pat rasite kanalų iš JK, Kanados ir keleto kitų tarptautinių vietų.

Greita IPTV paslauga, be tiesioginės TV, taip pat teikia tinkamą VOD filmų ir laidų kolekciją, sporto turinį, taip pat prieigą prie vietinių žinių..

  วิธีการติดตั้ง SET TV IPTV บน FireStick

Pagreitintos televizijos kaina jums 24 USD per mėnesį. Tai skamba šiek tiek brangiai. Tačiau jis palaiko iki 5 vienalaikių jungčių. Tiesą sakant, kiekvienas ryšys kainuoja mažiau nei 5 USD ir jūs galite pasidalinti juo su savo šeima ir draugais. Taip pat galite pasirinkti vienkartinį nemokamą 24 valandų bandymą be jokių kreditinių kortelių ir naudotis visomis jo teikiamomis paslaugomis..

Yra trijų mėnesių planas už 59 USD, o tai leidžia sutaupyti 13 USD. Vis dėlto, atsižvelgiant į dabartinę trečiųjų šalių transliavimo paslaugų situaciją, rekomenduočiau laikytis mokėjimo nuo mėnesio parinkties..

Pagreitinta televizija IPTV siūlo aukštos kokybės transliaciją, naudojant daugumą kanalų, pasiekiamų 1080p raiška.

„Expedite TV“ neturi jokios savo programos. Tai veikia tik per „Lenox“ medijos leistuvo programą. „Lenox“ galima įsigyti „Android“ ir „iOS“ įrenginiuose per oficialias programų parduotuves (atitinkamai „Play Store“ ir „Apple App Store“). Jį galima atsisiųsti iš „FireStick“ įrenginio. Be to, „Expedite TV“ turi interneto nuorodą, leidžiančią srautiniu būdu perduoti turinį kompiuterio interneto naršyklėje.

Kaip įdiegti „Expedite TV“

10. „Players Klub“ IPTV

geriausia iptv paslauga„Players Klub“ yra viena populiariausių IPTV paslaugų šiuo metu. Ši paslauga suteikia jums prieigą prie daugiau nei 3000 kabelinės televizijos kanalų tik už 8 USD per mėnesį. Galite žiūrėti mėgstamus kanalus iš JAV, Kanados, JK ir keleto kitų šalių. Didžioji jo kanalų dalis perduodama HD 1080p raiška. Tačiau kai kurie iš jų yra 720p raiškos.

Nors „The Players Klub“ vis dar yra vienas geidžiamiausių IPTV tiekėjų, jo mokėjimo portale vis dar kilo problemų. Taigi, net jei turite su jais sąskaitą, atnaujindami prenumeratą gali patirti tam tikrų sunkumų. Be to, dėl daugybės prenumeratos užklausų „The Players Klub“ IPTV planų dažnai galite įsigyti.

„Players Klub“ taip pat siūlė VOD filmus ir laidas. Tačiau dabar VOD turinys buvo pašalintas.

Ši paslauga taip pat siūlo tiesioginį EPG, jei norite neatsilikti nuo to, kas šiandien rodoma televizoriuje.

Nepaisant to, „The Players Klub“ yra puiki IPTV paslauga, jei pavyksta nusipirkti planą. Jis turi profesionalaus lygio vartotojo sąsają, kuria ne tik lengva naudotis, bet ir greitai.

Kaip įdiegti „Players Klub IPTV“ „FireStick“

11. „Ping TV IPTV“

„Ping IPTV“ yra dar viena IPTV paslauga, kuri patraukė mano dėmesį. Ši tiesioginės televizijos paslauga leidžia žiūrėti daugiau nei 800 kanalų. Tikriausiai visus mėgstamus kanalus rasite čia iš JAV, taip pat iš tarptautinių vietų, tokių kaip JK ir Kanada.

Už 24 USD per mėnesį „Ping IPTV“ atrodo šiek tiek kietas. Tačiau už šią kainą galite gauti iki 5 jungčių vienu metu. Tai leidžia bendrinti prenumeratą su šeima ir draugais. Iš tikrųjų kiekvienas ryšys jums kainuoja mažiau nei 5 USD per mėnesį.

Kaip „Expedite TV“ šiame geriausių IPTV paslaugų sąraše, „Ping IPTV“ taip pat nesiūlo jokios programos. Tai veikia su daugialypės terpės grotuvu „Lenox MP“.

Kaip įdiegti „Ping IPTV“

Apvyniokite

Taigi, čia yra mūsų geriausių IPTV paslaugų sąrašas. Laido pjaustymas dabar yra populiaresnis nei bet kada anksčiau. Vis daugiau žmonių nori transliuoti savo mėgstamus kanalus internetu, užuot užsiprenumeravę kabelinę televiziją. Naudodamiesi šiais IPTV teikėjais turite rentabilų būdą žiūrėti tiesioginę TV įvairiuose įrenginiuose, įskaitant „FireStick“, „Android TV“ įrenginius, mobiliuosius telefonus, „iOS“ ir dar daugiau.

Jei žinote apie kokias nors puikias IPTV paslaugas, kurios, jūsų manymu, turėtų būti šio populiariausių IPTV paslaugų sąrašo dalis, praneškite mums per komentarų skyrių žemiau.

Susijęs:

Kaip „Jailbreak Firestick“
Geriausi „Kodi“ priedai
Geriausios „Firestick“ programos
Geriausi „Kodi“ pastatai

Spustelėkite čia, kad gautumėte slaptus virvių pjovimo triukus tiesiai į gautuosius.

Max Eddy
Max Eddy Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me