נגני IPTV הטובים ביותר עבור שירות ה- IPTV שלך

>

בפוסט זה תמצאו את רשימת מיטב נגני ה- IPTV עבור Fire Stick, Fire TV, תיבות טלוויזיה אנדרואיד, טלוויזיות חכמות, מוביילים אנדרואיד, iOS, Windows PC ועוד. בעוד שלחלק מהשחקנים ברשימה זו אין אפליקציה ייעודית עבור Windows ו- macOS, תוכלו להשתמש בהם בעזרת אמולטור אנדרואיד.. 

שחקני ה- iptv הטובים ביותר

ניתן להשתמש בנגני ה- IPTV המוצגים כאן בשירותי IPTV רבים. הנקודה החשובה לציין היא שהאפליקציות המפורטות כאן הן רק הנגנים ואינן מספקות ערוצי IPTV כלל.

על מנת להשתמש בנגני IPTV אלה, עליך להיות מנוי IPTV קיים. כמו כן, המינוי הנוכחי שלך ל- IPTV חייב לתמוך ברשימות השמעה של M3U או ב- EPG.

ניתן להשתמש בנגני IPTV עם שירותי ה- IPTV הרשמיים כמו גם של ספקים חיצוניים עם רשימת השמעה M3U ו / או תמיכה EPG..

הערה: דף זה מכסה רק נגני IPTV ולא את השירותים. תוכלו לבדוק את רשימת ספקי שירותי ה- IPTV כאן. 

מה זה נגן IPTV?

זה כל אפליקציה או שירות שיכולים להפעיל ערוצי IPTV מהמיון הנוכחי שלך ל- IPTV. אז אתה קונה מנוי IPTV מהספק שלך ומנגן את הערוצים באמצעות נגן IPTV.

לרוב ספקי ה- IPTV יש אפליקציות או לקוח משלהם. אתה יכול להתקין את האפליקציה בנפרד במכשירים הנתמכים.

עם זאת, אם אתה משתמש בהרשמות IPTV מרובות, הניהול הופך להיות קל יותר עם נגן IPTV. אינך צריך להתקין מספר אפליקציות ממנויים שונים. אתה יכול להיכנס לכולם באמצעות נגן IPTV יחיד.

רוב נגני ה- IPTV מחייבים אותך להיכנס עם כתובת האתר של רשימת ההשמעה M3U או כתובת ה- EPG. חלקם תומכים גם בכניסות API.

משמעות הדבר היא שספק ה- IPTV הקיים שלך צריך לתמוך M3U או EPG URL או כניסה API (אם נגן ה- IPTV תומך בזה).

לרוב, כשאתה נרשם לשירות ה- IPTV, M3U או EPG URL ו- API הכניסה נשלחים אליך בכתובת הדוא”ל הרשומה שלך. אם לא קיבלת אותו, ייתכן שתצטרך ליצור קשר עם ספק שירותי ה- IPTV שלך.

לשחקני ה- IPTV המופיעים כאן יש קישור למדריכים שלהם. תמצאו את הליך ההתקנה וההגדרה במדריכים אלה.

יתרונות השימוש בנגן IPTV

להלן כמה מהסיבות שבגללן תרצה להשתמש בנגן IPTV דרך היישום המקורי של ספק ה- IPTV שלך:

  • בדרך כלל, נגני ה- IPTV ידידותיים למשתמש יותר מהאפליקציות המקוריות
  • נגני IPTV נתמכים בדרך כלל במכשירים רבים יותר מאשר APKs מספקי שירותי ה- IPTV שלך
  • אתה יכול להגדיר ולנהל מנויים רבים ל- IPTV באמצעות אפליקציה יחידה. אין צורך להתקין אפליקציות מרובות מספקים מרובים
  • נגני IPTV זמינים באופן רשמי ברוב פלטפורמות המכשירים. שלא כמו היישומים המקוריים, הם לא חייבים להיות טעונים לצדדים (למעט בטלוויזיה Fire Fire של אמזון & FireStick)
  FireStick, Android 및 iOS 용 GSE Smart IPTV

האם נגני IPTV חוקיים?

כן הם כן.

נגני IPTV פשוט מאפשרים לך להפעיל ערוצי IPTV מהמנוי שלך ל- IPTV. הם לא מספקים שום תוכן משלהם. הם לא מארחים ערוצים. הם פשוט מקלים על ההפעלה.

למעשה, כל נגני ה- IPTV המופיעים במאמר זה זמינים דרך מקורות רשמיים כמו חנות Google Play, Apple App Store וכו ‘.

תשומת הלב: קרא לפני שתמשיך

ממשלות ו ספקי שירותי אינטרנט ברחבי העולם עוקבים אחר הפעילות המקוונת של המשתמשים שלהם. אם נמצא זרימה של תוכן המוגן בזכויות יוצרים במכשיר שלך, אתה עלול להסתבך בבעיות חמורות. נכון לעכשיו, ה- IP שלך גלוי לכולם. אני ממליץ לך בחום להשיג VPN טוב ולהסתיר את זהותך כך שחווית הצפייה בסרט שלך לא תביא תפנית רעה.

אני משתמש ExpressVPN שהוא ה- VPN המהיר והמאובטח ביותר בענף. קל מאוד להתקין בכל מכשיר כולל Amazon Fire TV Stick. כמו כן, זה מגיע עם אחריות להחזר הכסף של 30 יום. אם אינך אוהב את השירות שלהם, אתה תמיד יכול לבקש החזר. ל- ExpressVPN יש גם עסקה מיוחדת בה תוכלו השג 3 חודשים בחינם וחסוך 49% בתכנית השנתית.

  • כיצד להתקין VPN ב- FireStick / Fire TV
  • כיצד להתקין VPN במכשירי סטרימינג אחרים

נגני ה- IPTV הטובים ביותר

להלן רשימת השחקנים המובילים שלנו ב- IPTV. תסתכל.

נגן IPTV מושלם

נגן ה- iptv הטוב ביותר

נגן מושלם הוא ככל הנראה שחקני ה- IPTV הפופולריים ביותר כיום. עם ממשק מסודר וידידותי למשתמש, נגן זה מאפשר לך להזרים את שירות ה- IPTV המועדף עליך בקלות רבה. האפליקציה תומכת בפורמטים של כתובות אתרים מרובות (M3U, XC, XSPF) ותבניות EPG (XMLTV, JTV).

ככל הנראה, Perfect Player IPTV הוא נגן IPTV ואינו מארח שום תוכן משלו. עליך למלא את התוכן מספקי שירותי IPTV התומכים בפלייליסטים או ב- EPG.

אחד היתרונות הגדולים ביותר של Perfect Player הוא בכך שהוא מאפשר לנהל מנויים רבים ל- IPTV מאותו המסך. אם אתה משתמש ביותר ממספק IPTV אחד, אתה יכול לגשת לכולם במקום אחד.

Perfect Player זמין רשמית במכשירי iOS ואנדרואיד דרך App Store ו- Play Store. הוא נטען לצדדים על מכשירי ה- FireStick ו- Fire TV של אמזון שלך. אתה יכול גם להוריד אותו עבור Windows ו- Linux מהאתר הרשמי שלה (niklabs.com).

  Kodi Solutions IPTV: 3500+ televizijskih programov v živo za 5 dolarjev

כיצד להוריד ולהתקין את

IPSE חכמה של GSE

נגני iptvGSE Smart IPTV חכם הוא נגן IPTV נוסף עם אפשרות להיכנס עם מספר מנויים IPTV. זה הופך את האפשרות נהדרת לצפות בערוצים דרך כל המנויים שלך במקום אחד. כל מה שאתה צריך הוא ספק שירותי ה- IPTV שלך כדי לתמוך ברשימות השמעה ובפורמטי EPG.

אתה יכול להוריד את רשימת ההשמעה ו / או EPG למכשיר שלך ולייבא באופן מקומי או להשתמש בכתובת אתר / היפר קישור נתמך. תוכל גם לייבא רשימות השמעה משרת FTP. נכון לעכשיו, GSE Smart IPTV תומך בשני M3U כמו גם בפורמטים של JSON עבור רשימות השמעה.

בנוסף ל- IPTV, אפליקציה זו מאפשרת לך גם להפעיל מדיה מהאחסון המקומי. זה אפילו מאפשר לך להשתמש בנגנים חיצוניים כמו נגן MX.

ל- GSE Smart IPTV Smart יש ממשק אינטואיטיבי וידידותי למשתמש המאפשר לך להתחיל מייד. ייבוא ​​M3U ו- EPG קל מדי.

אתה יכול להשיג IPSE Smart IPTV באופן רשמי מחנות Apple ו- Play Store עבור מכשירי iOS ו- Android בהתאמה. עם זאת, יש לטעון אותו בצד על מכשירי Amazon Fire TV ו- FireStick. זה גם לא זמין ב- Windows ו- macOS, אבל אפשר להשתמש בו באמצעות אמולטור אנדרואיד (כמו BlueStacks).

כיצד להתקין GSE חכם IPTV

חכמי IPTV

חכמים של iptvחכמי IPTV הם אכן דרך חכמה לנהל את מנויי ה- IPTV שלך. עם אפליקציה זו, אינכם חייבים להיות תלויים בספק ה- IPTV שלכם עבור הממשק כמו גם על אפשרות נגן הווידיאו. מכשירי IPTV Smarters מאפשרים לך לשלב את המנוי הקיים שלך ל- IPTV ומעניק את הערוצים בממשק ידידותי למשתמש. יש לו גם נגן וידיאו משלו, שהוא בדרך כלל טוב יותר מנגני ברירת המחדל המובנים באפליקציות של ספקי ה- IPTV.

עם נגן IPTV Smarters IPTV, אתה יכול להיכנס עם המנוי הקיים שלך באמצעות קובץ הפלייליסט / M3U URL או באמצעות API של Xtream Codes.

למרות שקודי Xtream הוסרו, אתה יכול להשתמש בממשק API מקביל אם ספק ה- IPTV שלך תומך בכזה.

בדומה לשאר נגני ה- IPTV ברשימה זו, תוכלו להיכנס עם מספר מנויי IPTV (מאותו ספק או מספקים שונים).

אמנם חייבים להעלות חכם של מכשירי IPTV למכשירי FireStick ו- Fire TV, אך הם זמינים באופן רשמי למכשירי אנדרואיד ו- iOS באמצעות Google Play Store and App Store.

כיצד להתקין חכמי IPTV

  Meilleurs services IPTV (février 2023)

IPTV חכם

נגן ה- iptv הטוב ביותר לאשSmart IPTV חכם הוא נגן IPTV בתשלום הדורש תשלום חד פעמי של 5.49 יורו או בסביבות 6.10 דולר למכשיר. ככל הנראה, כל שאר השירותים ברשימה זו הם בחינם.

נגן IPTV זה נתמך במגוון מכשירים, כולל טלוויזיות חכמות, תיבות טלוויזיה אנדרואיד, אמזון פייר TV ו- FireStick, מכשירי מג ועוד. ברוב המכשירים תוכלו להוריד אותו ישירות מחנויות האפליקציות הרשמיות. עם זאת, זה צריך להיות טעון בצד על אמזון FireStick.

IPTV חכם אינו נתמך כרגע במכשירי iOS.

בעוד Smart IPTV תומך בפורמט רשימת ההפעלה של M3U, כמו שאר השחקנים ברשימה זו, תוכלו לייבא את רשימת ההשמעה ישירות דרך האפליקציה. כשאתה קונה את האפליקציה למכשיר שלך, מוקצה לך כתובת MAC. עליך לעבור אל my.siptv.app באמצעות דפדפן נייד או מחשב ולהשתמש בכתובת MAC כדי להעלות את רשימת ההשמעה.

מלבד פורמט M3U, Smart IPTV תומך גם בכתובת ה- XMLTV EPG.

IPTV חכם אינו פשוט כמו שאר האפשרויות ברשימה זו של נגני ה- IPTV הטובים ביותר. עם זאת, הוא עדיין פופולרי בגלל תמיכה מרובת מכשירים ולקוח משתמש יציב.

כיצד להתקין IPTV חכם

קודי

נגן קודתי iptvקודי הוא אחד מנגני המדיה הפופולריים ביותר. זה מאפשר לך להזרים תוכן מקוון דרך תוספות שונות. אתה יכול לשחק בסרטים, בתוכניות, בטלוויזיה חיה ועוד.

מה שרבים לא יודעים זה שקודי יכול לשמש גם כנגן IPTV. אתה יכול לעשות זאת באמצעות התוספת Kodi הנקראת PVR IPTV Simple Client הזמינה דרך מאגר התוספות הרשמי של Kodi..

אתה יכול להשתמש בכל מנוי IPTV באמצעות תוסף זה כל עוד הוא תומך בכתובת M3U של רשימת השמעה או URL של XMLTV EPG.

Kodi תואם למגוון רחב של פלטפורמות מכשירים מאשר לאפליקציות האחרות ברשימה זו של נגני IPTV הטובים ביותר. מלבד טלוויזיה של אמזון פייר, טלוויזיה אנדרואיד, מובייל אנדרואיד, מובייל iOS, קודי עובד גם במחשבי Windows, Mac, לינוקס, Raspberry Pi, ועוד.

לכן, אם המכשיר שלך אינו תומך באף אחד מנגני ה- IPTV לעיל, נסה את Kodi עם תוסף PVR IPTV Simple Client.

כיצד להתקין תוסף PVR IPTV Simple Client ב- Kodi

מסיימים

אז הנה רשימת מיטב נגני ה- IPTV שלנו. כפי שבטח שמתם לב, ניתן להוריד את נגני ה- IPTV הללו מהערוצים הרשמיים במכשירים שונים כמו מוביילים אנדרואיד ו- iOS. עם זאת, הם אינם זמינים בחנות אמזון. לכן, עליך לטעון אותם בצד הטלוויזיה שלך ב- FireStick או בטלוויזיה. אם אתה מאמין שהחמצנו נגן IPTV טוב שאמור להיות חלק מרשימה זו, אנא הודע לנו באמצעות פרק התגובות למטה.

קשורים:

ספיר IPTV מאובטח
ספורט TV TVTV
לזרז IPTV טלוויזיה

Max Eddy
Max Eddy Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me